z

Poznań

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

16.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
45 Aniołek Aleksandra 2014 D0 Mud Goats
40 Antczak Maja 2015 D0 FEHLAU RUN TEAM JUNIOR
65 Babica Amelia 2013 D0
7 Bajer Helena 2013 D0 Wuef Club Decathlon Swadzim
4 Baron Adam 2016 D0 RedBaron
16 Baron Gabriela 2014 D0 Przedszkole 181 Poznań
5 Baron Łukasz 2013 D0 RedBaron
25 Barszcz Antonina 2014 D0 PRO366
10 Biechońska Dobromiła 2012 D0 Przedszkole Słoneczka Chatka Poznań
39 Czarnociński Staś 2012 D0
43 Draszkiewicz Jasiu 2013 D0 Przedszkole nr 13 Poznań
27 Fiałkiewicz Michał 2013 D0 Przyjaciele Włóczykija
41 Foksowicz Hania 2012 D0 Ene Due Rabe
42 Foksowicz Marysia 2014 D0 Ene Due Rabe
Gacka Zuzanna 2017 D0 Gacusie Team Rabowice
3 Gawarecki Aleks 2012 D0 Swarzędzkie Pszczółki
66 Gołębiowski Krzyś 2013 D0
30 Goździewska Hanna 2013 D0 Goździki/P47
49 Hibner Emilia 2012 D0
51 Jakuszewska Amelia 2012 D0 kobietybiegaja.pl
67 Jankowski Krzysztof 2013 D0 Wesoły Delfinek
32 Judek Ignacy 2013 D0 Kropka
58 Kolendo Janka 2012 D0 Yanosik team
11 Kossowska Antonina 2016 D0 Makotechnika
1 KOWALCZYK SERGIO 2014 D0
31 Kowalska Wiktoria 2012 D0 Przedszkole Misia Colargola
57 Kozielska Hanna 2012 D0
22 Kruś Lena 2013 D0 Pomóż Tosi
15 Krzywosz Liliana 2015 D0 Piątkowo na Biegowo
29 KURDYK AMELIA 2012 D0 PRZEDSZKOLE MISIA CORALGOLA
50 Lec-Majer Borys 2013 D0 Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60
59 Lehmann Tomasz 2012 D0
44 Lekki - Jaroni Maksymilian 2012 D0
9 Lisiecka Nina 2013 D0 ChampionMan Team
21 Łaźniak Lila 2012 D0 Przedszkole Pod topolą nr 71
17 Łukasik Stanisław 2012 D0
2 Łukowicz Mikołaj 2016 D0
54 Majewski Jan 2012 D0 Kasztanowe ludki
28 Marciniak-Boyce Kayden 2015 D0 Mamy Biegamy Kids
48 Meller Amelia 2015 D0
62 Mikołajczak Maria 2013 D0 Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp.
8 Mikulski Stanisław 2014 D0 Parkowe Skrzaty
18 Mytnik Ala 2013 D0 Mali Poznaniacy
19 Nowak Milena 2012 D0 Przedszkole Estetyczne
20 Nowak Oliwia 2014 D0 Przedszkole Estetyczne
34 Ostrowska Katarzyna 2013 D0
46 Piaszyk Lena 2012 D0 Ene due rabe
47 Piaszyk Leon 2012 D0 Ene due rabe
12 Piotrowski-Daniel Feliks 2016 D0
13 Piotrowski-Daniel Stanisław 2014 D0 Horyzont
53 Przybylski Szymon 2013 D0 Tajemnicza Wyspa Luboń
52 Radzimirski Oskar 2013 D0 Przedszkole nr 189 w Poznaniu
33 Raflik Blanka 2015 D0 gRUNwald Team Poznań
24 Rutkowski Tymon 2015 D0
63 Sawicki Antek 2012 D0 Przedszkole Bogaczów
64 Sawicki Franek 2014 D0 Przedszkole Bogaczów
36 Sibilska Hanna 2015 D0 ProRunning Promotion
38 Skrzypczak Bianka 2014 D0 Przedszkole 110 Poznań
56 Smurawa Jagoda 2014 D0 Przedszkole Koniczynka w Mosinie
26 Sobiech Dominika 2014 D0 Night Runners
14 Stępniak Antoni 2015 D0
23 Szelewska Julia 2014 D0 Przedszkole Krasnal Hałabała w Każmierzu
61 Świątnicka Mia 2013 D0 Fehlau Run Team Junior
37 Wesołowska Sonia 2012 D0
60 Witecka Karolina 2014 D0 Przedszkole 58
35 Wojciechowska Maria 2013 D0 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska
55 Zawieracz Amelia 2013 D0
6 Zdanowska Jagna 2014 D0 enduhub.com

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
47 Aniołek Bartosz 2010 D1 Mud Goats / Orlik Poznań
42 Antczak Julia 2010 D1 FEHLAU RUN TEAM JUNIOR
29 Babista Adam 2010 D1 SP nr.51 Poznań
14 Baron Weronika 2011 D1 Przedszkole 181 Poznań
62 Borysiak Zuzanna 2010 D1 Szkoła nr 28 w Poznaniu
54 Chłodnicki Jędrzej 2010 D1 SP 13
77 Cichowlas Hubert 2011 D1
56 Dobkiewicz Zuzanna 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 1 Międzychód
43 Draszkiewicz Mikołaj 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
24 Fleiszar Maksym 2010 D1 Wójtowicz TRI Team
2 Frackowiak Weronika 2011 D1 Jeżyce Biegają
28 FRYDRYCH Amelia 2010 D1 62 podstawowa
63 Gładysiak Piotr 2011 D1 SP Komorniki
71 Górczyński Kacper 2010 D1
57 Grobelny Dominik 2010 D1 Szkoła podstawowa nr 11
50 Grzesik Amelia 2011 D1 Zespół Szkół w Krosnie-Mosina.
73 Hetmanowski Mikiołaj 2010 D1 Zspig w Nochowie
58 Hojan Paulina 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
39 Janasik Marysia 2010 D1 szkoła podstawowa nr 77 w Poznaniu
1 Janiak Antek 2011 D1 MKS Dopiewo
59 Jankowiak Antek 2010 D1 City Zen Poznań
23 Jasińska Zofia 2011 D1 Przedszkole nr 77
31 Kaczor Maja 2010 D1 SP nr 38
46 Kałek Aleksandra 2010 D1 SP1
34 Klauza Borys 2011 D1 Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku
35 Klauza Jakub 2011 D1 Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku
30 Klonowska Agata 2011 D1 Przedszkole Leśny Zakątek nr 187
66 Kontschyts-Jasik Natasza 2010 D1 Łejery
64 Koprowski Dawid 2011 D1 Podstawowa nr 18
15 Korońska Aleksandra 2011 D1 Polne Kwiaty
70 Kowalewski Jakub 2011 D1 Akademia Smyka
3 Kowalski Jakub 2010 D1 SP Lusówko
72 Kozielski Filip 2010 D1
22 Krysiak Angelika 2011 D1 Przedszkole 35
8 Lisiecki Aleksander 2010 D1 ChampionMan Team
20 Łoboda Maria 2010 D1
32 Maćkowski Mieszko 2010 D1 Zespół Szkół Kąkolewo
76 Majewska Zosia 2010 D1 Night Runners / SP6 Poznań
68 Majewska Zuzanna 2010 D1 Szkoła 63
25 Małecki Patryk 2010 D1 SP w Czerwonaku
18 Mazurek Alicja 2011 D1 Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy
55 Meller Jakub 2011 D1 Baśniowy Zamek
21 Mikołajczak Leon 2010 D1 Halfworn Team
5 mikulski franciszek 2010 D1 sp60
49 Mroczek Zofia 2010 D1 SP 51 Poznań
51 Mumot Tosia 2010 D1 Pomóż Tosi / SP Rogalinek
16 Mytnik Zosia 2011 D1 Mali Poznaniacy
69 Napierała Rozalia 2010 D1 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2
74 Nowak Weronika 2010 D1 SP27
10 Nowicka Maria 2010 D1 SSP 29 Poznań
36 Oleszczak Jakub 2010 D1 Night Runners
48 Onyebuagu Nicole 2011 D1 SP 77 w Poznaniu
38 Osmański Filip 2010 D1 Jeżyce biegają
45 Pachalski Szymon 2010 D1 SP Pitagoras Baranowo
37 Piątek Natan 2010 D1 SP nr 17 w Poznaniu
7 Płosajkiewicz Filip 2011 D1 Leśny Zakątek
13 Przyborska Magdalena 2010 D1 gRUNwald team Poznań
44 Przybylak Szymon 2011 D1 Przedszkole 190
4 Przybyłek Gabryś 2010 D1
65 Radzimirski Filip 2011 D1 Przedszkole nr 189 w Poznaniu
26 Ratajczak Jadwiga 2011 D1 SP1 Poznań
53 Rogowski Michał 2010 D1 SP 89 Poznań
11 Roszak Martyna 2010 D1 SDS
19 Skowroński Grzegorz 2011 D1 Przedszkole 131 Poznań
33 Skrzypczak Aleksander 2011 D1 SP 70 Poznań
61 SKWARYŁO ULA 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku
40 Sobkowski Jasiu 2011 D1 Zespół Przedszkolny nr 1 w Międzychodzie
9 Sosińska Lena 2011 D1 -
17 SPALONY FILIP 2011 D1 AKADEMIA REJSA
27 Szóstak Igor 2011 D1 SP62/Piątkowo Na Biegowo
60 Szpurek Martyna 2011 D1 Bukowski Klub Biegacza
75 Szuda Kacper 2010 D1 SP2 Plewiska
41 Świątnicki Igor 2011 D1 Fehlau Run Team Junior
52 Wachowiak Emilia 2011 D1 Przedszkole 110
67 Wiśniewski Janek 2011 D1
6 Zagórski Miłosz 2010 D1 Poznań Race Team
12 Zaparty Błażej 2010 D1 Szkoła Podstawowa Jerzykowo

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 ADAMCZEWSKA Bianka 2008 D2 SP7
7 Banaszkiewicz Alicja 2008 D2 Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia
13 Bernat Olga 2009 D2 PSS Poznań
14 Biechońska Michalina 2009 D2 Szkoła Podstawowa COGITO Poznań
54 Binczewski Mikołaj 2009 D2 Fehlau Run Team Junior
6 Bojewska Inga 2009 D2 Szkoła Podstawowa w Nochowie
67 Brust Natalia 2009 D2 SP 18 im. Z. Nałkowskiej
40 DRAJERCZAK OLIWIA 2009 D2 PODSTAWOWA NR 27
24 Dzieciątkowska Zosia 2008 D2 MERITUMOBUWIE.PL
39 Fiałkiewicz Filip 2008 D2 Poznańska 13
29 Gaca Julia 2008 D2 SP1 Poznań
4 Gajb Maria 2008 D2 SP nr 14
71 Gładysiak Urszula 2009 D2 SP Komorniki
57 Gorzelany Kamil 2008 D2 SP6 Gniezno
41 Goździewska Maja 2008 D2 Goździki /SP74
27 Górecka Maja 2009 D2
80 Górska Sara 2008 D2 Sp nr 1 w Poznaniu
20 Groszewski Olaf 2009 D2 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu
28 Gurdziołek Alicja 2009 D2 UKS Lusowo
74 Hampel Aleksandra 2009 D2 S.P. NR 11 w Poznaniu
63 Hibner Zofia 2008 D2 UKS Lusowo
68 Hojan Amelia 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
65 Jakubowski Antoni 2008 D2 Opalenica
38 Jasiński Jakub 2008 D2 SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda
43 Judek Antoni 2009 D2 Spark Academy
12 Kaczmarek Przemysław 2009 D2 SP nr 2 w Zalasewie
66 Kasprzak Kajetan 2008 D2 MUKS Jedynka Międzychód
70 Kiselova Olena 2008 D2 MUKS Jedynka Międzychód
79 Kolendo Tymon 2009 D2 Yanosik team
72 Koprowska Julia 2009 D2 Podstawowa nr 18
10 KROMA GRZEGORZ 2009 D2 NASTĘPCY BOLTA
33 Kruś Bartosz 2008 D2 Pomóż Tosi
36 Krysiak Marcin 2009 D2 SP 17
64 Krzanowska Maria 2009 D2 Drużyna Szpiku
51 KUCHARCZYK EMILIA 2009 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 , POZNAŃ
45 Leniec Letycja 2009 D2 SP 18 Poznań
35 Leporowska Wiktoria 2008 D2 Szkoła Podstawowa 34
8 LITKE OLGA 2008 D2 OJO TEAM
82 Łagowski Piotr 2008 D2 Night Runners
32 Łaźniak Krzyś 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr.71
58 Łączka Mateusz 2008 D2
25 Łukasik Zosia 2009 D2
56 Łukaszewska Nikola 2008 D2 SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA
52 Maćkowski Marcel 2009 D2 Zespół Szkół Kąkolewo
23 Matuszak Franciszek 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY
26 MELLER JAN 2009 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 w POZNANIU
44 Mikołajczak Maja 2009 D2 SP3 Środa Wlkp
42 Modelewski Tomasz 2009 D2 SP nr 4, Poznań
77 Napierała Leon 2008 D2 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań
61 Nowak Michał 2009 D2 Sp29
21 Nowak Zofia 2008 D2 SP Kaźmierz
18 Nowicki Tymon 2009 D2 Łejery
46 Ostrowska Hanna 2009 D2
17 Ostrowski Jarek 2008 D2 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
31 Peczyńska Julia 2009 D2 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
53 Piątek Aaron 2008 D2 SP nr 17 w Poznaniu
86 Podolski Jan 2008 D2 Podstawowa Chrzypsko Wielkie
47 PODRAZA Pola 2009 D2 SP 51 POZNAŃ
85 Poślednik Tymoteusz 2008 D2
19 Rabsch Antonia 2009 D2 PSS PoznaŃ
5 Rybacka Małgorzata 2008 D2 RybaTeam
60 Rybarczyk Zosia 2009 D2 Synchro Poznań
48 Samolik Michał 2008 D2
81 Sawicki MICHAŁ 2009 D2 SP Bogaczów
30 Smorawska Agata 2008 D2
78 Smurawa Franciszek 2008 D2 Szkoła podstawowa w Krośnie
84 Sobiech Wiktoria 2008 D2 Night Runners
15 Sosińska Kinga 2008 D2 -
2 Stachowiak Szymon 2008 D2 SP Rokietnica/Rokietnica Biega
22 Stępniak Kuba 2008 D2 SP 18
75 Szada-Borzyszkowski Gustaw 2009 D2 Szkoła Podstawowa Da Vinci
69 Szpurek Zuzanna 2009 D2 Bukowski Klub Biegacza
1 Szwarnowski Xavier 2009 D2 SP 29 Warszawa
34 Szygenda Klara 2009 D2 TIGER TEAM
37 Szymczak Aniela 2009 D2 UKS Lusowo
55 Świątnicka Matylda 2008 D2 Fehlau Run Team Junior
62 Targosz Igor 2008 D2 SP Opalenica
76 Urbaniak Oliwia 2008 D2 UKS Dąb Suchy Las
83 Wawrzyniak Jakub 2009 D2 SP 17 Poznań
50 Wesołowska Olga 2008 D2
9 Witkowiak Kamil 2008 D2 Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń
87 Włoch Szymon 2009 D2
73 Woźniak Iwo 2008 D2 POSM nr 2
11 Zagórski Marcel 2009 D2 Poznań Race Team
49 Zamelczyk Zosia 2008 D2 SP89
16 Zandecki Franciszek 2009 D2 Społeczna Jedynka Poznań
59 Zawadzki Jakub 2008 D2 SP 40 Poznań

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
38 Babista Dominika 2006 D3 SP nr.51 Poznań
54 Brust Dawid 2006 D3 SP 18 im. Z. Nałkowskiej
43 Chomiak Emilia 2006 D3 Koziegłowy
13 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 D3
7 DEMBIŃSKI OLIWIER 2005 D3 ŁEJERY
58 Doroba Zuzanna 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
70 Figlarz Wiktor 2005 D3 MUKS Jedynka Międzychód
51 Framski Łukasz 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
60 Gładysiak Gabriela 2006 D3 SP Komorniki
22 Gorzelany Filip 2005 D3 społeczna SP2 poznan
72 Górczyński Adam 2007 D3
18 Górecki Ignacy 2007 D3
76 Górski Samuel 2006 D3 Sp nr 1 w Poznaniu
77 ILLMANN DAMIAN 2006 D3
4 Janasiak Piotr 2005 D3 SP 1 Szamotuły
50 Janiszewski Jędrzej 2005 D3
39 Jankowiak Wiktor 2007 D3 UKS Lusowo
6 Jasiński Marek 2007 D3 FORMATIQ RUN
61 Kłak Mateusz 2005 D3 SKS Unia Swarzędz
17 Kober Luise 2006 D3 Speed Feet 16
73 Kolendo Kajetan 2007 D3 Yanosik team
8 konarczak Jakub 2005 D3 sp 1 poznań
34 Kostka Maciej 2005 D3 UKS Lusowo
1 KOWALCZYK DIEGO 2006 D3 AP REISSA
KOWALCZYK IGOR 2006 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU
71 Kowalewska Pola 2007 D3 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu
29 Kowalonek Stanisław 2007 D3 KSP Poznań
3 Kowalska Natalia 2007 D3 SP Lusówko
11 Kowalski Leon 2007 D3 SP 83 Łejery
40 Krahel Olgierd 2007 D3 UKS Błyskawica
5 KROMA ARKADIUSZ 2007 D3 NASTĘPCY BOLTA
52 Kucharski Oliwier 2005 D3 MUKS Jedynka Międzychód
32 Leniec Wiktoria 2006 D3 SP 18 Poznań
16 Lewartowska Jagoda 2006 D3 SP1
68 Lorenc Brajan 2005 D3 MUKS Jedynka Międzychód
57 Majchrzak Olga 2007 D3 SP 84
74 Malinowski Igor 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
59 Mantas Paulina 2005 D3 SP1/DRUŻYNA SZPIKU
15 Matuszak Antonina 2005 D3 Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY
24 Mikołajczak Lena 2007 D3 Halfworn Team
45 Mroczek Zuzanna 2007 D3 SP 51 Poznań
49 Mumot Franek 2007 D3 Pomóż Tosi / SP Rogalinek
48 Musiał Piotr 2007 D3 Mamy-Biegamy
36 Namysłowska Alicja 2007 D3 SP Łejery
37 Namysłowski Lech 2005 D3 SP Łejery
75 Nowak Kacper 2005 D3 MUKS Jedynka Międzychód
62 Nowakowska Olga 2005 D3 SKS Unia Swarzędz
10 Ostrowski Tomek 2007 D3 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
53 Petrycki Nikodem 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
67 Pilarz Michał 2007 D3 Szkoła Muzyczna
30 Pindras Piotr 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie
25 Pisanko Michał 2005 D3 UKS Lusowo
46 Podwójska Małgorzata 2005 D3 Łejery
63 Polaczek Maria 2005 D3 SKS Unia Swarzędz
28 Przybylski Kamil 2006 D3 SP5 Luboń
12 Rabsch Zuzanna 2005 D3 SP 62 Poznań
31 Ratajczak Jan 2007 D3 SP1 Poznań
64 Rembecki Arkadiusz 2005 D3 SKS Unia Swarzędz
35 Roliński Miłosz 2007 D3
33 Roth Antoni 2007 D3 Sp17/Night Runners
23 Rutkowska Zuzanna 2006 D3 SP1
2 Stachowiak Ewa 2005 D3 SP Rokietnica/Rokietnica Biega
79 STEFANIAK JAN 2006 D3 AZS Poznań
26 Szarlik Jędrzej 2005 D3 SP Nr 90
78 Szcześniak Emilka 2005 D3 Olimpia Poznań
21 Szelewska Zofia 2007 D3 SP Kaźmierz
SZOSZOREK Zofia 2007 D3 szkoła SP1 Poznań
19 Szymańska Zuzanna 2007 D3 ŁEJERY
20 Szymański Kuba 2005 D3 ŁEJERY
27 Szymczak Adam 2005 D3 UKS Lusowo
44 Targosz Wiktor 2005 D3 SP Przezmierowo
55 Waloszczyk Maciej 2005 D3 KOSM Poznań
56 Waloszczyk Malwina 2007 D3 SP Łejery Poznań
65 Wicorek Oskar 2005 D3 SKS Unia Swarzędz
42 WILK TOMASZ 2006 D3 Unia Swarzędz
66 Wilk Tomasz 2006 D3 SKS Unia Swarzędz
47 Winiarski Aleksander 2007 D3 KALOGERO MOTORS
41 Witkowiak Alicja 2005 D3 Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń
69 Wolff Zuzanna 2007 D3 ŁEJERY
9 Wyrwiński Karol 2005 D3
14 Zaparty Tymoteusz 2006 D3 Szkoła Podstawowa Jerzykowo

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Bernat Oskar 2004 D4 UAM Triathlon Poznań
245 Bielecki Marek 2003 D4 SL Olimpia Poznań
236 Bogucki Piotr 2003 D4 SKS Unia Swarzędz
228 Buśko Aleksandra 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
218 Byczyk Juliusz 2002 D4 Olimpia Poznań
209 DEMBIŃSKA AMELIA 2003 D4 ŁEJERY
241 Dobkowicz Julia 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
206 Filipiak Adrianna 2003 D4 Zespół Szkół w Puszczykowie
229 Framski Marcin 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
214 Furmaniuk Alicja 2004 D4 Szkoła Podstawowa 51
225 Gorzelany Maciej 2003 D4 GIM 1 Gniezno
235 Guzik Jan 2004 D4 ISOP
202 Janasiak Jakub 2004 D4 Szamotuły
207 Jasińska Aleksandra 2003 D4 FORMATIQ RUN
204 Kaczmarek Jakub 2004 D4 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
230 Kasprzak Samanta 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
244 Kolendo Doma 2003 D4 Yanosik team
226 Kosmowski Piotr 2003 D4 Gimnazjum We Wronczynie
208 Kowalczyk Maciej 2003 D4 SL Olimpia Poznań
KOWALCZYK MARTA 2003 D4 GIMNAZJUM W BOROWIE
212 Kowalski Ksawery 2004 D4 SP 83 Łejery
237 Kowalski Maciej 2003 D4 SKS Unia Swarzędz
234 Kuc Agnieszka 2003 D4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
210 Kułdo Jakub 2003 D4 SL OLIMPIA POZNAŃ
231 Lepsza Michalina 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
238 Lisiak Kinga 2004 D4 SKS Unia Swarzędz
239 Majewski Mateusz 2004 D4 SKS Unia Swarzędz
240 Majewski Michał 2004 D4 SKS Unia Swarzędz
216 Mazurek Paweł 2004 D4 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
219 ORYWAŁ MATEUSZ 2003 D4 KS Energetyk Poznań
242 Pachucka Julita 2003 D4 UKS Lusowo
213 Perz Marianna 2004 D4 UKS Dąb Suchy Las
220 Ratajczak Jerzy 2004 D4 SP1 Poznań
203 Retelewska Julia 2004 D4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
221 Rolińska Inga 2004 D4
201 Rybacki Maksymilian 2002 D4 RybaTeam
222 Sokołowski Kamil 2004 D4 AZS Poznań
233 Strzyżewska Weronika 2002 D4 UAM Triathlon Poznań
232 Szukała Aleksandra 2002 D4 MUKS Jedynka Międzychód
217 Szygenda Julia 2004 D4 TIGER TEAM
Szymański Damian 2002 D4 Dynamo Śmiga
Tupalski Wojciech 2002 D4 UAM Triathlon Poznań
215 Walkowiak Stanisław 2004 D4 Szkoła Podstawowa nr 61 wPoznaniu
227 Wieczorek Łukasz 2002 D4 MUKS Jedynka Międzychód
224 Wieczorek Miłosz 2002 D4 sp 28 / gim 67
211 Wyrwińska Maria 2003 D4
243 Zawieracz Mateusz 2004 D4 SP nr 35 w Poznaniu
223 Żak Mateusz 2003 D4 Olimpia Poznań