z

Poznań

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

23.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
25 Behrendt Agata 2016 D0
31 Bogumił Aleksander 2016 D0 Przedszkole 13
30 Bomska Marysia 2016 D0
7 Brodowska Agatka 2017 D0 Przedszkole Golęczewo
8 Brodowska Dorotka 2017 D0 Przedszkole Golęczewo
36 Całka Hania Jagna 2018 D0 Zielony Zakątek
9 Czerner - Świątek Marcelina 2017 D0 Poznańskie Koziołki / Kuny biegowe
4 Dodat Filip 2020 D0 Speed Feet 16
35 Dolata Franek 2020 D0 Czerwonak Biega
21 Dowhań Aleksander 2017 D0
12 Figańska Magdalena 2017 D0
13 Figańska Marianna 2017 D0
37 Foksowicz Tosia 2016 D0 Ene Due Rabe
1 Frąckowiak Dawid 2016 D0 HERNIK TEAM
19 Gawarecki Remigiusz 2017 D0
32 Gawron Joanna 2017 D0
Krajewska Kinga 2019 D0
26 Krokosiński Bartosz 2016 D0 Przedszkole 77 Koraliki, Poznań
28 Kruszniewicz Jan 2017 D0 Kruchy Team
Kusik Kazik 2016 D0 Przedszkole nr 70 im. Słoneczna Chatka
16 Lewicka Estera 2016 D0 Przedszk. nr 75 Przyjaciele Włóczykija
17 Lewicka Faustyna 2016 D0 Przedszk. nr 75 Przyjaciele Włóczykija
2 Lewicka Małgorzata 2020 D0 Mały Pyś
18 Lewicka Marta 2016 D0 Przedszk. nr 75 Przyjaciele Włóczykija
3 LEWTAK IGOR 2016 D0
Łyszczak Łucja 2017 D0 Przedszkole Misia Coralgola
33 Malujdy Józef 2019 D0
22 Mały Maksymilian 2020 D0
11 Mazurek Teofil 2016 D0 Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie
14 Meller Jagoda 2018 D0 INTER#WAŁY
15 Meller Tymon 2017 D0 INTER#WAŁY
6 Mierzejewska Kaja 2016 D0 Kaja Biega
27 Mytnik Zuzia 2016 D0 Mali poznaniacy
20 Paradowska Nina 2016 D0
29 Rękas Oliwia 2016 D0
34 Silski-Woźniak Rysiu 2020 D0
Smoczyk Zofia 2016 D0 Przedszkole Słoneczna Chatka
5 Szóstak Wojciech 2016 D0 Magiczna Kraina
10 Walkowiak Maksymilian 2017 D0 Przedszkole nr 75
Wawrzyniak Emilka 2016 D0
23 Wawrzyniak Emilka 2016 D0 Przedszkole Dopiewo
24 Wawrzyniak Pawełek 2019 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Awedyk Wiktor 2015 D1 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
42 Bibel Franciszek 2015 D1 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
19 Buchowski Olgierd 2014 D1
21 Cybak Michał 2014 D1 Szkoła Podstawowa w Iłówcu
9 Dowhań Pola 2015 D1
44 Foksowicz Marysia 2014 D1 SP22
31 Garczarek HANNA 2015 D1 Gvt Akademia
25 Gawron Adam 2015 D1
6 Gurdziołek Liliana 2014 D1 UKS LUSOWO
5 Guzik Wiktor 2014 D1 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
32 Howil-Melnyk Marcel 2014 D1 Sp1
13 Humbla Kazimierz 2014 D1
37 Husiar Zofia 2014 D1 Akademia GVT
Janiak Karolina 2015 D1 Przedszkole
36 Kędziora Aleksandra 2014 D1 Akademia GVT
3 Kęsy Tymon 2014 D1 Mistrzowski Trening
34 Kondziela Daniel 2015 D1 Akademia GVT
35 Kondziela Michał 2015 D1 Akademia GVT
12 KOWALCZYK SERGIO 2014 D1 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW
20 Kowalonek Paweł 2015 D1 Przedszkole Boża Radość
10 Król Tosia 2014 D1
17 Kruszniewicz Paweł 2014 D1 Kruchy Team
4 Krzywosz Liliana 2015 D1 Piątkowo na Biegowo
27 Lemańska Maja 2015 D1
16 Licznierska Łucja 2015 D1 Owoc Biega Team
22 Lisiewicz Władysław 2014 D1 Szkoła Podstawowa sióstr Urszulanek w Poznaniu
28 LISOWSKA POLA 2014 D1 World Primary School
11 Łasocha ADAM 2014 D1 Hangar
1 Maciejewski Tomasz 2014 D1 Szkoła podstawowa Radzewo
7 Meller Amelia 2015 D1 INTER#WAŁY
14 Mielcarek Maja 2015 D1 KidsRunAdademy
2 Mitura Piotr 2015 D1
38 Pająk Julia 2014 D1 Akademia GVT
8 Paradowski Aleksander 2014 D1
33 Pawlicka Julia 2014 D1 SP74
18 Rękas Tymek 2015 D1
41 Samborska Helena 2014 D1 Akademia GVT
29 Smurawa Jagoda 2014 D1 Szkoła Podstawowa Pod Lipami w Krosinku
43 Sobiech Dominika 2014 D1 SP Pobiedziska/Night Runners
30 Szymańska Ulka 2015 D1 Kwiaty Polskie
23 Tokarski Olgierd 2015 D1
26 Zentel Łucja 2014 D1
39 Ziebart Emma 2014 D1 GVT Academy
40 Ziebart Klara 2015 D1 GVT Academy
24 Żychlińska Zuzanna 2014 D1 SP 74 Poznań

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 BALCERZAK WOJCIECH 2012 D2 SP KONARZEWO
13 Bąk Nadia 2012 D2 Łejery
14 Behrendt Kinga 2013 D2
19 Chojnacki ADAM 2012 D2 SSP29
Cieślak Laura 2013 D2 Społeczna Szkoła Podstawowa nr.3 Dębinka
36 Foksowicz Hania 2012 D2 SP22
25 Garczarek Feliks 2013 D2 Gvt Akademia
15 Garczyk Jakub 2012 D2 KSP
10 Gawarecki Aleks 2012 D2
17 Gruhn Helena 2013 D2 Oriento Expresso Team
20 Hibner Emilia 2012 D2
26 Jankowiak Wojciech 2012 D2 SP Cogito
33 Kamińska Michalina 2013 D2 Akademia GVT
28 Kamiński Jakub 2013 D2 Akademia GVT
29 Kędziora Kacper 2012 D2 Akademia GVT
21 Kowalonek Grzegorz 2012 D2 SP Sióstr Urszulanek UR
31 Kurkowiak Stanisław 2013 D2 SP 74
5 Lehwark Wojciech 2012 D2 Drużyna Szpiku
8 Lewicka Zuzanna 2012 D2 POSM I stopnia nr 1
16 Licznierski Jerzy 2013 D2 Owoc Biega Team
27 Losiak Iga 2013 D2 GVT akademia
34 Majewski Janek 2012 D2 Sp 63
7 Mazurek Anastazja 2013 D2 PSSP w Poznaniu
12 Mikołajczak Marysia 2013 D2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej
2 Mitura Kacper 2012 D2
18 Mytnik Ala 2013 D2 Sp 74
Napierała Gabriela 2013 D2 UKS SUCHY LAS
35 Orlicka Zofia 2013 D2 UKS LUSOWO TRIATHLON
24 Radomska Antonina 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 83 Łejery
32 Sikora Antoni 2013 D2
11 SMOCZYK WIKTOR 2013 D2 UKS LUSOWO
22 Sroka Helena 2012 D2 ZSA Środa Wielkopolska
30 Stefanowicz Maria 2013 D2 Akademia GVT
3 Szmaja Mikołaj 2013 D2 Akademia Pitagorasa w Baranowie
23 Świątnicka Mia 2013 D2 Bieganie Jest Przereklamowane Junior
1 Torz Amelia 2012 D2 POSM2
6 Walkowiak Mieszko 2012 D2 POSM I stopnia
9 Wicher Anna 2012 D2 SP1 W POZNANIU
Zawieracz Amelia 2013 D2 Społeczna Szkoła Podstawowa Dębinka

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Adamczyk Gabriela 2009 D3 PschJK
3 Adamczyk Stanisław 2009 D3 PschJK
52 Babiszkiewicz Helena 2010 D3 Akademia GTV
18 Baranowska Barbara 2010 D3 OŚ AZS POZNAŃ/SSP nr 4
Bartz Ewa 2010 D3 OŚ AZS POZNAŃ
25 CHOJNACKA KALINA 2009 D3 AZS Poznań
20 Chojnacka Maja 2009 D3 SSP29
43 Dembny Aleksander 2010 D3 AZS POZNAŃ
13 Domań Zuzanna 2010 D3 Piątkowska Szkoła Społeczna
33 Duda Julia 2009 D3 AZP Poznań
51 Fabiś Mikołaj 2010 D3 AZS Poznań
1 Frąckowiak Weronika 2011 D3 AZS Poznań
Gabruk Helena 2009 D3
Gilewicz Jagoda 2011 D3 Szkoła Podstawowa nr. 83 Łejery
Gilewicz Pola 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr. 83 Łejery
23 Gładysiak Piotr 2011 D3 SP 1 Komorniki
24 Gładysiak Urszula 2009 D3 SP 1 Komorniki
28 Gronowska Emilia 2010 D3 Łejery Szkoła Podstawowa nr 83 Poznań
26 Grzęda Eryk 2011 D3 SP 89
12 Gurdziołek Alicja 2009 D3 UKS LUSOWO
11 Guzik Karol 2010 D3 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
50 Harhunovska Samanta 2011 D3 GVT Akademia
31 Jankowiak Antoni 2010 D3 UKS Lusowo
29 Jasińska Zofia 2011 D3 SP1 Poznań
47 Kaminski Antoni 2011 D3 Akademia GVT
6 Kowalewski Jakub 2011 D3 OŚ AZS Poznań
49 Kowalska Hanna 2010 D3 SP3 Oborniki
17 Król Jędrek 2011 D3
46 Łączka Patrycja 2011 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 18
Łyszczak Zofia 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr 83, Łejery
32 Maciejewski Jan 2011 D3
48 Majewska Zuzanna 2010 D3 Sp 63
45 Malinowska Alicja 2009 D3
37 Malinowska Wiktoria 2009 D3 Poznań
38 Mańkowska Lena 2011 D3 Akademia gvt PHO3NIX
40 Markowska Paulina 2010 D3 UKS Sprint Przeźmierowo
10 Mazurek Deborah 2010 D3 PSSP w Poznaniu
14 Meller Jan 2009 D3 KS HADES TechRace
15 Meller Zofia 2010 D3 KS HADES TechRace
41 Michalski Oskar 2010 D3
42 Mierzejewska Agata 2010 D3 SP70
19 Mytnik Zosia 2011 D3 Sp 74
Napierała Zuzanna 2011 D3 UKS SUCHY LAS
4 Nowak Michał 2009 D3 AZS POZNAŃ
16 Pawlus Maciej 2011 D3
21 PĄPKA JAKUB 2009 D3 SZKOŁĄ PODSTAWOWA OPALENICA
22 Pąpka Marcin 2010 D3 SZKOŁĄ PODSTAWOWA OPALENICA
9 Perz Zosia 2010 D3 Basket Team Suchy Las
39 Przybylak Szymon 2011 D3 SP 67
44 Przybyłek Gabriel 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku
53 Samborska Zosia 2011 D3 Szkoła Podstawowa nr. 54 w Poznaniu
34 Solarek Franciszek 2009 D3 OŚ AZS Poznań
30 Sroka Jan 2011 D3 ZSA Środa Wielkopolska
36 Staśkiewicz Maja 2010 D3 OKL OBORNIKI
7 Szmaja Jan 2011 D3 Akademia Pitagorasa w Baranowie
5 Szóstak Igor 2011 D3 SP 62 Poznań
8 Szymczak Stanisław 2010 D3 SP89/AZS Poznań
35 Świątnicki Igor 2011 D3 Bieganie Jest Przereklamowane Junior
27 Tokarski Kajetan 2011 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
209 Cybak Michalina 2006 D4 Liceum Ogólnokształcące w Puszczykowie
211 Gładysiak Gabriela 2006 D4 XXXVII LO Poznań
214 Jankowiak Wiktor 2007 D4 UKS Lusowo
207 Jankowski Kacper 2007 D4 SP 69
223 Jarosz Jan 2008 D4 ŁEJERY
205 Jaskólski Wojciech 2008 D4 UKS Lusowo
218 Jędroszkowiak Stanisław 2006 D4 UKS Zalew Jerzykowo
217 Kaczmarek Mikołaj 2006 D4 AZS Poznań
202 Kowalewska Pola 2007 D4 OŚ AZS Poznań
208 Kowalonek Stanisław 2007 D4 SP Sióstr Urszulanek UR
224 Krawczak Antonina 2008 D4 KŚ AZS Poznań
206 KRYSZCZYŃSKA POLA 2008 D4 AZS POZNAŃ
220 Kuszyk Filip 2008 D4
Lewandowski Maksymilian 2007 D4
210 Lisiewicz Janina 2008 D4 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek w Poznaniu.
213 LITKE OLGA 2008 D4 OJO TEAM/SP2 MIĘDZYCHÓD
212 Machura Julia 2006 D4 OŚ AZS POZNAŃ
221 Majewski Dominik 2007 D4 Sp Strzałkowo
204 Mazurek Marcel 2007 D4 PSSP w Poznaniu
Nowak-Łażewska Dorota 2007 D4 Energetyk Poznań
222 Rosin Zofia 2007 D4 OKL Oborniki
215 Sławek Michał 2007 D4 Piątkowo na Biegowo
219 Smurawa Franciszek 2008 D4 Szkoła Podstawowa w Krośnie
225 Sobiech Wiktoria 2008 D4 SP Pobiedziska/Night Runners
216 Staśkiewicz Zofia 2007 D4 OKL OBORNIKI
203 Szymczak Wojciech 2008 D4 SP89/AZS Poznań
201 Torz Agata 2008 D4 KS Energetyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni