z

Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

06.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Baranowski Bruno 2017 D0 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
12 Chwieduk Jan 2014 D0 Stawiguda
3 Drążczyk Kajetan 2014 D0 Przedszkole Radość
1 Fornalska Zofia 2015 D0
5 Jabłońska Julia 2013 D0 PM 5
Jakubowski Hubert 2013 D0
2 Krysztul Julia 2013 D0 Junior Academy
8 Ławrynowicz Laura 2014 D0 PM3 Olsztyn
9 Nadulska Zuzanna 2013 D0 Team Kopeć
7 NAJDZION NATALIA 2014 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN
11 PUCZEL OLIWIA 2016 D0
10 Sudoł Michał 2014 D0 PM nr 20 Olsztyn
6 Wyrębski Wojciech 2016 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Baranowski Wiktor 2012 D1 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
5 Chećko-Zaremba Jadwiga 2011 D1 Są Wolniejsi
12 Danielewicz Michał 2011 D1 SP 11
13 Danielewicz Szymon 2012 D1 SP 11
10 górecka lena 2012 D1 śmieszek
14 Karwacka Hanna 2012 D1 DeLaval Runners
1 Klimaszewski Michał 2011 D1 SP im św Rodziny w Olsztynie
17 Krupińska Danusia 2011 D1
16 Łaniewski Marcel 2012 D1 Pszczółkowski Team
2 Nitkiewicz Lena 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie
8 Pawlak Przemek 2012 D1 PM 24
18 Ruszczyńska lena 2011 D1 szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie
7 Skowronek Kaja 2012 D1 Są Wolniejsi
9 Świdziński Filip 2012 D1 Pm 40 Olsztyn
15 Toczyski Jan 2011 D1 im. Świętej Rodziny w Olsztynie
6 Wawrzynkowski Paweł 2012 D1 Przedszkole Szesnastka Olsztyn
4 Wiśniewski Jan 2012 D1 Przedszkole Miejskie Nr 2
11 Woliński Dawid 2012 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Chwieduk Mateusz 2009 D2 GKS Stawiguda
13 Chwieduk Piotr 2009 D2 GKS Stawiguda
1 Jabłońska Martyna 2010 D2 SP 25
8 Kapuściński Ksawery 2009 D2 SP 9 OLSZTYN
14 Kupchyk Oleksadr 2009 D2 SP 15
5 Moczulska Magdalena 2010 D2
2 Salik Jan 2009 D2 TEMPOO
3 Salik Olgierd 2010 D2 TEMPOO
10 Sudoł Łukasz 2010 D2 SP 34
11 SZEWCZYK NINA 2009 D2
7 Świdziński Jakub 2009 D2 Sp 25 Olsztyn
4 TWARDOWSKI Michał 2009 D2 SP 30
6 Wawrzynkowska Maria 2010 D2 Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn
9 Wolińska Emilia 2010 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Butlewska Maja 2008 D3 Szkoła
11 Galewski Olaf 2007 D3
10 Gogolewski Marcin 2006 D3
9 górecki patryk 2008 D3 śmieszek
1 Klimaszewski Hubert 2008 D3 SP im św Rodziny w Olsztynie
8 Ławrynowicz Natalia 2008 D3 SP6 Olsztyn
4 Radziewicz Szymon 2007 D3
7 Skowronek Maja 2008 D3 Są Wolniejsi
2 Uscinowicz Pawel 2006 D3
5 Wyrębski Wiktor 2008 D3 SP29
3 ZIEJA MAJA 2008 D3 SKAZANI NA SUKCES/SP9

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
204 Filak Krzysztof 2005 D4 GRUPA DBK OLSZTYN
203 Kustra Kamil 2003 D4 KSC Olsztyn
202 TWARDOWSKA Julia Maria 2004 D4 SP 30
201 ZIEJA Paulina 2005 D4 Skazani na sukces/SP9

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni