z

Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

15.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Chrzanowska Alicja 2018 D0 Akademia Prymusa
6 Drążczyk Kaja 2020 D0 Żłobek Nad Jeziorem Długim
3 Grunwald Zosia 2019 D0
4 Kostrzewa Natalia 2018 D0 Przedszkole nr 16
7 RYBACZYK Filip 2019 D0 P.U. Elektra Rybaczyk Olsztyn
5 Suchodolska Wiktoria 2019 D0
Tyszewicz Igor 2019 D0 Pm 23 olsztyn
2 Wawrzynkowska Julia 2018 D0 Szesnastka

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Bronowicka Iga 2017 D1 Przedszkole nr 17
2 Chrzanowski Jan 2016 D1 Akademia Prymusa
12 Gruszka Henryk 2016 D1 Przedszkole Szesnastka
7 Jurkiewicz Ignacy 2016 D1
1 Karwacki Adam 2017 D1
6 Marciniak Antonina 2016 D1 Przedszkole miejskie nr 13 w Olsztynie
10 Masłowski Franciszek 2016 D1
Piotrowicz Tomasz 2017 D1
3 Pliszka Barbara 2017 D1 Pliszka Biega
5 RYBACZYK Aleksander 2016 D1 P.U. Elektra Rybaczyk Olsztyn
4 Tokarczyk Mieszko 2017 D1
11 Tumiński Mikołaj 2017 D1
9 Wójtowicz Aleksandra 2017 D1 Przedszkole nr 13

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bogucki Marcel 2014 D2 Sp12
Cieślarczyk Laura 2014 D2 Sp nr 30
8 Czyzewski Paweł 2014 D2 SP13
6 Drążczyk Kajetan 2014 D2 SP 14
1 Fornalska Zofia 2015 D2 Bratek
5 Kostrzewa Ignacy 2015 D2 SP nr9
7 Kunkowski Szymon 2014 D2 Sp14
2 Kwiatkowska Joanna 2015 D2
3 Łabanowska Lidia 2014 D2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
9 Marciniak Kacper 2015 D2 Stomil Olsztyn
4 Michalak Maksymilian Bronisław 2014 D2 Szkoła Postawowa nr 2 w Olsztynie
10 Tumiński Tymon 2014 D2
Tyszewicz Natasza 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 30

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
18 Czyzewski Filip 2013 D3 SP13
12 Danielewicz Szymon 2012 D3 Olsztyńska Szkółka Triatlonu
13 Głowacki Tomasz 2012 D3 SP18
2 Górecka Lena 2012 D3 Śmieszek
22 Gruszka Tymon 2012 D3 Szkoła Lekkiej
19 Jankowski Filip 2012 D3
4 Karwacka Hanna 2012 D3 Szkoła lekkiej - Olsztyn/WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
1 Krysztul Julia 2013 D3 NSP Piątka
11 Kuciejewski Ignacy 2013 D3 SP 18
10 Łukaszewicz Jerzy 2013 D3 SP2 Olsztyn
14 Machel Marta 2012 D3 Sp nr 30
15 Machel Michał 2012 D3 KS Szkoła lekkiej
21 Marciniak Filip 2012 D3 Stomil Olsztyn
16 Marczak Michalina 2012 D3 Szkoła Podstawowa nr2 w Olsztynie/ Szkoła Lekkiej
5 Młodziejwski Wiktor 2012 D3 Olsztyński Klub Karate Kyukushin
17 Onichimowska Iga 2012 D3 SP 2 w Olsztynie. Stowarzyszenie Szkoła Lekkiej.
Piotrowicz Adam 2012 D3 Sp. Ruś
7 Pliszka Maja 2013 D3 Pliszka Biega
8 Prusik Gabriela 2012 D3 Szkoła Lekkiej
20 Suchodolski Wojtek 2013 D3 Triathlon Wydry Olsztyn
9 Szewczyk Fabian 2013 D3 SP7 Olsztyn
Tomaszewska Adrianna 2013 D3 Szkoła
3 WÓJTOWICZ LENA 2012 D3 SZKOŁA LEKKIEJ SP2
6 Zybert Maksymilian 2013 D3 UKS Piorun Barczewo

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Abramczyk Aleksandra 2011 D4 WMKS - Olsztyńska Szkółka Triathlonu
21 Bronowicki Dominik 2011 D4 Naki Olsztyn
2 Chećko-Zaremba Jadwiga 2011 D4 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
15 Dublanka Zofia 2011 D4 WMKS olsztyńska szkółka triathlonu
9 Duda Max 2011 D4 Szkoła Lekkiej Olsztyn
24 Głowacka Sonia 2011 D4 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
11 Grzybowska Kinga 2011 D4 Szkoła Lekkiej
4 Hasiak Stanisław 2011 D4 Szkoła Podstawowa w Dywitach
19 Helbrecht Lena 2010 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
14 Kacprowicz Miłosz 2010 D4 Szkoła Lekkiej SP 2 Olsztyn
8 Kostrzewa Adam Oisin 2011 D4 Szkoła Lekkiej
16 Kuciejewska Jadzia 2010 D4 Szkola Lekkiej w Olsztynie
3 Kwiatkowska Aleksandra 2011 D4 Szkoła Lekkiej - Olsztyn
5 Łabanowska Adela 2011 D4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
13 Łukaszewicz Aniela 2011 D4 Szkola Lekkiej Olsztyn
12 Malicka Weronika 2011 D4 Szkoła lekkiej Olsztyn
22 Olszak Kalina 2010 D4 Drużyna ML
6 Pakulski Adam 2010 D4 WYDRY - Olsztyńska Szkółka Triathlonu
20 Rybicki Piotr 2010 D4
23 Suchodolska Natalia 2010 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
18 Szczepkowska Maja 2011 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
17 Sztomberski Adam Jakub 2010 D4 Szkoła Lekkiej
25 Tański Konstanty 2011 D4 SP2 Olsztyn Szkoła Lekkiej
10 Wiska Karina 2010 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
7 Zybert Jakub 2011 D4 UKS Piorun Barczewo

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
206 Biesiekierska Olga 2009 D5 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
203 Ciepliński Franciszek 2009 D5 SP nr 29 Olsztyn im. Jana Liszewskiego
204 Głowacki Szymon 2007 D5
202 Górecki Patryk 2009 D5 Smieszek
205 Jankowska Alicja 2008 D5 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
Kulesza Aleksandra 2007 D5 LO 1 Olsztyn
201 Randzio Oliwia 2009 D5 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
Skura Aleksandra 2009 D5

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni