z

Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 2

13.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Brzezińska Zofia Malina 2018 D0
11 Gutmański Ignacy 2016 D0 Przedszkole Bajka
12 Jurkiewicz Ignacy 2016 D0
10 Kiczor Maks 2016 D0 Tri Negu
8 Klonowska Iga 2017 D0
5 Nadulski Adam 2016 D0
1 Pliszka Basia 2017 D0 Przedszkole Radosc
15 Rybaczyk Aleksander 2016 D0 Przedszkole nad Jeziorem Długim
14 Sałamacha Mateusz 2016 D0 Mamy Biegamy
6 Sznurkowski Przemysław 2018 D0 Team Kopeć
13 Szwajorek Iga 2017 D0
2 Tłoczkowska Nina 2016 D0
3 Tokarczyk Mieszko 2017 D0
4 Wawrzynkowska Julia 2018 D0 Szesnastka
7 Wojciechowska Alicja 2017 D0 Przedszkole Miejskie nr 2 w Olsztynie

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Abdelkefi HANA 2014 D1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
5 Bieńkowska Anna 2015 D1
17 Czyżewski Paweł 2014 D1 SP13
9 Drążczyk Kajetan 2014 D1 SP 14
1 Fornalska Zofia 2015 D1 Bratek
13 Kiczor Miki 2014 D1 Tri Negu
16 Kozłowski Aleksander 2014 D1 Sp34
14 Lorenc Małgorzata 2014 D1 Sp 23 Olsztyn
11 Łabanowska Lidia 2014 D1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
10 Marciniak Kacper 2015 D1 Przedszkole Pluszowy Miś
7 Michalak Maksymilian 2014 D1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olsztynie
18 Pietrzak Barbara 2015 D1 Szperacze ZHR Olsztyn
19 Pietrzak Emilia 2015 D1 Szperacze ZHR Olsztyn
3 PIOTROWSKI MARCEL 2014 D1 Szkoła podstawowa nr 18
15 Smolińska Pola 2014 D1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PIĄTKA
6 Sznurkowska Magdalena 2015 D1 Team Kopeć
2 Topa Gabi 2014 D1 Olsztyńska Szkółka thriatlonu
4 Trutkowski Milan 2014 D1 Akademia Sportu Stomil Olsztyn
12 Wołosz Wiktoria 2015 D1 Zespół szkolno przedszkolny w Gietrzwałdzie

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Banaszek Borys 2012 D2 Sp11
20 Brzeziński Tymoteusz 2013 D2
15 Czaplicki Michał 2012 D2
25 Czyżewski Filip 2013 D2 SP13
7 Danielewicz Szymon 2012 D2 Olsztyńska Szkółka Triatlonu
27 Dąbrowska Iga 2013 D2
22 Federowicz Anna 2013 D2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
6 Górecka Lena 2012 D2 Śmieszek
26 Jabłońska Julia 2013 D2 SP13
24 Jakubowski Hubert 2013 D2 Warmia Aktywnie
5 Karwacka Hanna 2012 D2 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
16 Klonowski Aleksander 2012 D2
13 Krysztul Julia 2013 D2 Niepubliczna SP Piątka
18 Machel Marta 2012 D2 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
19 Machel Michał 2012 D2 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
12 Marciniak Filip 2012 D2 Sp.11
10 Nadulska Zuzanna 2013 D2
1 Pliszka Maja 2013 D2 Szkola Podstawowa 29
17 Radziwon Borys 2012 D2 Szkoła Nr. 6 Ostróda
14 Rynko Kacper 2012 D2 SP nr 10
23 Smolińska Maja 2012 D2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PIĄTKA
2 Wawrzynkowski Paweł 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 23 w Olsztynie SMS
21 Wołosz Paweł 2012 D2 Zespół szkolno przedszkolny w Gietrzwałdzie
3 Woźnica Andrzej 2013 D2 Eurotter Rally Team
4 Woźnica Grzegorz 2013 D2 Eurotter Rally Team
9 WÓJTOWICZ Lena 2012 D2 WYDRA Olsztyńska Szkółka Triathlonu
8 Zybert Maksymilian 2013 D2 SP3 Barczewo

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Abramczyk Aleksandra 2011 D3 WYDRY - Olsztyńska Szkółka Triathlonu
7 Banaszek Bianka 2011 D3 Sp11
6 Biesiekierska Olga 2009 D3 WYDRY - Olsztyńska Szkółka Triathlonu
9 Bronowicki Dominik 2011 D3 Naki Olsztyn
4 Chećko-Zaremba Jadwiga 2011 D3 Są Wolniejsi/Wyderki-Olsztyńska Szkółka Triathlonu
17 Chudzik Agnieszka 2010 D3 Drużyna ML
12 Cynt Igor 2009 D3 SP2 Olsztyn
8 Danelczyk Weronika 2010 D3 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
11 Danielewicz Michał 2011 D3 SP 11
18 Dublanka Zofia 2011 D3 Olsztyńskie szkółka triathlonu
14 Głowacka Sonia 2011 D3 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
Jancewicz Witold 2010 D3 Szkołą Lekkiej Olsztyn
22 Jarczyk Agata 2010 D3
20 Kędzior Aniela 2009 D3 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
15 Lorenc Weronika 2011 D3 Sp 25 Olsztyn
13 Łabanowska Adela 2011 D3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
16 Mańkowska Alicja 2010 D3 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
5 Olszak Kalina 2010 D3 Drużyna ML
19 Pietrzak Stanisław 2011 D3 Szperacze ZHR Olsztyn
24 Randzio Oliwia 2009 D3 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
10 SANGOWSKA NATALIA 2009 D3 Szkoła Podstawowa w Tolkmicku
21 Urbanowicz Marcel 2011 D3 ZSO3
1 Wawrzynkowska Maria 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr 23 w Olsztynie SMS
23 Wiska Karina 2010 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
2 Zybert Jakub 2011 D3 SP3 Barczewo

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
202 Bieńkowski Marcin 2007 D4
206 Charubin Julia 2006 D4 II Liceum Ogólnokształcące w Piszu
208 Chudzik Rafał 2008 D4 Drużyna ML
203 Dudkiewicz Maja 2008 D4 Fundacja Drużyna ML
201 Górecki Patryk 2008 D4 Śmieszek
205 Makoś Katarzyna 2008 D4 Drużyna ML
204 SANGOWSKI JAKUB 2006 D4 Technikum Mechaniczne Elbląg
207 Sinkiewicz Mikołaj 2007 D4 Szkoła Podstawowa Pasym

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni