z

Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

12.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
18 Biernat Jerzy 2015 D0 Klub Biegaczy JYSK
5 Głaz Halszka 2016 D0
12 Gryglicka Natalia 2014 D0 Przedszkole Kogucik
7 hałasa martyna 2016 D0
6 hałasa mateusz 2013 D0 przedszkole nr 10
14 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D0
11 Iracki Miłosz 2013 D0
19 Jóźwiak Alicja 2013 D0 Przedszkole 48
1 Kawalec Adam 2014 D0 Przedszkole nr 37 Lublin
20 Kleban Liliana 2016 D0
10 Kołtuniewicz Zofia 2014 D0 wieś tańczy i biega
17 Kościołek Alicja 2013 D0 Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie
16 Kwiatkowski Konstanty 2015 D0 Przedszkole Zacisze
9 Lato Krzysztof 2014 D0 Lublin Biega
22 Piesiak Tomasz 2013 D0
2 Szarota Amelia 2013 D0
21 SZEWCZUK GABRIEL 2015 D0
15 Tołysz Tymoteusz 2015 D0 Przedszkole 78 Lublin
13 Zugaj Michał 2014 D0 Przedszkole nr 47 w Lublinie
3 Żak Julia 2013 D0 Przedszkole ABC
4 Żak Oliwia 2015 D0 Przedszkole ABC
8 Żurawska Alicja 2016 D0 Ptysia Team

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Biernat Wiktoria 2011 D1 Klub Biegaczy JYSK
8 Caryk Mikołaj 2011 D1
6 Gryglicki Karol 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie
11 Jóźwiak Julia 2012 D1 Przedszkole 48
4 Kawka Bartosz 2011 D1 Gloria Victis
10 Kościołek Franciszek 2011 D1 SP 57
3 Kowalczyk Małgorzata 2011 D1
12 Litkowski Rafał 2012 D1 Chatka Puchatka II
9 Mazurek Julia 2012 D1
13 Piesiak Wojciech 2012 D1
2 Tomczyk Hubert 2012 D1 NovemBeer Running Team
1 White Ewelinka 2012 D1 Przedszkole prywatne STRUMYK
5 Wójcik Julia 2012 D1 Przedszkole nr. 72

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Dudkiewicz Iga 2010 D2
21 Gawliński Wiktor 2009 D2 SP nr 5 Świdnik
9 Karlikowski Łukasz 2009 D2 Łęczna Biega
18 Kawalec Barbara 2009 D2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Lublinie
2 KawaleC Maja Maria 2010 D2 SP43
16 Konopka Michał 2010 D2 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
6 Kowalczyk Amelia 2009 D2
12 Kowalik Liwia 2009 D2 SP 23
7 Kuniewicz Hubert 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 43
20 Kursa Mateusz 2009 D2 Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
14 Kwiatkowski Tymoteusz 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 6
15 Mazurek Dagmara 2009 D2 Lekkoatletyka dla kazdego - Lublin
11 Miłoszewicz Wiktoria 2009 D2 Lekkoatletyka dla każdego - Lublin
17 Oleszczuk Maciej 2009 D2 SP 48
8 Pawęzka Alicja 2009 D2 Stay Insane
19 Szafraniec Jakub 2010 D2 Sp 6 w Lublinie
4 Szczepaniak Pola 2009 D2 Szkoła Pidstawowa 16
3 Śmiechowicz Kajetan 2009 D2 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
5 Tomczyk Iga 2009 D2 NovemBeer Running Team
1 White Marshall 2010 D2 ZS 12 w Lublinie
10 WÓJCICKI MAREK ,JAN 2010 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
14 Antończak Bartosz 2007 D3 Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna
9 Bieszcz Dawid 2007 D3
7 Grońska kornelia 2007 D3 AZS UMCS Lublin
11 Jarosz Hanna 2007 D3 Adwokaci Lublin
2 Kawka Norbert 2006 D3 Gloria Victis
5 Kołtuniewicz Bartłomiej 2008 D3 wieś tańczy i biega
10 Kościołek Antonina 2008 D3 SP 57
6 Kowalik Kamil 2006 D3 SP 4
13 Kozyra Marek 2006 D3 SP nr16 Lublin
12 Kunach Karol 2007 D3 SP nr 4
1 Kuniewicz Anita 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 43
8 Pojęta Małgorzata 2006 D3 Lekkoatletyka dla każdego
3 WARYCH STANISŁAW 2007 D3 SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu
4 Wójcik Wiktoria 2007 D3 SP.28

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bielecki Wojciech 2005 D4 SP 18 Lublin
208 Bieszcz Jakub 2003 D4
206 Branicki Tomek 2003 D4
203 Gawda Hanna 2005 D4 Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
205 Groński Oskar 2003 D4 AZS UMCS Lublin
204 Kos Jakub 2004 D4 Lekkoatletyka dla każdego
209 Kościołek Benedykt 2005 D4 SP 57
210 Kościołek Łucja 2003 D4 Gim. Śródziemnomorskie
212 Kunach Filip 2005 D4 lekkoatletyka dla każdego
207 Mackiewicz Magdalena 2005 D4 Lekkoatletyka dla każdego- SP46
211 Oleszczuk Maja 2003 D4 SP 18
202 Rzosińska Weronika 2004 D4 Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
201 WARYCH JAN 2004 D4 SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni