z

Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

09.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Budzyńska Zofia 2012 D0 Klub Budzego
17 Bystrek Tymoteusz 2014 D0 Biegajacy Świdnik
3 Hałasa Mateusz 2013 D0
7 Iwanejko MIKOŁAJ 2012 D0 Przedszkole nr 84
8 Kołtuniewicz Zofia 2014 D0 Przedszkole nr 52
20 Kulik Antek 2015 D0
21 Kulik Zosia 2013 D0
10 Lato Krzysztof 2014 D0 Lublin Biega
11 Majchrzak Filip 2015 D0
12 Majchrzak Jan 2012 D0
22 Mazurek Julia 2012 D0
19 Oleszczuk Zuzanna 2012 D0 dzieciakibystrzaki.pl
1 Piesiak Tomasz 2013 D0 PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN
2 Piesiak Wojciech 2012 D0 PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN
9 Połeć Igor 2012 D0 Polska Marka
18 Tołysz Tymoteusz 2015 D0 Żłobek nr 3
4 Tomczyk Hubert 2012 D0 Przedszkole nr 78 Lublin
5 WIŚNIEWSKA MAJA 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 10 LUBLIN
6 Wójcik Julia 2012 D0 Przedszkole nr 72
14 Żak Julia 2013 D0 Przedszkole ABC
15 Żak Oliwia 2015 D0 Żłobek Szczęśliwy Maluch
13 Żurawska Alicja 2016 D0 Ptysia Team

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bromke Matylda 2011 D1 Przedszkole nr 56
4 IWANEJKO SZYMON 2010 D1 SP 52 Lublin
8 Jonik Jakub 2010 D1 SP nr 31 w Lublinie
1 Kawalec Maja 2010 D1 SP nr 43
9 Konopka Michał 2010 D1 Lubelska Grupa Triathlonu
2 Kowalczyk Małgosia 2011 D1
3 Nawrocka Hania 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie
5 Połeć Szymon 2010 D1 Polska Marka
10 Przychodzeń Oskar 2010 D1 Europejczyk
7 Teleon Gabriela 2010 D1 Lubelska Grupa Triathlonu
11 WÓJCICKI MAREK ,JAN 2010 D1 SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 DOBROWOLSKA Wiktoria 2009 D2 SP21
Karlikowski Łukasz 2009 D2
6 Kołtuniewicz Bartłomiej 2008 D2 SP 23
3 Kowalczyk Amelia 2009 D2
8 Kuniewicz Hubert 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 43
9 Mazurek Dagmara 2009 D2
2 Pawęzka Alicja 2009 D2 Stay Insane / Banda Grudnia
1 Śmiechowicz Kajetan 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 44 Lublin
7 Teleon Filip 2008 D2 Lubelska Grupa Triathlonu
4 Tomczyk Iga 2009 D2 SP 30 Lublin

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Bielak Dominika 2006 D3 SP 43 Lubli
7 Duński Jakub 2006 D3 SP 21 LUBLIN
12 Gawda Hanna 2005 D3 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
13 Grabowski Bartosz 2005 D3 Endorświnki
5 Hetman Maciej 2005 D3 Budowlani Lublin
2 KMIEĆ Krystian 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 51
10 Kuniewicz Anita 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 43
1 Oleszczuk Piotr 2006 D3 Sp 48
8 Rapa Oskar 2007 D3 SP 51 Lublin
11 Tama-Poniatowski Miłosz 2007 D3 SP Nr 5
6 Warych Stanisław 2007 D3 Lubelska Grupa Triathlonu
3 WIŚNIEWSKI DANIEL 2006 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN
4 Wójcik Wiktoria 2007 D3 Sp. nr 28 Lublin

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
207 Branicki Tomek 2003 D4 Perfect Runner Lublin
206 BUGAŁA MARTYNA 2002 D4
202 DOBROWOLSKI Jakub 2003 D4 SP18
209 Drozd Szymon 2003 D4
208 Gorczyca Katarzyna 2002 D4 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
203 Kos Jakub 2004 D4 Sp 51 lublin
205 Oleszczuk Maja 2003 D4 Gim 18
210 Sadkowska Gabi 2004 D4 Sp 51 Lublin
201 Tarasińska Patrycja 2004 D4 SP 40 Lublin
204 Warych Jan 2004 D4 Lubelska Grupa Triathlonu