Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bisek Maria 2018 D0 Przedszkole
10 Bublewicz Antek 2019 D0 Przedszkole nr 64
8 Drob Maria 2019 D0 Kolorowe Kredki
7 Głaz Gaja 2019 D0 Leśna Baza Basia
5 Graj Zofia 2019 D0 Biegający Świdnik
3 Jankowska Aleksandra 2018 D0
4 Jankowska Maja 2020 D0
9 Kocik Ryszard 2019 D0 Kolorowe Kredki
1 Kundys Krzysztof 2019 D0
12 MAJERSKA HANIA 2018 D0 LTK FALA
13 Nieckarz Radomir 2019 D0 Kapibara
11 Rzędzian Łucja 2019 D0 RZ team
2 Sikora PIOTR 2020 D0 Akademia Przedszkolaczka
14 Sołtys Florek 2020 D0 Sołtysy

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bisek Hanna 2016 D1 Przedszkole
7 Błaziak NATALIA 2016 D1
11 Bogusz Dawid 2017 D1 Tur-Bo Drużyna
10 Bublewicz Czarek 2016 D1 Szkoła Podstawowa nr 32
8 Głaz Halszka 2016 D1 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
4 Gościński Gabriel 2016 D1 Przedszkole nr 57
2 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D1
15 Janisz Anna 2016 D1
16 Jung Jagoda 2017 D1 Mali Odkrywcy
14 Kuczyńska Julia 2017 D1 Bajkolandia
21 Lichman Nadia 2016 D1 SP2 w Łęcznej
1 Lipski Maks 2016 D1 Lipscy WunderTeam
5 Łuszczak Magdalena 2016 D1
18 Nieckarz Helena 2016 D1 Kapibara
19 Pawłowska Antonina 2017 D1 Mali Odkrywcy
3 Sikora SZYMON 2017 D1 Akademia Przedszkolaczka
20 Sołtys Frania 2017 D1 Sołtysy
13 Świerszcz Pola 2017 D1 Przedszkole Pszczółka w Lublinie
17 Trochimczyk Tola 2016 D1
12 Wójtowicz Jeremi 2016 D1 Promyczki
9 Żurawska Alicja 2016 D1 PTYSIA TEAM

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Badach Wojtek 2015 D2 SP 30 w Lublinie
6 Błaziak Ignacy 2014 D2
11 Czaprański Dawid 2014 D2 Szkoła podstawowa w Wilczopole
3 Grabowski Ksawery 2015 D2
5 Kozłowska Agata 2015 D2 SP Strzeszkowice Duże
13 Kropornicki Dominik 2015 D2
2 Kundys Jakub 2015 D2 Sp 30
9 MAJERSKA MARYSIA 2015 D2 LTK FALA
1 Pietruczuk Oliwier 2015 D2 SP Chrobry Lublin
10 Sawa Oskar 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
7 Tołysz Tymoteusz 2015 D2 SP30 Lublin
8 Turowski Wojtek 2015 D2 Tur - Bo Drużyna
4 WNUK SZYMON 2014 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Bogusz Alicja 2013 D3 Tur-Bo Drużyna
13 Budka WOJCIECH 2013 D3 Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie
11 Ćwikła JULIAN 2013 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47
12 DEPTUŚ Rafał 2013 D3 AZS Lublin
5 Drob Natalia 2013 D3
1 Gruza Wojciech 2012 D3 DSS Orlęta
15 Jung Filip 2012 D3 podstawowa nr 2 w Łęcznej
14 KOWALCZYK FRANCISZEK 2013 D3 SP 44 LUBLIN
3 Kozłowska Maja 2012 D3 SP Strzeszkowice Duże
20 Lichman Karol 2013 D3 Łęczna biega
2 Lipski Tymek 2013 D3 Lipscy WunderTeam
17 Próchniewicz Pola 2013 D3
7 Rzędzian Ignaś 2012 D3 RZ team
18 Sawa Krystian 2013 D3 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
10 Staniak Oliwia 2013 D3 Szkoła Podstawowa Nr 44/AZS UMCS Lublin
4 Szarota Amelia 2013 D3 SP nr 2 w Łęcznej
6 Tomczyk Hubert 2012 D3 SP 30
19 Waciński Tomasz 2013 D3 Szkoła im S. Klonowica w Lublinie
16 Wójcik Julia 2012 D3 Sp. 28 Lublin
9 Wójtowcz Brygida 2012 D3 SP1

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 Badach Antek 2011 D4 SP 30 w Lublinie
Grams Sylwia 2010 D4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Milejowie
6 Kołodziejczyk Maja 2010 D4 Huragan Krzczonów
3 Mikalauskas Kevin 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Lublinie
1 NOWAKOWSKI Ignacy 2011 D4 Nowakowscy
4 Próchniewicz Hanna 2010 D4
2 WYRWISZ ŁUKASZ 2011 D4 SP 16

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
210 Dybowski Adam 2007 D5 UKS 51 Lublin
201 Gościński Jakub 2007 D5 UKS 51
206 Kuna Aleksandra 2008 D5 AZS UMCS Lublin
207 Mazur Jacek 2008 D5 Lubelskibiegacz.pl TEAM
202 NOWAKOWSKI Marcin 2007 D5 Nowakowscy
203 Ostrowska Monika 2008 D5 AZS LUBLIN
211 Roczon Jagoda 2007 D5 UKS 51 Lublin
205 Rycaj Filip 2009 D5 Szkoła
209 Śmiechowicz Kajetan 2009 D5 Stay Insane
204 Turowska Lena 2009 D5 Tur - Bo Drużyna
208 Wójcik Wiktoria 2007 D5 III LO Lublin

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni