z

Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

22.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bisek Maria 2018 D0 Przedszkole
10 Bublewicz Antek 2019 D0 Przedszkole nr 64
8 Drob Maria 2019 D0 Kolorowe Kredki
7 Głaz Gaja 2019 D0 Leśna Baza Basia
5 Graj Zofia 2019 D0 Biegający Świdnik
3 Jankowska Aleksandra 2018 D0
4 Jankowska Maja 2020 D0
9 Kocik Ryszard 2019 D0 Kolorowe Kredki
1 Kundys Krzysztof 2019 D0
12 MAJERSKA HANIA 2018 D0 LTK FALA
11 Rzędzian Łucja 2019 D0 RZ team
2 Sikora PIOTR 2020 D0 Akademia Przedszkolaczka

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Adamczyk Miłosz 2017 D1
6 Bisek Hanna 2016 D1 Przedszkole
7 Błaziak NATALIA 2016 D1
11 Bogusz Dawid 2017 D1 Tur-Bo Drużyna
10 Bublewicz Czarek 2016 D1 Szkoła Podstawowa nr 32
8 Głaz Halszka 2016 D1 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
4 Gościński Gabriel 2016 D1 Przedszkole nr 57
2 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D1
1 Lipski Maks 2016 D1 Lipscy WunderTeam
5 Łuszczak Magdalena 2016 D1
3 Sikora SZYMON 2017 D1 Akademia Przedszkolaczka
Stępniak Michalina 2017 D1 Gadu-Gadu
13 Świerszcz Pola 2017 D1 Przedszkole Pszczółka w Lublinie
12 Wójtowicz Jeremi 2016 D1 Promyczki
9 Żurawska Alicja 2016 D1 PTYSIA TEAM

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Błaziak Ignacy 2014 D2
3 Grabowski Ksawery 2015 D2
5 Kozłowska Agata 2015 D2 SP Strzeszkowice Duże
Kropornicki Dominik 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 58
2 Kundys Jakub 2015 D2 Sp 30
9 MAJERSKA MARYSIA 2015 D2 LTK FALA
1 Pietruczuk Oliwier 2015 D2 SP Chrobry Lublin
7 Tołysz Tymoteusz 2015 D2 SP30 Lublin
8 Turowski Wojtek 2015 D2 Tur - Bo Drużyna
4 WNUK SZYMON 2014 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Bogusz Alicja 2013 D3 Tur-Bo Drużyna
5 Drob Natalia 2013 D3
1 Gruza Wojciech 2012 D3 DSS Orlęta
3 Kozłowska Maja 2012 D3 SP Strzeszkowice Duże
2 Lipski Tymek 2013 D3 Lipscy WunderTeam
7 Rzędzian Ignaś 2012 D3 RZ team
10 Staniak Oliwia 2013 D3 Szkoła Podstawowa Nr 44/AZS UMCS Lublin
4 Szarota Amelia 2013 D3 SP nr 2 w Łęcznej
6 Tomczyk Hubert 2012 D3 SP 30
Waciński Tomasz 2013 D3 Szkoła im S. Klonowica w Lublinie
9 Wójtowcz Brygida 2012 D3 SP1

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Kołodziejczyk Maja 2010 D4 Huragan Krzczonów
3 Mikalauskas Kevin 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Lublinie
1 NOWAKOWSKI Ignacy 2011 D4 Nowakowscy
2 WYRWISZ ŁUKASZ 2011 D4 SP 16

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
201 Gościński Jakub 2007 D5 UKS 51
202 NOWAKOWSKI Marcin 2007 D5 Nowakowscy
203 Ostrowska Monika 2008 D5 AZS LUBLIN
205 Rycaj Filip 2009 D5 Szkoła
204 Turowska Lena 2009 D5 Tur - Bo Drużyna

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni