z

Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

06.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Błaziak Natalia 2016 D0 Insane Runners
13 Bogusz Dawid 2017 D0
10 Chariasz Natalia 2017 D0
9 Gębal Michał 2016 D0 Przedszkole nr 58
3 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D0
7 Lichman Nadia 2016 D0 Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej
5 Lipski Maksymilian 2016 D0 Lipscy WunderTeam
15 Majerska Hanna 2018 D0 Przedszkole nr. 16
4 Malec Sara 2018 D0
6 Nieckarz HELENA 2016 D0 Kapibara Studio
1 Stpiczyńska Hanna 2016 D0 Przedszkole nr 18 w Lublinie
2 Stpiczyńska Julia 2017 D0 Przedszkole nr 18 w Lublinie
8 Szewczuk BRUNO 2018 D0
11 WÓJTOWICZ Jerami 2016 D0 Promyczki Lublin
16 ZWIJACZ Helena 2017 D0 Przedszkole Nr 5
17 ZWIJACZ Justyna 2016 D0 Przedszkole Nr 5
14 Żurawska Alicja 2016 D0 Ptysia Team

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Błaziak Ignacy 2014 D1 Insane Runners
5 Bury Leon 2015 D1 P 36 Lublin
4 Chariasz Wojciech 2015 D1
11 Kolasa Zofia 2014 D1
9 Kulawiak Amelia 2015 D1
6 Kundys Jakub 2015 D1 PSP 30
10 Majerska Maria 2015 D1 Przedszkole nr. 16
1 Malec Iga 2014 D1
2 Szewczuk GABRIEL 2015 D1
3 Tołysz Tymoteusz 2015 D1 Przedszkole nr 78
7 Turowski Wojtek 2015 D1 Widok Lublin

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Bogusz Alicja 2013 D2
5 Bury Eryk 2012 D2 SP 38 lublin
9 Dajas Hanna 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 51
11 Gołębiowska Gabriela 2012 D2 Zwinne koty
12 Kolasa Filip 2013 D2
2 Lichman Karol 2013 D2 SP 2 w Łęcznej
1 Lipski Tymoteusz 2013 D2 Lipscy WunderTeam
NAROUZ Karas 2013 D2 Szkoła podstawowa
3 Piesiak Tomasz 2013 D2 SP 51
4 Piesiak Wojciech 2012 D2 SP 51
7 Połeć Igor 2012 D2 SP 11
8 Wieczerniak Kuba 2012 D2 SP nr 32 w Lublinie
6 WÓJTOWICZ Brygida 2012 D2 OSM I i Ii stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Bury Iga 2009 D3 SP 38 Lublin
Czeńczyk Karol 2011 D3 Football Academy Lublin
8 KLAUTZSCH KONRAD 2009 D3
NAROUZ Iness 2011 D3
1 Nowakowski Ignacy 2011 D3 Nowakowscy
4 Ogrodnik Borys 2010 D3 SP nr 50 w Lublinie
7 Połeć Szymon 2010 D3 SP 11
5 Śmiechowicz Kajetan 2009 D3 Stay Insane
6 Turowska Lena 2009 D3 SP 42
2 Wyrwisz Łukasz 2011 D3 SP 16 w Lublinie

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Kasprzak Robert 2007 D4 Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej Curie w Trawnikach
203 Maszkowski Mateusz 2007 D4 Medisept Mayday Team
204 Mazur Jacek 2008 D4 Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie
201 Nowakowski Maciej 2006 D4 Nowakowscy
202 Nowakowski Marcin 2007 D4 Nowakowscy

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni