z

Łódź

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

13.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
24 Antoniak Krzysztof 2016 D0
16 Antoniak Mikołaj 2016 D0 Zaczarowany Melonik
25 Antoniak Zuzanna 2014 D0
1 Augustowski Tomek 2015 D0 Koliberek
2 Augustowski Witek 2013 D0 Koliberek
18 Borowiec Emil 2015 D0 PM nr 163 w Łodzi
22 Deina Maciej 2015 D0
13 Dychto Cecylia 2015 D0
14 Dychto Jan 2014 D0
26 Grabowska Melania 2014 D0 118
3 Grad Michał 2013 D0 PM106
4 Grobelkiewicz Julia 2014 D0 Czarne Zastępy
27 Janus Jerzy 2015 D0
28 Józefowicz Alicja 2015 D0
8 Kaczorowska Marcelina 2013 D0
7 Kałużny Dawid 2013 D0 Retkinia Run
30 Kuba Klaudia 2014 D0
19 Kubicka Lena 2013 D0 PM 235 Łódź, Stawowa 28
21 Kwiatkowski Dawid 2013 D0
20 Łuszczyński Marcel 2014 D0 Przedszkole 107
15 Marszałek Piotr 2013 D0 Przedszkole 215
6 Morawiec Weronika 2013 D0 PS nr 8 w Bełchatowie
31 Nowakowski Jędrzej 2013 D0 PM 155 w Łodzi
12 Nowinska Natalia 2013 D0
11 Przybyliński Jan 2013 D0 PM 130 Łódź
29 Rakshit Miron 2013 D0 Przedszkole Miejskie nr 139
10 Sekieta Franciszek Oliwier 2014 D0 PRZEDSZKOLE nr 122
17 Wach Rafał 2013 D0 Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz
5 Wielec Jakub 2013 D0 LUZAKI NA FANTAZJI
9 Wróblewska Anna 2016 D0
23 Zaręba Leon 2014 D0 PM 155

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Andrzejczak Filip 2011 D1 RKS Łódź / SP 16 Pabianice
22 Bania Krzysztof 2012 D1 Akademia lekkoatletyki
23 Bania Mateusz 2011 D1 Akademia lekkoatletyki
21 Borowiec Maja 2011 D1 SP 114 w Łodzi
4 Cieślik Matylda 2012 D1 PM nr 7
Dziewanowska Wiktoria 2012 D1 SP 162 Łódź
6 Grad Hanna 2011 D1 SP51
8 Grobelkiewicz Juliusz 2011 D1 Czarne Zastępy
13 Jończyk Amelia 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
9 Kałużny Bartłomiej 2012 D1 Retkinia Run
1 Kazimierczak Michał 2011 D1 SP nr 173
3 Kosecki Milosz 2012 D1
12 Kruk Dominik 2011 D1 Łódź Kocha Sport
16 Marasek Franciszek 2011 D1 sp 120
28 Nowakowska Julia 2011 D1 SMS Kokoro
2 Nowosielska Maja 2011 D1 Akademia Lekkoatletyki Łódź
24 Ociepa Jan 2012 D1
20 Papiewska Magdalena 2012 D1
5 Pereperez Jan 2011 D1
25 Porada Hanna 2011 D1 sp 205
7 Pysniak Lena 2012 D1
14 Sekieta Filip Radosław 2012 D1 PRZEDSZKOLE nr 122
11 Skowroński Marcin 2011 D1 SP7 Łódź
27 Stegliński Jan 2011 D1 SP 174
18 Szadkowski Dawid 2011 D1 SP 202 Łódź
26 Szymański Oskar 2011 D1
19 Świąder Joanna 2012 D1 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
17 Uraziński Bartosz 2012 D1
15 Witkowski Miron 2012 D1 Przedszkole

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
31 Adamczewski Bartosz 2009 D2 MKS Aleksandrów Łódzki
3 bedyk karol 2009 D2 Drużyna Pana Michała
27 Chabior Aleks 2009 D2
24 Deina Michał 2010 D2 Salezjańska Szkoła Podstawowa
Dziewanowska Kinga 2009 D2 SP 162 Łódź
10 Eljasz Laura 2010 D2 SP 1 Łódź
4 Głowacki Antoni 2009 D2
Haładaj Adam 2010 D2 BKL Bełchatów
5 Jankowska Izabela 2010 D2 SP 193
12 Jastrząbek Kacper 2010 D2 EVErRUN
1 Kalista Filip 2009 D2 Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź
20 Klimek Zofia 2010 D2 LUKS BOGUSZYCE
16 Kopacki Kuba 2010 D2 SP160
7 Krawczyk Jędrzej 2009 D2 UKS 55
32 Krol Tymoteusz 2009 D2 Szkola podstawowa
33 Kuba Aleksandra 2009 D2 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
11 Morawiec Alicja 2009 D2 Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
9 Nowosielska Weronika 2009 D2 Akademia Lekkoatletyki Łódź
35 Paradecka Kinga 2009 D2
36 Paradecki Maksymilian 2009 D2
25 pastuszka martyna 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
26 Pawlak Zosia 2009 D2 SP 55 Łódź
22 Płocka Milena 2010 D2 Lks Koluszki
19 Rawecka Hanna 2010 D2 Akademia Lekkoatletyki Łódź
17 Siemińska Anna 2010 D2 LKS Koluszki
34 Steglińska Antonina 2009 D2 sp 174
2 Sterczewski Bartosz 2010 D2 Akademia Lekkoatletyki Łódź
6 Szmerka Patryk 2010 D2
28 Szymańska Oliwia 2009 D2 Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi
23 Tkaczyk Maja 2010 D2 SP 184 Łódź
18 Wach Hanna 2010 D2 SP nr 4 Rawa Mazowiecka
8 Wesołowski Tymoteusz 2009 D2
15 Winkler Julia 2009 D2 SP 34 Łódź
14 Witkowski Tymoteusz 2009 D2 Szkola
21 Wróblewska Daria 2009 D2 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
13 Wróblewski Jan 2009 D2 S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori
29 Zaręba Oliwier 2010 D2 SP 190
30 Zgoda Franciszek 2010 D2 SP Ksawerów

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 bedyk weronika 2008 D3 Drużyna Pana Michała
55 Biernacki Mikołaj 2007 D3 MKS Jedynka Łódź
54 Błaszczyk Wojciech 2006 D3 SP 61 w Łodzi
15 Cyrulski Oliwier 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19
53 Czyszanowski Dominik 2008 D3 UKS 55
Dziewanowska Patrycja 2008 D3 SP 162 Łódź
31 Fligiel Mikołaj 2007 D3
44 Foryś Fryderyk 2006 D3 SMS Marcina Gortata
45 Foryś Sergiusz 2008 D3 SMS Marcina Gortata
51 Gawron Franciszek 2007 D3 T.O. Edukacja
32 GORZEŃ BARTOSZ 2008 D3 SP 122
35 Górska Antonina 2008 D3 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
Haładaj Barbara 2007 D3 BKL Bełchatów
19 Hayek Kamil 2006 D3 sp120
20 Hayek Magda 2008 D3 sp120
9 JAROSIŃSKI Krystian 2008 D3 SP 184
6 Jarzyński Antoni 2007 D3 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi
11 Kierzek Igor 2007 D3 #teamChmurki
17 Kleczyk Szymon 2007 D3 BKL Bełchatów
42 Królewski Borys 2006 D3 MKS trójka łódź
43 Królewski Wiktor 2008 D3 MKS trójka łódź
18 Kruk Wiktor 2008 D3 Akademia Lekkoatletyki
34 Krzanowska Zuzanna 2006 D3 SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła
48 Kur Mateusz 2008 D3 Szkoła Podstawowa 138 w Łodzi
46 Lerka WERONIKA 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 14
Lisewska Zuzanna 2008 D3 TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza
3 Marciniak Daria 2006 D3 Skarpa Bytom
28 marszałek zuzanna 2008 D3 SP 109
12 Mazur KRZYSZTOF 2007 D3 #chemicalrun
36 Modelewska Julia 2007 D3 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
22 NAPIERAŁA AMELIA 2006 D3 LKS KOLUSZKI
57 Nowak Aleksandra 2007 D3 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
24 NOWAKOWSKA JAGODA 2007 D3 LKS KOLUSZKI
27 Nowinska Patrycja 2008 D3 SP61
39 Papiewski Krzysztof 2008 D3
49 Pastuszka Norbert 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
50 Pawlak Zuzanna 2007 D3 SP 55 Łódź
52 Porada Antoni 2008 D3 sp 205
47 Rajter Sandra 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 14
56 Rakshit Szymon 2008 D3 UKS 55
33 Rawecka Zofia 2007 D3 Akademia Lekkoatletyki Łódź
37 Rosińska Emilia 2006 D3 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
41 Ruzicki Patryk 2006 D3
29 Siemińska Adrianna 2007 D3 LKS Koluszki
16 Skowrońska Natalka 2006 D3 SP7 Łódź
10 Stala Wiktor 2007 D3 Lekkoatletyka dla każdego
1 Sucharkiewicz Agata 2008 D3 SP 149 Łódź
2 Sucharkiewicz Jakub 2006 D3 SP 149 Łódź
7 Szmerka Kinga 2006 D3
38 Świąder Adrianna 2006 D3 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
30 Tenentka Kamil 2008 D3 LKS Koluszki
4 Toboła Martyna 2007 D3 M A G Team
40 urbańska WIKTORIA 2008 D3 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
8 Wesołowski Szymon 2007 D3
13 Wielec Amelia 2007 D3 LUZAKI NA FANTAZJI
14 Winkler Jakub 2007 D3 SP 34 Łódź
21 Wojtasik Mateusz 2006 D3 LUZAKI NA FANTAZJI
23 Wróblewska Małgorzata 2007 D3 S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori
25 żółtowska Zuzanna 2008 D3 SP ZNP W ŁODZI
26 Żółtowski Mikołaj 2008 D3 SP ZNP W ŁODZI

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Gielec Julia 2005 D4 Orientuś Łódź
206 Karolczuk Aleksandra 2004 D4 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
207 Karolczuk Martyna 2005 D4 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
203 Matlok Alexander 2003 D4
210 Milczarek Igor 2003 D4
208 Nowak Patrycja 2004 D4 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
201 Olszówka Jakub 2004 D4
211 Tkaczyk Mikołaj 2005 D4 SP 184 Łódź
204 Tomaszewska Wiktoria 2003 D4 MLUKS Rawa Mazowiecka
202 Trociński Kacper 2003 D4 RYSIOTEAM
212 Zabuski Jakub 2003 D4 Chorągiew Łódzka ZHP
213 Zagrajek Amelia 2005 D4 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE
209 Zielińska Agnieszka 2005 D4 SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni