z

Łódź

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Augustowski Tomek 2015 D0 Koliberek
2 Augustowski Witek 2013 D0 Koliberek
Chudzik Anna 2013 D0 Czerwona
3 Grad Michał 2013 D0 PM106
4 Grobelkiewicz Julia 2014 D0 Czarne Zastępy
8 Kaczorowska Marcelina 2013 D0
7 Kałużny Dawid 2013 D0 Retkinia Run
Kuczkowska Maja 2013 D0 Przedszkole Miejskie 36
6 Morawiec Weronika 2013 D0 PS nr 8 w Bełchatowie
Słomska Daria 2015 D0
5 Wielec Jakub 2013 D0 LUZAKI NA FANTAZJI

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Andrzejczak Filip 2011 D1 RKS Łódź / SP 16 Pabianice
4 Cieślik Matylda 2012 D1 PM nr 7
6 Grad Hanna 2011 D1 SP51
8 Grobelkiewicz Juliusz 2011 D1 Czarne Zastępy
9 Kałużny Bartłomiej 2012 D1 Retkinia Run
1 Kazimierczak Michał 2011 D1 SP nr 173
3 Kosecki Milosz 2012 D1
12 Kruk Dominik 2011 D1 Łódź Kocha Sport
2 Nowosielska Maja 2011 D1 Akademia Lekkoatletyki Łódź
5 Pereperez Jan 2011 D1
7 Pysniak Lena 2012 D1
11 Skowroński Marcin 2011 D1 SP7 Łódź

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bechtold Ida 2010 D2
3 bedyk karol 2009 D2 Drużyna Pana Michała
Chudzik URSZULA 2009 D2 Czerwona
10 Eljasz Laura 2010 D2 SP 1 Łódź
4 Głowacki Antoni 2009 D2
5 Jankowska Izabela 2010 D2 SP 193
12 Jastrząbek Kacper 2010 D2 EVErRUN
1 Kalista Filip 2009 D2 Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź
7 Krawczyk Jędrzej 2009 D2 UKS 55
11 Morawiec Alicja 2009 D2 Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
9 Nowosielska Weronika 2009 D2 Akademia Lekkoatletyki Łódź
2 Sterczewski Bartosz 2010 D2 Akademia Lekkoatletyki Łódź
6 Szmerka Patryk 2010 D2
8 Wesołowski Tymoteusz 2009 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 bedyk weronika 2008 D3 Drużyna Pana Michała
15 Cyrulski Oliwier 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19
19 Hayek Kamil 2006 D3 sp120
20 Hayek Magda 2008 D3 sp120
9 JAROSIŃSKI Krystian 2008 D3 SP 184
6 Jarzyński Antoni 2007 D3 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi
11 Kierzek Igor 2007 D3 #teamChmurki
17 Kleczyk Szymon 2007 D3 BKL Bełchatów
18 Kruk Wiktor 2008 D3 Akademia Lekkoatletyki
3 Marciniak Daria 2006 D3 Skarpa Bytom
12 Mazur KRZYSZTOF 2007 D3 #chemicalrun
22 NAPIERAŁA AMELIA 2006 D3 LKS KOLUSZKI
16 Skowrońska Natalka 2006 D3 SP7 Łódź
10 Stala Wiktor 2007 D3 Lekkoatletyka dla każdego
Staniszewska Zuzanna 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi
1 Sucharkiewicz Agata 2008 D3 SP 149 Łódź
2 Sucharkiewicz Jakub 2006 D3 SP 149 Łódź
7 Szmerka Kinga 2006 D3
4 Toboła Martyna 2007 D3 M A G Team
8 Wesołowski Szymon 2007 D3
13 Wielec Amelia 2007 D3 LUZAKI NA FANTAZJI
14 Winkler Jakub 2007 D3 SP 34 Łódź
21 Wojtasik Mateusz 2006 D3 LUZAKI NA FANTAZJI

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
203 Matlok Alexander 2003 D4
201 Olszówka Jakub 2004 D4
202 Trociński Kacper 2003 D4 RYSIOTEAM

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni