z

Łódź

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Chudzik Anna 2013 D0 Chudzik i Wspólnicy
6 Cieślik Matylda 2012 D0 Przedszkole Nr 7
8 Grad Michał 2013 D0 PM 106
11 Jastrzembska Zofia 2012 D0
1 Kałużny Bartłomiej 2012 D0 Przedszkole 112 Łódź
2 Kałużny Dawid 2013 D0 Przedszkole 112 Łódź
7 Łoś Dawid 2012 D0 Przedszkole miejskie nr.126
5 Michalak Julian 2012 D0 Mali Misjonarze
12 Morawiec Weronika 2013 D0 Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie
13 Rajski Dawid 2015 D0 Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD
9 Sobiesiak Laura 2013 D0 Rysie
10 Strejczek Krzyś 2013 D0 Papierowy Wiatraczek
14 Świąder Joanna 2012 D0 PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
4 Wach Rafał 2013 D0 Przedszkole Niezapominajka
Woźnicka Basia 2015 D0 Running Sucks / parkrun Łódź
3 Zakrzewska Anna 2013 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Andrzejczak Filip 2011 D1 PM 110 w Łodzi
14 Bartosik Maja 2010 D1 Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD
25 Bilkowski Aleksander 2011 D1 Przedszkole
Borowiec Maja 2011 D1 Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi
8 Eljasz Laura 2010 D1 SP nr 1
10 Grad Hanna 2011 D1 PM 106
23 Janczak Kacper 2010 D1 Dom Dziecka nr5
22 Kopacki Kuba 2010 D1 SP nr 160
19 Łaska Justyna 2011 D1 Przedszkole 165
9 Ławicki Maciej 2011 D1
7 Łoś Agatka 2010 D1 Szkoła Podstawowa 149
16 Młodzińska Ala 2010 D1 SP34
17 Mydłowski Hubert 2010 D1 szkoła im. Montesory
5 Pereperez -Chętkowski Jan 2011 D1
21 Piotrowski Antoni 2010 D1 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
18 rawecka hanna 2010 D1 RYSIE / Akademia Lekkoatletyki
13 Siemińska Anna 2010 D1 LKS Koluszki
12 Skowroński Marcin 2011 D1 Przedszkole Miejskie nr 106
24 Stefanów Filip 2010 D1 Dom Dziecka nr5
4 Sterczewski Bartosz 2010 D1 SP 139
3 SZMERKA PATRYK 2010 D1 SP NR 12
15 Tkaczyk Maja 2010 D1 SP 184 Łódź
2 Wach Hanna 2010 D1 Szkoła podstawowa nr 4
1 Zakrzewski Artur 2010 D1
6 Zaręba Franciszek 2011 D1
20 Zgoda Franciszek 2010 D1 SP Ksawerów

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
24 ALBRECHT Małgorzata 2008 D2 Czerwona
14 Andrzejczak Nina 2008 D2 SP 56 w Łodzi
6 Bereska Nadia 2008 D2 Szkoła Podstawowa 12 Piotrków Tryb.
30 Chudzik Urszula 2009 D2 Chudzik i Wspólnicy
19 Czyszanowski Dominik 2008 D2 UKS55
2 Głowacki Antoni 2009 D2
10 Gorzeń Bartosz 2008 D2 SP 122
31 Idowska Zuzanna 2008 D2 Dom Dziecka nr5
3 Jagiełło Dimitri 2008 D2 ASP ALMA
11 JAROSIŃSKI Krystian 2008 D2 SP 184
16 Jastrzembski Piotr 2009 D2
13 Kacprzak Jagoda 2008 D2 SP 29
8 Kalista Filip 2009 D2 Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź
20 Kowalski Marcin 2008 D2 Lekkoatletyka dla każdego
25 Krawczyk Jędrzej 2009 D2 SO Twoja Szkoła
7 Królewski Wiktor 2008 D2 MKS trójka łódź
21 Mędrzak Julia 2008 D2
12 Mokracki Michał 2009 D2 SP 34
18 Morawiec Alicja 2009 D2 SP 5 Bełchatów
15 Piliszek Aleksandra 2008 D2
29 Piotrowska Natalia 2008 D2 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
22 Rakshit Szymon 2008 D2 UKS 55
27 Rzempołuch Bartosz 2008 D2 SP nr.5 Turek
26 Stefaniak Sergiusz 2008 D2 K.S. Triathlon Rawa
32 Stefanów Natalia 2008 D2 Dom Dziecka nr5
1 Sucharkiewicz Agata 2008 D2 SP 149
9 Tabaka Wiktoria 2008 D2 Podstawowa nr1 w Sieradzu
23 Wdowiak Juliusz 2009 D2 KS 55
17 Wesołowski Tymoteusz 2009 D2
5 Wolna Martyna 2009 D2 SP12 Bełchatów
4 Woźniakowska Zofia 2008 D2 SP 169
28 Wróblewski Jan 2009 D2 Szkoła Montessori

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
31 Arent Artur 2005 D3 MKS Jedynka
13 Barburski Marcel 2005 D3 SP172 Łódź
28 Czerska Oliwia 2006 D3 SP190
27 Dziekoński Jakub 2006 D3 KrejzoleTim
4 Ejzert Barbara 2007 D3 SP 44
16 Granecki Tymon 2005 D3 SP172
8 Grodecka Jagoda 2007 D3 Drużyna Cyborga
12 Jarosz Pola 2005 D3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łodzi
43 Jarzyński Antoni 2007 D3 34 SP w Łodzi
42 Karbownik Małgosia 2005 D3 MKS Jedynka
33 Karolczuk Martyna 2005 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
7 Kierzek Igor 2007 D3 SP 189 Łódź
34 Kos Klaudia 2006 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
6 Królewski Borys 2006 D3 MKS trójka łódź
10 Łoś Zuzanna 2005 D3 Szkoła Podstawowa 149
29 Markowiak Mateusz 2005 D3 BKL Bełchatów
23 Młodzińska Nina 2006 D3 SP34
35 Modelewska Julia 2007 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
11 Mokracki Filip 2005 D3 SP 34
24 Mydłowska Wiktoria 2007 D3 Szkoła im. Montesory
17 NAPIERAŁA AMELIA 2006 D3 LKS KOLUSZKI
36 Nowak Aleksandra 2007 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
21 Nowakowska Jagoda 2007 D3 LKS Koluszki
30 Olczyk Anna 2007 D3 BKL
45 Pierzchalski Wiktor 2005 D3 SP190
25 rawecka zofia 2007 D3 RYSIE / Akademia Lekkoatletyki
37 Rosińska Emilia 2006 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
18 Ruta Natalia 2005 D3 Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach
5 Ruzicki Patryk 2006 D3 szkoła 114
19 Siemińska Adrianna 2007 D3 LKS Koluszki
15 Skowrońska Natalia 2006 D3 SP 7
26 Stefaniak Wiktor 2005 D3 K.S. Triathlon Rawa
44 Stefanów Krystian 2005 D3 Dom Dziecka nr5
2 Sucharkiewicz Jakub 2006 D3 SP 149
3 SZMERKA KINGA 2006 D3 SP NR 12
38 Świąder Adrianna 2006 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
20 Tkaczyk Mikołaj 2005 D3 SP 184 Łódź
1 Toboła Martyna 2007 D3 M A G Team
9 Walas Patrycja 2007 D3 SP 137
22 Wdowiak Jędrzej 2006 D3 KS 55
14 Wesołowski Szymon 2007 D3
39 Włodarska Patrycja 2007 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
32 Wróblewska Małgorzata 2007 D3 Szkoła Montessori
40 Zagrajek Amelia 2005 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
41 Zielińska Agnieszka 2005 D3 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
203 Ejzert Bartłomiej 2003 D4 Gimnazjum 22
213 Karolczuk Aleksandra 2004 D4 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
212 Klimczak Kacper 2004 D4 Mks Jedynka Łódź
211 Koch Zuzanna 2003 D4 BKL Bełchatów
209 Matlok Alexander 2003 D4
210 Matlok Marcel 2002 D4
207 Milczarek Igor 2003 D4 Zespół Szkół Katolickich im. JP2
214 Nowak Patrycja 2004 D4 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE
208 Olszówka Jakub 2004 D4 SP nr 122 w Łodzi
205 Piliszek Filip 2004 D4
Potocki Stanisław 2002 D4
206 Ruta Marcel 2002 D4 Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach
201 Tomaszewska Wiktoria 2003 D4 MLUKS Rawa Mazowiecka
204 Trociński Kacper 2003 D4 RYSIOTEAM
215 Włodarska Oliwia 2003 D4 SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE