z

Łódź

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

23.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Kłosińska Maria 2018 D0 ZPM 3
1 Najderek Hanna 2018 D0 Najderki4
Sadowska Zuzanna 2020 D0
Stasiak Antoś 2019 D0 Integracyjne nr 137
2 Warszawa Iskra 2018 D0 PM nr 125 w Łodzi
3 Wieruszewska Róża 2018 D0 Przedszkole Aniolkowo

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kućmierczyk Zuzanna 2016 D1 PM
2 Ławicka Michalina 2016 D1 Szkoła Montessori
3 Sulma Weronika 2017 D1 Montessori
4 Ścibiorek Oskar 2016 D1 SP nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Augustowski Tomek 2015 D2 SP ZNP
7 Ciesielski Kordian 2014 D2 LKS Koluszki
1 Dajcz Daniel 2014 D2 Włókniarz Pabianice
8 Grzelak Wojciech 2014 D2 SP 55 Łódź
3 Najderek Helena 2015 D2 Najderki4
6 olejarz Jan 2014 D2 STO Czerwona
9 Patura Wiktor 2014 D2 SP 114 Łódź
5 Sochalski Teodor 2014 D2 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
10 Wieruszewski Bruno 2015 D2 Smartschool
4 Wójcicki Franek 2014 D2 BSS łódź

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Augustowski Witek 2013 D3 SP ZNP
5 Ciesielska Łucja 2012 D3 LKS Koluszki
3 Jarosińska Nadia 2013 D3 Mocni w Duchu
9 Kłosińska Stanisława 2013 D3 Sto Czerwona
10 Komala Nikola 2012 D3
7 Matłoka Adriano 2012 D3
2 Nowakowski Jędrzej 2013 D3 Szkoła Mistrzów Kokoro
6 Sulma Filip 2012 D3 Sp1
4 Szpak Wojciech 2013 D3 Sp29 łódź
8 Warszawa Miron 2013 D3 SP nr 1 w Łodzi

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Gracz Tymoteusz 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi
5 Grzelak Jan 2010 D4 SP 55 Łódź
6 Grzelak Mateusz 2011 D4 SP 55 Łódź
8 Kazimierczak MICHAŁ 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 173
9 Ławicki Maciej 2011 D4 Szkola Montessori
1 Nowakowska Julia 2011 D4 Szkoła Mistrzów Kokoro
2 Przybyła Zofia 2011 D4 Międzynarodowa Szkoła Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
3 Sochalski Antoni 2010 D4 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
7 Sterczewski Bartosz 2010 D4 SP 79 / Akademia Lekkoatletyki Łódź
4 Szymański Oskar 2011 D4 Sp 83

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
204 Gieleciński Wiktor 2008 D5
205 Górska Antonina 2008 D5 LUKS Boguszyce
201 Przybyła Adam 2007 D5 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu łódzkiego
203 Szymańska Oliwia 2009 D5 Sp 83
202 Wojtecki Bartosz 2008 D5

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni