z

Łódź

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Frymus Bartosz 2017 D0
3 Gałczyński Julek 2018 D0 Grzyby i Korzenie
Jackiewicz Jan 2018 D0 PM 152
Kobierzycka Matylda 2019 D0 Zamkowa Kraina
4 Ławicka Michalina 2016 D0
5 Najderek Hanna 2018 D0 P149
2 Nawrot Amelia 2017 D0 Przedszkole 63
1 Zieliński Oskar 2018 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Augustowski Tomek 2015 D1 SP ZNP
4 Ciesielski Kordian 2014 D1 LKS Koluszki
1 Deina Maciej 2015 D1 PM 99
8 Dychto Cecylia 2015 D1
7 Dychto Jan 2014 D1
Jackiewicz Nikodem 2015 D1 PM 152
10 Najderek Helena 2015 D1 P149
9 olejarz jan 2014 D1 AKS SMS
2 Patura Wiktor 2014 D1 SP 114
6 Świątczak Weronika 2015 D1 Przedszkole Kłapciatek
5 Zieliński Kajetan 2014 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Anielak Lidia 2012 D2 SP 138 Łódź
3 Augustowski Witek 2013 D2 SP ZNP
2 Boruń Patryk 2013 D2
4 Ciesielska Łucja 2012 D2 LKS Koluszki
Kobierzycka Martyna 2013 D2 Sp 7 Łódź
7 Matłoka Adriano 2012 D2 SP 26
1 Nowakowski Jędrzej 2013 D2 Szkoła Mistrzów Kokoro
Ramotowska Amelia 2013 D2
5 Warszawa Miron 2013 D2 SP nr 1 w Łodzi

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Andrzejczak Filip 2011 D3 SP16 / RKS Łódź
11 Anielak Piotr 2009 D3 RKS Łódź
7 Bąk Oliwia 2010 D3 Provi Kids Run
9 Chudziński Sergiusz 2010 D3 ProvidentRun
1 Deina Michał 2010 D3 SSP
Frymus Amelia 2010 D3
19 Gracz Tymoteusz 2011 D3 AZS Łódź
5 Grobelkiewicz Juliusz 2011 D3 SP44
15 Jankowska Izabela 2010 D3 SP 193
8 Kazimierczak Michał 2011 D3 Szkoła Podstawowa nr 173
12 Korpacki Stanisław 2011 D3
18 Ławicki Maciej 2011 D3 Szkoła Montessori
4 Nowakowska Julia 2011 D3 Szkoła Mistrzów Kokoro
13 Płocka Milena 2010 D3 Lks Koluszki
20 Stachowski Adam 2010 D3 RYSIOTEAM
10 Stefanów Filip 2010 D3 ProviKidsRun
16 Sterczewski Bartosz 2010 D3 SP 79 / Akademia Lekkoatletyki Łódź
6 SZMERKA PATRYK 2010 D3 KS Rajsport Sieradz Active Team
21 Szymańska Oliwia 2009 D3 Sp 83
22 Szymański Oskar 2011 D3 Sp 83
2 Trzcińska Natalia 2011 D3 SP 1 Aleksandrów Łódzki
17 Winkler Julia 2009 D3 SP 34 Łódź
14 Witek Patryk 2011 D3 AZS Łódź

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
209 Babiarski Radosław 2007 D4 LKS Koluszki
201 Bedyk Weronika 2008 D4 Drużyna Pana Michała
208 Dyśko Michał 2006 D4 RYSIOTEAM
202 Jarzyński Antoni 2007 D4 Szkoła Podstawowa 34 w Łodzi
205 Kacprzak Jagoda 2008 D4 ProviKidsRun
206 Kierzek Igor 2007 D4 Rudzki Klub Sportowy
207 Kruk Wiktor 2008 D4 ProviKidsRun
204 Lisewska Zuzanna 2008 D4 Piątkowski Klub Biegacza TEMPIO
210 Sucharkiewicz Jakub 2006 D4 AZS Łódź
203 SZMERKA KINGA 2006 D4 KS Rajsport Sieradz Active Team
211 Winkler Jakub 2007 D4 AZS Łódź

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni