z

Katowice

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bednarz Filip 2013 D0 Przedszkole nr 40 w Katowicach
11 Herduś Lenka 2013 D0
17 JAROMIN PATRYK 2013 D0 PRZEDSZKOLE 27 IM. MAJKI JEŻOWSKIEJ
3 Khelouf Aliyah 2014 D0
4 Lossa Ewa 2013 D0 Frajda
5 Lossa Julia 2015 D0 Frajda
12 Mazurek Liwia 2015 D0 Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu
6 Miktus Bartosz 2015 D0
Mogilski Mateusz 2015 D0 MP 59 Katowice
23 Musioł Amelia 2014 D0
27 Niedziela Natan 2016 D0 W Pogoni za Duchem
7 Nowak Kacper 2015 D0 PORAŻENI SPORTEM
9 Oboz Bartłomiej 2018 D0 URODZENI BIEGACZE
1 Opiłek Maja 2014 D0 Miejskie Przedszkole 97 Katowice
14 Pietrzyk Vanessa 2014 D0 citytrial
13 Polak Zuzia 2014 D0 GRUPA DBK KATOWICE
2 Pyrk Hania 2013 D0 Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach
25 Słodkiewicz Felicja 2015 D0 Przedszkole nr 18 w Gliwicach
26 Słodkiewicz Maria 2013 D0 Przedszkole nr 18 w Gliwicach
24 Strychalska Zuzanna 2013 D0 Przedszkole
Szkucik Bartosz 2013 D0 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
18 Tomala Hania 2014 D0 Pod lipami 54 katowice
16 Walczak Pascal 2016 D0
15 Wawrosz Sonia 2013 D0 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach
10 Widlarz Łucja 2015 D0 URODZENI BIEGACZE
19 Wilk Inga 2014 D0 Miejskie przedszkole nr 32 Katowice
20 Wilk Nina 2016 D0 Miejski żłobek Katowice
21 Wolny Otylia 2014 D0
8 Wójcik Wiktoria 2014 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Dyrka Bartosz 2011 D1
12 Dyrka Szymon 2011 D1 SP Przeczyce
13 Faulhaber Natalia 2011 D1 SP51
16 Jarosz Maciej 2012 D1 Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu
2 Koziarz Agata 2012 D1 MP 59 w Katowicach
3 Koziarz Alicja 2011 D1 SP 51 w Katowicach
5 Lossa Filip 2011 D1 SP17
7 Miktus Alicja 2011 D1 SP NR 51
Mogilska Martyna 2011 D1 SP 54 Katowice
8 Oboz Isabella 2011 D1 URODZENI BIEGACZE
9 Pająk OLGA 2011 D1 SP 54 w Katowicach
1 Pyrk Franek 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach
10 Rataj Tomasz 2011 D1 SP 31
4 ROSA ALICJA 2012 D1
15 Skomorowski Franciszek 2011 D1 SP2
14 Sobczak Alicja 2011 D1 Katowice
6 Wydra Anna 2012 D1 Przedszkole nr 59

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
30 Babinski Michał 2010 D2 Statima Biathlon Team
8 Banaś Kuba 2010 D2 Tropiciele Przygody
32 Bednarski Łukasz 2010 D2 Statima Biathlon Team
21 Ćwikliński Mikołaj 2010 D2 SP 46 Sosnowiec
7 Filipkowska Michalina 2010 D2
5 Frankiewicz Bartosz 2009 D2 Szkoła podstawowa 51
19 Gruszczyński Karol 2010 D2 Wodnik Siemianowice Śląskie
20 Gruszczyński Leon 2010 D2 Wodnik Siemianowice Śląskie
25 JAROMIN TYMOTEUSZ 2009 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE
35 Jarosz Szymon 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
11 Kania Oliwia 2010 D2 SP nr 6
1 Khelouf Malika 2010 D2 Sp 66 Katowice
34 Klejszta Dawid 2010 D2 #czeladzbiega
3 Klimas Ksawier 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach
14 Kuczyńska Tamara 2010 D2 SP 33
31 Lutowska Julia 2009 D2 Statima Biathlon Team
13 Machura Marcel 2010 D2 Grupa DBK Katowice
2 Mynarski Adam 2009 D2 UKS Orzeł Katowice
10 Niedziela MARTYNA 2009 D2 Szkoła Podstawowa 51 Katowice
17 Nowak Anastazja 2009 D2
6 Nowak Jakub 2010 D2 PORAŻENI SPORTEM
16 Nowak Julian 2009 D2 SP 6 Jaworzno
33 Pajak Filip 2010 D2 ProfiAutoteam
15 Pietrzyk Dawid 2009 D2 citytrial
9 Pinkawa Dorota 2009 D2 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
12 Rataj Filip 2009 D2 SP 31
22 Sikora Tomasz 2009 D2
18 Stajkowski Cezary 2009 D2 MOSiR Łaziska Górne
27 Stańczyk Antoni 2010 D2
Szkucik Mateusz 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
23 Thamm Malwina 2010 D2 SP 33 Katowice
28 Tokarska Pola 2009 D2 SP nr 7 w Jaworznie
29 Tokarski Kuba 2009 D2 SP nr 7 w Jaworznie
24 Warski Jaś 2010 D2 AZS AWF Katowice
26 Wilk Bruno 2010 D2 Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym
4 Wydra Grzegorz 2009 D2 Szkoła podstawowa nr 51

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
29 Babinski Filip 2008 D3 Statima Biathlon Team
30 Bednarski Mateusz 2008 D3 Statima Biathlon Team
13 Borecka Wiktoria 2006 D3 Grupa DBK Katowice
28 Chmiest Bartosz 2006 D3 Bogucin Duży
Czelny Zofia 2008 D3 Smashing Pąpkins
25 Czylok Nikodem 2008 D3 Czechowicka Biega
37 Darliński Dawid 2007 D3 ADEA
20 Dyrka Mateusz 2008 D3 SP Przeczyce
21 Faulhaber Beniamin 2008 D3
36 Ficek ADRIAN 2008 D3 SP 34 KATOWICE
12 Frączek Oliwia 2007 D3 SP 6 Myszków
38 Frosztęga IGA 2007 D3 UKS JUDO MYSŁOWICE
16 JANECKI SZYMON 2007 D3 SP 51 KATOWICE
15 Jaskólska Martyna 2008 D3 UKS Statima Biathlon Team
3 JAŚKIEWICZ Fabian 2006 D3 Szkola podstawowa nr 35
2 Knapik Karolina 2007 D3 Biegające Marudy
33 Kocur Patryk 2008 D3 SP 2 Radzionków
5 Kopeć Maciej 2006 D3
23 Landau Dawid 2007 D3 UKS Orzeł Katowice
9 Niedziela ADRIAN 2007 D3 Szkoła Podstawowa 51
6 Ochot Kajetan 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach
19 Pełypyszyn Filip 2007 D3 SP 56
11 Polok Kinga 2006 D3
26 PORWOLIK OLIWIA 2007 D3 SP 4 Mikołów
32 PTAK Karolina 2007 D3 Szkoła
34 Puzoń Igor 2007 D3 DO PORZYGU OCR TEAM
31 Rychlik PATRYK 2008 D3 LISY PUSTYNI
14 sowa wojciech 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie
27 Stańczyk Bartłomiej 2007 D3
22 Stefani Michał 2008 D3 SP 67 w Katowicach
8 Stolarczyk Emilia 2008 D3 Sp7
7 Suski Zenon 2006 D3 SP 36 Bielsko-Biała
1 Szołtys Paweł 2007 D3 87 DH Mroczna Puszcza
24 Thamm Michalina 2007 D3 SP 33 Katowice
17 Wachowska Dominika 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego
18 Wachowska Zuzanna 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego
10 Widlarz Michał 2008 D3 URODZENI BIEGACZE
4 Wolny Matylda 2008 D3
35 Wysztygiel Natan 2006 D3 21 szkoła podstawowa w Katowicach

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
207 Biedroń Aleksander 2005 D4 Grupa DBK Katowice
202 Cenkier Weronika 2005 D4 MOSIR ŁAZISKA GORNE
204 Figiel Magdalena 2005 D4 SP 53
210 Gruszczyński Filip 2005 D4 Wodnik Siemianowice Śląskie
216 Kania Jessica 2005 D4
206 Kania Wiktoria 2003 D4 Płomień Sosnowiec
201 Knapik Agata 2004 D4 biegające Marudy
215 Kondoszek ROKSANA 2003 D4 SP 20 Jaworzno
208 Machura Maksymilian 2004 D4 Grupa DBK Katowice
209 Nowak Emilia 2005 D4 SP 6 Jaworzno
211 Pastuszka Joanna 2004 D4 SP 4 Mysłowice z Oddziałami Dwujęzycznymi
214 PTAK Paulina 2005 D4 Szkoła
212 Stefani Barbara 2004 D4 SP 67 w Katowicach
203 Suski Kacper 2005 D4 SP 36 Bielsko-Biała
217 Szymczak Tadeusz 2005 D4 Szkoła
205 Świtała Kamil 2003 D4
213 Thamm Milena 2005 D4 SP 33 Katowice

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni