z

Katowice

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Herduś Lenka 2013 D0
3 Khelouf Aliyah 2014 D0
4 Lossa Ewa 2013 D0 Frajda
5 Lossa Julia 2015 D0 Frajda
12 Mazurek Liwia 2015 D0 Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu
6 Miktus Bartosz 2015 D0
7 Nowak Kacper 2015 D0 PORAŻENI SPORTEM
9 Oboz Bartłomiej 2017 D0 URODZENI BIEGACZE
1 Opiłek Maja 2014 D0 Miejskie Przedszkole 97 Katowice
13 Polak Zuzia 2014 D0 Przedszkole
2 Pyrk Hania 2013 D0 Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach
10 Widlarz Łucja 2015 D0 URODZENI BIEGACZE
8 Wójcik Wiktoria 2014 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Cieśla Barbara 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
Cieśla Bartosz 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
2 Koziarz Agata 2012 D1 MP 59 w Katowicach
3 Koziarz Alicja 2011 D1 SP 51 w Katowicach
5 Lossa Filip 2011 D1 SP17
7 Miktus Alicja 2011 D1 SP NR 51
8 Oboz Isabella 2011 D1 URODZENI BIEGACZE
9 Pająk OLGA 2011 D1 SP 54 w Katowicach
1 Pyrk Franek 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach
4 ROSA ALICJA 2012 D1
6 Wydra Anna 2012 D1 Przedszkole nr 59

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Banaś Kuba 2010 D2 Tropiciele Przygody
7 Filipkowska Michalina 2010 D2
5 Frankiewicz Bartosz 2009 D2 Szkoła podstawowa 51
11 Kania Oliwia 2010 D2 SP nr 6
1 Khelouf Malika 2010 D2 Sp 66 Katowice
3 Klimas Ksawier 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach
2 Mynarski Adam 2009 D2 UKS Orzeł Katowice
10 Niedziela MARTYNA 2009 D2 Szkoła Podstawowa 51 Katowice
6 Nowak Jakub 2010 D2 PORAŻENI SPORTEM
9 Pinkawa Dorota 2009 D2 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
4 Wydra Grzegorz 2009 D2 Szkoła podstawowa nr 51

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 JAŚKIEWICZ Fabian 2006 D3 Szkola podstawowa nr 35
2 Knapik Karolina 2007 D3 Biegające Marudy
5 Kopeć Maciej 2006 D3
9 Niedziela ADRIAN 2007 D3 Szkoła Podstawowa 51
6 Ochot Kajetan 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach
11 Polok Kinga 2006 D3
8 Stolarczyk Emilia 2008 D3 Sp7
7 Suski Zenon 2006 D3 SP 36 Bielsko-Biała
1 Szołtys Paweł 2007 D3 87 DH Mroczna Puszcza
10 Widlarz Michał 2008 D3 URODZENI BIEGACZE
4 Wolny Matylda 2008 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
202 Cenkier Weronika 2005 D4 MOSIR ŁAZISKA GORNE
204 Figiel Magdalena 2005 D4 SP 53
206 Kania Wiktoria 2003 D4 Płomień Sosnowiec
201 Knapik Agata 2004 D4 biegające Marudy
203 Suski Kacper 2005 D4 SP 36 Bielsko-Biała
205 Świtała Kamil 2003 D4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni