z

Katowice

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

31.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Ćwikliński Mateusz 2017 D0 APK
8 Dawidowicz Bogna 2016 D0 Przedszkole nr 87 w Katowicach
9 Dawidowicz Dorota 2019 D0 Przedszkole nr 87 w Katowicach
13 Kamiński Robert 2017 D0
Kasiński Marcin 2019 D0 Kasiński team
6 Książek Piotr 2016 D0 Harpagan Sosnowiec / Przedszkole nr 2 S-c
11 Kurowski Franciszek 2016 D0
4 Loska Zuzia 2020 D0
7 Ochot Jagoda 2017 D0 Przedszkole nr13
Pytel Stanisław 2017 D0
1 Szydłowski Witold 2019 D0
12 Walczak Pascal 2016 D0
5 Wawrosz Sara 2017 D0 MP nr 58 Katowice
2 Wołujewicz Kacper 2018 D0
3 Wołujewicz Mikołaj 2016 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 CHODZIDŁO ALEKSANDER 2014 D1 GREENBELTRUNNER
10 Główka Kacper 2014 D1 SP Nr 12 w Katowicach
2 Kluk Lea 2014 D1
8 Kocur Emil 2015 D1 Przedszkole 35 Katowice
7 Mogilski Mateusz 2015 D1 MP 59
5 Pamuła Igor 2015 D1
3 Rosiński Krzysztof 2015 D1
6 Słodkiewicz Felicja 2015 D1 Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach
1 Szydłowska Anna 2014 D1 SPMS Bytom
4 Wolny Otylia 2014 D1 Giszowiec Biega Razem

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Antczak Kalina 2012 D2 SP 15 Racibórz
3 Bartoń Filip 2012 D2
6 Greszta Antonina 2012 D2 SMS Tychy
7 Jarosz Maciej 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
8 Kocur Kalina 2012 D2 SP 37 Katowice
2 Książek Kacper 2013 D2 Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec
9 Ptak Maciej 2012 D2 SzP nr 51 Katowice
5 Słodkiewicz Maria 2013 D2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach
4 Szkucik Bartosz 2013 D2 Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice
1 Wawrosz Sonia 2013 D2 SP nr 47 Katowice

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
14 Ćwikliński Mikołaj 2010 D3 SP 46
12 DROŻDŻ Daria 2009 D3 ZSP nr 13 w Katowicach
15 Fojcik Paweł 2009 D3 Szkoła
Jankowski Bartosz 2009 D3 Szkoła
6 Janocha Filip 2011 D3 SP nr 3 Myszków
7 Janocha Nikola 2011 D3 SP nr 3 Myszków
13 Jarosz Szymon 2009 D3 Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
17 Kamiński Adam 2011 D3
8 Książek Jakub 2010 D3 Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec
19 Labisko Maja 2009 D3 KUSY BUKOWNO
16 Mogilska Martyna 2011 D3 SP 54
10 Oczko Piotr 2010 D3 Endurance
5 Pająk OLGA 2011 D3 GISZOWIEC BIEGA RAZEM/ SP 54 W KATOWICACH
1 Pinkawa Dorota 2009 D3 Giszowiec Biega Razem
18 Ptak Paweł 2009 D3 SzP nr 51 Katowice
2 Skomorowski Franciszek 2011 D3 ZSP5
9 Sobczak Alicja 2011 D3 SP 13 Katowice
11 Szkucik Mateusz 2010 D3 Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice
3 Trzebska Hanna 2011 D3 SP nr 31 w Katowicach
4 Trzebski Michał 2009 D3 SP nr 31 w Katowicach

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
202 Lach Anna 2007 D4 MKS MOSM Bytom
203 Ochot Kajetan 2008 D4 SP nr1 Mysłowice
204 Oczko Hanna 2007 D4
205 SOLARZ KAJA 2008 D4 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
201 Szołtys Paweł 2007 D4 Giszowiec Biega Razem

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni