z

Bydgoszcz

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

30.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
60 Badziński Igor 2015 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
11 Banaszewski Igor 2017 D0
97 Baran Kalina 2013 D0 Przedszkole RADOŚĆ
51 Barański Oskar 2013 D0 Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
12 Barszcz Jakub 2013 D0 Przedszkole STEP
7 Berndt Dominik 2013 D0 Przedszkole Radość
115 Biały Stanisław 2015 D0 Wesołe serduszka
76 Borkowska Maja 2014 D0 Lokomotywa
27 Bromirska Alicja 2014 D0 Przedszkole Radość
108 Brzezińska Michalina 2015 D0 RUN BYDGOSZCZ
30 Bursztyński Oskar 2013 D0
73 CHODOROWSKA ZOSIA 2013 D0 L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ
119 Czachowski Maksymilian 2013 D0 Mungo
10 Ćwiklińska Antosia 2014 D0 KlonikTeam
23 Dreslerski Marian 2014 D0 TEAM KUCYKI
109 Dudziak Mania 2014 D0 Przedszkole nr 16
64 Dynowiak Aleksandra 2017 D0
121 Fordon Agnieszka 2014 D0 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
116 Garstecka Patrycja 2015 D0 Przedszkole RADOŚĆ
43 GIERACH BARBARA 2014 D0 Przedszkole Bajkolandia/G-Team
44 GIERACH Natalia 2016 D0 Przedszkole Bajkolandia/G-Team
79 Grochowalski Michał 2015 D0 Groszek
91 Grochowski Jakub 2016 D0 GROSZKI
24 Grubski Aleksander 2014 D0 GardenFlora MTB Team
40 Grzechnik AGATA 2014 D0 Kacperkowy światek
46 Grzybowski Mateusz 2013 D0 Skrzat
13 Gwiazdowska Zoe 2014 D0
14 Gwiazdowski Iwo 2016 D0
74 Horbaczewska-Płotka Pola 2013 D0 Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
102 Iwanowska Wiktoria 2013 D0 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
15 Jagielska Olga 2016 D0
34 Janicki Oliwia 2014 D0 RUN BYDGOSZCZ
110 Jaroszewska Ala 2016 D0
94 Jarzemska Zosia 2014 D0 Mungo
63 JASKUŁA ZUZANNA 2013 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ
55 Kaczmarek Pola 2016 D0
38 Kamińska Marlena 2016 D0
68 Kamińska Natalia 2013 D0
111 KAMIŃSKI Kajetan 2013 D0 PERPETUUM MOBILE
39 Kamiński Maksymilian 2014 D0 Przedszkole Bajka
35 Kamiński Mikołaj 2015 D0 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
72 Kaniak Wojciech 2014 D0
22 Karnowska Karina 2013 D0 Przedszkole Sezamkowe nr 1 Bydgoszcz
8 Karska Martyna 2014 D0 Bydgoszcz
32 Kawka Kacper 2015 D0 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy
66 Kędziorski Nikodem 2014 D0
81 Kikowska Pola 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
25 Knut Wiktoria 2013 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
52 Kolasiński Kazimierz 2014 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
71 Konwinska Zuzia 2014 D0 Zaczarowany Zakątek
65 Konwiński Borys 2013 D0 Zaczarowany Zakątek
49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 D0
47 Kruk Kuba 2014 D0 Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz
37 Kruszyńska Laura 2015 D0 Zaczarowany zakątek
41 Krzysiak Lena 2015 D0 Przedszkole wróżka
78 Kubiak Jan 2016 D0
57 Kubiś Marcelina 2014 D0 Sp nr 9
67 Kujawa Kaja 2014 D0 Przedszkole Radość
20 Kuźniak Oliwier 2014 D0 Przedszkole Radość
58 Kyuchukov Klaudia 2013 D0
80 Laskowski Franciszek 2013 D0
18 Libera Maja 2014 D0 FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ
82 Lubczyński Kajetan 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
50 Lubińska Blanka 2016 D0
62 Łomaszewicz - Smoliński Tymon 2013 D0 Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia
9 Łopuszyńska Iga 2013 D0 Przedszkole IGUS
95 Łuczak Nadia 2014 D0
5 MAJCHRZAK KORNELIA 2016 D0 KACPERKOWY ŚWIATEK
77 Matczyński Jędrzej 2014 D0
33 Matyasik Radosław 2014 D0 Przedszkole RADOŚĆ
118 Morawska Agata 2013 D0 Przedszkole Radość w Bydgoszczy
107 Myszkowski Maksymilian 2018 D0
96 Nowak Olivier 2016 D0
75 Paliński Karol 2014 D0 Przedszkole Jagódka
83 Paradowski Ignacy 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
36 Pawlak Franciszek 2013 D0
84 Pawlak Hanna 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
85 Pawlak Jakub 2015 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
61 Piekarska Blanka 2016 D0 Restauracja KING FU Bydgoszcz
98 Piekut Maciej 2015 D0 Przedszkole Radość
42 Pietkiewicz Julia 2015 D0
86 Piętka Mateusz 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
1 Pikulik Gabrysia 2013 D0 Kolorowe Kredki
87 Piotrowska Oliwia 2016 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
28 Plewińska Alicja 2013 D0 Przedszkole Elf
31 Podkówka Maksymilian 2015 D0 Ekolaki Bydgoszcz
6 RAFAŁKO INES 2015 D0 Przedszkole Niepubliczne Radość
69 Rapicka Natalia 2013 D0 Przedszkole Radość
54 RIVAT Nina 2014 D0
53 RIVAT Sarah 2013 D0
101 Rycka Dominika 2013 D0 Ekolaki
99 Sadaj Jaś 2016 D0
16 Schmidt Marcel 2014 D0
29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR 2015 D0 Przedszkole Dąbrowa Chełmińska
120 Sewruk Natalia 2014 D0 Szkoła podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
26 Siuzdak Kacper 2014 D0 Przedszkole nr 66
19 Siwińska Martynka 2013 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ
103 Smolińska Wiktoria 2013 D0 Przedszkole Promyczek
Sokół Izabela 2013 D0 Przedszkole Radość
17 Sporny Tymoteusz 2013 D0
Starzyńska Antonina Zofia 2015 D0 Kacperkowy Świat
3 Szafrański Mikołaj 2013 D0
4 Szafrański Oskar 2014 D0
48 Szulc Lena 2013 D0 Szulc Team
100 Szyper Staś 2016 D0
21 Tobolski Bruno 2014 D0 Przedszkole elf
93 Ulan Witold 2017 D0
104 Urbańczyk Barbara 2013 D0 Przedszkole Radość
59 Urbańska Ula 2014 D0 Przedszkole 66 Bydgoszcz
105 Walczak Wojciech 2013 D0
113 WALENCIAK LIVIA 2015 D0 Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne
114 WALENCIAK POLA 2015 D0 Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne
88 Wasiński Jan 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
56 Wawrzyniak Bartek 2014 D0 RUN BYDGOSZCZ
89 Więckowska Nikola 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
106 Wijata Urszula 2016 D0 Przedszkole NR 66
90 Wijata Urszula 2016 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
112 Wolska Emilia 2013 D0 Ekolaki
45 Woźnicki Szymon 2014 D0 Przedszkole RADOŚĆ
2 WÓJCIK Mikołaj 2013 D0
117 Zdrojewski Maksymilian 2013 D0 Przedszkole 66 Bydgoszcz
92 Zieliński Beniamin 2014 D0 Kabel Team Bydgoszcz
70 Zygmunt Szymon 2014 D0 przedszkole nr. 49

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
105 Andrzejewska Nina 2011 D1 ZS19Team
52 Antczak Alicja 2012 D1
15 Banaszewski Borys 2011 D1
84 Bartkowska Roksana 2012 D1 Ekolaki
85 Bartkowski Wiktor 2012 D1 Ekolaki
33 Bereś Pola 2012 D1 Pantery Bydgoszcz
115 Bogus Maja 2011 D1 SP 64 Bydgoszcz
48 Bolińska Barbara 2012 D1 Przedszkole WRÓŻKA Białe Błota
27 Bromirska Amelia 2012 D1 Przedszkole Radość
3 Busse Paulina 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 8
110 Cebula Dominik 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 47
86 Cherek Tomasz 2012 D1 Ekolaki
23 Chojnacki Kacper 2012 D1 Przedszkole Niepubliczne Elf
101 Ciemnoczołowski Jędrzej 2012 D1 Przedszkole 4 Pory Roku
87 Czarnecki Antoni 2012 D1 Ekolaki
18 Damski Gabriel 2012 D1 GardenFlora MTB Team
19 Damski Kacper 2012 D1 GardenFlora MTB Team
70 Dąbrowska Emilia 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
88 Deja Dominik 2012 D1 Ekolaki
81 Dranicka Łucja 2012 D1 Sezamkowe
100 Dudziak Krysia 2012 D1 Przedszkole nr 16
16 Duszka Paweł 2011 D1 UKS 10 JUDO
61 Ernest Wojciech 2012 D1
17 Filipiak Piotr 2012 D1 ENSINO
20 Franczak JAN 2012 D1 Przedszkole RADOŚĆ
113 Gagacki Filip 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
40 GIERACH GRZEGORZ 2011 D1 SPTS/G-Team
103 Giziński Marcel 2012 D1 Zielona Kraina
38 Góra Igor 2012 D1 Juventus Academy Bydgoszcz
66 Grochowalska Maja 2011 D1 Groszki
76 Grochowski Wiktor 2012 D1 GROSZKI
71 Grzegorek Natalia 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
114 Gudaniec Aleksander 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
63 Hajnce Iwo 2012 D1 Przedszkole Jagódka
89 Hasiak Nikola 2012 D1 Ekolaki
31 HUK NATALIA 2011 D1 PACTUM
109 Imiałek Maja 2011 D1 sz.podst .nr.62
104 Jaroszewska Ania 2011 D1
25 Jaroszewski Antoni 2012 D1 Deep Forest
42 Jaroszewski Filip 2012 D1 Przedszkole nr 49 Bydgoszcz
30 Kaczmarek Pola 2012 D1 Przedszkole Źródełko w Bydgoszczy
47 Kaczmarek Zuzia 2012 D1
13 Karski Mateusz 2012 D1 Bydgoszcz
97 Kasperek Oliwia 2011 D1 Szkoła Podstawowa w Niemczu
26 Kawałkowska Michalina 2011 D1 ENCE-PENCE RUN TEAM
54 Khikhlovskyi Daniil 2011 D1 Szkoła 47
60 Kiliński Leon 2012 D1 Przedszkole Zielona Kraina
102 Klajbor Karol 2012 D1 Gminne Przedszkole wróżka w Białych Blotach
56 Klawikowski Oskar 2012 D1 Przedszkole Polanka
59 Kobierecki Sebastian 2012 D1 Przedszkole Kacperkowy Światek
90 Kocznur Marcel 2012 D1 Ekolaki
111 KONARZEWSKA AMELIA 2011 D1 ISOB BYDGOSZCZ
68 Korczak Kamil 2011 D1
43 Koretskyi Tymofii 2011 D1 szkoła podstawowa 47
14 Kotecka Lilianna 2012 D1 SP 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy
46 KOWALSKI JAKUB 2011 D1
118 Kozłowska Weronika 2011 D1 SP 10
69 Kozubowska Izabela 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 41
11 Krawisz Filip 2012 D1
107 Kryzsiek Julka 2011 D1 szkoła podstawowa 47
36 Krzysiak Hania 2012 D1 Przedszkole wróżka
58 Kujawa Julian 2011 D1 SP14
1 Kujda Remigiusz 2012 D1 Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK
91 Kulas Franciszek 2012 D1 Ekolaki
22 Kuźniak Krystian 2012 D1 Przedszkole Radość
78 Lada Agnieszka 2011 D1 Sp Zelgno
67 Lemańczyk Wiktoria 2012 D1 Niemcz
94 Lewandowska Dominika 2012 D1
106 Lewandowska Marta 2011 D1 SP 35 w Bydgoszczy
Łaganowska Urszula 2011 D1 Raramuri Sosnówiec
55 Łomaszewicz - Smolińska Lena 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 65
80 Łukowski Stanisław 2012 D1 Ekolaki
32 Łyszczarz Maria 2011 D1 SP 32 Bydgoszcz
7 MAJCHRZAK NIKODEM 2012 D1 KACPERKOWY ŚWIATEK
77 Majewska Maria 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 47
117 MAŁEK BARTOSZ 2012 D1 PRZEDSZKOLE
53 Mitkowska Aleksandra 2012 D1 GardenFloraMtbTeam
49 MONSIORSKA Dorota 2012 D1
57 Mrozowski Wiktor 2012 D1 Przedszkole Radość
99 Murawiec Filip 2012 D1 Kacperkowy Światek
112 NOWAK LEON 2011 D1 AMS
108 Ossowski Mikołaj 2011 D1 Niemcz
9 Ostrowska Magda 2011 D1 SP 64
65 Palacz Dawid 2011 D1
82 Piekut Amelia 2012 D1 Przedszkole Radość
37 Pietkiewicz Dominik 2011 D1
72 Piętka Mikołaj 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
73 Piotrowski Aleksander 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
8 RAFAŁKO ERYK 2012 D1 Przedszkole Niepubliczne Radość
29 Rosa Michał 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy
2 Rybak Zuzanna 2011 D1
119 Rybka Victoria 2011 D1 Szkoła nr 30 Bydgoszcz
Rydlewski Wiktor 2011 D1
34 Siudzińska Milena 2011 D1 Pantery Bydgoszcz
24 Siuzdak Kalina 2011 D1 SP nr 63
98 Skrzyniarz Lena 2012 D1 Mały Poliglota 28 Bydgoszcz
12 Słowińska Lena 2012 D1 ŁABISZYN
6 Sosna Milena 2011 D1
95 Stejka Jakub 2011 D1 Sokrates
39 Stępkowski Szymon 2011 D1 Szkoła Podstawowa Nr 44
62 Strzelinska Kornelia 2012 D1
44 SZCZEPAŃSKI ADAM 2012 D1 Przedszkole Elf w Bydgoszczy
45 Szrajber Rozalia 2011 D1 SP63 Bydgoszcz
4 Szymańska Zuzanna 2012 D1 Przedszkole Radość
83 Szyper Franek 2012 D1
28 Ścieszyński Stasiu 2012 D1 Wesołe Serduszka
92 Tomaszewska Wiktoria 2012 D1 Ekolaki
21 Troszyński Janek 2012 D1 Sezamkowe
10 Tubisz Mikołaj 2011 D1 Szkoła Nr 60
51 Urbańska Ada 2011 D1 SP 63 Bydgoszcz
93 Warkus Zuzanna 2012 D1 Ekolaki
116 Wełnicki Ksawery 2012 D1 Ekolaki
35 Wiatrowska Ewa 2011 D1 SP 47
74 Wiese Maja 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
50 WIĘCKOWSKI Błażej 2011 D1 Szkoła podstawowa 32
96 Wijata Zuzanna 2012 D1 SP63
5 Zaborowski Marek 2012 D1 Przedszkole Radość
120 Zakrzewska Maria 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 47
64 Ziebma Mateusz 2012 D1 Przedszkole Jagódka
75 Zieliński Antoni 2012 D1 SP64 Bydgoszcz
41 Żebracki Jan 2011 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
30 Antczak Mateusz 2010 D2
28 Badziński Oskar 2010 D2 SP 64
13 BIAŁOWĄS KUBA 2009 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA 35
49 Błaszkiewicz Magda 2010 D2 SP 25 Bydgoszcz ZS19team.
35 Borkowski Mikołaj 2009 D2 ISOB
46 Ciemnoczołowski Wojciech 2010 D2 Szkoła 4 Pory Roku
Czaczyk Lena 2009 D2 SP 64
20 Drabik Jonathan 2010 D2
15 Draus Jakub 2010 D2 Szkoła podstawowa nr 18
1 Drzewiecka Amelia 2009 D2 SP Niemcz Run4Fun
3 Federowicz Lena 2010 D2 Szkoła Podstawowa w Osielsku
8 Filipiak Weronika 2009 D2 SP2
22 GIERACH JAKUB 2009 D2 SPTS/G-Team
6 Glińska Julia 2009 D2 UKS SP 12 BYDGOSZCZ
14 Gołofit Aleksander 2009 D2 SP 12
56 Gruszka Maksymilian 2009 D2 SP 67
9 Ignasiak Weronika 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy
43 Iwanowski Filip 2010 D2 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
25 Jagieła Gracjan 2010 D2 SP 13 Bydgoszcz
23 Jakubczak Patrycja 2010 D2 Szkoła
45 Janowska Lena 2010 D2 SP Kruszyn
47 Janulewicz Nataniel 2010 D2 SP nr 13
24 Jaroszewski Marcel 2009 D2 ZS 19 TEAM
18 Kamiński Jakub 2009 D2 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
51 KAMIŃSKI Ksawery 2010 D2 PERPETUUM MOBILE
41 Kamkowska Maria 2009 D2
34 KLONOWSKI MARCIN 2010 D2 SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
12 Kowalczyk Igor 2010 D2 SP 44 MS BYDGOSZCZ
57 Kozłowski Filip 2009 D2 SP 65
7 Kozłowski Kamil 2010 D2
54 Kuczma Jędrzej 2009 D2 SP 15/ CWSZ Zawisza
2 Lada Weronika 2009 D2 Sp Zelgno
37 Lemańczyk Karol 2009 D2 SP 14
32 Lewandowska Amelia 2009 D2
50 Lewandowski Bartosz 2009 D2 SP 35 w Bydgoszczy
31 Łaganowska Jagoda 2009 D2 Raramuri Sosnówiec
5 Łopuszyński Hubert 2010 D2 SP nr 16
11 Medziński Bartosz 2010 D2 Wisełka Bydgoszcz Fordon
44 Michniewska Maja 2009 D2 Sp nr 18
27 MONSIORSKI Kajetan 2010 D2
4 NAWROCKI Aleksander 2010 D2 VICTORIA KORONOWO
39 NAWROCKI KAROL 2010 D2 Delikatesy Rybne FISHKA.pl
53 Nowak Weronika 2009 D2 AMS
48 Obrzanowski Igor 2009 D2
40 Sadaj Paweł 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz
60 Sobieralski Wojciech 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 9
26 Stawczyk Patryk 2009 D2 Szkoła Podstawowa 32
21 Stejuk Antoni 2009 D2 AMS Triathlon
58 Stępniak Kajetan 2010 D2 Run4Fun
17 Suski Michał 2009 D2 SPTS Bydgoszcz
55 Szwajkowska Maria 2010 D2 ISOB
19 Szymańczak Kajetan 2010 D2 SP44 Muks Piętnastka
36 Szymańska Lena 2010 D2 Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie
29 Ślężak Mateusz 2009 D2 Szkoła Podstawowa 37
42 Tomaszewska Oliwia 2009 D2
16 Wiatrowska Agata 2009 D2 SP 47
52 Wolska Maja 2009 D2 SP 16
10 Wyrębska Antonina 2010 D2 Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy
59 Zając Mateusz 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 12
38 Zieliński Jakub 2009 D2 SP64 Bydgoszcz
33 Zygmunt Kacper 2010 D2 SP nr 19

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
36 Andrzejewski Krzysztof 2008 D3 Juventus Academy Bydgoszcz
48 Aniszczyk Igor 2008 D3 SP-46
78 Arunsi Uba 2008 D3 UKS Czapla Białe Błota
41 Biel Dominika 2007 D3 1% Dla Darii Biel
45 BINIENDA MARTYNA 2007 D3 SP KRUSZYN
51 Błaszczykowska Wiktoria 2007 D3 Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
60 Brett Wiktoria 2008 D3 UKS CZAPLA Białe Błota
5 Budziak Mikołaj 2008 D3 SP nr 62
Bukowiński Antoni 2006 D3 SP 31 Bydgoszcz
52 CHODOROWSKI SZYMON 2007 D3 SP 15 BYDGOSZCZ
65 Cieszyńska Oliwia 2008 D3 ZS 19 Team
10 Cyckowska Blanka 2008 D3 SP 64 Bydgoszcz
7 Czuczejko Michalina 2008 D3 SPTS Bydgoszcz
17 Duszka Kuba 2006 D3 UKS 10 JUDO
11 Federowicz Julia 2008 D3 Szkoła Podstawowa w Osielsku
83 Franco Mico Zofia 2007 D3 ISOB
39 GIERACH WOJCIECH 2007 D3 SPTS/G-Team
64 Glaza Mikołaj 2007 D3 UKS Czapla Białe Błota
50 Gluba Roksana 2008 D3 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
28 Gołofit Adam 2006 D3 SP 12
75 Goza Wiktoria 2006 D3 Uks czapla
37 Góra Marcel 2008 D3 Szkoła Podstawowa Nr 67
12 Gwiazdowski Dominik 2008 D3 SP 58 BYDGOSZCZ
4 Hoc Antoni 2007 D3 SP16
70 Iwanowska Zuzanna 2008 D3 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
18 Jagielska Amelia 2007 D3
31 Janic Arkadiusz 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 4 Bydgoszcz
73 Janowska Wiktoria 2008 D3 SP Kruszyn
59 Jendruszewski Jakub 2007 D3 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
35 KAŁUŻNA ANTONINA 2006 D3
84 Kamińska Julia 2008 D3 Szkoła Podstawowa w Białych Błotach
9 Kaniewski Maksymilian 2006 D3 UKS Czapla Białe Błota
Karow Natasza 2008 D3 UKS Czapla Białe Błota
20 Karski Krzysztof 2006 D3 SP 66 Bydgoszcz
Karwacki Jakub 2008 D3 Czapla Białe Błota
46 KAWA LILIANA 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 40
27 Kawałkowski Marcel 2008 D3 ENCE-PENCE RUN TEAM
85 KAŹMIERCZAK OLAF 2006 D3 SP Osielsko
23 Kieć Wiktor 2008 D3
62 Kitkowska Jagoda 2007 D3 SP Osielsko
86 Kłembowska Klaudia 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 41
43 Kolasińska Antonina 2008 D3 SP 64
82 konarzewski adam 2006 D3 ISOB BYDGOSZCZ
26 Kowalczyk Sebastian 2008 D3 SP 44 MS BYDGOSZCZ
24 Kowalska Nina 2007 D3 SP46
38 KOWALSKI Marceli 2008 D3
30 Kowalski Oskar 2006 D3 KSP w Bydgoszczy
19 Kozłowski Szymek 2006 D3
76 KRÓL Kajetan 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr46
40 Kruk Mateusz 2006 D3 SP Niemcz
Krzymińska Maja 2008 D3 BKS Bydgoszcz
67 Kunicka Weronika 2007 D3 Luks Start Nakło
6 Lange Marta 2008 D3 SP 64
69 Lewandowski Bartek 2008 D3 SP 60
1 Lipertowicz Krystian 2008 D3 Koniec Składu
54 Łaz Marta 2008 D3 RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES
61 Łukowski Jan 2007 D3 Solo
56 Matczyński Aleksander 2008 D3
22 Michałek Łukasz 2008 D3 SP Osielsko
15 Mielcarska Natalia 2008 D3 MNM team
49 Mrozowski Mikołaj 2008 D3 ZS 10 w Bydgoszczy
14 NAWROCKI Mikołaj 2006 D3 VICTORIA KORONOWO
32 Nowak Oliwia 2007 D3 SP 12
53 Nunzek Mateusz 2007 D3
74 Obrzanowski Bartosz 2007 D3
77 Ossowski Michał 2006 D3 Niemcz
44 PAWŁOWSKA AGATA 2007 D3 Garden Flora MTB team
80 Praca Szymon 2007 D3 UKS Czapla
25 Przybylski Nikodem 2007 D3
42 Rupiński Krzysztof 2007 D3 Zespół Szkół nr 19
68 Rycki Szymon 2006 D3
Rydlewska Amelia 2007 D3
55 Ryłko Weronika 2007 D3 ZS19team
71 Smoliński Grzegorz 2007 D3 Zs19
88 Sobieralski Igor 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego
34 Stejuk Jan 2007 D3 AMS Triathlon
8 Stępniak Filip 2008 D3 Run4Fun
63 Szczęsny Kacper 2008 D3 MUKS
21 Szulist Dawid 2008 D3 1 Niepubliczna
29 Ścieszyński Maksymilian 2007 D3 Szkoła Podstawowa Nr 12
87 Śmiertka Mateusz 2006 D3 Szkoła Podstawowa Złotniki Kujawskie
TOMCZAK MAKSYMILIAN 2008 D3 ISOB BYDGOSZCZ
16 Topczewska Leonia 2008 D3
2 Trochymiuk Lena 2006 D3 SP46
58 Tupikowska Jagna 2008 D3 ZS19team
57 Walicka Martyna 2007 D3 MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ
79 WARCZAK Alicja 2007 D3
81 Wesołowski Emil 2007 D3 UKS CZAPLA Białe Błota
47 Widźgowska Lena 2008 D3 SP12
33 Wilczyńska Weronika 2007 D3 SP44 MS Bydgoszcz
66 Włoch Oskar 2008 D3 ZS 19 TEAM
13 Wojciechowska Wiktoria 2007 D3 SP nr 12 Bydgoszcz
3 WÓJCIK Piotr 2008 D3
Wysocki Jan 2006 D3 SriTri
72 Zawadzki Mikołaj 2007 D3 MUKS SP 44

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
217 BINIENDA EMILIA 2004 D4 GIMNAZJUM 47
230 Błaszkiewicz Jakub 2004 D4 SP 25 Bydgoszcz ZS19team.
216 Boliński Igor 2004 D4 ZS 19 Team
221 Borkowski Aleksander 2004 D4 ISOB
208 Budny Ewa 2005 D4 SP 67 Bydgoszcz/ULKS Barwice
224 Chechła Mateusz 2003 D4 Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
229 Ciemnoczołowski Antoni 2004 D4 KSP
223 Glaza Mateusz 2004 D4 UKS Czapla Białe Błota
206 Gotowicz Maciej 2005 D4 SP 20
228 Górny Kacper 2004 D4 ZS 19
227 Gregrowicz Marcin 2004 D4 ZS19team
222 Grochowska Daria 2003 D4 Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
219 Hajnce Kornel 2004 D4 Zawisza
209 Janic Dagmara 2004 D4 szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz
Karow Damian 2004 D4 UKS Czapla Białe Błota
232 Kościelny Jakub 2003 D4 SP Osielsko
212 KOWALSKI KAMIL 2004 D4
225 Król Kacper 2004 D4 ZS 19 Team
202 Kujda Bartosz 2003 D4 Gimnazjum Osielsko
203 Kujda Tymoteusz 2005 D4 Szkoła Podstawowa Osielsko
226 Kunicki Michał 2004 D4 Luks Start Nakło
205 Kurland Mateusz 2005 D4 SP nr 14 w Bydgoszczy
214 LAUDA Kacper 2005 D4 Szkoła Podstawowa w Osielsku
207 Michałek Krszystof 2005 D4 SP Osielsko
201 Nowak Jakub 2003 D4 Koniec składu
211 Nurkiewicz Zofia 2005 D4 Kung fu Pandy 3
218 Roguszka Marika 2005 D4 SP nr 60
215 Rupińska Zofia 2003 D4 Zespół Szkół nr 10
210 Sakowski Mateusz 2003 D4
204 Sobowiec Mateusz 2003 D4 Muks Piętnastka Bydgoszcz
231 Szcześniak Wiktor 2003 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz
213 Szulc Jakub 2004 D4 Szkoła Podstawowa w Przyłękach Szulc Team
220 Złotowski Paweł 2005 D4 Szkoła Podstawowa w Osielsku

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni