z

Bydgoszcz

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
52 Antczak Alicja 2012 D0
22 Baran Kalina 2013 D0 Przedszkole RADOŚĆ
45 Barański Oskar 2013 D0 Kacperkowy Światek
39 Barszcz Jakub 2013 D0 Przedszkole STEP
51 Berndt Dominik 2013 D0 Przedszkole Radość
21 Biłyk Zuzanna 2017 D0
29 Błoński Maksymilian 2017 D0 ZS19
82 Bolińska Barbara 2012 D0 ZS 19 Team
13 Brągiel Tymoteusz 2014 D0 Vege Runners
5 Chmara Adrianna 2014 D0 Ambar
18 Damski Gabriel 2012 D0 GardenFlora MTB Team
19 Damski Kacper 2012 D0 GardenFlora MTB Team
11 Dering Wojtek 2012 D0 Bydgoskie Żółwie
68 Ernest Wojciech 2012 D0
40 Filipiak Piotr 2012 D0
1 Florek Stanisław Piotr 2013 D0 Zielona Kraina
48 Foss Mateusz 2016 D0 Lege artis
32 Franczak Jan 2012 D0 Przedszkole Radość
Gacka Zuzanna 2017 D0 Gacusie Team Rabowice
59 Gagacki Filip 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
16 Garstecka Patrycja 2015 D0 Przedszkole RADOŚĆ
85 Gierach Barbara 2014 D0 Przedszkole Bajkolandia
79 Giziński Marcel 2012 D0 Zielona Kraina
30 Golimowska Marta 2014 D0
49 Grochowalski Michał 2015 D0 Groszki
88 Gronkiewicz Hania 2013 D0
71 Grzechnik Agata 2014 D0 Kacperkowy światek
60 Grzegorek Natalia 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
74 Guzińska Amelia 2012 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ
77 Hejna Julian 2012 D0 Ocochodziwbiegu
78 Iwanowska Wiktoria 2013 D0 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
61 Janczewska Hania 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
34 Jarocka Zofia 2014 D0 Przedszkole Akademickie WSG
25 Jaroszewski Filip 2012 D0 Przedszkole nr 49
72 Jarzemska Zofia 2014 D0 Mungo
50 Karnowska Karina 2013 D0 Przedszkolna Chatka
70 Kiliński Leon 2012 D0 Przedszkole Zielona Kraina
8 Knut Wiktoria 2013 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
46 Kosiński Karol 2014 D0 Przedszkole WSG Uniwersytet Dziecięcy
20 Kotecka Lilianna 2012 D0 Serduszko
37 Krakowski Emil 2012 D0 Przedszkole Radość
17 Krawisz Filip 2012 D0
86 Krogulec Wojciech 2014 D0 Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy
75 Kruk Kuba 2014 D0 Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz
41 Krzysiak Hania 2012 D0 Przedszkole wróżka Białe Błota
89 Kubiak Jan 2016 D0
4 Kujawa Kaja 2014 D0 Przedszkole RADOŚĆ
84 Kujda Remigiusz 2012 D0 Niepubliczne Przedszkole Zameczek
27 Kuźniak KRYSTIAN 2012 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ
28 KUŹNIAK OLIWIER 2014 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ
6 Libera Maja 2014 D0 FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ
62 Lubczyński Kajetan 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
31 Lubińska Blanka 2016 D0
56 Łomaszewicz - Smoliński Tymon 2013 D0 Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz
35 Majchrzak Nikodem 2012 D0 przedszkole kacperkowy swiatek
80 Matyasik Radosław 2014 D0 RADOŚĆ
26 Mckenzie MAXI 2013 D0
55 Monsiorska Dorota 2012 D0
87 Nowak Olivier 2016 D0
73 Obrębska Iga 2012 D0 Przedszkole nr 66/BiegaSie
63 Pawlak Hania 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
10 Piekarska Blanka 2016 D0 RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ
81 Piotrowska Oliwia 2016 D0 Przedszkole 66 Bydgoszcz
64 Piotrowski Aleksander 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
58 Pociask Filip 2013 D0 Przedszkole Św. Jadwigi Królowej
7 Rafałko Eryk 2012 D0 Przedszkole Niepubliczne Radość
14 RIVAT Nina 2014 D0
15 RIVAT Sarah 2013 D0
33 Rosicki Ignacy 2012 D0 Przedszkole Radosc
83 Siwińska Martynka 2013 D0 Przedszkole Radość
12 Smolinska Wiktoria 2013 D0 Przedszkole Promyczek
2 Stejka Ewa 2015 D0 Osiedle Górzyskowo
42 Strzelinska Kornelia 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 61 W BYDGOSZCZY
47 Szmagaj Jennifer 2013 D0 Przedszkole Publiczne nr 19 Bydgoszcz
23 Szwarc Urszula 2012 D0 RUN BYDGOSZCZ
69 Szymańska Zuzanna 2012 D0 Przedszkole Radość
54 Szyper Franciszek 2012 D0
36 Świetlik Adam 2014 D0 Przedszkole Radość
57 Troszyński Jan 2012 D0 Przedszkole Sezamkowe
9 Urbańska Urszula 2014 D0 Przedszkole 66
65 Wasiński Jan 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
66 Wiese Maja 2012 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
67 Więckowska Nikola 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 66
43 Wijata Urszula 2016 D0
44 Wijata Zuzanna 2012 D0 Przedszkole Nr 66 Bydgoszcz
3 Wójcik Mikołaj 2013 D0
24 Zaborowski Marek 2012 D0 Przedszkole Radość
76 Zieliński Beniamin 2014 D0 Przedszkole nr 24 - MOTYLKI
53 Ziemba Mateusz 2012 D0 Przedszkole Jagódka
38 Zygmunt Szymon 2014 D0 przedszkole nr. 49

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Andrzejewska Nina 2011 D1 ZS 19 Team
45 Antczak Mateusz 2010 D1
70 Argalski Remigiusz 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 44 w Bydgoszczy
38 Badzińska Oskar 2010 D1 SP64
46 Bajan Zuzanna 2011 D1 Przedszkole Wróżka Białe Błota
78 Banaszewski Borys 2011 D1 Przedszkole
72 BARTKOWIAK Oliwier 2011 D1 Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3
28 Białkowska Blanka 2011 D1 Przedszkole nr 11
42 Błazucki Jan 2011 D1 Przedszkole nr 7
14 Bogus Maja 2011 D1 Kacperkowy Światek
67 Borowska oliwia 2011 D1 kacperkowy swiatek
53 Brucki Kacper 2010 D1 SP 15
3 Busse Paulina 2011 D1
62 Cerajewski Hubert 2011 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
12 CHMIELEWSKI PIOTR 2011 D1 PRZEDSZKOLE U KRECIKA SZYBOWNIKA
49 Ciemnoczołowski Wojciech 2010 D1 Szkoła 4 Pory Roku
16 CYRSKA ANTONINA 2010 D1
52 Damazyn Emilia 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy
76 Drabik Jonathan 2010 D1
77 Draus Jakub 2010 D1 Szkoła podstawowa nr 18
Duszka Paweł 2011 D1 Przedszkole RADOŚĆ
32 Dzieweczyńska Maja 2010 D1 SP 64 Bydgoszcz
23 Garstecki Jakub 2010 D1 SP 32
81 Gierach Grzegorz 2011 D1 SPTS w Bydgoszczy
83 GLASNER MAJA 2010 D1
31 Golimowski Eryk 2011 D1
Górska Katarzyna 2010 D1 G-K NWW
69 Grechuta Jagoda 2010 D1 Szkła podstawowa nr 10
43 Grochowalska Maja 2011 D1 Groszki
82 Gronkiewicz Maria 2010 D1
71 Grzelak Tymon 2011 D1 Przedszkole Solec Kujawski
73 Hejna Pola 2010 D1 Ocochodziwbiegu
26 Hetman Matylda 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy
79 Hoffmann Kuba 2011 D1 Przedszkole Jagódka
37 Huk Natalia 2011 D1 Przedszkole nr 66
35 Ignaczak Jan 2011 D1 Przedszkole Kacperkowy Światek
74 Iwanowski Filip 2010 D1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
55 Jabłońska Natalia 2010 D1 SP 61 w Bydgoszczy
51 Jakubczak Patrycja 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 48
75 Janowska Lena 2010 D1 SP Kruszyn
8 Juhnke Igor 2011 D1 Przedszkole Kacperkowy Światek
41 KACZMAREK Lena 2010 D1 Szkoła
63 Karpiński Antek 2011 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
9 Kawa Emilia 2011 D1 Przedszkole Chatka Puchatka
57 Klonowski Marcin 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy
44 Kowalczyk Igor 2010 D1 SP nr 44 MS w Bydgoszczy
15 Kozłowski Kamil 2010 D1
64 Kozubowska Iza 2011 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
6 Kujawa Julian 2011 D1 Przedszkole RADOŚĆ
56 Lada Agnieszka 2011 D1 SP Zelgno
30 Leocha Michał 2011 D1
24 Lewandowska Marta 2011 D1 Przedszkole Zielona Kraina
60 Łomaszewicz - Smolińska Lena 2011 D1 Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz
22 Łyszczarz Maria 2011 D1 Przedszkole Radość
1 Medziński Bartosz 2010 D1 SP 9
39 Michalak Borys 2011 D1 Kacperkowy Światek
59 Monsiorski Kajetan 2010 D1
10 Ostrowska Magda 2011 D1 Kacperkowy Światek
25 Palacz Dawid 2011 D1 PRZEDSZKOLE PANDA
21 Piaseczna Alicja 2011 D1 Przedszkole Kacperkowy Światek
48 Piłat Mikołaj 2010 D1
61 Pociask Danuta 2011 D1 Przedszkole Św. Jadwigi Królowej
54 Przybyła Lena 2011 D1 Przedszkole 66 Bydgoszcz
47 Rybak Zuzanna 2011 D1 Montesorii Niemcz
65 Rybka Victoria 2011 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
80 Rydlewski Wiktor 2011 D1 Przedszkole Promyczek Bydgoszcz
34 Sadaj Paweł 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 63
20 Sikorski Aleksander 2010 D1
68 Sosna Milena 2011 D1 Przedszkole Niepubliczne Promyczek
2 Stejka Jakub 2011 D1 Przedszkole nr 34 MALI ODKRYWCY
17 Struensee Iwona 2011 D1 Kacperkowy Światek
40 Szmagaj Denis 2010 D1 Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz
33 Szrajber Rozalia 2011 D1 Przedszkole nr 66
58 Szymańczak Kajetan 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr.44
50 Tomczak Agata 2010 D1
7 TUBISZ MIKOŁAJ 2011 D1
5 TYCNER Marcel 2010 D1 22. ODN Bydgoszcz
13 Urbańska Ada 2011 D1 Przedszkole 66
11 Wiatrowska Ewa 2011 D1 Przedszkole nr 68
18 Wierzbowska Julka 2010 D1 Szkoła podstawowa nr 63
66 Więckowski Błażej 2011 D1 PRZEDSZKOLE NR 66
29 Wilke Grzegorz 2010 D1 SP nr 32
27 Wiśniewski Adam 2011 D1 Krasnal Team
4 Wyrębska Antonina 2010 D1
36 Zygmunt Kacper 2010 D1 Z. S. nr. 19

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
45 Adamczyk Martyna 2008 D2 SP47 Bydgoszcz
10 Barczewska Nina 2009 D2 UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ
49 BARTKOWIAK Nadia 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59
31 Białowąs Jakub 2009 D2 R2G
19 Biernat Marcel 2008 D2 Ciaster Master
13 Bryll Zuzanna 2008 D2 UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ
23 Bukowski Patryk 2009 D2 Athleticomed / To Tylko Triathlon
22 CUPA FILIP 2008 D2 SP 56
56 Cyckowska Blanka 2008 D2 Sp64
1 Czuczejko Michalina 2008 D2 SPTS
3 Dolata Pola 2009 D2 SP 60 Rekin
53 Dominiczak Łukasz 2008 D2 sp nr 48
2 Drzewiecka Amelia 2009 D2 Run4Fun www.bytpak.pl
32 Filipiak Weronika 2009 D2
57 Gierach Jakub 2009 D2 SPTS w Bydgoszczy
7 Glińska Julia 2009 D2 UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ
48 Grzelak Tadeusz 2008 D2 SP1 Solec Kujawski
25 Gwiazdowski Dominik 2008 D2 SP 15
55 Hoffmann Bartosz 2008 D2 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego
50 Iwanowski Zuzanna 2008 D2 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
51 Janowska Wiktoria 2008 D2 SP Kruszyn
29 Jarocki Franciszek 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
26 Jaroszewski Marcel 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 25
33 Karpiński Jakub 2008 D2 SP 63 Bydgoszcz
9 Kawa Liliana 2008 D2 SP nr 40
27 Kawałkowski Marcel 2008 D2 ENCE-PENCE RUN TEAM
30 Kłembowska Klaudia 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 41
35 Knut Szymon 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz
36 Kosiński Mikołaj 2008 D2 Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego
39 Kowalczyk Sebastian 2008 D2 SP nr 44 MS w Bydgoszczy
17 Kowalski Jakub 2009 D2
42 Krall Martyna 2008 D2 Szkoła Podstawowa w Turze
20 Krzyżańska Pola 2009 D2 Międzynarodowa Szkoła Sokrates
43 Lada Weronika 2009 D2 SP Zelgno
16 Lange Marta 2008 D2 SP 64 Bydgoszcz
28 Leocha Jakub 2008 D2
21 Lewandowski Bartosz 2009 D2 SP 35 w Bydgoszczy
44 lyczywek dominik 2008 D2 zs.nr10 bydgoszcz
18 Łaz Marta 2008 D2 RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES
5 Michałek Łukasz 2008 D2 SP Osielsko
34 Michniewska Maja 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 18
6 Mioduszewski Paweł 2008 D2 MUKS Rekin Bydgoszcz
54 Poczwardowska Paulina 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 16
41 Przybylski Aleks 2008 D2 Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy
11 Sienkiewicz Sebastian 2009 D2 Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz
24 Skrzypnik Luiza 2009 D2 SP nr 63
52 Subkowska Natalia 2008 D2
14 Szabelski Filip 2009 D2 SP 22 Bydgoszcz
15 Szabelski Szymon 2009 D2 SP 22 Bydgoszcz
38 Szmagaj Nikola 2009 D2 Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz
40 ŚLĘŻAK MATEUSZ 2009 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37
8 Topczewska Leonia 2008 D2
12 Wiatrowska Agata 2009 D2 Sp 47
46 Wiśniewska Amelia 2009 D2 SP nr 56
47 Wiśniewski Bartosz 2009 D2 SP nr 56
4 Wójcik Piotr 2008 D2
37 Zajac Karolina 2008 D2 RUN PASJA
58 Zienkiewicz Amelia 2008 D2 TRISPACE / Allianz Running Team

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
61 Andrzejewski Jakub 2007 D3 SP19 w Bydgoszczy
34 Biel Dominika 2007 D3 1% DLA DARII BIEL
68 Binienda Martyna 2007 D3 SP Kruszyn
67 Błaszczykowska Wiktoria 2007 D3 Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
30 Bracikowska Zuzanna 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
20 Brągiel Karolina 2007 D3 Vege Runners
45 Brucka Julia 2006 D3 Sp 60
50 Cerajewski Piotr 2007 D3 PRZEDSZKOLE NR 66
13 CHMIELEWSKI PAWEŁ 2006 D3 SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ
56 Dober Jakub 2005 D3 SP OSIELSKO
3 Dolata Pascal 2007 D3 SP 60 Rekin
74 Dolny Kajetan 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz
6 Draus Kacper 2005 D3
19 Draus Zuzanna 2005 D3
8 Dudziński Mikołaj 2006 D3 KS Gwiazda
48 Duliński Radosław 2007 D3 SP Niemcz
1 DURA Łukasz 2007 D3 szkoła podstawowa nr 25
32 Durałek Laura 2006 D3 SP Pruszcz
Duszka Kuba 2006 D3 szkoła
64 Franco Janecka Zofia Magdalena 2007 D3 Szkola
62 Giełzak Adrianna 2007 D3 ZS Nr 19
76 Gierach Wojciech 2007 D3 SPTS w Bydgoszczy
75 Gołofit Adam 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy
Górska Monika 2007 D3 G-K NWW
77 Grabowski Jakub 2007 D3 Szkoła
22 Guździoł Roksana 2005 D3 zespół szkół nr 1 w Solcu Kujawskim
35 Jagielska Amelia 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy
2 Janic Arkadiusz 2006 D3 SP 4 Bydgoszcz
44 JANKOWSKI ROBERT 2007 D3 SP OSIELSKO
72 Kaniewski Maksymilian 2006 D3 Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota
55 kapela kacper 2007 D3 szkoła
17 Kardach Laura 2006 D3 ZS19-team
5 Karski Krzysztof 2006 D3 SP 66 Bydgoszcz
43 Kitkowska Jagoda 2007 D3 SP Osielsko
11 Kowalska Nina 2007 D3 SP46
63 Kowalski Oskar 2006 D3 KSP
59 Kruk Mateusz 2006 D3 SP NIEMCZ
23 Krzyżański Kacper 2007 D3 Międzynarodowa Szkoła Sokrates
70 Kujda Tymoteusz 2005 D3 ZS Osielsko
26 Kurland Mateusz 2005 D3 SP Nr 14 w Bydgoszczy
37 Laskowski Bruno 2007 D3 Zespół Szkół nr19
65 MALCHERCZYK Emma 2006 D3 Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
39 Marć Klara 2006 D3 SOKRATES
7 Michałek Krzysztof 2005 D3 SP Osielsko
10 Mioduszewski Jan 2006 D3 MUKS Rekin Bydgoszcz
73 Mlicki Maciej 2007 D3 SP nr 35
Myszko Paweł 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 65
69 Nowak Oliwia 2007 D3 SP nr 12
4 Nurkiewicz Zofia 2005 D3 Kung fu Pandy 3
58 Obrębska Nina 2007 D3 SP 63/BiegaSie
38 Pawłowska Agata 2007 D3 GardenFlora MTB Team
27 Polacki Wojciech 2005 D3 Biegaj z Dębami
54 Poliwodziński Mateusz 2007 D3 KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
21 Rupiński Krzysztof 2007 D3 Zespół Szkół nr 19
53 Rutkowski Marcin 2006 D3
71 Rydlewska Amelia 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz
24 Ryłko Weronika 2007 D3 ZS19-team
18 Smolinski Grzegorz 2007 D3 Sp25
25 Stasiak Julia 2007 D3 Szkoła
16 struensee Agata 2005 D3 Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy
33 Subkowska Zuzanna 2005 D3
31 Szafkowska Karolina 2007 D3 Soleccy Biegacze
12 Szcześniak Zofia 2006 D3 DKS SZCZESNIAK
41 Szmagaj Mikołaj 2006 D3 Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz
42 Szmagaj Oskar 2007 D3 Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz
29 Święcicki Marcel 2007 D3 SP 60
9 Trochymiuk Lena 2006 D3 SP46
52 Węgierski Igor 2007 D3
51 Węgierski Jakub 2005 D3
66 Wilczyńska Weronika 2007 D3 SP nr 44 MS
60 Winklewski Maxymilian 2006 D3
14 Wojciechowska Wiktoria 2007 D3 SP nr 12 Bydgoszcz
49 Woźniak Michalina 2007 D3 SP 63 Bydgoszcz
40 Woźniak Parisa 2005 D3 UKS 10 Bydgoszcz Taekwondo/ nBike
57 Wysmoliński Adam 2005 D3 Osielsko
36 Zając Mikołaj 2007 D3
15 Zaremba Szymon 2006 D3
28 Zdunowski Mateusz 2006 D3 Sp nr 46
47 Zieliński Miłosz 2007 D3 SP14
46 Zieliński Sambor 2007 D3 SP 14

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
226 Aniszczyk Hubert 2002 D4 Gimnazjum 17
206 Biernat Justyna 2002 D4 MKS Inowrocław
223 Binienda Emilia 2004 D4 47 Gimnazjum
205 Boliński Igor 2004 D4 ZS19 team
210 Bracikowski Bartosz 2002 D4 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy
215 Ciemnoczołowski Antoni 2004 D4 KSP
224 Czerwiakowska Nikola 2002 D4
217 Duliński Bartosz 2004 D4 SP Niemcz
211 Durałek Oskar 2002 D4 Gimnazjum 17 Bydgoszcz
219 Gregrowicz Marcin 2004 D4
227 Grochowska Daria 2003 D4 szkoła
207 Hojan Jakub 2003 D4 Gimnazjum nr 48
201 Janic Dagmara 2004 D4 SP 4 Bydgoszcz
218 Janowski Kacper 2003 D4 ZS19-team
222 Jarczewski Jakub 2002 D4 Szkoła Podstawowa w osielsku
214 Kitkowski Maciej 2002 D4 Gimnazjum Osielsko
213 Koralewska Julia 2002 D4 Zawisza Bydgoszcz
202 KUCHCZYŃSKI JAKUB 2002 D4 BKS Bydgoszcz
225 Kujda Bartosz 2003 D4 ZS Osielsko
204 Porazińska Julia 2004 D4 Szkoła podstawowa nr 30 Szarych Szeregów
203 Rupińska Zofia 2003 D4 Zespół Szkół nr 10
212 Rybak Bartosz 2002 D4
221 Sobków Dominik 2002 D4 Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego
209 Strugała Adrianna 2004 D4 zs19Team
208 Wesołowski Wiktor 2002 D4 Szkoła/ZS19-team
216 włoch mateusz 2004 D4 S.P. nr8 ul. Pijarow
220 Wysmoliński Jan 2002 D4 Osielsko