z

Bydgoszcz

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 5

20.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
37 Adach Adam 2017 D0 Psi Patrol
1 Banaszewski Igor 2017 D0
7 Bryliński Stefan 2019 D0
38 Brzozowicz Aleksandra 2016 D0 Kacperkowy Światek
41 Czeliński Michał 2016 D0 Przedszkole
17 Erdmann Leon 2016 D0
8 Góra Amelia 2017 D0 Przedszkole nr 43
14 Grzybowska Tosia 2016 D0 Przedszkole Skrzat
18 Jankowski-Hodana Aleksander 2017 D0 Przedszkole nr 1
28 Jasik Marcelina 2016 D0
13 Kobierecka Alicja 2016 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
35 Konwińska Emilia 2017 D0 Zaczarowany Zakątek
10 Konwiński Bruno 2016 D0 Ap Małych Mistrzów
39 Koszewska Apolonia 2016 D0 Przedszkole nr 22 2 w Bydgoszczy
40 Koszewska Olga 2019 D0 Żłobek Rzaczek w Bydgoszczy
11 Kubiak Jan 2016 D0 Akademia Mistrzów Sportu
12 Kubiak Zofia 2019 D0
26 Laskowska Antonina 2018 D0 Step Przedszkole
27 Laskowska Zofia 2016 D0 Step Przedszkole
34 LIBERA LENA 2019 D0 TEAM LIBERKI
9 Lizik Zuzanna 2016 D0 Zaczarowany zakątek
2 Łangowski Tymon 2016 D0
22 Majchrzak Kornelia 2016 D0
16 Mańczak Lidusia 2017 D0
15 Nowak Olivier 2016 D0 Zagórzanka
31 Olejniczak Feliks 2018 D0
32 Olejniczak Tola 2017 D0
25 Pasieka Rafał 2017 D0 Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią
6 Piątek Łukasz 2018 D0
36 Piętka Michał 2018 D0
33 Siudowska Julia 2017 D0
23 Słowińska Blanka 2016 D0 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
20 Sobczak Adam 2016 D0 Przedszkole Publiczne Iguś w Zamościu
21 Sobczak Alicja 2018 D0 Przedszkole Publiczne Iguś w Zamościu
19 Sosna Maja 2016 D0
24 Tyburski Piotr 2018 D0 Przedszkole nr 24
29 Warczak Barbara 2018 D0 Zielona Kraina
30 Warczak Franciszek 2016 D0 Gwiazda Bydgoszcz/Zielona Kraina
3 Wiśniewska Melania 2017 D0 CzarDzieci.pl
4 Wiśniewski Miłosz 2016 D0 CzarDzieci.pl
5 Zborała Jakub 2018 D0 ZborałaTeam

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Aładowicz Wojciech 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 26
17 Andrzejewska Natalia 2014 D1 SP 16 Bydgoszcz
37 Aranowska Krystyna 2014 D1 Sp 47
38 Badziński Igor 2015 D1 SP 64
7 Bartoszak Wiktoria 2014 D1 ZSM Toruń
8 Biały Stanisław 2015 D1 Wesołe serduszka
36 Bilińska Zuzanna 2015 D1 AMS
27 Brągiel Tymoteusz 2014 D1 SP 62
42 Brzezińska Michalina 2015 D1
24 Chrobak Daniel 2014 D1 Szkoła Podstawowa w Przyłękach
2 Cieślarczyk Laura 2014 D1 Sp nr 64
16 Dobosz Zofia 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr.46
26 Emmert Liliana 2015 D1 Misiolandia
28 Fiegel Kornelia 2015 D1 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
5 Glazik Ignacy 2015 D1 Przedszkole nr 28
6 Jabłońska Kalina 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 12
25 Kabacińska Magdalena 2015 D1 Przedszkole w Borównie
30 Kalka Paweł 2015 D1 Przedszkole Językowo-Artystyczne ENCE PENCE
12 Kaniak Wojciech 2014 D1
14 Karska Martyna 2014 D1
21 Kasperek Kaja 2014 D1 Szkoła Podstawowa w Niemczu
15 Kasperowicz Bartłomiej 2014 D1 Szkoła podstawowa nr 15 Bydgoszcz
39 Kawka Kacper 2015 D1 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
20 Klawikowska Iga 2015 D1 Przedszkole Polanka Bydgoszcz
33 Konwińska Zuzanna 2014 D1 Sp65
3 Kuliberda Antonina 2014 D1 SP 64
32 Libera Maja 2014 D1 TEAM LIBERKI
18 Matyasik Radosław 2014 D1 SP 15 Bydgoszcz
35 Miniszewski Julian 2014 D1 SPTS
9 Okoński Ignacy 2014 D1 Juventus Bydgoszcz /MUKS 15/ SP 44
29 Pawlak Kubuś 2015 D1 Przedszkole nr 66 Bydgoszcz
4 Piątek Iwona 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 65
34 Piętka Mateusz 2014 D1
40 Plata Wiktor 2015 D1 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
22 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR 2015 D1 LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
31 Siudowski Filip 2014 D1
1 STEJKA EWA 2015 D1 SOKRATES JUNIOR
23 Szymanski-Malak Jan 2014 D1 NSP1
13 Wiśniewski Kamil 2015 D1 RunTEAM Kcynia
10 Woźniak Julian 2015 D1 Kacperkowy Światek
11 Woźniak Laura 2014 D1
41 Zieliński Beniamin 2014 D1 SP 30

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
45 Adach Iga 2013 D2 Pusheen
12 Barszcz Jakub 2013 D2 SP15 MUKS CWZS BYDGOSZCZ
9 Bartkowska Roksana 2012 D2 Szkoła podatawowa nr.16 Bydgoszcz
10 Bartkowski Wiktor 2012 D2 Szkoła podstawowa nr.16 Bydgoszcz
5 Bartoszak Oliwia 2012 D2 ZSM Toruń
6 Bejenka Kacper 2012 D2 Juventus Academy Bydgoszcz
20 Bilska Judyta 2012 D2 Hipoteka Direct
37 Damski Gabriel 2012 D2 GardenFlora Sport Team
38 Damski Kacper 2012 D2 GardenFlora Sport Team
31 Dąbrowski Bartosz 2013 D2 SP56
15 Dering Wojtek 2012 D2 Bydgoskie Żółwie
18 Ejsymont Michalina 2013 D2 SP Żołędowo
30 Filipiak Piotr 2012 D2 SP2
3 Góra Igor 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 67
35 Grzegorek Natalka 2012 D2 Szkola Podstawowa nr 63
22 Grzybowski Mateusz 2013 D2 SP38
8 Gulska Jagoda 2012 D2
26 Horbaczewska-Płotka Pola 2013 D2 SP 64 Bydgoszcz
11 Jerchewicz Tymon 2012 D2
16 Kapsa Marta 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
21 Karski Mateusz 2012 D2
25 Klawikowski Oskar 2012 D2 Sp 17 Bydgoszcz
34 Knut Wiktoria 2013 D2 SP 64 W BYDGOSZCZY
13 Kobierecki Sebastian 2012 D2 SP 64
7 Konwiński BORYS 2013 D2 Wisła Fordon
27 Kowalski Bartłomiej 2013 D2 AMS
19 KREŃSKI JAKUB 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
39 Kudła Anastazja 2013 D2 Sp 60
32 Laskowski Franciszek 2013 D2 Zs nr 19
2 Łopuszyńska Iga 2013 D2 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
29 Majchrzak Nikodem 2012 D2
24 Mańczak Wojtek 2013 D2 Sp 60
40 Mitkowska Aleksandra 2012 D2 Sp1 Koronowo
43 Monsiorska Dorota 2012 D2 Mons
17 Obrębska Iga 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
36 Pawlak Hania 2013 D2 Szkola Podstawowa nr 63
44 Piętka Mikołaj 2012 D2
23 RAFAŁKO ERYK 2012 D2 SP31
33 Różyczka Aleksander 2012 D2 SP 64 Bydgoszcz
14 Ryszkiewicz Bruno 2013 D2
41 Starczewski Wojciech 2012 D2 MLKS Nadwiślanin Chełmno
28 Szczerbicki Ksawery 2013 D2 Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz
1 Wójcik Mikołaj 2013 D2
4 Zaborowski Marek 2012 D2 SP 31 Bydgoszcz
42 Zyzak Kamil 2012 D2 Sp 12

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Banaszewski Borys 2011 D3
11 Białowąs Jakub 2009 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA 35
19 Bojałkowska Zofia 2009 D3 Katolik
20 Bojałkowski Stanisław 2011 D3 Katolik
16 Bukowski Patryk 2009 D3 SP 65 / Athleticomed.pl Bydgoszcz
21 Burzyński Kacper 2010 D3 BKS Bydgoszcz
13 Cebula Dominik 2011 D3 SP47
23 Draus Jakub 2010 D3 Szkoła podstawowa nr 18
27 Fiegel Jan 2011 D3 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
24 Filipiak Weronika 2009 D3 SP2
5 Jabłoński Mieszko 2011 D3 Szkoła Podstawowa nr 12
8 Jerchewicz Jędrzej 2009 D3
12 Kapsa Maria 2010 D3 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
15 Kasperek Oliwia 2011 D3 Szkoła Podstawowa w Niemczu
18 Kawałkowska Michalina 2011 D3 BKS BYDGOSZCZ
22 Kluczyński Paweł 2009 D3 Fundacja Czas na Bydgoszcz
25 Kojro Eliza 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr 14
17 Kowalski Jakub 2011 D3 AMS
10 Kozłowski Filip 2009 D3 SP65
9 Kozłowski Kamil 2010 D3
29 Lada Agnieszka 2011 D3 SP Zelgno
30 Lada Weronika 2009 D3 SP Zelgno
28 Lorczak Alicja 2011 D3 SP Łochowo
26 luty antoni 2011 D3 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
32 Łukarska Oliwia 2009 D3 SP 65 Bydgoszcz
14 Łyszczarz Maria 2011 D3 SP 15 Bydgoszcz
6 Medziński Bartosz 2010 D3 Budowlany KS
35 Monsiorski Kajetan 2010 D3 Mons
33 Plewka Emilia 2009 D3 SP 65 Bydgoszcz
4 Rybka Victoria 2011 D3 SP 31
2 Siemion Antonina 2010 D3 MUKS Rekin
1 STEJKA JAKUB 2011 D3 SOKRATES
7 STEJKA STANISŁAW 2011 D3 AMS
31 Zakrzewska Maria 2011 D3 SP 47 / UKS Tęcza
34 Zielonka Łukasz 2009 D3 PPOW Wielgie

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
219 Bestry Amelia 2006 D4 PPOW Wielgie
217 Budziak Mikołaj 2008 D4 Budziak Team
205 Ejsymont Jagoda 2007 D4 SP Żołędowo
203 Gwiazdowski Dominik 2008 D4 BKS Bydgoszcz
210 Kawałkowski Marcel 2008 D4 BKS BYDGOSZCZ
206 Korytowska Olga 2006 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz LA
208 Kowalski Oskar 2006 D4 ZSE
204 Kozłowski Szymon 2006 D4
220 Krygier Stanisław 2006 D4 Zawisza Bydgoszcz
201 Lange Marta 2008 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz LA
207 Leśniewska Oliwia 2006 D4 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
215 luty tomasz 2007 D4 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
213 Łaz Marta 2008 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
212 Piotrowicz Marcel 2007 D4 KS Zamek Kurzętnik
216 Poliwodziński Mateusz 2007 D4 WISŁA FORDON
214 Popiesz Stanisław 2006 D4
211 Skocki Piotr 2007 D4 KS Zamek Kurzętnik
218 Starczewski Jan 2008 D4 MLKS Nadwiślanin Chełmno
202 Wójcik Piotr 2008 D4
209 Zawadzki Mikołaj 2007 D4 SP 44 Bydgoszcz

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni