z

Bydgoszcz

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Banaszewski Igor 2017 D0
7 Bryliński Stefan 2019 D0
17 Erdmann Leon 2016 D0
8 Góra Amelia 2017 D0 Przedszkole nr 43
14 Grzybowska Tosia 2016 D0 Przedszkole Skrzat
18 Jankowski-Hodana Aleksander 2017 D0 Przedszkole nr 1
13 Kobierecka Alicja 2016 D0 Przedszkole Kacperkowy Światek
10 Konwiński Bruno 2016 D0 Ap Małych Mistrzów
Koszewska Apolonia 2016 D0 Przedszkole nr 22 2 w Bydgoszczy
Koszewska Olga 2019 D0 Żłobek Rzaczek w Bydgoszczy
11 Kubiak Jan 2016 D0 Akademia Mistrzów Sportu
12 Kubiak Zofia 2019 D0
9 Lizik Zuzanna 2016 D0 Zaczarowany zakątek
2 Łangowski Tymon 2016 D0
22 Majchrzak Kornelia 2016 D0
16 Mańczak Lidusia 2017 D0
15 Nowak Olivier 2016 D0 Zagórzanka
25 Pasieka Rafał 2017 D0 Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią
6 Piątek Łukasz 2018 D0
Raniszewska Lilia 2018 D0 Przedszkole Przysiersk
ROSLA MONICA 2016 D0 WSG
23 Słowińska Blanka 2016 D0 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
20 Sobczak Adam 2016 D0 Przedszkole Publiczne Iguś w Zamościu
21 Sobczak Alicja 2018 D0 Przedszkole Publiczne Iguś w Zamościu
19 Sosna Maja 2016 D0
Stachowicz Kaja 2016 D0
24 Tyburski Piotr 2018 D0 Przedszkole nr 24
Walas Jakub 2016 D0 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
3 Wiśniewska Melania 2017 D0 CzarDzieci.pl
4 Wiśniewski Miłosz 2016 D0 CzarDzieci.pl
Wolnikowska Lilianna 2017 D0
Wolnikowski Tomasz 2019 D0
5 Zborała Jakub 2018 D0 ZborałaTeam

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Aładowicz Wojciech 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 26
17 Andrzejewska Natalia 2014 D1 SP 16 Bydgoszcz
Banicka Barbara 2014 D1 Szkoła podstawowa nr 56
7 Bartoszak Wiktoria 2014 D1 ZSM Toruń
8 Biały Stanisław 2015 D1 Wesołe serduszka
24 Chrobak Daniel 2014 D1 Szkoła Podstawowa w Przyłękach
2 Cieślarczyk Laura 2014 D1 Sp nr 64
16 Dobosz Zofia 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr.46
5 Glazik Ignacy 2015 D1 Przedszkole nr 28
6 Jabłońska Kalina 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 12
25 Kabacińska Magdalena 2015 D1 Przedszkole w Borównie
12 Kaniak Wojciech 2014 D1
14 Karska Martyna 2014 D1
21 Kasperek Kaja 2014 D1 Szkoła Podstawowa w Niemczu
15 Kasperowicz Bartłomiej 2014 D1 Szkoła podstawowa nr 15 Bydgoszcz
20 Klawikowska Iga 2015 D1 Przedszkole Polanka Bydgoszcz
3 Kuliberda Antonina 2014 D1 SP 64
18 Matyasik Radosław 2014 D1 SP 15 Bydgoszcz
9 Okoński Ignacy 2014 D1 Juventus Bydgoszcz /MUKS 15/ SP 44
4 Piątek Iwona 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 65
22 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR 2015 D1 LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
Stachowicz Kacper 2014 D1 Sp Łochowo
1 STEJKA EWA 2015 D1 SOKRATES JUNIOR
23 Szymanski-Malak Jan 2014 D1 NSP1
13 Wiśniewski Kamil 2015 D1 RunTEAM Kcynia
10 Woźniak Julian 2015 D1 Kacperkowy Światek
11 Woźniak Laura 2014 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Barszcz Jakub 2013 D2 SP15 MUKS CWZS BYDGOSZCZ
9 Bartkowska Roksana 2012 D2 Szkoła podatawowa nr.16 Bydgoszcz
10 Bartkowski Wiktor 2012 D2 Szkoła podstawowa nr.16 Bydgoszcz
5 Bartoszak Oliwia 2012 D2 ZSM Toruń
6 Bejenka Kacper 2012 D2 Juventus Academy Bydgoszcz
20 Bilska Judyta 2012 D2 Hipoteka Direct
31 Dąbrowski Bartosz 2013 D2 SP56
15 Dering Wojtek 2012 D2 Bydgoskie Żółwie
18 Ejsymont Michalina 2013 D2 SP Żołędowo
30 Filipiak Piotr 2012 D2 SP2
3 Góra Igor 2012 D2 Szkoła Podstawowa nr 67
22 Grzybowski Mateusz 2013 D2 SP38
8 Gulska Jagoda 2012 D2
26 Horbaczewska-Płotka Pola 2013 D2 SP 64 Bydgoszcz
11 Jerchewicz Tymon 2012 D2
16 Kapsa Marta 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
21 Karski Mateusz 2012 D2
25 Klawikowski Oskar 2012 D2 Sp 17 Bydgoszcz
13 Kobierecki Sebastian 2012 D2 SP 64
7 Konwiński BORYS 2013 D2 Wisła Fordon
27 Kowalski Bartłomiej 2013 D2 AMS
19 KREŃSKI JAKUB 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
2 Łopuszyńska Iga 2013 D2 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
29 Majchrzak Nikodem 2012 D2
24 Mańczak Wojtek 2013 D2 Sp 60
17 Obrębska Iga 2012 D2 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
23 RAFAŁKO ERYK 2012 D2 SP31
14 Ryszkiewicz Bruno 2013 D2
28 Szczerbicki Ksawery 2013 D2 Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz
1 Wójcik Mikołaj 2013 D2
4 Zaborowski Marek 2012 D2 SP 31 Bydgoszcz

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Banaszewski Borys 2011 D3
11 Białowąs Jakub 2009 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA 35
19 Bojałkowska Zofia 2009 D3 Katolik
20 Bojałkowski Stanisław 2011 D3 Katolik
16 Bukowski Patryk 2009 D3 SP 65 / Athleticomed.pl Bydgoszcz
21 Burzyński Kacper 2010 D3 BKS Bydgoszcz
13 Cebula Dominik 2011 D3 SP47
23 Draus Jakub 2010 D3 Szkoła podstawowa nr 18
24 Filipiak Weronika 2009 D3 SP2
5 Jabłoński Mieszko 2011 D3 Szkoła Podstawowa nr 12
8 Jerchewicz Jędrzej 2009 D3
12 Kapsa Maria 2010 D3 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
15 Kasperek Oliwia 2011 D3 Szkoła Podstawowa w Niemczu
18 Kawałkowska Michalina 2011 D3 BKS BYDGOSZCZ
22 Kluczyński Paweł 2009 D3 Fundacja Czas na Bydgoszcz
25 Kojro Eliza 2010 D3 Szkoła Podstawowa nr 14
17 Kowalski Jakub 2011 D3 AMS
10 Kozłowski Filip 2009 D3 SP65
9 Kozłowski Kamil 2010 D3
14 Łyszczarz Maria 2011 D3 SP 15 Bydgoszcz
6 Medziński Bartosz 2010 D3 Budowlany KS
4 Rybka Victoria 2011 D3 SP 31
2 Siemion Antonina 2010 D3 MUKS Rekin
1 STEJKA JAKUB 2011 D3 SOKRATES
7 STEJKA STANISŁAW 2011 D3 AMS

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Ejsymont Jagoda 2007 D4 SP Żołędowo
203 Gwiazdowski Dominik 2008 D4 BKS Bydgoszcz
210 Kawałkowski Marcel 2008 D4 BKS BYDGOSZCZ
206 Korytowska Olga 2006 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz LA
208 Kowalski Oskar 2006 D4 ZSE
204 Kozłowski Szymon 2006 D4
201 Lange Marta 2008 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz LA
207 Leśniewska Oliwia 2006 D4 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ
213 Łaz Marta 2008 D4 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
212 Piotrowicz Marcel 2007 D4 KS Zamek Kurzętnik
211 Skocki Piotr 2007 D4 KS Zamek Kurzętnik
202 Wójcik Piotr 2008 D4
209 Zawadzki Mikołaj 2007 D4 SP 44 Bydgoszcz

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni