z

Wrocław

Listy startowe

Bieg 3

15.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Boratyński Dariusz 1997 M20 City Trail Team/Wosiek Team
3 Mrowiński Rafał 1997 M20
7 Napieraj Dominika 1991 K20 CITY TRAIL Team/ Wosiek Team
9 Grzywaczewska Justyna 1988 K30 CITY TRAIL Team
10 Pawlus Klaudia 2000 K16 LLKS OSOWA SIEŃ / 1 SECOND TEAM
11 Zieleń Małgorzata 1996 K20 Wosiek Team
13 Przyjazna Anna 1997 K20 Wosiek Team
16 Wencel Daniel 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
17 Smyrnova Kateryna 1986 K30 Skyrunners
18 Kosik Marcin 1979 M30 Kokos Team
19 Ziemba Daria 1988 K30
20 Borek Mateusz 1991 M20
21 BARTOSZEWSKA Magda 1984 K30
22 Ogrodnik Anna 1983 K30 Running Academy
23 Czaja Małgorzata 1976 K40 Running Academy
24 Czaja Maciej 1976 M40 Running Academy
25 Feliszek Anna 1974 K40 End or finał Team
26 Uźniak Mateusz 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
27 Bajon Przemysław 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
28 Wieszaczewska Agnieszka 1986 K30 Night Runners Wrocław
29 Dziergwa Agnieszka 1984 K30 Sobas Team
30 Catti Roberto 1987 M30
31 Kuźmicki Karol 1965 M50 Kiku Run Team
32 Lopatowska-Rybak Anna 1983 K30
33 Kowalska Kinga 1997 K20 NOA - Run Your Life
34 Kuligowski Patryk 1992 M20
35 Kuligowska Małgorzata 1989 K20
36 Bortkiewicz Monika 1987 K30 Nie widzę przeszkód
37 Lewandowski Leszek 1978 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
38 Tom Andrzej 1952 M60
39 Wieczorek Monika 1979 K30
40 Guła Joanna 1988 K30 Adrian Danilewicz Group
41 Fiołka Natalia 1993 K20
43 Ptasińska Monika 1989 K20 Call-me-a-cab
44 Uźniak Marcel 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
45 Nowaczyk Dorota 1984 K30
46 GRZELAK Danuta 1967 K50
47 Stępień Waldemar 1954 M60 Pszczółkowski Team
48 Ziobrowska Magdalena 1985 K30 SOBCZYK TEAM - MKS Siechnice
49 Jankowski Waldemar 1989 M20 Bliźniacy
50 HOTAŁA Piotr 1979 M30 HAKUNA MATATA
51 Woźniak Karolina 1995 K20 SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
52 Brewka Emilia 1994 K20 Nachmieleni
53 Pikuła Julia 1999 K16
55 Kuś-Poczta Ewa 1980 K30 SOBCZYK TEAM MKS SIECHNCE
56 Junik Łukasz 1984 M30 Sobczyk TEAM
57 Idzikowski Maciej 1990 M20 System Error
58 Oślizło Marek 1997 M20 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
59 Paulus Katarzyna 1975 K40
60 Hotała Anna 1982 K30 HAKUNA MATATA
62 Pietrzyk Sandra 2002 K16 Sobczyk Team - MKS Siechnice
63 NYCZKA Dawid 1985 M30
64 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
65 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
66 Maślanka Łukasz 1985 M30
68 Michalak Rafał 1994 M20
69 Czechowski Paweł 1979 M30
70 Kwiecień Magdalena 1981 K30 SP22
71 BUDNIK ŁUKASZ 1984 M30
72 Świątek Ewelina 1980 K30 Spartanie Dzieciom
73 Nowakowski Marcin 1983 M30
74 Rzatkiewicz Konrad 1979 M30 KS DW Opona
77 Wypych Kamila 1993 K20
78 Wójcik-Standio Magdalena 1964 K50
79 Gutowska Hanna 1981 K30
80 Bobyk Iwona 1984 K30
81 Kuc Asia 1989 K20
83 Langner Radosław 1988 M30 Vege Runners
84 Poznańska Aneta 1979 K30
85 Skrzypczak Łukasz 1981 M30 Capgemini
86 Kendra Katarzyna 1977 K40
87 Pławecki Dominik 1993 M20
88 Rozumkiewicz Sonia 1990 K20 #SOBASTEAM / TRENUJZROZUMEM
89 Miszkieło Renata 1974 K40 Lipa Piotrowska
90 Justyna Adamowicz 1980 K30
91 Chodlewski Krzysztof 1988 M30
92 Koczan Henryk 1961 M50
93 Koczan Elżbieta 1962 K50
94 Sajduda Adam 1993 M20 POKAZECISWIAT
95 Gleń Alicja 1976 K40
96 Leszkiewicz Iwona 1974 K40 Wroclaw Marathon Team
97 Węgrzyńska Pamela 1986 K30
98 Wojciechowska Beata 1979 K30 WROCLAW MARATHON TEAM
99 Domowicz Michał 1993 M20 CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC
100 Nalepa Paweł 1984 M30
101 Sadowska Grazyna 1976 K40
102 Pokrzepa Kamila 1991 K20
103 Grela Łukasz 1992 M20
104 Mikrut Paweł 1982 M30
105 Przybylski Paweł 1988 M30 TriActiv Ridley
106 hanslik celina 1985 K30 TriActiv Ridley
107 Pudlis Dawid 1990 M20 BNY MELLON
108 Czarnecki Dariusz 1984 M30
109 TOMCZAK ANNA 1976 K40 Biegam bo biegam
110 Jarzebowski Andrzej 1988 M30
111 Szkudlarski Tomasz 1972 M40 3M Running Team
112 Wysocki Piotr 1989 M20 MAX PROGRESS RUN TEAM
113 Nowak-Kasprzak Anna 1985 K30
115 Gleń Dariusz 1973 M40
116 Dębicki Dariusz 1986 M30 ATOS RUNNERS
117 Mroczkowski Karol 1990 M20 Hakuna Matata
118 Wróbel Damian 1989 M20 Dywizjon 102
119 GREKOW Sławko 1967 M50 zatrzymajsiewbiegu.pl
120 Fijarczyk Tomasz 1981 M30 Sente Running Team
123 Glądała Anna 1988 K30
124 Regner Wojciech 1977 M40
126 Goralewicz Olga 1985 K30
127 Rybczyńska Magdalena 1975 K40
129 Nowakowski Wiesław 1964 M50 Wroclaw Marathon Team
131 Szczęsny Paweł 1992 M20 Capgemini
133 Lewiński Jan 1981 M30 Podatki to kradzież
134 Sobolewski Leszek 1967 M50
135 DOMAGAŁA ZDZISŁAW 1965 M50 GEO-CENTRUM KĘPNO
137 HARBUZ MACIEJ 1988 M30 X-Coding
138 Pirozek Aneta 1992 K20
139 Luppi Stefano 1985 M30
141 Przybysz Małgorzata 1984 K30 Gt Rat
142 Wilk Czesław 1958 M60 PRO RUN WROCŁAW
143 Kuk Daniel 1989 M20 Aircom Automotive
144 Roszak Mikołaj 1991 M20 Capgemini
146 Szurmiński Adam 1994 M20 Wosiek Team
148 Sroka Joanna 1985 K30 Tupiące Jeżyki
149 Zdanowicz Elżbieta 1974 K40
150 Słaba Agata 1987 K30
151 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
153 watrak tamara 1989 K20 Zakochaj się w bieganiu
157 Racinowska Sylwia 1994 K20 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
158 Bojzan Magdalena 1994 K20
159 Filak Liliana 1987 K30
160 Rymarczyk Daniel 1997 M20
161 Wróbel Jacek 1977 M40
162 Ciura Marzena 1971 K40
163 Stasik Marek 1997 M20 Sobczyk team - MKS Siechnice
165 Skrzek Marcin 1980 M30 Pro-Run Wrocław
166 Chrostowski Konrad 1998 M20 Wosiek Team
167 KRÓLIKOWSKI Piotr 1980 M30 Bergson Team Run
168 Knop Magdalena 1981 K30
170 Domagała Adam 1967 M50 Bielawska Akademia Biegania
171 Drapała Marzena 1993 K20
173 Stępień Grzegorz 1977 M40
174 Stępień Kamila 1987 K30
175 wojtala teresa 1969 K40
176 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 K50 Nordiki
178 Rabsztyn Andrzej 1978 M40 Triathlon Mietków Team
179 Grosicki Wit 1999 M16 Fitness Piekary Legnica/BGCS Team
180 Markowicz Łukasz 1994 M20 Wosiek Team/ KU AZS UWr
183 Tompalski Wojciech 1979 M30
184 Misiorek Emilia 1980 K30
185 SKUDLARSKI Jakub 1991 M20 Pro-Run Wrocław
186 Palacz Anna 1989 K20 Pro-Run Wrocław
187 Pawlak Tomasz 1988 M30 OIRP Wrocław
188 Wojtowicz Dariusz 1978 M40
190 Wysłobocki Mateusz 1991 M20 KL Ziemia Kłodzka
191 gala przemyslaw 1982 M30
192 Długosz Paulina 1997 K20 MEDYCY
193 Szeglowska Justyna 1983 K30 Sobczyk Team - MKS Siechnice
194 Skibiński Przemysław 1975 M40
195 Mońca Bartosz 1980 M30 MKS Siechnice
196 Chaszczewski Marcin 1981 M30
197 Chaszczewska Monika 1981 K30
198 Kubiak Maciej 1972 M40
199 Lipnicki Tomasz 1970 M40 Pro-Run Wrocław
200 Szadejko Dorota 1981 K30 THE INCREDIBLY STRANGE CREATURES WHO STOPPED LIVING AND BECA
201 Tomczyk Rafał 1983 M30 Wosiek Team
202 Kolebuk Robert 1972 M40 Rodzina Kolebuków
203 Krezel Kuba 2001 M16 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
204 Sipurzyńska Ewa 1979 K30
206 Benedyk Mateusz 1986 M30 Podatki to kradzież
207 Kuriata Paweł 1992 M20 Sente Running Team
208 Połomska Agnieszka 1975 K40 KS Staszewscy
209 Nowacka Aleksandra 1976 K40
210 Felczyński Antoni 2002 M16
211 Osmolak Agnieszka 1988 K30 PRO-RUN WROCŁAW
212 ORDOŃ Łukasz 1979 M30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
213 Siwochowicz Anna 1981 K30
214 Wala Patryk 1991 M20 Załoga Górska
215 Pilichowska Karolina 1992 K20 MEDYCY
216 Pęcak Marcin 1986 M30 Betony Nadodrze
220 Gałęcka Bożena 1975 K40
221 Wiater Wioleta 1997 K20 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
222 Zych Marcin 1981 M30 #SobasTeam
224 Dudek Karol 1995 M20 MEDYCY
225 Kolebuk Franciszek 2000 M16 Rodzina Kolebuków
226 Łuczak Justyna 1996 K20 SOBCZYK TEAM -MKS SIECHNICE
228 Królikowska Anita 1979 K30 Bergson Team Run
229 Strzałka Sławomir 1986 M30 Europa Ubezpieczenia
230 Bała PitEr 1985 M30 Night Runners
231 Kowalski Wacław 1975 M40 Bergson Team Run
232 Kreń Mikołaj 1997 M20 MEDYCY
233 Kowalczyk Paweł 1973 M40 ArdentCode
240 Tregub Igor 1988 M30 Kapitoszka
241 Zamiar Piotr 1975 M40
243 Zamiar Jan 2002 M16
244 Tomaka Maciej 1986 M30 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
246 Makles Wioletta 1980 K30 NOA - Run Your Life
248 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
251 Pikos Mateusz 1992 M20
253 Liputa Emilia 1995 K20 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
254 SOCIŃSKI BARTOSZ 1988 M30
255 Woś Michał 1991 M20 LKS Iskra Jaszkowa
256 Murmyło Wojciech 1975 M40 HAKUNA MATATA
257 FRĄSZCZAK Patryk 1995 M20 Wosiek Team
258 Nalewalska Joanna 1987 K30 #SobasTeam
259 Poźniak Anna 1997 K20 MEDYCY
260 Wojtyłko Kamil 1986 M30
261 Dorożyński Szymon 1992 M20 AZS KU Politechnika Opolska
263 Bondarewicz Agata 1979 K30 Bondziki
264 Gawłowski Marcin 1995 M20 Medycy
265 Bogner Paweł 1990 M20
267 Chwastyk Łukasz 1988 M30 GRUPA DBK WROCŁAW
268 Nowicka-Chwastyk Magdalena 1989 K20
270 Czarniecka Agata 1993 K20 SOBCZYK TEAM
273 Bombała Norbert 1974 M40 HAKUNA MATATA
274 Bombała Patrycja 1976 K40 HAKUNA MATATA
275 Figiel Jakub 1981 M30 FidżiTeam
282 Bondarewicz Tomasz 1977 M40 Ceneo Runners / Bondziki
284 Stasiak Marcin 1979 M30
285 Caban Rafał 1975 M40 UKS Ludwikowice
286 Kruk Tomasz 1982 M30 Athletics Nysa
287 Płonowski Maciej 1989 M20 Młynago
288 Piskorowska Danuta 1980 K30
289 Grabowski Mateusz 1988 M30 WATAHA
290 Pogorzała Urszula 1972 K40 Zakochaj się w bieganiu
291 Grela Rafał 2002 M16 LO 5
292 Rybak Magdalena 1995 K20
293 Kubica Katarzyna 1982 K30 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
294 Pater Łukasz 1991 M20
295 Pazdej Łukasz 1982 M30 ŻYWIOŁ
296 Sobas Jacek 1985 M30 #SobasTeam
297 Żandarek Robert 1977 M40 autogazexpert runners team
298 OBSTÓJ KAROLINA 1990 K20 #SOBASTEAM
299 Orska Beata 1983 K30 ATOS RUNNERS
300 Królicki Tomasz 1995 M20
301 Ksok Krystyna 1958 K60
302 Wcisło Tomasz 1993 M20
307 Adamczyk Łukasz 1983 M30 Skup Kleszczy i BolerIoza
308 Zych Adam 1956 M60 ZychuTeam
310 Hernik-Oko Monika 1972 K40
311 MAREK ZUZANNA 1997 K20 MEDYCY
312 Oko Tomasz 1962 M50
313 STRZELCZAK HENRYK 1958 M60 KS MARATON NOWA RUDA
314 Gruda Adam 2001 M16 Maraton Nowa Ruda
317 Oleksa Agnieszka 1991 K20
321 Lesiecki Jacek 1991 M20 Wosiek Team
322 Romanowska Justyna 1993 K20 Wosiek Team
325 Potoczny Janusz 1972 M40 Brak
336 Woźniak Waldemar 1981 M30 EBIEGI.PL
338 grzybek maciej 1971 M40
344 Gowin Grzegorz 1993 M20 Drużyna Szpiku
351 Junyszek Marcin 1985 M30 140minut.pl
352 Lankauf Jacek 1984 M30 GT RAT
353 Urbanowicz Jacek 1984 M30 Pro-Run Wrocław
354 Łomnicka Barbara 1979 K30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
358 Stefaniak Mateusz 1988 M30
359 Michalski Jacek 1977 M40
360 Kurek Ewa 1965 K50
361 Liebenthal Tadeusz 1986 M30 GT RAT
362 Jędrosek Adam 1977 M40 NOA - Run Your Life
363 Romanowski Dawid 1978 M40
364 Żurowski Michał 1994 M20
365 Bardziński Rafał 1992 M20 JanoSport Team Legnica/BGCS Team
366 sobul grzegorz 1972 M40
368 Mikołajec Piotr 1986 M30
369 Zatoń Cezary 1981 M30 TriActiv Ridley
371 Wierzbicki Witold 1981 M30 Pro-Run Wrocław
373 Kargul Tomasz 1984 M30 ŚWO
374 Pyzik Ewa 1976 K40 MATNER RUNNING TEAM
375 Łukaszewski Krzysztof 1994 M20
376 Matner Paweł 1991 M20 MATNER RUNNING TEAM
377 Robak Manuela 1989 K20
378 Wawrzynów Katarzyna 1989 K20
382 Miszczyk Waldemar 1975 M40
383 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K40
391 Polański Piotr 1986 M30 Romek Team
392 Garbicz Paweł 1994 M20 Axxiome
394 Papla Filip 1998 M20 Wosiek Team
396 Gietkiewicz Mateusz 1987 M30
398 Siudmak Karina 1991 K20
400 Maluga Bartosz 1976 M40 maluga.pl
401 Szumada Maria 1998 K20 Wosiek Team
404 Czwakiel Bartłomiej 1998 M20 Wosiek Team
408 Filak Kacper 1999 M16
409 Pogorzała Katarzyna 2002 K16
410 Pawlak Katarzyna 1988 K30
411 Miszczyk Marcin 1978 M40 MJM
415 Markiewicz Ania 1975 K40
422 Jurasik Magda 1990 K20
423 Lipiec Aleksandra 1991 K20
425 Wojcieszek Patryk 1991 M20 @zabiegani
427 Bendkowska Anna 1996 K20 JanoSport Team Legnica
429 Bal Tomasz 1981 M30
432 Ostrowski Paweł 1978 M40 PolmeRun
433 Kural Łukasz 1989 M20 PolmeRun
434 SHAPOVAL DENYS 1991 M20 POLMERUN
435 KREMEZ DYMYTRO 1991 M20 POLMERUN
436 URAMOWSKI Eryk 1992 M20 POLMERUN
449 Szeligiewicz lidia 1964 K50
450 Kluz Marcin 1990 M20 PRO-RUN WROCŁAW
453 Ramotowski Bartosz 1990 M20
456 Kędzierski Jakub 1992 M20 OIRP Wrocław
459 Zachara Łukasz 1982 M30
460 KOCHMAN KATARZYNA 1986 K30 #SobasTeam
463 Behrendt Paweł 1987 M30 OIRP Wrocław
464 Zendwalewicz Ewa 1982 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
465 Deutschman Piotr 1978 M40 GT RAT
466 Betka Jakub 1991 M20
467 Antoniak Joanna 1992 K20 140minut.pl
468 Walkowiak Jakub 1997 M20 Vege Runners
469 KUCHTA MARIUSZ 1970 M40
470 Małyszek Marcin 1983 M30 HAKUNA MATATA
474 Różańska Karolina 1985 K30
480 Rybczyńska Paulina 1998 K20 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
487 OPALIŃSKA DOROTA 1985 K30 Bielawska Akademia Biegania
488 Carolak Ewa 1995 K20
489 Kluz Adrianna 1983 K30 PRO-RUN WROCŁAW
498 Gruda Adam 2001 M16 Maraton Nowa Ruda
502 Gajęcka Marta 1991 K20
505 Suski Patryk 1989 M20 KS Maraton Ostrów Wielkopolski
506 Kantor Marek 1982 M30
507 Kamiński Michał 1988 M30
509 Krawiec Tomasz 1991 M20 Steelarm Wrocław
510 Sikoń Katarzyna 1977 K40 Pro-Run Wrocław
511 Dobrowolski Krzysztof 1977 M40
512 Figarska Anna 1988 K30 Sobczyk Team Mks Siechnice
513 Dyjak Agnieszka 1993 K20
514 Hernik Krzysztof 1988 M30
515 Piątek Kamila 1989 K20
516 Zimoń Adam 1975 M40
517 Dojka Dorota 1973 K40
519 Kouadio Cloe 1997 K20 Courbevoie Athletisme Club et Loisirs
520 Zawadzka Marta 1992 K20
521 Kowalczyk Marcin 1982 M30 Draczyński Team
522 Ordoń Bartłomiej 1983 M30
523 Hazubski Łukasz 1996 M20 Athletics Team Prusice
524 Dernowska Natalia 1992 K20 Pro-Run
525 Majda Karolina 1993 K20
526 Kądziołka Beata 1986 K30 FMW Runners
527 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 1949 M60
528 Cigehagen Krzysztof 1987 M30 GRUPA DBK WROCŁAW
530 Piekarski Wiktor 1992 M20 140MINUT.PL
1001 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M30 KB Vamos Amigos Wrocław
1002 Piecyk Alicja 1985 K30
1003 OGÓREK KRZYSZTOF 1986 M30 Dziki z Ołtaszyna
1004 Kois Robert 1973 M40
1005 Gruhn Anna 1982 K30 Podatki to kradzież
1006 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
1007 Kornaś Marcin 1978 M40 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
1008 Klesta Rafał 1985 M30 ATOS RUNNERS
1009 Głomba Michał 1982 M30 System Error
1010 Wanat Mateusz 1989 M20
1011 Marciniak Barbara 1961 K50 Triathlon Club Wrocław
1012 Wandel Piotr 1973 M40 Dziki z Ołtaszyna
1013 Stankiewicz Izabela 1977 K40
1014 Nowicki Mateusz 1995 M20 #happyrunners
1015 Gawron Arkadiusz 1990 M20
1016 WCISŁO Tomasz 1983 M30
1017 Furlepa Adam 1971 M40
1018 Miłek Jakub 1971 M40
1019 Govi Christian 1971 M40 Blue Sky Runners
1020 Miłek Agnieszka 1977 K40
1021 Maleszka Kinga 1985 K30 Grupa Biegowa Anzelm
1022 Wysok Piotr 1977 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
1023 Tynecki Jarosław 1978 M40
1024 Federowicz Grzegorz 1977 M40 Wataha Grupa Treningowa
1025 Czachurski Marcin 1981 M30
1026 Twardowski Tomasz 1976 M40 Trenujznami.pl
1027 Margasiński Jacek 1985 M30 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
1028 Szyda Jacek 1974 M40
1029 Matraszek Patrycja 1987 K30 Trenujznami.pl
1030 Rybiański Jacek 1975 M40 TriActiv Ridley / Ceneo Runners
1031 Bambagioni Elena 1975 K40 Blue Sky Runners
1032 Hawryliszyn Jan 1983 M30
1033 Słowiński Marcin 1980 M30 Running Academy
1034 Korgól Anna 1983 K30 RUN WISZNIA RUN
1035 Kucharski Robert 1980 M30 RUNNING ACADEMY
1036 Łuszczyk Walter 1980 M30 Ceneo Runners
1037 Florek Anna 1979 K30 END OR FINAŁ TEAM
1038 Draghici Oana 1985 K30 Call-me-a-cab
1039 Gorczyński Filip 1974 M40 ŚWIŃSKI TRUCHT
1040 Surma Antoni 1988 M30
1041 Znamiec Marcin 1983 M30
1042 Spikowska Monika 1981 K30
1043 KADŁUBOWSKI PIOTR 1977 M40 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
1044 Bartosik Kamila 1977 K40 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
1045 Pajares Manuel 1985 M30 Call-me-a-cab
1046 Nosewicz Piotr 1977 M40 Wicked Becker Avionics Runners
1047 Semiczek Adam 1975 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
1048 Ciołkowska Katarzyna 1981 K30
1049 Jarosz Paweł 1989 M20 AMATOR WrocławTeam#
1050 Fonrobert Dominik 1977 M40 GT RAT
1051 Siwiaszczyk Arkadiusz 1983 M30 GT RAT
1052 Cichowski Wojciech 1992 M20 Ceneo Runners / Matner Running Team
1053 Zywer Urszula 1994 K20 Wataha Grupa Treningowa
1054 BARAN EWA 1978 K40 WROCLAW MARATHON TEAM
1055 Kowalski Konrad 1990 M20 Trenujznami.pl / 140minut.pl
1056 Głód Mateusz 1979 M30 przebiega.pl
1057 Bieńkowski Piotr 1970 M40 MoLdUr TeAm / MKS Siechnice
1058 WIŚNIEWSKI MACIEJ 1974 M40 MAVIX TEAM
1059 Filipek Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
1060 Skinder Mateusz 1986 M30 Flo team
1061 Psiuk Justyna 1975 K40
1062 Zaleński Lesław 1959 M50 WROCLAW MARATHON TEAM
1063 Pajor Bartosz 1984 M30 GVT
1064 Dering Marcin 1982 M30 Orientop Wrocław
1065 Dering Agnieszka 1982 K30 ORIENTOP WROCŁAW
1066 FEDOROWICZ JOWITA 1984 K30 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
1067 Kulisz Agnieszka 1985 K30
1068 Chmura Ewelina 1982 K30
1069 Boruch Jarek 1979 M30 RUNNING ACADEMY
1070 Frankowska Ela 1982 K30 Matner Running Team
1071 Pucek Przemysław 1972 M40 WKB Piast Wrocław
1072 Folcik Ziemowit 1977 M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1073 Kaczmarski Piotr 1977 M40
1074 Fiącek Adam 1976 M40 Hartuję charta
1075 Sznajder Joanna 1983 K30
1076 Sznajder Michał 1981 M30
1077 Ciesielski Michał 1985 M30
1078 Rusin Małgorzata 1980 K30
1079 Jarzyna Michał 1994 M20
1080 Nowacki Bartosz 1987 M30 Anatomia Biegania
1081 Szuba Marta 1986 K30
1082 KRZESAK KRZYSZTOF 1971 M40 Dziki z Oltaszyna
1083 Michalewska Katarzyna 1987 K30 Trenuj z Nami
1084 Kalinowska-Sroczyńska Joanna 1981 K30 MoLdUr TeAm
1085 Sroczyński Arkadiusz 1978 M40 MoLdUr TeAm
1086 Urbanowicz Andrzej 1983 M30 Zegan Boxing Club
1087 Orłowski Łukasz 1987 M30 GET RUN
1088 Brzozowski Paweł 1979 M30
1089 MIELCAREK BARTŁOMIEJ 1979 M30
1090 Chudzińska Patrycja 1986 K30
1091 Gadaliński Robert 1978 M40
1092 Czarkowska Agata 1991 K20
1093 Mielczarek Tomasz 1975 M40
1094 Kleszcz Tomek 1982 M30 Night Runners
1095 Kapuściński Wojciech 1974 M40
1096 Siwek Maciej 1986 M30
1097 Chołuj Małgorzata 1964 K50 Pro-Run Wrocław
1098 Gawlik Marcin 1978 M40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
1099 Gawlik Anna 1981 K30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
1100 Grys Rajmund 1977 M40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
1101 Religa Paulina 1982 K30 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
1102 Brzezowski Jacek 1983 M30 Vege Runners
1103 Gawęcki Maciek 1985 M30 Gawenda Dance
1104 Pacura Dominika 1990 K20
1105 Ważny Dariusz 1979 M30 WAŻNY TEAM
1106 Ważna Nina 1985 K30 WAŻNY TEAM
1107 Białokryty Izabela 1986 K30
1108 Sobańska Karina 1979 K30
1109 Surlas Izabela 1991 K20
1110 Ogonowski Robert 1968 M50 Im gorzej tym lepiej
1111 Świątek Łukasz 1981 M30
1112 TODA EMIL 1982 M30 DTr
1113 Zymlinski Robert 1970 M40 Heart Attack
1114 Stodółka Szymon 1986 M30 Wosiek Team
1115 Rzewuski Witek 1981 M30
1116 Joachimiak Marek 1991 M20 GT RAT
1117 Straczuk Pawel 1993 M20 Olimpijski Oboz Przygotowczy Wroclaw
1118 Kędzia Kamil 1986 M30 Ślęzak Team
1119 Olaczek Łukasz 1979 M30 i-Sport.pl Wrocław
1120 Cisło Krzysztof 1981 M30 ArdentCode
1121 MARKOWSKI RAFAŁ 1983 M30 Błękitne Ślimaczki
1122 Pągowska Magdalena 1978 K40
1123 Trojan Dominik 1981 M30 flo team
1124 Szczepański Darek 1960 M50 Woclaw Marathon Team
1125 Chudewniak Agnieszka 1995 K20 TriathlonClubWrocław
1126 Zdrzałka Bartosz 1986 M30
1127 Madej Bartosz 1974 M40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1128 Antoniuk Piotr 1975 M40
1129 Mazurczak Ewa 1977 K40 RUN Wilczyce
1130 Przybysławska Dorota 1985 K30 flo team
1131 Przybysławski Kamil 1982 M30 flo team
1132 Filak Daniel 1995 M20 MEDYCY
1133 Hankiewicz-Bomirska Olga 1979 K30
1134 Zawadzki Michał 1977 M40
1135 lorenc patryk 1992 M20 Ubezpieczenia Lorenc
1136 Brojanowska Marzena 1968 K50
1137 Szukiewicz Bożena 1979 K30 -
1138 Madej Magdalena 1974 K40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1139 GAŁKIEWICZ Irena 1974 K40 Litwin Triathlon Team
1140 Żukrowska Kornelia 1988 K30 Flo Team
1141 Skorek Karol 1983 M30
1142 Pięta Marcin 1987 M30 #SobasTeam / Grupa Pana Tolka
1143 Liszewska Marcelina 1984 K30 Mamy-Biegamy
1144 Słaby Piotr 1963 M50 Port Uraz
1145 Ptak Arkadiusz 1979 M30 Spartanie Dzieciom
1146 Nagórka Daniel 1994 M20
1147 Kruczkiewicz Mateusz 1979 M30 HAKUNA MATATA
1148 BIEŃKOWSKI KAROL 1999 M16 MoLdUr TeAm
1149 KUŁAKOWSKA MAGDALENA 1976 K40
1150 Korzeniewski Michał 1982 M30 PRO-RUN Wrocław
1151 Korman Mariola 1985 K30
1152 Tom Magdalena 1982 K30 TEAM SOBCZYK-MKS SIECHNICE
1153 Bieniek Michal 1979 M30
1154 Pawelczak Karol 2000 M16 Sobczyk team- MKS Siechnice
1155 Hypiak Joanna 1985 K30 TriActiv Ridley
1156 Hałasińska Marta 1981 K30 Klub Bobika
1157 Chojnacki Grzegorz 1976 M40 Running Academy/WKB Piast Wrocław
1158 Frindo Paweł 1973 M40
1159 FIL ŁUKASZ 1981 M30 Klub Hokejowy Wataha 71 Wrocław
1160 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
1161 Góralewicz Bartosz 1985 M30 Elephate Running Team
1162 GOLANOWSKI PAWEŁ 1977 M40
1163 Wróbel Tomasz 1981 M30 GLOBALLOGIC SA - TEAM DRACZYŃSKI
1164 Palacz Marcin 1977 M40
1165 Teleńczuk Tomasz 1975 M40 Szybkie Stopy
1166 Hawron Agnieszka 1972 K40
1167 Hawron Tomasz 1972 M40
1168 Frydryk Grzegorz 1982 M30
1169 Sztyk Jerzy 1955 M60 Wicked Becker Avionics Runners
1170 Brzozowski Jan 1980 M30 Wicked Becker Avionics Runners
1171 Krzysztofik Witold 1971 M40
1172 Szczerbakowicz Kamil 1989 M20
1173 Kołpak Jarosław 1978 M40 toma24.pl
1174 Borek Michał 1984 M30
1175 Skoracka Anna 1992 K20
1176 Zablocka Dorota 1977 K40
1177 Borek Marta 1984 K30
1178 Aranin Iwona 1985 K30 TriActiv Ridley
1179 Nowicki Michał 1985 M30
1180 Pragłowski Mirosław 1977 M40 Tupiące Jeżyki
1181 Sokolowski Adam 1985 M30 TriActiv Ridley
1182 Kozłowski Wojciech 1978 M40 TriActiv Ridley
1183 Żołnierowicz Karolina 1971 K40
1184 Żołnierowicz Jacek 1970 M40
1185 Kołacz Arkadiusz 1966 M50 Wrocław Marathon Team
1186 Łazarski Jarosław 1981 M30 WROCLAW MARATHON TEAM
1187 Drozdowski Irek 1969 M40
1188 Drozdowska Monika 1974 K40
1189 Rawski Krzysztof 1983 M30
1190 Mróz Justyna 1985 K30
1191 MIERZWA KATARZYNA 1982 K30
1192 PODSIADŁY ROBERT 1959 M50 Chata Biegacza K34 Zakopane
1193 Kurowski Wojciech 1980 M30 TriActiv Ridley
1194 Mikołajewski Tomasz 1993 M20 Wicked Becker Avionics Runners
1195 WOJARNIK KRZYSZTOF 1972 M40
1196 Drewniak Mateusz 1992 M20 Wicked Becker Avionics Runners
1197 Lojtek Marta 1995 K20
1198 KOBOS RADOSŁAW 1982 M30 RUNNING ACADEMY
1199 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team Wrocław
1200 Tubielewicz Katarzyna 1985 K30
1201 Hajdasz Tomasz 1972 M40
1202 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
1203 BURAKIEWICZ KLAUDIA 1984 K30
1204 Królikowski Robert 1985 M30
1205 Biernacka Katarzyna 1991 K20 Sobczyk Team/MKS Siechnice/ SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1206 Łata Kasia 1975 K40 PRO-RUN WROCŁAW
1207 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
1208 Tyburek Rafał 1978 M40 Sobczyk Team
1209 Nolbert Adam 1970 M40 Wrocław Marathon Team
1210 Cabaj Paweł 1982 M30
1211 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
1212 Pałgan Anna 1986 K30 ATOS RUNNERS/MATNER RUNNING TEAM
1213 Baran Bartłomiej 1992 M20 Sklep Biegacza Running Team
1214 Filipek Piotr 1972 M40 Adrian Danilewicz Group
1215 Ciura Alicja 1995 K20 Capgemini
1216 Chlebowicz Marcin 1981 M30 DOBRY-TRENER.PL
1217 Dyjan Błażej 1993 M20 Capgemini
1218 Mazzara Dominika 1985 K30
1219 Wójcik Wojciech 1973 M40
1220 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K30 Bergson Team Run
1221 Łakomy Paweł 1980 M30 Bergson Team Run
1222 WYSOKIŃSKI DARIUSZ 1970 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
1223 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
1224 Ruszczak Anna 1974 K40
1225 Sabura-Mielnik Katarzyna 1989 K20
1226 Piasny Grzegorz 1982 M30 Capgemini
1227 Madera Andrzej 1977 M40
1228 Konopacki Krzysztof 1977 M40 Aby do Mety
1229 HOYOS MARTINEZ DANIEL 1982 M30
1230 Jerominek Jarosław 1984 M30 La Familia
1231 Karmowska Magdalena 1979 K30
1232 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
1233 Jeżak Robert 1979 M30
1234 Wichrowski Grzegorz 1974 M40
1235 Ślusarczyk Patrycja 1986 K30 Adrian Danilewicz Group
1236 Raczyński Andrzej 1971 M40
1237 Markowska Karolina 1987 K30 RUN wilczyce
1238 Markowski Marcin 1977 M40
1239 Sobczak Agnieszka 1986 K30
1240 Gdula Grzegorz 1981 M30
1241 Krause Tomasz 1983 M30 Atos Runners
1242 Biskup Przemysław 1979 M30
1243 stanok patrycja 1994 K20
1244 Andryszczyk Michał 1992 M20
1245 Barwicka Sonia 1985 K30
1246 Brylka Marek 1975 M40
1247 BANACHOWSKI WALDEMAR 1976 M40 WALVET
1248 Zielonka Leszek 1984 M30 DEVINITI
1249 Mroczkiewicz Paweł 1976 M40 Vege Runners
1250 Haber Michał 1991 M20
1251 Waszczyński Tomasz 1979 M30
1252 Burszta Matylda 1992 K20 Wosiek Team
1253 Kondrat Kamil 1994 M20 Capgemini
1254 Drozdowska Ewa 1998 K20 MEDYCY
1255 WITKOWSKI Grzegorz 1978 M40 VELICANTE SPORT TEAM
1256 Becker Karolina 1982 K30
1257 Cetnarowski Kamil 1979 M30
1258 Bagińska Katarzyna 1988 K30
1259 Giełda Tomasz 1979 M30 Team Draczyński
1260 Turczyk Krzysztof 1995 M20
1261 Wójciak Łukasz 1986 M30
1262 CYRAN PIOTR 1986 M30 NOA - Run Your Life
1263 Wojnarowicz Janusz 1972 M40 Capgemini / EDI Team Zgorzelec
1264 Sawicki Jacek 1976 M40 Matner Running Team
1265 Mroczkiewicz Klaudia 1974 K40 vege runners
1266 Jelinski Sebastian 1978 M40 NOA - Run Your Life
1267 Czarciński Michał 1974 M40
1268 Mojka Michał 1980 M30
1269 Bieniek Ewelina 1983 K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
1270 Rutkowski Bartłomiej 1979 M30
1271 Dudek Grzegorz 1984 M30 Ceneo Runners / MATNER RUNNING TEAM
1272 Mudrak Dagmara 1982 K30
1273 KIEŻA MAREK 1988 M30
1274 Wabiński Paweł 1978 M40 Gleeds
1275 PIOTROWSKI Jan 1997 M20 MEDYCY
1276 Baran Jakub 1984 M30 ArdentCode
1277 Kwiecień Marcin 1979 M30 SP22
1278 Zarzecka - Giełda Edyta 1980 K30
1279 Zachodni Łukasz 1990 M20
1280 Kircuń Paweł 1975 M40
1281 Makarewicz Anna 1973 K40 NOA Run Your Life
1282 Makarewicz Aleksandra 2001 K16 NOA Run Your Life
1283 Maćkała Amelia 2002 K16 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
1284 Bujała Michał 1987 M30 RunningPerformance.pl
1285 Łukaszewski Andrzej 1967 M50
1286 Lajks Marek 1968 M50
1287 Lajks Urszula 1970 K40
1288 ENGEL-ABULEWICZ ELŻBIETA 1967 K50 Innova Sport Center
1289 Abulewicz Wojciech 1968 M50 Innova Sport Center
1290 Budziewska Katarzyna 1985 K30 sonkoteam
1291 Wiśniewski Sławomir 1973 M40
1292 Srokowski Łukasz 1983 M30
1293 Malinowska Magdalena 1967 K50 RUN WILCZYCE
1294 Piszczek Magdalena 1980 K30 KONIE
1295 Wójcik Michał 1981 M30 KONIE
1296 Tajak Aleksandra 1982 K30 KONIE
1297 Zawadzka Justyna 1981 K30
1298 Łuć Katarzyna 1981 K30
1299 Socha Piotr 1972 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
1300 Woźniak Konrad 1984 M30
1301 Wysocka - Sawa Emilia 1986 K30
1302 Banachowska Alicja 1981 K30 WALVET
1303 Krukowski Adrian 1975 M40 TriActiv Ridley
1304 KRAWCZYK MARIUSZ 1987 M30 NIEZRZESZONY
1305 LEWICKI ŁUKASZ 1987 M30
1306 Pawlik Marcin 1980 M30 140minut.pl.
1307 Michałek Joanna 1990 K20 TriActiv Ridley
1308 Michalek Grzegorz 1985 M30 TriActiv Ridley
1309 Twardowski Grzegorz 1982 M30 TriActiv Ridley
1310 Dęga Katarzyna 1991 K20
1311 Kubera Andrzej 1964 M50
1312 Wrzeszcz Mariusz 1991 M20 TMTeam
1313 Ignatowicz Robert 1981 M30
1314 Dobrowolski Krzysztof 1983 M30 Kwiaty w Mieście
1315 Kwiatek Paweł 1990 M20 140minut.pl
1316 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40 Pro-Run Wrocław
1317 Żyła Janusz 1956 M60
1318 Wojnarowicz Joanna 1973 K40 EDI Team
1319 Nowacki Dawid 1986 M30
1320 Baranowska Ewelina 1982 K30 Bergson team run
1321 Baranowski Michał 1981 M30 Bergson team run
1322 Krajewska-Wiśniak Teresa 1976 K40
1323 Skibiak Kacper 2000 M16 KS SMS SZKLARSKA PORĘBA/BGCS Team
1324 Pietroczuk Sylwia 1991 K20 Athletics Nysa
1325 Antoszczuk Aneta 1979 K30 Pro-Run Wrocław
1326 Antoszczuk Arkadiusz 1972 M40 Pro-Run Wrocław
1327 Prusko Katarzyna 1981 K30 Prusaczki biegają
1328 Pelc Paweł 1978 M40 LoMag Software
1329 Sołtys Małgorzata 1979 K30
1330 Sołtys Łukasz 1978 M40 flo team
1331 Biernacik Marcin 1987 M30
1332 Hangiel Bolesław 1990 M20 URTICA TEAM
1333 HYSYK ANETA 1990 K20 NOA - Run your life
1334 Stec Iwona 1990 K20
1335 Matyla Roman 1986 M30 Capgemini
1336 Kalinowska Dorota 1985 K30 Flo team
1337 Łanocha Mikołaj 1995 M20 MEDYCY
1338 Kraśniewski Krzysztof 1965 M50 KB SUKCES ŻMIGRÓD
1339 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 1981 M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
1340 Żminkowski Krzysztof 1984 M30
1341 Draganek Jakub 1988 M30 Mirumee
1342 Zimoń Norbert 1987 M30 Wataha Grupa Treningowa
1343 Bogusz Slawomir 1974 M40 Fresenius Netcare
1344 Skrajny Łukasz 1981 M30 Logindex
1345 Mądry Marta 1987 K30 21k.pl/ trenujznami.pl
1346 Grygiel Leszek 1969 M40 Pro-Run Wrocław
1347 Adamkiewicz Rafał 1975 M40
1348 Gwardzik Piotr 1979 M30 #SOBASTEAM
1349 Żyła Agata 1996 K20 Wroclaw Marathon Team
1350 Łukasiewicz Grzegorz 1967 M50
1351 Jaz Zygmunt 1961 M50
1352 Walas Andrzej 1993 M20
1353 Brzozowska Kinga 1981 K30
1354 Lesik Łukasz 1981 M30 3M Running Team
1355 Ławnik Małgorzata 1971 K40
1356 TRZEBSKI GRZEGORZ 1980 M30
1357 Jeżewski Krzysztof 1981 M30
1358 Kwiatkowski Maciej 1982 M30
1359 Świeboda Małgorzata 1985 K30
1360 Sobczak Tomasz 1981 M30
1361 KUŹNIEWSKI JAN 1990 M20 Max Hemp
1362 Dżusajew Katarzyna 1971 K40 Ślęzak Team
1363 Duszyński Paweł 1977 M40
1364 Wierzbicki Hubert 1992 M20
1365 Kowal Sebastian 1985 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni