z

Wrocław

Listy startowe

Bieg 3

15.01.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Boratyński Dariusz 1997 M20 Wosiek Team
3 Czeronek Mikołaj 2000 M20 ADAMEK TEAM
4 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
5 Chatys Przemysław 1990 M30 Akademia Biegania
6 Napieraj Dominika 1991 K30 CITY TRAIL Team/ FALSTART Rudniki
7 Szulc Robert 1987 M30 City Trail Team
9 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
16 Zwierz Patryk 1984 M30
17 Świątek Łukasz 1981 M40
18 Kaczmarek Dorota 1982 K30 RADZIKI
19 Tyl Radosław 1979 M40
20 Kaczmarek Radosław 1970 M50 RaDziki
21 Sobczak Tomasz 1981 M40 140minut.pl
22 Jasińska Sandra 1990 K30
23 Miłek Jakub 1971 M50
24 Ballour Zeyad 1967 M50 Matner Running Team
25 Krasicki Robert 1982 M30
26 Miłek Agnieszka 1977 K40
27 Masłowiec Bartosz 1980 M40 CAT / Z.S.W.B
28 Robak Manuela 1989 K30
29 Skrajny Łukasz 1981 M40 ALOHA HAKUNA
30 Madera Michał 1986 M30 LECIMY TUTAJ
31 Stankiewicz Izabela 1977 K40
32 Przybylski Filip 1979 M40 VELICANTE SPORT TEAM
33 WIŚNIEWSKI MACIEJ 1974 M40 MAVIX TEAM
34 Dyjak Bożena 1963 K50
35 Sielska Marta 1989 K30
36 Ciszewski Paweł 1994 M20
37 Peszko Rafał 1995 M20 Dąbrowski TEAM
38 Mazur Adam 1994 M20
39 Zymlinski Robert 1970 M50 Heart Attack
40 Fonrobert Dominik 1977 M40 #TRIMP Triathlon Impulse
41 Głód Mateusz 1979 M40
42 Kusal Tomasz 1995 M20
43 Baranowski Michał 1981 M40
44 Knuth Malwina 1987 K30 Lecimy Tutaj
45 Mojka Magdalena 1977 K40
46 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
47 Szumko Marzena 1980 K40
48 Kozimor Katarzyna 1980 K40
49 Hawron Agnieszka 1972 K40
50 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
51 Golec Grzegorz 1977 M40
52 Szerszeń Agata 1983 K30 Dtr Biega / Mario Team
53 Rychtyk Dawid 1976 M40 140minut.pl
54 Głomba Michał 1982 M30 System Error
55 Korgól Anna 1983 K30
56 Murmyło Wojciech 1975 M40 ALOHA HAKUNA
57 Hawron Tomasz 1972 M40
58 Cisło Krzysztof 1981 M40 140minut.pl
59 Młynarczyk Arkadiusz 1985 M30
60 Łaźniewski Dariusz 1986 M30 Olszyna Biega
61 Budziewska Katarzyna 1985 K30 Łab Łagiewniki
62 budziewski tomasz 1978 M40
63 Lewiński Jan 1981 M40 Podatki to kradzież
64 Koziura Wojciech 1983 M30 Wysoka Hardcores
65 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
66 Karmowska Magdalena 1979 K40
67 Cichosz Marcin 1978 M40 ŁAB
68 WROŻYNA AGNIESZKA 1979 K40 ŁAB ŁAGIEWNIKI
69 Hnatiuk Anna 1987 K30 Matner Running Team
70 Roksela Paweł 1986 M30
71 Rogala Wojciech 1987 M30 MATNER RUNNING TEAM
72 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team Wrocław
73 Mroczkowski Karol 1990 M30 Aloha Triathlon Team
74 Wójcik Wojciech 1973 M40
75 Rupinski Jacek 1979 M40 Nie mamy jeszcze klubu
76 Szczurek Michał 1991 M30
77 Młynarczyk Marta 1985 K30 Team KGB
78 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
79 Chojnacki Grzegorz 1976 M40
80 Budziszewski Marek 1985 M30
81 Gorczyński Filip 1974 M40
82 FLOREK KATARZYNA 1988 K30
83 Bujała Michał 1987 M30 Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę
84 Gąsior Łukasz 1982 M30
85 Hendrysiak Anna 1986 K30
86 Sahaj Danuta 1992 K20
87 Cichowski Wojciech 1992 M20 140minut.pl
88 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
89 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K30 Bergson Team Run
90 Kubica Paweł 1985 M30 GóryLasy1
91 Frindo Paweł 1973 M40
92 Barnaś Piotr 1998 M20 GóryLasy1
93 Kwiecień Marcin 1979 M40 071
94 Sojka Jakub 1985 M30 Wilkszyn Running
95 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
96 Kaczmarczyk Przemysław 1993 M20 140minut.pl
97 Kucharski Robert 1980 M40 Zakochaj się w bieganiu
98 Kucharska Kamila 1983 K30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
99 Wójcik Katarzyna 1978 K40
100 Socha Piotr 1972 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
101 Haber Marcin 1987 M30 Sobczyk Team-Mks Siechnice
102 Mielczarek Tomasz 1975 M40 ALLIMP TEAM
103 Maćkowiak Arkadiusz 1980 M40 Geesmolsse
104 Zielezińska Ewa 1978 K40 Geesmolsse
105 Słobodzian Jerzy 1966 M50 Nysa Biega
106 Kanus Marta 1980 K40
107 Dąbrowski Andrzej 1985 M30 140minut.pl
108 Sajewicz Piotr 1986 M30 Turbina Bałakowo
109 Maliniak Jaroslaw 1980 M40 Wilkszyn Running
110 CHUDZINSKA Patrycja 1986 K30
111 Kujawa Krystian 1984 M30 MKS Siechnice
112 Walas Andrzej 1993 M20 Pro-run Wrocław
113 Chabińska Paulina 1995 K20 Akademia Biegania
114 Kościńska Julia 2000 K20 RaDziki
115 Kowalik Sylwia 1987 K30 MATNER RUNNING TEAM
116 Gawron Arkadiusz 1990 M30 Wieczorne Bieganie We Wrocławiu
117 Skrzypczak Łukasz 1981 M40 Capgemini
118 Demkowski Marcin 1985 M30 140MINUT.PL
119 Kołaczek Sylwia 1980 K40
120 CYRAN PIOTR 1986 M30 Krok Do Natury Team
121 Wojtkiewicz Adam 1974 M40
122 Wróbel Tomasz 1981 M40 TEAM DRACZYŃSKI
123 Becker Karolina 1982 K30
124 Skiba Piotr 1990 M30
125 Olaczek Łukasz 1979 M40 Tata startuje // TRI AMO
126 Ciołkowska Katarzyna 1981 K40
127 Zawadzki Michał 1977 M40
128 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981 K40
129 Basis Bartosz 1990 M30 Ślęzak Team
130 Semiczek Adam 1975 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
131 Psiuk Justyna 1975 K40
132 Semiczek Lidia 1980 K40 POWSTAŃCY Z KANAPY
133 Skalik Wojciech 1985 M30
134 Dębska Marta 1982 K30
135 Srokowski Łukasz 1983 M30
136 Srokowska Joanna 1981 K40
137 Malinowska Jadwiga 1989 K30 MATNER RUNNING TEAM
138 Karpiński Oskar 1981 M40
139 HOTAŁA Piotr 1979 M40 ALOHA HAKUNA
140 Hotała Anna 1982 K30 ALOHA HAKUNA
141 Żukrowska Kornelia 1988 K30 Bergson Team
142 Teleńczuk Tomasz 1975 M40 Szybkie Stopy
143 Czernecki Wojciech 1978 M40
144 Mochalski Dawid 1986 M30 MONEYBROKERS24
145 Haber Agnieszka 1987 K30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
146 Janczarek Łukasz 1984 M30 PatoRunners
147 Idzikowska Marta 1989 K30
148 Potoczny Janusz 1972 M40 Brak
149 Kabała Przemysław 1981 M40 Cogitare Team
150 Sypien Kamil 1993 M20
151 Czarnota Dariusz 1989 M30
152 Bublis Grzegorz 1983 M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
153 Smak Adam 1973 M40
154 KOBOS RADOSŁAW 1982 M30 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko
155 Makowiecki Rafal 1975 M40
156 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M40 B/S/H Cooking Factory Wrocław
157 Strzyżewski Maciek 1993 M20 BNW Bo Nie Wypada
158 Czarciński Michał 1974 M40
159 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40
160 Szmagierewski Wojciech 1968 M50
161 Lukas Janusz 1958 M60 TRS Chabry Opole
162 Pociecha Paulina 1992 K20
163 Staroń Tomasz 1976 M40 Mocna Grupa Cezara
164 BANACHOWSKI WALDEMAR 1976 M40 BRZEG WALVET TEAM
165 Zablocka Dorota 1977 K40
166 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
167 Szkudlarski Tomasz 1972 M40 3M Running Team
168 Kapuściński Wojciech 1974 M40
169 Klimek Tomasz 1989 M30 DBTP
170 Ploch Zuzanna 2005 K16
171 Ząbek Łukasz 1978 M40 140minut.pl
172 Szczerbakowicz Kamil 1989 M30
173 Momot Anna 1978 K40 ŁAB Łagiewniki
174 FRYGA MAGDA 1982 K30 ŁAB
175 Juszczak Maciej 1969 M50
176 Pogorzała Urszula 1972 K40 Zakochaj się w bieganiu
177 Płatek Dominik 1976 M40
178 Świątek Sebastian 1977 M40
179 Kipigroch Bartłomiej 1985 M30 Ślęzak Team
180 Leśniak Kamil 1993 M20 Salco Garmin Team / CITY TRAIL Team
181 Łękawa Sebastian 1978 M40 140minut.pl
182 Filipek Agnieszka 1981 K40 Klub Bobika
183 Krawczuk Cezary 1990 M30
184 Barnaś Maciej 1966 M50
185 Powolna Żaneta 1995 K20 MKS Siechnice
186 Głuszak Justyna 1981 K40
187 Kowalski Konrad 1990 M30 Trenujznami.pl
188 Rusnarczyk Agata 1990 K30
189 Januszkiewicz Monika 1986 K30 ŁAB Łagiewniki
190 Kledecka Agata 1996 K20 ANATOMIA BIEGANIA
191 Bartosik Kamila 1977 K40 Smolecka Zadyszka
192 BURAKIEWICZ KLAUDIA 1984 K30
193 Paskart-Zawadzka Agnieszka 1986 K30
194 Wesołowska Kinga 1995 K20 #55team/ASICSFRONTRUNNERPOLAND
195 Ochnio Krzysztof 1966 M50
196 Orłowski Łukasz 1987 M30 ALLIMP TEAM
197 Kowalski Artur 1969 M50 niezrzeszony
198 Wawrzyniak Wioleta 1973 K40 ŁAB
199 Biernacka Katarzyna 1991 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
200 Śliwa Witold 1981 M40
201 Madera Andrzej 1977 M40 Kilometry Pomocy
202 Wiktorska Małgorzata 1982 K30 trenujznami.pl
203 Przybylski Paweł 1984 M30 PanPablo
204 Grabara Robert 1985 M30
205 Kisiel Dariusz 1983 M30 Jest Lepiej Run Team
206 Kolawa Piotr 1976 M40 trenujznami.pl
207 Wirkijowska Aneta 1981 K40
208 Szczepański Darek 1960 M60 Trenujznami.pl
209 Wiktorski Mieszko 1981 M40 trenujznami.pl
210 Marczuk Jakub 1993 M20 Matner Running Team
211 Kocięcki Jacek 1971 M50
212 Kisiel Anna 1980 K40 Jest Lepiej Run Team
213 Błaszczyna Natasza 1977 K40 NOA
214 Szoka Krzysztof 1993 M20
215 Żminkowski Krzysztof 1984 M30
216 Górski Łukasz 1982 M30
217 Chaszczewska Monika 1981 K40
218 Burdajewicz Katarzyna 1971 K50
219 Gomoła Mateusz 1981 M40 Daft Runner
220 Filar Filip 1986 M30
221 Pirozek Aneta 1992 K20
222 Luppi Stefano 1985 M30
223 OPALIŃSKA DOROTA 1985 K30 Bielawska Akademia Biegania
224 Miros Janusz 1976 M40
225 Krauze Tomasz 1967 M50
226 Pstrucha Julia 1999 K20 Sekcja Biegów Długodystansowych AWL
227 Nieczyszczak Klaudyna 1985 K30 Jamniki Zagłady
228 Kornaś Marcin 1978 M40 GóryLasy
229 BARAN EWA 1978 K40 WHY-NOT
230 Koślacz Anna 1974 K40 Łab Łagiewniki
231 Hewczuk Rafał 1971 M50
232 Jaskólski Marcin 1972 M40 HappyFeetTeam
233 Kokott Agnieszka 1983 K30 140minut.pl
234 Dering Marcin 1982 M30 Orientop Wrocław
235 Kokott Marcin 1984 M30 140minut.pl
236 Chaszczewski Marcin 1981 M40
237 Sobczak Agnieszka 1986 K30 Burza Team
238 Kołacz Arkadiusz 1966 M50 Maraton Team
239 Bagiński Łukasz 1981 M40
240 Wolikowska Joanna 1993 K20 Komando Foki
241 Woźniak Waldemar 1981 M40 EBIEGI.PL
242 Sawicki Maciej 1992 M20
243 Maj-Harzowska Viktoria 1996 K20 GóryLasy
244 Harzowski Mateusz 1990 M30 GóryLasy1
245 Koralewicz Aga 1981 K40
246 ENGEL-ABULEWICZ ELŻBIETA 1967 K50 Trening Studio 17
247 Deliman Jakub 1993 M20
248 Madej Maciej 1971 M50
249 Zaleński Lesław 1959 M60 MARATHON TEAM
250 Zawadzki Tomasz 1998 M20
251 Kaliciński Jarosław 1982 M30 Ślęzak Team
252 Matura Łukasz 1983 M30 Arribatec
253 Krzysztanowicz Łukasz 1986 M30
254 Woźniak Konrad 1984 M30
255 Barwicka Sonia 1985 K30
256 Łomnicka Barbara 1979 K40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
257 Łukasiewicz Grzegorz 1967 M50 STANMIT
258 Kokot Krzysztof 1983 M30 Amators ™️
259 WITKOWSKI Grzegorz 1978 M40 VELICANTE SPORT TEAM
260 OPALIŃSKI JACEK 1984 M30 Bielawska Akademia Biegania
261 Ciura Alicja 1995 K20
262 PRUSEK PIOTR 1974 M40
263 KUPIŃSKI CEZARY 1968 M50 Sklep Biegacza Running Team/Mocna Grupa Cezara
264 Liputa Emilia 1995 K20 ALOHA HAKUNA
265 WOŁOWACZ ANNA 1989 K30
266 Głowacki Adam 1977 M40 Mont Blanc
267 Labusek Łukasz 1992 M20
268 Witkowska Sabina 1978 K40
269 Hadała Daniel 1993 M20 MATNER RUNNING TEAM
270 Stella-Sawicka Anna 1980 K40
271 Grochol Rafał 1983 M30
272 Sielicki Mariusz 1985 M30 MATNER RUNNING TEAM
273 Chojnicki Przemysław 1983 M30 Matner Running Team
274 Lewandowski Łukasz 1989 M30 LSB-WE-FEEL-IT
275 WCISŁO Tomasz 1983 M30
276 Białas Mariusz 1991 M30 Akademia Wojsk Lądowych
277 Wysok Piotr 1977 M40
278 Majer Miroslaw 1984 M30
279 Gruca Katarzyna 1978 K40
280 Waniek Karol 1983 M30
281 Ajdukiewicz Marek 1985 M30 LSB-WE-FEEL-IT
282 Garbaciak Leszek 1994 M20 MATNER RUNNING TEAM
283 Pawlus Marek 1986 M30
284 Jeziorowski Ryszard 1963 M50 LSB-WE-FEEL-IT
285 Adamiec Izabela 1992 K20 Fotoboxik.pl
286 Dąbrowski Maciej 1974 M40
287 Palusko Marta 1980 K40 VEX Team
288 Palusko Bartosz 1980 M40
289 Aniśko Aleksandra 1996 K20 Matner Running Team
290 Fijołek Tomasz 1985 M30 FizjoTerapia HD
291 Gruhn Anna 1982 K30 Podatki to kradzież
1001 Majchrzak Maciej 1989 M30 140minut.pl
1002 Dobrowolska Agnieszka 1994 K20
1003 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka 1991 K30
1004 Misiorek Emilia 1980 K40
1005 Pągowski Andrzej 1973 M40 Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
1006 Wróbel Paweł 1989 M30 MKS Siechnice
1007 Ogrodnik Anna 1983 K30 Zakochaj sie w bieganiu
1008 WŁOCH MATEUSZ 1986 M30 GT RAT
1009 Smolak Dawid 1989 M30
1010 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
1011 Drewnicka Magdalena 1982 K30 MKS Siechnice
1013 Woźniak Karolina 1995 K20 MKS SIECHNICE
1014 Hendel Mirela 1998 K20 MKS Siechnice
1015 Jędrzejak Maria 1988 K30
1018 Trzeciak Jacek 1978 M40 MKS Siechnice
1019 Winnicka Magdalena 1975 K40
1020 Kita Michał 1975 M40 pędzący w miejscu
1021 Nowak Paweł 1986 M30 ALOHA HAKUNA
1022 Tompalski Wojciech 1979 M40
1024 Chyłek Beata 1985 K30 Anatomia Biegania
1026 Bińczyk Adam 1985 M30 Anatomia Biegania
1027 Andruszko Tomasz 1976 M40 MATNER RUNNING TEAM
1028 Szachniewicz Joanna 1970 K50 Heart Attack
1029 Kolebuk Robert 1972 M40 Rodzina Kolebuków
1030 KRÓLIKOWSKI Piotr 1980 M40 Bergson Team
1031 Królikowska Anita 1979 K40 Bergson Team
1032 TOMCZAK ANNA 1976 K40 Biegam bo biegam
1033 Rułka Bartosz 1979 M40 Bodyhub Fit
1035 Caban Justyna 1979 K40
1036 Kowal Agnieszka 1979 K40
1037 Caban Rafał 1975 M40 rmc-biega.pl
1038 Adamowicz Maciej 1982 M30
1039 Kowalski Rafał 1971 M50 CICLISMO WROCŁAW
1040 Pieszak Marcin 1982 M30 Campus Domasławice
1041 Siemianowska Paulina 1985 K30
1042 Włodarczyk Paweł 1978 M40
1044 Kluczkiewicz Wojciech 1988 M30
1045 Wilk Anna 1981 K40 mSport Team
1046 Jóźwik Rafał 1992 M20
1047 Szczęsny Paweł 1992 M20 Fortum
1048 Smyrnova Kateryna 1986 K30
1049 Wendland Michał 1989 M30 MKS Siechnice
1050 Skoracka Anna 1992 K20 Run Vegan!
1051 Urbanska Klaudia 1987 K30
1052 Michalak Kamil 1998 M20 MKS Siechnice
1053 Gorbenko Rafał 1991 M30 @czoko_spoko
1054 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
1057 Konieczny Mikołaj 1998 M20
1058 GAŁKIEWICZ Irena 1974 K40
1059 Feruga Maks 2000 M20 Matner Running Team
1060 Raczyński Andrzej 1971 M50
1062 Kuńczak Michał 1989 M30
1064 Mycek Arkadiusz 1992 M20
1065 Obidowska Izabela 1996 K20 FORMA NA SZCZYT
1067 Kuczyńska Barbara 1976 K40
1068 Łozienko Anna 1991 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
1069 Gronowska Anna 1994 K20
1070 Sipurzyńska Ewa 1979 K40
1073 SAMOŁUK ADRIAN 1993 M20 Garmin Wrocław
1074 Nowak Tomasz 1989 M30
1075 Pawłowska Martyna 1993 K20
1076 Patas Magdalena 1990 K30 Akademia biegania
1077 Stodolski Mateusz 1984 M30 SAINT-GOBAIN SQUAD
1078 Orzechowski Tomasz 1982 M30
1079 Kędzia Renata 1985 K30
1080 Ważny Dariusz 1979 M40 WAŻNY TEAM
1081 Tomczak Henryk 1962 M50 Masters Wroclaw
1082 Hylińska Hanna 1988 K30 PatoRunners
1083 Turniak Marek 1979 M40
1084 Łazarski Patryk 1991 M30 #nopainnogain
1085 Wróbel Damian 1989 M30
1087 Gordijenko Anna 1986 K30 VEGE RUNNERS
1088 Płocieniak Katarzyna 1978 K40
1091 Łukasik Ewa 1985 K30 Anatomia Biegania
1092 Łukasik Michał 1985 M30 MATNER RUNNING TEAM
1093 Majer Agnieszka 1990 K30 Eyeofthetiger
1094 Gorzelańczyk Jakub 1991 M30 MKS Siechnice
1095 Lewandowski Maciej 1989 M30 HAKUNA ALOHA
1096 Szydło Mateusz 2001 M20
1098 Jankowski Waldemar 1989 M30 Bliźniacy
1099 Ważny Artur 2005 M16 WKS Śląsk Wrocław
1100 Gańko Bartłomiej 1981 M40 ALLIMP TEAM
1102 Stępień Grzegorz 1977 M40 Wieczorne bieganie w Opolu
1103 Stępień Kamila 1987 K30 Wieczorne bieganie w Opolu
1104 Garbiec Teresa 1961 K60
1105 Stawiarz Paweł 1986 M30 140MINUT.PL
1106 Kujawa Natalia 1995 K20 VEX Team
1108 Zych Marcin 1981 M40 #SobasTeam
1110 Sołtys Ewelina 1984 K30 Rower WRONA
1112 Zięba Błażej 1978 M40 140minut.pl
1114 Pietrzyk Daniel 1976 M40 ŁaziTeamWałbrzych
1115 Grygiel Ilona 1999 K20 MKS Siechnice
1116 Gąsowski Piotr 1974 M40 Forrest Gump Team
1117 Hankiewicz-Bomirska Olga 1979 K40
1118 Skrouba Piotr 1977 M40
1119 Podleśny Katarzyna 1975 K40
1121 Kolebuk Hanna 2003 K16
1122 Kolebuk Katarzyna 1975 K40
1125 Wełpa Monika 1990 K30 Pro-Run Wrocław
1127 Figaj Kamil 1979 M40 MATNER RUNNING TEAM
1128 Wikar Krzysztof 1978 M40
1130 Grajnert Małgorzata 2000 K20 MKS Siechnice
1131 Pacześna Katarzyna 1980 K40 GóryLasy
1132 Adamczyk Łukasz 1983 M30 Skup Kleszczy i BolerIoza
1133 roszko piotr 1976 M40
1134 Ciura Marzena 1971 K50
1135 Ciura Krzysztof 1966 M50
1136 Kozaczkiewicz Paweł 1976 M40
1137 Sroczyński Maciej 1981 M40
1138 Kozaczkiewicz Marcel 2003 M16 Litwin Triathlon Elite
1139 Kozaczkiewicz Jowita 1975 K40
1140 Frąckowiak Marta 1998 K20 MKS Siechnice
1141 Krupa Ula 2004 K16 Wosiek Team
1142 Niedziółka Jakub 1998 M20 Akademia Wojsk Lądowych
1143 Ratajczak Marika 1998 K20 Akademia Wojsk Lądowych
1145 Mazur Tomasz 1980 M40 Zorza Zabardowice
1151 Zywer Urszula 1994 K20
1152 Bachurski Tomasz 1978 M40 140 minut.pl
1155 Kraśnicki Mariusz 1984 M30
1156 Więckowska Agata 1984 K30 Zakochaj się w bieganiu
1157 GREKOW Sławko 1967 M50 ALLIMP TEAM
1158 wojtala teresa 1969 K50
1159 Ptaszek Katarzyna 1972 K40 Trenujznami.pl
1161 Jurczak Maja 2001 K20
1162 Groński Robert 1976 M40 trenujznami. pl
1163 Wróbel Denis 2001 M20
1165 Sycz-Langner Honorata 1989 K30
1166 Langner Radosław 1988 M30 RMT PRO TEAM
1167 Slobodzian Anna 1971 K50
1168 Zych Adam 1956 M60 Zychu Team
1170 Zając Mirosław 1974 M40 EVEREST
1171 Kowal Sebastian 1985 M30
1173 Lenart Miłosz 1965 M50 Drużyna ML
1174 Bodaszewski Szymon 1995 M20
1175 Puchlerz Aleksandra 1995 K20
1176 Grela Rafał 2002 M16
1178 Dudek Adrianna 1977 K40 MKS Siechnice
1179 Nelke Kamil 1986 M30
1180 Nelke Maciej 1961 M60
1181 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 1949 M60
1182 Tomaszkiewicz Wojciech 1984 M30 Run Forest
1183 Jakimiuk Dorota 1988 K30
1184 Adamska Joanna 1997 K20 SZYMI Team
1189 Przestrzelski Kajetan 2001 M20 Wosiek Team
1190 Kosiba-Rogala Wioletta 1974 K40 DRUŻYNA SZPIKU
1191 Lamperski Wojciech 1968 M50
1192 Szostek Jakub 2000 M20 Akademia Wojsk Lądowych
1193 Kotkowski Tomala 1980 M40
1194 Gronowski Paweł 1966 M50
1198 Kiełczewski Grzegorz 1960 M60
1199 Pajor Bartosz 1984 M30 GVT
1200 Stelmach Piotr 1973 M40 Stelmach Team
1201 Stelmach Barbara 1969 K50 Stelmach Team
1202 Benedyk Mateusz 1986 M30 Podatki to kradzież
1204 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K40
1206 Karatków Ewa 1977 K40
1208 Burchacka Ewa 1983 K30
1209 Mrozek Aneta 1977 K40
1213 Fedorowicz Jacek 1970 M50 KB Vamos Amigos Wrocław
1215 Dęga Katarzyna 1991 K30 Dolny Śląsk
1217 Ziętek Krzysztof 1973 M40 Komando Foki
1218 Wiater Monika 1986 K30 Team MYCHA GO GO GO
1222 Grela Łukasz 1992 M20
1224 Siedlecka Agata 1991 K30
1225 Gorwa Maria 1989 K30
1226 Markowicz Łukasz 1994 M20 Wosiek Team
1227 Banasiak Joanna 2004 K16 MKS MOS Wrocław
1228 Fałczyńska Joanna 1991 K30
1229 Żółtowski Bartosz 1982 M30
1230 Kantor Marek 1982 M30
1231 Tomczyk Rafał 1983 M30 Wosiek Team
1232 Maleszka Joanna 1983 K30
1233 Piekarska Krystyna 1979 K40
1234 Kuźmicki Karol 1965 M50 Kiku Run Team
1235 Zdanowicz Elżbieta 1974 K40 Vege Runners
1240 Nowak-Kasprzak Anna 1985 K30
1241 Kossowski Sebastian 1990 M30 Sobczyk team- MKS SIECHNICE
1242 Ksycka Wiesława 1979 K40
1245 Ruda Kamila 1987 K30 Kuracjusze
1246 Zatoń Cezary 1981 M40
1250 Harasiuk Adam 1989 M30 140minut
1253 Jagniątkowski Jacek 1980 M40 GóryLasy1
1255 Potocki Marcin 1978 M40
1256 Lenart Rafal 1989 M30 Drużyna ML
1257 Nowacki Bartosz 1987 M30 Anatomia Biegania
1261 Filak Daniel 1995 M20
1262 Filak Kacper 1999 M20 ZKS Kuźniki Running
1263 Szewczyk Ewelina 1976 K40
1266 Ciesiółka Magdalena 1977 K40 ENERGOTERM SPORTS TEAM
1268 Studnicki Paweł 1979 M40 140minut.pl
1270 Kondrat Kamil 1994 M20 Jamniki Zagłady
1271 BORKIEWICZ PATRYCJA 1975 K40
1279 Bednarczyk Bogusław 1967 M50 Pro-Run
1280 Jurek Barbara 1986 K30
1282 ZAJĄC-SOBCZAK MARTA 1982 K30 Dąbrowski Team
1283 Mrowińska Dominika 1989 K30
1284 Gozdziejewska Weronika 1984 K30
1285 Lemparty Karolina 1993 K20 Matner Running Team
1287 Kaczkowski Miłosz 1993 M20 Dąbrowski Team
1289 Strożek Bartek 1975 M40
1290 Zawierta Arkadiusz 1991 M30 Akademia Biegania
1291 Nowicki Mateusz 1995 M20
1292 Kawalec Małgorzata 1966 K50 Matner Running Team
1293 Kasinski Patryk 1992 M20 Orki z Majorki
1294 Bała PitEr 1985 M30 Night Runners
1295 Błasek Maks 2005 M16
1297 Gronowska Karolina 1993 K20
1299 Elzbieta Frydecka 1962 K50
1300 Frydecki Sławomir 1960 M60
1302 Krause Tomasz 1983 M30 Atos Runners
1306 Cuch Adam 1973 M40
1308 Sowada Tomek 1989 M30
1311 Jaz Zygmunt 1961 M60
1313 Kwiecień Magda 1990 K30 MKS Siechnice
1314 Bajon Przemysław 1993 M20 WATAHA
1317 Wencel Daniel 1993 M20
1319 Chachulski Antoni 2005 M16 Litwin Triathlon Elite
1322 Rafalski Karol 1988 M30
1323 Chrostowski Konrad 1998 M20 Wosiek Team
1335 ŁABUZ EWA 1955 K60
1338 Banachowska Alicja 1981 K40 WALVET
1340 TABORET MACIEJ 1987 M30
1346 Piątek-Święcicka Kamila 1986 K30
1348 Herbinger Maciej 1978 M40 ALOHA HAKUNA
1352 Abulewicz Wojciech 1968 M50 Trening Studio 17
1353 JABŁOŃSKI JAKUB 1992 M20
1354 Gałuszka Mateusz 1990 M30 GóryLasy
1357 Kwadrans Piotr 1984 M30 Wataha
1358 Tyczyno Wojciech 1982 M30 Wataha
1359 Lachowska Małgorzata 1990 K30
1360 Burszta Matylda 1992 K20 Wosiek Team
1361 Guzera Justyna 1987 K30 MATNER Running Team
1362 Dukat Angelika 1991 K30
1363 Górka Sylwia 1987 K30 Matner Running Team
1364 Kaleta Aleksandra 1980 K40
1365 Hartung Wiktoria 2000 K20
1366 Poczwardowski Jędrzej 2002 M16 MKL Toruń
1367 Andryszczyk Michał 1992 M20
1368 Łaba Mateusz 1985 M30 140minu.pl
1369 Nosal Jacek 1991 M30
1370 Bury Marcin 1978 M40 Triathlon Club Wrocław
1371 Czak Daniel 1999 M20 Nysa
1372 Mierzejewski Wojciech 1981 M40
1373 Zubin Mateusz 1990 M30
1376 Kawalec Dominik 1996 M20
1377 Putyra Adam 1983 M30 Wrocławskie Iten
1379 Fabijan Maria 2001 K20 MKS Siechnice
1380 Turek Marta 1982 K30
1381 Kulik Robert 2002 M16 Wosiek Team
1382 Wala Artur 1995 M20
1383 Sabat Kamil 1991 M30 140minut.pl
1384 Awrycewicz Roman 1960 M60 Nowa Ruda Biega
1385 KRZYSZTOŃ ALEKSANDRA 1984 K30
1387 Franczuk Paweł 1990 M30 Heart Attack
1388 Markiewicz Michał 1996 M20
1389 Paradowski Kamil 1994 M20
1390 Servulia Serhii 1996 M20 AZS AWF Wrocław
1391 Żak Karol 1999 M20
1392 Rogowski Michał 1991 M30 Akademia Biegania
1393 Giełda Tomasz 1979 M40 Krwawe Stefany
1394 Janicki Zbyszek 1990 M30 SZTUKA BIEGANIA
1395 Bednarczyk Jakub 1988 M30 Stronger Athlete
1396 Jędrzejak Jakub 1992 M20
1397 BUDNIK ŁUKASZ 1984 M30 BUDNIK TEAM
1398 Goździejewski Krzysztof 1979 M40
1399 Majewski Daniel 1991 M30
1400 Czech Dorota 1976 K40 AFR Poland
1401 Pawłowski Michał 1998 M20 GóryLasy1
1402 Siekierka Filip 2004 M16 @felipo_gzo
1403 Musiał Tomasz 1989 M30 PCH Sport Team
1404 Sikora Julia 2003 K16 SS MKS Parasol Wrocław
1405 Stajniak Bartłomiej 1991 M30 #StajniakTeam AZS PO
1406 Lewandowski Kuba 2001 M20 Litwin Triathlon Elite
1407 Janas Filip 2004 M16 MKS PARASOL WROCŁAW
1408 Krakowiak Krzysztof 1975 M40
1409 Gronowski Michał 1994 M20
1410 Dyduch Damian 1988 M30 #StajniakTeam AZS PO
1411 Klupśch Krystian 1994 M20
1412 Świątek Fabian 2004 M16 StajniakTeam
1413 Demusz Natalia 1984 K30
1414 Dybczyński Wojciech 1991 M30
1415 GUŁAJ ARTUR 1977 M40 BIEGAM Z PASJĄ
1416 Sikora Julita 1973 K40 Chmura Coaching
1417 Pupka Artur 1964 M50 GVT
1419 MAJTA EMILIA 1981 K40
1420 NATALIA KOLAT 2002 K16
1421 Zatoń Adrian 1980 M40
1422 MACHNIK JUSTYNA 1988 K30
1423 Jabłońska Adrianna 2000 K20 Wosiek Team
1424 Wieczorek Michał 1995 M20 Matner Running Team
1425 ŚRODKA JACEK 1981 M40
1426 Magdziak Iwona 1984 K30 NOA
1427 Kowalska Celina 1981 K40
1428 Bondarewicz Agata 1979 K40 Bondziki
1429 BARNAŚ BARBARA 1994 K20
1430 SUCHECKA MARTA 1989 K30
1431 Piwko Michał 1984 M30
1432 Sobolewski Michał 1996 M20 Akademia Wojsk Lądowych
1433 Kireńczuk Mateusz 1984 M30
1434 Kaleta Paweł 1984 M30 Wataha
1435 Śmigielska Dajana 1990 K30
1436 STASZKOWIAN MAGDALENA 1982 K30
1437 LEWANDOWSKI TADEUSZ 1949 M60 WKB PIAST WROCŁAW
1438 Wesolowski Piotr 2000 M20
1439 Kawecka Natalia 1995 K20 VEX TEAM
1440 HYSKA JAKUB 1992 M20 NOA
1441 JAROWICZ PAWEŁ 1975 M40
1442 Dering Agnieszka 1982 K30 ORIENTOP WROCŁAW
1443 Staruchowicz Szymon 1980 M40
1444 BIENIARZ ILONA 1988 K30
1445 Sarna Beata 1970 K50 PRO-RUN WROCŁAW
1446 KALININ JAROSŁAW 1996 M20 WOSIEK TEAM
1447 DĄBROWSKI GRZEGORZ 1966 M50
1448 MIELNICKA BOGUSŁAWA 1982 K30
1449 Bartosik Jarek 1977 M40
1451 Skrzek Marcin 1980 M40 Pro-Run Wrocław
1452 GAWŁOWSKI XAWERY 1997 M20 TRENING STUDIO 17
1454 WOJCZUK-KOKOT IWONA 1985 K30
1455 Ploch Weronika 2001 K20 MKS PARASOL Wrocław
1456 TEKIELA KAMIL 1988 M30 IZZYRUNNING
1457 ZIENIEWICZ WOJCIECH 1975 M40
1458 Rachwał Joanna 1993 K20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni