z

Wrocław

Listy startowe

Bieg 1

30.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Szulc Robert 1987 M30 City Trail Team
16 Zwierz Patryk 1984 M30
25 Krasicki Robert 1982 M30
30 Madera Michał 1986 M30 LECIMY TUTAJ
50 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
54 Głomba Michał 1982 M30 System Error
59 Młynarczyk Arkadiusz 1985 M30
60 Łaźniewski Dariusz 1986 M30 Olszyna Biega
64 Koziura Wojciech 1983 M30 Wysoka Hardcores
70 Roksela Paweł 1986 M30
71 Rogala Wojciech 1987 M30 MATNER RUNNING TEAM
73 Mroczkowski Karol 1990 M30 Aloha Triathlon Team
76 Szczurek Michał 1991 M30
80 Budziszewski Marek 1985 M30
83 Bujała Michał 1987 M30 Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę
84 Gąsior Łukasz 1982 M30
88 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
90 Kubica Paweł 1985 M30 GóryLasy1
94 Sojka Jakub 1985 M30 Wilkszyn Running
101 Haber Marcin 1987 M30 Sobczyk Team-Mks Siechnice
107 Dąbrowski Andrzej 1985 M30 140minut.pl
108 Sajewicz Piotr 1986 M30 Turbina Bałakowo
111 Kujawa Krystian 1984 M30 MKS Siechnice
116 Gawron Arkadiusz 1990 M30 Wieczorne Bieganie We Wrocławiu
118 Demkowski Marcin 1985 M30 140MINUT.PL
120 CYRAN PIOTR 1986 M30 Krok Do Natury Team
124 Skiba Piotr 1990 M30
129 Basis Bartosz 1990 M30 Ślęzak Team
133 Skalik Wojciech 1985 M30
135 Srokowski Łukasz 1983 M30
144 Mochalski Dawid 1986 M30 MONEYBROKERS24
146 Janczarek Łukasz 1984 M30 PatoRunners
151 Czarnota Dariusz 1989 M30
152 Bublis Grzegorz 1983 M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
154 KOBOS RADOSŁAW 1982 M30 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko
166 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
169 Klimek Tomasz 1989 M30 DBTP
172 Szczerbakowicz Kamil 1989 M30
179 Kipigroch Bartłomiej 1985 M30 Ślęzak Team
183 Krawczuk Cezary 1990 M30
187 Kowalski Konrad 1990 M30 Trenujznami.pl
196 Orłowski Łukasz 1987 M30 ALLIMP TEAM
203 Przybylski Paweł 1984 M30 PanPablo
204 Grabara Robert 1985 M30
205 Kisiel Dariusz 1983 M30 Jest Lepiej Run Team
215 Żminkowski Krzysztof 1984 M30
216 Górski Łukasz 1982 M30
220 Filar Filip 1986 M30
222 Luppi Stefano 1985 M30
234 Dering Marcin 1982 M30 Orientop Wrocław
235 Kokott Marcin 1984 M30 140minut.pl
244 Harzowski Mateusz 1990 M30 GóryLasy1
251 Kaliciński Jarosław 1982 M30 Ślęzak Team
252 Matura Łukasz 1983 M30 Arribatec
253 Krzysztanowicz Łukasz 1986 M30
254 Woźniak Konrad 1984 M30
258 Kokot Krzysztof 1983 M30 Amators ™️
260 OPALIŃSKI JACEK 1984 M30 Bielawska Akademia Biegania
1001 Majchrzak Maciej 1989 M30 140minut.pl
1006 Wróbel Paweł 1989 M30 MKS Siechnice
1008 WŁOCH MATEUSZ 1986 M30 GT RAT
1009 Smolak Dawid 1989 M30
1016 Pomianowski Szymek 1984 M30 KURACJUSZE
1017 Jung Kamil 1985 M30
1021 Nowak Paweł 1986 M30 ALOHA HAKUNA
1026 Bińczyk Adam 1985 M30 Anatomia Biegania
1038 Adamowicz Maciej 1982 M30
1040 Pieszak Marcin 1982 M30 Campus Domasławice
1044 Kluczkiewicz Wojciech 1988 M30
1049 Wendland Michał 1989 M30 MKS Siechnice
1053 Gorbenko Rafał 1991 M30 @czoko_spoko
1056 Maślanka Łukasz 1985 M30
1062 Kuńczak Michał 1989 M30
1074 Nowak Tomasz 1989 M30
1077 Stodolski Mateusz 1984 M30 SAINT-GOBAIN SQUAD
1078 Orzechowski Tomasz 1982 M30
1084 Łazarski Patryk 1991 M30 #nopainnogain
1085 Wróbel Damian 1989 M30
1092 Łukasik Michał 1985 M30 MATNER RUNNING TEAM
1094 Gorzelańczyk Jakub 1991 M30 MKS Siechnice
1095 Lewandowski Maciej 1989 M30 HAKUNA ALOHA
1098 Jankowski Waldemar 1989 M30 Bliźniacy
1101 Czajkowski Krzysztof 1988 M30
1105 Stawiarz Paweł 1986 M30 140MINUT.PL
1126 Halik Hubert 1989 M30
1132 Adamczyk Łukasz 1983 M30 Skup Kleszczy i BolerIoza
1153 Kowalski Wojciech 1982 M30 WKS Śląsk
1155 Kraśnicki Mariusz 1984 M30
1166 Langner Radosław 1988 M30 RMT PRO TEAM
1171 Kowal Sebastian 1985 M30
1179 Nelke Kamil 1986 M30
1182 Tomaszkiewicz Wojciech 1984 M30 Run Forest
1196 Adamczewski Kamil 1988 M30
1199 Pajor Bartosz 1984 M30 GVT
1202 Benedyk Mateusz 1986 M30 Podatki to kradzież
1205 Golęba Konrad 1984 M30
1210 Marcjanek Łukasz 1989 M30 KLZK
1214 Kiełt Jacek 1987 M30
1219 Bilyk Andrii 1982 M30
1229 Żółtowski Bartosz 1982 M30
1230 Kantor Marek 1982 M30
1231 Tomczyk Rafał 1983 M30 Wosiek Team
1241 Kossowski Sebastian 1990 M30 Sobczyk team- MKS SIECHNICE
1250 Harasiuk Adam 1989 M30 140minut
1256 Lenart Rafal 1989 M30 Drużyna ML
1257 Nowacki Bartosz 1987 M30 Anatomia Biegania
1260 Artamonov Aleksandr 1989 M30
1264 Ryszczyk Adam 1983 M30 PatoRunners
1275 Bednarek Bartłomiej 1984 M30 MKS Siechnice/Widun Kettlebell Club
1277 Musial Tomasz 1990 M30
1281 NIECZYSZCZAK MARCIN 1990 M30 JAMNIKI ZAGŁADY

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni