z

Wrocław

Listy startowe

Bieg 1

30.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Boratyński Dariusz 1997 M20 Wosiek Team
6 Napieraj Dominika 1991 K30 CITY TRAIL Team/ FALSTART Rudniki
16 Zwierz Patryk 1984 M30
17 Świątek Łukasz 1981 M40
18 Kaczmarek Dorota 1982 K30 RADZIKI
19 Tyl Radosław 1979 M40
20 Kaczmarek Radosław 1970 M50 RaDziki
21 Sobczak Tomasz 1981 M40 140minut.pl
22 Jasińska Sandra 1990 K30
23 Miłek Jakub 1971 M50
24 Ballour Zeyad 1967 M50 Matner Running Team
25 Krasicki Robert 1982 M30
26 Miłek Agnieszka 1977 K40
27 Masłowiec Bartosz 1980 M40 CAT / Z.S.W.B
28 Robak Manuela 1989 K30
29 Skrajny Łukasz 1981 M40 ALOHA HAKUNA
30 Madera Michał 1986 M30 LECIMY TUTAJ
31 Stankiewicz Izabela 1977 K40
32 Przybylski Filip 1979 M40 Niedoścignione Jenoty
33 WIŚNIEWSKI MACIEJ 1974 M40 MAVIX TEAM
34 Dyjak Bożena 1963 K50
35 Sielska Marta 1989 K30
36 Ciszewski Paweł 1994 M20
37 Peszko Rafał 1995 M20 Dąbrowski TEAM
38 Mazur Adam 1994 M20
39 Zymlinski Robert 1970 M50 Heart Attack
40 Fonrobert Dominik 1977 M40 #TRIMP Triathlon Impulse
41 Głód Mateusz 1979 M40
42 Kusal Tomasz 1995 M20
43 Baranowski Michał 1981 M40
44 Knuth Malwina 1987 K30 Lecimy Tutaj
45 Mojka Magdalena 1977 K40
46 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
47 Szumko Marzena 1980 K40
48 Kozimor Katarzyna 1980 K40
49 Hawron Agnieszka 1972 K40
50 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
51 Golec Grzegorz 1977 M40
52 Szerszeń Agata 1983 K30 Dtr Biega / Mario Team
53 Rychtyk Dawid 1976 M40 140minut.pl
54 Głomba Michał 1982 M30 System Error
55 Korgól Anna 1983 K30
56 Murmyło Wojciech 1975 M40 ALOHA HAKUNA
57 Hawron Tomasz 1972 M40
58 Cisło Krzysztof 1981 M40 140minut.pl
59 Młynarczyk Arkadiusz 1985 M30
60 Łaźniewski Dariusz 1986 M30 Olszyna Biega
61 Budziewska Katarzyna 1985 K30 Łab Łagiewniki
62 budziewski tomasz 1978 M40
63 Lewiński Jan 1981 M40 Podatki to kradzież
64 Koziura Wojciech 1983 M30 Wysoka Hardcores
65 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
66 Karmowska Magdalena 1979 K40
67 Cichosz Marcin 1978 M40 ŁAB
68 WROŻYNA AGNIESZKA 1979 K40 ŁAB ŁAGIEWNIKI
69 Hnatiuk Anna 1987 K30 Matner Running Team
70 Roksela Paweł 1986 M30
71 Rogala Wojciech 1987 M30 MATNER RUNNING TEAM
72 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team Wrocław
73 Mroczkowski Karol 1990 M30 Aloha Triathlon Team
74 Wójcik Wojciech 1973 M40
75 Rupinski Jacek 1979 M40 Nie mamy jeszcze klubu
76 Szczurek Michał 1991 M30
77 Młynarczyk Marta 1985 K30
78 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
79 Chojnacki Grzegorz 1976 M40
80 Budziszewski Marek 1985 M30
81 Gorczyński Filip 1974 M40
82 FLOREK KATARZYNA 1988 K30
83 Bujała Michał 1987 M30 Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę
84 Gąsior Łukasz 1982 M30
85 Hendrysiak Anna 1986 K30
86 Sahaj Danuta 1992 K20
87 Cichowski Wojciech 1992 M20 140minut.pl
88 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
89 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K30 Bergson Team Run
90 Kubica Paweł 1985 M30 Góry Lasy / MKS SIECHNICE
91 Frindo Paweł 1973 M40
92 Barnaś Piotr 1998 M20
93 Kwiecień Marcin 1979 M40 071
94 Sojka Jakub 1985 M30 Wilkszyn Running
95 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
96 Kaczmarczyk Przemysław 1993 M20 140minut.pl
97 Kucharski Robert 1980 M40 Zakochaj się w bieganiu
98 Kucharska Kamila 1983 K30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
99 Wójcik Katarzyna 1978 K40
100 Socha Piotr 1972 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
101 Haber Marcin 1987 M30 Sobczyk Team-Mks Siechnice
102 Mielczarek Tomasz 1975 M40
103 Maćkowiak Arkadiusz 1980 M40 Geesmolsse
104 Zielezińska Ewa 1978 K40 Geesmolsse
105 Słobodzian Jerzy 1966 M50 Nysa Biega
106 Kanus Marta 1980 K40
107 Dąbrowski Andrzej 1985 M30 140minut.pl
108 Sajewicz Piotr 1986 M30 Turbina Bałakowo
109 Maliniak Jaroslaw 1980 M40 Wilkszyn Running
110 CHUDZINSKA Patrycja 1986 K30
111 Kujawa Krystian 1984 M30 MKS Siechnice
112 Walas Andrzej 1993 M20 Pro-run Wrocław
113 Chabińska Paulina 1995 K20 Akademia Biegania
114 Białkowska Julia 2000 K20 RaDziki
115 Kowalik Sylwia 1987 K30 MATNER RUNNING TEAM
116 Gawron Arkadiusz 1990 M30
117 Skrzypczak Łukasz 1981 M40 Capgemini
118 Demkowski Marcin 1985 M30 140MINUT.PL
119 Kołaczek Sylwia 1980 K40
120 CYRAN PIOTR 1986 M30 Krok Do Natury Team
121 Wojtkiewicz Adam 1974 M40
122 Wróbel Tomasz 1981 M40 TEAM DRACZYŃSKI
123 Szulc Robert 1987 M30 City Trail Team
124 Skiba Piotr 1990 M30
125 Olaczek Łukasz 1979 M40 Tata startuje // TRI AMO
126 Ciołkowska Katarzyna 1981 K40
127 Zawadzki Michał 1977 M40
128 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981 K40
129 Basis Bartosz 1990 M30 Ślęzak Team
130 Semiczek Adam 1975 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
131 Psiuk Justyna 1975 K40
132 Semiczek Lidia 1980 K40 POWSTAŃCY Z KANAPY
133 Skalik Wojciech 1985 M30
134 Dębska Marta 1982 K30
135 Srokowski Łukasz 1983 M30
136 Srokowska Joanna 1981 K40
137 Malinowska Jadwiga 1989 K30 MATNER RUNNING TEAM
138 Karpiński Oskar 1981 M40
139 HOTAŁA Piotr 1979 M40 ALOHA HAKUNA
140 Hotała Anna 1982 K30 ALOHA HAKUNA
141 Żukrowska Kornelia 1988 K30 Bergson Team
142 Teleńczuk Tomasz 1975 M40 Szybkie Stopy
143 Świca Magdalena 1989 K30
144 Mochalski Dawid 1986 M30 MONEYBROKERS24
145 Haber Agnieszka 1987 K30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
146 Janczarek Łukasz 1984 M30 PatoRunners
147 Idzikowska Marta 1989 K30
148 Potoczny Janusz 1972 M40 Brak
149 Kabała Przemysław 1981 M40 Cogitare Team
150 Sypien Kamil 1993 M20
151 Czarnota Dariusz 1989 M30
152 Bublis Grzegorz 1983 M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
153 Smak Adam 1973 M40
154 KOBOS RADOSŁAW 1982 M30 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko
155 Makowiecki Rafal 1975 M40
156 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M40 B/S/H Cooking Factory Wrocław
157 Strzyżewski Maciek 1993 M20 BNW Bo Nie Wypada
158 Czarciński Michał 1974 M40
159 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40
160 Szmagierewski Wojciech 1968 M50
161 Lukas Janusz 1958 M60 TRS Chabry Opole
162 Pociecha Paulina 1992 K20
163 Staroń Tomasz 1976 M40 Mocna Grupa Cezara
164 BANACHOWSKI WALDEMAR 1976 M40 BRZEG WALVET TEAM
165 Zablocka Dorota 1977 K40
166 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
167 Szkudlarski Tomasz 1972 M40 3M Running Team
168 Kapuściński Wojciech 1974 M40
169 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
170 Ploch Zuzanna 2005 K16
171 Ząbek Łukasz 1978 M40 140minut.pl
172 Szczerbakowicz Kamil 1989 M30
173 Momot Anna 1978 K40 ŁAB Łagiewniki
174 FRYGA MAGDA 1982 K30 ŁAB
175 Juszczak Maciej 1969 M50
176 Pogorzała Urszula 1972 K40 Zakochaj się w bieganiu
177 Płatek Dominik 1976 M40
178 Świątek Sebastian 1977 M40
179 Czeronek Mikołaj 2000 M20 ADAMEK TEAM
180 Leśniak Kamil 1993 M20 Salco Garmin Team / CITY TRAIL Team
181 Łękawa Sebastian 1978 M40 140minut.pl
182 Filipek Agnieszka 1981 K40 Klub Bobika
1001 Majchrzak Maciej 1989 M30 140minut.pl
1002 Dobrowolska Agnieszka 1994 K20
1003 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka 1991 K30
1004 Misiorek Emilia 1980 K40
1005 Pągowski Andrzej 1973 M40 Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
1006 Wróbel Paweł 1989 M30 Sobczyk Team - MKS Siechnice
1007 Ogrodnik Anna 1983 K30 Zakochaj sie w bieganiu
1008 WŁOCH MATEUSZ 1986 M30 GT RAT
1009 Smolak Dawid 1989 M30
1010 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
1011 Drewnicka Magdalena 1982 K30 MKS Siechnice
1012 Bednarczyk Ewelina 1986 K30 MKS Siechnice
1013 Woźniak Karolina 1995 K20 SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
1014 Hendel Mirela 1998 K20 MKS Siechnice
1015 Jędrzejak Maria 1988 K30
1016 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
1017 Jung Kamil 1985 M30
1018 Trzeciak Jacek 1978 M40 MKS Siechnice
1019 Szczepański Darek 1960 M60 Trenujznami.pl
1020 Kita Michał 1975 M40 pędzący w miejscu
1021 Nowak Paweł 1986 M30 ALOHA HAKUNA
1022 Tompalski Wojciech 1979 M40
1023 Stippa Adam 1981 M40 Piekielni Warszawa
1024 Chyłek Beata 1985 K30 Anatomia Biegania
1025 Dybek Natalia 2004 K16 Anatomia Biegania
1026 Bińczyk Adam 1985 M30 Anatomia Biegania
1027 Andruszko Tomasz 1976 M40 MATNER RUNNING TEAM
1028 Szachniewicz Joanna 1970 K50 Heart Attack
1029 Kolebuk Robert 1972 M40 Rodzina Kolebuków
1030 KRÓLIKOWSKI Piotr 1980 M40 Bergson Team
1031 Królikowska Anita 1979 K40 Bergson Team
1032 TOMCZAK ANNA 1976 K40 Biegam bo biegam
1033 Rułka Bartosz 1979 M40 Bodyhub Fit
1034 Opałka Dagmara 1994 K20 Awsm
1035 Caban Justyna 1979 K40
1036 Kowal Agnieszka 1979 K40
1037 Caban Rafał 1975 M40 rmc-biega.pl
1038 Adamowicz Maciej 1982 M30
1039 Kowalski Rafał 1971 M50 CICLISMO WROCŁAW
1040 Pieszak Marcin 1982 M30 Campus Domasławice
1041 Siemianowska Paulina 1985 K30
1042 Włodarczyk Paweł 1978 M40
1043 Demucha Maciej 2001 M20
1044 Kluczkiewicz Wojciech 1988 M30
1045 Wilk Anna 1981 K40 mSport Team
1046 Jóźwik Rafał 1992 M20
1047 Szczęsny Paweł 1992 M20 Fortum
1048 Smyrnova Kateryna 1986 K30
1049 Wendland Michał 1989 M30 MKS Siechnice
1050 Skoracka Anna 1992 K20 Run Vegan!
1051 Urbanska Klaudia 1987 K30
1052 Michalak Kamil 1998 M20 MKS Siechnice
1053 Gorbenko Rafał 1991 M30 @czoko_spoko
1054 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
1055 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 K50
1056 Maślanka Łukasz 1985 M30
1057 Konieczny Mikołaj 1998 M20
1058 GAŁKIEWICZ Irena 1974 K40
1059 Feruga Maks 2000 M20 Matner Running Team
1060 Raczyński Andrzej 1971 M50
1061 Nikitenko Darina 2005 K16
1062 Kuńczak Michał 1989 M30
1063 Urbanska-Krawczyk Izabela 1958 K60 Zakochaj sie w bieganiu
1064 Mycek Arkadiusz 1992 M20
1065 Obidowska Izabela 1996 K20 FORMA NA SZCZYT
1066 Kokoszka Tomasz 1978 M40
1067 Kuczyńska Barbara 1976 K40
1068 Łozienko Anna 1991 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
1069 Gronowska Anna 1994 K20
1070 Sipurzyńska Ewa 1979 K40
1071 Dańkowski Dominik 2000 M20 Triathlonowa Akademia Młodzieży
1072 Pogorzelec Karina 1997 K20
1073 SAMOŁUK ADRIAN 1993 M20 Garmin Wrocław
1074 Nowak Tomasz 1989 M30
1075 Pawłowska Martyna 1993 K20
1076 Patas Magdalena 1990 K30 Akademia biegania
1077 Stodolski Mateusz 1984 M30 SAINT-GOBAIN SQUAD
1078 Orzechowski Tomasz 1982 M30
1079 Kędzia Renata 1985 K30
1080 Ważny Dariusz 1979 M40 WAŻNY TEAM
1081 Tomczak Henryk 1962 M50 Masters Wroclaw
1082 Hylińska Hanna 1988 K30 PatoRunners
1083 Turniak Marek 1979 M40
1084 Łazarski Patryk 1991 M30 #nopainnogain
1085 Wróbel Damian 1989 M30
1086 Patsko Yuliya 1989 K30
1087 Gordijenko Anna 1986 K30 VEGE RUNNERS
1088 Płocieniak Katarzyna 1978 K40
1090 Lach Agnieszka 1974 K40
1091 Łukasik Ewa 1985 K30 Anatomia Biegania
1092 Łukasik Michał 1985 M30 MATNER RUNNING TEAM
1093 Majer Agnieszka 1990 K30
1094 Gorzelańczyk Jakub 1991 M30 Sobczyk team- MKS SIECHNICE
1095 Lewandowski Maciej 1989 M30 HAKUNA ALOHA
1096 Szydło Mateusz 2001 M20
1097 Pietrzyk Tomasz 1979 M40 140minut.pl
1098 Jankowski Waldemar 1989 M30 Bliźniacy
1099 Ważny Artur 2005 M16 WKS Śląsk Wrocław
1100 Gańko Bartłomiej 1981 M40 ALLIMP TEAM
1101 Czajkowski Krzysztof 1988 M30
1102 Stępień Grzegorz 1977 M40 Wieczorne bieganie w Opolu
1103 Stępień Kamila 1987 K30 Wieczorne bieganie w Opolu
1104 Garbiec Teresa 1961 K60
1105 Stawiarz Paweł 1986 M30 140MINUT.PL
1106 Kujawa Natalia 1995 K20
1108 Zych Marcin 1981 M40 #SobasTeam
1109 Staszkowian Magda 1982 K30 ŁAB
1110 Sołtys Ewelina 1984 K30 Rower WRONA
1111 Urbaniak Jan 1976 M40 140 minut.pl
1112 Zięba Błażej 1978 M40 140minut.pl
1113 Franczak Mariusz 1977 M40 DTR BIEGA / MARIO TEAM
1114 Pietrzyk Daniel 1976 M40 ŁaziTeamWałbrzych
1115 Grygiel Ilona 1999 K20 Sobczyk Team - MKS Siechnice
1116 Gąsowski Piotr 1974 M40 Forrest Gump Team
1117 Hankiewicz-Bomirska Olga 1979 K40
1118 Skrouba Piotr 1977 M40
1119 Podleśny Katarzyna 1975 K40
1120 Szydłowska Aleksandra 1994 K20
1121 Kolebuk Hanna 2003 K16
1122 Kolebuk Katarzyna 1975 K40
1123 Malik Jakub 2001 M20 WKS Śląsk Wrocław
1125 Wełpa Monika 1990 K30 Pro-Run Wrocław
1126 Halik Hubert 1989 M30
1127 Figaj Kamil 1979 M40 MATNER RUNNING TEAM

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni