z

Wrocław

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

28.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
18 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
20 KOCHMAN KATARZYNA 1986 K30 #SobasTeam
24 Puchalska Katarzyna 1981 K30 Velicante Sport Team
28 Bagiński Łukasz 1981 M30 Grupa Biegowa Melo-Śmiacz
33 Sahaj Danuta 1992 K20
34 Sajduda Adam 1993 M20 POKAZECISWIAT
35 Broda Dominik 1986 M30
36 Mas Dominik 1984 M30
37 Olaczek Łukasz 1979 M40 Tata startuje // TRI AMO
38 Stankiewicz Izabela 1977 K40
39 Ratymirski Wojciech 1977 M40 #sobasteam
40 Skrajny Łukasz 1981 M30 HAKUNA MATATA
42 Kasinski Patryk 1992 M20
43 Woźniak Karolina 1995 K20 SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
45 Filipek Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
46 Wróbel Damian 1989 M30
47 Korgól Anna 1983 K30 RUN WISZNIA RUN
49 Bartosik Kamila 1977 K40 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
50 Świca Magdalena 1989 K30
51 Sobczak Tomasz 1981 M30 140minut.pl
52 Bała PitEr 1985 M30 Night Runners
56 Koczan Henryk 1961 M50
57 Zwierz Patryk 1984 M30 #SOBASTEAM
58 Strzyżewski Maciek 1993 M20 BNW Bo Nie Wypada
61 Wendland Michał 1989 M30
63 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
64 Antoniak-Witek Joanna 1992 K20 140minut.pl
65 Studnicki Paweł 1979 M40 140minut.pl
67 Ząbek Łukasz 1978 M40 140minut.pl
69 Szczęśnik Jerzy 1968 M50 WOSIEK Team
70 Żukrowska Kornelia 1988 K30
71 Przybysławski Kamil 1982 M30 140minut.pl
72 Sędzik Piotr 1994 M20 Applover
74 Lis Szymon 1986 M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
77 Ciołkowska Katarzyna 1981 K30
78 Czech Dorota 1976 K40 AFR Poland
79 Stodółka Szymon 1986 M30 Wosiek Team
81 Sahaj-Zawadzka Idalia 1988 K30
82 Peniowicz Justyna 1987 K30
83 Gorczyński Filip 1974 M40
84 Wrońska Daniela 1989 K30 140minut.pl
87 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
90 Jopek Monika 1982 K30
92 Szerszeń Agata 1983 K30 Dtr Biega / Mario Team
93 Sukiennik Łukasz 1991 M20
94 Grzegorek Bartlomiej 1993 M20
96 Grochowska Anna 1982 K30
97 Glapa Beata 1990 K30 PRO366
99 Drwięga Jadwiga 1979 K40 Bergson Team Run
100 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K30 Bergson Team Run
101 Królikowska Anita 1979 K40 Bergson Team Run
104 Bujała Michał 1987 M30
105 Hyżyk Anna 1977 K40
106 Bronowicka Anna 1980 K40
107 Robak Manuela 1989 K30
108 Tyburek Rafał 1978 M40 Sobczyk Team-MKS Siechnice
109 Witkowski Michał 1985 M30
110 Gałosz Łukasz 1992 M20
111 Olaczek Magdalena 1979 K40 Tata startuje TEAM
112 Lobka Arkadiusz 1973 M40
113 Pelc Paweł 1978 M40 LoMag Software
114 Korman Mariola 1985 K30 Akademia Biegania
116 PRUSEK PIOTR 1974 M40
117 KRÓLIKOWSKI Piotr 1980 M40 Bergson Team Run
118 Lorek Jakub 1993 M20
121 KOLASA PIOTR 1990 M30 MKS Siechnice
122 Chabińska Paulina 1995 K20 Akademia Biegania
124 Trzeciak Jacek 1978 M40 MKS Siechnice
129 Kanus Marta 1980 K40
130 Przybylski Filip 1979 M40 Niedoścignione Jenoty
132 Pokarowska Hania 1983 K30
134 Wróbel Tomasz 1981 M30 TEAM DRACZYŃSKI
135 Powolna Żaneta 1995 K20
138 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K40
139 Ziemba Daria 1988 K30
140 Królikowska Sylwia 1980 K40
141 Jamrozik Mateusz 1984 M30 Matner Running Team
142 Dryńkowska Anna 1985 K30
147 Kulczycka Anna 1975 K40
151 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
152 Ratajczak Marek 1966 M50 Triathlon Club Wrocław
154 Bury Marcin 1978 M40 Triathlon Club Wrocław
155 Ratajczak Karolina 1969 K50 Triathlon Club Wrocław
156 Marciniak Barbara 1961 K50 Triathlon Club Wrocław
157 Kubicz Kamila 1984 K30
158 Poźniak Łukasz 1975 M40 Triathlon Club Wrocław
159 Biały Aleksander 1958 M60 Triathlon Club Wrocław
162 Ciechanowska Iwona 1980 K40
165 Banach Dawid 1985 M30
166 Karmowska Magdalena 1979 K40
167 Dudek Paulina 1979 K40
169 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
170 Stępień Grzegorz 1977 M40 Wieczorne bieganie w Opolu
171 Stępień Kamila 1987 K30 Wieczorne bieganie w Opolu
172 Pamuła Marta 1994 K20
173 Czarnota Dariusz 1989 M30
174 Szczepański Maciej 1989 M30
175 Spikowska Monika 1981 K30
176 Pietras Kinga 2001 K16
177 Kołacz Arkadiusz 1966 M50 Maraton Team
178 Potocki Marcin 1978 M40
179 Chatys Przemysław 1990 M30 Akademia Biegania
180 Słobodzian Jerzy 1966 M50 Nysa Biega
181 Wysok Piotr 1977 M40 MARATON TEAM
183 Nowak Paweł 1986 M30 Lipa Piotrowska Running Team
184 Krause Tomasz 1983 M30 Atos Runners
185 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
186 Kowalski Rafał 1971 M40 CICLISMO WROCŁAW
187 Janusz Iza 1994 K20
190 Gajdowski Przemysław 1985 M30
191 Dzikowska Natalia 1988 K30 Trenuj z nami
192 Pudlis Dawid 1990 M30 BNY MELLON
195 Miaśkiewicz Sylwia 1979 K40
197 Nalepa Agata 1983 K30
198 Cuch Adam 1973 M40 Szybki Janusz Biegania
199 Cylich Paweł 1979 M40 aka Dj Niuton
200 Kwit Ania 1976 K40
201 Wylężek michał 1990 M30
204 Królikowski Robert 1985 M30
205 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
207 Ptak Arkadiusz 1979 M40 Spartanie Dzieciom
209 Cieśla Piotr 1998 M20 -
210 Lewiński Jan 1981 M30 Podatki to kradzież
212 Bublis Grzegorz 1983 M30 Wabco Running
213 Podhajska Agata 1974 K40
214 Pawlus Klaudia 2000 K20
219 Regimowicz Tomasz 1976 M40 Team Draczyński
220 Cichosz Arkadiusz 1973 M40
221 Kaliciński Jarosław 1982 M30 Ślęzak Team
222 Drop Łukasz 1980 M40 WATAHA
228 Kiedrowicz Monika 1992 K20 Team Krasnale
229 Kiedrowicz Tadeusz 1966 M50 Krasnale
232 Husak Mateusz 1992 M20 mRunners
233 Jarząbek Michał 1988 M30 mRunners
237 Hycnar Jowita 1991 K20 PĄCZUSZKI
238 Mielniczuk Joanna 1991 K20 Matner running team
240 Różalski Janusz 1964 M50
241 Mojka Tomasz 1985 M30 ROSOCHATE PIŻMAKI
242 BRZEZIŃSKA-MOJKA SYLWIA 1983 K30 ROSOCHATE PIŻMAKI
243 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
244 Momot Piotr 1986 M30 Triathlon Club Wrocław
245 Drab Paweł 1978 M40 Lean-Tech Run
246 Poważny Marek 1989 M30 Wataha
247 Jóźwik Rafał 1992 M20
248 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M40 KB Vamos Amigos Wrocław
250 STASIAK MAŁGORZATA 1976 K40 VELICANTE SPORT TEAM
251 Makułowicz Barbara 1986 K30
252 Gruhn Anna 1982 K30 Podatki to kradzież
253 Miaśkiewicz Krzysztof 1976 M40 Orientop Wrocław
259 Głomba Michał 1982 M30 System Error
262 Misiorek Emilia 1980 K40
267 Kapuściński Wojciech 1974 M40
271 Ciepły Maciej 1990 M30
272 Bardziński Rafał 1992 M20 JanoSport Team Legnica
273 Tompalski Wojciech 1979 M40
274 Dyjak Bożena 1963 K50
276 Kubiak Maciej 1972 M40
281 Zachara Małgorzata 1985 K30
285 Zachara Łukasz 1982 M30
290 Ruła Maciej 1988 M30
291 Śmigiel Magdalena 1983 K30
294 Głód Mateusz 1979 M40 HakunaMatata
301 Masternak Dominik 1999 M20
302 Szumigalski Łukasz 1999 M20
304 Zawadzki Michał 1977 M40
305 Zawadzka Justyna 1981 K30
306 Klesta Rafał 1985 M30 ATOS RUNNERS
308 Tabor Aleksander 1996 M20
311 Kędzia Kamil 1986 M30 Ślęzak Team
312 Olas Tomasz 1979 M40
315 Pirek Natalia 1986 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni