z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 4

13.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Jastrzębski Kamil 1992 M20 DuklanowskiTeam/AdidasRunnersWarsaw
4 Stelmach Dominika 1982 K30 Duklanowski Team
5 Parszczyńska Izabela 1988 K30 adidas Runners Warsaw
11 Stasiewicz Mariola 1993 K20 MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA
12 Wiśniewska Martyna 1988 K30 adidas Runners Warsaw
13 Kowalczyk Agnieszka 1985 K30 adidas Runners Warsaw
16 Kozerski Łukasz 1976 M40
17 Gołębiewski Marcin 1980 M30 #biegamizbieram
18 Wasilewska Joanna 1978 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
19 Popławski Krzysiek 1972 M40 Reebok Run Crew
20 Zdanowicz Paweł 1981 M30
21 wasilewski adam 1978 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
22 Turek Mariusz 1978 M40 LEGION
23 Melska Karolina 1986 K30
24 Bechta Damian 1993 M20 Adidas Runners Warsaw
25 Bakalarska Mariola 1968 K50 Warsaw Run Club
26 OLSZAK ZENON 1964 M50 Warsaw run club
27 Gawlik Arkadiusz 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
28 ŻYWEK TERESA 1947 K60 Tripower.pl
29 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30 Reebok Run Crew
30 Kalinowska Sylwia 1975 K40 RozpędzOna
31 Chmiel Przemysław 1978 M40 Albatrosy
32 Kalinowska Zofia 2002 K16
33 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40 Biegam na Tarchominie
34 Pastuszak Paweł 1979 M30
35 Cymborska Jolanta 1981 K30 Warsaw Run Club
36 Pieńkosz Grzegorz 1998 M20 MKS Polonia Warszawa
37 Duda Dariusz 1977 M40
38 Bezuch Michał 1990 M20
39 Pieńkosz Rafał 1998 M20 MKS Polonia Warszawa
40 Marczyk Jerzy Paweł 1958 M60 Face Nordic Walking Team
41 Krajnik Agnieszka 1968 K50
42 Trawiński Michał 1982 M30 Naprzód Młociny/adidas Runners Warsaw
44 Walicka Marta 1984 K30
45 Kaczmarek Katarzyna 1986 K30 RozpędzOna
46 Sachajko Sławomir 1979 M30
47 Skiba Emilia 1982 K30
48 Tomaszewska Mariola 1968 K50 Face Nordic Walking Team
49 Waszczak Agata 1989 K20
50 Waszczak Bartosz 1987 M30
51 Niemiec Bogusia 1989 K20
52 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
53 Szyszko Ewa 1980 K30 Markowi Biegacze
54 PACIOREK Ewa 1984 K30 Kobieta Retro
55 KRZEMIŃSKA Monika 1971 K40
56 Kaleta Łukasz 1982 M30
57 Smoczyk Mirosława 1975 K40
58 Łabędzki Konrad 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
59 Kowalska Aneta 1989 K20
60 brusokas Tomasz 1983 M30
61 Domagała Jarosław 1966 M50
62 Wnorowska Magdalena 1977 K40
63 Rynkun Michał 2002 M16 KB JOGGER
64 Rynkun Ludomir 1968 M50 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
65 Mateńka Piotr 1975 M40 Fight Club FANGA
66 Grałek Aleksandra 1991 K20 Markowi Biegacze
67 Jasińska-Kot Agnieszka 1979 K30 Markowi Biegacze
68 Gmurczyk Ania 1982 K30
69 Korzeniewski Michał 1989 M20 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
70 Kaleta Piotr 1970 M40 FC FANGA
71 Kucińska Magdalena 1984 K30
72 Gadomska Małgorzata 1970 K40
73 Kaska Krzysztof 1969 M40 Bureau Veritas
74 Kaska Rafał 2000 M16
75 Kaluzny Modest 1950 M60
76 Sawa Ola 1978 K40
77 Żywień Marek 1966 M50
78 Kalbarczyk Adriana 1991 K20 adidas Runners Warsaw
79 Wojciechowski Ryszard 1968 M50 Kuźnia Triathlonu
80 Bondara Jaśmina 1988 K30 Vege Runners
81 Szałkowski Dawid 1978 M40 Markowi Biegacze
82 Stasiak Grażyna 1962 K50
83 Piotrowska Edyta 1977 K40
84 Budek Joanna 1977 K40 RozpędzOna
85 Jakubowska-Gawlik Katarzyna 1973 K40
88 Iwaniuk Tomasz 1983 M30 Żywcem Zabiegani
90 Sałek Mateusz 1993 M20 Addias Runners Warsaw
93 Welkier Marcin 1973 M40 Drużyna Blondyna
94 Welkier Monika 1974 K40
95 Kopa Mariusz 1980 M30
97 Krasnapeutsau Andrey 1963 M50
98 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
99 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
100 krzesińska renata 1981 K30
101 Ziendara Michalina 2000 K16 MKS Polonia
102 Zdrojewski Andrzej 1979 M30
103 Piatka Tomasz 1984 M30 Adidas Runners Warsaw
104 Rudo Jakub 1990 M20 PGB Sportowa Paczka
106 Mińkowski Tomasz 1975 M40
108 Sołtysiak Ewelina 1991 K20 I-Sport
110 JANICKA Elżbieta 1975 K40
111 Gawlik Justyna 1994 K20 RunnersClub.pl
112 Chmielewska Edyta 1980 K30 RozpędzOna
113 Burczyńska Beata 1975 K40 RozpędzOna
114 Sikora Paweł 1979 M30
115 Długosielski Piotr 1977 M40 ROSTER ATHLETICS
116 Mazur Robert 1968 M50
118 Szafran Beata 1977 K40 pump!T
119 Petrycki Marcin 1977 M40 pump!T
120 Bielicki Adam 1955 M60 izabelinrunners.pl
121 Szachna Piotr 1973 M40 Markowi Biegacze
122 Kurpeta Alina 1980 K30 bbkts
123 Kazanecki Tomasz 1976 M40 Twister team
124 SKOMOROWSKI Kamil 1983 M30
125 Pabiaska Aleksandra 1983 K30
129 Skowrońska Paulina 1994 K20 Od jutra zaczynam biegać
130 Matejek Aleksandra 1990 K20 adidas Runners Warsaw
131 Kosman Małgorzata 1963 K50 i-Sport team
132 Polakow Konrad 1974 M40 TARAHUMARA
133 Piotrowska Anna 1970 K40
134 Chrapek Janusz 1980 M30 BONVM klub sportowy
135 ŚMIETANKA PIOTR 1972 M40
136 Pluszka Adam 1976 M40 Vege Runners
137 rzepka mirek 1960 M50 Brygada PORAJÓW
138 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
139 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
140 Iłowiecki Radosław 1974 M40
142 Mazek Emilia 1993 K20 SBRT
143 Kobuszewski Artur 1980 M30 SBRT WARSZAWA
146 Kuich Aleksandra 1982 K30 Sklep Biegacza Running Team
147 Grzegorczyk Karolina 1995 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
148 Słowiński Michał 1995 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
150 Miedźwiedź Łukasz 1986 M30 Sklep Biegacza Running Team
151 Bąk Maciej 1973 M40 ORANGE POLSKA
153 Fleming Michał 1993 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
155 Skonieczna Sylwia 1986 K30 RozpędzOna
156 Kuskowski QAdam 1983 M30 Grupa DBK Warszawa
157 Zawadzki Rafał 1998 M20 Grupa DBK Warszawa
159 Lisowski Aleksander 1987 M30
160 Kazmierczak Marta 1981 K30 Dream Run
161 Kucharska Aleksandra 1988 K30 Dream Run
163 ŁUKASIAK Arkadiusz 1966 M50 Mińska Grupa Roweowa
164 Kałowski Irek 1975 M40 K-Łosie
165 Zając Wacław 1972 M40
168 Wójcik Monika 1977 K40 RozpędzOna
169 Zych Łukasz 1989 M20 Markowi Biegacze
170 Śliwiński Jan 1987 M30 zWarty
171 Ciesielski Rafał 1976 M40 Wojewódzcy Team
172 Kłosiński Artur 1998 M20 AZS WAT/RaceFighter
173 Kępczyński Janusz 1949 M60 GOSIR Ożarów Mazowiecki
174 Molenda Monika 1975 K40 Nationale Nederlanden KWW
175 Filipek Grzegorz 1971 M40
176 BOGDAŁ ANDRZEJ 1986 M30 REEBOK RUN CREW
177 Kostrzewska Justyna 1982 K30 Adidas Runner Warsaw
178 Kitlas Rafał 1981 M30 Dream Run
179 Sarnecki Konrad 1987 M30 Nationale-Nederlanden
180 Krzewski Piotr 1983 M30 Nationale-Nederlanden
181 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
182 Ciborska Agnieszka 1973 K40 Naprzód Młociny
183 Bogusz Anita 1968 K50 Nationale-Nederlanden
184 Wicha Iwona 1987 K30
185 Domagała Michał 1977 M40
186 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
187 Pawłowska Kinga 1969 K40 Izabelin na Start
188 Kucharczuk Sławka 1973 K40
189 Ratajczak Norbert 1979 M30 Markowi Biegacze
190 Kalukiewicz Dobromił 1984 M30 MYKK
191 Siemieniuch Andrzej 1974 M40
192 OZGA ANNA 1993 K20
193 Kirkiewicz Kacper 1994 M20 adidas Runners Warsaw
194 Boguszewski Tomasz 1978 M40 MYKK
195 Chołuj Artur 1975 M40
196 Suska Małgorzata 1974 K40
198 KIESZEK TADEUSZ 1956 M60 Dystans Leszno
200 Moskal Tomasz 1975 M40
201 Karłowicz Anna 1953 K60 Partia Wolnych Biegaczy
203 KOC Marta 1999 K16 Warszawski Klub Kolarski
204 Wiśniewski Dominik 1980 M30 MYKK
205 CZEKAŃSKI MACIEJ 1985 M30 -
206 Golebiewski Lukasz 1976 M40
207 Gromek Radosław 1983 M30 UKS Gepard Warszawa
208 adamczyk krzysztof 1985 M30 grupa dbk warszawa
209 Rusin Adrian 1991 M20 Uskrzydlony- Z pasji do życia
214 MIECZNIKOWSKA BARBARA 1976 K40 SBRTWarszawa
215 Lipski Piotr 1975 M40
216 Hołdys Tytus 1987 M30
218 Zieliński JACEK 1977 M40 Biegnij z ProService Finteco
219 Zawadzka Anna 1982 K30 Biegnij z ProService Finteco
220 Kolon Radosław 1982 M30
221 Liśkiewicz Sylwia 1977 K40 Adidas Runners Warsaw
222 Bednarska Jolanta 1984 K30
223 Zielińska Beata 1980 K30 Biegnij z ProService Finteco
226 Lisowski Piotr 1978 M40 Biegnij Z ProService Finteco
227 Gajewski Marek 1987 M30 adidas Runners Warsaw
228 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
230 Owczarek Beata 1991 K20 GoSport Runners
231 Gruzd Anna 1973 K40 RozpędzOna
232 Dąbrowski Piotr 1968 M50 SBBP Łosie
233 Żuraniewska Agnieszka 1977 K40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
234 Sycan Krzysztof 1972 M40 PKO Bank Polski
235 Raczkiewicz Robert 1981 M30
236 Urbańczyk Dariusz 1976 M40 Randonneurs Polska
237 Kamiński Stanisław 1958 M60 GOS Nadarzyn
238 Markowska Beata 1989 K20
241 Rostek Andrzej 1970 M40 Markowi Biegacze
243 Jezierska Danuta 1959 K50
244 Jezierski Jan 1957 M60 Trucht Tarchomin Team
246 Bochenek JERZY 1954 M60 Auto-mex
247 Scheffner Agata 1973 K40
248 Zubelewicz Anna 1987 K30 RozpędzOna
249 Zubrzycki Janusz 1978 M40 OLDSKULL
250 Gebarska Anna 1977 K40 SMARTTECH3D
251 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
252 Wiaderek Piotr 1985 M30 Pędzące Żółwie
253 Leśniewicz Danuta 1985 K30 Minions Speed Team
255 Paraszka Łukasz 1987 M30 minonsspeedteam
256 Tittenbrun Aleksander 1987 M30 Niezła Korba
258 Cetlin Maciej 1976 M40 SBRTWarszawa
259 Tucharz Anna 1977 K40 SBRT Warszawa
260 Banaszkiewicz Sławomir 1988 M30
262 Marczak Krzysztof 1996 M20 STARE BABICE BIEGAJĄ
267 Filc Łukasz 1982 M30
270 Piekut Andrzej 1959 M50 KB Jogger
272 Półtorak Katarzyna 1977 K40
275 Grzyb Ryszard 1956 M60 Lasy Wawerskie
276 Skrzywan Paweł 1986 M30
278 Karaś Agnieszka 1979 K30 Stare Babice Biegają
279 Rotuska Karolina 2000 K16
282 Pawłowski Piotr 1971 M40 BBL Wydminy
283 Specjalski Maciej 1987 M30 Colonnade Running Team
284 Kozłowicz Paulina 1978 K40
285 Bielecki Marcin 1981 M30 adidas Runners Warsaw
286 Wachnicki Zbigniew 1990 M20
288 Dąbrowski Sebastian 1977 M40 adidas Runners Warsaw
290 Sulik Agnieszka 1986 K30 Warsaw Masters Team
292 Kalbarczyk Izabella 1980 K30 adidas Runners Warsaw
293 Goławski Bartosz 1990 M20 DSV
294 Wilczyński Cezary 1971 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
295 JAWORSKI ARKADIUSZ 1982 M30
297 PIETRASIK ELŻBIETA 1985 K30 SBRT Warszawa
298 Palki Katarzyna 1976 K40
300 Skibiński Mikołaj 1986 M30 Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw
302 Palmowska Monika 1984 K30 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
304 Szczepański Łukasz 1976 M40 Technicolor
306 Majewska-Ostrowska Maja 1981 K30
308 De Angelis Ewa 1958 K60
310 Gajewska Karolina 1984 K30 adidas Runners Warsaw
311 Sidorowicz Grzegorz 1972 M40 Axa Running Team
313 Kwietniewski Michał 1981 M30
314 Kościelniak Marian 1940 M60 Jogger
321 Golus Michał 1983 M30 Salomon Ursus Outlet
324 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
325 Hardej Monika 1976 K40
328 Król Paweł 1985 M30 DENTALKING.EU
329 Król Piotr 1985 M30 DENTALKING.EU
333 Leszkowicz Piotr 1975 M40
335 Gogol Tomasz 1989 M20 XTB Running Team
336 Dzieniszewski Tadeusz 1951 M60
337 Rybicki Przemysław 1975 M40 Sklep Biegacza
340 Stukanov Oleksii 1993 M20 Kuznia Triathlonu/i-sport
341 Grajda Marcin 1990 M20
342 Zgaińska Martyna 1990 K20 XTB Running Team
344 Karólkowski Artur 1976 M40
345 Karólkowska Monika 1981 K30
348 Kombarova Olga 1991 K20 adidas Runners Warsaw
350 Pupin Rafał 1994 M20 Nationale-Nederlanden
351 Gadomska Anna 1981 K30 PZU Sport Team
355 Dykier Krzysztof 1985 M30
356 Świrgoń Adam 1994 M20 TrenerBiegania.pl
362 Rozenbaum Jakub 1988 M30 Skurcze Łydek / Radykalne Centrum
363 Dragan Aleksander 1990 M20 Trenerbiegania.pl
364 Wronowski Dariusz 1974 M40
365 Turek Michał 1981 M30 BezNapinki
366 WRONOWSKa Aneta 1976 K40
367 Łukasiak Adam 1985 M30 adidas Runners Warsaw
368 Wijas Robert 1980 M30 Training Lab
369 Zduniak Sylwia 1984 K30
371 Stokowski Michał 1985 M30 XTB Running team
372 Łyskanowski Łukasz 1979 M30
373 Adamczyk Anna 1987 K30 Grupa dbk warszawa
374 Grabarczyk Mateusz 1998 M20 TrenerBiegania.pl
375 Kędra-Orzechowska Magdalena 1981 K30 RozpędzONA
376 Zaręba Aneta 1979 K30 TrenerBiegania.pl
377 Helon Radosław 1994 M20 TrenerBiegania.pl
378 Podbielska Monika 1975 K40 RozpędzOna
382 Kowal Monika 1987 K30 Adidas Runners Warsaw
384 Szalewicz Damian 1978 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
385 Szalewicz Ewa 1979 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
388 Przybysz Oskar 1990 M20
390 FABROWICZ KATARZYNA 1976 K40
391 Gorzoch Justyna 1984 K30 KW Warszawa
393 Kucharski Piotr 1968 M50 12tri.pl
397 Paluch Dorota 1989 K20 Adidas Runners Warsaw
398 Ochman Piotr 1983 M30 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
399 ŚWISTAK ANNA 1988 K30 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
401 Dawidowicz Ewa 1985 K30
402 Krzeszowska Janczy Ewa 1969 K40 CrazyBees
404 Średnicki Michał 1985 M30
406 Lewoc Anna 1990 K20
407 Kwiatkowski Adrian 1985 M30 NaDystansie.pl
409 Smoleń Sabina 1985 K30
410 Szczerbiak Agnieszka 1979 K30
420 Hrycaj Karolina 2002 K16
422 Prugar Fukowska Paulina 1983 K30 Dream Run
425 Villarroel Erinson 1971 M40 Adidas Runners Warsaw
430 Iwicki Jarosław 1980 M30 GRUPA DBK WARSZAWA
433 Tatarata Paweł 1986 M30 Training Lab
434 Wróblewski Artur 1975 M40
436 Decoene Joris 1988 M30 Kuźnia Triatlonu
437 Kubacz Norbert 1972 M40 Biegam Naturalnie
438 Ledzion Dominik 1982 M30
439 Karwacki Artur 1978 M40 Biegnij z ProService Finteco
440 Olechowski Mateusz 1988 M30 Radykalne Centrum
441 Roziński Arkadiusz 1969 M40 UKS 4 Ursus Warszawa
442 Całka Bartłomiej 1983 M30 Nationale Nederlanden
443 Sielicki Makymilian 1988 M30 Biegnij z ProService Finteco
444 Dziumak Jakub 1990 M20
455 Jabłoński Artur 1981 M30 NATIONALE-NEDERLANDEN
456 Krochmalska Agnieszka 1973 K40 Krochmale
465 Pawłuszek Robert 1976 M40
475 Dalgiewicz Dariusz 1957 M60
478 Sypniewski Tomasz 1983 M30 Emo Oi
485 Mikułowski Michał 1972 M40 Gazele na starcie
492 Kashivskyy Oleh 1970 M40 Duklanowski Team
495 Pawłuszek Leszek 1951 M60
500 Jankowski Mariusz 1968 M50 Elipsoida
501 Pelinko Magdalena 1986 K30 RUN COOKIES RUN
507 Skrzypczyk Jakub 1987 M30
511 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
517 goral piotr 1956 M60
526 Kurczynski Maciej 1983 M30
527 Wiktorowicz Tomasz 1974 M40
528 Gołąb Łukasz 1983 M30
533 sawicki robert 1971 M40
534 Stajniak Michał 1992 M20 XTB Running Team / Smashing Pąpkins / KS Mako
535 BUDEK Maciej 2001 M16 WTM
536 BOGDAŃSKA Katarzyna 1995 K20
542 Jarecka Katarzyna 1976 K40 ADIDAS RUNNERS
547 Bartnik Monika 1972 K40 www.runandtravel.pl
551 Wiza Artur 1971 M40 Asseco Active Team
560 Mikułowska Anna 1982 K30 Gazele na starcie
564 Kashivska Oksana 1969 K40
566 Zaleska Aneta 1982 K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
567 Mierzejewska-Ćwik Sylwia 1983 K30
576 Borysowska Monika 1978 K40 KORONA Szczecin
577 Słowiński Przemysław 1981 M30
579 Balcewicz Alfred 1996 M20 Biegnij z ProService Finteco
580 Bińkowska Katarzyna 1974 K40
607 NOWAKOWSKI Czeslaw 1947 M60 KLUB BIEGACZA GOCH
617 Michna Tomasz 1987 M30
618 Suwald Andrzej 1961 M50 JacekBiega Running Team
619 Grałek Paweł 1960 M50 Markowi Biegacze
625 Dorociak Kamil 1978 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
632 Bogumił Izabela 1976 K40 ING
640 Nadolski Piotr 1973 M40
641 Nadolska Ania 1973 K40
663 Wielechowska Magdalena 1984 K30 Naprzód Młociny
688 Niezgoda Tomasz 1989 M20
690 Dajczer Rafał 1977 M40
721 Wiza Artur 1971 M40 Asseco Active Team
888 Mądrach Piotr 1983 M30 DREAM RUN
1001 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
1002 Rostworowski Jerzy 1988 M30
1003 Murawski Michal 1982 M30
1004 OKRÓJ DAWID 1983 M30 DEAF RUNNING
1005 Nowakowska Katarzyna 1982 K30 adidas Runners Warsaw
1006 Kaźmierczak Patryk 1980 M30 RSWF Jutrznia
1007 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
1008 Kuder Anna 1990 K20 SBRT
1009 Kowalczyk Bogdan 1962 M50
1010 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30
1011 Rybarski Maciej 1985 M30
1012 Maron Jacek 1968 M50 Adidas Runners Warsaw / Jack team
1013 Maron Agnieszka 1974 K40 Adidas Runners Warsaw / Jack team
1014 Isasi-Kuran, Agata 1977 K40 Markowi Biegacze
1015 Ciszewski Piotr 1978 M40
1016 Kuder Anna 1965 K50
1017 Stępień Dorota 1984 K30 Im szybciej tym szybciej
1018 Josypenko Bożena 1978 K40 DREAM RUN
1019 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nasuczaj
1020 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
1021 Kamińska Angelika 1979 K30 SIOSTRY BIEGAJĄ
1022 Gromadka Małgorzata 1979 K30 CMKP Team
1023 Jankowska Wiola 1980 K30
1024 Kunc Oliver 1991 M20 WITC
1025 Mejka Małgorzata 1986 K30
1026 Jankowski Tomasz 1979 M30
1027 Szewczyk Marek 1959 M50 Face Nordic Walking Team
1028 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 Face Nordic Walking Team
1029 Rutkowska Marta 1982 K30 DREAM RUN
1030 Olejnik Tomasz 1973 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley
1031 Hereć-Olejnik Ewa 1970 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley
1032 Cichocka Magdalena 1983 K30
1033 Matuszewski Łukasz 1986 M30 SBRT Warszawa
1034 Lepieszkiewicz Natalia 1983 K30
1035 Ptaszyńska Małgorzata 1990 K20 adidas Runners Warsaw
1036 Białoszewska Anna 1961 K50
1037 Paszek Krystyna 1961 K50 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1038 Pytel Anna 1983 K30 Adidas Runners Warsaw
1039 Korczykowski Artur 1966 M50
1040 Kępińska Kamila 1984 K30 Kamyk Biega
1041 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
1042 Wykręt Krzysztof 1968 M50 Brwinów
1043 Taraszewska Paulina 1989 K20 Reebok Run Crew
1044 Rączkowska Patrycja 1984 K30 MYKK
1045 Walczak Piotr 1988 M30 Edi Biega
1046 Pawelec Krystyna 1953 K60 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1047 Kmieć Cezary 1969 M40 Naprzód Młociny
1048 Brzozowski Artur 1966 M50
1049 Glinicki Jarosław 1976 M40
1050 Fornalski Andrzej 1969 M40
1051 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Albatrosy
1052 Borządek Aleksandra 2000 K16 Legia Run Club
1053 Daniłowicz Ewelina 1984 K30
1054 Trojanek Edyta 1979 K30 sensorybeauty.pl
1055 Jaczyński Marcin 1979 M30 Motointegrator Running Team
1056 Kozłowski Andrzej 1970 M40
1057 Dermańska Marta 1984 K30
1058 Stępniak Rafał 1980 M30 Markowi Biegacze
1059 Sobótka Karolina 1989 K20
1060 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
1061 Anderwald Jakub 1983 M30
1062 Pędzińska Sylwia 1978 K40
1063 Tędziagolski Tomasz 1978 M40 MYKK
1064 Kądzielska Magdalena 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
1065 JAWORSKA WIOLETA 1994 K20 adidas Runners Warsaw
1066 Mitura Marek 1977 M40
1067 Zamara Zbigniew 1989 M20 adidas Runners Warsaw
1068 Wilson Mark 1966 M50
1069 Brzeczkowski Paweł 1981 M30 Power Training
1070 Mosur Kamil 1977 M40
1071 Zieliński Marek 1976 M40
1072 DERESZEWSKI PIOTR 1979 M30
1073 Kula Marcin 1976 M40
1074 Stachelski Robert 1981 M30 DĄBROWSKI TEAM
1075 Duda Tomasz 1982 M30 Race Fighter
1076 Kaczorowska Martyna 1983 K30
1077 Daniłowicz Cezary 1978 M40
1078 Przybysz Jan 1978 M40
1079 Rosinski Krzysztof 1971 M40
1080 Gałka Marcin 1991 M20 BIMevo
1081 Gałka Weronika 1990 K20
1082 Gałka Katarzyna 1992 K20 BIMevo
1083 Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata 1980 K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1084 Kopycka Agnieszka 1976 K40
1085 Bogucka Martyna 1973 K40 JacekBiega Runnig Team
1086 Szwarc Grzegorz 1978 M40
1087 Miller Piotr 1970 M40 Xerox Polska Running Team
1088 Zieliński Krystian 1975 M40 Xerox Polska Running Team
1089 Bareja Leszek 1970 M40 Xerox Polska Running Team
1090 Rzymowska Krystyna 1969 K40
1091 Ogrocka Agnieszka 1979 K30 adidas Runners Warsaw
1092 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Biokod Karrots
1093 Sikora Marcin 1978 M40 Biokod Karrots
1094 Fabjanowicz Wojciech 1974 M40
1095 Syrocki Michał 1986 M30
1096 Skoczewski Marek 1971 M40 Naprzód Młociny
1097 Lewandowska Joanna 1972 K40 Warsaw Run Club
1098 Kasprzak Anna 1979 K30
1099 Rataszewska Edyta 1965 K50 Warsaw run club
1100 Jurkowska Irena 1949 K60
1101 Głogowski Marcin 1979 M30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1102 Michalska-Szmidt Magdalena 1972 K40 Nie należę
1103 Zelazek Ula 1982 K30
1104 Konatowski Bartosz 1992 M20 Biokod Karrots
1105 Żelazek Zbigniew 1982 M30
1106 Napieraj Rafał 1981 M30
1107 glasser marek 1949 M60
1108 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
1109 BANASZCZYK ARKADIUSZ 1971 M40 #RUNMEN
1110 Cywiński Marcin 1989 M20 LiTTr
1111 Słodownik Renata 1968 K50
1112 Skowroński Paweł 1982 M30
1113 WRONA Anna 1982 K30 Biokod Karrots
1114 Dałkiewicz Marta 1985 K30
1115 Konkowska-Szymańska Joanna 1967 K50 Dzikie Skrzydło
1116 Brzeczkowski Piotr 1988 M30
1117 Zwoliński Jarosław 1981 M30 Grupa DBK Warszawa
1118 Zagożdżon Bartosz 1986 M30
1119 Rusinek Piotr 1988 M30
1120 Farat Magdalena 1980 K30
1121 Kuty Arkadiusz 1970 M40
1122 Dela Edward 1953 M60 KB Ergo
1123 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
1124 Zagożdżon Katarzyna 1984 K30
1125 Wywrot Grzegorz 1982 M30 Sodexo Run
1126 Baranow Łukasz 1992 M20 Sklepnapieraj.pl
1127 Zmorzyński Jakub 1979 M30 ale Tempo
1128 Figaj Ewa 1974 K40
1129 Ostaszewski Wojciech 1980 M30 Rwa Kulszowa Runners
1130 Jambor Michał 1979 M30 Bractwo Biegowe BGK
1131 Dryja Monika 1978 K40 Obozybiegowe.pl
1132 Pachnik Piotr 1976 M40
1133 Cieplińska Wioletta 1973 K40 Naprzód Młociny
1134 Ogłoblin Adam 1992 M20 i-Sport team
1135 Mierzyńska Marta 1993 K20 i-Sport team
1136 Lis Marek 1987 M30 Przyszliśmy Popatrzeć
1137 Zieliński Kamil 1997 M20
1138 Skotnicki Jakub 1990 M20
1139 Wydro Krystian 1981 M30 adidas runners Warsaw
1140 Knoll Katarzyna 1980 K30 adidas runners Warsaw
1141 Zięba Zbigniew 1969 M40 Padł Na Ryj Team
1142 Borkowska Bożena 1968 K50 Trucht Tarchomin Team
1143 Smolarczyk Tomasz 1981 M30 INTERSPORT POLSKA S.A
1144 Tryniszewska Anna 1987 K30
1145 KOSIERADZKI ERYK 1990 M20 Adidas Run
1146 Prekiel Bartosz 1993 M20 KP PSP Przasnysz
1147 Zasada Edwin 1987 M30 Zabij Grubasa
1148 HULANICKA IRINA 1956 K60 Lasek Bielański Team
1149 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M60 Lasek Bielański Team
1150 Pawlik Michał 1985 M30 Stay Alive Med Zabezpieczenia Medyczne
1151 Grzelak Piotr 1995 M20
1152 Samul Grzegorz 1979 M30
1153 Wielądek Anna 1979 K30
1154 Janowicz Jakub 1983 M30
1155 Chojnacki Jacek 1961 M50 Nationale-Nederlanden
1156 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
1157 Sobola Honorata 1989 K20
1158 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
1159 SMYRSKI TOMASZ 1975 M40
1160 Jastak Natalia 2001 K16
1161 Boguś Marcin 1979 M30
1162 Drozd Maciej 1975 M40 Dream Run
1163 Prędki Waldemar 1955 M60 Brygada Porajów
1164 Zakrzewska-Gratys Agnieszka 1979 K30 Lecę bo chcę
1165 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989 K20
1166 Binkiewicz Grzegorz 1984 M30 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
1167 Brodzik Kamil 2000 M16 MKS Polonia Warszawa
1168 Cieślar Rafał 1984 M30 Bielsko-Biała
1169 Dymel Andrzej 1952 M60 Markowi Biegacze
1170 Uklejska Joanna 1990 K20
1171 Michalski Ryszard 1980 M30 sensorybeauty.pl
1172 Wojtczak Jakub 1992 M20 i-Sport team
1173 Szatecka Adrianna 1992 K20 i-Sport team
1174 Talarek Renata 1984 K30 i-Sport team
1175 Wasilewski Sławomir 1945 M60 PASJA Nordic Walking
1176 Piotrowski Andrzej 1973 M40 MKS Polonia Warszawa
1177 Skowroński Wojciech 1967 M50 SANTANDER RUNNERS TEAM
1178 Miedziński Piotr 1969 M40 MSD Running Club
1179 Miedzińska Katarzyna 1972 K40
1180 Maroń Sebastian 1979 M30 Filia Nationale Nederlanden Stara Miłosna
1181 PIERAŃSKI ADAM 1960 M50 VEGE RUNNERS
1182 Gratys Paweł 1978 M40 Lecę bo chcę
1183 Ciok Przemysław 1980 M30 Biegnij z ProService Finteco
1184 Kopczyńska Judyta 1978 K40
1185 Gałecki Konrad 1984 M30
1186 Kurpiewski Patryk 1994 M20
1187 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K30 Nationale-Nederlanden
1188 Koszczuk Łukasz 1983 M30 Nationale-Nederlanden
1189 Brzuszkiewicz Michał 1988 M30 Nationale-Nederlanden
1190 Wojciechowska Joanna 1987 K30 Nationale-Nederlanden
1191 Chwedczuk Robert 1987 M30
1192 Goliszewski Tomasz 1990 M20
1193 Woldan Kamila 1989 K20 Nationale-Nederlanden
1194 Chu Pham Xuan Hieu 1988 M30 Nationale-Nederlanden
1195 Freeman Urszula 1977 K40 Nationale-Nederlanden
1196 Smus Marcin 1983 M30 Nationale-Nederlanden
1197 Nasierowski Jakub 1990 M20 Nationale-Nederlanden
1198 Walendowicz Michał 1985 M30 Nationale-Nederlanden
1199 Pociejewska Justyna 1981 K30 Nationale-Nederlanden
1200 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale-Nederlanden
1201 KUROWSKI MACIEJ 1980 M30 Nationale-Nederlanden
1202 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
1203 Jung Ela 1979 K30 Nationale-Nederlanden
1204 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
1205 Walac Jacek 1983 M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1206 Górska-Babik Joanna 1978 K40
1207 Łęcka Agnieszka 1989 K20 Hercog Running Team
1208 Stachula Paweł 1985 M30 Nationale-Nederlanden
1209 Kosowski Przemysław 1969 M40 Nationale-Nederlanden
1210 Kołosowski Michał 1975 M40
1211 Vovk Alina 1991 K20 adidas Runners Warsaw
1212 Książek-Rybacka Magdalena 1985 K30
1213 Szewczyk Marcin 1977 M40 Nationale-Nederlanden
1214 Olechno Aniela 1983 K30 Nationale-Nederlanden
1215 Strzelczyk Marlena 1988 K30 Nationale-Nederlanden
1216 Błaziński Witold 1985 M30
1217 Ostałowski Paweł 1992 M20
1218 Rybacka Edyta 1986 K30 ActionTwins
1219 Bednarczyk Anna 1979 K30 BARTKI
1220 Padzik Sylwia 1987 K30
1221 Bielec Zuzanna 1995 K20
1222 Stańczyk Karolina 1974 K40 Dream Run
1223 Matuszewski Piotr 1980 M30 Nationale-Nederlanden
1224 Mendala Adam 1992 M20
1225 Mazloum Amir 1987 M30 Kuźnia Triathlonu
1226 Kowalczyk Adam 1985 M30 adidas Runners Warsaw
1227 Ostaszewski Marek 1984 M30
1228 Gonet Katarzyna 1974 K40 RozpędzOna
1229 Wierzynska Aga 1979 K30
1230 Hunkiewicz Wojciech 1972 M40 Markowi Biegacze
1231 Lichwała Witold 1983 M30
1232 Borowik Monika 1986 K30 adidas Runners Warsaw
1233 Usarek Karolina 1988 K30 Vege Runners
1234 Czerwoński Artur 1968 M50 Widłorogi
1235 Czyhin Igor 1985 M30 Dzikie Koty
1236 Leśniak Jacek 1980 M30 DRUŻYNA BLONDYNA
1237 Pelvetska Oksana 1978 K40 adidas Runners Warsaw
1238 Jaśkiewicz Rafał 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1239 Gajdecki Tomek 1978 M40 Accenture
1240 Gajdecka Adriana 1979 K30 Orange Polska
1241 Wysocki Konrad 1982 M30 K.S. Alaska
1242 Sędzik Joanna 1980 K30 Biegamy RAZEM
1243 Szewczuk Maksym 1987 M30
1244 Jabłońska Sylwia 1986 K30
1245 Kwasowiec Andrzej 1974 M40 Nationale-Nederlanden
1246 Suska Magdalena 1985 K30 Nationale-Nederlanden
1247 marzec zbigniew 1985 M30 DREAM RUN
1248 Pakuła Magdalena 1980 K30
1249 Karłowicz Anna 1973 K40
1250 Strzelecka Marta 1983 K30
1251 Mechelewski Bartłomiej 1973 M40 Nationale-Nederlanden
1252 Larwiński Patryk 1982 M30 ORSINO AKD
1253 Burdan Adam 1984 M30
1254 Matejak Patryk 1990 M20 APS Energia
1255 Nowak Tomasz 1991 M20 Biokod Karrots
1256 Sięda Arkadiusz 1990 M20 APS ENERGIA
1257 Rodak-Dębowska Magdalena 1972 K40 FitnessPR
1258 Leśniak Urszula 1985 K30
1259 Suchodolski Aleksander 1980 M30 APS ENERGIA
1260 Malinowski Dariusz 1974 M40
1261 Okrzeja Grzegorz 1985 M30 APS ENERGIA
1262 Stolarski Rafał 1974 M40 NATIONALE-NEDERLANDEN
1263 Bartolik Piotr 1978 M40 Nationale-Nederlanden
1264 Czarnota Andrzej 1966 M50 Nationale-Nederlanden
1265 Miatkowski Błażej 1970 M40 ATMAN Runners
1266 Giza Paweł 1973 M40 Nationale-Nederlanden
1267 Zawierucha Leszek 1972 M40 Nationale-Nederlanden
1268 Woźniak Paweł 1993 M20 Nationale Nederlanden
1269 Graczyk Mariusz 1971 M40
1270 Turek Michal Piotr 1981 M30 M P T
1271 Sadowski Tomasz 1993 M20 Nationale-Nederlanden
1272 Pniewska Edyta 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
1273 Wisławska Amanda 1993 K20
1274 Kielak Leszek 1987 M30 Entre Running
1275 Ostaszewski Marcin 1987 M30 Honda Dominator
1276 Kopeć Kamil 1994 M20
1277 Jóźwik Jarosław 1966 M50
1278 Skłodowski Rafał 1977 M40
1279 Cyrny Rafał 1977 M40
1280 Klaś Łukasz 1975 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1281 Sokołowski Kamil 1986 M30
1282 Głębocka-Roszczyk Joanna 1984 K30 SBRT, RDB
1283 Pieczarka Wojciech 1984 M30
1284 Kociołek Michał 1978 M40 Stare Babice Biegają
1285 Wojtczak Krzysztof 1982 M30 Markowi Biegacze
1286 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50
1287 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
1288 Zawadka Dariusz 1977 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1289 Wróbel Marcin 1972 M40 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
1290 Wróbel Aneta 1974 K40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1291 Włodarczyk Anna 1974 K40 RozpędzOna
1292 Fabisiak Patryk 1982 M30
1293 Ciężkowski Paweł 1979 M30 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
1294 Dąbrowski Andrzej 1960 M50 Ostatnia prosta
1295 Jędraszczyk Karolina 1983 K30 Nationale-Nederlanden
1296 CHRUPEK MACIEJ 1983 M30
1297 Sadowska Katarzyna 1986 K30 Nationale-Nederlanden
1298 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
1299 Kryńska Anna 1982 K30 Off-Road Runners Benefit Systems
1300 Hakenberg Dorota 1974 K40 Nationale-Nederlanden
1301 Prus Małgorzata 1993 K20 Decathlon Triathlon Team
1302 Boss Oskar 1994 M20 Nationale-Nederlanden
1303 Szymanik Paweł 1973 M40
1304 Kariozen Michał 1978 M40
1305 Nowak Bartek 1982 M30
1306 Iuzzolino Gregorio 1981 M30 Brigante Corri
1307 Winkowska-Struzik Magdalena 1983 K30 adidas Runners Warsaw
1308 Kozakiewicz Ryszard 1972 M40 adidas Runners Warsaw
1309 Wieczorek Patryk 1993 M20 adidas Runners Warsaw
1310 Baluta Paweł 1981 M30 adidas Runners Warsaw
1311 Sanchez Bernabeu Alberto 1983 M30 TMS Brokers
1312 Rzyszkiewicz Tomasz 1973 M40 PĘDZĄCE LENIWCE/MKS PODLASIE Sokołów Podlaski
1313 PAŁYSA Marek 1974 M40 TRI NEGU
1314 Kralik Sylwia 1982 K30
1315 Strzyżowski Marcin 1978 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1316 Stradomski Artur 1974 M40 Markowi Biegacze
1317 poulain kamil 1998 M20 MKS Polonia Warszawa
1318 Kuźniarski Paweł 1982 M30 T-Mobile Sport Team
1319 Adamiak Rafał 1980 M30
1320 Głuszcz Beata 1989 K20 Adidas Runners Warsaw
1321 Jarochowski Władysław 1957 M60
1322 Tendaj Daniel 1969 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1323 Białobrzeski Maciej 1991 M20 adidas Runners Warsaw
1324 Ługowski Sylwester 1989 M20 adidas Runners Warsaw
1325 SKRZYNIARZ RAFAŁ 1985 M30 adidas Runners Warsaw
1326 Rokicki Szymon 1988 M30
1327 OGONEK KATARZYNA 1980 K30
1328 Bakuła Marek 1979 M30 Sbrt
1329 STACHOWIAK MACIEJ 1979 M30 Adidas Runners Warsaw
1330 Kroszka Beata 1971 K40
1331 Osiak Jakub 1995 M20 Biokod Karrots
1332 Nowicki Dominik 1984 M30 Biokod Karrots
1333 Michalczyk Tomasz 1979 M30 Naprzód Młociny
1334 Michalczyk Anna 1980 K30 Naprzód Młociny
1335 SZCZUTOWSKA OLGA 1974 K40
1336 Pisarczyk Grzegorz 1980 M30 Naprzód Młociny
1337 Wilk-Majewska Justyna 1986 K30 Reebok Run Crew
1338 Kazała Piotr 1970 M40 adidas Runners Warsaw
1339 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 K40 adidas Runners Warsaw
1340 Maziarz Damian 1984 M30 Naprzód Młociny
1341 Grabowska Anna 1979 K30 Odłam Rozrywkowy
1342 Jędrzejczyk Kasia 1990 K20 Odłam Rozrywkowy
1343 Lipiec Łukasz 1993 M20
1344 Stolarski Maciej 1973 M40 MYKK
1345 SIEMIĄTKOWSKI ADRIAN 1993 M20
1346 Basis Marcin 1974 M40 Biegam Naturalnie
1347 Gruza Marek 1976 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1348 Niemczyk Damian 1983 M30 DREAM RUN
1349 Przywózki Rafał 1993 M20 #BBKTS
1350 Scheffner Zygmunt 1970 M40
1351 Graczyk Damian 1982 M30
1352 Gumieniak Piotr 1984 M30 Nationale-Nederlanden
1353 Karpiłowski Bartosz 1977 M40 Vicious Circle
1354 Wiśniewski Dominik 1979 M30
1355 Świrta Paweł 1989 M20 Grupa DBK Warszawa
1356 Siedlecki Łukasz 1985 M30 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1357 Bohusz-Rubaszewska Ewa 1955 K60
1358 Rubaszewski Paweł 1961 M50
1359 Berkan Marek 1976 M40 e-point
1360 Anuszewski Michał 1981 M30
1361 Wiszenko Piotr 1999 M16
1362 Stolarski Maciej 1988 M30 e-point SA
1363 Kwiatkowski Piotr 1981 M30
1364 Hołowacz Tomasz 1940 M60 Kondycja
1365 Roman Paweł 1977 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1366 Rząsowska Anna 1982 K30
1367 Krzempek Aleksander 1973 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1368 Dąbrowski Robert 1971 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1369 Chudzik Dorota 1978 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1370 Wojtyła Bartosz 1988 M30 Biegnij z ProService Finteco
1371 Gumowska Beata 1969 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1372 Piłat Renata 1967 K50 Dziady OCR
1373 Kowalec Łukasz 1979 M30 MYKK
1374 Matyszczak Dominik 2002 M16 Klub KENKO
1375 Matyszczak Damian 2001 M16 Klub KENKO
1376 Suwała Katarzyna 1988 K30 adidas Runners Warsaw
1377 Bąba Sylwia 1989 K20 MYKK
1378 Miszczak Maciej 1985 M30 e-point S.A.
1379 Gartkiewicz Adam 1970 M40 Adidas Runners Warsaw
1380 Stankiewicz Joanna 1990 K20 adidas Runners Warsaw
1381 Rak Łukasz Bidon 1979 M30 Grupa Pana Tolka / #ChaseYourDreams
1382 Najbert Krystian 1978 M40 PKO BP
1383 Karczewski Wiktor 1978 M40 Markowi Biegacze
1384 Deresz Wiktor 1992 M20 adidas Runners Warsaw
1385 Rąbalski Marcin 1985 M30 adidas Runners Warsaw
1386 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K30 Biegnij z ProService Finteco
1387 Domaradzka Violetta 1977 K40 Run Vegan Team
1388 Myszka Joanna 1981 K30
1389 Rabiej Wojciech 1974 M40 Duklanowski Team
1390 Berkan Małgorzata 1980 K30
1391 Kowal Konrad 1981 M30 Vege Runners
1392 Katana Katarzyna 1974 K40 Rozbiegany Piastów
1393 Stankowski Rafał 1981 M30 DREAM RUN / Szuramsobie
1394 Michael Monika 1988 K30 adidas runners Warsaw
1395 Gawrys Adam 1989 M20 DARTH THORUS
1396 Maliszewski Jerzy 1966 M50
1397 Omielan Wojciech 1994 M20
1398 Chruściel Lucyna 1988 K30 adidas Runners Warsaw
1399 Łyp Monika 1984 K30 Rozbiegany Piastów
1400 Nowacka Małgorzata 1983 K30 Adidas Runners Warsaw
1401 Fiszer Wojciech 1991 M20
1402 Mika Tomasz 1979 M30 LaboSport Team
1403 Wojtasik Joanna 1983 K30
1404 Wojtasik Adam 1982 M30
1405 Borkowski Mikołaj 1987 M30
1406 Kaska Sylwia 1987 K30
1407 Tomczyk Ewa 1984 K30
1408 Sadkowska Magdalena 1983 K30
1409 GODEK Marek 1969 M40 Nationale-Nederlanden
1410 Bourich Katarzyna 1989 K20
1411 Fidecki Bartłomiej 1985 M30
1412 Różańska Magdalena 1976 K40
1413 Modras Agnieszka 1979 K30
1414 WNOROWSKI STEFAN 1978 M40 Grey
1415 Gałązka Andrzej 1967 M50 www.runandtravel.pl
1416 Czarnecki Krzysztof 1978 M40
1417 Czerniak Michal 1980 M30
1418 Bury Małgorzata 1979 K30 brak/PZU Sport Team
1419 BRZOZOWSKI Tomasz 1991 M20
1420 Czop Malgosia 1982 K30 DD Running Team
1421 Kaseja Łucja 1986 K30 Niezła Kroba
1422 Szatecki Maksymilian 1996 M20 i-Sport Team
1423 Remiszewska Aleksandra 1980 K30 KS Staszewscy
1424 Mikusek Paweł 1977 M40 Forum Energii
1425 Głodek Robert 1984 M30
1426 Dąbrowska Jolanta 1983 K30 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
1427 Klimek Andrzej 1979 M30
1428 Lewiński Marcin 1979 M30
1429 Czaja-Linczewski Luiza 1973 K40
1430 Kaseja Janek 1987 M30 Niezła Korba
1431 Brzuszkiewicz Jolanta 1988 K30
1432 Sztuba Olga 1982 K30 4Sz
1433 Wilczura Marek 1972 M40 KS Staszewscy / BieganiePo40 w Nudne Piątki
1434 Wojciechowski Marek 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1435 Kowal Agnieszka 1980 K30 Adidas Runnners Warsaw
1436 Szwed Łukasz 1977 M40
1437 Zalewski Cezary 1979 M30 PĘDZĄCE LENIWCE
1438 Bieszyński Bartosz 1984 M30 KK Team
1439 Gałka Oskar 1984 M30
1440 Puławska Joanna 1976 K40 Team bOsman
1441 Składanek Jakub 1989 M20 LiTT
1442 Strzelka Rafał 1988 M30
1443 Gomółka-Piątek Małgorzata 1968 K50
1444 Ługowski Damian 1988 M30 adidas Runners Warsaw
1445 Leszczuk Patrycja 1991 K20 Nationale-Nederlanden
1446 Kozina Adam 1970 M40
1447 Makarewicz Wojciech 1978 M40 MYKK
1448 Hunkiewicz Ewelina 1976 K40 Markowi Biegacze
1449 Fajdek Adam 1988 M30
1450 Zbroszczyk Michał 1989 M20 Byle do mety
1451 Palmowski Artur 1975 M40 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
1452 Dąbrowski Adam 1984 M30 Alior Running Team
1453 Ejsymond Daniel 1972 M40 NOTUS running team
1454 Jarosz Marcin 1982 M30 Notus Running Team
1455 Grossu Ghennadii 1970 M40 Notus Running Team
1456 Malinowski Radek 1982 M30
1457 Łukowska Agnieszka 1977 K40 Adidas Runners Warsaw
1458 Adamski Przemysław 1992 M20
1459 Wiaderna Nina 1986 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni