z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 5

19.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Żochowski Daniel 1997 M20 Żórawski Team/SBRT WARSZAWA
3 Parfianowicz Piotr 1994 M20 UNTS Warszawa
4 Gromek Radosław 1983 M30 TrenerBiegania.pl
5 Jabłoński Artur 1981 M40 DREAM RUN/NATIONALE-NEDERLANDEN
6 Oskierko Łukasz 1989 M30 Piekielni Warszawa
7 Mielewczyk Piotr 1990 M30 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
8 Raczyński Mikołaj 1992 M20 Piekielni Warszawa
9 Świrgoń Adam 1994 M20 TrenerBiegania.pl
10 Stelmach Dominika 1982 K30 Adidas Runners Warsaw
11 Wicha Iwona 1987 K30 DREAM RUN/LŁKS PREFBET ŚNIADOWO
12 Mazek Emilia 1993 K20 Sklep Biegacza
15 Kostrzewska Justyna 1982 K30 Adidas Runner Warsaw
16 Wykręt Krzysztof 1968 M50
17 Ziomek Tomasz 1976 M40
18 Balcerzak Magdalena 1997 K20
19 Pytel Anna 1983 K30
20 Stańczak Dominika 1979 K40 Team ZabieganeDni
21 Skwarcz Paweł 1984 M30 BieganiePo40.pl
22 Prekiel Bartosz 1993 M20 KS Przaśnik
23 Mróz Gabriela 1993 K20 Pawko Runner Team/MUKS Podkarpacie Jedlicze
24 Piórkowska Agnieszka 1978 K40 BRB Bydgoszcz
25 Zmorzyński Jakub 1979 M40 Bakalland
26 Turek Michał 1981 M40 BezNapinki
27 Przychodzki Łukasz 1981 M40 Team Kopeć
28 Murawski Michal 1982 M30
29 Różańska Magdalena 1976 K40 Nationale Nederlanden Running Team
30 Sierzputowska Ewa 1966 K50 Niezrzeszona
31 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
32 Matuszewski Łukasz 1986 M30 BW Runnig TEAM
33 Melska Karolina 1986 K30
34 Ceejowski Marcin 1973 M40
35 Krochmal Paweł 1993 M20 PAWKO RUNNER TEAM
37 Podsiadły Maciej 1989 M30 KS Staszewscy
38 Kowalska Malgorzata 1973 K40
39 Szczepańska Ewa 1974 K40
40 Abdallah Yousry 1948 M60
41 Kroszka Beata 1971 K50 KS Staszewscy
42 Woch Krzysztof 1980 M40 WIDŁOROGI
43 Więckowski Łukasz 1995 M20 Kifato MK
44 Dykty Jarosław 1983 M30
45 Brzeczkowski Paweł 1981 M40 Power Training
46 Kępińska Kamila 1984 K30 Kamyk Biega
47 Pańczyk Marta 1979 K40 Team Kopeć
48 Henrewicz Kuba 1976 M40
49 Górecki Rafał 1978 M40 Goorecki Team
50 Górecka Katarzyna 1978 K40 Goorecki Team
51 Klimek Andrzej 1979 M40
52 Karpiński Marcin 1983 M30
53 Chmiel Przemysław 1978 M40 Albatrosy
54 Jakubisiak Renata 1981 K40 Biegam na Tarchominie
55 jakubowska joanna 1977 K40 Trimasters
56 Gonet Katarzyna 1974 K40 RozpędzOne
57 Kotlęga Anna 1980 K40 ino ino
58 Kolek Małgorzata 1976 K40 ino ino
59 Wągrodzki Rafał 1982 M30 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
60 Jurkowska Irena 1949 K60
61 Arak Tomasz 1979 M40 Mesmerik Runners
62 Parfianowicz Zuzanna 1993 K20 UNTS Warszawa
63 Kwaśniewski Krzysztof 1970 M50 Trener Forest / KS STASZEWSCY
64 Rączkowska Patrycja 1984 K30 MYKK
65 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30 Team Zabiegane Dni
66 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
67 Specjalski Maciej 1987 M30 Colonnade Running Team
68 Modras Agnieszka 1979 K40 Bractwo biegowe BGK
69 Rączkowski Adam 1981 M40 MYKK
70 Corlatan Nicu 1980 M40
71 Bondara Jaśmina 1988 K30
72 Łoś Krzysztof 1959 M60 SBRT/Bieguni 2022
73 Tylman Radosław 1989 M30
74 Malinowski Dariusz 1974 M40
75 Kroszka Krzysztof 1971 M50 KS Staszewscy
76 Jakubowski Jarosław 1975 M40 Trimasters Warszawa
77 Rąbalski Marcin 1985 M30 adidas Runners Warsaw
78 Steć Adrianna 1988 K30 Adidas Runners Warsaw
79 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50 BIEGUNI 2022
80 Fabisiak Patryk 1982 M30
81 Siek Urszula 1979 K40
82 Tranda Łukasz 1981 M40 MYKK
83 Zaremba Wojciech 1977 M40
84 Fortuniak Weronika 1998 K20 UNTS Warszawa
85 Nawrot Magdalena 1982 K30
86 Wiśniewska-Duda Anna 1986 K30
87 Witczak Piotr 1975 M40
88 Kociołek Michał 1978 M40 Stare Babice Biegają
89 Ptasiński Piotr 1970 M50
90 Frątczak Mateusz 1983 M30 Adidas Runners Warsaw
91 Tędziagolski Tomasz 1978 M40 MYKK
92 Ożibko Michał 1985 M30
93 Sobiczewski Rafał 1984 M30
94 Gawrylczyk Andrzej 1990 M30 Good Coach Team
95 Witkowski Paweł 1979 M40 TrenerBiegania.pl
96 Wasiewicz Adam 1983 M30 Nie mój cyrk, nie moje małpy
97 Lichwała Witold 1983 M30 Na luźnej torbie
98 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K40 Biegaj z Dymkiem /KS Staszewscy
99 Ciok Przemysław 1980 M40 KS Staszewscy
100 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW 1982 M30 Biegaj z Ursusem
101 Nowakowska Beata 1977 K40 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE
102 Jankowska Wiola 1980 K40
103 Jarochowski Władysław 1957 M60
104 Sięda Arkadiusz 1990 M30
105 Zawadka Marta 2004 K16 Pawko Runner Team
106 Stańczuk Krzysztof 1984 M30
107 Mitruś Paweł 1992 M20 neon team
108 Mitruś Katarzyna 1992 K20 neon team
109 Prugar Fukowska Paulina 1983 K30 NeOn Team
110 Zawadka Dariusz 1977 M40
111 Pędzińska Sylwia 1978 K40
112 Brzeczkowski Piotr 1988 M30
113 Kropiewnicki Jerzy 1980 M40 FantasTRIcs
114 Drozd Maciej 1975 M40 Dream Run
115 Gwadera Kasia 1983 K30 Grupa OLX Team
116 Jachowicz Grzegorz 1983 M30 Grupa OLX Team
117 Kupniewska Karina 1994 K20 Grupa OLX Team
118 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
119 Ochab Janusz 1971 M50
120 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Good Coach Team
121 Górka Marcin 1971 M50
122 Ostaszewski Marek 1984 M30
123 HULANICKA IRINA 1956 K60 Goggle Team
124 Piotrowski Andrzej 1972 M40 Ortoreh team
125 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M60 Goggle Team
126 Nowak Magdalena 1984 K30 Filip Running Team
127 Mossakowski Wojciech 1998 M20 UNTS Warszawa
128 Winnicka Edyta 1988 K30 adidas Runners Warsaw / Słodkie Pączki
129 Korczykowski Artur 1966 M50
130 Guśpiel Katarzyna 1978 K40
131 Sadłowski Piotr 1984 M30 Rozbiegany Sulejówek
132 Więckowski Jakub 1985 M30 Grupa OLX Team
133 PŁOŃSKI MARIUSZ 1985 M30
134 Domagała Aleksandra 1980 K40 Biegam bo muszę
135 Kaseja Janek 1987 M30 Niezła Korba
136 Panfil Łukasz 1980 M40 CITYTRAIL TEAM
137 Szulc Joanna 1971 K50
138 Sprawka Joanna 1991 K30 PCH_RUN
139 Furmaniak-Pańczak Joanna 1989 K30 RozpędzOne
140 Zielinska Sylwia 1974 K40
141 Wiśniewski Krzysztof 1982 M30 Wisnia
142 Kędzierska Małgorzata 1990 K30
143 Ostaszewski Wojciech 1980 M40 Werkus Runners
144 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
145 Marecki Wiktor 1996 M20
146 Turek Michal Piotr 1981 M40
147 Dałkiewicz Marta 1985 K30
148 Slodziak Mateusz 1978 M40
149 Rusinek Piotr 1988 M30
150 Dąbrowski Marcin 1967 M50
151 Brudniak Mariusz 1980 M40
152 Słonecka Agnieszka 1986 K30
153 Kryński Piotr 1980 M40 Adidas Runners Warsaw
154 Skoczewski Marek 1971 M50 Naprzód Młociny / NBRC
155 Smoczyk Mirosława 1975 K40
156 Zubrzycki Janusz 1978 M40 OLDSKULL
157 Krasowicz Lidia 1981 K40
158 Malczuk Andrzej 1975 M40 Biegu Północny
159 Chugay Nazar 1996 M20
160 BARAN ZENON 1960 M60 HOMOKOMANDO
161 Marczewski Marcin 1978 M40 RESILIA BEMOWO
162 Wysokinski Konrad 1978 M40 Mesmerik Runners
163 Polkowski Piotr 1985 M30
164 Łubian-Stokarska Monika 1981 K40
165 Hołopiak Ewa 1961 K60 New Balance Run Crew
166 Charmuszko Monika 1983 K30
167 Lasota Franciszek 2005 M16
168 Rosinski Krzysztof 1971 M50 Zaliniamety
169 Maler Władysław 1940 M60 New Balance Run Club
170 Kukielska Karolina 1981 K40
171 Krzempek Aleksander 1973 M40 BieganiePo40.pl
172 Siedlecki Łukasz 1985 M30 BieganiePo40.pl
173 Kwiatkowska Katarzyna 1982 K30
174 Gruza Marek 1976 M40 BieganiePo40.pl
175 Olejnik Tomasz 1973 M40 RUN FUN Oley
176 Sprzączak Marta 1982 K30
177 Jackl Franciszek 1984 M30
178 Głębocka-Roszczyk Joanna 1984 K30 Bielańskie Dziki, Naprzód Młociny
179 Anuszewski Michał 1981 M40 Dream Run
180 Zalewski Cezary 1979 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
181 Rybiński Andrzej 1976 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
182 Stańczyk Bartosz 1983 M30
183 GĄTARCZYK MARIUSZ 1983 M30 Dzikie Grubasy Szatana
184 Jaczyński Marcin 1979 M40 Motointegrator Running Team
185 Krzekotowski Maciej 1981 M40
186 Cichowski Michał 1984 M30
187 Brzozowski Artur 1966 M50
188 Wydro Krystian 1981 M40 adidas runners Warsaw
189 Zawadzka Magdalena 1981 K40 KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa
190 Białek Agnieszka 1979 K40
191 Piechór Małgorzata 1990 K30
192 Polak Lechosław 1963 M50 LechuBiega
193 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Eracent Running Team
194 Mazurek Patryk 1983 M30 Loyalty Point Racing Team
195 Makowski Marcin 1991 M30
196 Żurawska Joanna 1991 K30
197 Heine Krzysiek 1976 M40
198 Sokólska Dorota 1962 K50
199 Piątek Bożena 1995 K20 Adidas Runners Warsaw
200 Wieteska Łukasz 1991 M30
201 Gorzoch Justyna 1984 K30 KW Warszawa
202 Molenda Monika 1975 K40 Nationale Nederlanden KWW
203 Maroń Sebastian 1979 M40 Filia Nationale Nederlanden Stara Miłosna
204 Łabędzki Konrad 1986 M30 Duklanowski Team
205 Mazur Robert 1968 M50
206 Adamczyk Robert 1981 M40
207 Chmiel Agata 1984 K30 Bemowo Biega
208 Filipek Grzegorz 1971 M50
209 Zając Wacław 1972 M40 Team Parszczyńskich
210 Kozerski Łukasz 1976 M40
211 Specht Mikołaj 1976 M40
212 Szczęsny Michał 1979 M40
213 Zgórzak Adam 1983 M30
214 Dominiak Adam 1986 M30
215 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
216 Hagen Marta 1989 K30 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
217 blaim Katarzyna 1974 K40 NEON TEAM
218 Brzuszkiewicz Jolanta 1988 K30 Dream Run
219 Gogol Tomasz 1989 M30
220 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale Nederlanden Running Team
221 KUROWSKI MACIEJ 1980 M40 Nationale-Nederlanden
222 Zabłocka Małgorzata 1977 K40 Nationale Nederlanden Running Team
223 Różański Robert 1969 M50
224 Olechno Aniela 1983 K30 Nationale Nederlanden Running Team
225 Brzuszkiewicz Michał 1988 M30 DREAM RUN
226 Szewczyk Marcin 1977 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
227 Grabowski Michał 1983 M30
228 Grabowska Agnieszka 1983 K30
229 Koszczuk Łukasz 1983 M30 Nationale Nederlanden Running Team
230 Chmielewska Agnieszka 1978 K40
231 Stachula Paweł 1985 M30 Nationale Nederlanden Running Team
232 Giza Paweł 1973 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
233 Zambrowski Sławomir 1977 M40
234 Ataman Tomasz 1981 M40
235 Paluch Justyna 1984 K30
236 Matuszewski Piotr 1980 M40 Nationale Nederlanden Running Team
237 Gordon Kamila 1997 K20
238 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
239 Kopczyńska Dominika 1973 K40 Nationale Nederlanden Running Team
240 Freeman Urszula 1977 K40 Nationale-Nederlanden Running Team
241 Bakuła Marek 1979 M40
242 Wygonowski Jacek 1972 M40
243 Siegieda Michał 1989 M30 Adidas Runners Warsaw
244 Stępniak Michał 1969 M50 SKLEP BIEGACZA / Kotki Dorotki
245 Stępniak Rafał 1980 M40 Markowi Biegacze
246 reda alicja 1960 K60 NW CZŁAPSKI TEAM
247 Golędzinowski Tomasz 1965 M50
248 Rymer Aleksandra 1983 K30
249 Bernat Mateusz 1986 M30
250 Mandecki Jakub 1978 M40 adidas Runners Warsaw
251 Górniak Agnieszka 1986 K30
252 Popławski Jan 1993 M20 Neon Team
253 Zięba Mariusz 1972 M40 Bobowska Grupa Biegowa
254 Napieraj Rafał 1981 M40
255 Dąbrowska Anna Maria 1975 K40 Adekada
256 Mechliński Bartłomiej 1979 M40 Decathlon Targówek
257 Krawcewicz Tomasz 1979 M40 Nationale Nederlanden Running Team
258 Nowakowska Katarzyna 1982 K30 adidas Runners Warsaw
259 Suwała Jacek 1976 M40
260 Bielecki Marcin 1981 M40 Sokudo Otwock
261 Lewandowski Michał 1991 M30 Izabelin na Start
262 Drabiński Adrian 1978 M40 BeerSpirit
263 Obłudka Adam 1978 M40 BeerSpirit
264 Bancewicz Maria 1998 K20
265 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K30 Nationale-Nederlanden Running Team
266 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
267 Ismail Mahmoud 1989 M30
268 Chojnowska Monika 1983 K30 Adidas Runners Warsaw
269 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
270 PIETRASIK ELŻBIETA 1985 K30
271 Ostaszewska Katarzyna 1974 K40
272 Niegowski Robert 1982 M30 Stare Babice Biegają
273 Sobieski Jan 1990 M30 Neon Team
274 Gierak Kris 1980 M40 drużyna Bunia
275 Jędraszczyk Karolina 1983 K30 Nationale Nederlanden Running Team
276 Michałek Tomasz 1972 M40
277 Karolczuk Aleksandra 2004 K16 KP LO Rawa Mazowiecka
278 Fajkowski Piotr 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
279 Krzewski Piotr 1983 M30 Nationale-Nederlanden
280 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka 1987 K30 adidas Runners Warsaw
281 Wojciechowska Magdalena 1991 K30
282 Jasinowicz Aleksandra 1994 K20 TriNEGU
283 Wodejko Artur 1976 M40
284 Mechelewski Bartłomiej 1973 M40 Nationale Nederlanden Running Team
285 Pieczarka Wojciech 1984 M30
286 Bieliński Maciek 1986 M30
287 Różańska Zosia 2003 K16
288 wasilewski piotr 1978 M40 NeON Team
289 Olender Paweł 1977 M40 OLO TEAM
290 Tomicki Adrian 1993 M20
291 Radzimowski Sylwester 1979 M40 Nationale Nederlanden Running Team
292 Kosowski Przemysław 1969 M50 Nationale Nederlanden Running Team
293 Słodownik Renata 1968 K50
294 Zalewski Sebastian 2004 M16
295 Molenda Marcin 1978 M40 Sine Pęto Team
296 Żywień Marek 1966 M50 ONLY SPEEDWAY
297 Czarnecki Tomasz 1976 M40 SOKUDO Otwock
298 Sienkiewicz Michał 1985 M30
299 Jazłocki Łukasz 1982 M30 TWDW
300 Orzoł Michał 1984 M30
301 Waśniewski Albert 1987 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
302 Kobuszewski Artur 1980 M40 Sklep Biegacza Running Team
303 Słowiński Michał 1995 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
304 Solecki Aleksander 1974 M40 NeON Team
305 Łazuga Robert 1994 M20 Decathlon Team
306 Brulińska Agata 1993 K20 Decathlon Team
307 Cukier Ewa 1997 K20 Decathlon Team
308 Kolaniam Tomasz 1989 M30
309 Tarkowska Agnieszka 1980 K40 Decathlon Team
310 Wąchocka Julia 1999 K20 Decathlon Team
311 Ćwik Wojciech 1991 M30 Decathlon Team
312 Olbryś Jacek 1990 M30 Decathlon Team
313 Leśniewski Paweł 1989 M30
314 Bujnowska Małgorzata 1985 K30
315 Len Mariusz 1961 M60
316 SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 1981 M40 BieganiePo40.pl
317 Mochocki Michal 1983 M30 Mochobudrunners
318 Ostrowski Dariusz 1967 M50
319 Jackiewicz Irena 1976 K40
320 Majcher Elżbieta 1984 K30
321 Wojciechowska Sylwia 1982 K30
322 Siwirska Anna 1989 K30 Adidas Runners Warsaw
323 Boss Oskar 1994 M20 Dream Run
324 glasser marek 1949 M60
325 Patecki Marcin 1989 M30 Piekielni Warszawa
326 Rombalska Julia 1997 K20 Decathlon Targówek
327 pluta daniel 1985 M30 AmeriGas Polska
328 Parmee Alexander 1990 M30 Adidas Runners Warsaw
329 Paluch Krzysztof 1967 M50
330 Rząsowska Anna 1982 K30
331 Duda Robert 1969 M50
332 Szałkowski Dawid 1978 M40 Markowi Biegacze
333 Lewandowska Joanna 1972 K40
334 Zaleska Olga 1990 K30
335 Skotnicki Jakub 1990 M30 Duklanowski Team
336 Napiórkowska Katarzyna 1980 K40
337 Augustyniak Aleksandra 1977 K40
338 Piotrowski Paweł 1993 M20
339 Muszyński Wojciech 1990 M30 AmeriGas Polska
340 GARDZIŃSKI RAJMUND 1970 M50
341 Jędrzejewski Marcin 1990 M30
342 Ostaszewski Marcin 1987 M30 Paciak.pl forum running club
343 Matysiak Paweł 1984 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
344 Wawrzyniak Damian 1993 M20 Accenture
345 Jakubek-Skultecka Monika 1984 K30
346 Bieszyński Bartosz 1984 M30 Krzysiu i Kuba Team
347 Biederka Zbigniew 1955 M60
348 Targowski Jan 1984 M30
349 Rybczak Paweł 1988 M30 Accenture
350 Kowalczyk justyna 1970 K50 Accenture
351 Jazukiewicz Ewa 1973 K40 eAzymut.pl
352 Gołębiowski Maciej 1971 M50
353 Biaduń Daniel 1982 M30
354 Bałaj Krzysztof 1996 M20 Decathlon Targówek
355 Masłowska Martyna 1990 K30
356 Świć Bartek 1985 M30
357 SZCZUTOWSKA OLGA 1974 K40
358 Przybylak Wanda 1955 K60 Pawko Runner Team
359 Tupalska Katarzyna 1981 K40
360 Nagórski Kamil 1975 M40 Neon Team
361 Wierzbicki Łukasz 1980 M40 Kuźnia Triathlonu
362 JAWORSKA MARIA 1974 K40 Decathlon Team
363 Mazur Mateusz 1987 M30 Pawko Runner Team
364 KURZ IZABELA 1984 K30 Biegowy Wariat Running Team
365 Then Aleksander 1976 M40 Adidas Runners Warsaw
366 Olender Lena 2005 K16 OlO TEAM
367 Wilczura Marek 1972 M40 BieganiePo40.pl / KS Staszewscy / Spartanie Dzieciom
368 Bednarz Cezary 1988 M30 Decathlon Targówek
369 Paździoch Kacper 2005 M16 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
370 Dzierżyński Łukasz 1984 M30 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
371 Stemplowski Jakub 1987 M30 brak
372 Karolczuk Martyna 2005 K16 KP LO Rawa Mazowiecka
373 Gruszka Jakub 2005 M16
374 Węgliński Sebastian 1983 M30 MKB Dreptak / KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
375 Węglińska Joanna 1979 K40 MKB Dreptak
376 Rajchel Katarzyna 1984 K30
377 Walkowski Tomasz 1964 M50 Wild Ultra Warriors
378 Pasichnyk Julia 1992 K20
379 Łowicki Łukasz 1986 M30
380 Szymańska Maja 2004 K16 Warsaw Run Club
381 Konkowska-Szymańska Joanna 1967 K50
382 Malinowski Radek 1982 M30
383 Zalewski Kasper 1994 M20 Decathlon Targówek
384 PAŁYSA Marek 1974 M40 TRI NEGU
385 Wróblewska Wira 1979 K40
386 Dzienkiewicz Adrian 1995 M20
387 Walkowska Justyna 1974 K40 Wild Ultra Warriors
388 Mroziński Marcin 1975 M40
389 Wołek Ewa 1968 K50 UNTS Warszawa
390 Kołodziej Adam 1998 M20
391 Staszak Artur 1970 M50 UNTS Warszawa
392 Długosielski Piotr 1977 M40 ROSTER ATHLETICS
393 Kaseja Łucja 1986 K30 Niezła Korba
394 Winkowska-Struzik Magdalena 1983 K30 Duklanowski Team / ObiegUWka
395 Berkan Marek 1976 M40 e-point
396 Uszyński Zbigniew 1982 M30
397 Szewczyk Jacek 1975 M40
398 Czarnocki Wojciech 1995 M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
399 Tendaj Daniel 1969 M50
400 Gajdecki Tomek 1978 M40 Accenture
401 Wołoszyn Piotr 1980 M40 A na co to komu potrzebne
402 Owoc Tomasz 1971 M50 PKO Bank Polski / New Balance Run Club
403 Zarębski Kamil 1996 M20 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM
404 Łastowiecki Radosław 1975 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
405 Łukowska Agnieszka 1977 K40 Duklanowski Team
406 Rupiński Krzysztof 1992 M20
407 Solecka Małgorzata 1974 K40 Neon Team
408 Sikora Zuzanna 1974 K40 PZU SPORT TEAM
409 Niewiarowski Adam 1979 M40 Drużyna_A
410 Wasilewski Sławomir 1945 M60 PASJA Nordic Walking
411 Grochowski Wojciech 1980 M40 Klub Wysokogórski Warszawa
412 Zdunkiewicz Arkadiusz 1984 M30 AmeriGas
413 Gruszczynska-Hyc Agnieszka 1974 K40 Duklanowski Team
414 Kotecka Edyta 1973 K40 A na co to komu potrzebne
415 Kokosza Radosław 1979 M40
416 Więckowska Michalina 1986 K30 Kumple Team
417 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
418 Szulc Krzysztof 1969 M50 albatrosy
419 Troniarz Paweł 1979 M40 TEAMOCHAL
420 Freeman Mark 1967 M50
421 Bębeńca Błażej 1983 M30
422 Komosa Ewa 1990 K30 Pędzące leniwce
423 Kolon Radosław 1982 M30
424 Ochman Piotr 1976 M40 Zórawski Team
425 Senk Aleksander 1979 M40 ObozyBiegowe.pl / KIDS RUNNING ACADEMY
426 Kruszewska-Senk Agnieszka 1984 K30 ObozyBiegowe.pl
427 Pakulska Marta 1976 K40 KsStaszewscy
428 Pawłowska Malwina 1982 K30
429 Rabiej Wojciech 1974 M40 Ducla Academy
430 Ziemski Tomek 1962 M50 CORREDORA
1000 GZYRA ANNA 1984 K30 CITY TRAIL TEAM
1001 Gawlik Arkadiusz 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
1002 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
1003 Kleczewski Piotr 2005 M16 LO64
1004 Bujalski Konrad 1999 M20
1005 Brusokas Tomasz 1983 M30
1006 Winiarz Natalia 1991 K30
1007 OSTROWSKI MARCIN 1986 M30 PZU Sport Team
1008 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
1009 Maziarz Damian 1984 M30 Bielańskie Dziki
1010 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
1011 Płóciennik Magdalena 1989 K30 Trimasters
1012 Litke Andżelika 1993 K20 Team eAzymut
1013 Sikora Paweł 1979 M40 Compensa Aktywni
1014 KACZOR Renata 1970 K50 1970
1015 Wieczorek Kamila 1991 K30
1016 Kalwajtys Anna 1982 K30 TRIMASTERS
1017 Cymborska Jolanta 1981 K40
1018 Piatka Tomasz 1984 M30 Adidas Runners Warsaw
1019 Pawłowski Piotr 1971 M50 BBL Wydminy
1020 Górecka Anna 1974 K40
1021 Siennicki Jakub 1990 M30
1022 Tomiło Katarzyna 1995 K20
1023 Waszczak Agata 1989 K30
1024 Waszczak Bartosz 1987 M30
1025 Kołacz Artur 1983 M30
1026 Kolano Agnieszka 1981 K40 Kuźnia Triathlonu
1027 Trawicka Dorota 1994 K20 Pierogi Adamusa
1028 Trawicki Patryk 1992 M20 Pierogi Adamusa
1030 Kosman Małgorzata 1963 K50 i-Sport Team
1031 Dębowski Błażej 1986 M30 Najmowicz Triathlon
1032 Jakóbczyk Martyna 1991 K30 Adidas Runners Warsaw
1033 PÓŁTORAK KATARZYNA 1977 K40 Duklanowski Team
1034 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1977 K40 BW RUNNING TEAM
1035 Prorok Małgorzata 1981 K40
1036 Kashivskyy Oleh 1970 M50 Duklanowski Team
1037 Kashivska Oksana 1969 K50
1038 Słomka Paweł 1994 M20 Warsaw Run Club
1039 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
1040 Dimitrow Marcin 1976 M40 NeON Team
1041 Tomiło Damian 1995 M20
1042 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
1043 Pańczyk Michał 1978 M40 Team Kopeć
1045 Miatkowski Błażej 1970 M50 ATMAN Runners
1046 Karłowicz Anna 1953 K60 Partia Wolnych Biegaczy
1048 Kruszyńska Anna 1968 K50
1049 KULESZA Damian 1988 M30 Adidas Runners Warsaw
1051 Duda Dariusz 1977 M40
1052 Cieplak Katarzyna 1980 K40
1053 Kruszyński Przemysław 2002 M16
1054 Kruszynski Tadeusz 1956 M60
1055 Malecka Ola 1980 K40
1056 Bogus Karol 1982 M30 Neon Team
1057 Bielecki Jakub 1983 M30 Neon Team
1060 Bielecka Agnieszka 1988 K30 Neon Team
1061 Zalewski Dominik 1991 M30 New Balance Run Club
1062 Maździarz Michał 1980 M40 Neon Team
1063 BIGAJSKI RAFAŁ 1980 M40 MILKEEN
1064 Mikielski Daniel 1990 M30
1065 Gajda Sylwana 1999 K20 TrenerBiegania.pl
1066 Raczkiewicz Robert 1981 M40
1067 Wójcik Monika 1977 K40 RozpędzOne
1068 Maciopa Michał 1976 M40 Naprzód Młociny
1069 Radkowska Małgorzata 1988 K30 Team Parszczyńskich/ Słodkie Pączki
1070 Kowalska Joanna 1985 K30 RozpędzOne
1071 Krupa Kamila 2003 K16 Adidas Runners Warsaw
1072 Dobrowolski Sławomir 1965 M50 Naprzód Młociny / NBRC
1073 Walewski Michał 1980 M40 Neon Team
1074 Karpińska Paulina 1987 K30
1075 Kąkowska Julia 1985 K30
1076 Walczak Anna 1978 K40 TurboDziki
1077 Kociubińska Anna 1988 K30 RozpędzOne
1078 Trynkiewicz Monika 1976 K40
1079 Kirkiewicz Kacper 1994 M20 TRIATHLETIC Team
1080 Zubelewicz Anna 1987 K30 RozpędzOne
1081 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
1082 Skrzywan Paweł 1986 M30
1083 CHOMA MAREK 1976 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1084 Kraszpulska Magdalena 1987 K30 Żórawski Team
1086 Buler Marta 1983 K30 Sąsiadki
1088 Rzyszkiewicz Tomasz 1973 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1089 Jabłońska Marta 1984 K30
1090 MUSCI ANTONIO 1984 M30
1091 Ozdarska Justyna 1994 K20
1092 Ozdarski Łukasz 1994 M20
1093 Pawiński Artur 1978 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
1094 Chrapek Janusz 1980 M40 Rossmann
1095 Wojciechowski Ryszard 1968 M50 Kuźnia Triathlonu
1096 Choma Grażyna 1978 K40 PĘDZĄCE LENIWCE
1097 Wawrzyniak Witold 1983 M30 DanskeRunners
1099 Kwaśniewski Tomasz 1980 M40
1101 Kalbarczyk Adriana 1991 K30 Duklanowski Team
1102 Zaporowski Marcin 1982 M30 Art of Distance
1103 sobotka monika 1971 K50 Warsaw Run Club
1104 Kapłon Anna 1977 K40
1106 Kucharski Piotr 1968 M50 12tri.pl
1107 Lisowski Aleksander 1987 M30
1108 KOC Marta 1999 K20
1109 Cabańska Dorota 1979 K40
1110 Rasińska Anna 1975 K40
1115 Gruzd Anna 1973 K40 ROZPĘDZONE
1116 Budna-Janowska Natalia 1977 K40
1118 Maliborski Jan 1999 M20 NoMercy
1119 Szankin Klaudia 1989 K30
1120 Kowalczyk Magdalena 1976 K40 PĘDZĄCE LENIWCE
1123 Pilecka Joanna 1979 K40
1124 Dorociak Kamil 1978 M40 BieganiePo40.pl
1125 Gąska Piotr 1994 M20
1127 Brzozowska ALeksandra 1993 K20
1128 Gaweł Piotr 1978 M40
1129 Gaweł Dorota 1980 K40
1130 Oksieniuk Marcin 1982 M30 TurboDziki
1131 Paterek Ada 1978 K40 12tri.pl
1132 Brach Barbara 1980 K40
1133 Odolczyk Joanna 1965 K50
1134 Odolczyk Jerzy 1961 M60
1135 Gajewski Marek 1987 M30 adidas Runners Warsaw
1136 Kozłowski Andrzej 1970 M50
1138 Bińczyk Monika 1976 K40
1139 Krupa Agnieszka 1978 K40 Adidas Runners Warsaw
1141 Frączyk Łukasz 1995 M20 URWIS BIEGA Warszawa
1142 OKRÓJ DAWID 1983 M30 DEAF RUNNING
1143 Antoszkiewicz Dobrawa 1983 K30 Adidas Runners
1144 PACIOREK Ewa 1984 K30 Markowi Biegacze
1146 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
1148 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40 Biegam na Tarchominie
1152 Majewska Ewa 1977 K40
1153 Redziński Marcin 1976 M40
1154 Stankowski Rafał 1981 M40 Szuramsobie / Unia Hrubieszów
1158 Wnuk Tomasz 1981 M40 Naprzód Młociny
1159 Dimitrow Agnieszka 1976 K40 D7
1160 Rożek Robert 1977 M40 NeonTeam
1161 Jędrej Emilia 1977 K40 BW Running Team
1162 Laszczka Katarzyna 1986 K30 Bielańskie Dziki
1163 Jach Agnieszka 1990 K30 tosiebiega
1166 Sycan Krzysztof 1972 M40 Biegam Na Tarchominie/Standard Chartered Bank
1167 Zalewska Amina 1996 K20 Nasielsk Baszta Team
1168 Zalewski Adam 1993 M20 Nasielsk Baszta Team
1170 Prędki Waldemar 1955 M60
1172 Żuraniewska Agnieszka 1977 K40 Nudne Piątki
1173 Gozdek Radek 1973 M40 BieganiePo40.pl
1174 Chmielewski Piotr 1978 M40 WMT
1175 Madera Magdalena 1994 K20
1176 Gasiorowska alicja 1978 K40 Żórawski Team
1178 Kowalczyk Magdalena 1978 K40
1180 GRZEJDZIAK Igor 1973 M40 Naprzód Młociny
1181 Mucha Kamila 1978 K40 Biegam Na Tarchominie
1182 Warniełło Monika 1988 K30
1184 Kania Paweł 1971 M50 Biegam na Tarchominie
1185 Piechocka Katarzyna 1982 K30
1186 Gadomska Anna 1981 K40 PZU Sport Team
1188 Baczyński Kamil 1987 M30 NATIONALE NEDERLANDEN RUNNING TEAM
1189 Kamiński Paweł 1976 M40 ArturKurek.pro
1190 Murawski Tomasz 1988 M30 Pawko Runner Team
1191 Daniluk Krzysztof 1975 M40 Breaking3
1192 Rzymowska Krystyna 1969 K50
1193 Myszkiewicz Agnieszka 1982 K30 PZU Sport Team
1194 Chrabałowski Jarosław 1985 M30
1195 Czapinska Katarzyna 1981 K40 AR Warsaw
1196 Kaczmarczyk Kamil 1997 M20 HernikTeam
1197 Nieviarouski Kiryl 1975 M40
1198 Jarosz Jakub 1988 M30 Adidas Runners Warsaw
1199 Bajkowski Paweł 1989 M30 PZU Sport Team
1200 Trzaskowska Justyna 1982 K30
1201 Krywczuk Tomasz 1995 M20 Adidas Runners Warsaw
1205 Bober Jarosław 1991 M30
1206 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
1207 ŚMIETANKA PIOTR 1972 M40
1210 Banasiuk Maciej 1971 M50
1211 Gałązka Łukasz 1981 M40
1212 Wojtyna Łukasz 1987 M30 Neon Team
1213 Migdal Michał 1985 M30 Markowi Biegacze
1214 KIESZEK TADEUSZ 1956 M60 Dystans Leszno
1215 Serwiński Radek 1982 M30 Neon Team
1217 Rezulak Mateusz 1985 M30
1220 Duliban Tomasz 1986 K30 Biegaj z Ursusem
1222 Krzymiński Piotr 1992 M20 Nationale Nederlanden Running Team
1223 Kącki Paweł 1975 M40 Rącze Raciczki
1224 Rumińska Weronika 1993 K20
1225 Lechowicz Katarzyna 1983 K30
1226 Olczak Artur 1992 M20 Nationale Nederlanden Running Team
1236 Vasilev Veselin 1984 M30
1242 Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta 1977 K40
1245 Piętka Wojciech 1993 M20
1248 Konarski Tomasz 1984 M30 Dream Run
1249 Pamięta Karolina 1991 K30
1250 Gleba Jeanette 1989 K30
1252 Palmowska Monika 1984 K30 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
1254 Wolf Michał 1991 M30 milkeen
1255 Palmowski Artur 1975 M40 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
1256 Józwik Robert 1976 M40 HARX Team
1257 Szewczyk Marta 1993 K20 Grażynki OCR
1258 Gruza Marta 1979 K40 BieganiePo40.pl
1259 Kur Adrian 1990 M30 Duklanowski Team
1260 Kakolecki Michal 1971 M50 Trimasters
1261 Durakiewicz Marta 1995 K20 X-team Special Forces
1263 Święcicki Ignacy 1984 M30
1264 Piekut Andrzej 1959 M60 KB Jogger
1265 Łozowska Aneta 1978 K40 RozpędzOne
1266 Lipiec Łukasz 1993 M20
1269 Więcławska Kasia 1978 K40 UL Running Team
1271 Wąsowski Piotr 1971 M50
1274 Kot Mateusz 1989 M30
1275 Puszcz Maciej 1990 M30
1276 Szymczak Agnieszka 1982 K30 Klub biegacza Euro
1277 Kowalewska Magdalena 1976 K40
1279 Pełczyńska Danuta 1963 K50
1281 Bisowski Mariusz 1974 M40 A NA CO TO KOMU POTRZEBNE
1282 Paraszka Łukasz 1987 M30 Minions Speed Team
1283 Leśniewicz-Paraszka Danuta 1985 K30 Minions Speed Team
1285 Popławska Anna 1981 K40 Kuźnia Triathlonu
1286 Michnowski Sebastian 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
1288 Kąkolecka Klaudia 2003 K16
1289 Kakolecka Justyna 1973 K40
1290 Bąk Agnieszka 1989 K30 Pawko Runner Team
1293 Rojek Przemysław 2005 M16 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1296 Kowalski Mariusz 1977 M40
1298 Przywózki Rafał 1993 M20 Kropka Team
1300 Łaskawska Justyna 1980 K40
1302 Zajfryd Marzena 1978 K40
1303 Golebiewski Lukasz 1976 M40
1304 Żurawski Marcin 1974 M40 adidas Runners Warsaw
1305 Snigir Alexey 1988 M30
1308 Bagińska Anna 1981 K40 Duklanowski Team
1309 Popiel-Schneider Fryderyk 1985 M30 Dream Run
1310 Kwiecień Monika 1984 K30
1312 Palmowski Kacper 2004 M16 Klub Bokserski Huragan
1314 Cewińska Ida 1994 K20 Trimasters
1316 Stawryłło Piotr 1971 M50
1317 Pałysa Joanna 1978 K40 Tri NEGU
1321 Chmielewska Monika 1974 K40 Team eAzymut
1322 Kaczyński Dariusz 1989 M30 eAzymut.pl
1324 Zawadzki Emil 1991 M30
1325 Jagnieszczak Zuzanna 1985 K30 Adidas Runners Warsaw
1326 Bogdanowicz Dominik 1995 M20 eAzymut.pl, Triathletes' Performance
1328 Gołkowski Zbigniew 1973 M40 eAzymut
1330 Święch Aneta 1992 K20 eAzymut.pl
1331 Dalgiewicz Dariusz 1957 M60 Wataha
1332 Graczyk Roman 1973 M40
1333 Sokólski Tomasz 1963 M50
1334 Nagalski Mateusz 1987 M30 eAzymut.pl
1337 Nagalska Martyna 1987 K30 eAzymut.pl
1338 Ziemska Agnieszka 1966 K50 CORREDORA
1339 Makuch Marcin 1986 M30
1341 POLISHCHUK MARIYA 1994 K20 UNTS Warszawa
1342 Gzula Beata 1973 K40 Team Parszczyńskich
1344 Omielan Wojciech 1994 M20
1345 Czerniawska Weronika 1993 K20 eAzymut.pl
1347 Balcerzak Justyna 1993 K20
1348 Szymkiewicz Julia 2001 K20 Woźniak Running Team
1351 Pokutycka-Madrala Marta 1978 K40 Nationale-Nederlanden
1353 Kreczmański Robert 1968 M50 Dream Run
1354 Krakowski Daniel 1975 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1356 Marciniszyn Grzegorz 1986 M30 Duklanowski Team
1358 GODEK Marek 1969 M50 Nationale-Nederlanden
1359 Krakowska Małgorzata 1978 K40 PĘDZĄCE LENIWCE
1360 Gwiazdowicz Maja 1971 K50
1361 Pastuszak Paweł 1979 M40
1365 Stachurski Daniel 1976 M40 mieszkam na Tarchominie
1366 Bisowska Katarzyna 1976 K40
1368 Dębski Robert 1973 M40
1369 Karólkowski Artur 1976 M40
1370 Karólkowska Monika 1981 K40
1371 SZYMANEK ANIA 1980 K40 NAPRZÓD MŁOCINY/LEMIESZ TEAM
1374 Wójcik Dariusz 1967 M50 OK!Sport
1375 Burak Olga 1984 K30
1376 Deja Wojciech 1985 M30
1378 Bruliński Krzysztof 1995 M20 DECATHLON TEAM
1382 Szepietowska Edyta 1978 K40
1385 Rosinski Patryk 1997 M20 PRO366
1386 Mentel Marcin 1983 M30 Dream Run
1390 Kazmierczak Marta 1981 K40 Dream Run
1392 Kos Paweł 1970 M50 eAzymut.pl
1394 Świstak Ilona 1985 K30 Klub Biegacza Provident
1398 Bartkiewicz Natalia 1996 K20 Adidas Runners Warsaw
1406 Borkowski Mariusz 1981 M40 Pawko Runner Team
1407 Czerwoński Artur 1968 M50 Widłorogi
1410 Wilkoszewski Paweł 1991 M30 eAzymut.pl
1413 Jagielski WITOLD 1965 M50 Warsaw Run Club
1417 Misiak Mirosław 1970 M50 WIDŁOROGI
1420 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
1421 Burczyńska Beata 1975 K40 RozpędzOna
1423 Kasprowicz Grażyna 1985 K30 Tri NEGU
1426 Iwińska Katarzyna 1979 K40
1427 Górzyńska Patrycja 1978 K40 Biegowy Wariat
1429 Domaradzka Marta 1974 K40 Accenture
1434 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960 K60 Warszawa
1437 Pikul Piotr 1980 M40 adidas Runners Warsaw
1438 Prosińska Agata 1980 K40 Neon Team
1441 Paszkowska Marcelina 1986 K30
1443 Tyde Marek 1966 M50
1444 Chojnowski łukasz 1980 M40
1446 Kościk Urszula 1988 K30
1452 Kolodziej Mateusz 1991 M30 Piekielni Warszawa
1455 Gorlo-Olszewska Katarzyna 1988 K30 Piekielni Warszawa
1462 Mierzlikin Natalia 1989 K30 UKS Gepard Warszawa
1463 Gabinecki Jarosław 1979 M40 Klub Bokserski Huragan
1465 Tokarska Beata 1984 K30
1467 Mikina Artur 1959 M60 Pwpw sa
1472 Strawski Marcin 1979 M40 ObiegUWka
1474 OCZKOWSKI MATEUSZ 1978 M40 Grupa Biegowa CHTMO
1480 Falkowski Bartłomiej 1989 M30 Piekielni Warszawa
1481 Mateja Wojciech 1980 M40 ObiegUWka
1482 Drabczyk Szymon 1960 M60
1483 Wojciechowski Marek 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1487 Wilczyński Mateusz 1985 M30 SZYBKIE WILKI
1492 Otłowski Aleksy 1991 M30 Trimasters
1493 Piotrowska Edyta 1977 K40 Aktywni Biegacze
1494 Liberadzka Magdalena 1976 K40 SuperWomen
1495 Helon Radosław 1994 M20 TrenerBiegania.pl
1497 Haberka Dawid 2003 M16
1498 Knaga Piotr 1982 M30
1502 Kamiński Stanisław 1958 M60 GOS Nadarzyn
1507 Orzeł Michał 1981 M40 Banda Grudnia
1520 Żółtowska Dominika 1978 K40 Best Way to Change / Naprzód Młociny
1528 Kluz Paweł 1987 M30 Kuźnia Triathlonu
1530 Maron Jacek 1968 M50 Adidas Runners Warsaw / Jack team
1541 Szubert-Walenczak Magdalena 1976 K40 Team ZabieganeDni
1543 Femiak Joanna 1972 K40
1545 Garbacz Piotr 1984 M30 ObiegUWka
1546 Lebiedziński Piotr 1973 M40
1550 Rybiński Kamil 1996 M20 GKS Andrzejewo
1551 Radomski Piotr 1976 M40
1554 Guszpit Agnieszka 1973 K40 Bractwo Biegowe BGK
1558 Skrobek Piotr 1984 M30 -
1565 Staniszewska Iwona 1986 K30
1566 Nowicki Michał 1996 M20
1568 Prus Agnieszka 1995 K20 ObiegUWka
1573 Kłosiewicz Rafał 1977 M40
1575 Nowaczek Jagoda 2004 K16
1576 Organiściak Julia 2004 K16
1577 Czako Andras 1981 M40 TriMasters
1578 Syguła Mateusz 1979 M40 Kolarski.eu Team
1579 Smyka Magdalena 1990 K30
1583 Romaniuk Wojciech 1978 M40
1588 Rosiński Piotr 1976 M40 adidas Runners Warsaw
1590 Śliwa Krzysztof 1985 M30 KS Lemiesz Team Warszawa
1591 Zembrowska Joanna 1995 K20
1594 Kalisz Rafal 1979 M40 Skurcze Lydek
1595 Kozłowski Grzegorz 1979 M40
1602 goral piotr 1956 M60
1604 Bany Izabela 1994 K20
1608 Kiepiel Agata 1990 K30
1618 Piętowski Grzegorz 1966 M50 Rozbiegany Piastów
1624 Busiło Małgorzata 1968 K50 Rozbiegany Piastów
1628 SYGUDA KATARZYNA 1994 K20
1633 Stępniak Filip 2000 M20
1649 Radziwonowicz Adriana 1978 K40 CMKP Team
1654 Kucharczyk Paweł 1966 M50 Rozbiegane Michałowice
1656 Dorn Michał 1982 M30
1657 Zawodzian Piotr 1988 M30
1659 Radzki Piotr 1985 M30
1662 Krezyman BEATA 1991 K30 #BEZWYMÓWEK
1665 Majchrzak Daniel 1995 M20
1667 Małecki Karol 1993 M20
1668 Bażant Paulina 1997 K20
1670 Ozimek Dominik 1987 M30
1671 Filipchyk Vasili 1995 M20
1674 Waćkowska Paulina 1992 K20
1675 Kułak Adam 1975 M40 Polska
1677 Nisztor Martyna 1991 K30
1678 Bartler Radosław 1978 M40
1685 Wereda Paweł 1970 M50
1688 Kożuchowska Gabriela 2003 K16
1689 Krystek Marta 2002 K16
1690 Krystek Jacek 1972 M40
1691 Kozuchowski Iwo 1970 M50
1692 Przedmojska Magdalena 1984 K30
1694 Kossowski Michal 1973 M40
1697 Godlewski Rafał 1979 M40
1705 krzyzanowska zoja 1967 K50 Vege runners
1712 Olkowicz Arkadiusz 1990 M30
1718 Stobnicki Mateusz 1993 M20 Gąbin Biega
1719 Filipek Dariusz 1976 M40 FFK OLDBOYS
1720 Kowalczyk Magdalena 1990 K30
1722 Baran Paulina 1990 K30
1724 Cierniewski Maciej 1987 M30 Artur Kozłowski Team
1725 Klepacki Maciej 1982 M30 Yozen.pl
1726 Tomiczak Katarzyna 1975 K40
1729 Kobiałka Konrad 1978 M40 Trenerbiegania.pl
1731 Graczyk Karolina 1985 K30 Adidas runners warsaw
1734 Szymański Hubert 1979 M40
1740 ŁĘCKI TOMASZ 1980 M40 BW RUNNING TEAM
1744 JAKUBOWSKA MAGDALENA 1995 K20
1745 Tkacz Patryk 1992 M20 Polcar PPH
1747 Kędra Karol 1999 M20
1753 Brzózka Wojciech 1998 M20 AR Warszawa
1754 Kamińska Marta 1975 K40 Nadaktywni
1755 Góra Natalia 1995 K20 PZU Sport Team
1756 Kuchta Monika 1979 K40 Biegnięte Laski
1757 Struszczak Krzysztof 1969 M50
1758 Zboch Joanna 1970 K50
1759 Drob Marek 1986 M30 Banda Grudnia
1760 Kamiński Kamil 1989 M30 Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy
1761 Pękacki Michał 1979 M40
1762 OLSZAK ZENON 1964 M50 Warsaw Run Club
1763 Ługowska Aleksandra 1991 K30 Przedwojewski Team
1764 FELIGA MARIUSZ 1978 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
1765 Kitlas Rafał 1981 M40 Dream Run
1766 Kuńcio Mariusz 1993 M20
1767 Hajewski Maciej 1980 M40
1768 Isasi-Kuran, Agata 1977 K40 Markowi Biegacze
1769 Błaszkiewicz Przemysław 1977 M40
1771 Taranta Daniel 1994 M20 B160
1772 Majewski Adam 1977 M40
1773 Wilczynska Agata 1989 K30
1774 Cichanowicz Piotr 1991 M30
1775 Śliwiak Jakub 1993 M20 Biegowy Wariat Running Team
1776 Kniaź Piotr 1986 M30 Pawko Runner Team
1777 Prajsnar Paweł 1993 M20
1778 Prajsnar Robert 1970 M50 Speeding Turtles
1779 Szymczyk Michał 1990 M30 Następny Krok
1780 Wrzesiński Krzysztof 1983 M30
1781 Czekajewska Izabela 1976 K40
1782 Florczuk Agnieszka 1969 K50 Ekobiegacze
1783 Osytek Joanna 1974 K40
1784 Lemańczyk Mateusz 1987 M30 Adidas Runners Warsaw
1785 Pycek Arkadiusz 1999 M20
1786 Snarski Piotr 1983 M30 Adidas Runners Warsaw
1787 Tomiczak Karolina 1980 K40 Bike Fun Legionowo
1788 Grącki Artur 1984 M30
1789 Parszczyńska Izabela 1988 K30 Team Parszczyńskich
1790 Szczech Łukasz 1990 M30 Braciaki Squad
1791 Kondej Mateusz 1997 M20 Dziuba Team
1792 Munik Krzysztof 1975 M40
1793 Jaraszek Jacek 1985 M30 Adidas Runners Warsaw
1794 Małż Bartosz 1987 M30
1795 Onyszko Tomasz 1975 M40
1796 Gangaputra Ratan 1998 M20
1797 Braun Weronika 1994 K20 Ecovadis
1798 JUST KRZYSZTOF 1978 M40
1799 Nejman Izabela 1967 K50
1800 Brach Wojciech 1980 M40
1801 KALINOWSKI KAROL 1983 M30 KS LEMIESZ TEAM
1802 MAKUCH ALEKSANDRA 1986 K30 BW RUNNING TEAM
1803 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 1974 M40 AR WARSAW
1804 Król Piotr 1985 M30 DENTALKING.EU
1805 Zawadzki Maciej 2000 M20
1806 KUREK JUSTYNA 1992 K20
1807 Paszek Krystyna 1961 K60 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1808 ZIEMIAKOWSKI NORBERT 1983 M30
1809 Ratyński Paweł 1985 M30
1810 Romański Jan 1978 M40 ObiegUWka
1811 Zakrzewski Mateusz 1982 M30
1812 Kruszyński Piotr 1987 M30 Warszawa

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni