z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 1

06.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Wykręt Krzysztof 1968 M50
17 Ziomek Tomasz 1976 M40
18 Balcerzak Magdalena 1997 K20
19 Pytel Anna 1983 K30
20 Stańczak Dominika 1979 K40 Stańczak Skład
21 Skwarcz Paweł 1984 M30
22 Prekiel Bartosz 1993 M20 KS Przaśnik
23 Mróz Gabriela 1993 K20 Pawko Runner Team/MUKS Podkarpacie Jedlicze
24 Piórkowska Agnieszka 1978 K40 BRB Bydgoszcz
25 Zmorzyński Jakub 1979 M40 Bakalland
26 Turek Michał 1981 M40 BezNapinki
27 Przychodzki Łukasz 1981 M40 Team Kopeć
28 Murawski Michal 1982 M30
29 Różańska Magdalena 1976 K40
30 Sierzputowska Ewa 1966 K50 Niezrzeszona
31 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
32 Matuszewski Łukasz 1986 M30 BW Runnig TEAM
33 Melska Karolina 1986 K30
34 Ceejowski Marcin 1973 M40
35 Krochmal Paweł 1993 M20 PAWKO RUNNER TEAM
36 Korczykowska Kasia 1989 K30
37 Podsiadły Maciej 1989 M30 KS Staszewscy
38 Kowalska Malgorzata 1973 K40
39 Szczepańska Ewa 1974 K40
40 Abdallah Yousry 1948 M60
41 Kroszka Beata 1971 K50 KS Staszewscy
42 Woch Krzysztof 1980 M40 WIDŁOROGI
43 Więckowski Łukasz 1995 M20 Kifato MK
44 Dykty Jarosław 1983 M30
45 Brzeczkowski Paweł 1981 M40 Power Training
46 Kępińska Kamila 1984 K30 Kamyk Biega
47 Pańczyk Marta 1979 K40 Team Kopeć
48 Henrewicz Kuba 1976 M40
49 Górecki Rafał 1978 M40 Goorecki Team
50 Górecka Katarzyna 1978 K40 Goorecki Team
51 Klimek Andrzej 1979 M40
52 Karpiński Marcin 1983 M30
53 Chmiel Przemysław 1978 M40 Albatrosy
54 Jakubisiak Renata 1981 K40 Biegam na Tarchominie
55 jakubowska joanna 1977 K40 Trimasters
56 Gonet Katarzyna 1974 K40
57 Kotlęga Anna 1980 K40 ino ino
58 Kolek Małgorzata 1976 K40 ino ino
59 Wągrodzki Rafał 1982 M30 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
60 Jurkowska Irena 1949 K60
61 Arak Tomasz 1979 M40 Mesmerik Runners
62 Parfianowicz Zuzanna 1993 K20 UNTS Warszawa
63 Kwaśniewski Krzysztof 1970 M50 Trener Forest
64 Rączkowska Patrycja 1984 K30 MYKK
65 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30 Team Zabiegane Dni
66 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
67 Specjalski Maciej 1987 M30 Colonnade Running Team
68 Modras Agnieszka 1979 K40 Bractwo biegowe BGK
69 Rączkowski Adam 1981 M40 MYKK
70 Corlatan Nicu 1980 M40
71 Bondara Jaśmina 1988 K30
72 Łoś Krzysztof 1959 M60 SBRT/Bieguni 2022
73 Tylman Radosław 1989 M30
74 Malinowski Dariusz 1974 M40
75 Kroszka Krzysztof 1971 M50
76 Jakubowski Jarosław 1975 M40 Trimasters Warszawa
77 Rąbalski Marcin 1985 M30 adidas Runners Warsaw
78 Steć Adrianna 1988 K30
79 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50 BIEGUNI 2022
80 Fabisiak Patryk 1982 M30
81 Siek Urszula 1979 K40
82 Tranda Łukasz 1981 M40 MYKK
83 Zaremba Wojciech 1977 M40
84 Fortuniak Weronika 1998 K20 UNTS Warszawa
85 Nawrot Magdalena 1982 K30
86 Wiśniewska-Duda Anna 1986 K30
87 Witczak Piotr 1975 M40
88 Kociołek Michał 1978 M40 Stare Babice Biegają
89 Ptasiński Piotr 1970 M50
90 Frątczak Mateusz 1983 M30 Adidas Runners Warsaw
91 Tędziagolski Tomasz 1978 M40 MYKK
92 Ożibko Michał 1985 M30
93 Sobiczewski Rafał 1984 M30
94 Gawrylczyk Andrzej 1990 M30 Good Coach Team
95 Witkowski Paweł 1979 M40 TrenerBiegania.pl
96 Wasiewicz Adam 1983 M30 Nie mój cyrk, nie moje małpy
1001 Gawlik Arkadiusz 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
1002 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
1003 Kleczewski Piotr 2005 M16 LO64
1004 Bujalski Konrad 1999 M20
1005 Brusokas Tomasz 1983 M30
1006 Winiarz Natalia 1991 K30
1007 OSTROWSKI MARCIN 1986 M30 PZU Sport Team
1008 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
1009 Maziarz Damian 1984 M30 Naprzód Młociny
1010 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
1011 Płóciennik Magdalena 1989 K30 Trimasters
1012 Litke Andżelika 1993 K20 Team eAzymut
1013 Sikora Paweł 1979 M40 Compensa Aktywni
1014 KACZOR Renata 1970 K50 1970
1015 Wieczorek Kamila 1991 K30
1016 Kalwajtys Anna 1982 K30 TRIMASTERS
1017 Cymborska Jolanta 1981 K40
1018 Piatka Tomasz 1984 M30 Adidas Runners Warsaw
1019 Pawłowski Piotr 1971 M50 BBL Wydminy
1020 Górecka Anna 1974 K40
1021 Siennicki Jakub 1990 M30
1022 Tomiło Katarzyna 1995 K20
1023 Waszczak Agata 1989 K30
1024 Waszczak Bartosz 1987 M30
1025 Kołacz Artur 1983 M30
1026 Kolano Agnieszka 1981 K40 Kuźnia Triathlonu
1027 Trawicka Dorota 1994 K20 Pierogi Adamusa
1028 Trawicki Patryk 1992 M20 Pierogi Adamusa
1029 Tsialitsa-Olsson Anastasiya 1993 K20
1030 Kosman Małgorzata 1963 K50 i-Sport Team
1031 Dębowski Błażej 1986 M30 Najmowicz Triathlon
1032 Jakóbczyk Martyna 1991 K30 Adidas Runners Warsaw
1033 PÓŁTORAK KATARZYNA 1977 K40 Duklanowski Team
1034 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1977 K40 Team ZabieganeDni/ŁGB
1035 Prorok Małgorzata 1981 K40
1036 Kashivskyy Oleh 1970 M50 Duklanowski Team
1037 Kashivska Oksana 1969 K50
1038 Słomka Paweł 1994 M20 Warsaw Run Club

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni