z

Trójmiasto

Listy startowe

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kujawski Łukasz 1988 M30 KUJAWSCY KTB
3 Czapiński Michał 1982 M30 EUROPELL-BIKE U UP
5 Pawlikowska Elżbieta 1955 K60 Stowarzyszenie More Active
8 Dias Julia 1999 K16 CITY TRAIL TEAM
11 PAPROCKA Ewelina 1987 K30 KUJAWSCY KTB
13 Maj-Roksz Maria 1980 K30 Maja TEAM
16 Rogocz Maciej 1977 M40
17 Jakubek Zbigniew zibi 1971 M40 Dream Tri Team
18 Ostrowski Łukasz 1993 M20 Invictus 3City
19 Felon Michał 1977 M40 OPEC Gdynia
20 Kucharski Bartosz 1975 M40
21 Bury Liliana 1981 K30 Zmotywowani
22 Jarmołowicz Beata 1970 K40 Dream Tri Team
23 Pochopień Mira 1983 K30 Wataha- Łączy nas bieganie
24 Kruszyńska Magdalena 1980 K30 biegamyrazem.pl
25 Trzebiatowska Aldona 1977 K40
26 Mielewczyk Justyna 1981 K30 Zmotywowani
27 Tokarczyk Tomasz 1978 M40
28 Jakubowski Piotr 1970 M40 SCALAR
30 Radzieńska Kamila 1983 K30 BigYellowFoot Adventure Team
31 Grzegorek Anna 1983 K30
32 Zasada Joanna 1978 K40 WYMIATACZE
33 Kozłowska Beata 1978 K40
34 Laszczyk Nadja 1983 K30
35 Zajk Alicja 1970 K40 Motywatornia Team
36 Wensław Beata 1984 K30
37 Gruszecki Damian 1986 M30 Dream Tri Team
38 Kokot Karolina 1983 K30
39 Stupak Małgorzata 1983 K30
40 Zieliński Jacek 1969 M40 biegamyrazem.pl
43 Pilachowska Anna 1977 K40 Oll4Fan
44 Zagożdżon Marta 2001 K16 LKS Zorza Gdynia
45 Adamowicz Piotr 1976 M40 Dream Tri Team
46 Wytrwał Tomasz 1970 M40
47 Wytrwał Barbara 1975 K40
48 Garncarek Paweł 1980 M30
49 Gajdus Wiktor 1982 M30 DCT Drużyna Biegowa
50 Zbrzeska Adriana 1988 K30 BigYellowFoot Adventure Team
51 Lisiecka Dorota 1982 K30
52 Klajna Jakub 1990 M20 NAVA
53 Dużyńska Agata 1986 K30 Biegaj z Głową
54 Palka Anna 1990 K20 Kontener Formy
55 Cichowska Joanna 1993 K20
56 Adamowski Andrzej 1979 M30 UNICORNTEAM
57 Jędrzejak Magdalena 1978 K40 BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO
58 zelewska marta 1977 K40 MEWA Gdynia
59 Orłowska Agata 1982 K30 JEPPESEN RUNNING TEAM
61 Konecko Izabela 1967 K50 SGS Poland TEAM
65 Górska Weronika 1989 K20
66 Górski Radosław 1988 M30
67 Komorkiewicz Karol 1987 M30 RUNEDA/FINASTRA
69 Młodzińska Małgorzata 1978 K40 ASCONI
70 Szumlas Anna 1981 K30 Tri Loszki / #szumiteam
71 Chronowski Waldemar 1964 M50 MILA team
72 Kutniewska Maria 1958 K60 Face Nordic Walking Team
73 Rogińska Katarzyna 1964 K50 wkurw_team
74 szpunar maciej 1973 M40 MorsyGdyńskie
75 Wądołowski Rafał 1988 M30 SGS Poland Team
76 Pikul Grzegorz 1983 M30 O-SOWA BIEGA
77 WÓJCIK MAŁGORZATA 1974 K40 O-SOWA BIEGA
78 Prauzińska Joanna 1971 K40 KUJAWSCY KTB
79 Romanowska Beata 1964 K50 Run Vegan Team
80 Charkiewicz Monika 1981 K30 Ekipa Zryw
81 Gumowski Marcin 1978 M40 GUMA TEAM
82 Leśniewski Tomasz 1962 M50
83 Macijewska Bożena 1984 K30 RUNEDA
84 Renachowski Mirosław 1974 M40 OPEC GDYNIA
85 Lipko Adrianna 1988 K30 Biegamyrazem.pl
86 Sadowski Robert 1985 M30 Sklep Biegacza Running Team
88 Krawiec Joanna 1996 K20 Sklep Biegacza Running Team
89 Mroczek Sylwia 1972 K40
90 Sułek Grzegorz 1981 M30 Jeppesen Running Team
91 Konieczki Dariusz 1977 M40 POMORSKI TEAM BIEGOWY
92 Mędyk Marcin 1981 M30
93 Grodzki Krzysztof 1983 M30 OPTYK Banino
94 Dobbek Agnieszka 1983 K30 MTB - Małe Trojmiasto Biega
95 Wronka Cezary 1986 M30 Bike U Up / Torus Triathlon Team
96 Półrola Robert 1975 M40 Kujawscy ktb
97 Zyborowicz Bartłomiej 1998 M20 KUJAWSCY KTB
98 Chyła Agnieszka 1984 K30
99 Jagmin Izabela 1983 K30 Wymiatacze
100 Bałdyga Sławomir 1974 M40 Runeda
101 Lipińska Klaudia 1995 K20 Sklep Biegacza Running Team
102 Łęgowski Maciej 1964 M50 Run Natka
103 Straszak Piotr 2000 M16 LKS Zorza Gdynia
104 Bellwon Paweł 1987 M30 TeamBablo
105 Syryca Natalia 1987 K30 TeamBablo
106 Ciesielski Maciej 1994 M20 Parkrun Toruń
107 Wróbel Piotr 1979 M30 Jeppesen Running Team
108 Ostrowski Mateusz 1988 M30 Jeppesen Running Team
110 Piesiewicz Małgorzata 1978 K40
111 Bałdyga Anna 1978 K40 Runeda
112 florczuk marek 1988 M30
113 Kepka Grzegorz 1989 M20 Maja Team
114 Potrykus Małgorzata 1969 K40 ULTRA3/ System-Media Team
116 Dietrich-Langowska Małgorzata 1979 K30
117 Syldatk Wioleta 1988 K30 Metrożercy
118 Łukaszewicz Sylwia 1974 K40 O-SOWA BIEGA
119 Tabaczyński Łukasz 1983 M30 Jaszczomp
120 GERING MARIUSZ 1983 M30 DCT drużyna biegowa
121 Mruk-Kozłowska Małgorzata 1981 K30
122 Ficht Witold 1981 M30 42.195 Wejherowo
124 Wojnowski Wiesław 1980 M30 DCT Drużyna Biegowa
126 Zaszczyryńska Lidia 1984 K30
127 Strażewicz Witold 1984 M30
128 ROGOWSKA AGNIESZKA 1983 K30 Piękni i Bestie
129 Knot Martyna 1986 K30 Piękni i Bestie
130 Tadrowski Tomasz 1973 M40
132 Beczek Dariusz 1965 M50
133 Lazarowicz-Beczek Izabela 1972 K40 Parkrun Rumia
134 OSEŃKO Adam 1984 M30 Maja Team
136 Kubicka Aleksandra 1983 K30 Misiaki
137 Stankiewicz Iwona 1972 K40 Motywatornia Team
138 Misiak Daniel 1987 M30 Misiaki
139 Mac Łukasz 1983 M30 OPEC Gdynia
142 Shevchyshyn Andrii 1990 M20 DCT drużyna biegowa
143 Kołodziejczyk Lidia 1975 K40 MAJA TEAM WEJHEROWO
144 Teska Izabela 1981 K30
145 Płochocka Emilia 1983 K30 Jeppesen Running Team
147 Syldatk Karol 1986 M30 Metrożercy
149 Hryń-Morawska Elżbieta 1979 K30 FitlessMummy
150 Wrobel Jolanta 1977 K40 Jeppesen Running Team
151 Siomak Michał 1977 M40
153 Kościńska Iga 1993 K20
154 Szymański Artur 1969 M40 LOTOS Running Team
155 Szerszenowicz Maciej 1977 M40
156 Kołodziejski Marcin 1997 M20 Kaszubskie Dziki
157 Borski Adam 1973 M40 42. 195 WEJHEROWO
158 Wiwatowska Dagmara 1981 K30 Maja Team
159 Pohl Sebastian 1977 M40 Fotit
160 Raszewski Mateusz 1988 M30 Maja Team
161 Podkańska Magda 1990 K20
162 Szymański Marek 1979 M30 SGS POLAND TEAM
165 Darroch Christopher 1987 M30 Puck
167 Wludzik Monika 1986 K30 Puck
177 Halmann Mirek 1984 M30 PGB sportowa paczka
179 Wenta Katarzyna 2001 K16 Samochodówka
180 Baranowska Patrycja 2001 K16 Samochodówka
181 Maliszewska Agata 2000 K16 Samochodówka
184 Głombiowska Zuzanna 1996 K20 LKS ZANTYR SZTUM
186 Chuchała Daniel 1983 M30 ChuchałaTeam
188 WŁADYMIRUK DARIUSZ 1980 M30 Pruszcz Biega
190 Nuszel Paweł 1983 M30 biegamyrazem.pl
191 Jachowicz Dariusz 1962 M50
192 Reseman Sylwia 1969 K40 Face Nordic Walking Team
193 Bednarski Piotr 1987 M30 SGS POLAND TEAM
195 Błachewicz Krzysztof 1976 M40
196 Lip Rafał 1981 M30 Parówy hmm hmm hmm
197 Podolski Marek 1984 M30 biegamyrazem.pl
200 Czoska Anetta 1977 K40 Kontener Formy
201 Jaroch-Lidzbarska Magdalena 1988 K30 Ambitious Runners Team/Motywatornia Team
203 Pawlak Weronika 2001 K16 Samochodówka
204 Domarus Kamila 2001 K16 Samochodówka
205 Myszk Julia 2001 K16 Samochodówka
207 Selke Ewa 1986 K30 Maja Team
208 Stencel Angelika 2000 K16 Samochodówka
209 Szymikowska Kasia 2002 K16 Samochodówka
210 Wasilka Natalia 2002 K16 Samochodówka
211 Dopke Dominika 2002 K16 Samochodówka
213 Siwonia Weronika 2002 K16 Samochodówka
214 Dominik Aleksandra 2002 K16 Samochodówka
215 Tuwalska Małgorzata 1979 K30 LKS ZANTYR SZTUM
217 Ruciński Jakub 1975 M40 BIKE U UP- EUROPELL
219 Jeszka Anna 1986 K30
222 Melzer Zofia 2001 K16 UKS Siódemka Rumia
223 Melzer Arkadiusz 1973 M40 UKS Siódemka Rumia
224 Bielecka Kornelia 1974 K40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
228 Jakubczak Karol 1988 M30 Runeda/Maja Team
229 Krajewski Rafał 1969 M40 DBK Gdańsk Team
231 Braatz Piotr 1979 M30
232 Pobłocki Radosław 1977 M40 Bojano Biega
233 Kamiński Krzysztof 1982 M30 pmnavigator.pl
236 Bielecki Tadeusz 1974 M40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
237 Dawidowicz Iza 1982 K30 Bogatka Biega/ Maja Team
239 Raczyńska Ewa 1978 K40 biegamyrazem.pl
240 Oliwniak Marcin 1983 M30
241 Eremus Anna 1982 K30 MajaTeam
243 Eremus Karol 1982 M30 MajaTeam
244 Duchliński Arkadiusz 1974 M40
246 Kuźba Justyna 1994 K20 UKS Siódemka Rumia
247 Jokel Katarzyna 1985 K30
248 Droszkowska Zuzanna 2002 K16 Lks Zorza Gdynia
249 Rybaczek Marta 1985 K30 MajaTeam
250 Schoenrock Tomasz 1994 M20 Finisz Morąg
255 Ptach Jacek 1973 M40
256 Kowalik Piotr 1980 M30
258 Lewandowski Marcin 1974 M40
259 Knut Małgorzata 1985 K30 RUNEDA
270 Tymiński Krzysztof 1948 M60 Martaton
271 Grzechnik Roman 1949 M60 biegamyrazem.pl
275 Kuc Mirosław 1974 M40
276 Mikuć Jerzy 1993 M20
281 Zygry-Wiśniewska Karolina 1979 K30 Apteka Gemini Team
283 Kuncewicz Monika 1975 K40
285 Lorkowska Bożena 1993 K20 Belta Team Gdańsk
291 Zemke Stefan 1971 M40
292 Szymborski Adam 1979 M30 Tri Freak
293 Szymborska Agnieszka 1976 K40 TRI Freak
294 Kowalewska Małgorzata 1977 K40 KUJAWSCY KTB
297 Żuchowska Alicja 1979 K30 Motywatornia Team
299 Hinc-Żardecka Natalia 1986 K30 Runeda
300 Stachowska Monika 1981 K30
302 Kujawska Monika 1994 K20 KUJAWSCY KTB
305 Żygenda Krzysztof 1997 M20 Zorza Gdynia
309 Adamska Zofia 1989 K20 Kobiety biegają/Decathlon Kartuska
310 Szuba Monika 1981 K30 OSTEO-SPORT TEAM
312 Ajtel Jaroslaw 1976 M40 Letja Team
314 Dalke Jowita 1983 K30 Zabiegane Dwie
316 Adam Maciej 1995 M20 Bar Ulubiona ETV
317 Rzepecki Radek 1979 M30
324 Voss Marcin 1984 M30
325 Tymińska Ewa 1957 K60 Martaton
328 WIŚNIEWSKA KORNELIA 1974 K40 Zabiegane Dwie
334 iefymenko oleksandr 1979 M30 slad jeza
335 Gruchała Katarzyna 1990 K20 Gdański Uniwersytet Medyczny
337 Portee Jacek 1969 M40 O-sowa Biega
338 Krzyśko Krzysztof 1981 M30 Kujawscy KTB
340 Pawłowski Mirosław 1978 M40
341 Wiatrowski Krzysztof 1977 M40 TriWiatraki/ IronTeam3City
347 Szuca Zbigniew 1974 M40 TriWiatraki/Ironteam3City
348 Schulz Maciej 1971 M40 Pruszcz Biega/SUT
352 Nowopolski Leszek 1977 M40
354 Ickowski Tomasz 2002 M16 LKS Zorza Gdynia
357 Łyczko Patryk 1989 M20 Nordcity
362 Gacka Katarzyna 1977 K40 MEWA GDYNIA
371 Szulc Kamila 1984 K30
372 Kałas Magdalena 1992 K20 Bike U Up
377 Richert Jarosław 1980 M30 Maja Team
378 Grochowski Marek 1970 M40 T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE
382 Marczyńska Iwona 1977 K40 Maja Team
385 Borawski Kajetan 2002 M16 Samochodówka
399 Janik Marzena 1973 K40
404 Goś-Zdrojewska Agnieszka 1975 K40
411 Zbąski Kamil 1975 M40
414 Kuc Mirosław 1974 M40
421 Witt Dorota 1992 K20
425 Basiukiewicz Martyna 1993 K20 DCT Drużyna Biegowa
427 Niemczycka Magdalena 1979 K30 biegamyrazem.pl / BBL Gdynia
430 Osowski Kornel 1988 M30
431 Werner Ireneusz 1983 M30 O-SOWA BIEGA
433 Pruszkowska Magdalena 1996 K20
436 SYLDATK KATARZYNA 1979 K30 kontener formy
455 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMT GDAŃSK
463 Grupa Franciszek 1983 M30 Przez Góry do Marzeń
471 Wolański Tomasz 1976 M40 OIRP Gdańsk
501 Kucel Łukasz 1986 M30
502 Mientka Joanna 1987 K30 Rak Team
503 Kołatka Monika 1997 K20
504 Derek Jakub 1982 M30
505 Ostapiak Michał 1982 M30
506 Suchorz Krzysztof 1969 M40 Gdyński Triathlon
508 Dobrzyński Tomasz 1980 M30 xRunners
1001 KWIATKOWSKI KAJETAN 1982 M30
1002 Wiśniewski Krzysztof 1976 M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1003 Sadowski Grzegorz 1974 M40
1004 Rogowski Leszek 1974 M40 Oprychy Team
1005 Szumska-Rogowska Katarzyna 1976 K40 Brodnica
1006 Przybyciel Przemysław 1985 M30
1007 Zając Maciej 1981 M30 Dream Tri Team
1008 Szajdziuk Piotr 1975 M40 ADVA OPTICAL NETWORKING
1009 Zwoliński Łukasz 1982 M30 Grupa Biegowa 65
1010 Sywanycz Ireneusz 1978 M40
1011 Rogalski Piotr 1972 M40 Vege Runners
1012 Mahiat Thibault 1984 M30
1013 Biała Beata 1962 K50
1014 Szkudlarz Diana 1989 K20
1015 Skwarło Dorota 1986 K30
1016 Kreft Ewa 1975 K40
1017 Armatyńska Małgorzata 1974 K40 Motywatornia Team
1018 Lorkowska Beata 1973 K40 BeltaTeam Gdańsk
1019 Lorkowski Tomasz 1973 M40 BeltaTeam Gdańsk
1020 Pełszyński Bogusław 1956 M60
1021 Przyborski Michał 1978 M40
1022 Kalisz Paweł 1986 M30 Dream Tri Team
1023 Szczypka Arkadiusz 1967 M50
1024 Skwarło Paweł 1986 M30
1025 Kaczmarek Krzysztof 1974 M40 O-SOWA BIEGA
1026 Zdrojewska Katarzyna 1986 K30
1027 Pallach Lech 1980 M30 Biegamyrazem.pl
1028 Korda Agata 1993 K20
1029 Kwapisz Sebastian 1982 M30 Runeda
1030 Szmidt Adrian 1998 M20 Akademia Biegowa Kartuzy
1031 Kozłowski Marcin 1981 M30
1032 Trzaska Przemysław 1985 M30 Dream Tri Team
1033 Orlikowski Eugeniusz 1949 M60 Biegamyrazem.pl
1034 Kuźniar Wojciech 1985 M30
1035 Ostrowski Grzegorz 1978 M40 Biegamyrazem
1036 Dokrzewska Katarzyna 1985 K30
1037 Roczyński Michał 1977 M40
1038 Chmielewski Michał 1972 M40 Dream Tri Team
1039 Woloszyk Sebastian 1985 M30
1040 Wysłouch Michał 1984 M30 F3Team
1041 Artsiukevich Vera 1990 K20 Osteo-Sport Team
1042 Atraszkiewicz Olga 1976 K40 Osteo-Sport Team
1043 Grzeszczak Adam 1971 M40 biegamyrazem.pl
1044 Didenkow Sławomir 1965 M50 OSTEO-SPORT TEAM
1045 Prasek Marta 1982 K30
1046 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
1047 Prasek Lucyna 1956 K60
1048 Kraszewska Agnieszka 1980 K30
1049 Wróblewski Wiktor 1980 M30 MEWA GDYNIA
1050 LULIS ZBIGNIEW 1960 M50 O-SOWA BIEGA
1051 Fibich Dorota 1981 K30 Ekipa Zryw
1052 Łapuć Krzysztof 1981 M30
1053 Janczak Sławomir 1983 M30 Dream Tri Team
1054 Dębicki Artur 1968 M50
1055 Sarnowska Aleksandra 1979 K30 Kontener Formy
1056 WIŚNIEWSKA JOANNA 1975 K40 Dream Tri Team/Sportevo
1057 Golyszny Marta 1981 K30 Jeppesen Running Team
1058 Lubowiecka Alicja 1982 K30
1059 Długosz Tomasz 1985 M30 Klub biegaczy Prawo do Życia
1060 Gruchała Agnieszka 1977 K40 MEWA Gdynia
1061 Grabowska Marzena 1969 K40 Biegam Bo Lubię
1062 Kowalewski Dariusz 1959 M50
1063 Rudnicki Maciej 1985 M30 Goyello Power Club
1064 Czerwińska Agnieszka 1977 K40 Ekipa zryw
1065 Kopeć Zdzisław 1963 M50
1066 PAKULA Ania 1975 K40 PAKULA Team
1067 PAKULA Marcin 1973 M40 PAKULA Team
1068 Kostrzewa-Cembor Urszula 1957 K60 UKS ŻABIANKA GDANSK
1069 Matczyński Marek 1960 M50 Olimpia Grudziądz
1070 Elena Midia 1988 K30
1071 Maciejewski Łukasz 1981 M30 The Lost
1072 Pohl Duczmal Elzbieta 1973 K40 Stowarzyszenie More Active
1073 orłowski radosław 1978 M40 #kaszanienamoka
1074 Paschke Roman 1978 M40 ShipCup
1075 Stasik Piotr 1970 M40 Motywatornia Team
1076 Pełszyński Jacek 1979 M30 Active Life
1077 WISNIEWSKI JERZY 1950 M60
1078 Tuwalska Elzbieta 1979 K30 LKS Zantyr Sztum
1079 Stawiński Paweł 1982 M30 Najmowicz Triathlon
1080 Puła Krzysztof 1976 M40 OPEC Gdynia
1081 Olszewski Karol 1982 M30 Parówy hmm hmm hmm
1082 Piotrowska Joanna 1978 K40 Kontener Formy
1083 Richert Danuta 1977 K40
1084 Jaguś Łukasz 1984 M30
1085 Makowski Paweł 1984 M30 Awet Gdańsk, Bike U UP
1086 Depka Pradzyński Olgierd 1958 M60 biegamyrazem.pl
1087 Mikiciuk Izabela 1980 K30 TriLoszki
1088 Bury Paweł 1981 M30 biegamyrazem.pl
1089 Szmidt Oskar 1988 M30 Sklep Biegacza Running Team
1090 Nowicki Michał 1975 M40 BluMarianTeam
1091 Nowicka Beata 1974 K40 BluMarianTeam
1092 Myszk Katarzyna 1982 K30 Ekipa Zryw
1093 Pełszyński Marek 1984 M30 LPP Team
1094 Rybaczek Rafał 1982 M30 Runeda
1095 Zwoliński Tomasz 1971 M40 KM PSP Gdynia
1096 Chajkowska Małgorzata 1986 K30 Jeppesen Running Team
1097 Wojewódka Monika 1981 K30
1098 Świetliński Krzysztof 1974 M40
1099 Depczyńska Agnieszka 1982 K30 O-SOWA BIEGA
1100 Żynda Żaneta 1974 K40
1101 Gbyl Klaudia 1991 K20 NEUROSANA
1102 Sobczak Piotr 1979 M30
1103 Wołowicz Patryk 1976 M40
1104 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 K40 UKS Siódemka Rumia
1105 Pupiec Mariusz 1969 M40 UKS Siódemka Rumia
1106 Skoczke Andrzej 1991 M20 NEUROSANA
1107 Suchenia Piotr 1980 M30 inov-8 team / fjord nansen test team / www.runpassion.pl
1108 Szymański Krystian 1990 M20 Osteo-sport TEAM
1109 Gadomski Marcin 1981 M30
1110 Roziewska Ewelina 1989 K20
1111 Bohn Zbigniew 1965 M50 probikes.pl
1112 Filipek Weronika 1997 K20 NEUROSANA
1113 Lewandowska-Gbyl Kinga 1980 K30 NEUROSANA
1114 Szczęsny Leszek 1985 M30
1115 Boryczko Maciej 1989 M20
1116 Wróblewska Dorota 1967 K50 BzG
1117 Kwas Michał 1979 M30
1118 Łakomska Barbara 1956 K60
1119 Łakomski Mateusz 1984 M30
1120 Orzoł Elżbieta 1967 K50
1121 Piszcz Krzysztof 1976 M40 BigYellowFoot Adventure Team
1122 Pędziszewski Piotr 1984 M30 Piranha Grappling
1123 Smółkowski Marcin 1984 M30 RUMIA RUNNER
1124 Wieczorek Anna 1982 K30
1125 Szynkowski Karol 1987 M30
1126 Maksymiuk Piotr 1982 M30
1127 Kaczmarek Dorota 1983 K30 DCT Drużyna Biegowa
1128 Gutowski Daniel 1980 M30
1129 Banaszewska Sandra 1991 K20 Osteo-Sport Team
1130 Bednarski Marcin 1977 M40 Nordea Trading Technology
1131 Janowski Filip 1991 M20
1132 Gruchala Piotr 1977 M40 POiNT
1133 KWIATKOWSKA ALICJA 1982 K30 MAŁE LWY
1134 Falba Karol 1982 M30 Latis
1135 Olchowy Ewelina 1982 K30 Piąta Galaktyka
1136 Dobrowolski Dariusz 1976 M40 ADVA Optical Networking
1137 Klucznik Kasia 1986 K30 Masterlease Sport Team
1138 Krzykowski Tomasz 1980 M30 CC1715
1139 Świąder Mirosław 1970 M40 Intel Runners/runpassion.pl
1140 Grzegorzek Bartłomiej 1984 M30 Intel Runners
1141 Neufeld Marcin 1978 M40 Intel Runners
1142 Świąder Paweł 1996 M20 Intel Runners
1143 Sobolewska Natalia 1995 K20 Intel Runners
1144 Golasz Halina 1964 K50
1145 Orłowski Piotr 1985 M30 Intel Runners
1146 Rokita Mariusz 1975 M40 RockyRUN
1147 Klas Bartek 1983 M30 Maja Team Wejherowo
1148 Skuza Mateusz 1988 M30 42.195 Wejherowo
1149 Miszewski Marcin 1988 M30 Intel Runners
1150 Przystup Dorota 1985 K30
1151 Lorek Maciej 1969 M40 Kujawscy KTB
1152 Wolska Aleksandra 1975 K40
1153 Borcowski Janusz 1965 M50 weterynek.pl/Bike U Up
1154 Pich Ania 1981 K30 ChuchalaTeam
1155 Pich Paweł 1988 M30
1156 Wisniewski Krzysztof 1968 M50 Intel Runners
1157 Raulin Izabella 1989 K20 Intel Runners
1158 Górecki Łukasz 1984 M30
1159 Majchrzak Magdalena 1988 K30
1160 Koscianski Marcin 1987 M30
1161 Biegała Marek 1984 M30 Bike U Up - Europell
1162 Jeremicz Kamil 1998 M20 LKS Zantyr Sztum
1163 Kalinowska-Biegała Marta 1988 K30 Bike U Up - PZU Sport Team
1164 Klotzke Rafał 1974 M40 Motywatornia Team
1165 Chalecka JOLANTA 1977 K40 EKIPA ZRYW
1166 Stencel Joanna 1991 K20 Intel Runners
1167 Weiss Krzysztof 1964 M50 Dudycz run
1168 Stefaniak Damian 1989 M20 Pruszcz Biega
1169 Grabiński Wojciech 1994 M20 gRUNwald team Poznań/CITY TRAIL TEAM
1170 Paszkowski Tadeusz 1984 M30 OSTEO-SPORT TEAM
1171 Dąbek Adrian 1980 M30
1172 Korpusik Marta 1985 K30
1173 Pabisz Jarek 1980 M30
1174 Miszewski Romuald 1954 M60 Asconi Polska_w INO
1175 Zaleski Mariusz 1977 M40 KUJAWSCY KTB
1176 Burek Juliusz 1987 M30
1177 Baranowska - Trzasko Aleksandra 1979 K30 KUJAWSCY KTB
1178 Nowak Artur 1973 M40 A/G Carp Team
1179 Walczak Jakub 1993 M20
1180 Brózda Monika 1981 K30
1181 Dragan Karol 1974 M40
1182 Piotrowicz Ewa 1987 K30 SPORTEVO
1183 Maliszewski Adrian 1979 M30 Freelancer
1184 Milczarek Kornelia 1986 K30
1185 Marciniak Izabela 1977 K40 Kujawscy KTB
1186 Maculewicz Mateusz 1979 M30 Multipower Polska Team
1187 Woźnicka-Klotzke Anita 1974 K40 MOTYWATORNIA TEAM
1188 Rusak Łukasz 1980 M30 Czemu Nie Gdynia
1189 Dąbrowska Paulina 1991 K20 Gdański Uniwersytet Medyczny
1190 Ossowska Monika 1980 K30 TriLoszki
1191 Dembicki Piotr 1981 M30 KM PSP Gdynia
1192 Feld Maciej 1956 M60
1193 Paluch Jacek 1977 M40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni