z

Trójmiasto

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

22.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 ZAKRZEWSKI ADAM 1995 M20
17 Kaniewski Michał 1993 M20 Dziki Dzik Team
18 Kuźniar Wojciech 1985 M30 #projekt1000up/UltraWay Team
20 Dalke Jowita 1983 K30 Zabiegane Dwie
21 Bartsch Aleksandra 1988 K30 BigYellowFoot Adventure Team
22 Daszczyński Adam 1972 M40 Adaśko Team
23 WIŚNIEWSKA KORNELIA 1974 K40 Zabiegane Dwie
24 Jagodziński Tomasz 1990 M30 Deloitte Adventure Team
28 Chmielewska Magda 1987 K30
29 Chmielewski Michał 1972 M40 Dream Tri Team
30 Sarnowska Aleksandra 1979 K40
31 Kowalikowski Radosław 1994 M20 mamywybiegane
32 Stankiewicz Iwona 1972 K40
38 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia/ CTS
39 Trzaska Przemysław 1985 M30 Dream Tri Team
46 Osowski Kornel 1988 M30
47 Piotrowska Joanna 1978 K40 Kontener Formy
49 Piotrowski Grzegorz 1987 M30
50 Piotrowska Maria 1985 K30 Kontener Formy
51 Szumlas Anna 1981 K30 Tri Loszki / #szumiteam/ Runeda
52 Palka Anna 1990 K30 Kontener Formy
56 Dawidowicz Iza 1982 K30 Bogatka Biega/ Maja Team
58 Zając Maciej 1981 M30 Dream Tri Team
59 Atraszkiewicz Magda 1974 K40 TriWise
61 Pakura Piotr 1978 M40 DREAM TRI TEAM
63 Pakura Karolina 1976 K40 Dream Tri Team
64 Adamowicz Piotr 1976 M40 Dream Tri Team
65 Janczak Sławomir 1983 M30 Dream Tri Team
66 Gruchała Agnieszka 1977 K40 MEWA Gdynia
67 Torbicz Piotr 1978 M40 Thales
68 Roczyński Michał 1977 M40
69 Biczkowski Konrad 1984 M30 Straszyn Biega
70 Kujat Joanna 1988 K30 Kontener Formy
71 Graban Emilia 1991 K20 Bike U Up
74 Kucina Paulina 1994 K20
76 Maciszka Weronika 1989 K30
77 Dragan Karol 1974 M40
78 Rzepecki Radek 1979 M40
79 SYLDATK KATARZYNA 1979 K40 kontener formy
80 Postupalski Michał 1976 M40 IHS MARKIT
81 Gruszecki Damian 1986 M30 Dream Tri Team
82 Lebiedzińska Angelika 1981 K30 Tri Loszki / Biegacze Świnoujście / Runeda
83 Kowalik Wioletta 1978 K40 Wymiatacze
85 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 K30 Przytulna Team
86 Aftyka Anna 1973 K40 Żarta Wataha
87 Kulczycki Jan 1950 M60
88 Pisarzak Marta 1982 K30
89 Stefański Borys 1991 M20
99 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMTK GDAŃSK
100 Mikołajczyk Agata 1993 K20 Działaj. Inspiruj
101 Gorgoń Cezary 1981 M30 CTS
102 Zwoliński Tomasz 1971 M40
103 Zygmunt Marcin 1980 M40
105 Baranowski Adam 1984 M30 Godnie/Dumnie/Z uśmiechem na twarzy
109 Kowalik Lucyna 1982 K30
111 Chamski Michał 1986 M30 Za linią mety
113 Dokrzewska Katarzyna 1985 K30 MOTYWATORNIA TEAM
117 Bieliński Dominik 1993 M20 Motywatornia Team
118 Sauls Clint 1973 M40 CTS
119 Siewert-Smigowski Piotr 1979 M40
120 Prusinowski Kamil 1978 M40 GRUPA DBK Gdańsk
121 Sinczuk Patrycja 1979 K40
124 Kawczak Piotr 1979 M40 Gdański Uniwersytet Medyczny
128 Basińska-Ahmed Olga 1979 K40
130 Krzyśko Krzysztof 1981 M30
132 Świtonska Aleksandra 1970 K50
136 Grzywa Michał 1992 M20 Intel Runners
137 Świąder Paweł 1996 M20 Intel Runners
139 Świąder Mirosław 1970 M50 Intel Runners/runpassion.pl
141 Miszewski Marcin 1988 M30 Intel Runners
143 Stencel Joanna 1991 K20 Kujawscy Runners / Intel Runners
147 Gałka Grzegorz 1971 M40
148 Kosiorek Patrycja 1986 K30 Jaguar Fit
149 Rudzka Dorota 1972 K40 JaguarFit
150 Braun-Azarczyk Patrycja 1976 K40 Jaguar FIT
151 Rorzkowski Artur 1977 M40
152 Rorzkowska Anna 1983 K30 JAGUAR FIT
153 Uszacka Malgosia 1982 K30 Ushatki
154 Ostrouch Dominika 1985 K30 Fit Jaguar
155 Kozdra Piotr 1981 M30
156 Pabisz Jarek 1980 M40
158 Sobek Gabriela 1977 K40 JaguarFit
159 SUCHORZEBSKA Żaneta 1978 K40 JaguarFit
161 Mazurek Monika 1980 K40
163 Rogocz Maciej 1977 M40 Rogasie z Doliny Roztoki
164 Witt Sławomir 1986 M30 WIMAL
166 Białkowski Marcin 1977 M40
167 Truskolawska Ola 1976 K40 biegamyrazem.pl/tridea
168 Jarmołowicz Beata 1970 K50 Dream Tri Team
169 Hościło Tomasz 1991 M20 Intel Runners
172 Gruchała Katarzyna 1990 K30 Gdański Uniwersytet Medyczny
173 Bielińska Danuta 1973 K40
175 Jankowiak Anna 1974 K40
178 Zienkiewicz Żaneta 1993 K20
179 Głombiowska Zuzanna 1996 K20 LKS ZANTYR SZTUM
186 KUSIAK Włodzimierz 1950 M60 Step by Step Trójmiasto
191 Majewski Adam 1979 M40
192 Matczyński Marek 1960 M60 GKS Olimpia Grudziądz
198 Sikora Anna 1980 K40 Bojano Biega
201 Liszewski Paweł 1990 M30
202 Niedzielski Marek 1984 M30
203 Przybylska Jolanta 1988 K30
204 Okonek Ewelina 1999 K20 Smart4Aviation
205 Nowakowska Edyta 1992 K20
206 Michalak Magda 1977 K40 Żarta Wataha
208 Piętak Marcin 1994 M20
209 Skocka Ania 1971 K40 Parkrun Rumia
210 Kosieradzki Łukasz 1991 M20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni