z

Szczecin

Listy startowe

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Groberski Michał 2000 M16 MKL Szczecin
2 Minko Arkadiusz 1988 M30 MKL Szczecin
4 Belgrau Szymon 1994 M20 Rehabalance i Waszczuk Team
5 Twarogal Kamil 1990 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
6 Olejarz Artur 1988 M30 MKL Szczecin/ ZABIEGANA PARA
10 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
11 Jackiewicz Monika 1992 K20 RAZ Szczecin
16 Koch Małgorzata 1982 K30
17 Liwuś-Łapińska Joanna 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
18 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
19 Stańko Agnieszka 1985 K30 StargardJaSięNieŚcigam
21 Wierszycki Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
22 Dudek Marcin 1977 M40 Dobry Team ECOPOL
23 Kukowska Magdalena 1991 K20 AMPIO TEAM
24 Kuźbik Jakub 1984 M30 Puszczyk Bukowy
25 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Wieczorne Bieganie w Gryfinie
26 Sobolewska Agata 1988 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
27 Kos Piotr 1956 M60 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
28 Szycik Damian 1975 M40 Follow the Dreams
29 Płosa Monika 1981 K30
31 hołyński leszek 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
32 Bialkowska Monika 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
33 Wolna Dorota 1983 K30
34 Suleja Joanna 1960 K50 szwla
35 Majek Maria 2000 K16
37 Woźniak Piotr 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
38 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
39 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
40 Krupieńczyk Joanna 1984 K30
41 Krupieńczyk Michał 1985 M30
42 Jahnz Karolina 1984 K30 Kujavia3Team
44 Iznerowicz Monika 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
45 STROJNY WOJCIECH 1967 M50 RAZ Szczecin
46 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
47 Kurasińska Dorota 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
48 Skoczylas Patryk 1992 M20 INCOM POLSKA
49 Skoczylas Natalia 1993 K20 Monia Gym
50 Kozubowska Agnieszka 1984 K30
51 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
52 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
53 Kowalski Piotr 1997 M20 brak
54 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
56 Trela Krzysztof 1989 M20
57 Kopka Magdalena 1987 K30 12 Brygada Zmechanizowana
59 borowczyk-machola kataryna 1978 K40 Monia Gym
60 Machola Bartek 1981 M30 Monia Gym
61 Kilian Pawelec Katarzyna 1981 K30 Biegam bo kocham ten stan
62 Goworski Jerzy 1990 M20
63 Gierchowska Monika 1992 K20
64 Rybicki Janusz 1950 M60 KB DZIK POLICE
65 Lebiedziewska Natalia 1984 K30 Kobiece Bieganie
66 Zerzut Jarosław 1968 M50 śRUNdunia Szczecin
67 Malec EDYTA 1976 K40 SKM MIEDWIANIE
68 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
69 Filipiak Przemek 1981 M30 UKL ÓSEMKA POLICE
70 Budna Anna 1979 K30
71 JANKOWSKA-SZEMRAJ Marta 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
72 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Start Gorzów
73 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 Ryś Banda
74 BĘBEN MAŁGORZATA 1978 K40 Dobry Team ECOPOL
75 Kazimir Marcin 1991 M20 Papaj CrossFit
76 Ordon Izabela 1978 K40 Rebellion Of Free Runners
77 JURKOWSKI TOMASZ 1979 M30 maluchwpodrozy.pl
78 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
79 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
80 Łyczek Agata 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
81 Dul Magdalena 1977 K40
82 Ruśkiewicz Wojciech 1988 M30 Deloitte Adventure Team
83 Gozdyra Darek 1978 M40
84 Świtalska Edyta 1978 K40 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
85 Orlon Barbara 1970 K40 Calyspo Runners Team Szczecin
87 Banucha Agata Banucha 1969 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
88 CIURYSEK AGNIESZKA 1983 K30 Dobry Team ECOPOL
89 Adamczyk Kamil 1989 M20
90 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
91 Szadokierska Anna 1983 K30 Anawa Tour
92 Kwiatkowska Agnieszka 1991 K20 Calypso Runners Team
93 Szadokierski Michał 1980 M30 ANAWA TOUR
94 Majdan-Adamska Agnieszka 1980 K30 Husaria Race Team Szczecin
96 Samson Robert 1978 M40 Bestia Team
97 Nowaczyk Wojciech 1983 M30
98 Narejko Paweł 1992 M20
99 Adamczyk Agnieszka 1993 K20
100 MĄDRAWSKI Tomasz 1974 M40
102 Woropaj Beniamin 1986 M30 Haalo.pl
103 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
104 Zbroja Dawid 1980 M30 Dobry Team ECOPOL
105 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
107 KULIG KRZYSZTOF 1977 M40 Modlitwa Biegania Gryfino
108 Maliszewski Piotr 1981 M30 RAZ Szczecin
109 Konarski Bartosz 1977 M40 RAZ Szczecin
111 Beker Jan 1970 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
112 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Wierzbicki Running Project
113 Gałuszka Daniel 2001 M16 Aktywne Prawobrzeże
114 Matul Hanna 1980 K30 Kalmar Runners
115 Piątkowski Mariusz 1979 M30 Moryń
116 Małecki Sebastian 1981 M30
120 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
121 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
122 Staniszczak Łukasz 1993 M20
123 Staniszczak Paweł 1989 M20
124 Staniszczak Zenon 1963 M50
125 Policzkiewicz Maciej 1983 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
126 Policzkiewicz Aneta 1979 K30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
128 Bielański Krzysztof 1958 M60 Paczoczikejkos
129 Bielańska Dorota 1967 K50 Paczoczikejkos
131 Bielański Mirek 1960 M50 Paczoczikejkos
132 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
133 Chruściński Kacper 1992 M20 Paczoczikejkos
134 Kalita Joanna 2000 K16
136 Grewling Anna 1981 K30
137 Mucha Michał 1980 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
138 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
140 Kowalczyk Tomasz 1980 M30 Coral Reef Team
141 Sulżyńska-Kowalczyk Izabella 1980 K30
143 Władkowska Agnieszka 1978 K40
144 Kołomański Hubert 1985 M30 Szczecin
145 Kwaśniewska Monika 1990 K20 3LGGNS
146 Dudenko JERZY 1978 M40
147 Dudenko Monika 1980 K30
149 Błoniarz Mirosław 1975 M40 Puszczyk Bukowy
151 Boruc Marika 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
152 Mróz Aneta 1985 K30 Pyrzyce Biegają
154 Domurad Dagmara 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
156 ŻYWICKI Janusz 1968 M50 KB Pionier Szczecin
157 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
158 Prasolik Ewelina 1978 K40
161 Górecka Katarzyna 1988 K30 Puszczyk Bukowy
162 Jaszcz Magdalena 1979 K30 Pyrzyce Biegają
163 Szopińska Katarzyna 1990 K20 Emel Athletic Team
164 Kruglak Anna 1976 K40 Emel Athletic Team
165 Bender Aneta 1980 K30 Wieczorne Bieganie W Szczecinie
166 Fafuła Bartłomiej 1985 M30
168 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN
171 Andrzejczak Jessica 1997 K20
174 BAMBERSKI PAWEŁ 1979 M30
176 Hajduk Emilian 1984 M30
177 Andrzejewski Krzysztof 1990 M20 Stargard Ja Się Nie Ścigam
179 Kocaj Żaneta 1988 K30
182 Ogrodziński Przemysław 1982 M30
183 Wika Marta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
184 Litwic Maciej 1985 M30
186 Gliszczyńska Anna 1959 K50 Pyrzyce Biegają
187 Dziwosz Anna 1979 K30 Kobiece bieganie
188 Stelmaszyk Ewa 1964 K50 Kobiece bieganie
189 Wiącek Anna 1975 K40 Kobiece Bieganie
190 KACZMAREK ARLETA 1981 K30 KOBIECE BIEGANIE
191 Całka Barbara 1971 K40 Kobiece Bieganie
192 Michalik-Cały Kasia 1985 K30 Kobiece Bieganie
193 Cały Przemek 1985 M30 Kobiece Bieganie
194 Redlarska Anna 1983 K30 Kobiece Bieganie
195 Grzesiak Sylwia 1972 K40 WMLKS Pomorze Stargard
198 Lal Małgorzata 1970 K40 Pyrzyce biegają
199 Dudzińska Maja 1975 K40 PARKRUN SZCZECIN
200 Andreatto Jacek 1981 M30
203 Stefaniak Łukasz 1978 M40 KOS BnO Szczecin
204 Ceniuch Magdalena 1997 K20 Parkrun Szczecin
205 Zakrzewska Beata 1995 K20 DECATHLON SZCZECIN
207 Szefler Joanna 1977 K40 Hawajskie Rekiny
208 Terpiłowska Malwina 1984 K30 NN Szczecin
209 Dobaczewska Ewa 1973 K40 NN Szczecin
211 Okulewicz Tomasz 1996 M20 NN Szczecin
212 Bogucki Cezary 1961 M50
213 Deć Ewa 1989 K20 Hiab Sport Team
214 Stefaniak Piotr 1985 M30
217 Ślubowski Dariusz 1976 M40
218 Korecka Anna 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
219 Sokołowska Magdalena 1985 K30
220 Sokołowska Anna 1960 K50
221 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
222 Biernaczyk Małgorzata 1980 K30
223 Kosmowska Alicja 1989 K20 Dawasz Wojtek!
224 Nowacki Damian 1992 M20 Kuny Stare Łysogórki
225 Szymczak Jarek 1979 M30
226 Wolski Tomasz 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
228 Kubicka Karolina 1987 K30 Paczoczikejkos
229 Szymański Paweł 1986 M30 Paczoczikejkos
230 Lebioda JOLANTA 1974 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
231 Lebioda Krzysztof 1973 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
232 Mazurek Tomasz 1975 M40
236 Kasperowicz Marcin 1976 M40
238 Kaczmarek Maciej 1986 M30 Deloitte Adventure Team
241 BERNACKI MARIUSZ 1976 M40 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
243 Modelska Justyna 1975 K40 Kobiece Bieganie
244 Bernad Malwina 1985 K30
245 Orszulak Łukasz 1984 M30 Toucan Team
247 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
248 Kustra Tomasz 1977 M40 4 health
249 Gazda Sandra 1998 K20
251 Kaczmarek Jakub 1997 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
252 PAWLIK Danuta 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
255 Waltrowska Marta 1981 K30 RAZ Szczecin
257 Wroński Julian 1985 M30 HIAB SPORT TEAM
259 Osenkowska Edyta 1973 K40
261 Krzyżanowska Małgorzata 1982 K30 INCOM POLSKA
262 PIELECHOWSKI PIOTR 1992 M20 INCOM POLSKA
263 TYRCHA Szymon 1987 M30 INCOM POLSKA
264 Kasperowicz Dariusz 1975 M40 InCom Polska Sp.z o.o.
265 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata 1976 K40 Gryfus Kolarze Z Górki Ciśnij Team
266 GRĘDZIŃSKI ARTUR 1978 M40 Gryfus I Ciśnij Team
267 Pędziwiatr Paweł 1976 M40 ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
268 PASŁAWSKA Magda 1983 K30 INCOM POLSKA
269 Cieśluk Lilianna 1990 K20 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
270 Stelmach Mariusz 1986 M30
272 Żurawska Wioletta 1976 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
273 Chmielewski Dominik 1981 M30 TT Szczecin
274 Zawistowska Agnieszka 1983 K30
275 Biesiadziński Piotr 1982 M30
276 Wiliński Tomasz 1991 M20
277 Woźniak Joanna 2001 K16 KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN
279 Ziółkowski Marcin 1990 M20
282 Woźnica Konrad 1992 M20 Kuny Stare Łysogórki
283 Tarnowska Joanna 1985 K30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
284 Pupek Małgorzata 1981 K30
285 Juruć Paulina 1984 K30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
286 Andrych Magdalena 1987 K30 KB Hermes Gryfino
287 Hałada Marcin 1976 M40
291 PLUTA GRZEGORZ 1963 M50 KB HERMES GRYFINO
293 Biełowiec Adrianna 1982 K30 Puszczyk Bukowy
294 Stachowicz-Maciołek Kamila 1981 K30
295 Czosnowski Krzysztof 1978 M40 KB HERMES GRYFINO
296 Kopka Elżbieta 1963 K50 Wieczorne bieganie w Szczecinie
297 Knapek Sebastian 1982 M30
298 Szombierska Marta 1981 K30 Bbkts
299 Susza Małgorzata 1979 K30 Kobiece Bieganie
300 Stempień Barbara 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
302 Miłoszewicz Aleksandra 1994 K20
303 Balcerzak Przemysław 1983 M30 UKL ÓSEMKA POLICE
304 Bichta Katarzyna 1984 K30 Monia Gym
306 Balcerzak Aleksandra 1985 K30 UKL ÓSEMKA Police
309 Nawrocki Piotr 1968 M50 KB Pionier Szczecin
310 Łebkowski Karol 1980 M30
311 Srokowski Mateusz 1992 M20 Dzikie kuny
312 Rutkowska Justyna 1976 K40
315 Drozd Dariusz 1984 M30
316 Flasza Aleksandra 1985 K30 Byle do mety
318 Bagińska Monika 1976 K40
319 PACYNA Renata 1973 K40 #rusz4litery
321 Kocoń Maciej 1998 M20
322 Koladyńska Jagoda 1992 K20
325 MALIGŁÓWKA KLAUDIA 1995 K20
329 Matysiak Katarzyna 1993 K20 Fizjobiegacze Szczecin
332 Osowska Anna 1977 K40 Kobiece bieganie
337 Wyszkowski Maciej 1979 M30 Byle do mety
339 Kapłaniak Adrian 1985 M30 Wieczorne bieganie
340 Bohuń Daniel 1968 M50 Puszczyk Bukowy
341 JACHNIK Sabina 1972 K40 SKS HUSARIA
346 Heydemann Peter 1968 M50 TSV Binz 27 e.V.
348 Matias Joanna 1974 K40 Szczecinskie Centrum Treningu Personalnego
349 Turkiewicz Monika 1985 K30
350 Kuchalska Marta 1974 K40 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
353 Tomiuk Robert 1992 M20
354 Kurowska Iwona 1972 K40
355 Liput Agnieszka 1987 K30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
356 TOKARZ Joanna 1978 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
357 Braun Grzegorz 1994 M20 RunGryf Gryfice
359 Marks Maciej 1975 M40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
360 Marks Katarzyna 1975 K40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
362 Andrych Kamil 1985 M30
364 Jońca Magdalena 1983 K30 DBK SZCZECIN
366 Kowalczyk Łukasz 1982 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
367 Zieliński Artur 1972 M40 Dolina Noteci Racing Team
372 Budzyński Paweł 1982 M30 AUCHAN SZCZECIN
373 Dziuba Monika 1982 K30 Auchan Szczecin
379 Galor Piotr 1991 M20
380 Marchewka Łukasz 1986 M30 Połapani team
382 Czypicka Marta 1985 K30 INCOM POLSKA
385 Jankowski Adrian 2001 M16 Ks Ironman Prodmar Szczecin
386 Gawinek Paweł 1982 M30
387 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN
395 Brzeziński Piotr 1993 M20
400 Śpiewak Karolina 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
401 Dalmata Adrianna 1996 K20 Auchan Szczecin
405 Baczulis Magdalena 1977 K40 KOS BnO Szczecin
406 Badowska Marzena 1976 K40
407 Śliwa Marek 1973 M40 NUTRILITE Team
408 Kaźmierski Paweł 1989 M20
409 Brzeziński Adam 1995 M20
410 Jakuszewska Agnieszka 1978 K40
451 Wrondas Tomasz 1995 M20 KB Dzik
452 ostrowski Grzegorz 1979 M30
453 Chełstowski Adrian 1986 M30
458 Szymański Robert 1977 M40
459 BALCERAK KATARZYNA 1966 K50 3lggns
460 BALCERAK KATARZYNA 1966 K50 3lggns
461 Wasylów Katarzyna 1969 K40
462 Marcinkowska Eliza 1978 K40 szwla
464 Michałowski Marcin 1980 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
467 Dźwigał Magdalena 1982 K30 SKS Husaria
468 Dźwigał Tomasz 1977 M40 SKS Husaria
473 Muraszow Daniel 1986 M30 Klub Biegacza Kamień Pomorski
479 Dzięgielewski Grzegorz 1989 M20
482 Sniec Robert 1973 M40
484 Śniec Marzena 1973 K40
489 Maciołek Jarosław 1976 M40
494 jania janusz 1975 M40
503 Glocko Wojciech 1974 M40 Parkrun Szczecin
505 Kosior-Karczewska Ewa 1979 K30
511 MARKANICZ MARLENA 1982 K30 Stargard ja się nie ścigam
531 Tumanowicz Kornelia 1964 K50
536 Jabłońska Danuta 1957 K60 paczoczikejkos
549 Jachnik Robert 1967 M50 SCT
557 Magdzik Marcin 1982 M30
558 Anielska Anna 1988 K30
559 Brykczyński Błażej 1977 M40 Fizjobiegacze Szczecin
587 Nierzwicki Krzysztof 1992 M20
595 Litwiniak Izabela 1974 K40
598 Drozdowska Gabriela 1972 K40
607 Kułak Łukasz 1981 M30 bez
646 Jemielity Julita 1981 K30
661 Szczeszek Piotr 1971 M40
662 Kozłowski Piotr 1973 M40
1001 Wypijewski Igor 1977 M40
1002 Karasiewicz Łukasz 1988 M30
1003 Figlak Marta 1976 K40 SKW
1004 lekszycki michal 1963 M50 SKW
1005 CHARĘZA Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1006 Maszczyk Marta 1982 K30
1007 Deptuła Kasia 1986 K30
1008 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1009 Deptuła Łukasz 1983 M30
1010 SIWEK Jarek 1972 M40 RAZ Szczecin
1011 Dębczyński Michał 1981 M30 Wild Horse Zürich
1012 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1013 Dymowski Paweł 1984 M30
1014 Poszumska Gabrysia 1993 K20
1015 Masłowska Barbara 1973 K40
1016 Makowski Dariusz 1968 M50 KB HERMES GRYFINO
1017 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1018 Cichocki Jakub 1978 M40 HKS Skaut Szczecin
1019 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1020 Basiak Przemysław 1973 M40 IAI Team
1021 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1022 Szostak Edyta 1985 K30 Biegunki
1023 PAWEŁCZAK Damian 1990 M20 KB PIONIER SZCZECIN
1024 Lewandowski Janusz 1959 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecin
1025 Bujnowska Anita 1990 K20
1026 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy/Rehabalance i Waszczuk Team
1027 Nowak Anna 1992 K20
1028 Lączak Justyna 1979 K30 Asseco Active Team
1029 Rydzewski Michał 1982 M30
1030 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1031 Tomczak Tomasz 1975 M40
1032 Wolska Agnieszka 1983 K30
1033 Dittmann Hendrik 1978 M40
1034 Michalska magda 1985 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1035 Piątkowski Przemysław 1978 M40 Team Gorzów
1036 Derleta Iwona 1964 K50 derMMed
1037 Derleta Ryszard 1962 M50
1038 Karol Wojciech 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1039 Karol Anna 1971 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1040 Kulon Aleksander 1992 M20
1041 Słotwiński Mariusz 1980 M30 Maja Biega
1042 Martenka Ewa 1988 K30 Monia Gym
1043 Sitek Alfred 1980 M30 KOBIECE BIEGANIE
1044 Przybysz Marcin 1982 M30
1045 Bartoszewski Paweł 1980 M30 L-bug RUN
1046 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Stargard Runners
1047 BIAŁKOWSKA KATARZYNA 1977 K40 Kobiece Bieganie
1048 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Puszczyk Bukowy
1049 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1050 Głowacz Milena 1988 K30 MoniaGym
1051 Pasikowski Kamil 1997 M20 SKB Dzik
1052 Szczypek Ola 1985 K30 SMT
1053 Bączyk Monika 1978 K40 Monia Gym
1054 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1055 JURKIEWICZ WIOLETTA 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1056 Dudczak Katarzyna 1989 K20
1057 Niewiadomska Magda 1980 K30 Kobiece Bieganie
1058 Tokarczyk Marta 1978 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1059 Kmieciak Slawek 1973 M40
1060 Derleta Mateusz 1992 M20 Parkrun Szczecin
1061 STRĄK Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1062 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1063 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1064 Murawska Wioletta 1969 K40 roletki.home.pl
1065 Jakubczyk Paulina 1987 K30 SprintLogistykaPolska
1066 ŻYLUK BOZENA 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1067 Stępień Agnieszka 1981 K30
1068 Jasińska Natalia 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1069 Haściło Krzysztof 1977 M40 Gryfus Szczecin
1070 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1071 Rusek Kamil 1983 M30 Rehabalance i Waszczuk Team
1072 Andrzejewski Dariusz 1971 M40 Parkrun Szczecin
1073 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1074 Maksymiak Anna 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1075 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
1076 Zgutka Tomasz 1973 M40 Husaria Race Team
1077 Rynkowska Anna 1980 K30
1078 Bielan Artur 1980 M30
1079 Płaskowicz Anna 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1080 Leśniak Jerzy 1958 M60 Na.Rowerze.info
1081 Gałamaga Radosław 1978 M40 LoveLasy
1082 Kuć Maciej 1993 M20
1083 Skóra Robert 1966 M50
1084 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
1085 Szufranowicz Mirosław 1978 M40 Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
1086 Orszulak Patrycja 1986 K30
1087 Kaczmarek Łukasz 1986 M30
1088 Roman Ewelina 1985 K30 Monia Gym
1089 Busz Katarzyna 1975 K40
1090 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
1091 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1092 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1093 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1094 SZULC Grzegorz 1984 M30
1095 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
1096 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 roletki.home.pl
1097 Szycko Tomasz 1970 M40 Festa
1098 Aleksandrowicz Joanna 1981 K30
1099 Jurys Krzysztof 1970 M40
1100 Dydek Dorota 1968 K50 SKB DZIK
1101 Bąk Tomasz 1984 M30 Goleniów
1102 Rolbiecki Karol 1980 M30 Pyrzyce biegają
1103 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
1104 Iwaniuk Małgorzata 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1105 IWANIUK ADAM 1978 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1106 Żarnicki Kacper 1998 M20
1107 Araszkiewicz Tomasz 1989 M20
1108 Grzegorczyk Jarosław 1978 M40 Dobry Team ECOPOL
1109 Grzegorczyk Maja 1978 K40 Dobry Team ECOPOL
1110 Michalski Łukasz 1985 M30 Mercedes-Benz DDB Auto
1111 Basiak Katarzyna 1973 K40 IAI Team
1112 Buca Jakub 1967 M50
1113 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1114 Witorzęć Darek 1973 M40
1115 Zapor Anna 1978 K40
1116 Paszkowski Karol 1988 M30
1117 Hawrylak Marcin 1969 M40 Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Rucho
1118 Skóra Małgorzata 1996 K20
1119 Dydek Edyta 1996 K20 SKB Dzik
1120 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
1121 Kusiak Magdalena 1991 K20 Ampio Team
1122 Jurys Elzbieta 1969 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1123 Wojtowicz Krzysztof 1978 M40 Deloitte Adventure Team
1124 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1125 Peda Leszek 1952 M60
1126 warchałowski arkadiusz 1976 M40
1127 Hawryluk Anna 1991 K20 Ampio Team
1128 Szatanek Ewa 1976 K40
1129 Ulass Robert 1974 M40
1130 Ulass Agnieszka 1974 K40
1131 Kolenda Krzysztof 1977 M40 220V / Kalmar Runners
1132 Strzelec Tomasz 1975 M40 Dirty Deeds / WBwG
1133 Bejster Przemysław 1958 M60 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1134 Działowska Sara 1992 K20
1135 Karolak Karolina 1982 K30
1136 Karolak Łukasz 1981 M30
1137 błaziak sebastian 1982 M30
1138 Stachowski Andrzej 1968 M50 Monia Gym
1139 Lewandowska Izabela 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1140 Olchawa Adam 1971 M40
1141 Klimek Aleksandra 1987 K30
1142 Szawaryńska Anna 1981 K30
1143 Dobrowolski Mateusz 1994 M20
1144 Kubik Mateusz 1987 M30
1145 Frąckowiak Hanna 1982 K30 Ukl Ósemka Police
1146 Bodnar Zbigniew 1948 M60
1147 Lewikowska Patrycja 1978 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1148 Ciepiela Przemysław 1979 M30
1149 Krywan Tomasz 1979 M30
1150 Mikołajczyk Kinga 1986 K30
1151 Klett Agnieszka 1980 K30 Monia Gym
1152 RODAK-JEZIAK ADRIANA 1977 K40
1153 Rodak Stanisław 1948 M60
1154 Michnowicz Jolanta 1973 K40
1155 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1156 Szczepanska Ania 1977 K40
1157 Skarżyńska Ania 1993 K20
1158 Szczepanowski Andrzej 1972 M40
1159 Klimek Krzysztof 1979 M30
1160 Lipińska Sylwia 1990 K20
1161 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1162 Skrzypiec Piotr 1991 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1163 Stańczyk Sławomir 1988 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
1164 Wolniewicz Robert 1957 M60
1165 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1166 Maszczykowska Agata 1988 K30 HKS Skaut
1167 Adamski Paweł 1988 M30
1168 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
1169 Warkoczyński Marcin 1975 M40 Dla Eluni
1170 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF 1987 M30 KALMAR RUNNERS
1171 Niewolin Tomasz 1989 M20
1172 Wahn Przemysław 1983 M30
1173 Stepień Adrian 1980 M30
1174 Banaszczyk Adrian 1985 M30
1175 Ambroży Mariusz 1974 M40 RAZ Szczecin
1176 Brzozowski Wojciech 1985 M30 RAZ Szczecin
1177 LASEK Bartosz 1977 M40 RAZ Szczecin
1178 Piersiński Michał 1981 M30 RAZ Szczecin
1179 Salej Małgorzata 1986 K30 RAZ Szczecin
1180 Szczukiewicz Aneta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1181 Sebastian Osetek 1987 M30 RAZ Szczecin
1182 Szota Robert 1988 M30 SMT Szczecin
1183 Krześniowski Marcin 1978 M40 Rowerowy Załom / Gryfus Szczecin
1184 Ciechowicz Adam 1973 M40 Nak Muay Szczecin
1185 Kołodziej Elżbieta 1970 K40
1186 Kołodziej Joanna 1994 K20
1187 BULUK BARBARA 1970 K40
1188 Majewski Piotr 1980 M30
1189 Nadkierniczny Zbigniew 1976 M40 Gryfus Szczecin
1190 Jasik Agnieszka 1977 K40
1191 Małecka Kamila 1983 K30
1192 Katarzyna Rejman 1989 K20
1193 PLESNER Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
1194 Kowzan Marcin 1990 M20
1195 Aleksiewicz Adrian 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1196 Michalczuk Karolina 1988 K30
1197 Kujawska Magdalena 1976 K40
1198 Gusar Krzysztof 1974 M40
1199 Gusar Bożena 1975 K40
1200 Zimny Tomasz 1956 M60
1201 Mielniczuk Marcin 1986 M30 Grupa TOM
1202 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1203 Wójcik Wojciech 1984 M30
1204 Milczarek Paweł 1982 M30 Kobiece Bieganie
1205 Kakowski Dawid 1985 M30
1206 Umiastowska Joanna 1988 K30
1207 Abramowicz Tomasz 1988 M30 Biegohollica
1208 Komar Anna 1977 K40 Pyrzyce Biegają
1209 Sprogis Joanna 1977 K40 3LGNNS / Tricarbon.pl
1210 MIZIELINSKA DARIA 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE Szczecin
1211 Zając Michał 1986 M30 BCC-MOTO TEAM
1212 HAJDUK MACIEJ 1977 M40
1213 KOWALCZYK Marcin 1976 M40
1214 Kaczmarek Marcin 1988 M30
1215 Banaś Marcin 1978 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1216 Nowicka Wioleta 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1217 Wolański Robert 1965 M50
1218 Jabłoński Tomasz 1963 M50 Parkrun Szczecin
1219 Kamionka Andrzej 1983 M30
1220 Rusielik Robert 1963 M50 SKI TEAM SZCZECIN
1221 Klatt Arnold 1968 M50
1222 Legęć Jerzy 1961 M50
1223 Zalewski Maciej 1977 M40
1224 Wasilewski Andrzej 1978 M40 KB PIONIER SZCZECIN
1225 DUSZA ANNA 1969 K40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1226 Mielnik Wojtek 1981 M30
1227 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK SZCZECIN
1228 Łukaszewska Anna 1974 K40 3LGGNS
1229 Pietkiewicz Anna 1987 K30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1230 jankowski dariusz 1967 M50 total-mierzyn
1231 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1232 Rydel Małgorzata 1981 K30
1233 Włodarz Marcin 1979 M30
1234 Haraszczuk Krystian 1987 M30 Fizjobiegacze
1235 Haraszczuk Joanna 1988 K30 Fizjobiegacze
1236 Bober Kamil 1985 M30
1237 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
1238 Grzeszczak Małgorzata 1991 K20
1239 Kalisz Irena 1981 K30
1240 Leśniak Dariusz 1968 M50
1241 Pawelec Marek 1972 M40
1242 Szybalski Tomasz 1983 M30
1243 Alabrudzińska Agnieszka 1985 K30 SZWLA Stargard
1244 Olejniczak Robert 1978 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1245 Bobrovnyk Daryna 1990 K20
1246 Tomczewski Maciej 1976 M40 NCDC
1247 Kacprzak Ireneusz 1976 M40 Pyrzyce Biegają
1248 Twardowski Maciej 1984 M30
1249 Doleżek Agnieszka 1982 K30
1250 MACUDZIŃSKI ADAM 1977 M40 PYRZYCE BIEGAJĄ
1251 Waszczuk Tomasz 1980 M30 Rehabalance i Waszczuk Team
1252 Gajtkowska Jolanta 1972 K40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1253 Gierlik Grzegorz 1976 M40 NCDC
1254 Olbrychowska Paulina 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1255 Jarząb Gosia GO 1975 K40 3LGGNS
1256 hałas renata 1969 K40 szybciej nie mogę
1257 Chajda Paweł 1973 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1258 Wiktorzak Kamil 1979 M30
1259 Kępka Wojciech 1981 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1260 Czylkowski Patryk 1985 M30
1261 Łaskarzewska Kamila 1978 K40
1262 Saganowski Adam 1973 M40
1263 Piotrowicz Piotr 1978 M40 COMSECO.EU
1264 Sikora Mariusz 1985 M30
1265 Pleskachov Artem 1987 M30
1266 Daleszyński Jacek 1977 M40 Pogodno
1267 Zarzycki Piotr 1968 M50
1268 Michalak Łukasz 1986 M30
1269 Rudnik-Mijal Małgorzata 1975 K40
1270 Tomaszewska Irena 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1271 Majcher Radek 1977 M40
1272 WIŚNIEWSKA MARTA 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1273 Cieśla Beata 1963 K50 Zabiegani Goleniów
1274 Mruk Marcin 1976 M40 ProfiSniper Team
1275 Tomiak Paweł 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1276 Łuczyńska Katarzyna 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1277 Chowański Bartosz 1979 M30 CJS Tłumaczenia Myślibórz
1278 Winiarski Marcin 1976 M40
1279 Rejer Robert 1975 M40
1280 DARONIN Pavlo 1981 M30
1281 Malinowska Marzena 1966 K50
1282 Cybulski Tomasz 1986 M30
1283 Zubel Agnieszka 1991 K20
1284 Małecka Anna 1978 K40 Hawajskie Rekiny
1285 Figołuszka Katarzyna 1990 K20 Aktywne Choszczno
1286 Bobel Urszula 1983 K30
1287 Maduzia Marcin 1977 M40 Pyrzyce Biegają
1288 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1289 Stawicki Tomasz 1975 M40
1290 Wlodarczyk Agata 1983 K30
1291 Sikorski Marcin 1977 M40 TT Szczecin
1292 Duraj Maria 1981 K30 Duraj team
1293 Długokęcki Mateusz 1981 M30 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1294 LEWANDOWSKI WALDEMAR 1980 M30
1295 Kaczorowski Michał 1976 M40 UV
1296 Bobak Natalia 1988 K30
1297 Maj Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1298 Maj Krzysztof 2000 M16 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1299 Stępniak Monika 1980 K30 Kobiece bieganie
1300 Walerowicz Agnieszka 1991 K20
1301 Walerowicz Paweł 1987 M30
1302 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1303 Grzybowska Dominika 1988 K30
1304 Dudaronek Paulina 1996 K20 Xrunners
1305 Moszyński Patryk 1992 M20 xRunners
1306 Wójcik Krzysztof 1982 M30 Wolni w biegu
1307 Twór Maciej 1985 M30 Mokasyn Płoty
1308 Gładyszak Michał 1980 M30 PółPyraPółśledź
1309 Kufel Dariusz 1962 M50 PYRZYCE BIEGAJĄ
1310 Rosik Sebastian 1980 M30
1311 Wesołowski Marcin 1984 M30
1312 Trzciński Marcin 1986 M30
1313 Kijana Karolina 1982 K30 UKS Volley 71
1314 Rutkowski Stanisław 1984 M30 TT Szczecin
1315 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
1316 Stwora Marcin 1984 M30
1317 Prokop Agata 1989 K20
1318 Miner Artur 1979 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1319 Bińkowski Krystian 1984 M30 NN SZCZECIN
1320 Nel Grzegorz 1991 M20 NN SZCZECIN
1321 Podwyszyński Sylwester 1973 M40 KW PSP Szczecin
1322 Łużyńska Katarzyna 1979 K30
1323 Łużyńska Patrycja 2000 K16 MKL Szczecin
1324 Chłopek Tomasz 1988 M30 Kizomba
1325 ZAROBIAK Katarzyna 1978 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1326 ZAROBIAK Piotr 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1327 Dziwisz Bogusia 1971 K40
1328 Skoneczny Waldemar 1967 M50
1329 Kwintal Janek 1973 M40 Rozbiegany Goleniów
1330 Bobrowicz Jakub 1982 M30 t.Ch. Szczecin
1331 Sałbut Łukasz 1986 M30
1332 Wierzba Ewa 1980 K30 Kobiece Bieganie
1333 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
1334 Żywicka Barbara 1972 K40
1335 RUDZIŃSKI Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
1336 Murawska Nikola 2000 K16 roletki.home.pl
1337 DROZDEK Włodzimierz 1968 M50 Charty
1338 Roszak Krystyna 1964 K50 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1339 Nowek Paweł 1982 M30 Amigo Fishing
1340 Sikora Krzysztof 1955 M60 Pyrzyce Biegają
1341 Gonerko Joanna 1979 K30 Dobry Team ECOPOL
1342 Ścierko Dawid 1991 M20 Mieszkowice
1343 Pawluś Tomasz 1980 M30 Wolni w biegu
1344 Giermakowski Maciej 1979 M30
1345 Wołczak Iwona 1984 K30
1346 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
1347 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
1348 Rozwałka-Paizert Renata 1973 K40 Iron Insane
1349 GRUDOWSKI KONRAD 1985 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1350 Wilklisz Wojciech 1970 M40
1351 WODZYŃSKI KRZYSZTOF 1985 M30 fb: Wodzowie
1352 Jurkiewicz Damian 1976 M40
1353 Wodzyńska Agnieszka 1986 K30 fb: Wodzowie
1354 Bielecki Karol 1980 M30 Parkrun Szczecin
1355 Klimas Krzysztof 1981 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1356 Tokarski Rafal 1967 M50 RAZ Szczecin
1357 Piotrowski Konrad 1987 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1358 Dudka Robert 1989 M20
1359 Leszczyńska Marta 1994 K20 One Team Castorama
1360 Kłyszejko Magdalena 1979 K30 Puszczyk Bukowy
1361 Tymul Jakub 1978 M40 TymTriTeam
1362 Pietkiewicz Paweł 1983 M30 12 BZ/ZM
1363 Wierzba Piotr 1982 M30 Kobiece Bieganie
1364 wałowski dawid 1979 M30 One Team Castorama
1365 Grzegorczyk Marcin 1988 M30 Wolf Team
1366 Butryn Agnieszka 1980 K30
1367 Noworolnik Piotr 1988 M30 Ampio Team
1368 Bajuk Marcin 1981 M30
1369 Załoga Dariusz 1986 M30
1370 Przybysz Adrian 1997 M20 SKB Dzik Police
1371 GÓRNIAK Szymon 1976 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team / HQMNCNE
1372 Nawrot Jan 1953 M60 Wars
1373 LIPERTOWICZ Sebastian 1983 M30 LOVELASY
1374 Czyżyk Przemysław 1980 M30
1375 Manduk-Czyżyk Nina 1981 K30
1376 Okoń Bartosz 1983 M30
1377 Lasek Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1378 Szklarz Piotr 1977 M40 Dobry Team ECOPOL
1379 Kania Andrzej 1982 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1380 Jarnecki Marek 1992 M20 One team castorama
1381 Jaszczyk Łukasz 1988 M30
1382 Szostak Daniel 1975 M40
1383 Milczanowska Magdalena 1980 K30 Calypso runners team Szczecin
1384 Bojanowska-Iwan Dorota 1972 K40 GO2TRI Szczecin
1385 Janas Ilona 1990 K20
1386 Wojnach Andrzej 1970 M40 Dobry Team ECOPOL
1387 Pilecka Teresa 1981 K30
1388 Pilecki Robert 1980 M30
1389 Wilczyńska Marta 1985 K30 Kobiece Bieganie
1390 BĘDKOWSKI Piotr 1990 M20
1391 Łebiński Wojciech 1977 M40 HBS
1392 Rudziewicz Michał 1981 M30
1393 Drabarz Michał 1977 M40 Zawadzkiego szczecin
1394 Adamiak Edyta 1987 K30 SMT Szczecin
1395 Łopatto Jędrzej 1988 M30
1396 Ochroński Krzysztof 1979 M30 Pyrzyce biegają
1397 Cieciorowski Robert 1977 M40
1398 Woźniak Małgorzata 1990 K20
1399 Kwiatkowski Adam 1980 M30
1400 Liebner Patryk 1982 M30 www.aka-odszkodowania.pl
1401 Maślanik Piotr 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1402 Pawlisiak Paweł 1987 M30 Dębnowskie Człapaki
1403 Sobota Edyta 1986 K30 Coolbike Szczecin/ LIV Polska
1404 Szymańska Anna 1958 K60 Rozbiegany Goleniów
1405 Kachniarz Karol 1985 M30
1406 WALAS MARIOLA 1974 K40
1407 BUTKIEWICZ Estera 1981 K30 Wieczorne Bieganie Szczecin
1408 FLASZA RADOSŁAW 1983 M30 BYLE DO METY
1409 Zielinski Marcin 1979 M30 Fizjobiegacze
1410 Wąsowska Katarzyna 1982 K30 One Team Castorama
1411 Wójcik Jacek 1979 M30
1412 Drozdowska Justyna 1988 K30
1413 Kordas-Kuczyńska Danuta 1978 K40 ONE TEAM CASTORAMA
1414 Pyrek Rafał 1976 M40 Run for Fun Bezrzecze
1415 Kopaniecki Sebastian 1974 M40
1416 Kopaniecka Izabela 1972 K40
1417 Lepa Anna 1984 K30 Kobiece Bieganie
1418 Kozłowska Klaudia 1999 K16 ONE TEAM CASTORAMA
1419 Zakrocki Arkadiusz 1991 M20 Ampio Team
1420 Szczygielski Paweł 1984 M30 VOLKSWAGEN
1421 Elert Mariusz 1988 M30 DŻEJSON
1422 Witkowska Anna 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1423 Skórzewska Renata 1976 K40
1424 Wiklak Natalia 1992 K20
1425 Chrobociński Jan 1991 M20
1426 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
1427 Filus Piotr 1988 M30 Dudki
1428 Nieweglowski Tomasz 1977 M40
1429 Zając Roman 1975 M40 Hawajskie Rekiny
1430 Judek Krzysztof 1953 M60
1431 Szczeszek Katarzyna 1973 K40
1432 Wojtaś Agnieszka 1973 K40
1433 Kiełbasiewicz Dawid 1994 M20 Decathlon Prawobrzeże
1434 Żuk Krzysztof 1986 M30
1435 Zawadzki Bartosz 1976 M40 Dobry Team ECOPOL
1436 Seniuk Tomasz 1979 M30
1437 Dębicki Marcin 1978 M40
1438 Krajcer Jolanta 1973 K40
1439 Romanowski Sebastian 1976 M40 KOS BnO Szczecin
1440 Leśniak Mateusz 1991 M20 Choszczeńska 10
1441 Frej Dariusz 1959 M50
1442 Bobrzycki Jacek 1971 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1443 JAROSZEWICZ Joanna 1972 K40 roletki.home.pl
1444 Szlosek Łukasz 1985 M30
1445 Szafrański Marek 1994 M20
1446 Pawłaszek Lech 1981 M30
1447 Jasak Michał 1987 M30
1448 Ratajczak Karolina 1993 K20 Decathlon Szczecin
1449 Kuć Dariusz 1963 M50
1450 Wszeborowska Marta 1985 K30 Grupa TOM
1451 Rogiewicz Remigiusz 1978 M40 KS Ironman Szczecin
1452 Klepinowska Natalia 1986 K30
1453 Dubel Artur 1980 M30 Hawajskie Rekiny
1454 Gurbin Anna 1989 K20 Centrum Medyczne EuroMedis
1455 KACZMAREK MACIEJ 1990 M20 Centrum Medyczne EuroMedis
1456 Pieniak Patrycja 1993 K20 Centrum Medyczne Euromedis
1457 ROMANOWICZ MAREK 1966 M50 PARKRUN
1458 Peda Kamila 1980 K30
1459 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M40 SH 459
1460 Odrowski Piotr 1972 M40 Dobra,zmiana.
1461 Rogiewicz Brygida 1978 K40
1462 Bogacka Małgorzata 1981 K30
1463 Zaryczańska Anna 1989 K20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1464 Omelańska Nina 1985 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1465 Ksycki Błażej 1984 M30 Tieto
1466 Szewczyk Kamil 2000 M16
1467 Mazur Radosław 1977 M40
1468 Czapska Agnieszka 1973 K40
1469 Siedlecki Marcin 1976 M40 Centrum Medyczne EuroMedis
1470 Dmytryk Łukasz 1985 M30 Ampio TEAM
1471 Szeszko Magdalena 1981 K30
1472 Walkowiak Jędrzej 1980 M30 Gryfus i Ciśnij Team
1473 Bogdanowicz Daniel 1991 M20
1474 Buczek Krzysztof 1979 M30 HQ MNC NE
1475 Gulczyńska Natalia 1997 K20 MKL Szczecin
1476 Siąkajło Łukasz 1981 M30
1477 Masłowski Marcin 1976 M40 parkrun Gorzów
1478 Dobrowolski PAWEŁ 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1479 Fleszar Dariusz 1971 M40
1480 Bastrzyk Emilia 1991 K20 Centrum Medyczne EuroMedis
1481 Piasecka Marta 1979 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1482 Wojszczyk Marlena 1983 K30 Tryton Bike Team
1483 Bartosinski Wojciech 1992 M20
1484 Rudzińska Joanna 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1485 ŚLIŻEWSKI Marcin 1969 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1486 Ladziak Marek 1970 M40 Iron Insane
1487 Niedźwiecki Robert 1971 M40
1488 Ziemba Dariusz 1985 M30
1489 Szumilas Paweł 1977 M40 OSOM! Runners
1490 Kośmiński Paweł 1978 M40
1491 Płuciennik Piotr 1975 M40
1492 MILCZARSKA AGNIESZKA 1993 K20 Puszczyk Bukowy
1493 Nalewaj Robert 1984 M30 Tucan Team
1494 Skoczyk Michał 1992 M20
1495 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
1496 Wojtkowiak Rafał 1979 M30
1497 Mazan Bartłomiej 1992 M20 KOS BnO Szczecin
1498 Kula Mateusz 2002 M16 KOS BnO Szczecin
1499 Grzegorczyk Mateusz 2002 M16 KOS BnO Szczecin
1500 Pilipq Dominik 1974 M40
1501 CIBOR MAŁGORZATA 1979 K30 www.bokosport.pl - TROFEA SPORTOWE
1502 Orzechowski Łukasz 1981 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1503 Sowa Krzysztof 1984 M30 Zwiedzanie przez bieganie
1504 Ława Bartosz 1979 M30
1505 Bladosz Aneta 1990 K20
1506 Rajfur Asia 1983 K30 No logo
1507 Pawliczak Rafał 1974 M40 Fizjobiegacze Szczecin
1508 Kozioł Bogusław 1970 M40 www.bokosport.pl - TROFEA SPORTOWE
1509 Szkudlarek Krzysztof 1966 M50
1510 Prociak Krzysztof 1983 M30 SKB Dzik
1511 KACZMAREK Krzysztof 1992 M20 Bros Team
1512 Ostrowska Agnieszka 1976 K40 Deloitte Adventure Team
1514 RYŃSKI DARIUSZ 1983 M30 Klub Przewlekle BIEGAJACYCH
1515 Sulecki Marcin 1974 M40
1516 Jasik Mariusz 1976 M40
1517 Baumgart Paweł 1970 M40
1518 Komsta Rafał 1981 M30
1519 Komsta Beata 1975 K40
1520 Drop Sławomir 1972 M40 Gold-Drop
1521 Grygielewicz Leszek 1963 M50 MACSPED
1522 Kelar Łukasz 1991 M20 KB PIONIER SZCZECIN
1523 Ślosarska-Łazarska Kinga 1977 K40 SKS Husaria
1524 OSTROWSKA-PĘKUL MAŁGORZATA 1980 K30
1525 Mijakowski Zygmunt 1974 M40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni