z

Szczecin

Listy startowe

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
16 Koch Małgorzata 1982 K30
17 Liwuś-Łapińska Joanna 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
18 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
19 Stańko Agnieszka 1985 K30 StargardJaSięNieŚcigam
20 Piedo Marek 1972 M40
21 Wierszycki Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
22 Dudek Marcin 1977 M40
23 Kukowska Magdalena 1991 K20 AMPIO TEAM
24 Kuźbik Jakub 1984 M30 Puszczyk Bukowy
25 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Wieczorne Bieganie w Gryfinie
26 Sobolewska Agata 1988 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
27 Kos Piotr 1956 M60 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
28 Szycik Damian 1975 M40 Follow the Dreams
29 Płosa Monika 1981 K30
30 Adamowicz Daniel 1984 M30 KB PIONIER SZCZECIN
31 hołyński leszek 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
32 Bialkowska Monika 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
33 Wolna Dorota 1983 K30
34 Suleja Joanna 1960 K50 szwla
35 Bielecki Karol 1980 M30 Parkrun Szczecin
36 CEBEŃKO Maria 1968 K50 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
37 Woźniak Piotr 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
38 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
39 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
40 Krupieńczyk Joanna 1984 K30
41 Krupieńczyk Michał 1985 M30
42 Jahnz Karolina 1984 K30 Kujavia3Team
43 Witek Eryk 1979 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
44 Iznerowicz Monika 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
45 STROJNY WOJCIECH 1967 M50 RAZ Szczecin
46 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
47 Kurasińska Dorota 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
48 Skoczylas Patryk 1992 M20 INCOM POLSKA
49 Skoczylas Natalia 1993 K20 Monia Gym
50 Kozubowska Agnieszka 1984 K30
51 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
52 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
53 Kowalski Piotr 1997 M20 brak
54 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
55 Lorent Agnieszka 1983 K30 Druzyna szpiku
56 Trela Krzysztof 1989 M20
57 Kopka Magdalena 1987 K30 12 Brygada Zmechanizowana
59 borowczyk-machola kataryna 1978 K40 Monia Gym
60 Machola Bartek 1981 M30 Monia Gym
61 Kilian Pawelec Katarzyna 1981 K30 Biegam bo kocham ten stan
62 Goworski Jerzy 1990 M20
63 Gierchowska Monika 1992 K20
64 Rybicki Janusz 1950 M60 KB DZIK POLICE
65 Lebiedziewska Natalia 1984 K30 Kobiece Bieganie
66 Zerzut Jarosław 1968 M50 Puszczyk Bukowy
67 Malec EDYTA 1976 K40 SKM MIEDWIANIE
68 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
69 Filipiak Przemek 1981 M30
70 Budna Anna 1979 K30
71 JANKOWSKA-SZEMRAJ Marta 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
72 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Start Gorzów
73 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 Ryś Banda
74 BĘBEN MAŁGORZATA 1978 K40 Dobry Team ECOPOL
75 Kazimir Marcin 1991 M20 Papaj CrossFit
76 Ordon Izabela 1978 K40 Rebellion Of Free Runners
77 JURKOWSKI TOMASZ 1979 M30 maluchwpodrozy.pl
78 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
79 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
80 Łyczek Agata 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
81 Dul Magdalena 1977 K40
82 Ruśkiewicz Wojciech 1988 M30 Deloitte Adventure Team
83 Gozdyra Darek 1978 M40
84 Świtalska Edyta 1978 K40
85 Orlon Barbara 1970 K40 Calyspo Runners Team Szczecin
86 Ziemniewicz Radosław 1984 M30
87 Banucha Agata Banucha 1969 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
88 CIURYSEK AGNIESZKA 1983 K30 Dobry Team ECOPOL
89 Adamczyk Kamil 1989 M20
90 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
91 Szadokierska Anna 1983 K30 Anawa Tour
92 Kwiatkowska Agnieszka 1991 K20 Calypso Runners Team
93 Szadokierski Michał 1980 M30 ANAWA TOUR
94 Majdan-Adamska Agnieszka 1980 K30 Husaria Race Team Szczecin
95 Kowalczyk Konrad 1984 M30 Running Sappers Team
96 Samson Robert 1978 M40 Bestia Team
97 Nowaczyk Wojciech 1983 M30
98 Narejko Paweł 1992 M20
99 Adamczyk Agnieszka 1993 K20
100 MĄDRAWSKI Tomasz 1974 M40
102 Woropaj Beniamin 1986 M30 Haalo.pl
103 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
104 Zbroja Dawid 1980 M30 Dobry Team ECOPOL
105 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
106 Misikonis Kamil 1985 M30 Masters Gryfice
107 KULIG KRZYSZTOF 1977 M40 Modlitwa Biegania Gryfino
108 Maliszewski Piotr 1981 M30 RAZ Szczecin
109 Konarski Bartosz 1977 M40 ERAKAWY runners
111 Beker Jan 1970 M40 GRYFUS
112 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Wierzbicki Running Project
113 Gałuszka Daniel 2001 M16 Aktywne Prawobrzeże
114 Matul Hanna 1980 K30 Kalmar Runners
115 Piątkowski Mariusz 1979 M30 Moryń
116 Małecki Sebastian 1981 M30
118 Kubisztal Wojciech 1983 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
119 Cieśla Jakub 2001 M16
120 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
121 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
122 Staniszczak Łukasz 1993 M20
123 Staniszczak Paweł 1989 M20
124 Staniszczak Zenon 1963 M50
125 Policzkiewicz Maciej 1983 M30
126 Policzkiewicz Aneta 1979 K30
127 ZIENIUK Beata 1985 K30
128 Bielański Krzysztof 1958 M60 CRONIMET. PL
129 Bielańska Dorota 1967 K50 Stargard ja się nie ścigam
130 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
131 Bielański Mirek 1960 M50 Stargard
132 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
133 Chruściński Kacper 1992 M20
134 Kalita Joanna 2000 K16
135 Paluszyńska Małgorzata 1969 K40
137 Mucha Michał 1980 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
138 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
139 Borysiuk Arkadiusz 1986 M30 Klub Biegacza Kamień Pomorski
140 Kowalczyk Tomasz 1980 M30 Coral Reef Team
141 Sulżyńska-Kowalczyk Izabella 1980 K30
143 Władkowska Agnieszka 1978 K40
144 Kołomański Hubert 1985 M30 Szczecin
145 Kwaśniewska Monika 1990 K20 3LGGNS
146 Dudenko JERZY 1978 M40
147 Dudenko Monika 1980 K30
148 Michalska Natalia 1985 K30
149 Błoniarz Mirosław 1975 M40 Puszczyk Bukowy
150 Ogrodnik Paweł 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
151 Boruc Marika 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
152 Mróz Aneta 1985 K30 Pyrzyce Biegają
153 Rolbiecka Anna 1980 K30 Pyrzyce biegają
154 Domurad Dagmara 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
155 Strzechowska Małgorzata 1977 K40
156 ŻYWICKI Janusz 1968 M50 KB Pionier Szczecin
157 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
158 Prasolik Ewelina 1978 K40
159 Skąpski Ryszard 1946 M60 SZWLA Stargard
160 Bernacka-Szydlik Karolina 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
161 Górecka Katarzyna 1988 K30 Puszczyk Bukowy
162 Jaszcz Magdalena 1979 K30 Pyrzyce Biegają
163 Szopińska Katarzyna 1990 K20 Emel Athletic Team
164 Kruglak Anna 1976 K40 Emel Athletic Team
165 Bender Aneta 1980 K30 Wieczorne Bieganie W Szczecinie
166 Fafuła Bartłomiej 1985 M30
167 KOŃKO Artur 1981 M30 REDA
168 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
169 Sudnikiewicz Rafał 1988 M30 Gryfus Szczecin
170 Metkowska Agata 1997 K20
171 Andrzejczak Jessica 1997 K20
172 Sadowska Agnieszka 1984 K30
173 Opaska Marcin 1980 M30 Przebiegłe Jenoty
174 BAMBERSKI PAWEŁ 1979 M30
175 Jastrzębska Magda 1989 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
176 Hajduk Emilian 1984 M30
177 Andrzejewski Krzysztof 1990 M20 Stargard Ja Się Nie Ścigam
178 Dąbrowska Natalia 1980 K30 Feniks
179 Kocaj Żaneta 1988 K30
180 Lemańczyk Arkadiusz 1993 M20
181 Sobczak Sandra 1985 K30
182 Ogrodziński Przemysław 1982 M30
183 Wika Marta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
184 Groberski Michał 2000 M16 MKL Szczecin
185 Łachacz Irmina 1983 K30 ArtVentura
186 Gliszczyńska Anna 1959 K50 Pyrzyce Biegają
187 Dziwosz Anna 1979 K30 Kobiece bieganie
188 Stelmaszyk Ewa 1964 K50 Kobiece bieganie
1001 Wypijewski Igor 1977 M40
1002 Karasiewicz Łukasz 1988 M30
1003 Figlak Marta 1976 K40 SKW
1004 lekszycki michal 1963 M50 SKW
1005 CHARĘZA Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1006 Maszczyk Marta 1982 K30
1007 Deptuła Kasia 1986 K30
1008 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1009 Deptuła Łukasz 1983 M30
1010 SIWEK Jarek 1972 M40 RAZ Szczecin
1011 Dębczyński Michał 1981 M30 Wild Horse Zürich
1012 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1013 Dymowski Paweł 1984 M30
1014 Twarogal Kamil 1990 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1015 Masłowska Barbara 1973 K40
1016 Makowski Dariusz 1968 M50 KB HERMES GRYFINO
1017 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1018 Cichocki Jakub 1978 M40 HKS Skaut Szczecin
1019 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1020 Basiak Przemysław 1973 M40
1021 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1022 Szostak Edyta 1985 K30
1023 PAWEŁCZAK Damian 1990 M20 KB PIONIER SZCZECIN
1024 Lewandowski Janusz 1959 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecin
1025 Bujnowska Anita 1990 K20
1026 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy
1027 Nowak Anna 1992 K20
1028 Lączak Justyna 1979 K30 Asseco Active Team
1029 Rydzewski Michał 1982 M30
1030 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1031 Tomczak Tomasz 1975 M40
1032 Wolska Agnieszka 1983 K30
1033 Dittmann Hendrik 1978 M40
1034 Michalska magda 1985 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1035 Piątkowski Przemysław 1978 M40 Team Gorzów
1036 Derleta Iwona 1964 K50 derMMed
1037 Derleta Ryszard 1962 M50
1038 Karol Wojciech 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1039 Karol Anna 1971 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1040 Kulon Aleksander 1992 M20
1041 Słotwiński Mariusz 1980 M30 Maja Biega
1042 Martenka Ewa 1988 K30 Monia Gym
1043 Sitek Alfred 1980 M30
1044 Przybysz Marcin 1982 M30
1045 Bartoszewski Paweł 1980 M30 L-bug RUN
1046 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Stargard Runners
1047 BIAŁKOWSKA KATARZYNA 1977 K40 Kobiece Bieganie
1048 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Puszczyk Bukowy
1049 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1050 Głowacz Milena 1988 K30 MoniaGym
1051 Pasikowski Kamil 1997 M20 SKB Dzik
1052 Szczypek Ola 1985 K30 SMT
1053 Bączyk Monika 1978 K40 Monia Gym
1054 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1055 JURKIEWICZ WIOLETTA 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1056 Dudczak Katarzyna 1989 K20
1057 Niewiadomska Magda 1980 K30 Kobiece Bieganie
1058 Tokarczyk Marta 1978 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1059 Kmieciak Slawek 1973 M40
1060 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
1061 STRĄK Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1062 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1063 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1064 Murawska Wioletta 1969 K40
1065 Jakubczyk Paulina 1987 K30 SprintLogistykaPolska
1066 ŻYLUK BOZENA 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1067 Stępień Agnieszka 1981 K30
1068 Jasińska Natalia 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1069 Haściło Krzysztof 1977 M40 Gryfus Szczecin
1070 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1071 Rusek Kamil 1983 M30
1072 Andrzejewski Dariusz 1971 M40 ParkRun
1073 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1074 Maksymiak Anna 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1075 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
1076 Zgutka Tomasz 1973 M40 Husaria Race Team
1077 Rynkowska Anna 1980 K30
1078 Bielan Artur 1980 M30
1079 Płaskowicz Anna 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1080 Leśniak Jerzy 1958 M60 Na.Rowerze.info
1081 Gałamaga Radosław 1978 M40 LoveLasy
1082 Kuć Maciej 1993 M20
1083 Skóra Robert 1966 M50
1084 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
1085 Szufranowicz Mirosław 1978 M40 Klub biegacza Santadera
1086 Orszulak Patrycja 1986 K30
1087 Kaczmarek Łukasz 1986 M30
1088 Roman Ewelina 1985 K30 Monia Gym
1089 Busz Katarzyna 1975 K40
1090 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
1091 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1092 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1093 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1094 SZULC Grzegorz 1984 M30 SKB DZIK
1095 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
1096 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 roletki.home.pl
1097 Szycko Tomasz 1970 M40 Festa
1098 Aleksandrowicz Joanna 1981 K30
1099 Jurys Krzysztof 1970 M40
1100 Dydek Dorota 1968 K50 Northgym
1101 Bąk Tomasz 1984 M30 Goleniów
1102 Rolbiecki Karol 1980 M30 Pyrzyce biegają
1103 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
1104 Iwaniuk Małgorzata 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1105 IWANIUK ADAM 1978 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1106 Żarnicki Kacper 1998 M20
1107 Araszkiewicz Tomasz 1989 M20
1108 Grzegorczyk Jarosław 1978 M40 Dobry Team ECOPOL
1109 Grzegorczyk Maja 1978 K40 Dobry Team ECOPOL
1110 Michalski Łukasz 1985 M30 Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka
1111 Basiak Katarzyna 1973 K40
1112 Buca Jakub 1967 M50
1113 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1114 Witorzęć Darek 1973 M40
1115 Zapor Anna 1978 K40
1116 Paszkowski Karol 1988 M30
1117 Hawrylak Marcin 1969 M40 SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
1118 Skóra Małgorzata 1996 K20
1119 Dydek Edyta 1996 K20 SKB Dzik
1120 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
1121 Kusiak Magdalena 1991 K20 Ampio Team
1122 Jurys Elzbieta 1969 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1123 Wojtowicz Krzysztof 1978 M40 Deloitte Adventure Team
1124 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1125 Peda Leszek 1952 M60
1126 warchałowski arkadiusz 1976 M40
1127 Hawryluk Anna 1991 K20 Ampio Team
1128 Szatanek Ewa 1976 K40
1129 Ulass Robert 1974 M40
1130 Ulass Agnieszka 1974 K40
1131 Kolenda Krzysztof 1977 M40 220V / Kalmar Runners
1132 Strzelec Tomasz 1975 M40 Dirty Deeds / WBwG
1133 Bejster Przemysław 1958 M60 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1134 Działowska Sara 1992 K20
1135 Karolak Karolina 1982 K30
1136 Karolak Łukasz 1981 M30
1137 błaziak sebastian 1982 M30
1138 Stachowski Andrzej 1968 M50 Monia Gym
1139 Lewandowska Izabela 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1140 Olchawa Adam 1971 M40
1141 Klimek Aleksandra 1987 K30
1142 Szawaryńska Anna 1981 K30
1143 Dobrowolski Mateusz 1994 M20
1144 Kubik Mateusz 1987 M30
1145 Frąckowiak Hanna 1982 K30 Ukl Ósemka Police
1146 Bodnar Zbigniew 1948 M60
1147 Lewikowska Patrycja 1978 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1148 Ciepiela Przemysław 1979 M30
1149 Krywan Tomasz 1979 M30
1150 Mikołajczyk Kinga 1986 K30
1151 Klett Agnieszka 1980 K30 Monia Gym
1152 RODAK-JEZIAK ADRIANA 1977 K40
1153 Rodak Stanisław 1948 M60
1154 Michnowicz Jolanta 1973 K40
1155 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1156 Szczepanska Ania 1977 K40
1157 Skarżyńska Ania 1993 K20
1158 Szczepanowski Andrzej 1972 M40
1159 Klimek Krzysztof 1979 M30
1160 Lipińska Sylwia 1990 K20
1161 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1162 Skrzypiec Piotr 1991 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1163 Stańczyk Sławomir 1988 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
1164 Wolniewicz Robert 1957 M60
1165 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1166 Maszczykowska Agata 1988 K30 HKS Skaut
1167 Adamski Paweł 1988 M30
1168 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
1169 Warkoczyński Marcin 1975 M40 Dla Eluni
1170 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF 1987 M30
1171 Niewolin Tomasz 1989 M20
1172 Wahn Przemysław 1983 M30
1173 Stepień Adrian 1980 M30
1174 Banaszczyk Adrian 1985 M30
1175 Ambroży Mariusz 1974 M40 RAZ Szczecin
1176 Brzozowski Wojciech 1985 M30 RAZ Szczecin
1177 LASEK Bartosz 1977 M40 RAZ Szczecin
1178 Piersiński Michał 1981 M30 RAZ Szczecin
1179 Salej Małgorzata 1986 K30 RAZ Szczecin
1180 Szczukiewicz Aneta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1181 Sebastian Osetek 1987 M30 RAZ Szczecin
1182 Szota Robert 1988 M30 SMT Szczecin
1183 Krześniowski Marcin 1978 M40 Rowerowy Załom
1184 Ciechowicz Adam 1973 M40
1185 Kołodziej Elżbieta 1970 K40
1186 Kołodziej Joanna 1994 K20
1187 BULUK BARBARA 1970 K40
1188 Majewski Piotr 1980 M30
1189 Nadkierniczny Zbigniew 1976 M40 Gryfus Szczecin
1190 Jasik Agnieszka 1977 K40
1191 Małecka Kamila 1983 K30
1192 Katarzyna Rejman 1989 K20
1193 PLESNER Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
1194 Kowzan Marcin 1990 M20
1195 Aleksiewicz Adrian 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1196 Michalczuk Karolina 1988 K30
1197 Kujawska Magdalena 1976 K40
1198 Gusar Krzysztof 1974 M40
1199 Gusar Bożena 1975 K40
1200 Zimny Tomasz 1956 M60
1201 Mielniczuk Marcin 1986 M30 Grupa TOM
1202 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1203 Wójcik Wojciech 1984 M30
1204 Milczarek Paweł 1982 M30 Kadroaktywnie
1205 Kakowski Dawid 1985 M30
1206 Umiastowska Joanna 1988 K30
1207 Abramowicz Tomasz 1988 M30 Biegohollica
1208 Komar Anna 1977 K40 Pyrzyce Biegają
1209 Sprogis Joanna 1977 K40 3LGNNS /Tricarbon.pl
1210 MIZIELINSKA DARIA 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE Szczecin
1211 Zając Michał 1986 M30 BCC-MOTO TEAM
1212 HAJDUK MACIEJ 1977 M40
1213 KOWALCZYK Marcin 1976 M40
1214 Kaczmarek Marcin 1988 M30
1215 Banaś Marcin 1978 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1216 Nowicka Wioleta 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1217 Wolański Robert 1965 M50
1218 Jabłoński Tomasz 1963 M50
1219 Kamionka Andrzej 1983 M30
1220 Rusielik Robert 1963 M50 SKI TEAM SZCZECIN
1221 Klatt Arnold 1968 M50
1222 Legęć Jerzy 1961 M50
1223 Zalewski Maciej 1977 M40
1224 Wasilewski Andrzej 1978 M40
1225 DUSZA ANNA 1969 K40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1226 Mielnik Wojtek 1981 M30
1227 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK Szczecin Team
1228 Łukaszewska Anna 1974 K40 3LGGNS
1229 Pietkiewicz Anna 1987 K30
1230 jankowski dariusz 1967 M50 total-mierzyn
1231 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1232 Rydel Małgorzata 1981 K30
1233 Włodarz Marcin 1979 M30
1234 Haraszczuk Krystian 1987 M30 Fizjobiegacze
1235 Haraszczuk Joanna 1988 K30 Fizjobiegacze
1236 Bober Kamil 1985 M30
1237 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
1238 Grzeszczak Małgorzata 1991 K20
1239 Kalisz Irena 1981 K30
1240 Leśniak Dariusz 1968 M50
1241 Pawelec Marek 1972 M40
1242 Szybalski Tomasz 1983 M30
1243 Alabrudzińska Agnieszka 1985 K30 SZWLA Stargard
1244 Olejniczak Robert 1978 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1245 Bobrovnyk Daryna 1990 K20
1246 Tomczewski Maciej 1976 M40 NCDC
1247 Kacprzak Ireneusz 1976 M40 Pyrzyce Biegają
1248 Twardowski Maciej 1984 M30
1249 Doleżek Agnieszka 1982 K30
1250 MACUDZIŃSKI ADAM 1977 M40 PYRZYCE BIEGAJĄ
1251 Waszczuk Tomasz 1980 M30 WASZCZUK TEAM
1252 Gajtkowska Jolanta 1972 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1253 Gierlik Grzegorz 1976 M40 NCDC
1254 Olbrychowska Paulina 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1255 Jarząb Gosia GO 1975 K40 3LGGNS
1256 hałas renata 1969 K40 szybciej nie mogę
1257 Chajda Paweł 1973 M40 GRYFUS SZCZECIN
1258 Wiktorzak Kamil 1979 M30
1259 Kępka Wojciech 1981 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1260 Czylkowski Patryk 1985 M30
1261 Łaskarzewska Kamila 1978 K40
1262 Saganowski Adam 1973 M40
1263 Piotrowicz Piotr 1978 M40 COMSECO.EU
1264 Sikora Mariusz 1985 M30
1265 Pleskachov Artem 1987 M30
1266 Daleszyński Jacek 1977 M40 Pogodno
1267 Zarzycki Piotr 1968 M50
1268 Michalak Łukasz 1986 M30
1269 Rudnik-Mijal Małgorzata 1975 K40
1270 Tomaszewska Irena 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1271 Majcher Radek 1977 M40
1272 WIŚNIEWSKA MARTA 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1273 Cieśla Beata 1963 K50 Zabiegani Goleniów
1274 Mruk Marcin 1976 M40 ProfiSniper Team
1275 Tomiak Paweł 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1276 Łuczyńska Katarzyna 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1277 Chowański Bartosz 1979 M30 CJS Tłumaczenia Myślibórz
1278 Winiarski Marcin 1976 M40
1279 Rejer Robert 1975 M40
1280 DARONIN Pavlo 1981 M30
1281 Malinowska Marzena 1966 K50
1282 Cybulski Tomasz 1986 M30
1283 Zubel Agnieszka 1991 K20
1284 Małecka Anna 1978 K40 Hawajskie Rekiny
1285 Figołuszka Katarzyna 1990 K20 Aktywne Choszczno
1286 Bobel Urszula 1983 K30
1287 Maduzia Marcin 1977 M40 Pyrzyce Biegają
1288 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1289 Stawicki Tomasz 1975 M40
1290 Wlodarczyk Agata 1983 K30
1291 Sikorski Marcin 1977 M40 TT Szczecin
1292 Duraj Maria 1981 K30 Duraj team
1293 Długokęcki Mateusz 1981 M30 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1294 LEWANDOWSKI WALDEMAR 1980 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni