z

Szczecin

Listy startowe

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Romej Elżbieta 1964 K50 ŁKB TRUCHT
11 Jackiewicz Monika 1992 K20 ZABIEGANA PARA
12 Szurgocińska Nikolina 1993 K20 KB Hermes Gryfino
16 Bednarczyk Sylwia 1977 K40 PUSZCZYK BUKOWY
17 Rutkowski Tomasz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
18 Bajek Adam 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
19 Rozmus Tomasz 1986 M30
20 Busz Katarzyna 1975 K40
21 Bachta KATARZYNA 1984 K30
22 Surdacki Piotr 1976 M40
23 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Wieczorne Bieganie w Gryfinie
24 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
25 Pokrzywińska Marta 1991 K20 BBL Team Police
26 Szalewicz Małgorzata 1966 K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ
28 Masłowski Daniel 1979 M30
29 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
32 Wójcikowski Cezary 1975 M40 C.K. Marine
33 Knieć Piotr 1980 M30 220V
34 Sokołowska Magdalena 1985 K30
35 Chabros Jacek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
36 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
38 Dudzińska Maja 1975 K40 PARKRUN SZCZECIN
39 JURKIEWICZ WIOLETTA 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
40 Zdziarski Wiesław 1965 M50 Biegam bo lubię
42 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
43 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
44 Zerzut Jarosław 1968 M40 Puszczyk Bukowy
49 Łabędzki Mariusz 1979 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
50 Skiba-Stefaniak Sylwia 1978 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
51 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN TEAM
52 Piedo Marek 1972 M40
53 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
54 Jabłoński Tomasz 1963 M50
55 Lipińska Sylwia 1990 K20
56 Andryszczyk Anita 1990 K20
57 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
59 HERCZYŃSKI ROMAN 1965 M50 Wielgowo Rowerowo
60 Lompert Krzysztof 1972 M40
61 Szymańska Anna 1958 K50 Rozbiegany Goleniów
62 GRZESZCZYK SEBASTIAN 1975 M40
63 Gładkowski Paweł 1981 M30 Bezrzecze
64 Markow Witold 1979 M30 www.nadmorze.pl
65 Stachowski Andrzej 1968 M40 Monia Gym
66 Jasińska Natalia 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
67 Wolański Robert 1965 M50
68 Głuski Michał 1992 M20 Puszczyk Bukowy
70 Jóźwiak Maciej 1971 M40 Orlęta AK
71 Witek Eryk 1979 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
72 Hoffmann Marta 1988 K20 Stargard ja się nie scigam
73 Szota Robert 1988 M20 SMT Szczecin
75 Gawrońska Żaneta 1982 K30 NCDC
76 Rajchowiak Jakub 1981 M30
77 Buca Jakub 1967 M50
78 Saganowska Alicja 1981 K30
79 Tomczyk Tomasz 1983 M30
80 Przybyła Ilona 1986 K30
81 Bamber Jacek 1977 M40 LENIWE BUŁY MIERZYN
83 Szatanek Ewa 1976 K40
84 BALCERAK KATARZYNA 1966 K50
85 Wiśniewski Czesław 1951 M60 Maratończyk Team Szczecin
86 Steczyńska Magdalena 1990 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
87 Szymański Sławomir 1981 M30 raz
88 DROŹDZIŃSKI KONRAD 1983 M30
89 Glocko Wojciech 1974 M40 PARKRUN SZCZECIN
90 TOKARZ Joanna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
91 Linke Rafał 1982 M30 SKB Dzik
92 Sawińska Anna 1980 K30 NORDICANIA TEAM
93 Kazimir Marcin 1991 M20
94 Kubisztal Wojciech 1983 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
95 Bielański Mirek 1960 M50 Stargard ja sie nie scigam
96 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
97 Trela Krzysztof 1989 M20
98 Szycko Tomasz 1970 M40 Festa
99 Szadokierska Anna 1983 K30
100 Martyniak Łukasz 1982 M30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
101 Janukowicz Tomasz 1987 M30 Runners Bierzwnik
102 Szadokierski Michał 1980 M30
103 Zadróżna Marzena 1978 K30 Za-biegane babeczki
104 wrzeszcz piotr 1976 M40 Animex Team
105 BIAŁKOWSKA KATARZYNA 1977 K40 Wieczorne Bieganie
106 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
107 Magierska Honorata 1984 K30 Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie
108 Matyjaszczyk Małgorzata 1962 K50 Rozbiegany Goleniów
109 Jarosławska Sandra 1990 K20 Rozbiegany Goleniów
110 Lisiecka Bożena 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
112 Pruss Katarzyna 1977 K40 WKURW_TEAM
113 Pruss Sławomir 1977 M40
114 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
115 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
116 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
118 Zając Tomasz 1993 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
119 Sawicki Krzysztof 1989 M20 CALYPSO SZCZECIN/ SP 55
120 Nowak Małgorzata 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
121 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
122 Pilarczyk Filip 1989 M20
123 Rumowska Agnieszka 1985 K30
124 Martenka Ewa 1988 K20 Monia Gym
125 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Puszczyk Bukowy
126 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
127 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
129 ŻYLUK BOZENA 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
130 Strojna Dorota 1973 K40 Puszczyk Bukowy
131 Skóra Robert 1966 M50
132 Dul Magdalena 1977 K40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
133 Szwarnóg Jolanta 1992 K20
134 RUDZIŃSKI Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
135 Seliga piotr 1977 M40
137 Beker Jan 1970 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
138 Garbacz Krzysztof 1970 M40
139 Żurek Krzysztof 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
140 Peda Kamila 1980 K30
141 Wierszycki Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
143 Stefaniak Łukasz 1978 M30
145 Stasieniuk Robert 1963 M50
146 SADOWSKI DANIEL 1975 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
148 Carło Marcin 1977 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
149 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
150 Kaczmarkiewicz Iwona 1980 K30 STARGARD JA SIĘ NIE SCIGAM
152 GŁADYSZ ŁUKASZ 1981 M30 TT Szczecin
153 Kosmowska Alicja 1989 K20 Dawasz Wojtek!
155 lekszycki michal 1963 M50 SKW
156 Piotrowicz Piotr 1978 M30 eprogres.pl
157 Rejniak Wojciech 1986 M30 Dawasz Ala!
158 Rudziewicz Urszula 1983 K30
160 Gajewski Sebastian 1983 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
161 Marciniak Mirosław 1984 M30 Puszczyk Bukowy
162 Masłowski Marcin 1976 M40
163 Michałowski Marcin 1980 M30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
164 Figlak Marta 1976 K40 SKW
166 KACZOR Piotr 1977 M40 Gwiezdna Flota Maszewo
167 Soroka-Mituła Grażyna 1973 K40 MONIA GYM
168 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
169 Kujawska Magdalena 1976 K40
170 Paszkiewicz Anna 1985 K30
172 Loryś Wojciech 1981 M30 DBK SZCZECIN TEAM
173 Policzkiewicz Maciej 1983 M30
174 Lasek Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
175 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
176 Borek Natalia 1991 K20
177 STROJNY WOJCIECH 1967 M50 RAZ Szczecin
178 Wójciak Marcin 1998 M16 Decathlon Prawobrzeże
179 Jasiński Michał 1990 M20
180 Jankowski Lech 1955 M60 Maratończyk Team Szczecin
181 Dubaj Eugeniusz 1985 M30 AKTYWNI Z NATURY
182 Lewandowska Izabela 1976 K40
183 Klett Agnieszka 1980 K30 Monia Gym
184 Kłodawski Tomasz 1981 M30
186 Nowakiewicz Marta 1990 K20
187 Saganowski Adam 1973 M40
188 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
189 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
190 Kasperowicz Marcin 1976 M40
191 hołyński leszek 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
192 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
194 Jesswein Filip 1989 M20
195 Dworzański Bartosz 1985 M30
196 Żarnicki Kacper 1998 M16
197 Trojanowski Karol 1990 M20 Nie Bądź Jak Twój Stary!
198 CENIUCH Sylwester 1969 M40 Bike Team Roletki.home.pl
200 Otoka Kasia 1977 K40
201 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 Ryś Banda
202 Ceniuch Magdalena 1997 K20 roletki.home.pl
203 Wiśniewska Monika 1986 K30
204 Brewka Joanna 1979 K30
205 Mikoś Małgorzata 1984 K30
206 Rodak Michał 1995 M20
208 Gałuszka Daniel 2001 M16 Puszczyk Bukowy
209 Kryj Damian 1995 M20
210 SZULC Grzegorz 1984 M30 SKB DZIK
211 Kramer Krzysztof 1985 M30 SKB Dzik
212 Nalewaj Robert 1984 M30 KLUB PRZEWLEKLE BIEGAJĄCYCH
213 Żak Dominika 1985 K30
214 Ulass Agnieszka 1974 K40
215 Ulass Robert 1974 M40
217 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
218 OCHOTA Jerzy 1952 M60 MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN
219 Klimek Krzysztof 1979 M30
220 Latkowska-Wimonć Anna 1982 K30
221 Sowisz Cezary 1967 M50
222 Staniszczak Łukasz 1993 M20
223 Konikowski Jakub 1995 M20
224 Staniszczak Paweł 1989 M20
225 Staniszczak Zenon 1963 M50
228 Narejko Paweł 1992 M20
229 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
230 Policzkiewicz Aneta 1979 K30
233 nesterowicz joanna 1985 K30
234 Wąsowska Katarzyna 1982 K30 One Team Castorama
235 Wełna Tomasz 1991 M20
236 Stachów Kasia 1983 K30
237 Sobolewska Agata 1988 K20
238 Stachów Kacper 1984 M30
240 Waszczuk Tomasz 1980 M30 WASZCZUK TEAM
241 Pikuta Aneta 1994 K20
242 Banasiewicz Zbyszek 1983 M30
243 Suchecki Paweł 1981 M30
244 Janka Joanna 1974 K40
245 Dydek Edyta 1996 K20 Cf prawy brzeg
246 Dydek Dorota 1968 K40 Cf prawy brzeg
247 Łangowski Mateusz 1976 M40 Team Gorzów
248 Nekanda-Trepka Honorata 1981 K30 Magia Kobiecości
250 Kwit Jan 1960 M50 Animex Team
251 Baniak Joanna 1991 K20
252 Markun Marta 1991 K20
253 Piątkowski Mariusz 1979 M30 Moryń
254 Ordon Izabela 1978 K30 Rebellion Of Free Runners
255 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
256 Kubicka Karolina 1987 K30 Biegiem Na Służbę
257 Szymański Paweł 1986 M30 Biegiem na służbę
258 Maj Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
259 Maj Krzysztof 2000 M16 ZS8 Szczecin
260 Katarzyna Rejman 1989 K20
261 SZUBERT BOŻENA 1986 K30 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
262 Stwora Marcin 1984 M30
263 Piętak Agnieszka 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
264 Król Aleksander 1970 M40
265 Wachterowa Anastasia 1998 K16
267 Henicz Marcin 1978 M30 Incredible Henx
268 Ułanowicz Tomasz 1971 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
270 Wichrowski Grzegorz 1981 M30
271 Peda Leszek 1952 M60
272 Gozdyra Darek 1978 M30
273 Muszyńska Roksana 1991 K20
275 Siciński Maciej 1996 M20
276 Minorowicz Mateusz 1993 M20 Interszpooort
277 Ślubowski Dariusz 1976 M40 RAZ SZCZECIN
278 Stefański Ryszard 1971 M40 Interszpooort
280 Mikoś Justyna 1989 K20
281 Zielinski Marcin 1979 M30 Fabryka Triathlonu
282 ŚLIŻEWSKI Marcin 1969 M40
283 Koperski Marcin 1971 M40
284 Kaczmarek Jakub 1997 M20
285 Hryniewicz Jacek 1988 M20 Kongsberg Maritime
286 Sawicki Kamil 1984 M30 -
287 Maryniak Michał 1979 M30 Gryfus i Ciśnij Team
291 SZUDERA Kamila 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
292 Tomaszewska Irena 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
293 KAZIMIERSKA ZAJĄC Żaneta 1972 K40
294 Skolimowska Łucja 1982 K30
295 Nabereżny Bohdan 1996 M20
296 Dudczak Katarzyna 1989 K20
297 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
298 Wołowicz Wojtek 1987 M30 Puszczyk Bukowy
299 Suplicki Grzesiek 1982 M30 Puszczyk Bukowy
301 Wesołowski Ryszard 1964 M50 mtr szczecin team
302 Pałac Piotr 1965 M50 Proarte
303 Lizura Sławomir 1983 M30 Hawajskie Rekiny
304 Wika Marta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
305 Czaplicka-Bednarz Irena 1958 K50
306 Szczepański Grzegorz 1976 M40 AT-Aktywny Trzebiatów
308 Wiśniewska-Drabarz Ismena 1982 K30
309 Drabarz Radosław 1982 M30
310 Urbańczyk Marcin 1974 M40 MNC NE RUNNING CLUB
311 Kalisz Irena 1981 K30
312 Wroński Julian 1985 M30 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
313 Aszkiłowicz Marcin 1977 M40 Skoda PEHAMOT Team
314 Skrzypczak-Aszkiłowicz Ania 1980 K30
316 ANDRYSIAK KRZYSZTOF 1975 M40
317 JASINSKI ARKADIUSZ 1977 M40
318 Kwaśniewska Monika 1990 K20 Tri legins
319 Łyczek Agata 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
321 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
323 Kuźmińska Maja 1982 K30 MoniaGym
328 Minko Arkadiusz 1988 M20 MKL Szczecin
329 Sip Tomasz 1979 M30 TEAM GORZÓW
330 Dywan Łukasz 1991 M20
333 MILCZARSKA AGNIESZKA 1993 K20 Puszczyk Bukowy
334 Wardyn Jarek 1976 M40
335 Zboiński Karol 1996 M20 Decathlon Prawobrzeże
336 Zbroja Dawid 1980 M30 Klub Sportowy DOBRA MARINA
337 Chowański Bartosz 1979 M30 CJS Tłumaczenia Myślibórz
339 Rachwalski Piotr 1983 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
340 szymanowski karol 1982 M30
341 Banaś Marcin 1978 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
343 Pacuszka-Niedźwiecka Ela 1976 K40
345 Więckowska Emilia 1982 K30
346 Pasikowski Kamil 1997 M20 Spontan Szczecin team
347 Beszczyński Łukasz 1991 M20 Decathlon Prawobrzeże
348 PLUTA GRZEGORZ 1963 M50 KB HERMES GRYFINO
350 Dzierżak Adrianna 1995 K20 Decathlon Prawobrzeze
351 Gorlach Dawid 1985 M30
352 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Puszczyk Bukowy
353 Nejman Maciej 1976 M40 Parkrun Szczecin
357 Iwaszkiewicz Magdalena 1987 K30 PUSZCZYK BUKOWY
359 Hudecka Evelyn 1986 K30
360 Andrzejczak Jessica 1997 K20
361 Jurys Krzysztof 1970 M40
362 Kaczmarek Kamila 1991 K20
363 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata 1976 K40 Gryfus Kolarze Z Górki Ciśnij Team
364 GRĘDZIŃSKI ARTUR 1978 M30 Gryfus I Ciśnij Team
366 Wiśniakowska Emilia 1976 K40
368 CIURYSEK AGNIESZKA 1983 K30 Klub Sportowy DOBRA MARINA
370 Jurys Elzbieta 1969 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
371 Warchoł Sylwia 1990 K20
374 Rybicki Janusz 1950 M60 KB DZIK POLICE
375 Pędziwiatr Paweł 1976 M40 ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
378 Bielański Krzysztof 1958 M50 STARGARD
379 Szycik Damian 1975 M40 Follow the Dreams
380 Czubala Aleksandra 1987 K30 Follow the Dreams
381 Krawczyk Mateusz 1991 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
382 Matusiak Rafał 1994 M20 Biegiem na służbę
383 RODAK-JEZIAK ADRIANA 1977 K40
385 pogoda-błaziak katarzyna 1980 K30
387 Zając Daria 1979 K30 Run Expert Lejdis
390 Denkiewicz Tomasz 1978 M30 Parkrun Szczecin
391 Sowisz Danuta 1971 K40 SOWISZ TEAM/ZAWADZKIEGO SZCZECIN
395 Ustianowska-Wezgraj Roksana 1977 K40
396 Rudzińska Joanna 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
397 ZEMBIK Grzegorz 1967 M50 KB HERMES GRYFINO
398 ŻYWICKI Janusz 1968 M40 KB Pionier Szczecin
399 Matul Hanna 1980 K30 Kalmar Runners
400 Kalinowska-Misarko Sylwia 1973 K40
401 Kalinowski Sylwester 1988 M20
402 Kalinowski Daniel 1974 M40
404 Krassowska-Kaup Joanna 1972 K40
405 JACHNIK Sabina 1972 K40 SKS HUSARIA
406 Biernaczyk Małgorzata 1980 K30
409 Krygier Monika 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
410 Masłowiec Konrad 1985 M30
411 Dziewierski Marcin 1978 M30
413 Gładkiewicz Karolina 1982 K30
414 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
415 Kryszczyńska Monika 1976 K40
417 Janowska - Paszkowska Joanna 1983 K30
419 Bielecki Jarosław 1978 M30
420 Biskupski Marcin 1978 M30
422 Kołomański Hubert 1985 M30 Szczecin
424 Pankratow Jakub 2001 M16 MKL Szczecin
427 Łachacz Irmina 1983 K30 ArtVentura
428 Kruszewski Piotr 1974 M40 Armetcar Car
429 Michalik-Cały Kasia 1985 K30
430 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
431 Orchowska Izabela 1984 K30
432 Zawistowska Agnieszka 1983 K30
433 Śliwiński Marcin 1983 M30 KB Hermes Gryfino
434 SĄDEL Krzysztof 1970 M40
436 CZARNECKA Barbara 1984 K30 SZCZECIN
437 Czarnecki Daniel 1980 M30
439 Czumak Magdalena 1992 K20
441 Czumak Sławomir 1963 M50
442 Guz Karolina 1980 K30
444 MIZIELINSKA DARIA 1984 K30 BRAK
445 MĄDRAWSKI Tomasz 1974 M40
446 Bachta Marcin 1977 M40
447 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
449 Górecka Katarzyna 1988 K20
450 Świtalska Edyta 1978 K30
451 Pokrzywiński Zbigniew 1987 M30 BBL POLICE
452 KACZMAREK MACIEJ 1990 M20 Bros Team
455 Szeszko Magdalena 1981 K30
456 Szeszko Dawid 1981 M30
458 RYNSKI DARIUSZ 1983 M30 Running Sappers Team
460 Doleżek Agnieszka 1982 K30
461 Bartoszewski Paweł 1980 M30 L-bug RUN
462 Piechowiak Jarosław 1990 M20
463 Żarek Urszula 1993 K20 Tucan
464 Nawojowski Adam 1967 M50 Szczecin-Reda
465 Prasolik Ewelina 1978 K30
469 Kowalczyk Łukasz 1998 M16 SKODA PEHAMOT
470 Klimas Hubert 1983 M30 DBK SZCZECIN TEAM
471 Klimas Milena 1990 K20 DBK SZCZECIN TEAM
472 Kowalczyk Waldemar 1971 M40 roletki.home.pl
475 LIPERTOWICZ Sebastian 1983 M30 LOVELASY
477 Woźniak Joanna 2001 K16 KS IRONMAN CS POLSKA
478 Wozniak Karina 1998 K16 IRONMAN C/S POLSKA
479 gozdziewski hubert 1975 M40
480 Masztaler Tomasz 1988 M20
483 Soboń Jakub 2001 M16 Klub Sportowy DOBRA MARINA
484 Adamski Daniel 1999 M16 Fitness Point
485 Nicewicz Beata 1972 K40
486 KACZMAREK Krzysztof 1992 M20 Bros Team
487 Brzeziński Piotr 1993 M20
492 Kruczek Monika 1984 K30 Pyrzyce biegają
495 Stefaniak Paweł 1980 M30 14 bUJ/2bpzmot
506 Kowalczyk Alan 1995 M20 MKl Szczecin
510 Kos Piotr 1956 M60
511 Lichaczewski Konrad 1972 M40 OZKB
516 Kustra Tomasz 1977 M40 KERMI Polska
517 Twarogal Kamil 1991 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
519 Racinowska Sylwia 1994 K20 KB HERMES GRYFINO / Debeściaki
520 Wolski Tomasz 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
523 Szymańska Jolanta 1982 K30
524 Król KLaudia 2001 K16
525 Borkowska Marta 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
531 Andrych Magdalena 1987 K30 Wieczorne Bieganie Gryfino
535 Dacka Patryk 1988 M20
539 Ułanowicz Katarzyna 1978 K30
540 Bogucki Cezary 1961 M50
543 Cały Rafał 1983 M30
544 Rutkowska-Urbaniak Katarzyna 1964 K50
545 Szabelski Cezary 1966 M50
546 Czajkowska Diana 1983 K30 Zespół Niespokojnych Nóg
548 Fira Marcin 1982 M30
549 Kaczorowska Angelika 1991 K20
554 Małecka Anna 1978 K30
555 Matuszewska Anita 1986 K30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
557 Małecki Sebastian 1981 M30
558 MALISZEWSKI Paweł 1983 M30
559 Guster Anna 1989 K20
560 Zienkiewicz Antoni 1964 M50 Pyrzyce biegają
561 Kasperowicz Dariusz 1975 M40 TTS
563 Klisowski Mateusz 1993 M20 RAZ Szczecin
565 Prokocka Asia 1986 K30
566 Pagel Kasia 1987 K30
569 Chajda Paweł 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
570 Wojdak Mariusz 1986 M30 Monia Gym
571 Więcławski Mieszko 1992 M20
574 biegacz1 anonimowy 1955 K60
577 Wojdałowicz Ewa 1981 K30
578 WIKTORSKA Monika 1984 K30
579 Racinowski Paweł 1963 M50
581 Żyłuk - Czapiewska Ola 1979 K30
582 kubiaczyk ireneusz 1977 M40
583 Cieślik Izabela 1989 K20
584 Daniłowicz Dorota 1992 K20
585 Tworzydło Monika 1978 K30
586 Jaszcz Magdalena 1979 K30 Pyrzyce Biegają
587 Łuczak Urszula 1978 K30
588 Sokołowska Anna 1960 K50
589 Onysk Jakub 1996 M20
590 Andreatto Jacek 1981 M30
591 Rodak Małgorzata 1972 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
592 Klonowski Krzysztof 1981 M30
593 Misarko Arkadiusz 1973 M40
596 Gugałka Aleksandra 1980 K30
597 Zieliński Tomasz 1980 M30
598 Nałęcz Janusz 1971 M40
600 Wojtyś Małgorzata 1978 K30
602 BĘBEN MAŁGORZATA 1978 K30 KS Dobra Marina
603 Narkun Maciej 1979 M30
608 PETERSBURSKI ROBERT 1974 M40 Mierzyn
609 Michałuszko Bartłomiej 1984 M30 Nowogard
616 Marks Maciej 1975 M40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
617 Marks Katarzyna 1975 K40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
618 Morawiak Krzysztof 1981 M30
620 Ksiądz Paweł 1979 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
621 Majdan Helena 1952 K60 niezrzeszony
665 Pokora Sebastian 1990 M20 Me Handsome
674 Goworski Jerzy 1990 M20
683 Jonasik Tomek 1984 M30 Pyrzyce Biegają
684 Rybicki Łukasz 1984 M30 PILKINGTON SZCZECIN
685 Krupieńczyk Joanna 1984 K30
686 Maliszewski Piotr 1981 M30 RAZ Szczecin
687 Wójcik Katarzyna 1982 K30 Fizjobiegacze Szczecin
688 Małysa Marta 1981 K30 Gryfus
689 Najkowski Jerzy 1958 M50 Mamy-Biegamy
690 Łubiński Tomasz 1975 M40 AIBO.PL
691 Sebastian Osetek 1987 M30
692 PACYNA Renata 1973 K40 #rusz4litery
693 Klimek Robert 1992 M20 MONIA GYM
694 Grzelczak Grzegorz 1981 M30
695 Jonasik Joanna 1988 K20 Pyrzyce Biegają
696 Nowacki Damian 1992 M20
698 Koziniec Ewelina 1978 K30 DRUŻYNA FILIPA
699 Koziniec Krystian 1978 M30 DRUŻYNA FILIPA
700 Greguła Maciej 1982 M30 StellaNikodem
701 Makowski Dariusz 1968 M40 KB HERMES GRYFINO
702 BARTNIK Jarosław 1975 M40 NordicAnia Team
703 Andrych Kamil 1985 M30 Wieczorne bieganie w Gryfinie
704 Sobociński Grzegorz 1985 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
705 Krupieńczyk Michał 1985 M30
706 Malec Artur 1992 M20 2x3 RACING TEAM
707 SADOWSKA Beata 1968 K40
708 Sadowski Mariusz 1968 M40 Aga Team MTB
709 Horożaniecki Michał 1980 M30
710 Piątek Miloslav 1984 M30
711 Orlon Barbara 1970 K40
712 Gałecka Kamila 1990 K20
713 Szczepański Adam 1981 M30 Albatrosy
1001 Jaszczyk Łukasz 1988 M20
1002 Latuszek Sebastian 1988 M20
1003 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1004 Karasiewicz Łukasz 1988 M20
1005 Przybysz Katarzyna 1983 K30
1006 Bielan Artur 1980 M30
1007 pawliński piotr 1985 M30 UKL ÓSEMKA Police
1008 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1009 Kuć Maciej 1993 M20
1010 Wypych Maciej 1981 M30 Przebiegłe Jenoty
1011 Rynkowska Anna 1980 K30
1012 Radziszewska Bogna 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1013 Bieńkowski Mariusz 1973 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1014 Szymańska Katarzyna 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1015 Wawrzyniak Ireneusz 1980 M30 ironman c/s polska
1016 PAWEŁCZAK Damian 1990 M20
1017 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
1018 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
1019 Basara Agnieszka 1973 K40
1020 Zaleska Beata 1967 K50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1021 Adamowicz Adam 1971 M40 Team Gorzów
1022 Murawska Wioletta 1969 K40 roletki.home.pl
1023 Murawska Nikola 2000 K16 roletki.home.pl
1024 Wolska Agnieszka 1983 K30
1025 Murawski Kuba 1999 M16 roletki.home.pl
1026 warchałowski arkadiusz 1976 M40
1027 Krajewski Marcin 1990 M20
1028 Wiklak Natalia 1992 K20
1029 Dobrowolski Mateusz 1994 M20 niedzielni biegacze
1030 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1031 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 SKODA PEHAMOT
1032 Kaśnicka Małgorzata 1980 K30
1033 Sankowski Henryk 1976 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1034 Sprogis Joanna 1977 K40 Tricarbon.pl
1035 Kwintal Janek 1973 M40
1036 Kostrzeba Ewa 1993 K20 FitjestGit
1037 Niewolin Tomasz 1989 M20
1038 Rychlik Patrycja 1990 K20
1039 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
1040 Lipski Łukasz 1985 M30 Biegohollica
1041 STRĄK Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1042 Bączyk Monika 1978 K30 Monia Gym
1043 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1044 Chełminiak Sławomir 1979 M30 Biegam Sobie
1045 Pawelec Marek 1972 M40
1046 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy
1047 Żurawska Wioletta 1976 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1048 Szufranowicz Mirosław 1978 M30 Klub biegacza Santadera
1049 Wierciński Rafał 1981 M30
1050 Szałek Rafał 1976 M40 Dawcy
1051 Kownacka Aleksandra 1983 K30 AT Aktywny Trzebiatow
1052 Kownacki Bartosz 1981 M30 AT Aktywny Trzebiatow
1053 Biadacz-Lisowska Katarzyna 1978 K30
1054 Wojdak Żaneta 1987 K30 Monia Gym
1055 Błażewicz Karolina 1985 K30
1056 Widuch ANNA 1986 K30 Monia Gym
1057 Oleszek Krzysztof 1982 M30 Stargard Ja się nie ścigam
1058 Gierlik Grzegorz 1976 M40 NCDC
1059 Rychłowski Piotr 1980 M30 Leniwe Buły Mierzyn
1060 Szymański Radosław 1972 M40
1061 Jakubowski Jan 1955 M60 Grupa Szczecin - Bukowo
1062 Szczygielski Paweł 1984 M30 VOLKSWAGEN
1063 Glebkowicz Agnieszka 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1064 Gancarczyk Jacek 1972 M40
1065 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1066 Stańczyk Sławomir 1988 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
1067 Malinowski Rafał 1984 M30 Szczecin Biega
1068 Ciurzyński Adam 1978 M30 mojeBezrzecze.pl
1069 Derleta Iwona 1964 K50
1070 Derleta Ryszard 1962 M50
1071 CHARĘZA Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1072 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
1073 Pilecka Teresa 1981 K30 Animex Team
1074 Pilecki Robert 1980 M30 Animex Team
1075 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1076 Pawłaszek Lech 1981 M30
1077 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K30
1078 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1079 Chytra Daniel 1991 M20 Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej
1080 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1081 Jarno Wojciech 1993 M20 Aktywna Krajenka
1082 Łempicki Maciej 1989 M20
1083 Łempicka Karolina 1990 K20
1084 szymanska danuta 1990 K20
1085 Maśnicki Kamil 1978 M30
1086 Barszczewski Jacek 1979 M30 DBK SZCZECIN TEAM
1087 Barszczewska Marlena 1979 K30
1088 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Team Gorzów
1089 ZAROBIAK Katarzyna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1090 ZAROBIAK Piotr 1979 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1091 Puszkiewicz Anna 1992 K20 Dream team
1092 Barszczewski Adam 1976 M40
1093 PASŁAWSKA Magda 1983 K30
1094 Janicka Elżbieta 1988 K20
1095 Szybalski Tomasz 1983 M30
1096 SIWEK Jarek 1972 M40 RAZ Szczecin
1097 Kolenda Krzysztof 1977 M40 220V / Kalmar Runners
1098 Wypych Rafał 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1099 Ścierko Dawid 1991 M20 Mieszkowice
1100 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1101 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1102 Szabelski Mateusz 1986 M30
1103 Gonerko Joanna 1979 K30
1104 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF 1987 M30
1105 Podolak Izabela 1975 K40
1106 Podolak Mirosław 1974 M40
1107 Potrzebowska Iwona 1969 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1108 Rydzewski Michał 1982 M30
1109 Kopylova Irina 1978 K30
1110 Salik Joanna 1984 K30 Monia Gym
1111 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
1112 Taczalska Monika 1993 K20
1113 Pietkiewicz Maksymilian 1990 M20
1114 Olszewski Krzysztof 1992 M20
1115 rózga zbigniew 1977 M40 Viking 88
1116 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
1117 Saganowski Marcin 1977 M40
1118 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1119 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1120 Ława Bartosz 1979 M30
1121 Szostak Edyta 1985 K30
1122 Kozłowski Łukasz 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1123 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1124 Mielniczuk Marcin 1986 M30 Grupa TOM
1125 Bohuń Daniel 1968 M40 Puszczyk Bukowy
1126 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1127 Łapa-Suska Kamila 1984 K30
1128 Roszak Krystyna 1964 K50 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1129 Bichta Katarzyna 1984 K30 Monia Gym
1130 KACPRZAK Seweryn 1975 M40
1131 Mazur Radosław 1977 M40
1132 Czylkowski Patryk 1985 M30
1133 Sołowiej Tomasz 1999 M16 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1134 Strzelec Tomasz 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1135 DUSZA ANNA 1969 K40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1136 Kurasińska Dorota 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1137 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Runners
1138 Guzikiewicz Mirosław 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
1139 Łużyńska Katarzyna 1979 K30 RAZ Szczecin
1140 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
1141 Marmura Tomasz 1985 M30 Stargard.Ja się na ścigam
1142 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1143 KAMIŃSKI Adam 1980 M30 KB HERMES GRYFINO
1144 Rózga Jerzy 1975 M40 wiking 88
1145 Hawrylak Marcin 1969 M40 SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
1146 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
1147 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1148 Piątkowska Izabela 1984 K30 Puszczyk Bukowy
1149 Ksycki Błażej 1984 M30 SLS
1150 Tomczewski Maciej 1976 M40 SLS
1151 Grzegorczyk Jarosław 1978 M30 Wierzbicki Running Project
1152 Lewikowska Patrycja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1153 Kelar Łukasz 1991 M20 KB Pionier Szczecin
1154 Tokarski Rafal 1967 M50 RAZ Szczecin
1155 Michalski Łukasz 1985 M30 MY
1156 Dymowski Paweł 1984 M30 Szczecin Biega
1157 Kielbratowska Kalina 1982 K30
1158 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1159 Białczak Tomasz 1984 M30 Nie powiem
1160 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1161 Adamczewska-Kolasa Justyna 1987 K30
1162 Bogacka Małgorzata 1981 K30
1163 Downar Andżelika 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1164 Kusajda Paulina 1986 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1165 Rozwałka-Paizert Renata 1973 K40 Iron Insane
1166 Lis Marcin 1976 M40
1167 Wasilewski Andrzej 1978 M30
1168 Osojca Małgorzata 1990 K20 Puszczyk Bukowy
1169 Rutkiewicz Marek 1966 M50 Morsy Miedwianie
1170 Klich Janek 1984 M30 BIEGOHOLLICA
1171 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1172 Chawziuk Magdalena 1969 K40 Puszczyk Bukowy
1173 Nowak Marta 1990 K20 Morsy Miedwianie
1174 Wahn Przemysław 1983 M30
1175 hałas renata 1969 K40 szybciej nie mogę
1176 Sitek Alfred 1980 M30 SKB Dzik
1177 Stępień Agnieszka 1981 K30 MoniaGym
1178 Krywan Tomasz 1979 M30
1179 Warkoczyński Marcin 1975 M40 DlaEluni
1180 Surowiak Wojciech 1975 M40 FC Wściekłe siekiery
1181 Dobrowolski PAWEŁ 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1182 Piątkowski Przemysław 1978 M30 Team Gorzów
1183 Baranowski Wojciech 1985 M30 Team Kopeć
1184 Lechowicz Aga 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1185 Kłaczyńska Danuta 1973 K40
1186 Gusar Krzysztof 1974 M40
1187 Gusar Bożena 1975 K40
1188 Krześniowski Marcin 1978 M30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1189 lasota jacek 1967 M50 ANIMEX TEAM
1190 Bejm Łukasz 1981 M30
1191 Sawulak Wiktor 1985 M30
1192 Ochota Rafał 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam.
1193 Kudra Grażyna 1959 K50 MORSOLE SZCZECIN
1194 Leśniak Mateusz 1991 M20 Choszczeńska 10
1195 Kaźmierski Marcin 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
1196 Kuć Dariusz 1963 M50
1197 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1198 Markwordt Maciej 1982 M30
1199 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1200 Mizgalska Joanna 1981 K30 Gryfus i Ciśnij Team
1201 Żuk Krzysztof 1986 M30
1202 Markiewicz Agnieszka 1978 K30
1203 Wypijewski Igor 1977 M40 RidersClub Kijewo Szczecin
1204 Mizgalski Wojciech 1980 M30 Gryfus i Ciśnij Team
1205 Wichrowska Weronika 1981 K30 Wicherki
1206 Basiak Katarzyna 1973 K40
1207 Jakubowski Lesław 1959 M50 DBK SZCZECIN TEAM
1208 Basiak Przemysław 1973 M40
1209 Surma Grzegorz 1983 M30 HKS Skaut Szczecin
1210 Wołczak Iwona 1984 K30
1211 Zając Michał 1986 M30 BCC-MOTO TEAM
1212 Giermakowski Szymon 1984 M30
1213 Tomczak Tomasz 1975 M40
1214 Tomczak Jakub 2001 M16
1215 Tomczak Agnieszka 1976 K40
1216 Tomczak Aleksander 1999 M16 osot
1217 Kaczorowski Michał 1976 M40 UV
1218 Żywicka Barbara 1972 K40
1219 Nowak Anna 1992 K20
1220 Maszczyk Marta 1982 K30 Monia Gym
1221 FIGIEL MATEUSZ 1992 M20 One Team Castorama
1222 GRUDOWSKI KONRAD 1985 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1223 Piotrowski Konrad 1987 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1224 Leszczyńska Marta 1994 K20 One Team Castorama
1225 Wlodarczyk Agata 1983 K30
1226 Gałaszewska Jolanta 1984 K30 One Team CASTORAMA
1227 Gałaszewski Kamil 1987 M30 One Team CASTORAMA
1228 Rasiak Katarzyna 1992 K20
1229 Cieciorowski Robert 1977 M40
1230 Jerzyk-Szamalek Bogusława 1969 K40
1231 Gajtkowska Jolanta 1972 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1232 Krasocka Joanna 1985 K30
1233 SZAŁAŃSKI Roman 1961 M50 Stargard
1234 Poźniak Aleksandra 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1235 Omelańska Nina 1985 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1236 Wołoszyn Emilia 1991 K20 Centrum Medyczne EuroMedis
1237 Kozanecka Iwona 1959 K50
1238 Szymański Robert 1977 M40
1239 Kiełbasiewicz Dawid 1994 M20 Decathlon Prawobrzeże
1240 Kolenda Jerzy 1978 M30 Centrum Medyczne EuroMedis
1241 wałowski dawid 1979 M30 One Team Castorama
1242 Andrzejewski Dariusz 1971 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1243 Kwiecien Magdalena 1979 K30 Wieczorne bieganie Szczecin
1244 Lewandowski Janusz 1959 M50 Wieczorne Bieganie Szczecin
1245 Orszulak Łukasz 1984 M30 Toucan Team
1246 Wacław Robert 1981 M30
1247 Opar Barbara 1978 K30
1248 Cieśla Beata 1963 K50 Zabiegane Babki Goleniów
1249 Michalak Jacek 1963 M50 Biegiem na służbę
1250 Kufel Dariusz 1962 M50 PYRZYCE BIEGAJĄ
1251 Piotrowska Marzena 1974 K40 Centrum Medyczne EuroMedis
1252 FLORCZAK ARTUR 1978 M30 Animex Team
1253 Zgutka Maciej 1978 M30
1254 Rydel Małgorzata 1981 K30
1255 Walczak Darek 1971 M40 SZWLA Starard
1256 Pleban-Tritt Andrzej 1979 M30 Puszczyk Bukowy
1257 Ratajczak Marcin 1978 M30 Centrum medyczne EuroMedis
1258 Borsukiewicz Aleksandra 1974 K40
1259 Nawrot Jan 1953 M60 Wars
1260 Zandecki Aleksander 1990 M20 Grupa TOM
1261 Marciniak Lidka 1976 K40 Gryfus i Ciśnij Team
1262 Gajek Patrycja 1988 K20
1263 Cebula Karol 1979 M30
1264 KMIECIAK Slawomir 1973 M40 lubie to biegam
1265 Maryniak Agata 1979 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1266 PLESNER Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
1267 Duraj Maria 1981 K30 Duraj team
1268 Duraj Bartosz 1980 M30 Banie
1269 Guzikowski Tomasz 1979 M30 GUZIK Team
1270 Karol Wojciech 1973 M40
1271 Karol Anna 1971 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1272 Wilklisz Wojciech 1970 M40 Animex Team
1273 Chrobociński Jan 1991 M20
1274 Wojtalewicz Michał 1990 M20 NCDC
1275 Paizert Krzysztof 1976 M40 IRON INSANE
1276 Myszak Tomasz 1991 M20
1277 Rejer Robert 1975 M40
1278 Sikorski Marcin 1977 M40 TT Szczecin
1279 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK Szczecin Team
1280 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M40 SH 459
1281 STEFAŃCZYK Tomasz 1979 M30
1282 ZACZKO JACEK 1978 M30 Parkrun Szczecin
1283 Grzywaczewska Sylwia 1993 K20 NordicAnia Team
1284 Pietraszun Paweł 1985 M30 ANIMEX TEAM
1285 Marciniak Wojciech 1975 M40 Gryfus i Ciśnij Team
1286 Nowakowski Mariusz 1973 M40 ANIMEX TEAM
1287 Ratajczak Anna 1979 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1288 Jaruzel ewa 1976 K40 SZWLA STARGARD
1289 Babiński Sławek 1974 M40 HANMON
1290 janiszewska monika 1988 K20 centrum medyczne euromedis
1291 PILARSKI PAWEL 1978 M30 DBK SZCZECIN TEAM
1292 Zawadzka Marta 1982 K30
1293 Martyniak Karolina 1987 K30
1294 Zając Justyna 1981 K30 Puszczyk Bukowy
1295 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
1296 Jóźwicka Aneta 1973 K40 wieczorne bieganie w szczecinie
1297 Elert Mariusz 1988 M20 DŻEJSON
1298 Wróblewski Grzegorz 1971 M40
1299 Piasecka Marta 1979 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1300 Łoziński Łukasz 1978 M30 TT Szczecin
1301 Maślanik Piotr 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1302 Lancman Michał 1990 M20
1303 Kwieciński Krzysztof 1984 M30 SMT Szczecin
1304 Siąkajło Łukasz 1981 M30
1305 Haściło Krzysztof 1977 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1306 Szczepanek Krzysztof 1986 M30
1307 Jeszawicz Paweł 1981 M30 KP Zdroje
1308 Wilczyński Grzegorz 1986 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1309 Niedźwiecki Robert 1971 M40
1310 Rosik Sebastian 1980 M30
1311 Hoecken Aneta 1978 K30
1312 Hoecken Ulrich 1966 M50
1313 Krawczuk Piotr 1984 M30 Puszczyk Bukowy
1314 Olbrychowska Paulina 1984 K30 niezrzeszona IDSGN
1315 Szopa Marek 1974 M40 Team Gorzów
1316 Ugorek Jarosław 1975 M40 Team Gorzów
1317 Woszczyk Renata 1978 K30 wieczorne bieganie w szczecinie
1318 Łukaszewska Anna 1974 K40 TRI LEDŻINS
1319 Grzebuła Monika 1976 K40 Animex team
1320 Arcisz Przemysław 1989 M20
1321 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 1973 M40 ANIMEX TEAM
1322 Domańska Anna 1972 K40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1323 Rutkowski Stanisław 1984 M30 TT Szczecin
1324 Biełowiec Adrianna 1982 K30 Puszczyk Bukowy
1325 Michalski Robert 1973 M40
1326 Lączak Justyna 1979 K30 Asseco Active Team
1327 Moskwa Małgorzata 1992 K20
1328 Sieradzki Piotr 1987 M30
1329 Handke Jan 1992 M20
1330 Pindera Natalia 1981 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1331 Mądrzyk Magdalena 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1332 Łebiński Wojciech 1977 M40
1333 Orzechowski Łukasz 1981 M30
1334 Wielgoszewska Olga 1980 K30
1335 Sass Dariusz 1973 M40
1336 Perłakowski Karol 1990 M20 Runners Bierzwnik
1337 Zalewski Marek 1970 M40
1338 Oertzen Robert 1969 M40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1339 Rawska-Szklarz Joanna 1976 K40 Klub Sportowy DOBRA MARINA
1340 Szklarz Piotr 1977 M40 Klub Sportowy DOBRA MARINA
1341 Sell Ewa 1978 K30 Zabiegane Babki Goleniów
1342 Niemierko Magdalena 1977 K40 SKB DZIK
1343 Hendzel Miłosz 1983 M30 Puszczyk Bukowy
1344 Klimek Aleksandra 1987 K30
1345 Tatarowicz Agnieszka 1980 K30
1346 Tytoń Adam 1970 M40 KochTeam
1347 Siuda Agnieszka 1989 K20 Monia Gym
1348 Zawadzki Bartosz 1976 M40 Klub Sportowy Dobra Marina
1349 Milczarski Piotr 1962 M50
1350 ostrowski Grzegorz 1979 M30
1351 Parobczy Jakub 1981 M30
1352 Zając Roman 1975 M40 Hawajskie Rekiny
1353 Sowa Krzysztof 1984 M30 Zwiedzanie przez bieganie
1354 Pleskachov Artem 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1355 Krupa Sebastian 1975 M40
1356 ŁĘTOWSKI MARIUSZ 1974 M40 KM TEAM
1357 Kuźmicz Katarzyna 1979 K30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
1358 Romański Krzysiek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szcecinie
1359 Milczanowska Magdalena 1980 K30
1360 Pakuła Tomasz 1984 M30 Pan Brokuł Team
1361 Makocka Halina 1954 K60 Ekspedycja Nordic Team Szczecin
1362 Brzozowski Wojciech 1985 M30 RAZ Szczecin
1363 Imianowska Ewa 1976 K40
1364 Kornaus Daniel 1979 M30
1365 Kaczmarek Marcin 1988 M20 SMT Szczecin
1366 Zawarski Piotr 1998 M16 Ironman C/S Polska Szczecin
1367 Gaszewski Patryk 1984 M30 Nowogard
1368 Matuszak Anita 1975 K40 Mango Gatki Team
1369 Matuszak Krzysztof 1974 M40 MANGO GATKI TEAM
1370 Wichrowski Łukasz 1978 M30 Wicherki
1371 SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 1976 K40 Mango Gatki Team
1372 Poniatowska-Tarkowska Edyta 1979 K30 Puszczyk Bukowy
1373 Szwed Aleksander 1975 M40
1374 Kwiecień Piotr 1973 M40 AVRIL-Międzyzdroje
1375 Duda-Religa Ewelina 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1376 Adrian-Czaboryk Monika 1973 K40 Mango Gatki Team
1377 Fajer Markus 1948 M60 RAZ Szczecin
1378 graczykowski pawel 1987 M30
1379 Adrian Krzysztof 1971 M40 Mango Gatki Team
1380 Sulecki Marcin 1974 M40
1381 Korlaga Paulina 2000 K16 Spontan Szczecin team
1382 Zimny Tomasz 1956 M60 Puszczyk Bukowy
1383 Vark Marek 1977 M40
1384 Kuźmicz Tomasz 1979 M30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1385 Szczygielski Radosław 1985 M30
1386 Błażewicz Marcin 1985 M30
1387 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1388 Bielecki Karol 1980 M30 Delf Gryfino
1389 Janas Kacper 1987 M30 Puszczyk Bukowy
1390 Długokęcki Mateusz 1981 M30 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1391 Żołądek Grzegorz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
1392 Heydemann Peter 1968 M40 TSV Binz 27 e.V.
1393 Chomont Magdalena 1978 K30 No Gravity
1394 Król Mirosław 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1395 Czapla Tomasz 1981 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1396 Królikowski Robert 1977 M40 EM Team
1397 Jaruzel Robert 1976 M40 SZWLA
1398 Cichocki Jakub 1978 M30 HKS Skaut Szczecin
1399 Dobaczewska Ewa 1973 K40 Mango Gatki Team
1400 Dubel Artur 1980 M30
1401 Ptaszkiewicz Grzegorz 1983 M30 JRG Szczecin/paRUNmedik
1402 Jasik Agnieszka 1977 K40
1403 Bieniek Kamil 1984 M30 Stop Wycince Drzew
1404 Rusielik Robert 1963 M50 AMICUS AR
1405 Wawruch -Rusielik Irena 1964 K50 Amicus AR
1406 Nidzgorski Marek 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
1407 Rolbiecki Karol 1980 M30 Pyrzyce biegają
1408 Dmytryk Łukasz 1985 M30 Ampio TEAM
1410 Sikora Krzysztof 1955 M60 Pyrzyce Biegają
1411 Rolbiecka Anna 1980 K30 Pyrzyce biegają
1412 Macudziński Adam 1977 M40 Pyrzyce biegają
1413 Zgutka Tomasz 1973 M40 Husaria Race Team
1414 DARONIN Pavlo 1981 M30
1415 Rajfur Asia 1983 K30 No logo
1416 Bąkowski Marek 1979 M30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1417 Terpiłowska Malwina 1984 K30
1418 Wiśniewski Bartłomiej 1986 M30 biegam dla Poli
1419 Judek Krzysztof 1953 M60
1420 Giermakowski Maciej 1979 M30
1421 Szmagaj Marcin 1969 M40 SZWLA STARGARD
1422 Podwyszyński Sylwester 1973 M40 KW PSP Szczecin
1423 Zarzycki Piotr 1968 M40
1424 Winkel Arek 1972 M40 100% ekipa Gryfino
1425 Szykuć Łukasz 1978 M30 DOBRA MARINA
1426 DARONIN Andrii 1968 M40
1427 Michalak Łukasz 1986 M30
1428 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1429 Bodnar Zbigniew 1948 M60
1430 Tomaszewski Damian 1980 M30
1431 Leśniak Dariusz 1968 M40