z

Poznań

Listy startowe

Bieg 4

29.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Kęsy Marcin 1985 M30 PRO366
4 MODZELEWSKI PIOTR 1969 M40 BIEG LWA / TARNOWO PODGÓNE BIEGA
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
7 NASKRĘT SŁAWOMIR 1974 M40 sklepbiegacza.pl Poznań
9 PAŃCZAK MARIA 1939 K60 "Koalicja Polska"
10 KOTKOWSKA KAROLINA 1975 K40 Drużyna Szpiku
11 Misjan Malwina 1996 K20 KS Team Baryła Gorzów / Gang Słodziaków
14 Modzelewska Karolina 1977 K40 BIEG LWA
15 Kotkowski Michał 1998 M20 SSR START
23 Suchanko Alicja 1974 K40 Night Runners
31 Chmielewski Marcin 1987 M30 CZIPI plus
32 Chmielewska Żaneta 1985 K30 CZIPI plus
34 Trocki Patryk 1988 M30
35 Hoffmann Przemysław 1976 M40
36 Jasiński Marcin 1982 M30 CZIPI plus
37 Jung Karolina 1974 K40 CZIPI plus
38 Mierzejewski Bartosz 1987 M30
39 Kudela Agnieszka 1986 K30
40 Wróblewski Marcin 1996 M20 Night Runners Września
41 Strojna Karolina 1980 K30 CZIPI plus
42 Ciemiński Remigiusz 1985 M30 CZIPI plus
43 Wita Agnieszka 1989 K20
44 MICHALIK-TOMCZAK Hanna 1976 K40 Malta Poznań / Smashing Pąpkins
45 Ogrodowska Iwona 1994 K20
46 Hojan Jola 1984 K30
47 WALENCZAK MAGDA 1984 K30 Maratończyk Poznań
48 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 K30 Pszczółkowski Team
49 Hojan Przemysław 1982 M30
50 Jelonek Artur 1975 M40
51 Szyndlar Anita 1990 K20
52 Jodko Piotr 1979 M30 Jodko Brothers Running Team
53 Konikowski Paweł 1948 M60
54 Stachowiak Marek 1978 M40 Owoc Team/Rokietnica Biega
55 Wyrwińska Jadwiga 2000 K16 AZS AWF Poznań
56 Targoński Sławomir 1980 M30
57 Kupczak Monika 1995 K20 Bukowski Klub Biegacza
58 Tymczyszyn-Dzierla Milena 1991 K20
59 Dzierla Jakub 1991 M20
60 skubel karolina 1984 K30 TT-THERMO KING
61 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M30 TomTomTeam / KB Aktywni Środa Wlkp.
62 Mikołajczak Magdalena 1982 K30
63 Kędziora Tomasz 1978 M40 Pobiedziska Running Team
64 Sobkowski Łukasz 1987 M30 gRUNwald Team Poznań
65 Mularczyk Marta 1990 K20 Team Poznań I-sport/wkurw_team
66 Tabaczka Piotr 1975 M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
67 Fobka Michalina 1997 K20
68 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
69 Stachowiak Łukasz 1986 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
70 Stawińska Maria 1994 K20 Park Dzieje
71 Frąckowiak Maria 1991 K20 Constravia
73 Marczak Agnieszka 1976 K40 Night Runners
74 Prentki jarosław 1968 M50
75 Kurowska Patrycja 1993 K20 gRUNwald Team Poznań
76 Budziszewska Katarzyna 1984 K30
77 BERCZYŃSKI ANDRZEJ 1976 M40 GB Wielkopolscy Biegacze/Smashing Pąpkins
78 Nowaczyk Agata 1987 K30
79 Jursza-Szymańska Agnieszka 1976 K40 Strzeszyn
81 Szymański Paweł 1978 M40
82 Bajer Michał 1979 M30 Night Runners
85 Truś Marta 1987 K30 Ashtangi Team
86 Szajdak Ada 1989 K20 PRO366
87 Pokora Eugeniusz 1982 M30 CZIPI plus
89 Bąk Katarzyna 1972 K40
90 Magdziak Sandra 1984 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
91 Cybulski Marcin 1990 M20
92 SARBAK GRZEGORZ 1999 M16 MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD
93 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
94 Lemański Grzegorz 1967 M50 Hernik Team
95 Schmidtke Katarzyna 1982 K30
96 Mielcarek Michał 1989 M20 Lucky LUZers
97 Prętkiewicz Anna 1985 K30 Night Runners
98 Nowak Marcin 1976 M40 Night Runners
99 Brychczyński Krystian 1980 M30 HERNIK TEAM
100 Andrzejak Rafał 1970 M40 W bramie biegiem
101 Kowalczyk Arkadiusz 1976 M40
102 Wiatr-Kmieciak Małgorzata 1971 K40 Night Runners
103 Topolska Monika 1977 K40 Mamy Biegamy
104 Zaborowski Kamil 1990 M20 Night Runners
105 Wesołek Magda 1985 K30
106 świtalski Krystian 1976 M40 Wybiegać Marzenia Team
107 Ratajczyk Anna 1981 K30 Drużyna Szpiku/parkrun Poznań
108 Jagła Kamil 1996 M20 Pędzące Warchlaki
109 Boinski Bartosz 1992 M20 Bukowski Klub Biegacza
110 MISJAN Rafał 1993 M20 KS Team Baryła Gorzów / Gang Słodziaków
111 Nyga Ewa 1983 K30 Makotechnika Bike Team
112 Markiewicz Joanna Zuza 1976 K40 Kobiety biegają /SNY
113 Soszka Katarzyna 1987 K30 Grupa Mocnego Uderzenia
114 Olichwer Rafał 1991 M20 UKL Osemka Police
115 Misterska Katarzyna 1974 K40 Hernik Team
116 Gołąbek Agnieszka 1993 K20 Nowak Run
117 Wegnerowicz Anita 1975 K40
118 Konieczny Waldek 1989 M20 Night Runners
119 DRATWA SŁAWOMIR 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
120 Skwaryło Dariusz 1982 M30 Stoczniowiec Poznań
121 Babicz Edyta 1984 K30
123 Lewandowska Joanna 1983 K30
125 Plewa Damian 1978 M40 Lucky LUZers
126 Łaznowski Marek 1979 M30
127 Tomczak Jakub 1996 M20
128 Graj Marianna 1982 K30 Strzeszyn
129 Libera Damian 1981 M30 Lucky LUZers
130 Szygenda Sebastian 1976 M40 Tiger Team
131 Krokosz Paweł 1991 M20 Rehasport Clinic
132 Hechmann Adrianna 1993 K20
133 Lewandowska Katarzyna 1981 K30 BIEGowo
134 Kańduła Klaudia 1980 K30 Nest Team
135 Koszczoł Aleksandra 1994 K20
136 Porala Monika 1991 K20 gRUNwald Team Poznań
137 Mytnik Marcin 1977 M40 Stoczniowiec Poznań
138 Demby Michał 1988 M30 Mud Goats
139 Waszkiewicz Joanna 1982 K30 Night Runners
141 Nowakowska-Ćwikła Agnieszka 1972 K40 DFDS Polska Running Team
142 Łączyński Tomasz 1983 M30 Szamotuły KKS
143 Zdanowska Joanna 1975 K40 enduhub.com
144 Zdanowski Tomasz 1972 M40 enduhub.com
145 Górecka Małgorzata 1978 K40
147 Garbacz Filip 1993 M20
148 Meller Roman 1950 M60 INTER#WAŁY
149 Rembowska Natalia 1974 K40 DZIADY OCR
152 Marciniak Robert 1977 M40
153 Bagińska Paula 1991 K20
154 Przybyłek Joanna 1984 K30 PKO Bank Polski
155 Mytnik Marta 1982 K30
156 Owczarzak Katarzyna 1991 K20
158 Kamiński Michał 1977 M40
159 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 K40 PRO366
160 Spoz Magdalena 1976 K40 Nest Team
161 Łoszajc Dorota 1988 K30 PanWygodny.pl
162 Łoszajc Michał 1987 M30 PanWygodny.pl
163 Bandosz Hanna 1977 K40 PRO366
164 Zielińska Magdalena 1989 K20
165 ŻYGULSKA Katarzyna 1982 K30 IŁAWA
166 Ratkowski Paweł 1979 M30
167 Jasińska Lidia 1970 K40 Strzeszyn
169 Wojtalak Weronika 1992 K20 Bukowski Klub Biegacza
170 Wojtalak Daniel 1990 M20 Bukowski Klub Biegacza
171 Oleszczak Agnieszka 1979 K30 Night Runners
173 Krzywosz Anna 1985 K30
176 Sobecki Jakub 1981 M30
177 juniczak bartosz 1985 M30
178 Sobótko Judyta 1993 K20
179 Mikołajczak Mieczysław 1967 M50 KB Kosynier Września
180 Szulc-Mikołajczak Lidia 1970 K40
181 Owsianna Katarzyna 1979 K30
182 Klaja Katarzyna 1958 K60 SCIM
183 Fiałkiewicz Maciej 1978 M40
184 Kulińska Weronika 1997 K20
185 Filipowski Zenon 1973 M40 SCIM / W TRITEAM
186 SZARLIK PRZEMYSŁAW 1970 M40
187 Nowak Sławek 1976 M40 Yanosik Team
188 Wasiak Sławomir 1990 M20
189 Wieczorek Piotr 1986 M30 #TriBrothers
190 Wojdylo Barbara 1990 K20
191 Niemyt Adam 1989 M20
192 Skąpski Marek 1974 M40 ASMAS
193 Mańk Michał 1990 M20
194 Skąpska Joanna 1977 K40 ASMAS
195 STANCZAK JANUSZ 1960 M50 KB KOSYNIER WRZESNIA
196 Pierzchlewicz Krzysztof 1981 M30 Gwiazdowski Triathlon Team
197 Bednarkiewicz Jakub 1990 M20
200 GNIAZDOWSKI Maciej 1967 M50 Banda Macieja GAMMA Chojno
201 Maruszewski Adam 1991 M20
202 Klewek-Rura Renata 1981 K30
203 Marchwicki Arkadiusz 1981 M30 Fehlau Run Team
205 Kotecki Paweł 1992 M20 NIGHT RUNNERS
206 Foksowicz Wojciech 1979 M30
207 Olszanowski Jan 1983 M30
208 Krysiński Maciej 1986 M30
212 Bednarek Elżbieta 1969 K40 Forest Runners
215 Brok Małgorzata 1974 K40 Alliance Technology Fehlau Run Team
216 Sternal Izabela 1976 K40 Remmers Running Team
217 Miedziarek Mirosław 1983 M30 Night Runners
218 Puchalski Maciej 1981 M30 Naramowice Biegaja
219 Nowak Krzysztof 1997 M20
220 Dzieciątkowski Artur 1988 M30 Pędzące Warchlaki
222 Wiatrowska Agnieszka 1983 K30 CITY ZEN_
223 Pieszak Michał 1986 M30
224 Janik Natalia 1992 K20 Manufaktura mieszkań
225 Walaszczyk Kacper 1990 M20 Night Runners
226 Magdziarek Artur 1985 M30 Ortho-reh
227 Żurkowska Marta 1990 K20
228 Anders Aneta 1975 K40 Cybina team
229 Janik Justyna 1990 K20 BYLE DO PRZODU
230 Starzyński Adam 1988 M30
231 Kurkowiak Piotr 1999 M16
232 Kurkowiak Dariusz 1967 M50
233 Kurkowiak Agnieszka 1974 K40 Mamy - Biegamy
234 Kocik Przemysław 1988 M30 Bukowski Klub Biegacza
235 Sieradzka Joanna 1985 K30 Hicron Runners
236 mazur andrzej 1982 M30 Martombike
237 Matuszek Lidia 1976 K40 AutoPoBabci.pl
238 Matuszek Piotr 1976 M40 AutoPoBabci.pl
239 ILLMANN ZOFIA 1948 K60
240 Stachowiak Danuta 1974 K40 Owoc Team
242 Janik Ewelina 1985 K30
243 Kowalczyk Paulina 1987 K30 Wataha Północy
244 Barański Piotr 1968 M50 Night Runners
245 Żabierek Danuta 1978 K40 SITATUNGA TEAM
246 Brylewski Mateusz 1986 M30 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
247 Nowak Maciej 1974 M40
248 Jankowski Piotr 1980 M30
249 Czaprański Mateusz 1991 M20
251 Bobek Paweł 1977 M40
254 Żołądkowski Michał 1981 M30 6 łap
255 Żołądkowska Kalina 1981 K30 6 łap
256 Juszczuk Tomasz 1983 M30 Rododendron
257 Krause Kuba 1982 M30 Buff Family Team
258 Wojtaszek Maciej 1976 M40 maruder
259 Izydor Karolina 1981 K30 MeMyselfI
261 Maćkowiak Wiktor 1999 M16 OŚ AZS POZNAŃ
263 Kozłowski Radosław 1975 M40
264 Bajerlein Joanna 1988 K30 CITY TRAIL Team
265 siejak piotr 1979 M30 gRUNwald team Poznan
267 Krygier Mikołaj 1988 M30 Czerniejewo Biega/CITY TRAIL Team
268 Koszczoł Agnieszka 1997 K20
269 Skrzypczak Hanna 1967 K50 Miłosław Fortuna Team
270 SZEWCZYK MAREK 1955 M60 Cybina Team
271 Pieprzyk Dorota 1986 K30
272 Luber Marcin 1975 M40
273 Mis Roman 1953 M60 DRUŻYNA SZPIKU
274 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
275 Gładyszak Bożysław 1967 M50
276 ROGOZIŃSKI HENRYK 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
277 Pieprzyk Wiesław 1954 M60
278 Rychlewicz Matylda 1975 K40 Drużyna szpiku
279 Bandosz Janusz 1992 M20
280 Ciesielski Jerzy 1996 M20 PEACEandLOVE
282 Mika Marta 1993 K20
283 Biegański Maciej 1985 M30 Rehasport Clinic
285 Stefański Wojciech 1997 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
286 Majewska Marta 1991 K20 Constravia
287 Siergiej Joanna 1982 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
288 Wiercioch Bartosz 1978 M40
289 Szulc Robert 1987 M30 City Trail Team
291 Smorawska Lidia 1986 K30
292 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
293 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
294 Pawłowski Wojciech 1990 M20 DFDS Polska Running Team
295 Stefanowicz Krzysztof 1980 M30 K.Stefanowicz Team
296 Koszal Jarek 1966 M50
297 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
299 Grodecka Monika 1986 K30
300 Lis Piotr 1982 M30 NN LESZNO
301 Skoryna Jerzy 1983 M30 Constravia
303 Pełszyk Emilia 1991 K20
304 Leśniewski Tomasz 1962 M50
305 Plewa Adam 1988 M30 Bukowski Klub Biegacza
306 Glinka Natalia 1994 K20 Bukowski Klub Biegacza
309 Drews Adrian 1992 M20 NOWAK RUN
310 Durzyński Michał 1983 M30 Night Runners - Motiv Home
311 Mikulska Edyta 1980 K30 PRO366
312 Jędrzejczak Marcin 1988 M30 Dzika Drużyna
313 Marcinowski Maks 1994 M20
314 Gozdalski Jaroslaw 1973 M40 Manufaktura Mieszkań
315 Żółtkiewicz Natalia 1993 K20 KB Maniac Poznań
316 Kapela Szymon 1976 M40 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
318 bucko karolina 1973 K40 Tarnowo Podgórne Biega
319 Borkowska Katarzyna 1992 K20
320 Sikora Paulina 1985 K30
321 Ostrowski Radek 1980 M30 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
322 Licznierska Alina 1982 K30 Pędzące Warchlaki/gRUNwald Team Poznań
323 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 K30 Owoc team
324 Paluszkiewicz Maria 1991 K20 Kobiety biegają
325 Kudlińska Marlena 1987 K30 Bukowski Klub Biegacza
326 Pochylski Przemysław 1974 M40 Zgrupka Team
327 Barański Kacper 1994 M20 DRUŻYNA SZPIKU
328 Kałużny Michał 1990 M20 Dirty Sparrows
329 Chmielewicz Filip 1993 M20
330 Bojarczuk Tomasz 1994 M20 PRO366
331 Kaczmarek Olga 1977 K40
332 Stachowski Łukasz 1981 M30 Rokietnica Biega
333 Wiatrowski Łukasz 1980 M30
335 Tomaszewski Jacek 1989 M20
340 Górzny Dariusz 1969 M40
344 Wyrwińska Agnieszka 1976 K40
345 Wyrwiński Wojciech 1974 M40
347 MIELNICZAK ARTUR 1976 M40 strefamaratonu
348 Walkowiak Michał 1982 M30
351 Kowalczyk Andrzej 1987 M30 CITY TRAIL Team
352 Jackowiak Michał 1985 M30 Team Poznań I-Sport
353 Mocek Marek 1998 M20 Danflor Team
354 Osses Adam 1977 M40
356 Andrzejak Robert 1976 M40 DRONE AND MORE
357 Walczak Kasia 1985 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
358 Oszmałek Agata 1986 K30 snufkinbiega.wordpress.com
359 Przybylski Łukasz 1979 M30 KS Idmar
360 Sikorski Marcin 1982 M30 KMC
362 Sroczyński Jakub 1976 M40 MieloneSroczki
364 Kozieł Ewelina 1982 K30 DFDS Polska Running Team
366 Kwapiszewski Kacper 2000 M16 OŚ AZS POZNAŃ
368 Szczucińska Anna 1979 K30
369 Klaja Aleksander 1986 M30
370 Pobłocka Paulina 1986 K30 Posłańcy Asgardu
371 Koszyka Weronika 1993 K20 Constravia
372 Bogacz Filip 1977 M40 Posłańcy Asgardu
373 Ellmann Leszek 1991 M20 Posłańcy Asgardu
374 Lewandowski Robert 1989 M20 Posłańcy Asgardu
375 Pozorski Rafal 1967 M50 Posłańcy Asgardu
376 Rymarczuk Leszek 1984 M30 Posłańcy Asgardu
377 Wieczorek Paweł 1980 M30 Yanosik Team
379 Lenkowska Adrianna 1994 K20 RANO
380 Gruch Andrzej 1988 M30 Radaway Run Crew
381 Brączkowski Damian 1996 M20
382 Wojasiński Karol 1993 M20 Posłańcy Asgardu
383 Madej Agata 1987 K30 Zgrupka Team
385 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 K40 sklepbiegacza.pl Poznań
386 Dębska Klaudyna 1986 K30
389 Jaraszkiewicz Hania 1986 K30
390 SOBCZYŃSKA MAGDALENA 1991 K20 #teambiegiwlkp
391 Włodarczyk Łukasz 1980 M30 Night Runners
396 Czajka Justyna 1976 K40
397 Michalak Aleksandra 1981 K30 Night Runners
398 Wojtkowiak Maciej 1978 M40
399 WELTROWSKI GRZEGORZ 1975 M40
400 WIECZOREK KRZYSZTOF 1962 M50 SCIM
402 Szpakowska Dominika 1983 K30 Hangar
403 Kalitka Kinga 1981 K30 PRO366
404 Krzywosz Jakub 1999 M16
405 Sobański Marcin 1978 M40 Zgrupka Team
406 Suchorska Magdalena 1986 K30
407 Machura Robert 1979 M30 RED FITNESS REMPLUS FITNESS ADRENALINA FITNESS
412 Sajewski Marcin 1989 M20
413 Kozicz Leszek 1968 M50 Tarnowo Podgórne Biega
416 MAŃKOWSKI JACEK 1968 M50 Kyokushin Karate
419 Kudlińska Ewa 1988 K30 Night Runners
420 Chamera Sebastian 1994 M20
429 Świętek Wojciech 1963 M50 gRUNwald team Poznań
439 Nosal Wojciech 1991 M20
444 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl
451 Kosińska Paulina 1995 K20
461 Mazurek Joanna 1988 K30 Kobiety Biegają
464 kapelska anna 1984 K30 Chemadex
465 olszewski jacek 1981 M30 Chemadex
466 Skrzypczak Radosław 1977 M40 roundspace.pl
467 BIELSKI JERZY 1957 M60
469 Dubicki Dariusz 1989 M20 BARDZO ŁADNIE 2/10 XD
470 Wojciechowska Svetlana 1990 K20 TeamGunOff
477 Mroczkiewicz Krzysztof 1979 M30 rootsrunner
478 Bartnikowska Sabina 1990 K20 CARLSBERG
479 Swiecicki Bartosz 1979 M30 CARLSBERG
480 Domań Joanna 1976 K40 Aliance Technology Fehlau Run Team
481 Domań Leszek 1975 M40 Aliance Technology Fehlau Run Team
483 Soska Jacek 1979 M30 angiodiabetica.pl
493 Adamcewicz Mirka 1976 K40
494 Szambelańczyk Małgorzata 1978 K40
496 Żabko Aleksandra 1992 K20 CARLSBERG
497 Jasiczak Agnieszka 1991 K20
498 Chwaliński Michał 1982 M30
501 Rudny Grzegorz 1988 M30 CARLSBERG
507 Ziółkowska Monika 1988 K30
508 Kołt Marta 1980 K30 SDS Karolina Mośko
510 Węclik Klaudia 1990 K20 PanWygodny.pl
513 kapcińska Małgorzata 1973 K40 Zgrupka Team
515 Paczek Luiza 1994 K20
516 Bednarkiewicz Bartosz 1976 M40
520 Sieczkowski Michał 1989 M20 Nationale Nederlanden
527 DEHMEL Roman 1951 M60 Goggle Pro Active Eyewear
528 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
534 Szukała Aleksandra 2002 K16 MUKS Jedynka Międzychód
546 Stokowski Marcin 1996 M20 Nowak Run
548 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
551 Przybylak Adam 1991 M20 Nieśmiertelny
559 Baranowski Filip 1976 M40
560 Majek Piotr 1992 M20 parkrun Dąbrówka
562 Boncler Sebastian 1973 M40
566 Dowhań Joanna 1985 K30
569 Szajek Katarzyna 1988 K30
576 Reszke Piotr 1972 M40
579 Wojciechowski Piotr 1980 M30 Carlsberg
607 Gudapati Ankith 1991 M20 CARLSBERG
608 Truszkowska Marcelina 1992 K20 CARLSBERG
614 Rybacki Janusz 1973 M40 może i powoli ale za to byle jak
637 Głowacki Jerzy 1951 M60
638 Pająk Maciej 1990 M20 CARLSBERG
639 Protasewicz Mariola 1971 K40
640 Chmielewski Michał 1982 M30 Metzink
641 Ignaszewski Michał 1982 M30
642 Baziór Mateusz 1992 M20 Runners Power
650 Kapica Anna 1986 K30 Biegacze YouFit
681 KOROLKIEWICZ RAFAŁ 1976 M40 Fehlau Run Team
688 Pudliszak Jeremi 1973 M40
689 Rybarczyk Marcin 1982 M30
716 Bocian Bernard 1974 M40
731 Szuba Marcin 1975 M40
734 Kaczmarek Paulina 1986 K30
735 Wojciechowski Dariusz 1978 M40 Team Poznań I-Sport
737 Sokołowska Anna 1974 K40
742 Krajewski Damian 1984 M30
744 Kalwas Paweł 1974 M40 Pro366
747 Henschke Adam 1983 M30 Park Komorniki
755 Gorwa Robert 1978 M40 Kush GANGSTA
756 Gawęcki Bartłomiej 1972 M40
770 Szuda Adam 1986 M30 Fehlau Run Team
780 Banaś Paweł 1972 M40
782 Staszak Adam 1987 M30
785 Kuszyk Marzena 1981 K30
786 Mikoda Igor 1982 M30
787 Zimniewicz Agata 1990 K20 Sportofino
788 Kowalski Piotr 1991 M20
791 Misterski Wiktor 2001 M16 Hernik Team
792 Banaś Jakub 1995 M20
796 Opala-Dziadek Małgorzata 1981 K30 Matylda Konstancja
798 Halski Mateusz 1994 M20
799 Romanowicz Dariusz 1967 M50
800 Matecka - Roszak Katarzyna 1980 K30
801 Jopek Beata 1983 K30
802 Bronski-Jankowski Jacek 1991 M20 Traszczki
803 jędroszkowiak Tomasz 1978 M40 Podiceps/UKS Zalwe
804 Jankowski Paweł 1979 M30
805 Jędra Andrzej 1973 M40
806 Grupa Andrzej 1977 M40 Rehasport Clinic
1001 Mościcki Mateusz 1989 M20 Runners Club
1002 Romanowicz Karolina 1989 K20 Night Runners
1003 Di Marino Massimo 1973 M40
1004 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
1005 Krajewski Tomasz 1981 M30
1006 Bekas Jędrzej 1982 M30 Rebel Nature Gym
1007 Golisz Filip 1980 M30
1008 Jacek Natalia 1988 K30 CZIPI plus
1009 Tomala Monika 1983 K30 Night Runners
1010 Kołek Jacek 1981 M30
1011 Kosiorek Darek 1967 M50
1012 dubert artur 1979 M30
1013 Bobrowska Anna 1982 K30 Night Runners
1014 Bigus Piotr 1989 M20
1015 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
1016 Roloff Jacek 1965 M50
1017 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners
1018 Szczęsna Ewa 1987 K30
1019 Lasak Krzysztof 1979 M30 HERNIK TEAM
1020 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
1021 Lasak Maria 1983 K30 HERNIK TEAM
1022 Krzemień Krzysztof 1980 M30
1023 Nowak Łukasz 1988 M30 Nowak Run
1024 ZYFFERT ANNA 1984 K30 Mamy Biegamy
1025 Wietecki Łukasz 1984 M30 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1026 Janasiak Krzysztof 1976 M40
1027 Strykowska Anna 1979 K30 Speed Szuracz
1028 Kosiorek Karolina 1976 K40
1029 Ogrodnik Tomasz 1988 M30 Night Runners Poznań
1030 Kuśnierz Michał 1983 M30 Biegam Bo Lubię - to nie klub
1031 Miklas Izabela 1988 K30 Nowak Run
1032 Sikorska Anna 1989 K20
1033 Kapela Basia 1988 K30 Parkrun
1034 Gawarecki Tomasz 1977 M40
1035 JAMROZIK Grzegorz 1988 M30 Parkrun
1036 Paterska Marta 1988 K30 Speed Szuracz
1037 Kośmider Piotr 1982 M30 zawodnik zdyskwalifikowany
1038 Grabowska Dominika 1993 K20 MOC I SIŁA
1039 DEMBIŃSKI MAREK 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
1040 Furmaniak Edyta 1974 K40 KOMBINAT REKLAMY
1041 Bujwid Maria 1988 K30 Speed Szuracz
1042 Zagórski Radosław 1986 M30
1043 Woźniak Rafał 1977 M40
1044 Hulewicz Wiola 1975 K40 Hernik Team
1045 Kowalski Lukasz 1980 M30
1046 Sobiech Natalia 1987 K30 Night Runners
1047 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
1048 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
1049 Kubiak Roksana 1989 K20 Night Runners
1050 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
1051 Białczyk Marcin 1987 M30 DFDS Polska Running Team
1052 Dembińska Daria 1974 K40 Wójtowicz TRI Team
1053 Glinkowska Elżbieta 1970 K40
1054 Faszcza Agnieszka 1991 K20 DFDS Polska Running Team
1055 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
1056 Binkowska Magdalena 1984 K30
1057 Marciniak - Henc Aneta 1974 K40 Night Runners
1058 Michna Marcin 1989 M20
1059 Napierała Marcin 1980 M30 MUAY Runnig Team
1060 Szuliński Dawid 1986 M30
1061 Jankowska Agnieszka 1986 K30
1062 Pawlak Katarzyna 1980 K30 Mamy-Biegamy
1063 Zięba Marek 1982 M30 Oregano Project
1064 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
1065 Zięba Maciej 1982 M30 OREGANO PROJECT
1066 Przybylski Piotr 1982 M30 OSH w biegu
1067 Radziej Alicja 1991 K20 Night Runners
1068 Frąckowiak Adam 1978 M40 Team Poznań I-Sport
1069 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
1070 Wejner Adam 1997 M20
1071 Nowak Mariusz 1988 M30 Night Runners
1072 Grzywaczyk Artur 1964 M50 parkrun Poznań / Parkrun
1073 Rospond Piotr 1969 M40 TKKF MPK Poznań
1074 Czub Łukasz 1978 M40
1075 Grzywaczyk Przemysław 1992 M20 parkrun Poznań
1076 Tąta Łukasz 1996 M20
1077 Starkowski Krzysztof 1981 M30
1078 Kien Anna 1977 K40
1079 Nowak Marta 1981 K30 Naramowice Biegają
1080 Matuszek Tomasz 1979 M30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
1081 Mikołajczak Szymon 2000 M16 PRO366
1082 Łącka Beata 1976 K40
1083 Gruszka Anna 1974 K40
1084 Paczka Anna 1977 K40
1085 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 Night Runners
1086 najderek maciej 1982 M30 NAJDERKI4
1087 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
1088 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
1089 Pilak Bożena 1968 K50
1090 Wasielewska Natalia 1984 K30 Drużyna Szpiku
1091 Jasiński Piotr 1971 M40 FORMATIQ
1092 Misiorny Radosław 1973 M40
1093 Jasińska Natalia 1971 K40 FORMATQ
1094 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 K30
1095 Grzywacz Rafał 1985 M30 Night Runners
1096 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16
1097 Kucharski Adam 1965 M50
1098 Wiśniewska Ewa 1968 K50
1099 Zamelczyk Marta 1987 K30
1100 Zamelczyk Adam 1981 M30
1101 Wylegała Kamila 1982 K30 Virtual Runner Club, Night Runners, runnersclub.pl, Piątkowo
1102 Mucke Remigiusz 1977 M40
1103 Flejszman Marek 1972 M40
1104 Kozłowski Dariusz 1968 M50
1105 Błoch Paweł 1983 M30 Runners Power
1106 Romanowski Jakub 1979 M30 Aluplast RT/Night Runners
1107 Górska Anna 1989 K20 Owoc Team
1108 Nowicki Michał 1977 M40
1109 Dolska Sara 1985 K30 Martombike
1110 Jankowiak Krzysztof 1986 M30 Constravia
1111 Stachowiak Agnieszka 1975 K40
1112 Muszyński Paweł 1978 M40 Zalasewo Zaiwania
1113 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K20 SMASHING PĄPKINS
1114 Byczkowski Adam 1989 M20 Constravia
1115 Lisiewicz Piotr 1983 M30 CZOPY
1116 Ratajczyk Michał 1984 M30 DFDS Polska Running Team
1117 Borucka Daria 1987 K30 DFDS Polska Running Team
1118 HERNIK KRZYSZTOF 1966 M50 HERNIK TEAM
1119 Kaftański Michał 1982 M30
1120 Nadolińska Monika 1982 K30
1121 Jóźwiak Dariusz 1964 M50 Hernik Team
1122 Kasperczak Maciej 1976 M40 Hernik Team
1123 Witecki Tadeusz 1984 M30 DFDS Polska Running Team
1124 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K40 BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
1125 Ryba Agata 1985 K30 KS Krotosz Krotoszyn
1126 Ryba Wojciech 1985 M30 KS Krotosz Krotoszyn
1127 Kasperczak Emilia 1979 K30 Hernik team
1128 Paprzycka Marta 1982 K30 Night Runners
1129 Budnik Eryk 1987 M30
1130 falkowska ilona 1954 K60
1131 Szymczak Marta 1978 K40 Hernik Team
1132 Krukar Dorota 1987 K30
1133 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
1134 Jacek Konrad 1986 M30 CZIPI plus
1135 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
1136 Wittula-Prejs Magdalena 1977 K40 Hernik Team
1137 Kruczkowska Jowita 1994 K20 Walka Kostrzyn
1138 Hampel Marcin 1979 M30 wkurw_team
1139 Borowiecka Agnieszka 1979 K30 Night Runners
1140 Fabisz Rafał 1974 M40
1141 Bylina Bartosz 1972 M40
1142 Piosik Malwina 1987 K30
1143 Nitschke Karol 1973 M40 TKKF MPK Poznań
1144 Woźniak Łukasz 1981 M30 Night Runners
1145 Sobisiak Agnieszka 1971 K40 Bez Spiny
1146 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
1147 Koroński Tadeusz 1970 M40 parkrun Poznań
1148 Zakrzewski Karol 1983 M30
1149 Szadkowska Dorota 1987 K30 BYLE DO PRZODU
1150 Pakulska Dorota 1963 K50
1151 Gazda Michał 1992 M20 Constravia
1152 SOBCZYK PATRYK 1995 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1153 Dąbrowski Paweł 1975 M40 Night Runners
1154 Fenikowski Szymon 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1155 Frankiewicz Jakub 1986 M30 KO.KA Sport
1156 Tecław Katarzyna 1963 K50
1157 Halwani Karam 1991 M20
1158 Danielak Dorota 1984 K30
1159 PIETROWSKA HALLIK 1965 K50 KTOSTAKI biegają
1160 Hampel Ania 1981 K30
1161 Czajka Michał 1981 M30 3-M Triathlon Team
1162 Podwiazka Dorota 1985 K30 Poznan
1163 Meller Marcin 1980 M30 INTER#WAŁY
1164 Smierzchała Marta 1980 K30 Pędzące Leniwce
1165 Mańczak Damian 1998 M20
1166 Postaremczak Jacek 1981 M30 Tkkf MPK Poznań
1167 Jędrzejak Piotr 1981 M30 INTER#WAŁY
1168 BAUZA MACIEJ 1983 M30
1169 Mamys Robert 1975 M40
1170 Śramkowski Michał 1977 M40 Constravia
1171 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
1172 Gumienna Katarzyna 1988 K30
1173 Walentowski Maciej 1982 M30
1174 Oldenburg Tim 1980 M30 UKS CITYZEN_/BE3
1175 Muzyka Sylwia 1992 K20 KO.KA Sport
1176 Romanowicz Michał 1990 M20 KB Pilnujemy Tyłów
1177 Perońska Alicja 1991 K20 Night Runners
1178 Ziembiński Grzegorz 1981 M30 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1179 Szmańda Barbara 1955 K60
1180 Wolny Robert 1979 M30
1181 Tomaszewski Maciej 1978 M40 Night Runners
1182 Barełkowska Katarzyna 1972 K40 Night Runners
1183 Wolna Monika 1976 K40 Night Runners
1184 Nowak Mariusz 1983 M30 PZU Sport Team
1185 Olzacka Agata 1982 K30 Hernik Team
1186 Grządzielewski Dominik 1981 M30 BE TRI
1187 Hrab Wojtek 1982 M30 Night Runners
1188 Monczyński Bartłomiej 1979 M30 Smashing Pąpkins / Remmers Running Team/ Owoc Team
1189 Mierzwa Mirosław 1975 M40
1190 Olejnik Michał 1979 M30
1191 Paszkiewicz Monika 1992 K20 Kobiety biegają
1192 Kałek MARCIN 1986 M30
1193 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 M50
1194 Kryszewski Maciej 1977 M40 Night Runners
1195 Leśniewski Dawid 1979 M30 TKKF MPK POZNAŃ
1196 Stan Adrian 1974 M40 parkrun Poznań
1197 Lawińska Małgorzata 1966 K50 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
1198 Zabłocki Tomek 1988 M30
1199 Zawieja Piotr 1977 M40
1200 Bednarczyk Daria 1976 K40
1201 Siciarz Natalia 1984 K30 Night Runners / Wójtowicz TRI Team
1202 Olejnik Jakub 1998 M20
1203 Umyszkiewicz Łukasz 1984 M30 1 RWT SP
1204 Sziwa Danuta 1957 K60
1205 Błaszyk Agnieszka 1986 K30
1206 Stryczyński Tomasz 1978 M40 eFitness Racing Team
1207 Springer Marta 1984 K30 Night Runners
1208 Bursiak Agnieszka 1976 K40
1209 Bursiak Marianna 2002 K16
1210 Fiałkowski Jan 1969 M40 Night Runners
1211 Iskańska Ilona 1971 K40 Night Runners
1212 Majchrzak Monika 1972 K40 wkurw_team/i-sport
1213 Życzkowski Marcin 1992 M20
1214 Dąbek Tomasz 1994 M20 PRO366
1215 Budniak Przemysław 1980 M30 ENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy
1216 Kaczmarek Maciej 1978 M40 KeepMoving
1217 Łukowicz Łukasz 1982 M30 Team Poznań I-Sport
1218 skoczylas anita 1973 K40 MURAY Running Team
1219 Lizik Magdalena 1977 K40
1220 Bednarek Rafał 1966 M50 Forest Runners
1221 Wesołek Przemek 1977 M40
1222 Siedliński Kamil 1989 M20 gRUNwald Team Poznań
1223 Springer Magdalena 1981 K30 Night Runners
1224 Augustyniak Barbara 1975 K40 JUPPI Skórzewo
1225 SZARGAN RYSZARD 1973 M40
1226 Augustyniak Piotr 1974 M40 JUPPI Skórzewo
1227 Rzyha Hubert 1984 M30 Runners Power
1228 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
1229 Jankowski Maciej 1991 M20
1230 śmigielska Agnieszka 1981 K30
1231 SZCZEPAŃSKI PRZEMYSŁAW 1959 M50
1232 Witczak Joanna 1982 K30
1233 Trzeciak Marek 1985 M30
1234 Tecław Krzysztof 1967 M50 DJ biega
1235 Pietrzyk Agnieszka 1993 K20 biegiemdolodowki.pl
1236 Połukord Lena 1984 K30
1237 Połukord Wojciech 1982 M30
1238 Musialska Anna 1980 K30 PnB
1239 Meller Łukasz 1978 M40 INTER#WAŁY
1240 Chwalisz Łukasz 1990 M20 Night Runners / Manufaktura mieszkań
1241 Preuss-Chwalisz Patrycja 1991 K20 Manufaktura mieszkań
1242 Tunowski Jarek 1987 M30
1243 Ślipko Mariusz 1987 M30 Nowak Run
1244 Sip Marta 1990 K20 HERNIK TEAM
1245 Tomczak Przemek 1987 M30 Night Runners
1246 Lesiak-Domagała Izabela 1984 K30 Nightrunners
1247 FORNALIK Julia 1987 K30 Grupa mocnego uderzenia
1248 Kaczmarek Mariusz 1963 M50 Velocity Warsztat Treningu
1249 Giezek Marcin 1983 M30 Night Runners
1250 Mensfeld Anna 1985 K30 Concordia Runners Team
1251 Ptak Krzysztof 1971 M40 Sportowa Paczka/Charty Chartowo
1252 Karpowicz Joanna 1976 K40
1253 Karpowicz Wojciech 1974 M40
1254 Macioszek Natalia 1984 K30
1255 Leniec Michał 1979 M30 Alliance Technology Fehlau RUN Team
1256 Strażyński Maciej 1965 M50 Enduhub
1257 Domański Patryk 1996 M20 Parkrun
1258 Królik Klaudia 1991 K20
1259 Klein Przemek 1987 M30 CSWLĄD POZNAŃ
1260 Wołocznik - Klein Martyna 1988 K30
1261 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
1262 LIPCZYŃSKI JACEK 1978 M40
1263 Grabowski Krzysztof 1989 M20
1264 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
1265 Grześnik Grzegorz 1981 M30 Tata Jaśminki i Felusia
1266 Stawiński Michał 1988 M30 Night Runners
1267 Witkowski Sławomir 1975 M40 Biegacze YouFit
1268 Adamczak Artur 1973 M40
1269 Dylewski Andrzej 1961 M50
1270 Dylewska Alicja 1965 K50 KRAB
1271 SZEMIEL-AFEK MARIOLA 1974 K40 DRUZYNA SZPIKU
1272 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40 Night Runners
1273 Otto Agnieszka 1975 K40
1274 Grzelka Tomasz 1978 M40 Runners Power
1275 Sobczak Jacek 1990 M20
1276 Żurawski Waldemar 1979 M30
1277 Rusinek Ewa 1984 K30
1278 Nader Marcin 1979 M30 Kojoty z Naramowic
1279 Kłak Sebastian 1976 M40
1280 Kozanecki Przemysław 1993 M20 Constravia
1281 Chraplewska Karolina 1981 K30 PRO366
1282 Parzęcki Jakub 2001 M16 czapury team
1283 Wasiak Ewa 1987 K30
1284 Karolak Michał 1988 M30
1285 Kunke Lidia 1965 K50
1286 Klamycki Krzysztof 1986 M30
1287 Kunke Magdalena 1993 K20 wkurw_team
1288 Żuchowski Bogumił 1980 M30 INTER#WAŁY
1289 Stankowski Przemysław 1976 M40
1290 Starkowski Piotr 1989 M20 Tuż za podium
1291 Lange Maciej 1978 M40 Są gorsi
1292 Brodnicki Damian 1983 M30 BIEGACZE YOUFIT
1293 Jedrzejek Lukasz 1980 M30 DFDS Polska Running Team
1294 ILLMANN ROBERT 1972 M40
1295 Kaftańska Katarzyna 1983 K30
1296 Stefaniak Jakub 1993 M20
1297 Fleiszar Tymoteusz 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
1298 Sobkowski Przemysław 1960 M50 MUKS Jedynka Międzychód
1299 Chudzik Rafał 1991 M20 Misielove
1300 Żak Artur 1993 M20
1301 Kujawa Sebastian 1979 M30 Owoc Team
1302 Mrugała Krzysztof 1989 M20 Fresh Pizza Team
1303 Sobieniak Przemysław 1977 M40 Cel w zasięgu nóg.
1304 KOLASIŃSKI ANDRZEJ 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1305 Bajaczyk Filip 1984 M30 skarpeteria.pl
1306 Kopras Marek 1958 M60 Wroniecki Lkub Biegacza
1307 Tarka Konrad 1986 M30 DFDS Polska Running Team
1308 Jachimowski Marcin 1971 M40
1309 Thomas Katarzyna 1986 K30
1310 Szygenda Maciej 1979 M30
1311 Wiśniewska Anna 1982 K30 Hernik Team
1312 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 Team Poznań I-Sport
1313 Król Darek 1967 M50 Hernik Team
1314 Tomczak Mariusz 1972 M40
1315 Kurzawa Mirella 1996 K20
1316 Sobczak Karolina 1983 K30
1317 Kiwertz Anna 1979 K30 Run Vegan TEAM
1318 Frąckowiak Antonina 1985 K30
1319 Prył Michał 1979 M30 BBL
1320 Szczepański Łukasz 1986 M30
1321 Fleiszar Edyta 1975 K40 WÓJTOWICZ TRI TEAM
1322 Kuczma Stanisław 2001 M16 AZS AWF POZNAŃ
1323 Wiśniewska Dorota 1991 K20
1324 Rozmiarek Marcin 1978 M40 ROZMIARY
1325 Łączkowski Krystian 1978 M40
1326 Ruszczak Anna 1974 K40
1327 Mieloszyk Wojtek 1983 M30
1328 Relewicz Maciej 1979 M30 Wolne Ślimaki
1329 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
1330 Stępień Sławomir 1972 M40 brak
1331 MIELECKA AGNIESZKA 1969 K40 KS IDMAR RACING TEAM
1332 Drążkiewicz Daniel 1984 M30
1333 Wojtynek Przemysław 1969 M40
1334 Sowała Anna 1982 K30
1335 Pozdrowicz Marcin 1978 M40
1336 Stasiak Aleksander 1983 M30
1337 Matusiak Jarek 1975 M40 SOBIE BIEGAM
1338 Kopieniak Agnieszka 1980 K30
1339 Topolewski Maciej 1988 M30 Biegacze YouFit
1340 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
1341 Kmieciak Jarosław 1974 M40 PRO366
1342 Bytniewski Szymon 1991 M20 Unia Swarzędz/ Muay Running Team
1343 Kędzia Michał 1981 M30
1344 Basiński Jędrzej 1985 M30
1345 Fryske Bartosz 1990 M20 Nowak Run
1346 Krugiołka Piotr 1982 M30 dp
1347 Okupska Agnieszka 1973 K40
1348 Cieślewicz Mateusz 1974 M40
1349 Świątnicki Grzegorz 1976 M40 Fehlau Run Team
1350 Szwaczyk Andrzej 1981 M30 Teatr Polski w Poznaniu
1351 Mikołajczak Damian 1991 M20 PRO366
1352 Przybysz Agnieszka 1992 K20 DRUŻYNA SZPIKU
1353 Nyckowski Bartosz 1976 M40
1354 Skibniewski Krzysztof 1981 M30 Biegacze YouFit
1355 Nowak Michał 1988 M30 -
1356 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
1357 Przybylski Paweł 1978 M40
1358 Przybylska Marta 1977 K40
1359 Winiarski Ryszard 1981 M30
1360 Archaniołowicz Joanna 1970 K40 MUAY RUNNING TEAM
1361 Winiarska Sandra 1986 K30
1362 Wawrzyniak Paweł 1981 M30 Runners Power
1363 Donarski Krzysztof 1988 M30
1364 Pajak Krzysztof 1981 M30 Mamy-Biegamy
1365 Rękawek Izabela 1973 K40
1366 Mielcarek Anna 1983 K30 No Excuses Team
1367 Kostrzewa Marta 1980 K30 PEARSON
1368 Kabaciński Piotr 1977 M40 PEARSON
1369 Wozniak Marcin 1988 M30 PEARSON
1370 Janiak Dawid 1995 M20
1371 Mydlarz Sławomir 1972 M40
1372 Skalski Mateusz 1990 M20 Rehabalance Team/Gang Słodziaków
1373 Wawrzyniak Rafał 1975 M40 Raf-Stol Biega
1374 Szmidt Jacek 1969 M40
1375 Szmidt Szymon 1995 M20
1376 Karwatka Tomasz 1973 M40 TKKF MPK Poznań
1377 Lepczyński Piotr 1987 M30
1378 Kammer Krzysztof 1986 M30 PRO366
1379 Radomski Dominik 1984 M30
1380 Wiszniewski Patryk 1974 M40
1381 Soska Mateusz 2002 M16
1382 Mnich Marcin 1984 M30
1383 Słaby Tomasz 1969 M40 Goggle PAE Team
1384 Pawlak Krzysztof 1975 M40 DT4YOU MTB TEAM
1385 Kowalewicz Marek 1977 M40
1386 DULAT PIOTR 1967 M50 GRZMOT KOMORNIKI
1387 Witkowiak Maciej 1978 M40
1388 Orlicki Michał 1981 M30 RAMIRENT
1389 Szymków Michał 1986 M30
1390 Ratajczak Krzysztof 1978 M40
1391 Beata Sodkiewicz Beata 1984 K30
1392 Frąckowiak Sandra 2001 K16 Ś.K.E. Bory
1393 Żółtek Karolina 1991 K20
1394 Konstańczak Joanna 1983 K30 Night Runners
1395 Kowalewska Joanna 1977 K40
1396 Kasprzak Maciej 1973 M40
1397 Tomczak-Nowak Kinga 1977 K40 Strefa relaksu team
1398 Rybarczyk Robert 1972 M40
1399 Szagżdowicz Mateusz 1982 M30
1400 Sporny Marek 1980 M30
1401 Majchrzak Beata 1975 K40 Mamy-Biegamy
1402 Witczak Dorota 1968 K50 Kiedyś dobiegniemy
1403 Piątek Tomasz 1981 M30
1404 Otto Marcin 1991 M20 Walka Kostrzyn
1405 Mikołajczak Piotr 1996 M20 SZYMANOWSKI TEAM / JW 1517
1406 Binkowski Michał 1989 M20 Biniu Team
1407 Szygenda Izabela 1984 K30 Plewiska biegają
1408 Licznierski Marek 1984 M30 OWOC TEAM/TRIATHLONISTA.COM/gRUNwald Team Poznań
1409 Nowaczyk Michał 1979 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1410 Wieczorek Alina 1965 K50
1411 Głębowska Daria 1999 K16 KB Maniac Poznań
1412 Głębowski Tomasz 1971 M40
1413 Gumny Grzegorz 1978 M40
1414 Kubiak Michał 1981 M30 NIGHT RUNNERS
1415 Maliński Artur 1992 M20 PRO366
1416 Parzęcki Robert 1972 M40 czapury team
1417 Zawadzki Bartosz 2001 M16 Technikum Łączności Poznań
1418 Makles Hanna 1973 K40
1419 Nowak Andrzej 1974 M40 Night Runners
1420 Maćkowiak Michał 1989 M20 OLX GROUP TEAM
1421 Ostrowski Tomasz 1978 M40
1422 Żaczek Jan 1958 M60
1423 Baron Błażej 1983 M30
1424 Sobkowski Krzysztof 1985 M30 Międzychód
1425 Skórnicki Leszek 1971 M40 Night Runners
1426 Włoszyński Marek 1972 M40 Luboń
1427 Sarbinowska Hanna 1995 K20
1428 Matelska Karolina 1980 K30
1429 Miś Malwina 1994 K20 Pędzące Warchlaki
1430 Gutowski Krzysztof 1986 M30 KUBOSTA MANAGEMENT
1431 Grząbka Michał 1988 M30
1432 Biczkowski Kajetan 1991 M20 Night Runners
1433 Siwek Paweł 1976 M40 Biegacze YouFit
1434 Treściński Mariusz 1986 M30
1435 Kapusta Tomasz 1980 M30 Runners Power
1436 Budzyński Marek 1981 M30 KALOGERO MOTORS
1437 Dubisz Przemysław 1979 M30
1438 Kołodziejczyk Roman 1967 M50 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1439 Mośkiewicz Anna 1990 K20 Drużyna Szpiku
1440 Kaczmarek Tomasz 1982 M30
1441 kowalik marek 1974 M40 COVALIC TEAM
1442 Pyszczak Bartosz 1983 M30 Pędzące Warchlaki / gRUNwald team Poznań
1443 Wesołek Daniel 1988 M30
1444 Berkowska Magdalena 1988 K30 PEARSON
1445 Matysiak Sebastian 1982 M30 Byle doczłapać do mety
1446 Łęcka Ewa 1987 K30
1447 Grzelak Karol 1985 M30
1448 Staszak Marcin 1989 M20
1449 Wiśniewska Marta 1984 K30
1450 Ludwiczak Krzysztof 1980 M30 Mamy- Biegamy WT
1451 Frankowska Katarzyna 1981 K30 Pędzące Leniwce
1452 Dymek Malwina 1985 K30 ORTOspot
1453 Filipiak Marek 1973 M40 KS Hades
1454 Filipiak Agnieszka 1975 K40 KS Hades
1455 Kęcińska Tatiana 1975 K40 TKKF Poznań
1456 Strucka Aleksandra 1986 K30
1457 Zakrzewska Aleksandra 1976 K40
1458 Zakrzewski Michał 1977 M40
1459 Stachowiak Joanna 1993 K20
1460 Szulc-Łątkowska Ulka 1978 K40 KB Maniac Poznan
1461 Humbla Zbigniew 1983 M30
1462 MAIK PIOTR 1978 M40 SPRINT Dopiewo
1463 Matuszek Tomasz 1980 M30
1464 loba sylwia 1971 K40 Wielkopolski klub pływania zimowego MINUS
1465 loba damian 1969 M40 Wielkopolski klub pływania zimowego MINUS
1466 Liberek Kamil 1984 M30
1467 Sobik Paulina 1983 K30 PRO366
1468 Bocian Magdalena 1975 K40
1469 Stencel Dawid 1985 M30
1470 Brambor Małgorzata 1967 K50 I z Poznania i z Torunia
1471 Brambor Sławomir 1964 M50 I z Poznania i z Torunia
1472 Jakubowski Jakub 1978 M40 Poznań
1473 Waszak Joanna 1989 K20
1474 Greiveldinger Gilles 1971 M40 Alliance Technology Fehlau Run Team
1475 Kaźmierczak Rafał 2001 M16
1476 Stachowiak Zbigniew 1975 M40
1477 Olszanowski Andrzej 1979 M30
1478 Majewska Malwina 1974 K40 Kuźnia triathlonu
1479 Majewski Wiesław Stefan 1973 M40 Kuźnia triathlonu
1480 Lange Marek 1980 M30
1481 Kabat Agata 1987 K30 Sokoła Team
1482 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K30 POWIAT POZNAŃSKI
1483 Wacko Marcin 1985 M30 Zoffee Team / CITY TRAIL Team
1484 Geisler Marek 1959 M50
1485 Wegner Oliwier 1986 M30
1486 Wójcik Michał 1981 M30
1487 Furmańczyk Marek 1986 M30
1488 Gałka Oskar 1984 M30
1489 Piątek Paulina 1984 K30
1490 Gwiazdowski Dawid 1986 M30 Gwiazdowski Triathlon team
1491 Sztor Marek 1987 M30
1492 Sztor Marianna 1993 K20 Szymon Speedrunner Crew/Piątkowo na Biegowo
1493 Chabros Karolina 1982 K30 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
1494 Stolarska Olga 1990 K20
1495 Kaliszan Krystian 1987 M30
1496 Wojciechowski Jakub 1968 M50 TREE PHARMA
1497 Czapla Krzysztof 1977 M40
1498 Stępień Agata 1985 K30 Vege Runners
1499 Kurczyński Rafał 1977 M40 Wataha
1500 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K30
1501 Różański Eryk 1987 M30 Maratończyk Poznań
1502 Ratajczak Rajmund 1962 M50
1503 Duda Agnieszka 1994 K20
1504 Szubarga Tomasz 1987 M30 ROKIETNICA BIEGA
1505 Hedzielska Weronika 1998 K20 Rehabalance Team / Gang Słodziaków
1506 Bartkowiak Michał 1987 M30 Rehasport Clinic
1507 Klupczyńska Karolina 1995 K20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1508 Dybiżbański Wojciech 1988 M30 Rehasport Clinic / CITY TRAIL Team
1509 Hedzielski Rafał 1974 M40 Rehabalance Team / Gang Słodziaków
1510 Konieczny Mateusz 1983 M30
1511 Nawrocki Michał 1982 M30
1512 Degórski Kamil 1990 M20
1513 Kuka Michał 1986 M30 Q Property
1514 Kadzinski Wojciech 1960 M50
1515 Zborowski Paweł 1969 M40
1516 Kiedrowski Bartosz 1987 M30 Rehasport Clinic
1517 Leśniak Kamil 1993 M20 Inov-8 / CITY TRAIL Team
1518 Morawski Filip 1974 M40 EXPARUN
1519 Sobczak Marek 1973 M40 Szczytniki
1520 Jaskóła Jarosław 1984 M30
1521 Bartecki Tadeusz 1995 M20 DFDS Polska Running Team.
1522 Michalak Jakub 1993 M20 Night Runners
1523 Wassielewska Oliwia 1992 K20
1524 Lewandowski Kamil 1988 M30 Kurde Molek
1525 Gezela Mariusz 1980 M30 EuforiaBiegacza.pl
1526 Darmochwał Leszek 1976 M40 Dzikie Bobry
1527 Puwałowski Robert 1978 M40 Błyskawica
1528 Hojan Adam 1985 M30
1529 Kołecka Patrycja 1977 K40 Piątkowo na Biegowo
1530 Przybylska Kinga 1976 K40
1531 Jaśnikowska Ewa 1979 K30
1532 Otto Slawomir 1965 M50 Night Runners Poznań
1533 Nowak Katarzyna 2001 K16 OŚ AZS Poznań
1534 Bandosz Marek 1980 M30 PRO366
1535 Kosicka Marika 1988 K30
1536 Żołdak Przemysław 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
1537 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ
1538 Filipowski Łukasz 1976 M40
1539 Czarnociński Marek 1984 M30
1540 kolski jacek 1978 M40 Night Runners
1541 Babista Kasia 1978 K40
1542 Hojan Jarosław 1962 M50 WZDW Poznań/CITYZEN
1543 Roszak Daniel 1978 M40 Radaway Run Crew
1544 Wieczorkiewicz Agnieszka 1981 K30
1545 Wojnowska Agata 1980 K30
1546 Cierniak Krzysztof 1968 M50 PRO366
1547 Ratajczak-Kałas Małgorzata 1979 K30 BIEGowo
1548 kosicki dariusz 1966 M50 ROXKIJE
1549 Rozmiarek Marek 1981 M30 Radaway Run Crew
1550 Tyll Mateusz 1999 M16 Nowak Run
1551 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
1552 Schwarz Marek 1985 M30 PRO366
1553 Bobecki Patryk 1983 M30 31 Baza LotnictwaTaktycznego
1554 Piasecki Leszek 1977 M40 FSD RUN DREZDENKO
1555 Jakubowski Andrzej 1980 M30 Parkrun
1556 Błaszkowiak Krzysztof 1974 M40
1557 Zalewski Piotr 1978 M40
1558 Radecki Robert 1975 M40 FEHLAU RUN TEAM
1559 Grodzicka Elżbieta 1971 K40
1560 Klapczyński Krzysztof 1980 M30
1561 Zamelczyk Grzegorz 1951 M60 Wierzonka
1562 Wojsz Monika 1973 K40
1563 Śledź Mikołaj 1996 M20
1564 Dąbrowska Iza 1977 K40 gRUNwald team Poznań
1565 Dolata Maciej 1978 M40
1566 Włodarczyk Maciej 1980 M30
1567 Kożuch Sławek 1974 M40
1568 Wojcieszek Joanna 1984 K30 Biegam Bo Nie Lubię
1569 Piechnik Stanisław 1989 M20 4FM Team
1570 Golczak Maciej 1969 M40 Whisky Drinkers
1571 Bućko Mikołaj 2002 M16 Tarnowo Podgórne Biega
1572 Perkowski Marcin 1983 M30
1573 Sikora Robert 1980 M30 Radaway Run Crew
1574 Trzeciak Maria 1955 K60
1575 Sokolowski Tomasz 1974 M40
1576 SPYCHAŁA DANUTA 1953 K60 KB UE POZNAŃ
1577 Mikołajczak Hubert 1995 M20 Manufaktura Mieszkań
1578 Zakrzewski Grzegorz 1994 M20 FSD RUN DREZDENK0
1579 Żukowski Robert 1975 M40 Formatiq
1580 Kuźniacka Ewa 1982 K30
1581 Kałwińska Sylwia 1978 K40 WATAHA TEAM
1582 Kapica Dariusz 1984 M30 Biegacze YouFit
1583 Ficner Iwona 1975 K40 FSD RUN DREZDENKO
1584 Łakomiak Artur 1980 M30 Runners Power
1585 Cyganowski Łukasz 1993 M20
1586 Gładysiak Przemysław 1977 M40 niezrzeszony
1587 Wawrzyniak Łukasz 1988 M30
1588 Panek Regina 1955 K60 Poznań
1589 Golak Paweł 1960 M50 komornicka grupa biegowa
1590 Kusz-Zamelczyk Kamila 1972 K40
1591 Zieleźnik Bartosz 1985 M30
1592 Łaszcz Przemysław 1981 M30
1593 Surmacz Rafał 1976 M40 CardioRunners
1594 Jarosz Tomasz 1970 M40 TRIceratops - gpd triathlon team
1595 Bednarz Anna 1983 K30
1596 Radecka Katarzyna 1976 K40
1597 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Alliance Technology Fehlau Run Team
1598 Serwa Mariusz 1973 M40 Strzeszyn/ECOlibre
1599 Szymaniak Maciej 1974 M40 Gofrownia 21
1600 Michalak Grzegorz 1997 M20 Gang Słodziaków
1601 Głuszak Bartek 1999 M16 Manufaktura Mieszkań
1602 Kuś Adam 1997 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1603 Śmierzchalski Paweł 1983 M30
1604 Śmierzchalska Anna 1984 K30
1605 Domański Łukasz 1981 M30 Fitatu Runners
1606 Kępińska Edyta 1964 K50
1607 Męczyński Waldemar 1974 M40
1608 Krupińska Aleksandra 1978 K40
1609 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES Tech-Race
1610 Kaniecka Wojt Alina 1969 K40
1611 Furmaniuk Jaromir 1972 M40 Samotny Biały Żagiel
1612 Basińska Agnieszka 1974 K40 PRO366
1613 Lewandowski Andrzej 1996 M20 Strzeszyn
1614 Wolska Ewa 1968 K50 Ruukki
1615 Ptak Adam 1972 M40 Piątkowo na Biegowo
1616 PIetsch Marcin 1980 M30
1617 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
1618 Matuszewski Nikodem 1989 M20 CARLSBERG
1619 Makowski Tomasz 1985 M30 Night Runners
1620 Wróblewski Adrian 1986 M30 CARLSBERG
1621 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
1622 Ruel Vincent 1986 M30 CARLSBERG
1623 Wierzbicki Michał 1991 M20 Zgrupka Team
1624 Piętka Daniel 1977 M40 Zgrupka Team
1625 Szymczak Wojciech 1988 M30 PARAGRAF
1626 Struzik Piotr 1989 M20 Bevo Team
1627 Trojanek Adam 1975 M40
1628 Marciniak Michał 1990 M20 CARLSBERG
1629 Strabel Dariusz 1979 M30 DuoLife Team
1630 Svidzinska Ganna 1987 K30 CARLSBERG
1631 Nykiel Monika 1990 K20 CARLSBERG
1632 Koc Krzysztof 1976 M40 BIEGACZE YOUFIT
1633 sałanowska monika 1985 K30 RKS Leonin
1634 Chrostek Adam 1974 M40
1635 Łaźniak-Pfajfer Agata 1986 K30 CardioRunners
1636 Pfajfer Marek 1984 M30 Spójnia Białe Błota
1637 Łuczka Adam 2002 M16 UKS Lusowo
1638 CIEŚLIK MACIEJ 1977 M40 BMI DWULATKA.
1639 Kuczma Maciej 1973 M40
1640 Węgrzynowski Mikołaj 1983 M30
1641 Bujak Michał 1977 M40
1642 Molenda Bartłomiej 1976 M40
1643 Wierzchowiecki Jędrzej 1997 M20 Rehabalance Team / Gang Słodziaków
1644 Śniadecka Magdalena 1975 K40
1645 Romanów Damian 1991 M20 blogobieganiu.com
1646 KULIŃSKA KATARZYNA 1989 K20 Carlsberg
1647 Kubera Michal 1974 M40 Zgrupka Team
1648 Paczkowski Gerard 1976 M40 Drużyna Szpiku
1649 Skupio Tomasz 1985 M30 Powiat Pozański
1650 Wieczorek Miłosz 2002 M16 XII LO Poznań
1651 Stefaniak Krzysztof 1983 M30 Zgrupka Team
1652 Stryczyński Kuba 2000 M16 eFitness Racing Team
1653 Szwed Michał 1972 M40 Manufaktura mieszkań
1654 Banasiak Emil 1992 M20 for-clinic.pl
1655 Komorowski Bartosz 1990 M20
1656 Ciskowski Tomasz 1965 M50
1657 Zielińska Maja 1977 K40
1658 Borda Agnieszka 1982 K30
1659 CIEŚLAK RADEK 1977 M40 Drużyna Szpiku/Klub Biegających Leśników
1660 OLEJNIK Miłka 1978 K40 Drużyna Szpiku
1661 Basiński Jacek 1957 M60
1662 Piotr Marek 1980 M30
1663 Wróbel Michał 1988 M30 Jan Talerz Drugi
1664 Dróżdż Dariusz 1970 M40 Whisky drinkers
1665 Jajuga Michał 1980 M30
1666 Pietrzak Anna 1974 K40
1667 Łodzikowski Kacper 1988 M30 PEARSON
1668 Błaszyk Mateusz 1987 M30 Betonowy Wojtek
1669 Baraniak Jarosław 1983 M30 MOTIV HOME TEAM
1670 STRONKA DAWID 1987 M30 Velocity Poznań
1671 Duda Marcin 1980 M30 Ofix Bike Team/31 Baza Lotnictwa Taktycznego
1672 Soska Joanna 1979 K30
1673 ORDZINIAK MACIEJ 1974 M40 SPECGROUP
1674 ORDZINIAK IZA 1977 K40 SPECGROUP
1675 Erdmann Bartosz 1986 M30
1676 Sikora Milena 1984 K30 Carlsberg
1677 Leporowska Anetta 1978 K40
1678 Sobucki Dariusz 1981 M30
1679 Ciesielczyk Marek 1969 M40 TKKF MPK POZNAŃ
1680 Bazyly Wojciech 1983 M30 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
1681 wesołowska maria 1973 K40
1682 Dodot Ernest 1982 M30 GPD ZAŁOGA TRI
1683 Fluks Szymon 1983 M30
1684 Grzesiak Michał 1973 M40 Night Runners
1690 Kostrzewska Dominika 1980 K30 PEARSON
1691 Kwiatkowski Cezary 1992 M20 PEARSON
1692 Michalak Anna 1995 K20 PEARSON
1693 Michalak Krzysztof 1989 M20 PEARSON
1694 Perkowski Piotr 1985 M30 PEARSON
1695 Wilczura Izabela 1989 K20 PEARSON

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni