z

Poznań

Listy startowe

Bieg 1

23.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Nowak Łukasz 1988 M30 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
3 Stefanowicz Krzysztof 1980 M40 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
4 Nowicki Sebastian 1994 M20 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
7 NASKRĘT SŁAWOMIR 1974 M40 #biegajzeslawkiem
8 Myślak Piotr 1990 M30 OwocBiega TEAM
9 Włodarkiewicz Dominik 1974 M40 VegeSłonik
10 KOTKOWSKA KAROLINA 1975 K40 Drużyna Szpiku
13 Radziej Alicja 1991 K30 Night Runners
15 Kotkowski Michał 1998 M20 SSR START
31 Frąckowiak Adam 1978 M40 HERNIK TEAM
32 Trzeciak Marek 1985 M30
33 Gorączniak Anna 1990 K30 Kobiety Biegają
34 Nowak Patrycja 1998 K20 PRO366
35 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
36 Karasiak Dominika 1997 K20 Mistrzowski Trening/PRO366
37 Smierzchała Marta 1980 K40 PRO366
38 Sip Marta 1990 K30 OwocBiega Team
39 Strucka Aleksandra 1986 K30 DomData Run Team
40 Frankowska Katarzyna 1981 K40 PRO366
41 Romanowicz Michał 1990 M30 KB Pilnujemy Tyłów
42 Gorączniak Maciej 1978 M40 Pener z Jeżyc
43 Maciejewski Rafał 1983 M30 Czmoń
44 Fabisz Rafał 1974 M40
45 Żołądkowski Michał 1981 M40 6 łap
46 Żołądkowska Kalina 1981 K40 6 łap
47 Przybylska Anna 1985 K30 6 łap
48 Piątek Kamila 1989 K30
49 Bigus Piotr 1989 M30
50 Łącka Beata 1976 K40
51 Torz Maciej 1981 M40
52 Turek Maciej 1987 M30
53 Wojtalak Daniel 1990 M30 Bukowski Klub Biegacza
54 Wojtalak Weronika 1992 K20 Bukowski Klub Biegacza
55 Stachowiak Marek 1978 M40 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
56 Kozicz Leszek 1968 M50 Tarnowo Podgórne Biega
57 Szymczak Marcin 1978 M40
58 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16 / parkrun Kościan
59 Kęsy Marcin 1985 M30 Mitrzowski Trening / PRO366
60 Brychczyński Krystian 1980 M40 HERNIK TEAM
61 Błoch Paweł 1983 M30 Runners Power
62 Miklas Izabela 1988 K30 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
63 Adamczak Artur 1973 M40
64 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K30 SMASHING PĄPKINS/Mistrzowski Trening
65 Kaczmarek Fryderyk 1997 M20 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
66 Serafiński Maciej 1996 M20 RAJSPORT ACTIVE
67 Mierzejewski Bartosz 1987 M30
68 Wiśniewska Marta 1984 K30
69 Stachowiak Łukasz 1986 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
70 Wróbel Krzysztof 1995 M20
71 Maćkowiak Wiktor 1999 M20 AZS Poznań
72 Stan Adrian 1974 M40 parkrun Poznań
73 Bochenek Michał 1984 M30 OwocBiega TEAM/Sektor Dobrej Zabawy
74 Piwecki Maciej 1976 M40
75 Tomczyk Radosław 1987 M30
76 WYTWER BŁAŻEJ 1988 M30 Team Kopeć
77 Piwecki Wit 2004 M16
78 Wencka Maciej 1992 M20
79 Topolewski Maciej 1988 M30 Biegacze YouFit
80 HERNIK KRZYSZTOF 1966 M50 HERNIK TEAM
81 Glinkowska Elżbieta 1970 K50
82 Herwart Maria 1964 K50
83 Augustyniak Basia 1975 K40
84 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
85 Muszyński Paweł 1978 M40 Zalasewo Zaiwania
86 Nowakowski Piotr 1983 M30
87 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 K40 HERNIK TEAM
88 Szacht Izabela 1982 K30
89 Szacht Rafał 1983 M30
90 Maluśki Tomasz 2005 M16 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
91 Gorczyca Maciej 1990 M30 Szybkie Maślaki
92 Piotrowska Joanna 1991 K30 Szybkie Maślaki
93 Schmidt Jacek 1966 M50 HERNIK TEAM
94 Budnik Eryk 1987 M30
95 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 M50 HERNIK TEAM
96 Balcerzak Tomasz 1974 M40
97 Bobecki Patryk 1983 M30 31 Baza LotnictwaTaktycznego
98 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
99 Rychter Karolina 1980 K40
100 Porada Grażyna 1963 K50 WTRI TEAM
101 Kapella Danuta 1961 K60 WTRI TEAM
102 Skórnicki Leszek 1971 M50 Night Runners
103 Maligranda Patryk 1978 M40
104 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
105 Stuwe Beata 1983 K30 Pro366 /MT
106 Dobrowolski Łukasz 1991 M30
107 Lehwark Marcin 1978 M40 Drużyna Szpiku
108 BALCERZAK AGNIESZKA 1976 K40
109 Wesołek Przemek 1977 M40
110 Chmielewska Żaneta 1985 K30
111 Nowicki Tomasz 1969 M50 DASZEWICE
112 Chmielewski Marcin 1987 M30
113 Czerner Karolina 1985 K30 Kuny biegowe
114 Bednarek Rafał 1966 M50 Forest Runners
115 Chrulska Patrycja 1989 K30
116 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 mr. OLO
117 Kownacki Arkadiusz 1967 M50 Drużyna Szpiku
118 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
119 Warzycha Martyna 1990 K30 KPI Tempo
120 Ropelewski Tomek 1991 M30 NBRteam
121 Kaczmarek Karol 1990 M30 KPI Tempo
122 Dolata Marcin 1974 M40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
123 Kaczmarek Agata 1994 K20 KPI Tempo
124 Dolata Katarzyna 1979 K40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
125 Hibner Marcin 1979 M40
126 Siedliński Kamil 1989 M30 Egnyte Sparks Team
127 SOBCZYK PATRYK 1995 M20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
128 Chwaliński Michał 1982 M30
129 Wesołek Magda 1985 K30
130 Zabłocki Tomek 1988 M30
131 Ogrodnik Tomasz 1988 M30 Karlik Team
132 Balczyńska Anna 1984 K30 Piątkowo na Biegowo
133 Napierała Marcin 1980 M40 Piątkowo na Biegowo
134 Nowaczewska Anita 1976 K40 Nightrunners
135 Nadolińska Monika 1982 K30
136 Chyb Michał 1990 M30 OwocBiega TEAM
137 Meller Marcin 1980 M40 INTER#WAŁY
138 Kujawa Damian 1986 M30 Świerczewo RUN/INTER#WAŁY
139 Marczak Agnieszka 1976 K40 PRO366
140 Żuchowski Bogumił 1980 M40 INTER#WAŁY
141 Domań Leszek 1975 M40 Centrum Świat Biegacza Fehlau Run Team
142 Domań Joanna 1976 K40 Centrum Świat Biegacza Fehlau Run Team
143 Nowak Sławomir 1971 M50
144 Domań Jakub 2004 M16
145 Głębowski Tomasz 1971 M50
146 Szrama Dariusz 1979 M40 Fire Angel
147 Musialska Anna 1980 K40 PnB
148 Głębowska Daria 1999 K20 KB Maniac Poznań
149 Meller Łukasz 1978 M40 INTER#WAŁY
150 Żaczek Jan 1958 M60
151 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES Tech-Race
152 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 HERNIK TEAM
153 Paniączyk Robert 1990 M30 Przystań Med
154 Wojtaszek Maciej 1976 M40 maruder
155 Gawarecki Tomasz 1977 M40
156 Sikorska Anna 1989 K30
157 Geisler Marek 1959 M60 Ogniochron
158 Paciorek Radosław 1978 M40
159 Paradowski Paweł 1986 M30
160 Malinowska Andzelina 1989 K30 OwocBiega TEAM/Sektor Dobrej Zabawy
161 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
162 Ptak Adam 1972 M40 Piątkowo na Biegowo
163 PROKOP MARIETTA 1973 K40 PRO 366
164 Leonarska Małgorzata 1987 K30 Biegające Krejzole
165 Mikołajczak Magdalena 1982 K30
166 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M40 TomTomTeam
167 Matuszek Tomasz 1979 M40
168 LIPCZYŃSKI JACEK 1978 M40
169 Bekas Jędrzej 1982 M30 Rebel Nature Gym
170 Kościelniak Dagmara 1977 K40 Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem
171 Paczkowska Katarzyna 1983 K30
172 Zakrzewska Aleksandra 1976 K40 Zaliniametyteam
173 Piskorski Lukasz 1983 M30
174 Humbla Zbigniew 1983 M30
175 Olechowska Monika 1982 K30 Night Runners
176 Mikołajczak Damian 1991 M30 #MISTRZOWSKITRENING
177 Strykowska Anna 1979 K40 Speed Szuracz
178 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
179 Borsuk Damian 1985 M30
180 Wawrzyniak Łukasz 1988 M30
181 Wawrzyniak Aneta 1989 K30
182 Piętowski Artur 1979 M40
183 Jarysz Piotr 1984 M30 Biegające Krejzole
184 Augustyniak Piotr 1974 M40 JUPPI Skórzewo
185 Grzelak Karol 1985 M30
186 Kłak Sebastian 1976 M40
187 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
188 Staszewski Piotr 1971 M50 PRO366
189 Blachowski Jacek 1989 M30
190 Sabiniewicz-Łaski Daria 1989 K30
191 Dudzińska Anna 1980 K40 HERNIK TEAM
192 Koszczoł Aleksandra 1994 K20 Team Albedo
193 Kowalewska Joanna 1977 K40
194 Kowalska Roma 1983 K30 OwocBiega TEAM
195 Łukowicz Łukasz 1982 M30
196 Różański Piotr 1994 M20 Mistrzowski Trening
197 falkowska ilona 1954 K60
198 Kołodziejczyk Roman 1967 M50 PCH_RUN Chodzież
199 Wojciechowska Anna 1971 K50 Piątkowo na Biegowo
200 Skibniewski Krzysztof 1981 M40 Biegacze YouFit
201 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
202 ZYFFERT ANNA 1984 K30
203 Binkowska Magdalena 1984 K30
204 Stankowski Przemysław 1976 M40 #biegajzesławkiem
205 Lasak Maria 1983 K30 HERNIK TEAM
206 Olzacka Agata 1982 K30 #zaliniamety
207 Śledź Mikołaj 1996 M20
208 Mydlarz Łucja 1982 K30
209 Furmaniuk Jaromir 1972 M40 Samotny Biały Żagiel
210 Wańdoch Arkadiusz 1982 M30
211 Jędrzejak Piotr 1981 M40 INTER#WAŁY
212 Różycki Jarosław 1973 M40 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
213 Domański Łukasz 1981 M40
214 Chwalisz Łukasz 1990 M30 Night Runners
215 Maciejewski To Masz 1976 M40 PnB Ejbty Team Poznań
216 JÓZEFCZYK JUSTYNA 1980 K40 Piątkowo na Biegowo
217 Sobecki Jakub 1981 M40
218 Łapott Jakub 1976 M40
219 WELTROWSKI GRZEGORZ 1975 M40
220 Sobucki Dariusz 1981 M40
221 Kiwertz Anna 1979 K40 A N N A
222 Steczkiewicz Mariusz 1979 M40 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
223 Gajda Michał 1989 M30
224 Pietrzak Anna 1974 K40 Night Runners Poznań
225 SPYCHAŁA DANUTA 1953 K60 KB UE POZNAŃ
226 Baranowska Aleksandra 1999 K20 Mistrzowski Trening
227 Cieślewicz Mateusz 1974 M40
228 SKRZYPSKA NATALIA 1987 K30 OwocBiega TEAM
229 Buchowski Radosław 1982 M30
230 Brambor Slawomir 1964 M50
231 Gładysiak Przemysław 1977 M40 niezrzeszony
232 Gładysiak Marta 1979 K40 GŁADKO BIEGAMY
233 Nowacka Justyna 1983 K30 Roche Runners
234 Jakubowski Piotr 1991 M30
235 Lepczyński Piotr 1987 M30
236 Bursiak Marianna 2002 K16 Dziki z Polanki
237 Kuśnierz Michał 1983 M30 BiegamBoLubię to nie klub
238 Hedzielski Rafał 1974 M40
239 Soska Jacek 1979 M40 angiodiabetica.pl
240 PAWLIK ARKADIUSZ 1982 M30 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
241 Stefaniak Marcin 1981 M40
242 Malinowski Józef 1977 M40
243 Kowalski Przemysław 1979 M40
244 Łopąg Krzysztof 1985 M30 Grupa OLX Team
245 Szewczyk Tomasz 1979 M40 time2run.pl
246 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
247 Sikora Milena 1984 K30 Niedzielna 100
248 Bestrzyńska Joanna 1971 K50
249 Maciukiewicz Ariel 1987 M30 OLX Group
250 Jasińska Lidia 1970 K50 Strzeszyn biega
251 Rakowska Karolina 1984 K30 Grupa OLX Team
252 TORCHAŁA SEBASTIAN 1977 M40 1977
253 Zoga Paweł 1983 M30 Grupa OLX team
254 Wacko Marcin 1985 M30 Grupa OLX Team
255 Drobnik Aleksandra 1987 K30 Grupa OLX Team
256 Jankowska Paulina 1990 K30
257 Jankowski Maciej 1991 M30
258 Szczygieł Łukasz 1980 M40 OLX GROUP TEAM
259 Grzywaczyk Przemysław 1992 M20 Maratończyk Poznań
260 KACZMAREK JACEK 1989 M30 Grupa OLX Team
261 Kołt Marta 1980 K40 SDS Karolina Mośko
262 Hęćka - Sroka Julia 1980 K40
263 Sroka Tomasz 1981 M40
264 Kuszyk Marzena 1981 K40
265 PASIEKA KATARZYNA 1984 K30
266 jędroszkowiak Tomasz 1978 M40 Podiceps/UKS Zalew Jerzykowo
267 Stasiak Aleksander 1983 M30
268 Ratajczak Krzysztof 1978 M40
269 Wojciechowski Marcin 1976 M40 INTER#WAŁY
270 Żochowska Katarzyna 1994 K20 Grupa OLX Team
271 Stryczyński Tomasz 1978 M40 eFitness Racing Team
272 Mielnik Natalia 1987 K30
273 Mielnik Karol 1988 M30
274 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
275 Frąckowiak Antonina 1985 K30 PRO366
276 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
277 Olkiewicz Marek 1957 M60 niezrzeszony
278 Kapela Basia 1988 K30 Moldy Unicorns
279 JAMROZIK Grzegorz 1988 M30 Moldy Unicorns
280 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
281 Kamińska Malwina 1995 K20 Adjatech Team
282 Winter Piotr 1987 M30 Night Runners
283 Misiorny Radosław 1973 M40
284 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 K40
285 Otto Slawomir 1965 M50 Night Runners
286 Kolan Paweł 1970 M50
287 Pająk Monika 1982 K30 Hernik Team
288 Kujawa Sebastian 1979 M40 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
289 Pawlik Piotr 1987 M30 ENEA Serwis
290 Krygier Mikołaj 1988 M30 Czerniejewo Biega/CITY TRAIL Team
291 Rączkowski Michał 1993 M20
292 Springer Marta 1984 K30 Night Runners
293 Dodot Ernest 1982 M30 TRIceratops
294 Skowrońska Katarzyna 1961 K60
295 Skowrońska Małgorzata 1989 K30
296 Kmieciak Jarosław 1974 M40 PRO366
297 Górniak Mateusz 1991 M30 Żółta żaba
298 kamińska ewelina 1982 K30 BIEGAJĄCE KREJZOLE
299 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
300 Koroński Tadeusz 1970 M50 parkrun Poznań
301 Jaśkiewicz Tomasz 1988 M30 Night Runners
302 Nawrocka Iwona 1973 K40 KLAS SZPOT Swarzędz
303 Strażyński Maciej 1965 M50 Enduhub
304 Ratajszczak Maciej 1988 M30
305 Zasada Ewelina 1993 K20
306 Mnich Marcin 1984 M30
307 Gruszka Anna 1974 K40
308 Goleniewski Mateusz 1992 M20 CITY TRAIL TEAM
309 Krystkowiak Tomasz 1995 M20
310 Bocian Magdalena 1975 K40
311 Wieczorek Paweł 1980 M40
312 Sabiniewicz Maria 1973 K40 1Vertigo
313 Kępiński Marcin 1978 M40 1VERTIGO
314 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners SII Running Team
315 Malicka Kasia 1982 K30
316 Klimacki Hubert 1992 M20
317 Gezela Mariusz 1980 M40 Euforia Biegacza Team
318 Kaczmarek Karolina 1980 K40 Piątkowo na biegowo
319 Jordan Robert 1974 M40 Tarnowo Podgórne Biega
320 Puwałowski Robert 1978 M40 Schumi 99
321 Świątnicki Grzegorz 1976 M40 Bieganie Jest Przereklamowane
322 Kanecka Alicja 2002 K16 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
323 Kozłowski Dariusz 1968 M50
324 Sawicka Marta 1979 K40 PGB Sportowa Paczka
325 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
326 Lisowski Jarek 1976 M40
327 Sławek Tomasz 1975 M40 Piątkowo na Biegowo
328 Sławek Jolanta 1976 K40 Piątkowo na Biegowo
329 Potrawiak Michał 1989 M30
330 Cichy Krzysztof 1970 M50
331 Szmidt Jacek 1969 M50
332 Dylewski Andrzej 1961 M60
333 Rusinek Ewa 1984 K30
334 Bukowska Natalia 1988 K30 AKWEDUKT
335 Bukowski Bartosz 1982 M30
336 Lisowska Sylwia 1977 K40
337 Torzewski Przemysław 1984 M30
338 Szczęsny Andrzej 1982 M30 Sparta Runners
339 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
340 Lewandowski Grzegorz 1962 M50
341 Kosicka Anna 1976 K40 Biegające Chomiki
342 Gutowski Krzysztof 1986 M30 KUBOSTA MANAGEMENT
343 Szuliński Dawid 1986 M30
344 Fabianowska Karolina 1980 K40
345 Hoffmann Joanna 1986 K30 Mamy-Biegamy
346 ROGOZIŃSKI HENRYK 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
347 Minkisiewicz Agnieszka 1988 K30 Night Runners
348 Lis Piotr 1982 M30 NN LESZNO
349 Grabowska Lidia 1984 K30 Świerczewo RUN
350 Kożuch Sławek 1974 M40
351 Zawitaj Tomasz 1972 M40 Levant Team
352 Chudzik Alicja 1991 K30 Night Runners
353 Nowaczyk Marcin 1984 M30
354 GRZESIAK JÓZEF 1972 M40
355 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ
356 Wiącek Wiesław 1948 M60
357 Matuszewski Nikodem 1989 M30 CARLSBERG
358 Dyba Karina 1995 K20
359 Bylina Bartosz 1972 M40
360 Sabiniewicz Krzysztof 1971 M50 Carlsberg Shared Services
361 Sankarapillai Vijay 1988 M30 Carlsberg Shared Services
362 Jeziorski Wojciech 1994 M20 CARLSBERG SHARED SERVICES
363 Tyll Mateusz 1999 M20 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
364 Ruel Vincent 1986 M30 Carlsberg Shared Services
365 Czop Łukasz 1985 M30 Carlsberg Shared Services
366 Witczak Kamil 1996 M20 Carlsberg Shared Services
367 Klauzińska Alicja 1996 K20 Carlsberg Shared Services
368 Misterska Katarzyna 1974 K40 Hernik Team
369 Latkowski Wojciech 1976 M40
370 Mierzejewski Rafał 1972 M40
371 Filipiak Marek 1973 M40 KS Hades
372 Filipiak Agnieszka 1975 K40 KS Hades
373 Filipiak Adrianna 2003 K16 KS Hades Poznań
374 Orłowski Marcin 1982 M30 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
375 Domański Patryk 1996 M20 Moldy Unicorns
376 Flejszman Marek 1972 M40
377 Banaś Jakub 1995 M20
378 Kosińska Paulina 1995 K20
379 MELNYK DOMINIK 1984 M30
380 Gudapati Ankith 1991 M30 CARLSBERG
381 Pilarczyk Mateusz 1987 M30
382 Mężyński Cezary 1980 M40 AKWEDUKT
383 Sitarski Slawek 1982 M30
384 Główczyńska Katarzyna 1992 K20 RUNNER S POWER Śrem
385 Kaźmierczak Piotr 1990 M30
386 Szymańska Agnieszka 1978 K40 MUAY RUNNING TEAM
387 Majewska Maria 1988 K30
388 LESIŃSKA PAULA 1976 K40
389 Wierzbicki Michał 1991 M30 Zgrupka Team
390 Poniedziałek Filip 1984 M30
391 Przybyłek Joanna 1984 K30 PKO Bank Polski
392 Przybyłek Marek 1977 M40
393 Romanowski Jakub 1979 M40 Aluplast RT/Night Runners
394 Klupczyńska Karolina 1995 K20 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
395 Chudzik Rafał 1991 M30 Zamknij zimno bo okno
396 Kalwas Paweł 1974 M40 PRO366
397 Michalska Oktawia 1980 K40 Carlsberg Shared Services
398 Spoz Magdalena 1976 K40 Nest Team
399 Tomczak Jakub 1996 M20
400 Walentowska Paulina 1978 K40
401 Blachowski Wojciech 1996 M20
402 Klepczuk Milena 1995 K20
403 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
404 Książkiewicz Jacek 1979 M40 CITY TRAIL Team
405 Nowak Andrzej 1974 M40 Night Runners
406 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Świat Biegacza Fehlau Run Team
407 Dziamski Paweł 1957 M60
408 Głowacki Jerzy 1951 M60
409 Lange Marek 1980 M40
410 Kaźmierczak Rafał 2001 M20 KU AZS UEP
411 Wojtecka Iwona 1976 K40
412 Zabel Przemysław 1983 M30 AMZ Team
413 Dybiżbański Wojciech 1988 M30 CITY TRAIL Team
414 Iwiński Marcin 1984 M30 Wolne Ślimaki
415 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K40 POWIAT POZNAŃSKI
416 Szcześniak Basia 1986 K30
417 Białczyk Marcin 1987 M30 CARLSBERG
418 Dąbrowski Paweł 1975 M40 Night Runners
419 Barełkowska Katarzyna 1972 K40 Night Runners
420 Malec Artur 1979 M40
421 Rzyha Hubert 1984 M30 Runners Power
422 Strzyżewski Szymon 1998 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
423 Szuba Martyna 1994 K20 Sklep Biegacza Running Team
424 Taranczewska Zuzanna 1985 K30
425 Staszczyk Jakub 1977 M40
426 Korolkiewicz Rafał 1976 M40
427 Adamczyk Paweł 1981 M40
428 Skorniak Katarzyna 1988 K30 Wolne ślimaki
429 Grabowska Dominika 1993 K20 MOC I SIŁA
430 Jarosz Tomasz 1970 M50 YAROSH team
431 Kafarska Urszula 1993 K20 SKS Oborniki
432 Witecki Tadeusz 1984 M30 DFDS Polska Running Team
433 Czerniga Patrycjusz 1980 M40 GFT Poland
434 Tytus Oskar 1995 M20 GFT Poland
435 Sobaszek Małgorzata 1992 K20 POSŁAŃCY ASGARDU
436 Piekarczyk Mariusz 1975 M40
437 Dylewska Alicja 1965 K50
438 Mucha Adam 1970 M50
439 Drożdżyński Jarek 1959 M60 Enduhub.com
440 Rutkowski Jakub 1977 M40
441 KLIMASEK PRZEMYSŁAW 1981 M40 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
442 MIELNICZAK ARTUR 1976 M40 strefamaratonu
443 Dobroń Katarzyna 1988 K30
444 Kępka Franciszek 1973 M40
445 Budzyńska Paulina 1994 K20 Moldy Unicorns
446 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
447 Relewicz Maciej 1979 M40 Wolne Ślimaki
448 Mantas Tomasz 1973 M40 Drużyna Szpiku
449 Karcherla Sri Vidyani 1994 K20
450 Polus Arkadiusz 1993 M20 Posłańcy Asgardu
1001 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40
1002 Grzegorczyk Monika 1979 K40
1003 Zimniewicz Agata 1990 K30
1004 Adamczyk Patrycja 1976 K40 Flexlink Running Team
1005 Zienkowicz Agnieszka 1986 K30
1006 Kalak Mikołaj 1994 M20 #zaliniametyteam
1007 DUTKOWIAK ALEKSANDRA 1981 K40 Piątkowo Na Biegowo
1008 Kozłowska Katarzyna 1981 K40 #biegiemwlas
1009 Grzegorska Ania 1985 K30 Pani Od Angielskiego Professional Language Instructors
1010 Ladek Marcin 1989 M30
1011 Obst Anna 1989 K30 OwocBiega TEAM
1012 Strzelec Weronika 1993 K20
1013 Barszcz Marta 1985 K30 PRO366
1014 Zaborowski Kamil 1990 M30 Night Runners
1015 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 K40
1016 Skrzypczak Hanna 1967 K50 Miłosław Fortuna Team
1017 Kupczak Monika 1995 K20 Piekielnie Zgrani
1018 Kupczak Robert 1968 M50 Bukowski Klub Biegacza
1019 Wróblewska Karolina 1994 K20
1020 Przechrzta Michał 1976 M40
1021 Jedynak-Dorosz Izabela 1976 K40 KB Maniac Poznań
1022 Szafrański Maciej 1987 M30 #biegiemwlas
1023 Janowicz Honorata 1995 K20 Opalenicki Klub Biegacza
1024 Janowicz Zbigniew 1958 M60 Opalenicki Klub Biegacza
1025 Surmacz Rafał 1976 M40 CardioRunners
1026 Maciesza Rafał 1976 M40
1027 Kalitka Kinga 1981 K40 PRO366
1028 Oleksa Łukasz 1989 M30 Hernik Team
1029 Popiołek Renata 1985 K30 PRO366
1030 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
1031 Warchocka Urszula 1990 K30 Kobiety Biegają
1032 Kowalczyk Sebastian 1984 M30 PRO366 /Wataha Północy
1033 Rozmiarek Marcin 1978 M40 ROZMIARY
1034 Gajewski Mateusz 1999 M20 United Athletics
1035 Tomczak Paulina 1988 K30
1036 Korzeniowska Gosia 1983 K30 Night Runners
1037 Harkiewicz Piotr 1981 M40 Naramowice Biegają
1038 Graczyk Grażyna 1981 K40 Night Runners Poznań
1039 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
1040 SARBAK GRZEGORZ 1999 M20 PRO366/MISTRZOWSKI TRENING
1041 Przybylska Karolina 1988 K30 Zmęczeni Na Starcie
1042 Łasocha Kamila 1982 K30 Owoc Biega TEAM
1043 Kwinto Marta 1999 K20
1044 Olejniczak Sławka 1977 K40 Ciastki.pz
1045 Kwiatecka Iwona 1972 K40 Hernik Team
1046 Słodzinka Marcin 1981 M40
1047 Wurst Patryk 1989 M30 Zabiegany Dżejuś
1048 Andrzejak Robert 1976 M40 VAMOS
1049 Gorzkowski Szymon 1991 M30 PRO366
1050 Cupryś Gracjan 1999 M20
1051 Hantke Andrzej 1989 M30
1052 Jaździkowska Agnieszka 1979 K40 Czerwonackie kijanki
1053 Baranowski Filip 1976 M40
1054 Jarocka Sandra 1989 K30
1055 Gmerek Monika 1993 K20
1056 Hała Dariusz 1996 M20
1057 Ihma Artur 1978 M40
1058 Suchorska Magdalena 1986 K30
1059 Pawlak Katarzyna 1980 K40 Mamy-Biegamy
1060 Konieczny Waldek 1989 M30 Night Runners
1061 Maciejewski Wojciech 1993 M20
1062 Niemyt Adam 1989 M30
1063 Trybus Asia 2000 K20 MT/PRO366
1066 Wiatr-Kmieciak Małgorzata 1971 K50 Night Runners
1067 Stachowiak Danuta 1974 K40 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
1068 Dolska Sara 1985 K30
1069 Furmaniak Mateusz 1989 M30 OwocBiega TEAM
1070 Felkel Ewa 1973 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1071 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
1072 Olczak Dominika 1975 K40
1073 Mytnik Marcin 1977 M40 Stoczniowiec Poznań
1074 Porzucek Hanna 1987 K30 Night Runners
1075 Schmidt Łukasz 1981 M40 Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu
1076 Korzeniewski Miłosz 1989 M30
1077 Kołodziejski Jarek 1976 M40 OwocBiega TEAM
1078 Lisowski Tadeusz 1961 M60 #biegajzeslawkiem
1079 Kowalczyk Arkadiusz 1976 M40
1080 Kuras Justyna 1992 K20 Pekabex Pref S.A.
1081 Napierała Wojciech 1992 M20 Team Napierała
1082 Tokarski Karol 1979 M40 INTER#WAŁY
1083 Kruszczyński Piotr 1967 M50 Teatr Nowy w Poznaniu
1084 Kuźma Julian 2005 M16 UKS Lusowo
1085 Dzieciątkowska Marta 1998 K20 UKS Lusowo
1086 Kostka Maciej 2005 M16 Uks Lusowo
1087 PĄPKA Aldona 1972 K40
1088 Kubicka Agata 1992 K20
1089 Nowak Michał 1988 M30 -
1090 Otto Agata 1994 K20
1091 Walentowski Maciej 1982 M30
1092 WOŹNIAK DARIUSZ 1981 M40 Mistrzowski trening
1093 Maćkowiak Arkadiusz 1980 M40 Geesmolsse
1094 Zielezińska Ewa 1978 K40 Geesmolsse
1095 Kuras Damian 1991 M30 DomData Run Team
1096 Zaworska Weronika 1988 K30
1097 FILDEBRANDT BASIA 1982 K30 OWOC BIEGA TEAM
1098 Mackowiak Renata 1987 K30
1099 Giętka Zdzisław 1958 M60
1100 Mikołajczyk Kamil 1995 M20
1101 Oszmałek Agata 1986 K30 snufkinbiega.wordpress.com
1102 Bartkowiak Dariusz 1974 M40
1104 Latarska Karolina 1987 K30 OwocBiega TEAM
1105 Kocan Przemysław 1979 M40 OwocBiegaTeam/Sektor Dobrej Zabawy
1106 juniczak bartosz 1985 M30
1107 Wolniewicz Justyna 1988 K30
1108 Nowak Paulina 1988 K30
1109 Zwierzyński Jan 1987 M30
1110 Brok Małgorzata 1974 K40 runpassion.pl
1111 Puchalska Elżbieta 1977 K40
1112 Puchalski Marek 1970 M50 osir kleczew
1113 Siwek Arkadiusz 1995 M20 Fehlau Run Team
1114 CHOJNACKI ARTUR 1981 M40 BÓG HONOR OJCZYZNA
1115 Pudliszak Jeremi 1973 M40
1116 Żurawska Joanna 1983 K30 Dirty Sparrow
1117 Ochotny Jurek 1983 M30
1118 Sawa Ania 1989 K30 Gnieźnieńska Akademia Tenisowa
1119 GELC VIOLETTA 1964 K50 LOCO TEAM
1120 Ratajczak Krzysztof 1975 M40
1121 Ratajczak Magdalena 1978 K40
1122 Jankowiak Marcin 1978 M40
1123 Nowacka Justyna 1978 K40
1124 Klaja Aleksander 1986 M30
1125 Chmielewski Michał 1982 M30 ...::: T.W.I.S.M :::...
1126 Reszke Piotr 1972 M40 Stokowski projekt maraton
1127 Kaczmarek Olga 1977 K40
1128 Żak Mateusz 2003 M16 OŚ AZS POZNAŃ
1129 Jasiński Marcin 1982 M30
1130 Walewska Jolanta 1970 K50
1131 Petroczko Patrycja 1980 K40 OSiR Crew
1132 Chrząścik Ewelina 1989 K30 Mistrzowski Trening
1133 Czekalska Magdalena 1982 K30 Naramowice Biegają
1134 Czekalski Tomasz 1977 M40 Naramowice Biegają
1135 Knach-Manowska Karolina 1971 K50 LOCO Team
1136 Żminkowski Tomasz 1983 M30
1137 Furmaniuk Alicja 2004 K16
1138 Sibila Tomasz 1978 M40
1139 Osses Filip 1997 M20 Zgrupka Team
1140 Kaczmarczyk Arkadiusz 1989 M30
1141 Nowak Łukasz 1995 M20
1142 Kowalski Kamil 1987 M30
1143 Glapa Beata 1990 K30 PRO366
1144 Janiak Przemyslaw 1978 M40
1147 Zawieracz Marta 1985 K30 #zaliniamety
1148 Sobusiak Emilia 2001 K20 Brak
1149 Borawski-Reks Szymon 1979 M40
1150 NOWAK IRENA 1962 K50 NowakRun
1151 Lisewski Filip 1999 M20
1152 Lewandowski Bartosz 1973 M40
1153 Andrzejak Rafał 1970 M50 Bywaj W Bramie
1154 Wróblewski Adrian 1986 M30 Zgrupka Team
1155 Sobański Marcin 1978 M40 Zgrupka Team
1156 Walaszek Łukasz 1978 M40
1157 Hampel Marcin 1979 M40 Hampel Team
1158 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
1159 Michalak Tomasz 1988 M30 Mistrzowski Trening
1160 SZARLIK PRZEMYSŁAW 1970 M50 KS Tęcza
1161 Jagła Dawid 1990 M30 Redbell.pl
1162 Pieprzyk Wiesław 1954 M60
1163 Wieczorek Piotr 1986 M30 #TriBrothers
1164 PAPRZYCKI RAFAŁ 1976 M40 NBR TEAM
1166 WIERZBIŃSKI DAWID 1990 M30 Zgrupka Team
1167 Sobala Adam 2005 M16
1168 Sobala Bogusław 1959 M60
1169 Markowski Michał 1978 M40
1170 Taranczewska Ania 1982 K30
1171 Pierzchlewicz Krzysztof 1981 M40 Gwiazdowski Triathlon Team
1172 Matuszewski Marek 1972 M40 Runners Power Śrem
1173 Krysiński Maciej 1986 M30
1174 Kozio Mateusz 1978 M40
1175 Kaczmarek Miroslaw 1991 M30 Runners Power Śrem
1176 Barycza Krzysztof 1991 M30 NIGHT RUNNERS
1177 Przybylak Dorota 1993 K20 Mistrzowski Trening
1178 Kowalczyk Mariusz 1975 M40 gRUNwald team Poznań
1179 Adamska Zofia 1989 K30
1180 Karczmarska Joanna 1992 K20
1181 Lewandowska Joanna 1983 K30
1182 Wegner Patrycja 1991 K30
1183 Modrowska Zuzanna 2004 K16
1184 Czapliński Łukasz 1988 M30 Enea Team
1185 Kasprzycki Piotr 1990 M30 West Sport Team
1186 Sikora Przemysław 1981 M40
1187 Urbaniak Sebastian 1993 M20
1188 Przybylska Katarzyna 1994 K20
1189 Kmiecik Maciej 1998 M20
1190 Wasiak Sławomir 1990 M30
1191 Kowalczyk Andrzej 1987 M30 CITY TRAIL Team
1192 Wachowiak Paweł 1979 M40
1193 Dotka Wiktoria 2004 K16
1194 Matysiak Marta 1989 K30
1195 Wieczorek Filip 1987 M30 #TriBrothers / OwocBiega TEAM
1196 Murkowski Wiktor 2002 M16 OŚ AZS Poznań
1197 Węgorowska Nina 1989 K30
1199 Behrendt Magdalena 1977 K40
1200 Pawełczyk Julia 2002 K16 Biegożery
1201 Wyroślak Martyna 2002 K16 BIEGOŻERY
1202 Smykaj Radosław 1982 M30
1203 Mróz Anna 1986 K30
1204 Kurzawa Mirella 1996 K20
1205 Michałowski Jarosław 1976 M40
1206 Majchrzak Beata 1975 K40
1207 Marchwicki Arkadiusz 1981 M40 Fehlau Run Team
1208 Kempa Maciek 2001 M20 Biegozery
1209 Perz Krzysztof 1989 M30 KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp
1210 Beresniewicz Aleksandra 2002 K16 Biegożery
1211 Foksowicz Wojciech 1979 M40
1212 Karczewska Karolina 1991 K30 OwocBiega TEAM

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni