z

Olsztyn

Listy startowe

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Pszczółkowski Paweł 1988 M30 Pszczółkowski Team
5 Biesiekierski Krzysztof 1973 M40 Drużyna Wilka
11 Lisowska Aleksandra 1990 K20 ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM
16 Szlaszyńska Wioleta 1990 K20 GołdapTrail
17 Zieja Kasia 1981 K30 SKAZANI NA SUKCES
18 Zieja Andrzej 1979 M30 SKAZANI NA SUKCES
19 Wiśniewska Gosia 1973 K40 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn
20 Jurkowski Michał 1978 M40
21 Nawrocki Mateusz 1993 M20
22 Naruszewicz Olga 1983 K30 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
23 duda mieczyslaw 1951 M60
24 Kiezik Anna 1982 K30 Skazani na sukces
25 ODOLIŃSKA Agnieszka 1972 K40 Pszczółkowski Team
26 ODOLIŃSKI Jacek 1968 M50 Pszczółkowski Team
27 BIELICKA MAGDALENA 1980 K30
28 Korwin- Piotrowska Ewa 1973 K40 URWIS BIEGA
29 Skuza Leszek 1978 M40 BBL Olsztyn
30 Lewandowska Małgorzata 1973 K40
31 Antczak Marcin 1979 M30 Ostróda Runners
32 Antczak Edyta 1981 K30 Ostróda Runners
33 Parzecka Agnieszka 1986 K30 Lecimy Tutej
34 Gawryś Katarzyna 1981 K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
35 Czarnecki Przemysław 1980 M30
37 Klukowski Michał 1992 M20 Jersey Run
38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60 ZABIEGANI OLSZTYN
39 Chmieliński Paweł 1978 M40
40 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 #zaliniametyteam
41 Ambrożko Jan 1938 M60 AKM sklepy biegowe com. Olsztyn
42 Mańkowska Anna 1984 K30 Drużyna Wilka
43 Kuropatwa Monika 1991 K20 Kuropatwa Team
44 Bystrzycki Radosław 1968 M50 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
45 Jakimowicz Iwona 1978 K40
46 OTTA MARCIN 1976 M40 Drużyna Wilka
47 Borko Cezary 1973 M40 Najmowicz Triathlon
48 Sidorowicz Ola 1975 K40
49 Pankowska Justyna 1973 K40
51 Ławrynowicz Ireneusz 1976 M40 PRZEM-GRI
52 Szadurska-Noga Marta 1988 K30 Pszczółkowski Team
53 Goławska Aleksandra 1989 K20 BIEG NA SZEŚĆ ŁAP
54 Tryk Piotr 1986 M30 Lecimy Tutej
55 Gierz Dorota 1960 K50 URWIS BIEGA
56 Sudoł Dariusz 1979 M30 Akademia Kolarstwa Olsztyn
57 Lisewski Krzysztof 1960 M50
58 Szewczyk Rafał 1974 M40 SKS
60 Chojnowski Rafał 1992 M20 Lecimy Tutej
61 Kaszuba Michał 1986 M30 Lecimy Tutej
62 Gwozdowicz Ryszard 1965 M50 Grupa DBK Olsztyn
64 Łożyński Piotr 1963 M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL
65 Łaszkowski Piotr 1976 M40 K.S Wachlarz
66 Wdowiak Wojciech 1973 M40 Młynago
67 Grzaniewicz Przemysław 1993 M20
68 Kłos Grzegorz 1984 M30
69 Śledziewski Cezary 1971 M40 URWIS BIEGA
70 Lankowska-Klemt Agnieszka 1981 K30 URWIS BIEGA
71 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
72 Mokrzycki Zbigniew 1973 M40
73 Bronakowski Andrzej 1977 M40 www.czasrelaksu.olsztyn.pl
74 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
75 Pasemko Zenon 1967 M50 Mont Blanc Team
76 Nadolska Kinga 1977 K40
77 Starzyński Paweł 2002 M16 Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność
79 Kupchyk Maks 1979 M30 Grupa DBK Olsztyn
80 Hanas Dariusz 1971 M40 Drużyna Wilka
81 Panfil Łukasz 1980 M30 City Trail Team
82 Łaszkowska Jolanta 1978 K40 K.S Wachlarz
83 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
84 Herman Katarzyna 1981 K30 GRUPA DBK OLSZTYN
86 Ciupiński Jerzy 1955 M60
87 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL
88 Markowicz Renata 1977 K40 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
89 Pietrulewicz Dorota 1965 K50 GRUPA DBK OLSZTYN
91 Gogolewska Anna 1973 K40 FORBET RUNNERS
92 Osiewski Sebastian 1989 M20 Lecimy Tutej
93 Romej Aleksandra 1996 K20 CITY TRAIL Team
94 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega
95 Krupiński Bogumił 1973 M40
98 Czarnecka Karolina 1986 K30 Artro-Klinika Bieniecki
99 Łaniewski Łukasz 1987 M30 Pszczółkowski Team
100 Jarczyk Tomasz 1977 M40 RDLP Olsztyn MTB Team
101 Kleina Marek 1974 M40 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
102 Wiśniewski Rafał 1988 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
103 Kulesza Małgorzata 1965 K50 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
104 Stasiak Malwina 1986 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
105 Karbowski Mateusz 1988 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
108 Skuza Dorota 1989 K20
109 sulewski krzysztof 1985 M30 BSB Barczewo Biega
111 Andruszkiewicz Bogdan 1953 M60 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
114 Korkuć Radosław 1992 M20
116 baczewski tomasz 1982 M30
117 Godlewski Daniel 1977 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
118 Godlewska Anna 1980 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM.
120 Jurkiewicz Paweł 1978 M40
121 Rybka Radosław 1974 M40
122 Galewska Justyna 1981 K30
123 Maziec Paweł 1980 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
124 Laszczak Jerzy 1961 M50 URWIS BIEGA
126 Didjurgeit Wiktor 1970 M40 Biskupiec biega
129 Milewski Jacek 1970 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
130 Majewski Marek 1964 M50 Skazani na sukces
131 Borkowski Jacek 1980 M30
132 Justyna Jachacy-Majewska Justyna 1974 K40 Skazani na sukces
133 Góralczyk Tomasz 1971 M40 BSB Barczewo Biega
135 Wilczek Rafał 1983 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
136 Wojciechowski Wojciech 1991 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
138 Krajewski Dariusz 1976 M40
139 Kuber Andrzej 1987 M30 Barbarian Team
141 Hliwa Łukasz 1983 M30 Drużyna Wilka
143 BIAŁECKI SEBASTIAN 1979 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
144 Nowicka Krzysztofa 1989 K20 BSB BARCZEWO BIEGA
145 Baryła Małgorzata 1993 K20 Pszczółkowski Team
147 Brodawski Pawel 1984 M30
148 Szymańska Edyta 1987 K30 Drużyna Wilka
149 Andrzejaczek Radosław 1979 M30
151 Połowianiuk Anna 1995 K20 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
152 Kołakowski Piotr 1983 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 1981 M30 Biskupiec Biega
155 Lipnicka Katarzyna 1982 K30 Pszczółkowski Team
157 Rydzanowski Tomasz 1966 M50 Biskupiec Biega Egger
158 Dublanka Dawid 1976 M40
159 Jankowska Elwira 1972 K40 Allianz Running Team
163 Ratuszyńska Kasia 1975 K40 URWIS BIEGA
164 Poko Agnieszka 1980 K30
165 Kotlarz Karol 1990 M20
168 Łazicka Kamila 1980 K30
169 STEMPIŃSKI PAWEŁ 1977 M40 KAZA TEAM
170 Siwiński Jerzy 1960 M50 Drużyna Wilka
171 Kozłowska Joanna 1982 K30 Drużyna Wilka
172 Bartnikowski Marcin 1978 M40 Team Kopeć
173 Bartnikowska Olga 1977 K40
174 Szpendowski Marek 1978 M40 Skazani na sukces
177 Adamski Patryk 1990 M20 ŁojWiele
178 Maculewicz Marek 1970 M40 URWIS BIEGA
180 Banach Andrzej 1989 M20 Lecimy Tutej
181 Olszewski Paweł 1978 M40
182 Nawojczyk Przemysław 1981 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
183 Kuc Jerzy 1983 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com
184 Zapolska Aleksandra 1986 K30 Są wolniejsi
188 Szleszyński Andrzej 1969 M40
189 Zbyszyńska Agnieszka 1986 K30 Drużyna Wilka
190 Sarol Adrian 1989 M20
192 Dzido Edyta 1971 K40 Nidzica Biega
193 Mariański Marek 1952 M60
195 Gawin Marek 1979 M30
196 Kozłowski Piotr 2001 M16 AZS UWM Olsztyn
198 Lemanowicz Maja 2001 K16 AZS UWM Olsztyn
199 Kutnicka Emilia 1967 K50 Akademia Kolarstwa Olsztyn
201 Śliwczyński Jarosław 1984 M30 Synchron Break Crew
203 Sobala Maciej 1980 M30 Dzieciaki z naszej paki
206 Czuszel Dainel 2002 M16 Dzieciaki z naszej paki
207 Czuszel Klaudia 2000 K16 Dzieciaki z naszej paki
208 Ciszewski Dawid 2000 M16 Dzieciaki z naszej paki
209 Grajewski Marcin 1999 M16 Dzieciaki z naszej paki
210 Gotowska Joanna 1977 K40
211 Piasecki Mateusz 2002 M16 Dzieciaki z naszej paki
212 Rodziewicz Adrian 2000 M16 Dzieciaki z naszej paki
213 Gotowski Daniel 1976 M40
215 Sokołowski Krystian 2002 M16 Dzieciaki z naszej paki
216 Świątek Dawid 2002 M16 Dzieciaki z naszej paki
217 Zając Tomasz 1997 M20 Dzieciaki z naszej paki
220 Michalski Bartosz 1982 M30 Mont Blanc Team
221 sawicka kamilla 1978 K40
225 Zielińska Anna 1979 K30 3life team
227 Doliwa Urszula 1978 K40 KAZA Team
231 BERTEL ALICJA 1980 K30 Biegające Bobry
232 Mikielski Paweł 1983 M30
233 Żuchowski Tomasz 1996 M20
234 Drozdowska Emilia 1976 K40 DROZDY BIEGAJĄ
235 Burandt Magdalena 1980 K30 Drużyna Wilka
237 Bogusz Justyna 1994 K20 Drużyna Wilka
238 Sienkiewicz Wojciech 1959 M50 krisscoaching.pl
240 Nosarzewski Konrad 1991 M20 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
242 Łabędzka Monika 1987 K30 AgropartS
244 Łabędzki Grzegorz 1987 M30 AgropartS
248 Reza Marek 1968 M50 LEŚNI BIEGACZE
249 Okuniewska Jolanta 1967 K50 TEAM74
250 PODLEWSKA ANNA 1980 K30 Fitness Club Sylwetka
251 Blicharz Milena 1993 K20
252 Witkowska Sandra 1992 K20
253 Rękawiecki Robert 1974 M40 URWIS BIEGA
254 Michalczyk Maria 1981 K30
257 OPALIŃSKI TOMASZ 1967 M50
260 Okuniewski Daniel 1974 M40 TEAM74
291 Kaczmarski Mateusz 2001 M16 Efekt War-Ma
292 Kozłowska Ewa 1969 K40
293 Cichocki Marcin 1975 M40 no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki
294 Pietrzak Michał 1989 M20 SRTG Olsztyn
295 Decyk Maciej 1976 M40 TEAM KOPEĆ
296 Decyk Leszek 1953 M60 Team Kopeć
297 INGIELEWICZ Magda 1986 K30 KAZA TEAM
298 Fidura Agnieszka 1973 K40 KAZA TEAM
300 Pomagruk-Majek Karolina 1984 K30 KAZA TEAM
305 Dymek Adrian 1989 M20 forBET Runners
306 Jaworski Mariusz 1990 M20 Nidzica Biega
308 Dąbkowski Roman 1982 M30
310 Sowiński Bogdan 1962 M50 Nidzica biega
311 Sangowski Andrzej 1972 M40
313 Pętlicka Julia 2002 K16 KS AZS UWM Olsztyn
315 Jelska Justyna 1999 K16 KS Podlasie Białystok
320 Kalinowski Jarek 1979 M30
328 Fieducik Jan 1997 M20 Hosianum Biega
330 Jachimowicz Dorota 1978 K40 Młynago
334 PAWŁOWSKA DOROTA 1980 K30 Zamek Kurzętnik
335 PAWŁOWSKA Kamila 2000 K16 Zamek Kurzętnik
341 Pietrzak Bartosz 1982 M30
342 Stańczuk Marta 1982 K30 Team Kopeć
344 Małkowski Maciej 1986 M30 Team Kopec
345 Domurat Wiktoria 2002 K16 KS AZS UWM OLSZTYN
346 Walinowicz Paweł 1984 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
347 Plaszewska Aneta 1985 K30 PZU Sport Team
349 Rudziński Andrzej 1974 M40 Młynago
353 Najmowicz Paweł 1993 M20 TRI NEGU
356 Połeć Eliza 1984 K30 cts team
357 Zembrzuski Maciej 1992 M20
361 Krzykwa Maciej 1994 M20 Pszczółkowski Team
365 Moskal Paweł 1997 M20 Zamek Kurzętnik
366 JABŁONKA KRYSTIAN 1981 M30 URWIS BIEGA
367 Worobiec Dawid 1990 M20
373 Kujawa Wiktor 1993 M20 KS AZS UWM Olsztyn
376 Abramczyk Ewelina 1982 K30 YTT
394 Mikulak Rafał 1990 M20
395 Szot Andrzej 1978 M40 MICHELIN
396 Nasuta Magda 1978 K40 CTS Team Olsztyn
401 Figurowicz Jerzy 1963 M50 FIGURANT
405 GRABOWSKA -BIERNAT Kornelia 1990 K20
416 Jackowski Marcin 1981 M30 Pszczółkowski Team
1001 Szlaszyński Przemek 1983 M30 GołdapTrail
1002 Uscinowicz Jolanta 1980 K30 CTS Olsztyn Team
1003 Folga Artur 1971 M40 IŁAWA BIEGA
1004 Nitkiewicz Bartosz 1981 M30 dziq Team
1005 Chudzik Tomasz 1980 M30 CHUDZIKI TEAM
1006 Piechota Sławek 1981 M30 CTS Olsztyn Team
1007 Wobolewicz Wojciech 1968 M50 Team Kopeć
1008 Abramczyk Marcin 1977 M40 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
1009 Radziewicz Iwona 1982 K30 Pszczółkowski Team
1010 Chwietczuk Paweł 1987 M30 PAW300
1011 Lewandowski Maciej 1986 M30 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
1012 Drążczyk Joanna 1983 K30
1013 Hermann Tomasz 1978 M40 Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
1014 kunda edyta 1980 K30 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
1015 Kujawa Małgorzata 1975 K40
1016 Holender Sebastian 1982 M30 Kuropatwa Team
1017 Krawiec Adam 1975 M40
1018 Krawiec Klaudia 1978 K40
1019 Smolaga Joanna 1975 K40
1020 PEŚLAK MARZENA 1970 K40
1021 STRAUSS DAREK 1970 M40 URWIS BIEGA
1022 Baranowski Tomasz 1985 M30 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA 1969 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
1024 Tanajewski Dariusz 1987 M30 Spartanie Dzieciom
1025 Szliwiński Paweł 1985 M30 Pszczółkowski Team
1026 Kowalski Jacek 1977 M40 Opp
1027 Doliwa Adam 1965 M50 KAZA Team
1028 Jabłoński Tomasz 1976 M40 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
1029 Sprawka Mirella 1973 K40
1030 Lempaszek Paweł 1982 M30
1031 Kulesza Mikołaj Michał 1985 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1032 Ostromecka Anna 1987 K30 URWIS BIEGA
1033 Dąbrowska Monika 1980 K30 BIEG NA SZEŚĆ ŁAP
1034 Onufrejuk Marcin 1994 M20 Best BeAsTs
1035 Ośko Adam 1978 M40
1036 wojciechowski maciej 1974 M40 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
1037 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K40 TEMPOO
1038 Michalak Krzysztof 1981 M30 Ostróda Runners
1039 Chećko Ewa 1978 K40 Są Wolniejsi
1040 KOWALCZYK GRZEGORZ 1981 M30
1041 Twardowski Sebastian 1979 M30
1042 Twardowska Magdalena 1978 K40
1043 Niewdzięczna Barbara 1976 K40 Są Wolniejsi
1044 Moczulska Beata 1978 K40
1045 Kuczkowski Ryszard 1966 M50 Drużyna Wilka
1046 Dobrowolska Ewelina 1985 K30
1047 Kuczyńska Kinga 1985 K30
1048 Nieściór Jan 1968 M50 KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago
1049 Nieściór Mieczysława 1970 K40 KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago
1050 Sydoruk Aleksander 1970 M40 DRUŻYNA WILKA
1051 Mitkowski Daniel 1975 M40 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl
1052 NAJDZION ROBERT 1976 M40 AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl
1053 Brągiel Krzysztof 1987 M30 Road to PB
1054 Mikita Mirek 1967 M50
1055 Gil Pawel 1984 M30
1056 Mikołajewska Anna 1980 K30
1057 Ciećko Ela 1991 K20 Są Wolniejsi
1058 Kiewisz Adam 1980 M30 Są Wolniejsi
1059 SKOWRONEK LIDIA 1984 K30 Są Wolniejsi
1060 Kowalczyk Andrzej 1961 M50 Są Wolniejsi
1061 Ciećko Adam 1973 M40 GeoRungers
1062 Głowacki Sebastian 1981 M30 Cisowianka Team
1063 Sydoruk Patryk 2001 M16
1064 Turek Dariusz 1965 M50
1065 Woliński Jacek 1977 M40 Pszczółkowski Team
1066 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60 PRZEM-GRI
1067 Nadulski Jacek 1979 M30 Team Kopeć
1068 Pawlak Paweł 1971 M40
1069 Jankowski Maciej 1991 M20 SIGA SIGA
1070 Bezlapowicz Jacek 1971 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
1071 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M40 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
1072 Kutnik Anna 1977 K40 wodnyaerobik.pl
1073 Jakuta Beata 1957 K60
1074 Bezlapowicz Izabela 1973 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
1075 Stawecki Konrad 1976 M40 Team Kopeć
1076 Czaplicki Piotr 1977 M40 Team Kopeć
1077 Kopyść Jarosław 1976 M40 parkrun Olsztyn
1078 Mielęcki Maciej 1967 M50
1079 Dymowski Dariusz 1968 M50
1080 Lorenc Karolina 1980 K30
1081 Wilczewska Monika 1984 K30
1082 Filipczuk Adam 1978 M40
1083 jabłoński krzysztof 1976 M40 WDOWIAK AND FRIENDS
1084 Augustynowicz Marek 1968 M50
1085 Kołtun Sławomir 1980 M30 SKEB Olsztyn
1086 Małysza Tomasz 1975 M40 Grupa DBK Olsztyn
1087 Bertel Marcin 1982 M30 Fitness Club Sylwetka
1088 Symko Jarosław 1972 M40 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN
1089 Lorenc Łucja 1977 K40
1090 Przybysz Marcin 1973 M40 GRUPA DBK Olsztyn
1091 Stypinski Darek 1976 M40 Efekt War-Ma
1092 Janicka Aleksandra 1983 K30
1093 Janicki Marek 1983 M30
1094 Filak Anna 1978 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
1095 Kamińska Urszula 1983 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1096 Pronobis Beata 1970 K40 BSB BARCZEWO BIEGA
1097 Jeger Wojtek 1968 M50 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1098 Pytka Bartosz 1991 M20 forBET Runners
1099 Kowalik Maciej 1991 M20
1100 Stochmal Rafał 1983 M30 BSB Barczewo Biega
1101 Jeger Piotr 1989 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1102 Ilczuk Cezary 1973 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1103 Zdunek Przemyslaw 1980 M30 forBET Runners
1104 Sieheń Bogusia 1965 K50 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1105 Zając Bartosz 1989 M20 BSB BARCZEWO BIEGA
1106 Kiślak-Malinowska Aleksandra 1966 K50 KAZA team
1107 Andruszkiewicz Anna 1957 K60 BBLOlsztyn
1108 Moroz Katarzyna 1978 K40
1109 Danylczuk Tomasz 1983 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1110 Bronowicki Jakub 1980 M30 Lecimy Tutej
1111 Foks Marcin 1995 M20 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1112 Wypych Kamil 1983 M30 Tri NEGU
1113 Matwiejczuk Eliza 1983 K30
1114 Kowalczyk Bożena 1961 K50
1115 Żukowski Jerzy 1976 M40 Pneumatyka team
1116 Chodara Roman 1954 M60 Runners Team Kętrzyn
1117 Dąbkowska-Wilczek Marta 1983 K30 Drużyna Wilka
1118 Kaczan Norbert 1975 M40 Pszczółkowski Team
1119 Pieczkowska Agnieszka 1978 K40 TriNEGU
1120 Pieczkowski Hubert 1974 M40 TriNEGU
1121 Rak Tomasz 1974 M40 Pszczółkowski Team
1122 Kosin Marcin 1983 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
1123 Krajza Przemysław 1984 M30 Je2bno rządzi !!!
1124 Burda Kamil 1982 M30 OSP SORKWITY
1125 Kasprowicz Witold 1976 M40
1126 Grudzina Adam 1968 M50 TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka
1127 Kącka Anna 1984 K30
1128 Pietkiewicz Krzysztof 1973 M40 WOLNY BIEGACZ
1129 Majdański Jacek 1981 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
1130 Gontarz Grzegorz 1986 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1131 Żyjewski Krzysztof 1984 M30 KAZA team
1132 Kamieński Arek 1982 M30
1133 Stanisławska Eliza 1979 K30 LECIMY TUTEJ
1134 Werner Olga 1980 K30
1135 Rudowski Damian 1999 M16 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1136 Rzepczyński Adam 1988 M30 Lecimy Tutej
1137 Paprotna Martyna 1990 K20 Pszczółkowski Team
1138 Pędzich Anna 1991 K20
1139 Mikulska Agnieszka 1984 K30 KG TEAM
1140 Meller Joanna 1979 K30 Drużyna Wilka
1141 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M30 Drużyna Wilka
1142 Meller Wojciech 1978 M40 Drużyna Wilka
1143 Górka Marek 1968 M50
1144 Pieczarka Dariusz 1972 M40 KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO
1145 Pałejko Mateusz 1987 M30 #WIPASZ Aktywni w Biegu
1146 Gaszyk Jolanta 1984 K30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1147 Szymanowicz Joanna 1978 K40 WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM
1148 Wiśniewski Maciej 1973 M40 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1149 Grabowski Rafał 1983 M30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1150 Gulbicka-Ilczuk Ewa 1979 K30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1151 Sobiewska Anna 1986 K30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1152 Cydzik Mirosław 1976 M40 UrWiS Biega
1153 Bryl Mirosław 1977 M40 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
1154 LECH Bogdan 1960 M50 KOK Olsztyn
1155 Karwacki Szymon 1983 M30 DeLaval Runners
1156 Śmiałek Aleksandra 1984 K30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1157 Karwacka Jolanta 1983 K30 DeLaval Runners
1158 Kwacz MAŁGORZATA 1964 K50
1159 Litwiniuk Krzysztof 1980 M30 Kriss Coaching
1160 Ośko Mirosław 1988 M30
1161 Labiński Sebastian 1980 M30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1162 Sułek Grzegorz 1973 M40 Grupa DBK Olsztyn
1163 Grams Paulina 1988 K30
1164 Kaszkin Piotr 1988 M30 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1165 Bochniak Katarzyna 1986 K30 Lecimy Tutej
1166 Turowski Michał 1974 M40 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1167 Kościesza Robert 1972 M40 TRI NEGU
1168 Kozak Karolina 1989 K20 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1169 Bzura Maciej 1982 M30
1170 Turek Rafał 1972 M40
1171 Kalisz Magdalena 1991 K20 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1172 Białek Jarosław 1974 M40 Zabiegani Olsztyn
1173 Białek Katarzyna 1980 K30 ZABIEGANI OLSZTYN
1174 Mazuro Monika 1984 K30 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
1175 Sinkiewicz Tomasz 1970 M40
1176 zbutowicz łukasz 1983 M30 Klub biegacza Lidzbark Warmiński
1177 Wolff Marcin 1969 M40 Michelin
1178 Pasternak Radoslaw 1983 M30 Klub Biegacza Lidzbark Warminski
1179 Budnicka Katarzyna 1973 K40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1180 Budnicki Jacek 1976 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1181 Rynko Paweł 1980 M30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
1182 Westfeld Mateusz 1984 M30
1183 Bieniecki Michał 1976 M40 ARTRO-KLINIKA BIENIECKI
1184 Kozłowski Piotr 1982 M30 Father one the Run
1185 Olszewski Tomasz 1991 M20 Lecimy Tutej
1186 Tarasiewicz Ireneusz 1959 M50
1187 Lisek Ewa 1980 K30 Nidzica Biega
1188 Drążek Piotr 1991 M20 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
1189 Zalewski Dominik 1982 M30
1190 Fetliński Grzegorz 1980 M30 Młynago
1191 Zbutowicz Krzysztof 1975 M40 BBL Lidzbark Warmiński
1192 de Traversay Alix 1983 K30 DeLaval Runners
1193 Surowiec Anna 1980 K30 #Wipasz Aktywni w biegu
1194 Pieczkowska Aneta 1978 K40 #Wipasz aktywni w biegu
1195 Siemińska Monika 1979 K30 WIPASZ AKTYWNI
1196 Bartwicka Monika 1978 K40 #Wipasz aktywni w biegu
1197 Szkotak-Zakabłuk Marzena 1987 K30 #WIPASZ AKTYWNI
1198 Lis Aneta 1981 K30 Wipasz Aktywni
1199 Borkowski Jerzy Krzysztof 1957 M60
1200 Kaliski Sławomir 1988 M30 OXYBURN Polska
1201 Skulimowska Dorota 1987 K30 #WIPASZ Aktywni w Biegu
1202 Dyro Radosław 1984 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni