z

Olsztyn

Listy startowe

Bieg 2

13.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Nosarzewski Konrad 1991 M30 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
2 Osior Bartek 1983 M30 www.wioskabiegaczy.pl
3 Kujawa Wiktor 1993 M20 AZS UWM Olsztyn
4 Najmowicz Paweł 1993 M20 Najmowicz Triathlon
5 Pszczółkowski Paweł 1988 M30 Pszczółkowski Team
7 Kopeć Wojciech 1986 M30 Team Kopeć
11 Budziłek Martyna 1996 K20 UKS Siódemka Ostrołęka
16 OSOWIECKA MARTYNA 1996 K20
17 Bertel Marcin 1982 M30
18 Stolarczyk Jolanta 1979 K40 Eurotter Rally Team
19 Czaplicki Piotr 1977 M40 Team Kopeć
20 Abramczyk Marcin 1977 M40 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
21 Prusik Dominik 1990 M30
22 Kiśluk Jarosław 1968 M50 Team Kopeć
23 Nitkiewicz Bartosz 1981 M40 dziq Team
24 Jakacki Sylwester 1984 M30 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
25 Tkacz Jacek 1980 M40 Team Kopeć
26 Czepurnych Marta 1990 K30
27 Tokarczyk Mikołaj 1987 M30
28 wojciechowski maciej 1974 M40 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
29 Małkowski Maciej 1986 M30 Team Kopeć
30 WILAMOWSKI JACEK 1968 M50 TEAM KOPEĆ
31 Kozłowski Piotr 1982 M30 Father one the Run
32 Pytka Sylwia 1988 K30
33 Folga Artur 1971 M50 IŁAWA BIEGA
34 Mitkowski Daniel 1975 M40 AKM Olsztyn
35 Sinkiewicz Tomasz 1970 M50
36 Bryl Mirosław 1977 M40 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
37 Szałginiewicz Katarzyna 1988 K30 Biegam bo chcę a nie muszę
38 Mańkowski Leszek 1983 M30 biegam bo chce a nie muszę
39 Wypych Kamil 1983 M30 Najmowicz Triathlon
40 Górka Marek 1968 M50
41 Kołtun Sławomir 1980 M40 SKEB Olsztyn
42 Bartyś Jan 1952 M60 Biegam Bo Lubię
43 Błaut Damian 1995 M20 Ostróda Runners
44 Kord Radosław 1985 M30 HardKord
45 Ruszczyk Małgorzata 1982 K30 Drużyna ML
46 Lorenc Łucja 1977 K40
47 Głowacki Sebastian 1981 M40 Cisowianka Team
48 Jaszczuk Jarosław 1977 M40 ORO
49 jaszczuk aneta 1975 K40
50 Jaszczuk Marta 2003 K16 ZATOKA BRANIEWO
51 Holender Sebastian 1982 M30 Kuropatwa Team
52 Humen Agnieszka 1978 K40 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
53 Furgał Rafał 1971 M50
54 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60
55 jabłoński krzysztof 1976 M40 Odciski i Pęcherze
56 Nadulski Jacek 1979 M40 Team Kopeć
57 Długosz Lucyna 1964 K50 DRUŻYNA ML
58 Plucińska-Furgał Anna 1971 K50
59 KOWALCZYK GRZEGORZ 1981 M40
60 Zaremba Jakub 1978 M40 Są Wolniejsi
61 Mikita Mirek 1967 M50 Są Wolniejsi
62 Onufrejuk Marcin 1994 M20 Best BeAsTs
63 Jankowska Małgorzata 1983 K30 Drużyna ML
64 Żyrkowski Robert 1970 M50
65 Widawski Tomasz 1975 M40
66 jasinska alicja 1978 K40
67 SINKIEWICZ Katarzyna 1971 K50
68 Sangowski Andrzej 1972 M40
69 Chrostowski Sebastian 1993 M20
70 Kozłowski Mariusz 1983 M30 GosiaAla
71 Krogul-Misiewicz Malwina 1987 K30
72 Klonowska Aleksandra 1992 K20
73 Syrewicz Krzysztof 1969 M50
74 Bronowicki Jakub 1980 M40 Lecimy Tutej
75 Tuczyńska Ania 1981 K40 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
76 Sałamacha Jarosław 1980 M40 Pszczółkowski Team
77 Herman Katarzyna 1981 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
78 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M30 Drużyna Wilka
79 Radziwon Tomasz 1980 M40
80 Mazuro Monika 1984 K30 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
81 Wójcik Monika 1985 K30
82 Lorenc Karolina 1980 K40
83 Smolaga Joanna 1975 K40
84 Solarz-Lewandowska Izabela 1988 K30
85 Zalewski Dominik 1982 M30 CTS Nanovo/ Lens
86 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
87 Woźniak Tomasz 1987 M30 URWIS BIEGA
88 Suchecki Tomasz 1975 M40
89 Lis Aneta 1981 K40
90 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 #zaliniametyteam
91 Mikołajewska Anna 1980 K40
92 DĘBOWSKI Marcin 1976 M40 Są Wolniejsi
93 Wojdyła Anna 1988 K30 Slow jogging Olsztyn
94 Janicka Aleksandra 1983 K30
95 Kiczor Damian 1985 M30 Najmowicz Triathlon
96 Kłoczko Kacper 2003 M16 LKS Korab Olecko
97 Janicki Marek 1983 M30
98 Pac Arkadiusz 1990 M30 Najmowicz Triathlon/ globalservis.pl
99 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN
100 Pytka Bartosz 1991 M30 SOFTATHLON
101 Kaliski Sławomir 1988 M30 4 W-M BOT
102 Czuryłło Paweł 1988 M30 Najmowicz Triathlon
103 Antoń Piotr 1990 M30
104 Wójcik Marcin 1987 M30 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
105 Wójcik Henryk 1965 M50 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
106 Siwczak Izabela 1963 K50 Team Kopeć
107 Dołęga Mariusz 1984 M30 Kriss Coaching
108 Szewczyk Bartosz 1981 M40 739338592
109 van Vliet Mark 1974 M40
110 Pieczkowska Agnieszka 1978 K40 Najmowicz Triathlon
111 Uszyński Adam 1979 M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
112 RADZKI RAFAŁ 1981 M40 RR
113 Sułek Grzegorz 1973 M40 Grupa DBK Olsztyn
114 Kłek Jacek 1972 M40 Drużyna ML
115 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K40 TEMPOO
116 Wierebiej Milena 1993 K20 FITNESS CLUB SYLWETKA
117 Dębowski Damian 1986 M30
118 Jeger Piotr 1989 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
119 Niemczuk Kamil 1984 M30
120 Ptak Dariusz 1971 M50
121 Żbik Ada 1994 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
122 Kamińska Urszula 1983 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
123 Jeger Wojtek 1968 M50 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
124 Wiśniewski Rafał 1988 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
125 Hermann Tomasz 1978 M40 Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
126 Daszuta Karolina 1988 K30 BRBK - biegli w podatkach
127 Najmowicz Wiesława 1964 K50 Najmowicz Triahlon
128 Borkowski Jerzy Krzysztof 1957 M60 Collegium Baccalarum
129 Krom Wojciech 1983 M30 Cryospace Olsztyn Team
130 Węglewski Łukasz 1983 M30 FITNESS CLUB SYLWETKA
131 Kuczkowski Ryszard 1966 M50 Kuropatwa Team
132 Gliński Tomasz 1986 M30
133 Kowalczyk Zyta 1978 K40 Fitness Club Sylwetka
134 Fiedorowicz Asia 1993 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
135 Czyżewski Sebastian 1985 M30
136 Kościesza Robert 1972 M40 TRI NEGU
137 Jankowski Piotr 1984 M30 Rezerwowe Psy
138 Pałejko Aleksandra 2000 K20
139 Rogowski Zbigniew 1992 M20 Dziki
140 Ilczuk Cezary 1973 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
141 Materna Katarzyna 1988 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
142 Waszkiewicz Marcin 1983 M30 Są Wolniejsi
143 Laskowski Mariusz 1981 M40 PersonalTriathlon
144 Jachimowicz Dorota 1978 K40 Qźnia Jeziorany/Bieganie Pod Sokolim Okiem
1001 Borkowski Jacek 1980 M40
1002 Pliszka Malgorzata 1980 K40 Pliszka Biega
1003 Pawlak Wojciech 1994 M20
1004 Śmieszny Marcin 1983 M30 Najmowicz Triathlon
1005 LASKOWSKA ANNA 1986 K30
1007 Banach Andrzej 1989 M30 Są Wolniejsi
1009 Grunwald Paulina 1992 K20
1010 Suchodolski Robert 1987 M30
1013 Maliszewski Jerzy 1960 M60 AKM Olsztyn
1015 Harpak Aleksandra 1985 K30
1016 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
1017 Jakubowicz Sylwia 1984 K30
1019 Żebrowski Jacek 1984 M30
1022 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60 BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ
1023 Tabaka Adam 1984 M30
1024 Limontas Dorota 1987 K30 D27
1025 Wierzbowski Krzysztof 1994 M20
1026 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 1981 M40 Biskupiec Biega
1027 Białek Piotr 1981 M40 3Bro
1028 Ciupiński Jerzy 1955 M60 AKM Olsztyn
1030 Tuczyński Paweł 1986 M30 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn
1031 duda mieczyslaw 1951 M60
1032 Niewiadomska Natalia 1993 K20
1034 ORŁOWSKI Piotr 1978 M40 PersonalTriathlon.pl
1035 Cwalina Łukasz 1981 M40
1036 Mikielski Daniel 1990 M30
1037 Sznurkowski Dawid 1988 M30 Team Kopeć
1038 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
1039 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
1040 Mikielska Danuta 1959 K60
1041 Mikulak Rafał 1990 M30 BUT
1042 Lenart Miłosz 1965 M50 Drużyna ML
1043 Radziewicz Marcin 1998 M20 Drużyna ML
1047 Szczepaniak Piotr 1968 M50 Są Wolniejsi
1048 Wysocka Martyna 1991 K30 Drużyna ML
1050 Jeglińska Monika 1994 K20
1052 Stolarczyk Teresa 1970 K50
1053 Abdelkefi Amir 1985 M30 LECIMY TUTEJ
1054 Biesiekierski Krzysztof 1973 M40 Drużyna Wilka
1055 Rodziewicz Maciej 1975 M40 Sparta Biskupiec
1056 Rodziewicz Dorota 1977 K40 Sparta Biskupiec
1057 Krupiński Bogumił 1973 M40
1058 Wołodkowicz Paweł 1981 M40 www.alkaz.pl
1061 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M50 URWIS BIEGA
1062 Kąkol Krzysztof 1976 M40
1064 Ambrożko Jan 1938 M60 AKM Olsztyn
1065 Tryk Piotr 1986 M30 Lecimy Tutej
1066 Lendzian Ania 1974 K40
1067 Grycuk Mirek 1981 M40 PersonalTriathlon
1068 Brynda Marcin 1988 M30 Olecko Biega
1069 Okuniewska Jolanta 1967 K50 Fitstep Team Biskupiec
1070 Jagłowska Małgorzata 1985 K30
1072 Sałamacha Izabela 1981 K40 Mamy Biegamy
1073 Charubin Mariusz 1979 M40 Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
1074 Rękawiecki Robert 1974 M40 URWIS BIEGA
1078 Barcewicz Marta 1986 K30 Drużyna Wilka
1081 Ptak Michał 1979 M40 Sparta Biskupiec
1082 Smolińska Małgorzata 1978 K40 Są Wolniejsi
1084 Miłowska Anna 1972 K40
1087 Wdowiak Wojciech 1973 M40
1089 Rynko Paweł 1980 M40 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
1093 Majewski Marek 1964 M50 Skazani na sukces
1095 Wightman Agata 1983 K30
1096 brzozowski stanisław 1955 M60 Prątniczanka
1097 Kupibida Paweł 1982 M30
1098 Pazerski Maciej 1973 M40
1103 Rutkowski Damian 2004 M16 KS Zamek EXPOM Kurzętnik
1104 Gniadek Iwona 1976 K40
1106 Dymek Adrian 1989 M30 Najmowicz Triathlon
1110 Laszkowski Kamil 1993 M20
1111 Mitręga Daria 1990 K30 Pszczółkowski Team
1112 Barczak Adam 1972 M40 URWIS BIEGA
1113 Pałejko Mateusz 1987 M30 #WIPASZ Aktywni w Biegu
1115 Janowiak Marek 1983 M30 ZiP Team
1116 de Obyrn Bartosz 2002 M16 AZS UWM Olsztyn
1119 Kołakowski Piotr 1983 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1120 Wardęga Michał 1986 M30
1123 Klimczuk Mariusz 1980 M40
1124 Rybaczyk Cezary 1973 M40 Pozytywnie Pobiegani - Nikielkowo
1127 Sawicki Szymon 1991 M30 Jonkowo Sport
1129 Mańkowska Anna 1984 K30 Kriss Coaching
1131 Rydzanowski Tomasz 1966 M50 Biskupiec Biega Egger Sparta
1132 Rudziński Andrzej 1974 M40 Jonkowo Sport
1133 Tunkiewicz Katarzyna 1982 K30
1134 Dublanka Dawid 1976 M40
1135 Olender Marcin 1980 M40
1137 Jakubowski Piotr 1981 M40
1138 Bartoszuk Adam 2002 M16 AZS UWM Olsztyn
1139 Semerak Dorota 1976 K40 BSB Barczewo Biega
1142 Paluch Sylwester 2001 M20 Bieganie Pod Sokolim Okiem
1144 Bendyk Marcin 2004 M16 AZS UWM Olsztyn
1146 Lipnicka Katarzyna 1982 K30 Pszczółkowski Team
1147 Twardowska Julia 2004 K16 AZS UWM Olsztyn
1148 Jurkiewicz Paweł 1978 M40
1149 Trzeciak Magdalena 1995 K20 Dziki
1150 Pietrzak Bartosz 1982 M30 Szperacze ZHR Olsztyn
1152 Śliwiński Paweł 1991 M30 Drużyna Wilka
1153 Glińska Anna 1993 K20
1154 Kaweczyński Krzysztof 1981 M40 Team Kopeć
1155 Wronowski Albert 1999 M20 Dziki
1156 Kwiatek Anna 1993 K20
1157 Borko Cezary 1973 M40 Najmowicz Triathlon
1158 Szostek Marzena 1975 K40
1159 Rzyp Justyna 1988 K30 Drużyna ML
1162 Syguła Mateusz 1979 M40 Kolarski.eu Team

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni