z

Olsztyn

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

21.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Klink Artur 1984 M30
5 Parszczyńska Izabela 1988 K30 Team Parszczyńskich
9 Głowacki Robert 1974 M40 Sokół Team
10 wojciechowski maciej 1974 M40 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
11 Królikowski Janusz 1951 M60 AKM Olimp Olsztyn
12 DŁUGOSZ MAREK 1962 M50 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 1981 M40 Biskupiec Biega
15 Topa Aleksandra 1998 K20
16 Abramczyk Marcin 1977 M40 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
17 Pliszka Malgorzata 1980 K40 Pliszka Biega
19 Tomaszewski Krzysztof 1989 M30
20 Bujalska Agnieszka 1971 K50 Skajbiegacze
21 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 #zaliniametyteam
22 Sawicki Szymon 1991 M30 Jonkowo Sport
22 Sawicki Szymon 1991 M30 Jonkowo Sport
23 Krawiec Adam 1975 M40 Ostróda Runners
24 Szałginiewicz Katarzyna 1988 K30 Biegam bo chcę a nie muszę
25 Krawiec Klaudia 1978 K40
26 Abramczyk Teresa 1982 K30 Skajbiegacze
27 Tomasik Maciek 1987 M30 Mpk olsztyn
28 Limontas Dorota 1987 K30 D27
29 Licznerska Agnieszka 1976 K40
30 Abramczyk Tomasz 1973 M40 Skajbiegacze
31 Suchodolski Robert 1987 M30
32 Pałejko Aleksandra 2000 K20
34 Godlewska Anna 1980 K40 -
35 PEŚLAK MARZENA 1970 K50 Ostróda Runners
36 Bakunowicz Wojciech 2000 M20
37 Nitkiewicz Bartosz 1981 M40 dziq Team
38 Furgał Rafał 1971 M50
39 Plucińska-Furgał Anna 1971 K50
40 Lenart Przemysław 1974 M40
41 Zaremba Jakub 1978 M40
42 Maziec Paweł 1980 M40
43 Piechota Sławek 1981 M40 KG Team
44 Orzołek Joanna 1983 K30 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
45 Skuza Leszek 1978 M40 Drużyna Wilka
46 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
47 Błaut Damian 1995 M20 Ostróda Runners
48 Suwińska Barbara Teresa 1965 K50 biegam bo chcę a nie muszę
49 Kubicki Rafał 1972 M40
50 Mikita Mirek 1967 M50 Są Wolniejsi
51 Bogusz Piotr 1990 M30 Kuropatwa Team
52 Grabowski Grzegorz 1965 M50 Są Wolniejsi
53 Pietrzak Bartosz 1982 M30 Szperacze ZHR Olsztyn
54 Mańkowski Leszek 1983 M30 biegam bo chce a nie muszę
55 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60 BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ
56 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
56 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
57 Pogorzelski Piotr 2000 M20 Szperacze ZHR Olsztyn
58 Kowalski Jacek 1977 M40
59 Bogusz Monika 1991 K30 Kuropatwa Team
60 Tanajewski Dariusz 1987 M30 Spartanie Dzieciom
61 Jakacki Sylwester 1984 M30 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
62 Bukowska-Ptak Beata 1971 K50 SPARTA
63 Kozłowska Dominika 1986 K30
64 Rodziewicz Dorota 1977 K40 Sparta Biskupiec
65 PĘPIAK Kinga 1986 K30
66 Pępiak Marek 1976 M40
67 Widawski Tomasz 1975 M40
68 Misiorny Emil 1986 M30
69 Holender Sebastian 1982 M30 Kuropatwa Team
70 Kobak Klaudia 1997 K20
71 Nawrocki Mateusz 1993 M20
72 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
73 OPALIŃSKI TOMASZ 1967 M50 Druźyna Wilka
74 Sałamacha Jarosław 1980 M40 Pszczółkowski Team
75 Kosacka Emilia 1982 K30 AKM Olsztyn/Skajbiegacze
76 Ziółkiewicz Michał 1974 M40 AKM Olsztyn/Skajbiegacze
77 Łaszkowski Piotr 1976 M40 K.S Wachlarz
78 Macioł Dominik 1991 M30 Pszczółkowski Team
79 Kotlarz Karol 1990 M30
80 Sinkiewicz Tomasz 1970 M50
81 Folga Artur 1971 M50 IŁAWA BIEGA
83 Ziemska Eliza 1987 K30
84 Simonowicz Małgorzata 1989 K30
85 Banach Andrzej 1989 M30 Pisz-Olsztyn
85 Banach Andrzej 1989 M30 Pisz-Olsztyn
86 Sierocki Marcin 1976 M40
86 Sierocki Marcin 1976 M40
87 Kąkol Krzysztof 1976 M40
88 Humen Agnieszka 1978 K40 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
89 Kuczyńska Kinga 1985 K30
90 LASKOWSKA ANNA 1986 K30
92 Dąbrowski Robert 1978 M40
93 Dobies Agnieszka 1979 K40
95 Borkowski Jacek 1980 M40
95 Borkowski Jacek 1980 M40
96 Zalewski Dominik 1982 M30 CTS Nanovo
97 Skierkowski Karol 1985 M30 Twister Team
98 Jakubowicz Sylwia 1984 K30
99 jabłoński krzysztof 1976 M40 M Runners
100 Cioban Bartłomiej 1985 M30
101 Małkowski Maciej 1986 M30 Team Kopec
102 Jachimowicz Dorota 1978 K40 Qźnia Jeziorany
103 Olender Monika 1992 K20
104 Ożubko Dariusz 1977 M40
105 Lewicki Rafal 1992 M20
106 Tryk Piotr 1986 M30 Lecimy Tutej
107 Matwiejczuk Eliza 1983 K30
108 Bartyś Jan 1952 M60 Biegam Bo Lubię
108 Bartyś Jan 1952 M60 Biegam Bo Lubię
109 Szpendowski Marek 1978 M40 Pszczółkowski Team
110 Kornatowski Robert 1986 M30
111 Żbikowski Marek 1984 M30
112 Łodziana Dorota 1981 K40
113 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K40 TEMPOO
114 Mikołajewska Anna 1980 K40
115 Żebrowska Sylwia 1988 K30
116 Tokarczyk Mikołaj 1987 M30
117 Labiński Sebastian 1980 M40 #WIPASZ AKTYWNI w biegu
118 Ławrynowicz Ireneusz 1976 M40 PRZEM-GRI
119 Klonowska Aleksandra 1992 K20
121 Kraszewski Wojtek 1996 M20
122 Maliszewska Anita 1998 K20
123 Bezlapowicz Jacek 1971 M50 GRUPA DBK OLSZTYN
124 Krakowiak Justyna 1975 K40
125 Kaczan Norbert 1975 M40 Pszczółkowski Team
126 Dąbrowski Przemysław 1989 M30 AGRO-METAL Ostrołęka/ DĄBROWSKI TEAM
127 Lorek Katarzyna 1975 K40
128 Tęcza Maciej 1975 M40 GRUPA DBK Olsztyn
129 Charubin Mariusz 1979 M40 Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
130 Kalinowska Marta 1982 K30
131 Kalinowski Tomasz 1978 M40
132 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60 PRZEM-GRI
133 Szostawicki Michał 1977 M40
134 Rozicka Adriana 1991 K30
135 Korczakowski Sławomir 1965 M50
136 Korczakowska Edyta 1979 K40
137 Akinis Renata 1976 K40
138 Lachowicz Sandra 1992 K20
140 Kosowski Janusz 1952 M60 AKM Olsztyn
140 Kosowski Janusz 1952 M60 AKM Olsztyn
141 Wyrębski Łukasz 1976 M40
142 Tkacz Jacek 1980 M40 Team Kopeć
143 Drażba Wioleta 1988 K30
144 Herman Katarzyna 1981 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
145 Kowalczyk Andrzej 1961 M60 Pszczółkowski Team
146 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN
147 Osmański Damian 1993 M20
149 Jakubowski Piotr 1981 M40
150 Hermann Tomasz 1978 M40 Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
151 Pietrulewicz Dorota 1965 K50 GRUPA DBK OLSZTYN
156 Rybiński Jarosław 1976 M40
157 Bertel Marcin 1982 M30
158 Budnicki Jacek 1976 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
159 ORŁOWSKI Piotr 1978 M40 PersonalTriathlon.pl
160 Cynta Maciej 1989 M30
161 Hanas Dariusz 1971 M50 Drużyna Wilka
162 Rudziński Andrzej 1974 M40 Młynago/Qźnia
164 Borkowski Jerzy Krzysztof 1957 M60 Collegium Baccalarum
166 Antoń Piotr 1990 M30
170 Ośko Mirosław 1988 M30 Pszczółkowski Team
175 Mańkowska Anna 1984 K30
176 Szczepaniak Piotr 1968 M50 Są Wolniejsi
177 Szczepaniak Jakub 1998 M20 12tri.pl
179 Palus Katarzyna 1986 K30
180 Laskowski Mirosław 1962 M50
181 Smolińska Małgorzata 1978 K40 Są Wolniejsi
182 Niewdzięczna Barbara 1976 K40 Są Wolniejsi
183 Pędziwiatr Joanna 1985 K30 Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
184 Kupibida Paweł 1982 M30
185 Neumann Artur 1978 M40 AKM Olsztyn
186 Wardęga Michał 1986 M30
187 Likszo Paweł 1988 M30
188 Borowski Kamil 1985 M30 Pszczółkowski Team
189 Olszewski Tomasz 1991 M30 Olszewnik
190 Bogdanowicz Kajetan 1992 M20
191 Raszewski Marcin 1975 M40 BBL Olsztyn
192 Grzegorz Kotowicz 1975 M40
193 Wrażeń Justyna 1988 K30
194 Kubicki Sebastian 1990 M30
195 Jędrzejak Magdalena 1978 K40 SĄ WOLNIEJSI
196 Wypych Kamil 1983 M30 Tri NEGU/Najmowicz
197 Noga Jarek 1984 M30 Pszczółkowski Team
198 Pilski Andrzej 1949 M60 Barefoot Runners Society UK
199 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M50 Urwis Biega
200 Majewski Marek 1964 M50 Skazani na sukces
201 Stramek Marta 1991 K30 Łuczniczka Bydgoszcz
202 Kowalczyk Ewelina 1980 K40
203 Smółka Jacek 1981 M40
204 Wojdasiewicz Sylwia 1993 K20
205 Mejka Mirosław 1967 M50
206 Nienadowski Bartosz 1986 M30 R.AMBO DRUGA CREW
207 Puczel Piotr 1982 M30 TeamPedro
208 Mikielska Danuta 1959 K60
209 Mikielski Marek 1960 M60
210 Chmieliński Michał 1981 M40 AMS CZARNI OLSZTYN
211 Uszler Piotr 1992 M20
212 Długosz Lidia 1965 K50 Klub Biegacza Mrągowo
213 Kaszuba Michał 1986 M30 Lecimy Tutej
214 Kiczor Damian 1985 M30 TriNegu
215 Murawska Edyta 1981 K40 Indywidualnie
216 Babiej Adelajda 1971 K50 -
217 Kozłowski Piotr 1982 M30 Father one the Run
218 Stolarczyk Jolanta 1979 K40 Eurotter Rally Team
219 Kozłowski Mariusz 1983 M30 GosiaAla
220 brzozowski stanisław 1955 M60 Prątniczanka
221 Dobosz-Szmigiel Agnieszka 1978 K40
222 Wdowiak Wojciech 1973 M40
223 Borowińska Patrycja 1996 K20
224 Czaplicki Piotr 1977 M40 Team Kopeć
225 Zając Bartosz 1989 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
226 Białek Piotr 1981 M40 3Bro
227 Ogonowska Sylwia 1994 K20 Biegam bo chce, a nie muszę
228 Kwas Arek 2003 M20 -
229 Bielski Dawid 1981 M40
230 Okuniewska Jolanta 1967 K50 Fitstep Team Biskupiec
231 Dąbkowski Roman 1982 M30
232 Gaszyk Jolanta 1984 K30
233 Gołębiewski Jarosław 1978 M40
234 Kosewski Grzegorz 1978 M40
235 Chworak Weronika 1999 K20
236 Dzido Edyta 1971 K50 Nidzica Biega
237 Fajbuś Marcin 1990 M30
238 Rodziewicz Maciej 1975 M40 Sparta Biskupiec
239 TOMCZYK ANNA 1989 K30
240 Brzóska Tomasz 1963 M50
241 Gotowska Joanna 1977 K40 Akademia Zdrowego StyluŻycia URUZ Dywity
242 niesiobedzka katarzyna 1982 K30 AKADEMIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA URUZ Dywity
243 Dołęga Mariusz 1984 M30 Wege Siła
244 Małolepszy Szymon 1998 M20
245 Tarasewicz Szymon 1983 M30 AKM Olsztyn
246 Mackiewicz Bożena 1961 K60 Slow jogging w Olsztynie
247 Kaczmarski Mateusz 2001 M20
248 Żebrowski Jacek 1984 M30
249 Najmowicz Wiesława 1964 K50 Najmowicz Triahlon
250 Masiejczyk Krzysztof 1992 M20
251 Konecki Marcin 1990 M30 Kriss Coaching
252 STEMPIŃSKI PAWEŁ 1977 M40
253 Chrostowski Sebastian 1993 M20
254 Ciołkowski Marek 1963 M50 W-MKLA Masters Olsztyn
255 Ciupiński Jerzy 1955 M60 Olpak
256 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M30 Drużyna Wilka
257 Szymańska Edyta 1987 K30 Drużyna Wilka
258 Skowronek Lidia 1984 K30 R.Ambo/ są wolniejsi

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni