z

Lublin

Listy startowe

Bieg 4

12.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Wysocki Paweł 1989 M20 lubelskibiegacz.pl TEAM
12 Pleskaczyńska Julia 1998 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
13 Mandziuk Ilona 1996 K20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
14 Kosz Monika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
15 Gruszkowska Patrycja 2000 K16 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
16 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
17 Grzenia Małgorzata 1968 K50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
18 Sender Andrzej 1970 M40 Triathlon Lublin Team
19 Bodak Weronika 1999 K16
20 Zięba Emil 1974 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
21 Stachyra Andrzej 1968 M50 LSB
22 Szarota Jolanta 1985 K30
23 Prasek Anna 1975 K40
24 GAWLIK SYLWIA 1980 K30
25 Graj Arkadiusz 1986 M30
27 Daniłko Krzysztof 1991 M20
28 Dybowski Tomasz 1978 M40
29 Molenda Zbigniew 1957 M60
31 Wiertel Paweł 1978 M40 Świdnik
32 Nawrocki Marcin 1975 M40 Crossfit Z16
33 Krawczyk Dagmara 1978 K40
34 Abramiuk Jakub 1984 M30 ADWOKATURA LUBLIN
38 Kozicki Marcin 1985 M30
40 Wegiera Andrzej 1974 M40 TRIATHLON LUBLIN TEAM
41 Kawka Małgorzata 1985 K30 Gloria Victis
43 Kuniewicz Ewa 1976 K40
44 Piotrowicz Iwona 1967 K50
45 Kuraś Karol 1976 M40 CrossfitZ16
48 Wierzbicki Marcin 1985 M30
50 Wierzbicka Magdalena 1984 K30
51 Skoczylas Adrian 1989 M20 Stay Insane / Skoczyliwlasy.pl
52 ziółek teresa 1960 K50 Stay Insane
53 Majcher Krzysztof 1979 M30 WW TEAM
54 Sawa Jarosław 1979 M30 Stay Insane
57 Jóźwiak Adrian 1992 M20
58 Sprawka Marcin 1985 M30 WW TEAM
59 Wójcik Marcin 1975 M40
60 Starzyński Stefan 1968 M50 STAY INSANE/PERFECT RUNNER
61 Żytar Paweł 1985 M30 WW Team
64 Kloc Mirosław 1982 M30 LSB / Let Me Out Lublin
65 Tarkowski Andrzej 1981 M30
66 Niemierski Artur 1971 M40
68 Woźniacki Andrzej 1972 M40
69 Mielnczuk Tomasz Artur 1987 M30 Perfect Runner Lublin/STAY INSANE
70 Mielniczuk Stanisław 1958 M60 Perfect Runner Team Lublin/STAY INSANE
73 Stropek Karol 1991 M20
74 Traczykiewicz Karolina 1993 K20 Stay Insane / Skoczyliwlasy.pl
75 MAZUREK ROBERT 1976 M40 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKY
76 Walczyńska Anna 1974 K40
77 Cegiełko Paweł 1972 M40
78 Bogusz Paweł 1983 M30
79 Gąsior Jan 1967 M50 OSP SUSIEC
80 Wenerski Wojciech 1950 M60 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
81 Sołowiej Stanisław 1975 M40 LITPOLUKRBRIG
84 Marzec Dorota 1963 K50
85 Starzyńska Marta 1973 K40 Stay Insane/Perfect Runner
86 Golec Ireneusz 1985 M30 Vege Runners
87 Sikora Michał 1977 M40
88 Łoś Piotr 1980 M30 Stay Insane
89 Kołodziejak Joanna 1987 K30
90 Zdebski Andrzej 1969 M40
91 Krzyżanowska Olga 1985 K30 Adwokaci Lublin
94 OSYPIUK MONIKA 1981 K30
95 Huszaluk Jacek 1978 M40 KS Tęcza
97 Kozyra Paweł 1996 M20 TeamMountainFuel Runnerpawcislaw Stay Insane
98 Zych Natalia 2001 K16 lubelskibiegacz.pl TEAM
99 Konkel Katarzyna 1994 K20 Maja Team
100 Kotarski Jakub 1991 M20 CHEŁM BIEGA
102 Nosek Kornelia 1978 K40 brak
103 Nieckarz Marek 1988 M30 Kapibara
105 Lis Jakub 1975 M40 Chooligani Jezusa Running Team
107 Mazurek Marcin 1980 M30 TRIATHLON LUBLIN TEAM
108 Gawda Piotr 1966 M50 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
110 Zwierz Emilia 1983 K30
111 Zych Magdalena 1998 K20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
113 Żydek Paweł 1988 M30 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
114 Koper Anna 1992 K20 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
115 Łukasiewicz Urszula 1983 K30
116 BRZOZA KATARZYNA 1986 K30
117 Bindas Lesław 1952 M60 Adwokaci Lublin
118 Nestorowicz Łukasz 1985 M30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
119 Sprawka Paweł 1972 M40 Husaria Race Team
120 Korzeniowski Damian 1986 M30 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
121 Kędra Michał 1995 M20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
126 Rapa Izabela 1996 K20 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
127 Przybysz Adrian 1987 M30
128 Zięba Piotr 1987 M30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
129 Górski Krzysztof 1991 M20
131 Baran-Hałasa Lucyna 1985 K30 RGB cyku pyku
135 Abramiuk Monika 1989 K20
140 Józwik Karolina 1985 K30
144 Przybysz Michał 1997 M20
148 Bieszcz Robert 1975 M40
150 Illek Arkadiusz 1967 M50 Świdnik Triathlon Team
154 Uss Kamil 1991 M20
156 Łukasiewicz Dominika 1994 K20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
160 Ginalska Katarzyna 1986 K30
162 Sekuła Joanna 1969 K40
163 Sekuła Magdalena 1997 K20 AZS UMCS Lublin
170 Malik Dominik 1997 M20
171 Dudkiewicz Monika 1981 K30
172 Michałek Mateusz 1982 M30
173 Malus Patrycja 1991 K20 Crossfit Z16
174 Wierzbicki Marcin 1985 M30
176 Gałan Tomasz 1974 M40 PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
179 Bielecki Tomasz 1965 M50
182 Grudziński Adam 1997 M20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
182 Grudziński Adam 1997 M20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
185 Stępkowska Berta 1977 K40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
187 Wójtowicz Paweł 1978 M40 LUBLIN BIEGA
189 Konopka Piotr 1978 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
199 Wąsik Jarosław 1976 M40 idmatchbikelab
201 Kaliszuk Przemysław 1985 M30
203 Oleszczuk Mikołaj 2001 M16 XXIX LO
215 Dudek Mariusz 1976 M40
217 Żak Bartłomiej 1980 M30
243 Bednarz Cezary 1988 M30 Stay Insane
251 Saba Małgorzata 1993 K20 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/Największa Armia Świata
257 kołodziej małgorzata 1962 K50
258 Piróg Michał 1995 M20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
265 Car Jacek 1976 M40 Running Car
282 Orzeł Michał 1981 M30 Stay Insane
298 Litkowski Dariusz 1982 M30
300 Sobiech Monika 1975 K40
323 Bechta Katarzyna 1993 K20
324 Przech_Fus Agnieszka 1967 K50 WW Team
326 Pietrzyk Zbigniew 1969 M40 ISKRY
328 golas dariusz 1973 M40 GOŁY BIEGA
387 Gawliński Pawel 1980 M30
397 Tyburek Michał 1979 M30 Stay Insane
412 Pokorniecki Tomasz 1987 M30 CITYTRAIL.PL Team
413 Szawłowski Radosław 1990 M20
416 ziółek Mirosław 1963 M50 Stay Insane
424 MACIĄG Julia 2002 K16 Dom Malowany
425 Maciąg Paweł 1976 M40 Dom Malowany
428 Listopad DARIUSZ 1971 M40 NovemBeer Running Team
432 Flis Aleksander 1999 M16
1001 Lotek Krzysztof 1990 M20
1002 Mamej Elżbieta 1966 K50 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
1003 Mach Franciszek 2001 M16 Lubelska Grupa Triathlonu
1004 Obel Marcin 1968 M50 Dwa Misie
1005 Bąk Marcin 1979 M30 LUBLIN BIEGA
1006 Dul Marcin 1984 M30 DT Team / LUBLIN BIEGA
1007 White Ashley 1981 K30
1008 Litwiński Krzysztof 1973 M40
1009 Jaremek Paweł 1975 M40
1010 Krzymowski Piotr 1989 M20 Akademia Przyszłości
1011 Biernat Robert 1986 M30 Klub Biegaczy JYSK
1012 Kawalec Kamil 1982 M30 7 PIWEK GÓRNIK LUBLIN / Kawalec Team
1013 Mroczek Leszek 1984 M30 Shrew Extreme Team/Lublin Biega
1014 Branicki Tomasz 1972 M40 Stay Insane
1015 Przybysz Mariusz 1976 M40
1016 Tuszkiewicz Radek 1975 M40 Lublin Biega
1017 Stpiczyński Marcin 1983 M30
1018 Dołżyński Krzysztof 1986 M30 Latające Klapki Kubota
1019 Kawalec Bartłomiej 1976 M40 wedki.pl/KawaleC Team
1020 Dołżyńska Agnieszka 1989 K20 Latające Klapki Kubota
1021 Gołąb Marek 1985 M30 KW KOTŁOWNIA/LSB
1022 Kotarski Roman 1972 M40 UKS 15 Lublin
1023 Mach Tomasz 1976 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
1024 Szczerba Jacek 1987 M30 JULO TEAM
1025 Piekuś Krzysztof 1974 M40
1026 Nakonieczny Jacek 1989 M20 SII POWER PEOPLE
1027 Lukanty Rafał 1978 M40 LUBLIN BIEGA
1028 Godula Ryszard 1959 M50 Biegnij Forrest biegnij
1029 Gospodarek Robert 1972 M40
1030 Gąsior Katarzyna 1979 K30
1031 Kamiński Zbigniew 1972 M40 1313
1032 Kowalski Łukasz 1982 M30
1033 Żurowski jacek 1969 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
1034 ŁOBACZUK MARIUSZ 1975 M40 CHEŁM BIEGA
1035 ŚMIECHOWICZ FILIP 1970 M40 Stay Insane
1036 ostapiuk marek 1970 M40
1037 Potrzyszcz Lukasz 1980 M30 Biegam z ABS
1038 Augustyniak Łukasz 1992 M20 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
1039 Niewczas Barbara 1982 K30 lubartowbiega
1040 Dzirba Tomasz 1987 M30
1041 Zygo Dorota 1966 K50 Bełżyce i Okolice biegają
1042 Woszuk Iwona 1981 K30 Bełżyce i okolice biegają
1043 Barszczewska-Szczepaniak Aneta 1974 K40
1044 Różniewska Monika 1971 K40
1045 Szczepański Artur 1977 M40 Stay Insane
1046 Woźniak Michał 1979 M30 Stay Insane
1047 Bielski Bartłomiej 1984 M30 WW TEAM
1048 Żurek Piotr 1972 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
1049 STYRNIK MARCIN 1982 M30 Motywator Nasutów
1050 Pszczoła Ireneusz 1981 M30 Lublin Biega
1051 Butryński Paweł 1970 M40 #Wolność
1052 Różański Wojciech 1989 M20
1053 Rejak Marek 1977 M40 HelpGetFit
1054 Rycek Piotr 1980 M30
1055 Cieplak Maciej 1979 M30 infinite.pl
1056 Tomczyk Dawid 1977 M40 NovemBeer Running Team
1057 Kowalczyk Grzegorz 1975 M40
1058 Jankowski Tomasz 1981 M30
1059 Rorat Lena 1982 K30 Chełm Biega
1060 Grzywacz Dariusz 1965 M50
1061 Bielecki Mirmił 1975 M40
1062 Salachna - Nowak Magdalena 1977 K40 Biegam z ABS
1063 Choroś Piotr 1980 M30 Stay Insane
1064 Jaremek Wojciech 1981 M30
1065 Wójcik Łukasz 1981 M30 SII POWER PEOPLE
1066 Filipowicz Zenek 1962 M50 lubelskibiegacz.pl TEAM
1067 Zwierzański Paweł 1976 M40 Klub Wysokogórski Lublin
1068 Tereszcxuk Jacek 1960 M50 T-Team
1069 Barnaś Jagoda 1990 K20 Sii Power People
1070 Mirosław Marek 1975 M40 Lubelskie Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej
1071 Bednarczyk Remigiusz 1988 M30 Sii Power People
1072 Dorożyńska Beata 1974 K40 Wolność Endorfinom
1073 Furmanik Ewa 1978 K40 Chełm Biega
1074 Pietrykowski Konrad 1980 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
1075 Warych Joanna 1980 K30 Lubelska Grupa Triathlonu
1076 Woźniak Marek 1972 M40
1077 Harasimiuk Marek 1984 M30 Lubelska Grupa Triathlonu
1078 Żurawski Michał 1984 M30 SKPB Lublin
1079 Zyga Marcin 1981 M30 Lublin Biega
1080 Pitura Eliza 1976 K40 Lubelska Grupa Triathlonu
1081 Niedźwiedź Halina 1991 K20
1082 Solan Łukasz 1983 M30
1083 Mackiewicz Kamil 1988 M30 Chełm Biega/Cement Gryf Chełm
1084 Jastrzębski Damian 1994 M20 Sygnał Chodel
1085 Pawęzka Mirosław 1980 M30 Stay Insane
1086 Wrona Andrzej 1959 M50 Triathlon Lublin Team
1087 Siegieda Paweł 1971 M40
1088 Foryś Tomasz 1989 M20 Sii Power People
1089 Karski Jacek 1963 M50
1090 Godziński Tomasz 1984 M30 SII POWER PEOPLE
1091 Wójcik Michał 1981 M30 Stay Insane
1092 Południuk Radek 1983 M30 SII POWER PEOPLE
1093 Furman Przemysław 1985 M30 SII POWER PEOPLE
1094 Wierchoła Joanna 1958 K60
1095 Machnikowski Tomasz 1974 M40 GENTLEMEN
1096 Wojnicz Grzegorz 1983 M30 SII POWER PEOPLE
1097 Juraś-Kmieć Marzena 1975 K40
1098 Gębusia Milena 1992 K20 Sii POWER PEOPLE
1099 Dąbrowski Przemek 1983 M30
1100 Bochen Katarzyna 1992 K20
1101 Śliwiński Mateusz 1991 M20 lubelskibiegacz.pl TEAM
1102 Szmit Joanna 1994 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1103 Sobiech Piotr 1975 M40
1104 Kondzioła Krzysztof 1983 M30 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
1105 Łuszczak Kamil 1983 M30 STAY INSANE
1106 Lisowski Jacek 1970 M40 STAY INSANE
1107 Kozyra Maria 1987 K30 Bychawa Runners
1108 Jakóbczyk Arkadiusz 1970 M40
1109 Wolski Damian 1986 M30 Sii Power People
1110 Skrzyński Emil 1990 M20 SII Power People
1111 Kern Artur 1980 M30 Perfect Runner
1112 WÓJCICKI ANDRZEJ 1982 M30
1113 Zarzeczna Olga 1987 K30 LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / PERFORMANCE MEDIA
1114 Zaborski Łukasz 1986 M30 LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE
1115 Żarnicki Kamil 1986 M30 Stay Insane
1116 Jagiełło Mariusz 1996 M20
1117 Pieczkowska Barbara 1975 K40
1118 Dziuba Małgorzata 1981 K30
1119 Siatka Krzesimir 1985 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
1120 LASKA DOROTA 1972 K40
1121 Dejewski Zbigniew 1967 M50
1122 Barczak Sylwia 1984 K30 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
1123 Banaś Krzysztof 1987 M30
1124 Królikowski Andrzej 1969 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
1125 Orybkiewicz Bartłomiej 1986 M30 NEPTUN LUBLIN
1126 Maszkowski Rafał 1973 M40
1127 Kornet Grzegorz 1978 M40
1128 Kilijanek Paulina 1998 K20
1129 Falkowicz Katarzyna 1987 K30 Stay Insane / WW TEAM
1130 Zych Zbigniew 1972 M40 Triathlon Lublin TEAM
1131 Wójcik Maciej 1983 M30 ModiBodi Bank
1132 Serewa Michał 1986 M30 Motywator Nasutów
1133 BELOWSKI LESZEK 1953 M60 Chemik NOXY Puławy
1134 Makarski Stanisław 1949 M60
1135 JATA MARTA 1981 K30 WW TEAM
1136 Machnikowski Grzegorz 1981 M30 GENTLEMEN
1137 Oleksiewicz Łukasz 1984 M30 GENTLEMEN
1138 Machnikowski Ireneusz 1972 M40 GENTLEMEN
1139 Bąkowski Piotr 1969 M40 lubelskibiegacz.pl TEAM
1140 Rycak Krzysztof 1972 M40
1141 Prucnal Przemek 2002 M16
1142 Gozdek Agnieszka 1983 K30
1143 Tołysz Sławomir 1976 M40 Chełm Biega
1144 Fręchowicz Jacek 1974 M40 Lublin Biega
1145 ZABŁOCKA ANNA 1968 K50 Lubelska Grupa Triathlonu
1146 Kowalczyk Katarzyna 1988 K30 Gloria Victis
1147 Kuzminski Krystian 1991 M20 BPCoders
1148 Zwierz Magdalena 1993 K20 SII POWER PEOPLE
1149 Maksymiuk Klaudia 1995 K20 SII POWER PEOPLE
1150 Bugała Martyna 2002 K16
1151 Tusiński Tomasz 1990 M20 intrograf team
1152 Wyrwisz Damian 1977 M40 intrograf team
1153 Piekniak Krzysztof 1966 M50 intrograf team
1154 Szczepaniak Sebastian 1978 M40 GENTLEMEN
1155 Wróbel Mariusz 1984 M30 Albatrosy
1156 Bimkiewicz Jarosław 1993 M20 Stay Insane
1157 Samarczenko Dariusz 2000 M16 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
1158 Plewik Monika 1983 K30 Bełżyce i okolice biegają
1159 Caryk Katarzyna 1980 K30
1160 Ochal Krzysztof 1989 M20
1161 DOBROWOLSKI Piotr 1973 M40 2LBOT
1162 Grudzień Kamil 1979 M30 Stay Insane/Banda Grudnia
1163 Długosz-Stępniak Agnieszka 1988 K30 Stay Insane
1164 rakowska anna 1981 K30 ŻEGLUJ LUBLIN
1165 Kościołek Krzysztof 1979 M30
1166 Makowski Jarosław 1983 M30 Stay Insane
1167 Gullstad Anders 1995 M20
1168 Kondrat Ania 2001 K16
1169 Witek-Kondrat Anna 1974 K40
1170 Kawalec Andrzej 1957 M60 Hobby Sport Łęczna - Kawalec Team
1171 Kępka Marcin 1989 M20 lubelskibiegacz.pl TEAM
1172 Krzyżanowski Łukasz 1989 M20 Adwokaci Lublin
1173 Lato Karolina 1984 K30 Lublin Biega
1174 Jakóbczyk Sylwia 1978 K40
1175 Palejczuk Piotr 1980 M30
1176 Maszkowska Anna 1973 K40
1177 Wawrzak Damian 1982 M30
1178 Włudarczyk Damian 1982 M30
1179 Biszczak Dominika 1988 K30
1180 Sprawka Marta 1993 K20
1181 Grzegorczyk Dorota 1970 K40
1182 Filipiak Krzysztof 1978 M40 Marysin spaceruje
1183 Filipiak Mateusz 1996 M20 Marysin spaceruje
1184 Grzegorczyk Zuzanna 1998 K20
1185 Moskwa Mariusz 1983 M30 intrograf team
1186 Mitura Marek 1979 M30 intrograf team
1187 Lewczyński Piotr 1959 M50
1188 Grudzień Anna 1985 K30 Stay Insane/Banda Grudnia
1189 Patejuk Mariusz 1992 M20
1190 Bielak Michał 1992 M20
1191 Tarnowska Ewa 1992 K20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni