z

Lublin

Listy startowe

Bieg 1

06.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kern Artur 1980 M40 Perfect Runner Lublin
11 Zych Natalia 2001 K20 UKS 51
16 Obel Marcin 1968 M50 Dwa Misie
17 Gałecka Marzena 1961 K60 #KORWiN
18 Cyrankiewicz Patryk 1991 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
19 Butryński Paweł 1970 M50 #KORWiN
20 Woźniak Marek 1972 M40 parkrun Ogród Saski, Lublin/akm promilek
21 Kurek Monika 1997 K20
22 Bielak Tomasz 1989 M30
23 Mamej Elżbieta 1966 K50 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
24 Stpiczyński Marcin 1983 M30
25 Krzyżanowski Łukasz 1989 M30 adwokatuRUN Lublin
26 Nowakowski Robert 1975 M40 Nowakowscy
27 Jaremek Paweł 1975 M40 UMCS Biega
28 Wróbel Mariusz 1984 M30 Mrozek Tri TEAM
29 Czechowski Michał 1984 M30
30 Frąk Mirosław 1969 M50
31 Cichosz Krzysztof 1976 M40 Krasnostawska Grupa Zbiegów i Podbiegów
32 Jakóbczyk Jacek 1969 M50
33 Jakóbczyk Arkadiusz 1970 M50
34 Malec Krystian 1983 M30
35 Grzywacz Dariusz 1965 M50
36 Bielski Bartłomiej 1984 M30 MROZEK TRI TEAM/UMCS BIEGA
37 Krawczyk Kamil 1984 M30
38 Nieckarz Anna 1987 K30 Kapibara Studio
39 Rymarczyk Paulina 1992 K20
40 Kowalik Edyta 1972 K40 BRAK
41 Żurowski jacek 1969 M50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
42 Jankowski Tomasz 1981 M40
43 Madej Julia 1979 K40
44 Kępka Marcin 1989 M30 lubelskibiegacz.pl TEAM
45 Maszkowski Rafał 1973 M40
46 Maszkowska Anna 1973 K40
47 BOGDANOW ANDRZEJ 1960 M60 ORANGE POLSKA
48 Kołodziejczyk Wojciech 1976 M40 Z przygodą na ty
49 Gontarczyk Rafał 1989 M30 TEAM NEVER GIVE UP
50 Pietrykowski Konrad 1980 M40 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
51 Wyrwisz Damian 1977 M40 intrograf team
52 Piekniak Krzysztof 1966 M50 intrograf team
53 Mitura Marek 1979 M40 intrograf team
54 Wójcik Michał 1978 M40 intrograf team
55 Boć Rafał 1979 M40 intrograf team
56 Tusiński Tomasz 1990 M30 intrograf team
57 Tchorek Anna 1976 K40 intrograf team
58 Wojtal Dawid 1993 M20 Intrograf team
59 Czarnota Bartłomiej 1992 M20 Media Brothers
60 Gałka Weronika 1990 K30
61 Gawlikowski Maciej 1981 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
62 Mianowski Marcin 1974 M40
63 Fręchowicz Jacek 1974 M40 Lublin Biega
64 Potrzyszcz Lukasz 1980 M40 Biegam z ABS
65 Szafran Dariusz 1973 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
66 Dras Kamil 1989 M30 Aliplast Running Team
67 Kępka Marek 1994 M20 Aliplast Running Team
68 Mosak Mateusz 1990 M30 Aliplast running team
69 Gołębiowski Albert 1986 M30 Aliplast Running Team
70 Kowalczuk Dariusz 1985 M30 Aliplast Running Team
71 Dyś Wojciech 1982 M30 Santander Runners Team
72 Baranowski Paweł 1995 M20 Aliplast Running Team
73 Gruba Przemysław 1973 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
74 Nagowska Ewa 1994 K20
75 TARKOWSKI ZBIGNIEW 1971 M50 Lubelska Grupa Triathlonu
76 kołodziej małgorzata 1962 K50
77 Wegiera Andrzej 1974 M40 Szwagry
78 Orzeł Michał 1981 M40 Banda Grudnia
79 ŚMIECHOWICZ FILIP 1970 M50 Stay Insane
80 Gałus Angelika 1990 K30 NovemBeer Running Team
81 Izdebska Renata 1955 K60
82 Mirosław Marek 1975 M40 Lubelskie Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej
83 Pacek Adrian 1992 M20
84 Gustaw Krzysztof 1959 M60 Sławinek Biega
85 Łuczak Marcin 1979 M40
86 Polski Adrian 1992 M20 Szymanowski Triathlon Team
87 Teleon Marlena 1988 K30 Szymanowski Triathlon Team
88 Błachowski Kamil 1988 M30
89 Ziółek Mirosław 1963 M50 Stay Insane
90 Bigos Daniel 1998 M20
91 Łoś Wojciech 1983 M30
92 Bogusz Paweł 1983 M30 Santander Runners Team
93 Nowosad Kamil 1991 M30
94 Grudzień Kamil 1979 M40 Banda Grudnia
95 Gołąb Marek 1985 M30 Banda Grudnia
96 Sobiech Piotr 1975 M40
97 Głowacki Leszek 1955 M60
98 Gołębiowski Maciej 1978 M40
99 Nowicki Mateusz 1989 M30 Triathlon Lublin Team
100 Mach Tomasz 1976 M40 Szymanowski Triathlon Team
101 Pitura Eliza 1976 K40 Szymanowski Triathlon Team
102 Sekula Marcin 1978 M40 BMT
103 Żurawski Michał 1984 M30 SKPB Lublin
104 Makarski Stanisław 1949 M60
105 Oleszczuk Tomasz 1985 M30
106 Hacker Randy 1969 M50
107 Piętal Łukasz 1988 M30 Szymanowski Triathlon Team
108 Dadej Marek 1995 M20
109 Łukasiewicz Dominika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST/ NadirJedrzejow
1001 Mituła Andrzej 1987 M30
1002 Malec Basia 1963 K50
1003 Krzymowski Piotr 1989 M30 Pawko runner team/Akademia Przyszłości
1004 Kwiatkowski Adam 1982 M30 Adwokaci Lublin
1005 Abramiuk Jakub 1984 M30 adwokatuRUN Lublin
1006 Piłat Agnieszka 1991 K30
1007 Dyś Paweł 1983 M30 Stay Insane
1008 Graj Arkadiusz 1986 M30 Biegający Świdnik
1009 GNYP RADOSŁAW 1988 M30
1010 Chomik Marcin 1984 M30 Gułaj Team
1011 Daniłko Krzysztof 1991 M30
1012 Sawicki Adrian 1990 M30
1013 Dąbrowski Sebastian 1989 M30
1014 Dąbrowska Justyna 1986 K30
1015 Głowacki Michał 1980 M40
1016 Korgul Marcin 1990 M30 lubelskibiegacz.pl TEAM
1017 Augustyniak Adam 1983 M30
1018 BRZOZA KATARZYNA 1986 K30
1019 Niemierski Artur 1971 M50
1020 Fijołek Andrzej 1955 M60 lubelskibiegacz
1021 Wierzbicki Marcin 1985 M30
1022 Wierzbicka Magdalena 1984 K30
1023 Żytar Paweł 1985 M30 WW Team
1024 Kozaczuk Maria 1980 K40
1025 Waniowska KATARZYNA 1976 K40
1026 Wierzbowicz Krzysztof 1988 M30 Lubelska Grupa Triathlonu
1027 Kowalska Magdalena 1993 K20
1028 Gawda Piotr 1966 M50 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
1029 Olech Barbara 1990 K30 PZU SPORT TEAM
1030 ŚWIDEREK DOROTA 1991 K30 PZU SPORT TEAM
1031 Andrzejewska Joanna 1970 K50 lubelskibiegacz.pl TEAM
1032 Hiller Jerzy 1947 M60 Lubelska Grupa Triathlonu
1033 Tarasińska Joanna 1993 K20
1034 Konopka Piotr 1978 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
1035 Tołysz Sławomir 1976 M40
1036 Wasik Marcin 1984 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
1037 POWAŻYŃSKI TOMASZ 1984 M30 Mr. TePe TEAM
1038 Pietrow Marta 1977 K40
1039 Saba Małgorzata 1993 K20 /Największa Armia Świata
1040 wiśniewski maciej 1978 M40 Szwagry
1041 Piórkowski Artur 1985 M30
1042 Nakonieczny Jacek 1989 M30 SII RUNNING TEAM
1043 Cybulska Dominika 1975 K40 wydolność.pl
1044 Żak Paweł 1996 M20
1045 Bajda Lukasz 1981 M40
1046 Tarnowska Ewa 1992 K20 Lubelska Grupa Triathlonu
1047 Litwiński Krzysztof 1973 M40
1048 Bielecki Mirmił 1975 M40 Szymanowski Triathlon Team
1049 Sawa Jarosław 1979 M40 Stay Insane / ARCHOUSE.PL
1050 ŻUKOWSKA Barbara 1968 K50 3Coach Rafał Chomik
1051 Turowski Tomasz 1982 M30
1052 Staszak Łukasz 1988 M30
1053 Połeć Irenuesz 1986 M30 Polska Marka
1054 Kawiak Marek 1981 M40
1055 WIERZBIŃSKI SEBASTIAN 1978 M40 NoLimits
1056 Kaliszewski Karol Artur 1984 M30 #NoLimits
1057 Grobelny Bartek 1985 M30
1058 Królak Radosław 1980 M40
1059 Ginalska Katarzyna 1986 K30 czysmakuje.blogspot.com
1060 Sawicki Dariusz 1968 M50
1061 Ważny Jacek 1989 M30 Banda Grudnia
1062 Chałada Paweł 1974 M40
1063 Rosa Magdalena 1978 K40 lubelskibiegacz.pl TEAM
1064 Kufel Grzegorz 1987 M30 StayInsane
1065 Czeńczyk Maciej 1979 M40 AMW
1066 Kurkiewicz Andrzej 1972 M40
1067 Lis Jakub 1975 M40 Chooligani Jezusa Running Team
1068 Krawczyk Dagmara 1978 K40 Szymanowski Triathlon Team
1069 Kubik Tymoteusz 1985 M30 PanPablo.pl
1070 Peciak Robert 1964 M50
1071 Mącik Mateusz 1995 M20 Szymanowski Triathlon Team
1072 Sikora Michał 1977 M40
1073 Lewandowski Maciej 1972 M40
1074 Orzeł Eliza 1997 K20 Szymanowski Triathlon Team
1075 Jędrzejewski Paweł 1980 M40 Banda Grudnia
1076 Goślińska Karolina 1996 K20
1077 Kaczanowski Łukasz 1982 M30 Wieniawa
1078 Gośliński Aleksander 1995 M20
1079 Opielak Wiktoria 2003 K16 Szymanowski Triathlon Team
1080 Bajda Joanna 1982 K30
1081 Grądek Zbigniew 1967 M50 młody dziadek
1082 Lewandowski Jakub 2000 M20 Afterek Spiczyn
1083 Machlarz Mariusz 1972 M40 Trybunalska Lublin City Pub Run Team
1084 Rycyk Grzegorz 1975 M40 Banda Grudnia
1085 Holc Katarzyna 1991 K30 Banda Grudnia
1086 Starzyński Stefan 1968 M50 PERFECT RUNNER Lublin
1087 Kupiec Stanisław 1967 M50 DSS ORLĘTA
1088 Biszczak Dominika 1994 K20
1089 Starzyńska Marta 1973 K40 Perfect Runner
1090 Józwik Karolina 1985 K30
1091 Dębińska Maja 2005 K16
1092 Marin Irigaray Alberto 1987 M30 ALMA SPANISH ONLINE
1093 Sopoćko Krystian 1999 M20
1094 Harnik Michal 1982 M30 Kopalnia Mocy
1095 Sender Andrzej 1970 M50 Triathlon Lublin Team
1096 Godzwon Mateusz 1991 M30 biegiemzamarzeniami.pl
1097 Gruza Paweł 1985 M30 DSS Orlęta
1098 Jóźwiak Adrian 1992 M20
1099 Wenerski Wojciech 1950 M60 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
1100 Zych Magdalena 1998 K20 lubelskibiegacz.pl TEAM
1101 Tołubiński Mateusz 1990 M30 Szymanowski Triathlon Team
1102 Mackiewicz Kamil 1988 M30 Chełm Biega
1103 Zwierzański Paweł 1976 M40 Stay Insane
1104 Majewska Kamila 1988 K30
1105 Gwiazda Damian 1992 M20
1106 Majcherski Piotr 1973 M40
1107 Litvinchuk Viktoriya 1986 K30
1108 Kruczek Jakub 1992 M20
1109 Rak Paweł 1983 M30 Biegający Świdnik
1110 Wójcicki Damian 1989 M30 parkrun Ogród Saski, Lublin
1111 Dybowski Tomasz 1978 M40 parkrun Ogród Saski, Lublin
1113 Ładziak Seweryn 1983 M30 Crossfit Lublin
1114 Słotwinski Piotr 1980 M40
1115 Widelska Ewelina 1983 K30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
1116 JASIŃSKA ANNA 1985 K30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
1117 Błążejczyk Robert 1974 M40 DSS Orlęta
1118 Malinowska Izabela 1988 K30 Krasnostawska Grupa Zbiegów i Podbiegów
1119 Szabat Wiesław 1960 M60
1120 Głodek Marcin 1981 M40 Mazowsze Stężyca

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni