z

Łódź

Listy startowe

Bieg 4

13.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Sowik Wojciech 1996 M20 City Trail Team
3 Kopaczewski Paweł 1990 M20 Time4S
11 Kaczmarek Monika 1989 K20 AsicsFrontRunner Polska/ trucht.com
12 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
16 Goździk-Zaręba Aneta 1980 K30 ŁKS
17 KOWALSKI ŁUKASZ 1980 M30 4Runners
18 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossbiegani
19 Przychodzeń Małgorzata 1981 K30
20 Przychodzen Lukasz 1981 M30
21 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
22 Toboła Grzegorz 1975 M40 M A G Team
24 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
25 Sujecki Jacek 1988 M30 mbank
26 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
27 Trzewikowska Paulina 1983 K30
28 Frickert Karol 1991 M20 RAZEM TRENUJEMY SPORT
29 Kwieciński Michał 1985 M30 Tri Aktywny Piotrków
30 Kowalski Bartłomiej 1989 M20 Rossbiegani / Krwinka Team
31 Głowacki Mateusz 1981 M30
33 Zarychta Radosław 1969 M40
34 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
36 Stachowski Piotr 1973 M40 RYSIOTEAM
37 Pająk Bartłomiej 1989 M20 AKL Ursynów
39 Górecki Mateusz 1995 M20
40 Jagiełło Grzegorz 1970 M40
41 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M60 Eterne juna
42 Gierowski Mateusz 1991 M20 Nordea Runners
43 KEMPKA MARCIN 1981 M30
44 Lisiak Jakub 1993 M20 Skrzywana Factory
45 Andrzejewski Łukasz 1979 M30 SKRZYWANA FACTORY
47 Smolińska Marta 1987 K30 Skrzywana Factory
48 Matuszewska Katarzyna 1987 K30 Skrzywana Factory
49 Łapczyński Stefan 1950 M60
50 Kordelas Grzegorz 1950 M60 Łódź Running Team
51 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
53 Cieślik Jacek 1975 M40 ReebokRunCrew LDZ
56 Madej Elżbieta 1960 K50 xx
60 Mędrek Sara 1999 K16
61 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
62 Łaski Kamil 1992 M20 Rossbiegani
63 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982 K30
64 Jaszczak Mateusz 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
65 WIECHA Małgorzata 1970 K40
66 WIECHA MARIUSZ 1969 M40
67 Wiecha Dominika 1998 K20 Orientuś Łódź
69 Stańczyk Marek 1962 M50
70 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z ABS
71 Bagińska Berenika 1984 K30 Vege Runners
76 Szymańska Justyna 1992 K20
78 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
79 Mync Marcin 1986 M30
80 Sobczyk Arkadiusz 1983 M30
84 Kosmalski Arkadiusz 1969 M40
85 Tomczyk Dorota 1969 K40
86 Lange Andrzej 1969 M40 AndrewTeam
90 Myck Bogna 1972 K40 SP 113
91 Bryl Marta 1994 K20
93 Skiba Katarzyna 1980 K30
98 Kmiecik Anna 1993 K20
100 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 PIETRZYK RUNNING TEAM
102 Grabowski Sebastian 1976 M40 Sklep Biegacza Łódź
103 Turska Dominika 1996 K20
107 Małachowski Marek 1973 M40
109 steckiewicz Krystian 1979 M30 Park run
110 Piotrowski Rafal 1978 M40
111 Wasiela Weronika 1991 K20 FLINTENSIVE RUNNING
112 POPŁAWSKI KAROL 1960 M50
113 WILGOCKI TOMASZ 1965 M50
114 Kwiatkowski bartosz 1985 M30 Skrzywana Factory
116 Jasnowski Tomasz 1995 M20
117 Wójtowski Marcin 1975 M40
118 kaczmarek malgorzata 1976 K40
137 Kwasiborski Michał 1982 M30 BIOSFERA
146 SZOSTEK KATARZYNA 1969 K40 Pietrzyk Running Team
149 IMIŃSKI CEZARY 1968 M50
150 Antosiak Karolina 1988 K30 ReebokRunCrewLDZ
152 Niewiadomski Bartosz 1979 M30
153 Dyktyński Krzysztof 1963 M50 Veolia
154 Niewiadomska Anna 1982 K30
158 Dyktyński Jan 1996 M20 Veolia
159 Pawełczyk Grzegorz 1973 M40
160 Dębicka Dorota 1971 K40
166 Sekieta Radosław 1976 M40 MLUKS Rawa Mazowiecka/TIME4S
171 Grobelny Marcin 1980 M30
172 Dychto Jolanta 1976 K40
173 Wąsicki Artur 1963 M50
174 Urbaniak Marcin 1976 M40 mBank
175 Wiśnicka Agnieszka 1985 K30 Pietrzyk Running Team
185 Gawrońska Beata 1977 K40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
186 Gawroński Sławomir 1976 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
191 Żulewski Radosław 1987 M30
193 Nagocka Tatiana 1963 K50 RYSIOTEAM
195 Ścierwicki Tomasz 1983 M30 T-Mobile Sport Team
199 Spułtowska Joanna 1972 K40 VEOLIA/Bieg na 6 Łap
200 Józefowicz Krzysztof 1966 M50 trucht.com
204 marcinkowski piotr 1971 M40
206 Balcerzak Mariusz 1976 M40 REEBOKRUNCREW LDZ
207 Balcerzak Krystyna 1978 K40
208 Wiatr-Kowalska Monika 1989 K20
209 Śnieżyński Sławomir 1977 M40 Klub Biegacza Accenture
213 Zawadzka Elżbieta 1976 K40 Vision3DStudio
214 Korczyński Stanisław 1953 M60 RYSIOTEAM
215 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K30 VEOLIA ŁÓDŹ
218 Andrzejczak Dariusz 1968 M50 VEOLIA
221 Petrusiewicz Grzegorz 1996 M20 MLUKS Rawa Mazowiecka / Time4s
225 Agier-Choja Ewelina 1987 K30 Rossbiegani
227 Skoneczny Jacek 1992 M20 Rossbiegani
228 Rubaszewska Julia 2000 K16
231 Wojtalik Tomasz 1977 M40
233 Błasiak Jacek 1993 M20 Rossbiegani
235 Mikulska Agnieszka 1975 K40 TIME4S
240 Ilko Patrycja 1995 K20
241 PIETRASIAK JANUSZ 1966 M50 RYSIOTEAM
242 Kowalska Natalia 2000 K16 Time4s
247 Barburski Marcin 1977 M40 Rodzinna Grupa Rowerowa
248 gorzeń mariusz 1974 M40
250 Książkiewicz Magdalena 1977 K40 RYSIOTEAM
255 Zugaj Aleksandra 1988 K30
257 Pietrzyk Krzysztof 1979 M30 PIETRZYK RUNNING TEAM
258 Rapacka Magdalena 2000 K16 Pietrzyk Running Team
260 Rapacka Renata 1977 K40 Pietrzyk Running Team
261 Szczepaniak Marcel 1990 M20 Nordea NOC Runners
262 Kucharska Katarzyna 1983 K30
263 Granecki Marek 1976 M40
265 Choja Marcin 1985 M30 Rossbiegani
266 Pastuszka Marek 1989 M20 TRUCHT.COM
267 Gonciarek Katarzyna 1969 K40 Pietrzyk Running Team
269 Jasiński Witold 1994 M20 TRUCHT.COM
272 Kostelecki Kamil 1978 M40
274 Jarosz Dorota 1975 K40
279 Jarosz Paweł 2002 M16
281 Masierek Piotr 1983 M30
282 Ogłoziński Michał 1992 M20 Nordea Runners
283 Zdunek Grzegorz 1989 M20 Trucht.com/Nordea Runners
284 Pietruszewska Ewa 1988 K30 RYSIOTEAM/Nordea Runners
285 Mync Angelika 1991 K20 Nordea Runners
287 Szymczak Dominik 1986 M30 Razem Trenujemy Sport/Nordea Runners
288 Zając Marcin 1986 M30 Nordea Runners
289 Kabat Marcin 1991 M20 Nordea Runners
290 Wawrzyniak Witold 1983 M30 NordeaRunners
291 Pejski Marcin 1986 M30 NORDEA RUNNERS
292 Marszałek Anna 1982 K30 Nordea NOC Runners
293 Kantorski Krzysztof 1987 M30 Nordea Runners
298 Rębacz Piotr 1975 M40 ReebokRunCREW LDZ
316 Frieze Tatiana 1978 K40
327 Biegańska Renata 1974 K40
343 Smus Monika 1984 K30
349 Bandel Adam 1985 M30 ReebokRunCrew LDZ
359 Wróbel Katarzyna 1985 K30
377 Rech Andrzej 1958 M60 Łódź Running Team
378 Zyner Sylwia 1976 K40
385 Foryś Agnieszka 1980 K30
412 Kamocka Joanna 1983 K30
444 Leszko Tomasz 1979 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
452 CICHOSZ JAROSŁAW 1985 M30 MORENA CZOŁOWA / Rozprawy z dystansem - fb
479 Karaś Aleksandra 1962 K50 RYSIOTEAM
480 Karaś Witold 1968 M50 RYSIOTEAM
525 Kabza Mariusz 1970 M40
535 REDZYNIA JANUSZ 1953 M60 RYSIOTEAM
570 KAPUŚCIŃSKA ANNA 1952 K60 Ośrodek Joggingu
584 Jagodziński Adam 1985 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
590 Kociak Anna 1978 K40
628 Łukasik Mariusz 1979 M30
685 Steglińska Marta 1986 K30
726 Kosma Leszek 1971 M40
756 Dziewanowski Łukasz 1977 M40
766 Cebula Paweł 1977 M40 GFT
824 Bartosik Marcin 1979 M30
903 Olecki Paweł 1975 M40
911 Mastalerz Kinga 2000 K16 Salos Wodna
916 Stefaniak Grzegorz 1978 M40 K.S. Triathlon Rawa
918 Drobny Bartosz 1986 M30 Morena Czołowa
919 Ciechański Daniel 1995 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
920 DZIKOWSKI Wojtek 1979 M30
922 Popielarczyk Monika 1978 K40 Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok
983 Radczyc Maciej 1979 M30 Pietrzyk Running Team
987 Felisiak Marcin 1977 M40
999 DWOJAK KATARZYNA 1971 K40
1001 Grabarz Przemyslaw 1987 M30 SII RUNNING TEAM
1002 Wojda Jakub 1982 M30
1003 Kalista Jacek 1979 M30 mBank
1004 Lachowski Robert 1985 M30 Rossbiegani
1005 Pećka Agnieszka 1988 K30
1006 Więckowski Marcin 1985 M30 MORENA CZOŁOWA
1007 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
1008 Beck Urszula 1985 K30
1009 Sterczewska Agnieszka 1978 K40
1010 Mikołajczyk Damian 1988 M30 OSP Janiszewice www.biegajzosp.pl / TIME4S
1011 Grabowicz Szymon 1977 M40 Rytm
1012 Kuchta Monika 1979 K30 Flintensive Running
1013 Zajdlic Marlena 1990 K20
1014 Świeszczak Tomasz 1985 M30 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1015 Żółtowski Tomasz 1974 M40
1016 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
1017 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
1018 Goździk Adrian 1988 M30 Osnowa Run
1019 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 ines husky team
1020 Kiełbasa Łukasz 1981 M30
1021 Olszówka Aleksandra 1980 K30
1022 Krone Jacek 1972 M40 Audi Centrum Łódź
1023 Mucha Agnieszka 1978 K40 Mucha Lata
1024 Szymala Tomasz 1979 M30
1025 GUNTHER MARTA 1984 K30
1026 Kmieciak Piotr 1984 M30 WORLD360.PL
1027 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
1028 Wieczorek Ewelina 1987 K30
1029 Augustowska Monika 1981 K30
1030 Kamiński Mariusz 1988 M30 #chemicalrun
1031 Ciechański Adam 1968 M50 Razem Trenujemy Sport
1032 Pruchniewska Aleksandra 1984 K30 Lubowidz
1033 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40 Lubowidz
1034 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
1035 Wojtera Grzegorz 1982 M30
1036 Prasal Artur 1975 M40 ReebokRunCrew LDZ
1037 Sadowska-Pyrkosz Dorota 1971 K40
1038 Szymański Michał 1985 M30 Stg łódź
1039 KOCZBERSKI TOMASZ 1973 M40
1040 Mydland Anetta 1967 K50
1041 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony
1042 Pietrzak Piotr 1969 M40
1043 Leśniewski Maciej 1991 M20
1044 Jankowska Agata 1984 K30
1045 Białecka Sylwia 1973 K40 TABUN
1046 Oliński Jarosław 1968 M50
1047 Olińska Anetta 1970 K40
1048 Zapart Przemysław 1985 M30
1049 Klimczak Alicja 1958 K60
1050 Nita Michał 1988 M30
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #happyrunners
1052 Stańczyk Dominik 1982 M30 EVErRUN
1053 Rakowski Paweł 1975 M40
1054 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 Epoka Nordica Łódź
1055 Woźniak Adam 1991 M20
1056 Komarova Uliana 1995 K20
1057 SZWEBS Wioletta 1976 K40
1058 Szwebs Marcin 1974 M40
1059 Fortuna Katarzyna 1985 K30
1060 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30
1061 Ceran Katarzyna 1987 K30 ReebokRunCrew LDZ
1062 Zduńczyk Paulina 1986 K30 EVErRUN
1063 Nowacki Tomasz 1978 M40 Flintensive Running
1064 Jasnos Tomasz 1957 M60
1065 Misiak Adrian 1980 M30 COKO WERK
1066 Lipiejko Michał 1990 M20 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1067 Lipiński Mariusz 1996 M20
1068 Wróblewska Ewa 1988 K30 ReebokRunCrew LDZ
1069 Osyda Maciej 1986 M30 SII RUNNING TEAM
1070 Osyda Sylwia 1986 K30
1071 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
1072 Aniszewski Bartłomiej 1991 M20 Rossbiegani
1073 Nowakowski Piotr 1983 M30
1074 Królikowski Michał 1980 M30
1075 Micor Jolanta 1992 K20 TABUN
1076 GOSZCZYŃSKI RADOSŁAW 1976 M40 Audi Centrum Łódź
1077 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
1078 Walas Renata 1975 K40 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1079 Niwiński Mariusz 1990 M20 COKO WERK
1080 Zarychta Agata 1969 K40
1081 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
1082 Klepacz Agata 1990 K20
1083 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
1084 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
1085 Kizeweter Kamil 1991 M20 Łódź Kocha Sport
1086 Sokołowska Monika 1981 K30
1087 Składanek Marcin 1977 M40
1088 Mendrzycki Szymon 1985 M30
1089 Niwiński Maciej 1984 M30
1090 Mazur Marzena 1979 K30 #chemicalrun
1091 Wojciechowska Dorota 1981 K30 ROSSBIEGANI
1092 Budner Robert 1976 M40 EVErRUN
1093 Stasiak Kamila 1987 K30
1094 Trocińska Katarzyna 1978 K40 RYSIOTEAM
1095 Jaskóła-Olejnik Justyna 1983 K30 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1096 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M30 Czarne Zastępy
1097 Kotynia Krzysztof 1967 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki/PIETRZYK RUNNING TEAM
1098 Ignaczak Artur 1977 M40 Klepka Team
1099 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
1100 Gargól Maria 1975 K40
1101 Spruch Andrzej 1958 M60
1102 Wojtczak Radosław 1991 M20 BLIŻNIAKI GEODEZJA
1103 Nowakowski Krzysztof 1972 M40
1104 Wróblewska Izabela 1976 K40 mBank
1105 Chudzik Mateusz 1979 M30 Chudzik i Wspólnicy
1106 Andrzejczak Tomasz 1980 M30 Korona Pabianice
1107 Wysocka Agnieszka 1981 K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1108 Bardzel Justyna 1983 K30 i-Sport
1109 Bernaciak Tomasz 1991 M20
1110 Skowroński Dariusz 1978 M40
1111 Świątczak Adam 1969 M40
1112 Huchler-Młodzińska Ewa 1977 K40
1113 Witeczek Mateusz 1996 M20
1114 Bernaciak Paweł 1967 M50 Paramedica
1115 Kaźmierczak Barbara 1985 K30
1116 Dudziński Piotr 1987 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1117 Janiszewski Sławomir 1975 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1118 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
1119 ADAMSKI MARCIN 1981 M30
1120 Lutomirska Blanka 1979 K30
1121 Michalska Agnieszka 1978 K40 Skrzywana Factory
1122 Zjawiona Agnieszka 1971 K40
1123 Wysocki Michał 1980 M30 Łódź Kocha Sport
1124 Strojkowski Bartosz 1983 M30 Łódź Kocha Sport
1125 Jezierska Aleksandra 1981 K30 Łódź Kocha Sport
1126 CYTROWSKA MAŁGORZATA 1969 K40 i-Sport Team
1127 Jastrząbek Agnieszka 1984 K30 EVErRUN
1128 BOROWICZ BARTOSZ 1983 M30 Szuwary Ostrzeszów - hokej podwodny
1129 Galant Łukasz 1992 M20
1130 BLADOWSKI Zdzisław 1946 M60 Epoka Nordica Łódź
1131 Blachowski Damian 1984 M30 Flintensive Running
1132 Werner Robert 1980 M30
1133 Tołkacz Marta 1989 K20 RTS
1134 Kaczmarczyk Daniel 1978 M40
1135 Sobala Bartosz 1992 M20 Razem Trenujemy Sport
1136 Jezierski Zdzisław 1954 M60 MajaPola
1137 Bendinger Krzysztof 1978 M40 Razem Trenujemy Sport
1138 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA 1976 K40 EVERRUN
1139 Chabasińska AGNIESZKA 1979 K30
1140 Soski Łukasz 1981 M30
1141 TLAŁKA KRYSTYNA 1959 K50 Niezrzeszona
1142 Tlałka Leszek 1959 M50 Niezrzeszony
1143 Antosik Zbigniew 1962 M50 Rawa Tim Zawsze Slim
1144 Rutkowski Grzegorz 1982 M30
1145 Zieliński Sylwek 1983 M30
1146 Szymański Jarosław 1986 M30
1147 Spułtowski Paweł 1971 M40 Bieg na 6 łap
1148 Pancer Mariusz 1983 M30
1149 Jończyk Konrad 1983 M30 Dell Running Team
1150 Klepacz Grzegorz 1983 M30
1151 Szczepaniak Michał 1975 M40 Razem Trenujemy Sport
1152 Kamińska Sylwia 1988 K30 #chemicalrun
1153 Derewenda Agnieszka 1984 K30
1154 Antoniak Wiesława 1959 K50 MULTIBOND
1155 Fąfara Agnieszka 1979 K30
1156 Baran Sylwia 1979 K30
1157 Kalinowski Janusz 1957 M60
1158 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K30
1159 Kuchowicz Mirosław 1962 M50
1160 Bociąga Paweł 1979 M30 Rodzinna Grupa Rowerowa
1161 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
1162 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS BOGUSZYCE
1163 Prochwicz Tomasz 1987 M30
1164 Firaza Tomasz 1982 M30 Fujitsu running team Łódź
1165 Kopacki Robert 1979 M30
1166 Dychto Michał 1975 M40 Michał, Jola, Janek, Cecylka
1167 Michalak Jacek 1981 M30 CLARIANT / i-Sport
1168 Da Cruze Janine 1989 K20 CLARIANT
1169 Dominiak Mateusz 1989 M20 CLARIANT
1170 Ferreira Tiago 1984 M30 CLARIANT
1171 Da Silva Diego 1987 M30 CLARIANT
1172 Pieczara Łukasz 1979 M30 TME RUNNERS
1173 Bąk Jędrzej 1991 M20 TME Runners
1174 De Araujo Suellen 1989 K20 CLARIANT
1175 De Lima Julia 1992 K20 CLARIANT
1176 Real Leandro 1988 M30 CLARIANT
1177 Sowińska Anita 1973 K40 CLARIANT
1178 Nieto Luis 1990 M20 CLARIANT
1179 Jimenez Pena Gloria 1981 K30 CLARIANT
1180 Manzo Ildelisa 1977 K40 CLARIANT
1181 Cano Brisa 1975 K40 CLARIANT
1182 Żak Joanna 1978 K40 CLARIANT
1183 Piwońska Joanna 1985 K30 CLARIANT
1184 Pastwa Katarzyna 1985 K30 CLARIANT
1185 Błasiak Paweł 1991 M20 CLARIANT
1186 Wawrzyniak Ilona 1983 K30 CLARIANT
1187 Trajano Sheila 1984 K30 CLARIANT
1188 Del Rosario Monica 1981 K30 CLARIANT
1189 Kulawiński Artur 1990 M20 CLARIANT
1190 Ortiz Lorena 1984 K30 CLARIANT
1191 Castaneda Berenice 1989 K20 CLARIANT
1192 Rojas Jose 1991 M20 CLARIANT
1193 Jasieczek-Wojtalik Joanna 1979 K30 CLARIANT
1194 Kapuścińska Agnieszka 1980 K30 CLARIANT
1195 Da Silva Erika 1985 K30 CLARIANT
1196 Rodrigues Stephani 1992 K20 CLARIANT
1197 Aracena Julio Cesar 1981 M30 CLARIANT
1198 Barrio Rodrigo 1987 M30 CLARIANT
1199 Garcia Rodrigo 1991 M20 CLARIANT
1200 Diaz Alvarez Elizabeth 1990 K20 CLARIANT
1201 Ramalho Fellipe 1983 M30 CLARIANT
1202 Campos Adriana 1993 K20 CLARIANT
1203 Carrasco Sergio 1989 M20 CLARIANT
1204 Sworski Roman 1983 M30 Vegan Runners / Vege Runners / VegeVege.pl
1205 Rakowska Dorota 1967 K50
1206 Wosik Jakub 1984 M30
1207 Dembowska-Wosik Iwona 1984 K30
1208 Apolinarzak Justyna 1985 K30 Vege Runners
1209 Rajczak Natalia 1985 K30
1210 Rajczak Michał 1986 M30
1211 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
1212 Lisiński Andrzej 1969 M40
1213 Winkler Izabela 1982 K30 CLARIANT / i-sport
1214 Durkowska Magdalena 1978 K40
1215 Cieślak Krzysztof 1980 M30 Clariant
1216 Durka Wojciech 1948 M60
1217 Durka Anna 1984 K30
1218 Drożdżyński Krzysztof 1969 M40 KB Powstaniec
1219 Grzelak Jacek 1978 M40 KB Powstaniec
1220 Marasek Krzysztof 1980 M30 Rysioteam
1221 Szafraniec Tomasz 1987 M30 Klub Biegowy Powstaniec
1222 Galant Agnieszka 1983 K30
1223 Markiewicz Luiza 1979 K30
1224 Pamplona Pedro 1987 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1225 Krzemiński Jacek 1986 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1226 Krysiak Adam 1987 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1227 Wiankowska Magdalena 1992 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1228 Wiliński Paweł 1980 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1229 Kluska Kamil 1991 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1230 Kowalewska Magdalena 1992 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1231 Taskin Mutlu 1989 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1232 Wieszczak Piotr 1981 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1233 Horodniczy Mariusz 1983 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1234 Rakowska Katarzyna 1990 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1235 Ciszak Martyna 1987 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1236 Dziewanowski Mateusz 1995 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1237 Jankowski Adam 1989 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1238 Kóleczko Kasia 1980 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1239 Comes Mauro 1992 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1240 Polak Joanna 1987 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1241 Mitoraj Kaja 1995 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1242 Janowski Maciej 1993 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1243 Gąsiorowicz Małgorzata 1994 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1244 Grabowski Mikołaj 1988 M30 Vege Runners
1245 Machnicka Joanna 1995 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1246 Sandoval Cesar 1986 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1247 Koźma Nina 1988 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1248 Garcia-Alvarado Gerardo 1982 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1249 Zarzycka Karolina 1988 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1250 Wesołowska Paulina 1979 K30
1251 Borowska Joanna 1989 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1252 rossi anna 1990 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1253 Grodecki Przemysław 1968 M50 SNS FOODS TRI
1254 Petrykowski Krzysztof 1994 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1255 Kurjata Bartłomiej 1983 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1256 Mikołajczyk Agnieszka 1985 K30
1257 Grabowiecki Krzysztof 1992 M20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1258 Młynarska Paulina 1988 K30
1259 Kmiecik Łukasz 1984 M30 Razem Trenujemy Sport
1260 Fazenda Cindy 1987 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1261 Kanwiszer Aneta 1991 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1262 Grzelewska Justyna 1990 K20 COKO WERK
1263 Murawski Paweł 1975 M40 COKO WERK
1264 Kowalski Jarosław 1974 M40
1265 Spułtowski Adam 1999 M16 Bieg na 6 łap
1266 Lewandowski Igor 1989 M20 IGISPORT.fizjoterapia
1267 Woszczek Michał 1977 M40 Meridian
1268 Konecki Kamil 1990 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1269 Młodziński Robert 1977 M40 -
1270 Kłys Robert 1975 M40
1271 Grodecki Michał 1993 M20
1272 Regulski Sebastian 1982 M30
1273 Pobiega Sławomir 1988 M30 9 ŁBOT
1274 Supeł Łukasz 1985 M30 Nordea Runners
1275 Jeżyna Marcin 1987 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1276 Knobloch Katarzyna 1992 K20 Flintensive
1277 Kaczmarek Monika 1990 K20 Aspol FV
1278 Bińkowski Bartek 1980 M30
1279 KACZYŃSKI sebastian 1982 M30 flintensive running
1280 Witkowski Milosz 1978 M40 Szalone jeże
1281 Ruzicki Marcin 1977 M40
1282 Makowska Anna 1978 K40 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
1283 Makowski Robert 1978 M40 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
1284 Fratczak Wiola 1981 K30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1285 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
1286 Bieńkowski Michał 1981 M30 Dzik Komando
1287 MARKIEWICZ ANDRZEJ 1959 M50 RĄCZE ŻÓŁWIE
1288 Strauta Sanita 1989 K20 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
1289 Zawitowski Michal 1986 M30 Harman Running Team
1290 Dzikorski Piotr 1978 M40 Harman Running Team
1291 Michalski Mariusz 1980 M30 EVErRUN
1292 Kaczyński Jacek 1972 M40
1293 Rokicka Paulina 1984 K30 Wataha - łączy nas bieganie
1294 Łukaszewski Maciej 1980 M30
1295 Pieczykolan Kamil 1981 M30
1296 Broncel Miłosz 2001 M16
1297 Dybaś Edyta 1981 K30 klub biegacza accenture
1298 Alegiani Cristiano 1974 M40 Klub Biegacza Accenture
1299 Papierak Mateusz 1987 M30 Morena Czołowa
1300 Romaldowska Bogusia 1960 K50 TRIATHLON RAWA
1301 Kumanowski Piotr 1980 M30 Rawa Tim Zawsze Slim
1302 Gałązka Cezary 1968 M50
1303 PIETRZAK MICHAŁ 1982 M30
2003 Tyluś Klaudia 1996 K20 Bieging Team Zelów
2004 Tyńska - Sitek Ola 1980 K30 Husaria Race Team
2005 OlAS Piotr 1993 M20 Husaria Race Team

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni