z

Łódź

Listy startowe

Bieg 4

14.01.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Sowik Wojciech 1996 M20 MLUKS Rawa
2 Kopaczewski Paweł 1990 M20 Time4S
4 Józefowicz Patryk 1989 M20 TRUCHT.COM
5 Jasiński Witold 1994 M20 TRUCHT.COM
6 Stefankiewicz Jakub 1989 M20 trucht.com
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 inessport.pl
11 Kaczmarek Monika 1989 K20 AsicsFrontRunner Polska
12 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM
16 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
18 Strzałka Joanna 1988 K20
20 KLAPENDA MARIUSZ 1974 M40
22 Trzewikowska Paulina 1983 K30
23 Felcenloben Robert 1979 M30 RAJSPORT ACTIVE TEAM SIERADZ
24 Tułacz Jakub 1981 M30
25 Ociesielska Izabela 1970 K40
26 Pietrusiński Robert 1962 M50
27 Cichosz Maciej 1980 M30 Biegam PoLesie
28 Toboła Grzegorz 1975 M40 MAG Team
29 Straszyńska Monika 1988 K20
30 izydorczyk daniel 1983 M30
31 Rudziński Michał 1978 M30
32 Lisiecki Arkadiusz 1986 M30 SRTG Łódź
33 Ledwoń Karolina 1985 K30
34 Kałużny Rafał 1986 M30 Retkinia Run
35 gorzeń mariusz 1974 M40
36 Szczepaniak Michał 1975 M40 EVErRUN
37 Pancer Mariusz 1983 M30
38 Antosik Zbigniew 1962 M50 Rawa Tim Zawsze Slim
39 Kielnierowski Paweł 1976 M40 RunningLab
40 Gąsiorwski Tomasz 1971 M40
41 Głowacki Mateusz 1981 M30
42 Więckowski Marcin 1985 M30 AGB TORFY
43 Pietrzyk Justyna 1981 K30
44 Winiarski Maciej 1987 M30 SRTG Łódź
45 Sterczewska Agnieszka 1978 K30
46 Guzek Wojciech 1983 M30
47 WIECHA MARIUSZ 1969 M40
48 WIECHA Małgorzata 1970 K40
49 Wiecha Dominika 1998 K16 Orientuś Łódź
50 Masierek Piotr 1983 M30 TRUCHT.COM
51 Antoniak Wiesława 1959 K50 MULTIBOND
52 Piekutowski Ireneusz 1993 M20
53 Kamiński Mariusz 1988 M20
54 Świątczak Adam 1969 M40
55 Nastarowicz-Tułacz Gosia 1980 K30
57 brzeski rafał 1990 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
58 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
59 Mędrek Sara 1999 K16
60 IMIŃSKI CEZARY 1968 M40 Parkrun Łódź
61 Kubiak Agnieszka 1976 K40 KP Run Pietrzyk Running Team
62 Zielińska Agnieszka 1970 K40
64 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
65 Sawka Iwona 1986 K30
66 Mokracka Oliwia 1973 K40 Cieniasy Running Team
67 Mokracki Adam 1973 M40 Cieniasy Running Team
68 Pietrakiewicz Michał 1987 M30 CNBA
69 Gonciarek Katarzyna 1969 K40 Pietrzyk Running Team
71 Wierzbicka Marta 1988 K20
73 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40
74 Wojtaszek Piotr 1984 M30 Biegam PoLesie
75 Borwin Jan 1988 M20
76 Pruchniewska Aleksandra 1984 K30
78 Cieślak Krzysztof 1980 M30
79 Chudzik Mateusz 1979 M30 Chudzik i Wspólnicy
80 Zinabold Dominika 1992 K20
82 Rapacka Magdalena 2000 K16 Pietrzyk Running Team
83 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
84 Michniewska Edyta 1985 K30 Pietrzyk Running Team
85 Rapacka Renata 1977 K40 Pietrzyk Running Team
86 EJZERT Magdalena 1974 K40
87 EJZERT MICHAŁ 1975 M40
88 Bujacz Marta 1985 K30 Fujitsu Running Team Łódź
89 Zjawiona Agnieszka 1971 K40
90 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony
91 Durkowska Magdalena 1978 K30
92 Krawczyk Piotr 1974 M40 Gillette RUN
95 Wiecha Marcin 1993 M20
97 Kacprzak SŁAWEK 1975 M40 PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
98 KOWALSKI ŁUKASZ 1980 M30
100 Tabor Diana 1991 K20
101 Grodecka Dorota 1980 K30 DRUŻYNA CYBORGA
103 Sut Rafał 1978 M30
104 Zugaj Aleksandra 1988 K20
105 Czajkowska Nina 1980 K30
107 Granecki Marek 1976 M40
109 Pietraszek Agnieszka 1986 K30 BIEGAM NAJLEPIEJ
110 Sobiesiak Tomasz 1982 M30 Rysie
111 Sońta-Sobiesiak Katarzyna 1984 K30 Rysie
112 Reszke Ewelina 1990 K20
113 Kmieciak Krzysztof 1981 M30
114 Barburski Marcin 1977 M40 Rodzinna Grupa Rowerowa
116 Kmin Krzysztof 1990 M20
117 kaczmarek malgorzata 1976 K40
118 Wójtowski Marcin 1975 M40
120 Jastrząbek Konrad 1981 M30 EVErRUN
121 Jastrząbek Mariusz 1977 M40
124 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
125 Łuczak Paweł 1970 M40
126 Soszyński Robert 1985 M30
127 Piliszek Mariusz 1979 M30
128 Krajewska-Piliszek Iwonka 1981 K30
129 Galoch Paulina 1988 K20
130 Nowakowski Piotr 1983 M30
131 Bieńkowska Ewa 1977 K40
132 Łęgocki Marcin 1989 M20 Pietrzyk Running Team
133 Galant Agnieszka 1983 K30 SBRT Moc Energia Endorfina
134 Kołodziejak Ewelina 1983 K30
135 Kotynia Krzysztof 1967 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
136 Kordelas Grzegorz 1950 M60 Łódź Running Team
137 antczak dorota 1973 K40 B/S/H/łódź running team
138 Małachowski Marek 1973 M40
139 Szadkowski Adrian 1989 M20
140 Kotlicka-Pieńkos Anna 1981 K30
141 Błaszczyk Bartłomiej 1985 M30 Super TEAM
142 Supeł Łukasz 1985 M30 Nordea Runners
143 Szaflik Krzysztof 1989 M20 Nordea Runners
145 Stelmach Michał 1982 M30
146 Stelmach Marta 1982 K30
147 Szczepaniak Marcel 1990 M20 Nordea NOC Runners
148 Kłosowski Michał 1989 M20 Nordea Runners
149 Gierowski Mateusz 1991 M20 Nordea Runners
150 Górecki Mateusz 1995 M20 Nordea NOC Runners
151 Ogłoziński Michał 1992 M20 Nordea Runners
152 Weder Jan 1987 M30 Nordea Runners
153 Kabat Marcin 1991 M20 Nordea Runners
154 Pejski Marcin 1986 M30 NORDEA RUNNERS
155 Kawczyńska Olga 1991 K20 Nordea Runners
156 Łukasik Łukasz 1979 M30 Razem Trenujemy Sport
157 Tomczyk Dorota 1969 K40
158 JACHOWICZ Robert 1986 M30
159 korpacki robert 1975 M40
160 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF 1961 M50 ITAKA STUDIO FILM
163 Łaski Kamil 1992 M20
164 Dębicka Dorota 1971 K40
165 Krawczyk Łukasz 1988 M20
166 SZUBIELSKI PIOTR 1978 M30 SRTG ŁÓDŹ
167 Gradzik Beata 1976 K40
168 Hołówka Karolina 1987 K30 Nordea Runners
169 Wlaźlak Radosław 1993 M20
170 Bielasiak-Stachowiak Joanna 1971 K40 NORDEA Runners
171 Lange Andrzej 1969 M40
172 Sawczyk Piotr 1984 M30
173 Kucejko Tomasz 1987 M30
176 Mówiński Michał 1973 M40 NightRunners
177 Pusz Bartosz 1985 M30 Turbo Zajebiste Ziomy
178 Peruga - Pusz Ewa 1985 K30
181 Picz Monika 1991 K20
184 RAJCA AGNIESZKA 1972 K40
185 Rajca Julia 1999 K16
186 Ligenza Jakub 1983 M30 Nordea Runners
187 Jankowski Adam 1989 M20 PHILIPS RUNNING TEAM
188 Kluska Kamil 1991 M20 PHILIPS RUNNING TEAM
189 Kantorski Krzysztof 1987 M30 Nordea Runners
191 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
192 REDZYNIA JANUSZ 1953 M60 RYSIOTEAM
193 Krumov Krum 1981 M30
196 Karaś Witold 1968 M40 RYSIOTEAM
197 Karaś Aleksandra 1962 K50 RYSIOTEAM
198 Kłosińska-Picz Karolina 1969 K40
199 Trzcinka Michał 1983 M30 Super TEAM
201 Horodniczy Mariusz 1983 M30 PHILIPS RUNNING TEAM
202 Wiliński Paweł 1980 M30 PHILIPS RUNNING TEAM
204 Kolasiński Tomek 1975 M40
205 Szmytkowski Bartosz 1984 M30
207 Tomas Patrycja 1981 K30 Nordea NOC Runners
208 Majchrzak Łukasz 1991 M20 Pietrzyk Running Team
209 Maciejewska Ewa 1971 K40 M-Team
213 Kołudzki Piotr 1982 M30 RYSIE
214 Nowicki Jacek 1989 M20
217 Pietruszewska Ewa 1988 K20 RYSIOTEAM/Nordea Runners
218 Szymczak Dominik 1986 M30 Nordea Runners
219 Zarzycka Karolina 1988 K20 PHILIPS RUNNING TEAM
220 Adamiak Justyna 1989 K20 RYSIE
222 Marasek Krzysztof 1980 M30
223 Stefaniak Grzegorz 1978 M30 K.S. Triathlon Rawa
224 Łajszczak Wioleta 1988 K20 Klub Sportowy Triathlon Rawa
226 Piotrowski Jacek 1972 M40
227 Pilarski Piotr 1989 M20
228 Nowastowska Małgorzata 1987 K30
229 Zalasa Wojciech 1968 M40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
230 Izdebski Paweł 1967 M50
231 Bandel Adam 1985 M30
237 Rosiak Piotr 1976 M40 RYSIOTEAM / Asseco Active Team
241 Wąsicki Artur 1963 M50
245 Komarova Uliana 1995 K20
292 Wojnicki Łukasz 1990 M20 Time4S
293 Weszka Marcin 1988 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
294 Starzycka-Weszka Klaudia 1992 K20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
297 Madej Elżbieta 1960 K50 xx
299 Romaldowska Bogusia 1960 K50 TRIATHLON RAWA
306 OMAKOWSKI JAROSŁAW 1980 M30
311 Kamińska Sylwia 1988 K20
312 Strapagiel Andrzej 1986 M30 Nordea Runners
317 Kapuścińska Anna 1952 K60
321 Dudek Mirosław 1987 M30
324 Łaszczuk Iza 1983 K30
325 Pabjanek Sandra 1984 K30
326 Grabowski Sebastian 1976 M40 Sklep Biegacza Łódź
332 Wiaderny Damian 1992 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
334 Zawadzka Elżbieta 1976 K40 Vision3DStudio
340 Wojtczak Mariusz 1975 M40 -
341 Radczyc Maciej 1979 M30 GEOMAX
351 Goszczyńska Janina 1949 K60 RYSIOTEAM
363 Witman Iwona 1965 K50 RYSIOTEAM
369 Witman Tomasz 1964 M50 RYSIOTEAM
370 Kowalska Natalia 2000 K16 TIME4S
373 Woźnicki Maciek 1980 M30 Running Sucks / parkrun Łódź
386 Zaremba Maciej 1981 M30
390 Makowski Kazimierz 1952 M60
1001 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
1002 Budziewski Przemysław 1975 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1003 Kasprzak Rafał 1975 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1004 Kmieciak Piotr 1984 M30 WORLD360.PL
1005 Sobala Bartosz 1992 M20 Fujitsu Running Team Łódź
1006 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
1007 Taroń Dominik 1974 M40
1008 Wiosna Jarosław 1993 M20
1009 Kijewska Agnieszka 1978 K30 Strefa Rowerowa Brzeziny
1010 Leszko Tomasz 1979 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1011 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
1012 Skowrońska Maja 1989 K20 Craftware Running Team
1013 Więckowski Kamil 1983 M30
1014 Zakrzewski Piotr 1983 M30
1015 Kowalski Bartłomiej 1989 M20 KB Arkadia Łódzka MK
1016 Maszewska-Wach Mariola 1982 K30 Rawa Tim Zawsze Slim
1017 Kalista Jacek 1979 M30 mBank
1018 Dziekoński Krzysztof 1976 M40 KrejzoleTim
1019 Kozłowski Przemek 1983 M30
1020 Micor Jolanta 1992 K20 UMED ŁÓDŹ
1021 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
1022 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
1023 Stańczyk Dominik 1982 M30
1024 Bereska Artur 1981 M30
1025 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K30 familyrepublic.pl
1026 Żółtowski Tomasz 1974 M40
1027 Woźniakowska Anna 1978 K30
1028 Tomaszewska Izabela 1982 K30
1029 Czyżewski Bartłomiej 1988 M20
1030 Kłys Robert 1975 M40
1031 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
1032 Osyda Sylwia 1986 K30
1033 Osyda Maciej 1986 M30
1034 Rojewski Paweł 1987 M30
1035 Budner Robert 1976 M40 EVERRUN
1036 Młynarska Paulina 1988 K20
1037 Grabarz Przemyslaw 1987 M30
1038 Szymala Tomasz 1979 M30 parkrun Łódź
1039 Bociąga Paweł 1979 M30
1040 Konecki Kamil 1990 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1041 Zabłocki Wojtek 1976 M40
1042 DYBOWSKA MAŁGORZATA 1974 K40
1043 Pierzchała Magdalena 1999 K16 LKS Koluszki
1044 Michalak Jacek 1981 M30 JOHN MARTEN'S CREW
1045 Bardzel Justyna 1983 K30
1046 WIKTOROWSKA ANNA 1981 K30
1047 Lara Natalia 1989 K20 kalinowa.pl
1048 Spułtowski Paweł 1971 M40 Bieg na 6 łap
1049 Spułtowska Joanna 1972 K40 Bieg na 6 łap
1050 Ruzicki Marcin 1977 M40
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #blogerzybiegają
1052 Grodecki Przemysław 1968 M40 SNS FOODS TRI
1053 Bienias Paulina 1992 K20
1054 Białecka Sylwia 1973 K40 BiegamPolesie
1055 Zduńczyk Paulina 1986 K30
1056 Grabowicz Szymon 1977 M40 Rytm
1057 Liwiński Andrzej 1987 M30 1on1
1058 Rabenda Jarek 1969 M40
1059 Zapart Przemysław 1985 M30
1060 zaręba rafał 1984 M30 Fujitsu Running Team Łódź
1061 Firaza Jacek 1976 M40 Dzik Komando
1062 Sadowska-Pyrkosz Dorota 1971 K40
1063 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30
1064 Kamiński Łukasz 1981 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1065 Pawłowska-Hadrysiak Emilia 1983 K30
1066 Kizeweter Kamil 1991 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1067 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
1068 Krajewska Katarzyna 1978 K30
1069 Galant Waldemar 1977 M40
1070 Krych Robert 1970 M40
1071 Hadrysiak Adam 1982 M30 NAPIERACZE
1072 Figlus Mariusz 1985 M30 mBank
1073 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K30
1074 Matyszczuk Mariusz 1982 M30 mBank
1075 Różycki Grzegorz 1988 M20
1076 Pokryszka Wojciech 1992 M20 Kombo Kurczaki
1077 Umińska Aleksandra 1988 K20 SRTG Łódź
1078 Krupiński Marcin 1980 M30 Łódzki Klub Wysokogórski
1079 Ciechański Adam 1968 M40 BUICH
1080 Firaza Łukasz 1982 M30 Napieracze
1081 Lipiejko Michał 1990 M20
1082 Krone Jacek 1972 M40 Krotoski-Cichy Łódź
1083 Popławski Mariusz 1979 M30 VOLKSWAGEN BURSIAK
1084 Świeszczak Tomasz 1985 M30 KROTOSKI-CICHY ŁÓDŹ
1085 Ossowska Magdalena 1980 K30 Smashing Pąpkins
1086 Cota Grzegorz 1992 M20
1087 Filipowska Agata 1998 K16 Team Kopeć
1088 Wnuk Eliza 1997 K20
1089 Jasnos Tomasz 1957 M60
1090 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
1091 Puchowski Jan 1995 M20
1092 GOSZCZYŃSKI RADOSŁAW 1976 M40 KROTOSKI - CICHY ŁÓDŹ
1093 Trocha Wojciech 1988 M20
1094 Janiszewski Sławomir 1975 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1095 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M30 Szakale Bałut Łódź
1096 Tomczyk Antoni 1950 M60 LKS Koluszki
1097 Antosiak Anna 1980 K30 KB Spartakus Bełchatów
1098 Łukaszewski Maciej 1980 M30
1099 Jarosz Grzegorz 1969 M40
1100 Klepacz Karolina 1983 K30
1101 Batorek Bogdan 1977 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1102 Woźniak Adam 1991 M20
1103 Cieślik Jacek 1975 M40 FLEX
1104 Szubielski Marcin 1993 M20 ATLAS RUNNING TEAM
1105 Włostek Jakub 1995 M20
1106 SZWEBS Wioletta 1976 K40
1107 Durka Anna 1984 K30
1108 Durka Wojciech 1948 M60
1109 Ławicki Michał 1974 M40
1110 Tułacz Jan 1979 M30
1111 Goździk Adrian 1988 M20 Osnowa Run
1112 Olszówka Aleksandra 1980 K30
1113 Wawrzos Rafał 1988 M20 Osnowa Run
1114 Pietrzak Jan 2001 M16
1115 Pietrzak Piotr 1969 M40
1116 Gącik Radosław 1984 M30
1117 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
1118 Boniecki Dariusz 1981 M30
1119 Grzyb Dorian 1989 M20 Rawa Tim Zawsze Slim
1120 Pepłoński Mariusz 1980 M30 Gillette RUN
1121 Klepacz Grzegorz 1983 M30
1122 Rzeźnicki Karol 1966 M50 UKS Praussa
1123 Gogolczyk Michał 1978 M30 SuperTeam
1124 Kaźmierczak Barbara 1985 K30
1125 Cichy Roman 1980 M30
1126 Andrzejczak Tomasz 1980 M30 Korona Pabianice
1127 Kacprzak Radosław 1975 M40 EVErRUN
1128 Bernaciak Paweł 1967 M50 Paramedica
1129 Kowalewski Dominik 1975 M40 Szakale Bałut Łódź
1130 Myck Bogna 1972 K40 SP 113
1131 Ignaczak Artur 1977 M40
1132 Pećka Agnieszka 1988 K20
1133 Krawczyk Michał 1986 M30 RYSIE
1134 Wysocka Agnieszka 1981 K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1135 Zarychta Agata 1969 K40
1136 Prasal Artur 1975 M40
1137 Kumanowski Piotr 1980 M30 Rawa Tim Zawsze Slim
1138 Socha Marek 1971 M40
1139 Kowalczyk Grzegorz 1989 M20
1140 Stasiak Kamila 1987 K30
1141 Brycht Tomasz 1964 M50
1142 Brycht Bożena 1963 K50
1143 Nejmant Damian 1989 M20
1144 wąsik marcin 1979 M30 Fujitsu Running Team Łódź
1145 Juźwicki Stanisław 1981 M30
1146 Wesołowska Paulina 1979 K30
1147 Dziekońska Agnieszka 1976 K40 KrejzoleTim
1148 Kaźmierczak Łukasz 1982 M30 SP Bratoszewice
1149 Wróblewska Izabela 1976 K40 mBank
1150 Spruch Andrzej 1958 M50
1151 SULIŃSKA EWA 1959 K50
1152 Bierzyński Marcin 1985 M30 Napieracze
1153 LISKE DOROTA 1973 K40
1154 Pałczyński Piotr 1983 M30
1155 Jastrzembski Piotr 1975 M40 Rossbiegani
1156 Cieślak Piotr 1976 M40
1157 Firaza Tomasz 1982 M30 Fujitsu running team Łódź
1158 Nita Michał 1988 M20
1159 Gawron Adam 1975 M40
1160 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
1161 Jagiełło Łukasz 1987 M30 Razem Trenujemy Sport
1162 Wierzchoń Michał 1974 M40 Super TEAM
1163 Czerski Krzysztof 1980 M30
1164 Szymański Michał 1985 M30
1165 Nejmant Rafał 1991 M20
1166 Paluch Kamil 1991 M20
1167 Skowroński Dariusz 1978 M30
1168 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 Epoka Nordica Łódź
1169 Jaranowski Arkadiusz 1970 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1170 Nowakowski Krzysztof 1972 M40
1171 Wielec Monika 1980 K30 LUZAKINA FANTAZJI
1172 Zieliński Maciej 1985 M30 -
1173 BLADOWSKI Zdzisław 1946 M60 Epoka Nordica Łódź
1174 Zajfert Adam 1990 M20 Krotoski-Cichy Łódź
1175 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
1176 Popielarczyk Monika 1978 K30 Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok
1177 Kobalczyk Marcin 1972 M40
1178 Klimczak Alicja 1958 K50
1179 Pożarlik Wojciech 1990 M20 LUKS Dwójka Stryków
1180 Pieczara Łukasz 1979 M30 TME RUNNERS
1181 Bąk Jędrzej 1991 M20 TME Runners
1182 Niewiarowski Jarosław 1979 M30 Biegiem po Piwo
1183 Drożdżyński Krzysztof 1969 M40 KB Powstaniec Dobra
1184 Szmerka Mariusz 1973 M40 Orange Polska
1185 Kaczmarczyk Daniel 1978 M30 Gillette RUN
1186 Tutak Magdalena 1992 K20
1187 Sarna Szymon 1973 M40
1188 Derewenda Agnieszka 1984 K30
1189 Pastwińska Justyna 1989 K20 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
1190 Praszałek Magdalena 1973 K40
1191 Spułtowski Adam 1999 M16 Bieg na 6 łap
1192 MARKIEWICZ ANDRZEJ 1959 M50 RĄCZE ŻÓŁWIE
1193 ALBRECHT ŁUKASZ 1980 M30
1194 Juchnowicz Bożena 1968 K40
1195 Puzio Tomasz 1987 M30
1196 Trocińska Katarzyna 1978 K30 RYSIOTEAM
1197 Lewy Adam 1985 M30 Nordea Runners
1198 Klepacz Agata 1990 K20
1199 Wara-Wąsowski Maciej 1969 M40
1200 Telążka Bartosz 2001 M16
1201 Wojtasik Paweł 1955 M60 RYSIOTEAM
1202 Papierak Mateusz 1987 M30 Morena Czołowa
1203 Harężlak Krzysztof 1976 M40 AGB Torfy
1204 Ciechański Adam 1996 M20 TRUCHT.COM
1205 Grzyb Konrad 1990 M20 RYSIOTEAM/Morena Czołowa
1206 Lachowski Robert 1985 M30
1207 Marciniak Tomasz 1978 M30 ZDROWESTOPKI.PL
1208 Szczególski Sebastian 1989 M20 Morena Czołowa
1209 Łaski Krzysztof 1964 M50 Biegiem po piwo
1210 Młodziński Robert 1977 M40 -
1211 Huchler-Młodzińska Ewa 1977 K40
1212 Pawluk Małgosia 1988 K20
1213 Lewandowski Igor 1989 M20 K.S Celironman
1214 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS BOGUSZYCE
1215 Michalski Mariusz 1980 M30 MG17 Kenya Express
1216 Rajczak Natalia 1985 K30
1217 Łęcki Paweł 1989 M20 ŻYR. A. F. A. Żyrardów
1218 Walas Renata 1975 K40 Krotoski Cichy Łódź
1219 Walicki Paweł 1998 M16 Only you
1220 Kiełbasa Łukasz 1981 M30
1221 JABŁOŃSKI PAWEŁ 1979 M30
1222 Rosińska Katarzyna 1960 K50
1223 Grzelak Jacek 1978 M30
1224 Zagdańska Małgorzata 1979 K30
1225 Frieze Tatiana 1978 K30
1226 Garcia-Alvarado Gerardo 1982 M30 PHILIPS RUNNING TEAM
1227 Knapkiewicz Marta 1995 K20 PHILIPS RUNNING TEAM
1228 Krzemiński Jacek 1986 M30 PHILIPS RUNNING TEAM
1229 Koźma Nina 1988 K20 PHILIPS RUNNING TEAM
1230 Zarychta Radosław 1969 M40
1231 Szulc Paweł 1990 M20 PHILIPS RUNNING TEAM
1232 Kuberska Justyna 1989 K20