z

Łódź

Listy startowe

Bieg 5

06.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Petrusiewicz Grzegorz 1996 M20 AZS Łódź
4 Kopaczewski Paweł 1990 M30 TIME4S
5 Pietrzyk Krzysztof 1979 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
6 Drab Szymon 1988 M30 Szakale Bałut Łódź
7 Sowik Wojciech 1996 M20 PwC Łódź!
8 Prykowski Tomasz 1994 M20 Podhalańskie Dziki - Gorący Potok Team / Trucht.com
9 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
11 Kaczmarek Monika 1989 K30 AsicsFrontRunner Polska/ trucht.com
15 Wiecha Dominika 1998 K20 UKS Orientuś Łódź
16 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
17 Konarczak Kacper 1991 M30 Celironman
18 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
19 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
20 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
21 Fąfara Agnieszka 1979 K40
22 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z Asseco BS
23 Lara Natalia 1989 K30 Warriors Łódź
24 Trzciński Paweł 1975 M40 brak
25 Andrzejczak Tomasz 1980 M40 Korona Pabianice
26 Pepłoński Mariusz 1980 M40 Gillette RUN
27 KOWALSKI ROBERT 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
28 Wojtczak Dominik 1988 M30 Morena Czołowa
29 Żółtowski Tomasz 1974 M40
30 Olszewski Jan 2002 M16 #zaliniąmetyteam
31 Kuczkowski Andrzej 1994 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
32 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M30 Czarne Zastępy
33 Krawczyk Piotr 1974 M40 Gillette RUN
34 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 1978 M40 Gillette Run
35 Jagiełło Grzegorz 1970 M50
36 Goździk Adrian 1988 M30 Osnowa Run
37 Łukasik Mariusz 1979 M40
38 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
39 Janiszewski Maciej 1972 M40 Klub Biegacza Provident
40 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K40
41 Bińczyk Tomasz 1976 M40 Uwolnij Energię
42 Fisiak Patryk 1985 M30
43 Pietrzak Piotr 1969 M50
44 Kacprzak Radosław 1975 M40 Klub Biegacza Provident
45 Augustowska Monika 1981 K40
46 GROCHOLEWICZ MARIUSZ 1974 M40
47 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
48 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
49 Wojtera Grzegorz 1982 M30
50 Krych Robert 1970 M50
51 Staniaszek Damian 1986 M30 Dastan Running Team
52 Kuchta Monika 1979 K40 Biegnięte Laski
53 Makowska Anna 1978 K40
54 Makowski Robert 1978 M40
55 Paśnik Jarosław 1966 M50
56 Paśnik Renata 1970 K50
57 Struszczak Krzysztof 1969 M50
58 Kruszewski Andrzej 1978 M40
59 Bujakowski Łukasz 1983 M30 Do Roboty
60 Robaszek Kamil 1991 M30 Do Roboty
61 Grabski Adrian 1985 M30
62 Piotrowski Damian 1993 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
63 Petrykowski Sebastian 1981 M40 Cauchy Team
64 Młynarska Paulina 1988 K30
65 Sajduda Stanisław 1963 M50
66 Lebioda Marta 1991 K30 Morena Czołowa
67 Szymański Michał 1985 M30 Łódź Run Crew/JAKOteam
68 Szymczak Dominik 1986 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
69 Szpak Marcin 1979 M40
70 Bąk Sebastian 2005 M16
71 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossmann
72 Gogolczyk Michał 1978 M40 SuperTeam
73 Łojek Arkadiusz 1984 M30
74 Nita Michał 1988 M30
75 Dworniak-Pryca Katarzyna 1981 K40
76 Lesińska Adrianna 1994 K20
77 Różańska Izabela 1977 K40 Uwolnij Energię
78 Micor Jolanta 1992 K20 #happyrunners
79 Derendarz Paweł 1987 M30
80 Miziała Piotr 1983 M30
81 Firaza Tomasz 1982 M30
82 Lubieniecki Kamil 1988 M30 Jagoda Running Team
83 Zieliński Maciej 1985 M30 -
84 Retkowski Jarek 1986 M30 Anna Retkowska Kosmetologia Estetyczna
85 Szuptarski Arkadiusz 1975 M40
86 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
87 Sobczak Szymon 1996 M20
88 Dampc Bartosz 1985 M30
89 korpacki robert 1975 M40
90 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
91 Kwieciński Michał 1985 M30
92 Gierowski Mateusz 1991 M30
93 Kopacki Robert 1979 M40
94 Kopacka Kamilla 1980 K40
95 Melson Ewa 1963 K50
96 Kalista Jacek 1979 M40 mBank
97 Chmiel Paulina 1985 K30 BEDNARSKI TRI TEAM
98 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
99 Świątczak Adam 1969 M50
100 Godlewski Mateusz 1989 M30 Brak
101 Dychto Jolanta 1976 K40
102 Stolarz Andrzej 1966 M50 Brak
103 Łyjak Mirosław 1957 M60 Brak
104 Janik Aleksandra 1996 K20 Clariant
105 Gryszanowicz Zuzanna 1996 K20 Clariant
106 Jankowska Agata 1984 K30
107 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
108 Chudzik Mateusz 1979 M40 Chudzik i Wspólnicy
109 Trociński Kacper 2003 M16 RYSIOTEAM
110 Gunther Dawid 2003 M16 Razem Trenujemy Sport
111 GALOCH Robert 1972 M40 Sobotnia Grupa Biegowa LZG
112 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
113 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
114 Skowroński Dariusz 1978 M40
115 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
116 Ferreira Rodrigo 1994 M20
117 Grabowski Radosław 1984 M30
118 Rajczak Natalia 1985 K30
119 Zalega Luiza 1972 K40 SGB LZG
120 Zarychta Agata 1969 K50
121 Stasiak Grażyna 1983 K30 FourTriSquad
122 Olszewski Łukasz 1981 M40 Warriors Łódź
123 Zawadzka Beata 1971 K50 AGB TORFY
124 Jackiewicz Joanna 1989 K30 CLARIANT
125 Zarychta Radosław 1969 M50
126 Garcia Rodrigo 1991 M30 CLARIANT
127 najderek maciej 1982 M30 NAJDERKI4
128 Klimczak Alicja 1958 K60
129 Janiszewski Łukasz 2000 M20 Klub Biegacza Provident
130 Mikołajczyk Agnieszka 1985 K30
131 Bąk-Broniecki Patryk 1988 M30 Do Roboty
132 Szwebs Marcin 1974 M40 fb/BiegajaceStatystyki
133 Jakóbczak Magdalena 1997 K20
134 zatorska iza 1980 K40
135 Błasiak Paweł 1991 M30 CLARIANT
136 Calero Darwin 1987 M30 CLARIANT
137 Kardecki Waldemar 1962 M50
138 PODZIŃSKI EDWARD 1961 M60 ORIENTUS
139 Szubielski Marcin 1993 M20 AFTER90
140 Krymarys Jakub 1996 M20
141 Wyrwas Paulina 1995 K20
142 Grams Krzysztof 1981 M40 RYSIOTEAM
143 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
144 Kozak Wojciech 1994 M20
145 Socha Marcin 1983 M30 ***** ***
146 Nowacki Tomasz 1978 M40 Flintensive Running
147 Trębska Natalia 1994 K20
148 Dudziński Piotr 1987 M30 Razem Trenujemy Sport
149 Mikulska Agnieszka 1975 K40 Razem Trenujemy Sport
150 Sakowski Maciej 1973 M40
151 Szafraniec Tomasz 1987 M30 Klub Biegowy Powstaniec
152 Karauda Konrad 1989 M30 SOON.pl
153 Wiecha Marcin 1993 M20
154 Lisiecki Piotr 1990 M30
155 Maj Dariusz 1965 M50
156 Kowalska Małgorzata 1984 K30
157 Cebula Paweł 1977 M40 iTechArt
158 Pasiak Katarzyna 1982 K30
159 Pasiak Robert 1979 M40
160 Kuczyńska Rozalia 2005 K16 Monar Ozorkow
161 Pastusiak Radosław 1972 M40
162 KWAŚNIEWSKI HENRYK 1954 M60 brak
163 Rura Marcin 1990 M30 Hernik Team
164 Nowak Mateusz 1999 M20
165 Błasiak Jacek 1993 M20 Rossbiegani
166 Jerzewski Leszek Wojtek 1967 M50
167 Kmin Krzysztof 1990 M30
168 Wiśniewska Justyna 1990 K30 Nordea Runners
169 Wasiela Weronika 1991 K30
170 Łaski Radosław 1983 M30 Nordea Runners/FourTriSquad
171 Ogłoza Adrian 1992 M20 Nordea Runners
172 Kowalczyk Magda 1985 K30 Warriors Łódź
173 Kwaśniak Emil 1987 M30 Warriors Łódź
174 Dzieniszewska Anna 1981 K40
175 STROŃSKI ARTUR 1978 M40 Gospodarstwo Rolne Stronga
176 Galant Łukasz 1992 M20
177 Olczak Mariusz 1976 M40 Razem Trenujemy Sport
178 Zugaj Aleksandra 1988 K30
179 Marasek Krzysztof 1980 M40 RYSIOTEAM
180 Frontczak Artur 1977 M40
181 Potocki Michał 1980 M40 Szlachetne Leniuchy
182 cyganek mateusz 1987 M30
183 Bartczak Aneta 1986 K30
184 Dzikorski Piotr 1978 M40
185 Metrycki Jacek 1976 M40 Biegacz Nowosolna
186 Kabat Marcin 1991 M30 Nordea Runners
187 Knobloch Katarzyna 1992 K20
188 Chrabąszcz Patryk 1993 M20
189 Chmiel Andrzej 1956 M60 Bednarski Tri Team
190 Olszewska Joanna 1993 K20
191 BLADOWSKI Zdzisław 1946 M60 EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
192 Horodniczy Mariusz 1983 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
193 Ziemianski Adam 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
194 Kabziński Marek 1988 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
195 Jagoda-Szymczak Anna 1981 K40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
196 Szcześniewicz Paulina 1986 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
197 Tomala Manuela 1989 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
198 Dziewanowski Mateusz 1995 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
199 Samperio Roger 1984 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
200 Bajerski Kamil 1995 M20
201 Cieslak Krzysztof 1980 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
202 Wlaźlak Michał 1986 M30
203 Di Risio Stefano 1979 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
204 Jeżyna Marcin 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
205 Krzemiński Jacek 1986 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
206 Ryniecka Joanna 1977 K40
207 Wiliński Paweł 1980 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
208 Matera Stanisław 1983 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
209 Mitoraj Kaja 1995 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
210 Dziakońska Małgorzata 1971 K50 RYSIOTEAM
211 Mouadh Mejbri 1995 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
212 Frymus Emilia 1984 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
213 Rosa Dariusz 1970 M50
214 Kluska Kamil 1991 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
215 Suchocki Robert 1991 M30 Warriors Łódź
216 Matczak Arkadiusz 1987 M30 Nordea Runners
217 Wnuk Eliza 1997 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
218 PIERA ADRIAN 1990 M30 fsociety
219 Wieszczak Piotr 1981 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
220 Mync Angelika 1991 K30 Nordea Runners
221 Nowakowski Piotr 1983 M30 Dzikie Dziki
222 Mundzia Anna 1965 K50
223 Zemlik Nina 1988 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
224 Klosinski Piotr 1981 M40 KB-adwokaci.pl
225 Żulewski Radosław 1987 M30
226 Klosinska Agata 1981 K40 KB-adwokaci.pl
227 Ogłoziński Michał 1992 M20 Nordea Runners
228 Lachowski Robert 1985 M30 Rossmann
229 Alpuche Israel 1980 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
230 Markiewicz Aneta 1987 K30
231 Górecki Mateusz 1995 M20
232 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K40 VEOLIA ŁÓDŹ
1001 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1002 Ligenza Kamil 1990 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
1003 Łaski Kamil 1992 M20 Rossmann
1004 Dolewski Adrian 1988 M30 Warriors Łódź
1005 Kociak Anna 1978 K40 Łódź Kocha Sport
1006 OCHOCKA Ewa 1978 K40 Biegnięte Laski
1007 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
1008 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
1010 Poluszyńska Dominika 1994 K20
1011 Szymańska Kinga 1992 K20 Warriors Łódź
1012 Szymański Bartłomiej 1988 M30 Warriors Łódź
1013 Mync Marcin 1986 M30
1014 Wypych Zbigniew 1990 M30 Warriors Łódź
1015 WIECHA Małgorzata 1970 K50
1016 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
1017 SOBAŃSKI Piotr 1975 M40 Klub Biegacza Provident
1018 Tadrowska Martyna 1990 K30
1019 Koziarski Mateusz 1994 M20 LKS KOLUSZKI
1020 Małolepszy Zdzisław 1970 M50 NiktTeam
1021 Tomczyk Dorota 1969 K50
1022 Świderski Józef 1961 M60 AQ Wiring Systems Team
1023 Defratyka Aga 1973 K40
1024 Madej Elżbieta 1960 K60 xx
1025 Kamocka Joanna 1983 K30
1026 Zimińska Joanna 1971 K50 Happyrunners
1027 Izdebski Paweł 1967 M50 Biegacza Provident
1029 Lange Andrzej 1969 M50
1030 Woźniak Tomasz 1987 M30
1031 Marszal Kamil 1986 M30
1033 Błądek Witold 1944 M60 Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź
1034 Wiktorowicz Szymon 1996 M20 Feniks Opoczno
1036 Karowski Marcin 1977 M40
1037 Dębicka Dorota 1971 K50 EVErRUN
1038 Banaś Małgorzata 1986 K30
1039 KARBOWNIK Bogusław 1953 M60 Łódz Kocha Sport
1040 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
1041 Błądek Jolanta 1944 K60 Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź
1042 Sobczak Robert 1982 M30 Jestem Borderline
1044 Stańczyk Szymon 1986 M30
1045 Korczyński Stanisław 1953 M60 Pietrzyk Runing Team
1046 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
1047 Niewczas Robert 1974 M40 Aktywni WG
1048 Dzięgielewska Marta 1983 K30 Matner Running Team
1049 Szplit Agata 1988 K30 Korona Pabianice
1050 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #takijestplan
1053 BANACH IWONA 1981 K40 PIETRZYK RUNNIG TEAM
1054 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 K40 Kobiety W Biegu
1055 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M30 BSH Łódź Running Team
1056 Skonieczna Katarzyna 1985 K30
1057 Skonieczny Jarosław 1985 M30
1058 Ścigalska Oliwia 2000 K20
1059 Ławicki Michał 1974 M40 MEDILAB
1061 Michniewicz ŁUKASZ 1985 M30 Łódź Kocha Sport
1063 Kardas Marzena 1978 K40
1064 Niklewicz Andzelika 1990 K30 @anniklewiczstudio
1065 Kindela Michał 1986 M30
1066 KUJAWSKI ARKADIUSZ 1971 M50 RYSIOTEAM
1067 Wojciechowski Piotr 1989 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
1068 Myśko - Lisowska Mirosława 1974 K40
1069 Stawikowski Dariusz 1973 M40 RYSIOTEAM
1073 Błaszczyk Bartłomiej 1985 M30 Super TEAM
1074 Rogut Katarzyna 1971 K50 AGB TORFY
1075 Liwiński Andrzej 1987 M30
1076 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
1077 Wicińska-Reus Dominika 1979 K40 PGE OBRÓT RUN
1080 Różycki Grzegorz 1988 M30
1081 Jurga Damian 1988 M30 Kutasiarze
1082 Gromek Katarzyna 1971 K50
1083 Żelazny Jan 1989 M30
1084 Chudzik-Warzecha Justyna 1990 K30
1087 Kalska Magdalena 1984 K30
1088 Maciaszczyk pawel 1973 M40 Rysioteam
1090 Kocik Adam 1973 M40 Razem Trenujemy Sport
1094 Książkiewicz Magdalena 1977 K40 RYSIOTEAM
1096 Nowak Ewa 1962 K50 ŁódźRunCrew/JAKOteam
1098 Połowinski Paweł 1989 M30
1099 Połowińska Karolina 1992 K20
1100 Nowacka Katarzyna 1973 K40
1101 Karolak Karina 1993 K20 Rossmann
1102 Hasiura Jędrzej 1997 M20 RYSIOTEAM
1103 Trepka Joanna 1977 K40 Rysiotem
1105 Krebs Marcin 1986 M30 Rajsport Active
1107 kaczmarek malgorzata 1976 K40
1108 Radzikowski Jacek 1996 M20 KEZ.XXIV.LO
1110 Kaczyński Paweł 1978 M40 4U RUN
1112 Leszczyński Mateusz 1984 M30 SWORDS ATHLETICS
1113 Jarosz Dorota 1975 K40
1115 Koziej Michał 1980 M40
1116 Bogus Agnieszka 1969 K50
1117 Hanysz-Worach Paulina 1986 K30 MagicCzarneLove
1118 Bernacik JAcek 1975 M40 WS łódź
1119 Błaszczyk Krzysztof 1978 M40
1120 Błaszczyk Eliza 1977 K40
1121 Sękowska Kinga 1992 K20 EVErRUN
1122 Felisiak Marcin 1977 M40
1125 Staniec Jarosław 1978 M40
1127 Fotek Radosław 1993 M20 Warriors Łódź
1129 Stefanów Krystian 2005 M16 Klub Biegacza Provident
1131 Wojtaszczyk Joanna 1977 K40 Klub Biegacza Provident
1132 Owczarek Jacek 1972 M40 Jack IRON Tri Team
1133 Fijałkowski Piotr 1990 M30
1134 Harlejczyk Patrycja 1973 K40
1135 Sztąber Adam 1986 M30 Pietrzyk Running Team
1136 Koziróg Dagmara 1972 K40
1138 Kocik Arkadiusz 1968 M50
1140 NIEWCZAS Karina 1979 K40
1142 Wójtowski Marcin 1975 M40
1145 Radzikowski Jarosław 1969 M50 run-log.com
1147 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 PIETRZYK RUNNING TEAM
1149 Małachowski Marek 1973 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1150 KLAPENDA MARIUSZ 1974 M40 MARIO TEAM
1151 SAŁADAJCZYK Radosław 1977 M40 AQ Wiring Systems Team
1154 BRYKOWSKA TERESA 1964 K50 ADA TEAM
1156 Piaskowski Andrzej 1972 M40
1157 Janiszewski Sylweriusz 1976 M40
1158 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M60 ŁódźRunCrew/JAKOTeam
1159 Rowiński Paweł 1990 M30
1160 Karaś Witold 1968 M50 RYSIOTEAM
1161 brykowski andrzej 1961 M60 ADA TEAM
1163 Papka Danuta 1984 K30 Łódź Kocha Sport
1164 Jucha Michał 1976 M40 RYSIOTEAM
1165 Sienicki Tomasz 1991 M30 Fizjoterapia Tomasz Sienicki
1166 Koprowski Łukasz 1976 M40 PwC Łódź!
1167 Kwiatkowski Szymon 1983 M30
1168 Zieliński Dawid 2005 M16 Monar Ozorków
1170 Bociański Sebastian 2004 M16 Monar Ozorków
1171 GRABOWSKA ZUZANNA 2005 K16 MONAR OZORKÓW
1174 Rybicki Filip 2004 M16 Monar Ozorków
1175 Okoń Jakub 2004 M16 Monar Ozorków
1181 Obidowski Damian 1976 M40
1182 Krasoń Beata 1993 K20
1183 Soltysiak Adam 1987 M30 Aktywni WG
1184 Bończak Radosław 1975 M40
1185 WÓJCIK Robert 1973 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1192 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 K.S.ULTRA TEAM ŁÓDŹ
1198 Przytarski Michał 1980 M40 ADA TEAM
1199 Grudziński Maciej 1986 M30 WKB Maratończyk/Portofino***
1201 SZCZEPANIAK Robert 1979 M40 RunCrew/JakoTeam
1205 Wiciński Piotr 1980 M40 Stajniak Team
1207 Krajda Mateusz 1992 M20 Bieging Team Zelów
1210 Pytel Leszek 1983 M30
1214 Grabowski Dawid 2004 M16 Monar Ozorkow
1215 PIETRASIAK JANUSZ 1966 M50 RYSIOTEAM
1217 Wróbel Katarzyna 1985 K30
1221 Adamski Adam 2004 M16 LKS Koluszki
1226 Dobrosz Michał 1980 M40 Gillette Run
1229 Kozłowski Przemek 1983 M30 Warriors Łódź
1233 Kowalski Michał 1989 M30
1238 Wirowski Piotr 1955 M60 Buczek Team
1243 Buresz Anna 1987 K30
1250 Maszorek-Szymala Anna 1970 K50 UniLodz
1251 Nowacki Tomasz 1980 M40
1259 Kochanowski Michał 1979 M40
1260 Sulma Tomasz 1982 M30
1262 Szelest Małgorzata 1973 K40
1266 Woźnicki Krzysztof 1988 M30 KUTASIARZE
1271 Sobczak Łukasz 1994 M20
1274 Prochwicz Tomasz 1987 M30
1275 MELNYK SVIATLOSLAV 1993 M20
1286 Janik Marcin 1994 M20
1295 Kozak Mariola 1969 K50
1301 Zdybowicz Cezary 1994 M20
1307 Stachowicz Agnieszka 1981 K40 EkSoc Runners
1308 Graczyk Karolina 1985 K30 Adidas runners warsaw
1309 Góra Patrycja 1988 K30
1310 Stępczyńska Agnieszka 1975 K40
1311 Kurasik Tomasz 1980 M40
1312 Kasprzak Mateusz 1996 M20 OAB
1313 Krycińska Anna 1994 K20
1314 Wojtal Dariusz 1976 M40 FOREST RUNNERS
1315 Komarowski Adam 1993 M20 ZA POLSKĘ
1316 Janosik Ewelina 1985 K30 Saint-Gobain Squad/ Forest Runners
1317 Szyszko Tomasz 1982 M30 MYA - move your ass / Kawaleria Szatana
1318 Nowak Renata 1978 K40
1319 Nowak Hubert 1976 M40
1320 Michalak Jacek 1981 M40 John Martens Crew
1321 Skrzypczak Kamil 1991 M30 KS Dynamic Łódź
1322 Świrgoń Adam 1994 M20 TrenerBiegania.pl
1323 Kazmierczak Marta 1981 K40 Dream Run
1324 Pabich Mariusz 1988 M30 Azymut Pabianice
1325 Znyk Christophe 1983 M30
1326 Pszonak Piotr 1983 M30
1327 Żebracki Wojtek 1987 M30 Ile się mogło tyle się biegło!
1328 Pająk Rafał 1991 M30
1329 Warszawa Karol 1983 M30
1330 CIERPLIKOWSKA IZABELA 1999 K20
1331 GALAS HUBERT 1999 M20
1389 Jankowski Damian 1988 M30
1396 Sobecki Bartłomiej 1980 M40 ines husky team

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni