z

Łódź

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

30.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Kamińska Malwina 1995 K20 z misiem przez świat
4 Lis Tomasz 1994 M20
5 Dudziński Piotr 1987 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
7 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS BOGUSZYCE
11 SKATULSKI DAMIAN 1983 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
13 Zimmer Łukasz 1981 M40 City Trail Team/Packman Team
15 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
18 Łukasik Mariusz 1979 M40
19 Kurasik Tomasz 1980 M40
20 Naruszewicz-Kopertowska Anna 1985 K30
21 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
22 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K40
24 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M30 Czarne Zastępy
25 Stachowski Piotr 1973 M40 RYSIOTEAM
26 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
27 Madej Elżbieta 1960 K60 xx
28 Składanek Marcin 1977 M40
29 Mync Angelika 1991 K30 HTF Ludwik Sikorski
30 Chudzik Mateusz 1979 M40 Chudzik i Wspólnicy
32 Matusiak Magdalena 1993 K20
33 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
35 KRÓLIK Kinga 1999 K20 UKS AZYMUT PABIANICE
36 Marasek Krzysztof 1980 M40 RYSIOTEAM
37 Ryniecka Joanna 1977 K40
38 Duszkiewicz Krzysztof 1979 M40 Razem Trenujemy Sport
39 Niżewski Jarosław 1981 M40
40 Szwebs Marcin 1974 M40 fb/BiegajaceStatystyki
41 KOWALSKI ROBERT 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
42 Zaremba Przemysław 1982 M30 Razem Trenujemy Sport
43 Firaza Tomasz 1982 M30
44 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z Asseco BS
45 Książkiewicz Magdalena 1977 K40 RYSIOTEAM
46 Bujakowski Łukasz 1983 M30 Do Roboty
47 Szymański Michał 1985 M30 Łódź Run Crew
48 Bacia Dawid 1989 M30 Następny krok
49 Kończak Łukasz 1993 M20 Razem Trenujemy Sport
50 Hanysz-Worach Paulina 1986 K30
51 Papka Danuta 1984 K30 Łódź Kocha Sport
52 EJZERT Magdalena 1974 K40
53 Lesiak-Mańka Monika 1975 K40 RYSIOTEAM
54 EJZERT MICHAŁ 1975 M40
55 Bernacik Jacek 1975 M40
56 Wlodarczyk Joanna 1982 K30 Wataha - łączy nas bieganie
58 Jagodziński Adam 1985 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
59 Robaszek Kamil 1991 M30 Do Roboty
60 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
61 Miszczyk Sebastian 1992 M20
62 Dudkiewicz Sylwester 1981 M40
63 Olczyk Agnieszka 1979 K40
64 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
65 SZORTYKA RAFAŁ 1988 M30 Łokietek Siniarzewo
66 MIELCZAREK ILONA 1978 K40 Rysie
67 Meksa Patrycja 1973 K40
68 Kmieć Gerard 1987 M30 Everrun
69 Mync Marcin 1986 M30
70 Banach Iwona 1981 K40 PIETRZYK RUNNIG TEAM
71 Świątczak Adam 1969 M50
72 Żółtowski Tomasz 1974 M40
72 Żółtowski Tomasz 1974 M40
73 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
75 Trepka Joanna 1977 K40 Rysiotem
76 Maciaszczyk pawel 1973 M40 Rysioteam
77 Sukiennik Łukasz 1991 M30
78 Tyburczy Michał 1975 M40 Girya
79 Skrzek Stanisław 1957 M60
80 Łopatka Olga 1979 K40 Brak
81 Małachowski Marek 1973 M40
82 Gierowski Mateusz 1991 M30
83 Pietrzak Piotr 1969 M50
84 Zugaj Aleksandra 1988 K30 ReebokRunCrew LDZ
85 Młynarska Paulina 1988 K30
86 Spruch Andrzej 1958 M60 M. A. Rysie
87 Gargól Maria 1975 K40 M. A. Rysie
88 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
89 Nita Michał 1988 M30
90 Kołodziejewski Paweł 1980 M40 Biegam z Asseco BS
91 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
92 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
93 JAGUSIAK Maciej 1981 M40 Jagoda Running Team
94 WIECHA Małgorzata 1970 K50
94 WIECHA Małgorzata 1970 K50
95 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
95 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
96 Wiankowski Adrian 1991 M30 Biegaj pod okiem trenera
97 Biskupski Michał 1976 M40
98 Szymczak Dominik 1986 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
99 Szelągowska-Mironiuk Angelika 1992 K20 Pani
100 Haremza Małgorzata 1984 K30
101 Gałązka Cezary 1968 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
102 Gałązka Dorota 1968 K50
103 Dyniak Maciej 1984 M30
105 Sienkiewicz Anna 1986 K30 Łódź Kocha Sport
106 Grabarz Przemyslaw 1987 M30 SII RUNNING TEAM
107 Górski Kacper 1989 M30
108 Slendak Paula 1989 K30 Asics FrontRunner
109 Rowiński Paweł 1990 M30
110 Krymarys Jakub 1996 M20
111 Wyrwas Paulina 1995 K20
112 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
113 Zgierska Martyna 1993 K20
114 Janik Piotr 1976 M40 Teatr Gwiazda Team
115 Bosiek Robert 1993 M20
116 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
117 Mazurek Rafal 1983 M30 Do Roboty
118 Lukas Małgorzata 1991 K30 Team Parszczyńskich
119 Łaski Kamil 1992 M20 Rossbiegani
120 Gębicka Małgorzata 1984 K30
121 Micor Jolanta 1992 K20 #happyrunners
122 KOPERTOWSKI MICHAŁ 1984 M30
123 Pierzchała Magdalena 1999 K20 LKS Koluszki/Pietrzyk Running Team
124 Dobrzyński Jacek 1987 M30
125 Michalska-Hasiak Katarzyna 1965 K50
126 Hasiak Aleksander 1964 M50
127 Zytka Agnieszka 1983 K30
128 Łaszczuk Iza 1983 K30 WATAHA
129 Marczuk Patryk 1981 M40 Drużyna SMA
130 Wojciechowska Monika 1991 K30
131 Jarosz Dorota 1975 K40
132 Dzięgielewska Marta 1983 K30
133 Cygan Radosław 1975 M40
134 Biernacka Danuta 1984 K30 Vege Runners
136 GALOCH Robert 1972 M40 Sobotnia Grupa Biegowa
137 Miller Marcin 1976 M40 Klub Biegacza Accenture
138 Chełmicki Grzegorz 1973 M40
139 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982 K30
142 Wojciechowski Piotr 1989 M30
144 Felisiak Marcin 1977 M40
145 Staniec Jarosław 1978 M40
146 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW 1968 M50 Łódź Kocha Sport
147 Sajduda Łukasz 1986 M30
148 Wawrocki Sebastian 1991 M30
149 Bąkała Sebastian 1992 M20 TomTom Runners
150 Krawczyk Krzysztof 1992 M20
151 BRYKOWSKA TERESA 1964 K50 ADA TEAM
152 brykowski andrzej 1961 M60 ADA TEAM
153 Okła Elżbieta 1995 K20
154 Pietrzak Anna 1972 K40
156 Jankowska Agata 1984 K30
157 Klimczak Alicja 1958 K60
158 Gromek Katarzyna 1971 K50
159 Walczak Adela 1986 K30 Curling Łódź
160 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
161 Szymczak Mariusz 1987 M30 WATAHA
162 Wypych Zbigniew 1990 M30 ŁódźRunCrew/JAKOTeam
164 Derewenda Agnieszka 1984 K30
168 Pancer Karolina 1985 K30
170 Sychniak Agnieszka 1980 K40 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
173 Miazek Dominika 2000 K20
179 Majchrzak Łukasz 1991 M30 Yacool Team
182 Miazek Grzegorz 1978 M40
183 Kuczkowski Andrzej 1994 M20
184 Skowrońska Maja 1989 K30 Craftware Running Team
185 Jakóbczak Sylwia 1988 K30 Łódź Kocha Sport
186 Kuśmider Przemysław 1989 M30 CelIronMan
187 Augustowska Monika 1981 K40
188 Trzciński Paweł 1975 M40 brak
189 Świderski Józef 1961 M60 AQ Wiring Systems
190 Karbownik Bogusław 1953 M60 BiBi
191 Wiecha Dominika 1998 K20 UKS Orientuś Łódź
192 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 PIETRZYK RUNNING TEAM
193 Świderska Marta 1992 K20
194 Matusiak Aleksandra 1993 K20
195 Sobczak Szymon 1996 M20
196 Dzikorski Piotr 1978 M40
197 Buchta Maciej 1985 M30 AUCHAN-RUN MANU
198 Zarychta Agata 1969 K50
199 Pszonak Piotr 1983 M30
200 Woszczek Michał 1977 M40 Trucht.com / Meridian Eksperci Kredytowi
201 Wlaźlak Michał 1986 M30
202 Hermanowicz Izabela 1984 K30 NIEDZIELNE BIEGACZKI
203 Nowak Iza 1975 K40 NIEDZIELNE BIEGACZKI
204 Różańska Izabela 1977 K40 Uwolnij Energię
205 Pawluk Maciej 1988 M30
206 Beśka Rafał 1983 M30
207 Szplit Agata 1988 K30 Korona Pabianice
208 Marciniak Jarosław 1976 M40
209 Mikielski Daniel 1990 M30 Team Kopeć
210 Szyp Wojciech 1990 M30 WLS architektura
211 Seliga Piotr 1979 M40 Razem Trenujemy Sport
212 Rosa Dariusz 1970 M50
213 Dobrosz Michał 1980 M40 Gillette Run
214 Śledzik Mateusz 1991 M30
215 Kociak Anna 1978 K40 Łódź Kocha Sport
216 Niwald Ignacy 1986 M30 Sowa i Niedzwiedz
217 Niwald Aleksandra 1993 K20 Sowa i Niedzwiedz
218 Kostelecki Kamil 1978 M40
219 Bińczyk Tomasz 1976 M40 Highly Protected Runners
220 Królak Jonatan 1993 M20 BSH Łódź Running Team
221 Konecki Kamil 1990 M30 BSH Łódź Running Team
222 kaczmarek malgorzata 1976 K40
223 Goleń Mirosław 1964 M50 BSH Łódź Running Team
224 Masztal Aleksandra 1990 K30
225 Stępniak Michał 1992 M20
226 Kopacki Robert 1979 M40
227 Kopacka Kamilla 1980 K40
228 Rogowski Hubert 1987 M30 BSH Łódź Running Team
229 Tomczyk Inga 1981 K40 BSH Łódź Running Team
230 wiśniewski bartek 1990 M30 BSH Łódź Running Team
231 Wójtowski Marcin 1975 M40
232 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M30 BSH Łódź Running Team
233 BARANOWSKI BOGUMIŁ 1960 M60 parkrun Łódź
234 Krochmal Paweł 1993 M20 PAWKO RUNNER TEAM
235 Bartczak Sebastian 1978 M40 BSH Łódź Running Team
236 Jęczmińska Marzena 1980 K40 BSH Łódź Running Team
237 Mikołajczyk Damian 1988 M30 OSP Janiszewice www.biegajzosp.pl
238 Caban Kamil 1979 M40
239 Kalbarczyk Ireneusz 1960 M60 Truchtacz Garwolin
240 Osiecka Joanna 1979 K40
241 Błaszczyk Bartłomiej 1985 M30 Super TEAM
242 Dyśko Piotr 1972 M40 RYSIOTEAM
243 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
244 Giejba Małgorzata 1985 K30 BSH Łódź Running Team
245 Zmarzlik Wojciech 1994 M20
246 Szymańska Karina 1991 K30
247 Krych Robert 1970 M50
248 Wytykowska Joanna 1980 K40 Rysie
249 Szczepańska Kinga 1993 K20
250 Ślusarz Łukasz 1993 M20
251 Jabłoński Przemysław 1980 M40 Pietrzyk Runnik Team
252 Malinowski Marcin 1975 M40 BSH Łódź Running Team
253 Jankowski Adam 1986 M30 BSH Łódź Running Team
254 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
255 Osiński Stanisław 1961 M60
256 Kaczmarek Monika 1989 K30 AsicsFrontRunner Polska/ trucht.com
257 Domeradzki Krzysztof 1992 M20 SOKÓŁ BODZANÓW
258 Matusiak Grzegorz 1983 M30
259 KARWOWSKI WOJCIECH 1993 M20 Team Kopeć
260 Krygier Krzysztof 1991 M30 Spieszsiepowoli.pl
261 Błasiak Paweł 1991 M30 CLARIANT
262 Jagielski Hubert 1983 M30
263 Mirowski Kamil 1987 M30 Kita Team
264 Chorzewski Paweł 1999 M20
265 Klimek Beata 1999 K20 AWF Biała Podlaska/ Następny Krok Team
266 Dobrowolski Artur 1985 M30
267 Prete Francesco 1990 M30 brak
268 Nowak Magdalena 1987 K30
269 Fotek Radosław 1993 M20 BSH Łódź Running Team
270 Wesołowska Paulina 1979 K40
271 KLAPENDA MARIUSZ 1974 M40 MARIO Team
272 Hasiura Jędrzej 1997 M20 Rysio Team
273 Goździk-Zaręba Aneta 1980 K40 Łódź Kocha Sport
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #happyrunners

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni