z

Łódź

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

30.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
18 Łukasik Mariusz 1979 M40
25 Stachowski Piotr 1973 M40 RYSIOTEAM
29 Mync Angelika 1991 K20 RYSIOTEAM
33 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
36 Marasek Krzysztof 1980 M40 RYSIOTEAM
38 Duszkiewicz Krzysztof 1979 M40 Razem Trenujemy Sport
39 Niżewski Jarosław 1981 M30
45 Książkiewicz Magdalena 1977 K40 RYSIOTEAM
47 Szymański Michał 1985 M30 Łódź Run Crew
50 Hanysz-Worach Paulina 1986 K30
52 EJZERT Magdalena 1974 K40
53 Lesiak-Mańka Monika 1975 K40 RYSIOTEAM
54 EJZERT MICHAŁ 1975 M40
55 Bernacik Jacek 1975 M40
57 Mańka Marcin 1978 M40 RYSIOTEAM
58 Jagodziński Adam 1985 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
64 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
67 Meksa Patrycja 1973 K40
68 Kmieć Gerard 1987 M30 Everrun
69 Mync Marcin 1986 M30
70 Banach Iwona 1981 K30 PIETRZYK RUNNIG TEAM
71 Świątczak Adam 1969 M50
72 Żółtowski Tomasz 1974 M40
73 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
74 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
75 Trepka Joanna 1977 K40 Rysiotem
76 Maciaszczyk pawel 1973 M40 Rysioteam
77 Sukiennik Łukasz 1991 M20
78 Tyburczy Michał 1975 M40 Girya
79 Skrzek Stanisław 1957 M60
81 Małachowski Marek 1973 M40
82 Gierowski Mateusz 1991 M20
83 Pietrzak Piotr 1969 M50
84 Zugaj Aleksandra 1988 K30 ReebokRunCrew LDZ
85 Młynarska Paulina 1988 K30
88 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
89 Nita Michał 1988 M30
91 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
92 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
93 JAGUSIAK Maciej 1981 M30 Jagoda Running Team
94 WIECHA Małgorzata 1970 K50
95 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
98 Szymczak Dominik 1986 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
101 Gałązka Cezary 1968 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
102 Gałązka Dorota 1968 K50
104 Filipiak Adam 1986 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
105 Sienkiewicz Anna 1986 K30 Łódź Kocha Sport
106 Grabarz Przemyslaw 1987 M30 SII RUNNING TEAM
109 Rowiński Paweł 1990 M30
110 Krymarys Jakub 1996 M20
111 Wyrwas Paulina 1995 K20
112 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
113 Zgierska Martyna 1993 K20
114 Janik Piotr 1976 M40 Teatr Gwiazda Team
116 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
119 Łaski Kamil 1992 M20 Rossbiegani
120 Gębicka Małgorzata 1984 K30
121 Micor Jolanta 1992 K20 #happyrunners
123 Pierzchała Magdalena 1999 K20 LKS Koluszki/Pietrzyk Running Team
124 Dobrzyński Jacek 1987 M30
125 Michalska-Hasiak Katarzyna 1965 K50
126 Hasiak Aleksander 1964 M50
128 Łaszczuk Iza 1983 K30 WATAHA
130 Wojciechowska Monika 1991 K20
131 Jarosz Dorota 1975 K40
135 Karbownik Bogusław 1953 M60 BiBi
136 GALOCH Robert 1972 M40 Sobotnia Grupa Biegowa
137 Miller Marcin 1976 M40 Klub Biegacza Accenture
142 Wojciechowski Piotr 1989 M30
146 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW 1968 M50 Łódź Kocha Sport
148 Wawrocki Sebastian 1991 M20
149 Bąkała Sebastian 1992 M20 TomTom Runners
150 Krawczyk Krzysztof 1992 M20
151 BRYKOWSKA TERESA 1964 K50 ADA TEAM
152 brykowski andrzej 1961 M50 ADA TEAM
153 Okła Elżbieta 1995 K20
154 Pietrzak Anna 1972 K40
156 Jankowska Agata 1984 K30
159 Walczak Adela 1986 K30 Curling Łódź
161 Szymczak Mariusz 1987 M30 WATAHA
162 Wypych Zbigniew 1990 M30 ŁódźRunCrew/JAKOTeam
164 Derewenda Agnieszka 1984 K30
184 Skowrońska Maja 1989 K30 Craftware Running Team
190 Karbownik Bogusław 1953 M60 BiBi
192 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 PIETRZYK RUNNING TEAM
197 Buchta Maciej 1985 M30 AUCHAN-RUN MANU
199 Pszonak Piotr 1983 M30
200 Woszczek Michał 1977 M40 Trucht.com / Meridian Eksperci Kredytowi
201 Wlaźlak Michał 1986 M30
205 Pawluk Maciej 1988 M30
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #happyrunners

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni