z

Katowice

Listy startowe

Bieg 3

16.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Malina Dawid 1991 M20 Inżynieria Biegania TEAM
2 Mutwil Oliwier 1999 M16 Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie
3 Drożdż Damian 1987 M30
7 Kuciński Benjamin 1982 M30 CoJaBiegne.pl TEAM
14 golba kasia 1989 K20 CoJaBiegne.pl TEAM /1 second team
16 Hrabańska-Raczak Beata 1982 K30
17 Lizura Sławomir 1983 M30 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
18 Nowak Monika 1976 K40 PORAŻENI SPORTEM
19 Ciasto Sebastian 1985 M30
20 Koziarz Artur 1983 M30 Silesia Skating
21 Żeliński Michał 1998 M20 CSC Adventure Academy
22 Borkowska Marta 1989 K20 Mandacik
23 Szczelina Hanna 1980 K30
24 Ćmiel Adam 1972 M40 ProfiAutoTeam
25 Tusiński Mirosław 1974 M40
26 SZMUKIER Marcin 1995 M20 parkrun Katowice
27 Pielok Wojciech 1981 M30
28 Błaszczyk Dominik 1988 M30 CoJaBiegne.pl TEAM
29 Zapart Sebastian 1986 M30
30 Szymański Kamil 1989 M20
31 Polakowicz Aleksandra 1977 K40
32 Czajka Katarzyna 1968 K50
33 Kurek Adam 1982 M30
34 Łukajczyk Kamil 1992 M20 Kprm Infrastruktura.
35 Adamczewski Dariusz 1988 M30
36 Okraska Paulina 1987 K30
37 Witman Ewa 1975 K40 Night Runners
38 Koziarz Marta 1983 K30
39 Okraska Grzegorz 1989 M20
40 Witkowska Maria 1953 K60 Klub Królika Stefana
41 Wysocka Monika 1976 K40
42 Wysocki Piotr 1969 M40
43 Zwolak Tomasz 1978 M40 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
44 Krzesiak Michał 1977 M40 3SOFT S.A.
45 Jarasz Aleksander 1977 M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
46 Gałązka Marek 1961 M50
47 SZAJBEL JOANNA 1979 K30 parkrun Katowice
48 Struzik Agata 1974 K40
49 Oleksy Krzysztof 1970 M40 ADS Masna
50 Wolny Agnieszka 1981 K30
51 Kępa Krzysztof 1970 M40 ADS Masna
54 figiel henryk 1965 M50
56 Foryś Piotr 1981 M30
57 Dzierżanowska Blanka 1990 K20 NIGHT RUNNERS
58 Ochot Błażej 1983 M30
59 Kostrzewski Marcin 1981 M30 Night runners
60 Hawełka Edward 1971 M40 runSZ-Team
61 Nowak Łukasz 1978 M40 PORAŻENI SPORTEM
62 Nec Dominika 1980 K30
63 Nec Grzegorz 1980 M30
64 Kurek Beata 1981 K30 Silesia Runners Club
65 Łaba Mirosław 1978 M40 #KAMRATY
66 dudzik zenon 1962 M50 niezrzeszony
67 Gorczycki Arkadiusz 1984 M30 Miechowicka Grupa Biegowa
68 Pasek Magdalena 1990 K20 Team Pasek
69 Gałązka Adrian 1984 M30
70 gorus anna 1983 K30 night runners zabrze
71 Kwieciński Mariusz 1976 M40 BRAK
72 Pinkawa Agnieszka 1980 K30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
73 Mulewski Bogdan 1973 M40 Night Runners
74 Bogusz Damian 1985 M30 Night Runners
76 Mrachacz Dorota 1969 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
77 Klukowska Iwona 1973 K40
78 Głos Marek 1985 M30 Drim Robotics
79 SOLARZ MARIOLA 1977 K40
80 Gryglewski Mateusz 2002 M16
81 Podlejski Tadusz 1977 M40
82 Stompel Ewelina 1990 K20
83 Napiórkowski Adam 1982 M30 BYLE DO PRZODU
84 Adamczyk-Nowak Beata 1974 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
85 Topolnicki Szymon 1994 M20 AZS-AWF Katowice
86 Jadasz Anna 1987 K30 Gogolin Biega
87 Merta Grzegorz 1986 M30 Mandacik
89 NOWAK ADAM 1975 M40 Miechowicka Grupa Biegowa
90 Skworc Grzegorz 1987 M30 CoJaBiegne.pl TEAM
91 Szustak Marek 1983 M30 NIGHT RUNNERS
92 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Parkrun Katowice
94 Kęsicki Robert 1982 M30 Night Runners
95 Kurek Dawid 1990 M20
97 Kowalczyk Damian 1974 M40 Dziecięcy Świat Marzeń Tychy
98 Rudy Malwina 1986 K30 Galen Team
99 Wilk Agnieszka 1986 K30 Galen Team
100 Wilczyńska Katarzyna 1979 K30 Drużyna Piersi i cienia.
101 Krystek Bożena 1973 K40 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
102 Żuk Andrzej 1970 M40
103 KUMÓR JADWIGA 1973 K40
104 Pytel Marek 1975 M40
105 Małaga Jarosław 1966 M50
106 Szulc Tomasz 1979 M30 Innoteam
107 Małecki Kacper 1999 M16 CityTrail Team
108 Kozak Dominika 1993 K20 KUŹNIA TRIATHLONU
109 Skutnik Paweł 1993 M20 KUŹNIA TRIATHLONU
110 Kozak Adam 1964 M50 Kuźnia Triathlonu
111 Tracz Konrad 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
112 Bazylewicz Paweł 1969 M40
113 Czyż Łukasz 1982 M30 Sklep Biegacza Running Team
115 Bieniek Małgorzata 1983 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
116 Mięsopust Artur 1988 M30 Retro Runners
117 Szafron Łukasz 1988 M30 Retro Runners
118 kapuścik beata 1969 K40
119 Biela Łukasz 1991 M20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
120 Walczyński Mariusz 1981 M30 Niewybiegani
121 Janko Anna 1991 K20 Niewybiegani
122 Kokot Krzysztof 1974 M40 Niewybiegani
123 Madejczyk Tomasz 1980 M30 Inżynieria Biegania Team
124 Wawoczny Mateusz 1992 M20 Galen Team
125 Wasylowska Elżbieta 1981 K30 BYLE DO PRZODU
126 Boryczka Dawid 1995 M20 Sklep Biegacza Running Team
127 Kamrowski Łukasz 1978 M40 PAE Goggle Team
128 Mrachacz Piotr 1997 M20 Inżynieria Biegania TEAM
129 Dorighi Wojciech 1987 M30 HRMAX ŻORY / NIEWYBIEGANI
130 Frączek Mariusz 1977 M40
131 Kowal Leszek 1966 M50
132 Wosk MATEUSZ 1987 M30
133 Więczkowski Piotr 1978 M40 Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
134 ważna magdalena 1982 K30
135 tamioła grazyna 1964 K50 stadion śląski
136 Szałkowska Weronika 1993 K20
137 Starzycki Przemek 1990 M20 Jaworzno Runners
139 Dewor Marek 1971 M40 i-Sport
140 Niewiński Michał 1992 M20 Grupa DBK Katowice
141 Bezuch Paweł 1996 M20
142 Kacprzak Anna 1979 K30 W Kręgu Formy
143 Pich Janeta 1978 K40 i-Sport
145 Nusbaum Ireneusz 1979 M30 Grupa DBK Katowice
146 Bujok Tomasz 1986 M30 Drużyna Piersi i Cienia
149 jaworski janusz 1969 M40 PALESTYNA
150 DULIAN ANNA 1982 K30 W KREGU FORMY Jaworzno
151 Grębska-Bodzęta Agata 1967 K50
152 Halemba Anna 1984 K30 Grupa DBK Katowice
153 Zymon Barbara 1968 K50 w kregu formy
154 Pajak Damian 1979 M30 ProfiAutoteam
155 Piszczek Krzysztof 1980 M30 PROFIAUTOTEAM
156 Hilaszek Agata 1993 K20 Parkrun Katowice
157 FURCZYK SYLWIA 1992 K20 Do Porzygu - OCR Team
158 Grocki Mirosław 1988 M30 HAZOKI
159 Szewczuk Jacek 1980 M30 PROFIAUTOTEAM
160 Trzcionka Mirosław 1986 M30 ProfiAutoTeam
163 Pinkawa Grzegorz 1979 M30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
164 Olschimke katarzyna 1982 K30 Night Runners Śląsk
165 BUCHOWICZ AGNIESZKA 1981 K30 Jaworzno Runners
166 NOWAK ZBIGNIEW 1964 M50
167 Olejnik Adam 1991 M20
168 Zaręba Agnieszka 1977 K40
170 Janikowska Aleksandra 1968 K50
171 JANUKOWICZ EWA 1972 K40
172 JANUKOWICZ DARIUSZ 1973 M40
174 Gracz Natalia 1993 K20 Hernik Team / Parkrun Katowice
175 KANIA WIOLETTA 1975 K40
176 Tracz Szymon 1988 M30
177 Maj-Dziubańska Izabela 1985 K30 Inżynieria Biegania TEAM/ AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
178 Szelest Barbara 1978 K40 Zapiekato Team
179 Klukowski Marek 1973 M40
180 Cebula Mariusz 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
182 Tymiec Przemysław 1981 M30 Zapiekato Team
183 Chajdas Mateusz 1992 M20 Leroy Merlin Katowice
184 Leczkowski Sylwester 1979 M30 Leroy Merlin Katowice
186 Górska Iwona 1991 K20 Leroy Merlin Katowice
187 Kawulak Kazimierz 1963 M50 Jaworzno Runners
188 Sitarz Grzegorz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
191 Lata Beata 1973 K40
193 Kołpaczkiewicz Katarzyna 1991 K20
197 Bogacz Monika 1988 K30 ADS Masna
199 Kowalczyk Jordan 1986 M30
201 Blus Marcin 1978 M40
204 Płoska Monika 1988 K30 Galen Team
205 Augustyn Anna 1981 K30 ADS Masna
211 Kowolik Maciej 1989 M20
212 Faulhaber Joanna 1980 K30
213 Pawłuszek Leszek 1951 M60
214 Bojko Bogdan 1962 M50 UKS Piątka Plus Rydułtowy
215 KAPICA KLAUDIA 1983 K30 MK tean
217 WITOR MAREK 1989 M20 MK TEAM
220 Kapica Małgorzata 1957 K60 MK TEAM
221 Kuriata Sandra 2000 K16 UKS 5PLUS RYDUŁTOWY
222 Jedliński Łukasz 1974 M40
224 Pytel Aleksandra 1969 K40 Mk -team
225 Michalska Gosia 1989 K20 Inzynieria biegania TEAM
231 Mickoś Karolina 1981 K30
232 Goraj Agnieszka 1989 K20 Leroy merlin Katowice
233 Bober Aleksandra 1969 K40 MK Team Siemianowice
234 Krupa Agnieszka 1977 K40
235 Słonka Piotr 1999 M16 UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY
236 Sekta Sylwia 1983 K30
237 Idzikowski Adam 1990 M20 Zapiekato team
238 Janocha Piotr 1979 M30 Libero Myszków
240 Janocha Agnieszka 1979 K30 Ambitni Amatorzy Myszków
243 Sikora Arkadiusz 1976 M40
244 Mackiewicz Martyna 1988 K30 FIT STORY
245 Jaros Przemyslaw 1985 M30
246 Thamm Mariusz 1976 M40 5M
247 Dobosz Katarzyna 1974 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
248 Barski Rafał 1977 M40 ZAPIEKATO TEAM
249 JAROMIN JOANNA 1980 K30
250 MADEJA ALEKSANDRA 1976 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
251 Piwowarczyk Adam 1974 M40 Zapiekato Team
252 Stolarek Małgorzata 1978 K40 Strefa Byków Bytom
254 Nawrat Waldemar 1956 M60
257 Mutwil Oliwia 1997 K20 Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie
259 Czylok Tomasz 1973 M40 Czechowicka Biega
260 GAJDA MARCIN 1978 M40
261 Mutwil Teresa 1974 K40 Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie
262 Petryk Jakub 1982 M30
264 Marszałkowski Adam 1979 M30 K.S. Forma Wodzisław Śląski
266 Nusbaum Bartosz 1984 M30 Grupa DBK Katowice
267 Górski Mariusz 1982 M30
268 Pajączek Dominika 1981 K30
270 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA 1975 K40 #czeladzbiega
271 Gagat Bartłomiej 1999 M16 Csc Adventure Academy
272 Kosmala Martyna 1991 K20
273 Kujańska Aleksandra 1988 K30 Inżynieria Biegania TEAM
274 Mutwil Wiktoria 1999 K16 Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie
275 Nykiel Małgorzata 1973 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
278 Ferdek Igor 2001 M16
279 Korczyńska Zuzanna 2001 K16
280 Kosmala Katarzyna 1966 K50
281 Dobosz Monika 1981 K30 JAWORZNO RUNNERS
282 Smyłą Kasia 1978 K40
284 Staciwa Sławomir 1973 M40 ING Tech Poland
285 Laskowska Katarzyna 1976 K40 INŻYNIERIA BIEGANIA Team
287 Balcarek Michał 1984 M30 Grupa DBK Katowice
306 Tabiś-Hubka Rafał 1978 M40 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
312 Czapiewski Janusz 1962 M50 przenosimy góry
341 Świerczek Łukasz 1977 M40 GALEN TEAM
345 Faulhaber Szymon 1973 M40
346 Adamiec Natalia 1994 K20 Wesołe furiatki
349 pasternok marian 1978 M40 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
350 Kurczyna Przemysław 1982 M30
352 OPIELA KRZYSZTOF 1964 M50 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
353 Lasak Barbara 1987 K30 Rozbiegane Frelki
354 Kulik Dominika 1979 K30 Rozbiegane frelki
356 Bereszko Waldemar 1952 M60 TKKF SATURN CZELADŹ
357 Szczepański Krzysztof 1978 M40
358 Bukowski Rafał 1989 M20
359 Szulc Anna 1972 K40 Staris
360 Kościelniak Artur 1978 M40
361 Kopeć Marek 1971 M40
363 Mazur Kamil 1988 M30
366 Buchta Adam 1981 M30
367 Herman Jarosław 1969 M40
368 Klich Izabela 1986 K30 Truchtacz Mysłowice
371 Milczarczyk Beata 1973 K40
372 Olczyk Dagmara 1985 K30 Inżynieria Biegania TEAM
375 Wałowski Szymon 1984 M30
376 Kabot Mateusz 1989 M20 MKabson
377 Widera Michał 1989 M20
378 DUDKIEWICZ Anna 1981 K30 Eko-Okna Runners
379 Forajter Katarzyna 1980 K30
382 Ostrowska Monika 1979 K30
383 Gardulska-Botor Katarzyna 1980 K30 Inżynieria Biegania TEAM
385 Lech Miłosz 1982 M30 Jaworzno Runners
386 Gaj Paulina 1993 K20 JAWORZNO RUNNERS
387 Stańkowska Emilia 1992 K20 Jaworzno Runners
388 Wrońska Beata 1980 K30
389 Antolak Edward 1951 M60 TKKF Saturn Czeladź
394 Szymczak Beata 1970 K40
395 Szymczak Irek 1970 M40
397 Łaba Katarzyna 1980 K30 #KAMRATY
400 Łyczak Artur 1971 M40
404 Siarka Jarek 1983 M30
409 Przyłudzki Janusz 1952 M60
410 Bugaj Grzegorz 1974 M40 Travois
411 Szmajduch Justyna 1978 K40 Szalone Ksiegowe
412 Kubuszok Marek 1966 M50 Bike Atelier Team
413 Płonka Joanna 1972 K40
414 May-Majewski Michał 1984 M30
415 Jankowicz Jerzy 1986 M30 Saint-gobain Squad
420 Lis Mariusz 1974 M40 Magneti Marelli Poland
421 Seweryn Jacek 1978 M40 Liga Niezwykłych Dżentelmenów
424 Gorol Marek 1959 M50 TRAVOIS
426 Herman Robert 1988 M30
427 SNOCHOWSKI RAFAŁ 1983 M30 Retro Runners
429 Kuczyński Damian 1981 M30
431 Brol Marcin 1984 M30 Inżynieria Biegania TEAM
432 Ziętek Ewa 1987 K30
433 Amborski Rafał 1989 M20 Ratel Tri Team
434 Krzywosz Sabina 1987 K30
435 Krzywosz Paweł 1981 M30
436 Kasprzak Radosław 1991 M20 Inżynieria Biegania Team
440 STARZYCKI PAWEŁ 1980 M30 CITY TRAIL Team / NOTUS Running Team
443 Sowińska Patrycja 1991 K20
457 Kobusiński Jerzy 1966 M50 Inżynieria Biegania team
460 Skorupa Paweł 1988 M30 Skorupa Triathlon
461 Waydowicz Przemysław 1980 M30 CITY TRIAL TEAM/ NOTUS Running Team
474 Drożdż Kinga 1984 K30
476 Styś Michał 1985 M30
477 Rekosz Łukasz 1992 M20
478 Heflik Tomasz 1974 M40 i-Sport
479 Czaja Ewa 1988 K30 parkrun Katowice
480 Kloza Grzegorz 1994 M20
481 Baczyński kuba 1977 M40
482 Lasak Michał 1987 M30
483 Gągol Ireneusz 1966 M50 Run 4 Fun DG
484 Gągol Anna 1971 K40
485 Ścibisz Marta 1980 K30 Tkkf czeladz
486 Ścibisz Bogdan 1943 M60 TKKF Saturn Czeladz
487 Stafarczyk Dawid 1992 M20
488 Kot Remigiusz 1973 M40 RM Tri Team
489 KOWALSKI ROBERT 1968 M50 SBD ENERGETYK RYBNIK
490 Kowalska Dorota 1968 K50 SBD ENERGETYK RYBNIK
491 Lipski Przemysław 1975 M40
492 Kałus Joanna 1975 K40
493 górecka małgorzata 1978 K40 CITY TRAIL Team / NOTUS Running Team
494 Jokiel Tomasz 1987 M30 Świerczyniec Running
495 Haufa Dariusz 1993 M20
1001 Wirkus Łukasz 1980 M30 ProfiAutoTeam
1002 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
1003 Załęcka Monika 1988 K30 Parkrun Katowice
1004 Doman Łukasz 1979 M30 Socios Silesia
1005 Herman Anna 1976 K40 Runonline Team
1006 Żeliński Marek 1968 M50
1007 Popczyk Ewelina 1976 K40 ProfiAutoTeam
1008 Stolorz Katarzyna 1985 K30 Inżynieria Biegania Team
1009 Lech Paweł 1983 M30
1010 Mertas Dominik 1977 M40 i-Sport
1011 Bryś Krzysztof 1986 M30
1012 Szweda Mirka 1959 K50
1013 Ormaniec Elzbieta 1989 K20 PwC SDC Runners Team
1014 Szweda Leszek 1958 M60
1015 SCHMIDT MARIUSZ 1972 M40 ORANGE POLSKA
1016 Opiłek Dorota 1986 K30 Euvic
1017 Pałyga Agnieszka 1986 K30 Parkrun Katowice
1018 Firek Rafał 1975 M40
1019 Markowicz Ewelina 1993 K20 ProfiAutoTeam
1020 Koenig Krzysztof 1983 M30 ProfiAutoTeam
1021 Moritz Katarzyna 1975 K40
1022 Marek Franciszek 1982 M30 Energoprojekt-Katowice
1023 BADURA Ryszard 1959 M50 -
1024 Szołtys Karolina 1975 K40 Blok Aktywni Razem/87 DH Mroczna Puszcza
1025 Hora Grzegorz 1980 M30
1026 Knapik PIOTR 1973 M40 Biegające Marudy
1027 Tomczyk Krzysztof 1983 M30 AVIA Team
1028 Knapik Beata 1974 K40 Biegające Marudy
1029 Grabowska - Mynarska Sylwia 1985 K30 UKS Orzeł Katowice
1030 Rybak Remigiusz 1985 M30
1031 Sitko Paweł 1959 M50
1032 Kotas Arek 1975 M40 8 Piętro
1033 Nawias Albin 1961 M50
1034 Jandzioł Marcin 1982 M30
1035 Płóciennik Zofia 1954 K60 Biegające Marudy
1036 Pałczyk Jarosław 1982 M30
1037 Stawowczyk Agnieszka 1991 K20 DO PORZYGU OCR TEAM
1038 Laska Izabela 1979 K30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
1039 Orzechowski Bartłomiej 1986 M30
1040 Szymczak Arkadiusz 1992 M20
1041 Lossa Wojciech 1982 M30
1042 Lossa Agata 1980 K30
1043 KOBUS EWELINA 1992 K20 ADS Masna
1044 Wydra Andrzej 1980 M30
1045 Wydra Bogumiła 1981 K30
1046 Baranowicz Arkadiusz 1969 M40 ADS Masna
1047 Baranowicz Mateusz 2002 M16 ADS Masna
1048 Milbrant Kornel 1983 M30 ADS Masna
1049 Milbrant Katarzyna 1983 K30 ADS Masna
1050 Stanaszek Wojciech 1989 M20 Inżynieria Biegania TEAM
1051 Miler Marcin 1978 M40 06 Kleofas
1052 Frankiewicz Mariusz 1980 M30 BLOK AKTYWNI RAZEM
1053 Kubera Andrzej 1968 M50 Biegamy dalej Katowice
1054 Suska Anna 1978 K40
1055 Banaś Dawid 1984 M30 Tropiciele Przygody
1056 Banaś Kamila 1987 K30 Tropiciele Przygody
1057 Świdzińska Milena 1987 K30 BYLE DO PRZODU
1058 Biedroń Dariusz 1978 M40 BYLE DO PRZODU
1059 Zych Wioleta 1973 K40 Zimnokrwiści
1060 Sitko Sylwester 1972 M40 Zimnokrwiści
1061 Osmulska Anna 1986 K30 BAT
1062 Stankowiak Maciej 1978 M40 STS BIEGATON Mikołów
1063 Dudek Donata 1982 K30 Niewymiękacze / UKS Orzeł Katowice
1064 Kukowka Adam 1982 M30 BYLE DO PRZODU
1065 Janiczek Justyna 1964 K50
1066 Kmieciak MirosŁaw 1962 M50 87 Drużyna Harcerska Mroczna Puszcza
1067 Zieliński Maciej 1984 M30 Do Porzygu OCR Team
1068 Urbanowicz Damian 1985 M30 ADS Masna
1069 Zygoń Jakub 1994 M20
1070 Hałakuc Aleksandra 1994 K20
1071 Chrzan Sylwia 1986 K30 Ile jeszcze?
1072 Czarny Weronika 1985 K30
1073 Herduś Lucyna 1987 K30
1074 Szczepanek Joanna 1975 K40 Olkuszbiega.pl
1075 Niedbał Dawid 1985 M30 ADS Systems Katowice
1076 Majda Tomasz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
1077 Stasierski Maciej 1983 M30
1078 Krupa Łukasz 1988 M30 FC Cwaniaki
1079 Wolny Mirosław 1976 M40
1080 Szala Janusz 1952 M60 GŮRNY ŚLŮNSK
1081 BOJAR MAREK 1974 M40
1082 Lyp Magdalena 1983 K30
1083 Polak Tomasz 1980 M30 Grupa DBK Katowice
1084 Łuczkiewicz Ewa 1976 K40 Grupa DBK Katowice
1085 Mazurek Grzegorz 1977 M40
1086 Płonka Mikołaj 1992 M20
1087 Szymański Bartosz 1981 M30 Niewymiękacze
1088 Galant Daria 1985 K30 Niewymiękacze
1089 Kożdoń Jagoda 1987 K30 Inżynieria Biegania TEAM
1090 Sandberg Dawid 1989 M20
1091 Kaźmierczak Tomasz 1975 M40
1092 Parcheniak Jacek 1968 M50
1093 Snochowska Gabriela 1988 K30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1094 Wilk Tomasz 1978 M40 MomNaToCałeŻycie
1095 Matula Remigiusz 1982 M30 Grupa DBK Katowice
1096 Bula Daniel 1982 M30 RKG Nocek/WPR Katowice/KWK Sośnica
1097 Wilk Rafał 1978 M40 Brembo
1098 Oboz Pawel 1981 M30 BREMBO
1099 Richtarz Tomasz 1982 M30 Brembo
1100 Sopata Patryk 1989 M20 BREMBO
1101 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
1102 Tyrański Marcin 1981 M30 Brembo
1103 horowski tomasz 1972 M40 RUNHOGS Tychy
1104 Szczygieł Damian 1986 M30 ProfiAutoTeam
1105 Mencewicz Paweł 1972 M40 UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski
1106 Krzemien Bartosz 1975 M40
1107 Rożko Krzysztof 1992 M20
1108 Frankiewicz Wojtek 1983 M30
1109 Ciura Damian 1991 M20
1110 Dobkowski Martin 1992 M20 Kuźnia Triathlonu / Lubię Burpeesy
1111 Nowak-Tetla Agnieszka 1983 K30
1112 Nieczypor Roland 1956 M60 Laid-back
1113 Meresinska Paulina 1996 K20
1114 Zielonka Roman 1973 M40 BREMBO
1115 Strumien Jacek 1962 M50
1116 Bazyl Adam 1983 M30 BREMBO
1117 Rataj Artur 1979 M30
1118 Kazek Sebastian 1980 M30 Drużyna Piersi i cienia.
1119 sobczyk agnieszka 1978 K40 Grupa DBK Katowice
1120 Wojdyło Dominik 1978 M40 Brembo
1121 Piecuch Agnieszka 1987 K30 Inżynieria Biegania Team
1122 Wodyński Wojciech 1977 M40 Kuźnia Triathlonu
1123 Szostak Anna 1990 K20 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
1124 Mrowiec Kacper 1997 M20
1125 Bąk Krzysztof 1980 M30 Polsat News
1126 Jędrulok Agnieszka 1994 K20
1127 Kamieniak Milosz 1986 M30 Night Runners/MaratonyPolskie.PL TEAM
1128 Styrna Bogusław 1957 M60 6300
1129 Majda Krystian 1987 M30 rise and shine
1130 Kulpanowicz Katarzyna 1989 K20 ProfiAutoTeam
1131 Broda Marcin 1983 M30 HAZOKI
1132 Wojdyło Patryk 1986 M30 PROFI AUTO
1133 Słodkiewicz Grzegorz 1975 M40
1134 Wypysińska Ewa 1988 K30
1135 Klimontowicz Katarzyna 1976 K40
1136 Szabłowicz Patrycja 1986 K30
1137 Sowa Andrzej 1972 M40
1138 Sowa Mateusz 1997 M20
1139 Kurz Marek 1976 M40
1140 Szuster-Kurz Ewa 1976 K40
1141 Redzik Dorota 1983 K30
1142 Czerniewski Grzegorz 1974 M40 Wake Zone Stawiki
1143 Gniza Marcin 1984 M30 DO PORZYGU OCR TEAM
1144 Rzyczniak-Olszenko Roksana 1982 K30
1145 PAJDA DARIUSZ 1966 M50 BREMBO
1146 Olszenko Andrzej 1983 M30 ABB
1147 Rubiniec Marian 1984 M30 A-TEAM
1148 Pstraś Leszek 1983 M30 Parkrun Katowice
1149 Małecka - Smyk Beata 1984 K30 A-Team
1150 Wysota Michał 1978 M40 GALEN TEAM
1151 Siedlecki Paweł 1981 M30 UKS Sprint Katowice
1152 Konarski Michał 1982 M30 Lecymy Durś, Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
1153 Konarska Ewa 1977 K40 Lecymy Durś, Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
1154 Klimas Kamil 1982 M30
1155 Górszczyk Artur 1983 M30 Grupa DBK Katowice
1156 Marcola Łukasz 1977 M40
1157 Gut Mariusz 1979 M30 supermario42195
1158 Seweryn Rafał 1977 M40
1159 Ćwikliński Jakub 1977 M40
1160 Kowalczyk Adam 1997 M20 Octagon Runners Tychy
1161 Syguła Adam 1978 M40
1162 Pająk Anna 1978 K40
1163 Smoczyński Maciej 1984 M30 Saint-Gobain Squad
1164 Landau Jakub 1984 M30 Niewymiękacze / UKS ORZEŁ KATOWICE
1165 Pamuła Jakub 1991 M20
1166 Pająk Marcin 1975 M40
1167 Pastuszka Małgorzata 1978 K40
1168 Juraszek Mateusz 1995 M20
1169 Żylak Marcin 1982 M30 BYLE DO PRZODU
1170 Suślik Sobiesław 1974 M40
1171 Zober Marek 1985 M30 Chop Że Zelaza TRI TEAM
1172 Józefowicz Wioletta 1998 K20 Octagon Runners Tychy
1173 Urban Wiktor 1988 M30 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
1174 Piatek Jacek 1976 M40 GRUPA DBK Katowice
1175 Wieczorek Krzysztof 1968 M50 Truchtacz Mysłowice
1176 Sobczak Jacek 1978 M40
1177 Sarat Tomasz 1989 M20 Parkrun Katowice
1178 Sarat Bernadetta 1990 K20 Parkrun Katowice
1179 Golasz Marek 1964 M50
1180 Matula Mariola 1987 K30
1181 Czajka Edward 1969 M40 Night Runners
1182 Mikołajczyk Rafał 1981 M30 parkrun Katowice
1183 Smolej Sebastian 1978 M40
1184 Jarawka Natalia 1986 K30 Natalczywi Biegacze
1185 Krawczyk Łukasz 1979 M30
1186 Leszczyńska Wirginia 1985 K30 wkurw_team
1187 Rerich Jakub 1998 M20
1188 Stachyra Marzena 1988 K30
1189 Żyrek Daniel 1985 M30 GRUPA DBK Katowice
1190 Niedziela Asia 1986 K30
1191 Kubica Dariusz 1972 M40
1192 Piskuń Piotr 1990 M20 Inżynieria Biegania TEAM
1193 Machowiak Adam 1984 M30
1194 rychlik sebastian 1977 M40 LISY PUSTYNI
1195 Miecznikowski Jacek 1973 M40
1196 Miecznikowska Agnieszka 1973 K40
1197 Popielewicz Marek 1961 M50 METAL SERWIS SPORT TEAM
1198 Popielewicz Karolina 2000 K16 Metal Serwis Sport Team
1199 Piętka Radosław 1983 M30
1200 Piasecka-Mróz Małgorzata 1977 K40 Warsztat Formy
1201 Burzyński Konrad 1979 M30
1202 Tomicki Grzegorz 1970 M40 Tynkerski
1203 Bąk Grzegorz 1988 M30
1204 Żakowiecka Barbara 1982 K30 JKLA Jawor
1205 Skwarczowska Agnieszka 1990 K20
1206 Krawczyk Kamil 1989 M20
1207 Puzoń Aleksandra 1977 K40 DO PORZYGU OCR TEAM
1208 Semeniuk Edyta 1977 K40 DO PORZYGU OCR TEAM
1209 Bagińska Weronika 2000 K16 CSC Adventure Academy
1210 Bąk Tadeusz 1955 M60 samotny biegacz
1211 Salostowicz Adam 1977 M40 Bikeatelier Team
1212 Ficek Katarzyna 1979 K30
1213 Skomorowski Paweł 1980 M30
1214 Frosztega Artur 1976 M40 UKS JUDO MYSŁOWICE
1215 Siewniak Marcin 1976 M40 Grupa DBK Katowice
1216 Kuczek Krzysztof 1969 M40 MomNaToCałeŻycie
1217 Mróz Grzegorz 1977 M40 Warsztat Formy
1218 Jurek-Kuban Iwona 1983 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni