z

Katowice

Listy startowe

Bieg 1

23.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Malina Dawid 1991 M30 Inżynieria Biegania TEAM
2 Mutwil Oliwier 1999 M20 Saucony
11 Ślęzak Sylwia 1995 K20 CKS Budowlani Częstochowa
12 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 K40 NEVER TOO LATE
16 Koziarz Artur 1983 M30 Giszowiec Biega Razem
17 Kapuścik Liwia 1984 K30 Bidon Team
18 Kapuścik Piotr 1979 M40 Bidon Team
19 Bereska Bartłomiej 1985 M30
20 Morawski Konrad 1998 M20 TMHPL BIEGACZE
21 Bazylewicz Paweł 1969 M50 Trochę Się Biega
22 Waligóra Norbert 1986 M30
23 Żylak Marcin 1982 M40 O CO BIEGA W KALETACH
24 Szweda Mirka 1959 K60 Huragan Ligota
25 Bem Adam 1972 M50 Giszowiec Biega Razem
26 Kubkowski Mateusz 1990 M30
27 Hora Grzegorz 1980 M40
28 Kocyan Małgorzata 1959 K60 Biegaj z Trenerami
29 Pinkawa Agnieszka 1980 K40 Giszowiec Biega Razem
30 Lech Krzysztof 1979 M40
31 Majcher Marcin 1977 M40
32 Nowak Ewa 1973 K40
33 KRASKA WIESŁAW 1982 M40 CALIFORNICATION TEAM
34 Hajnrich Maciej 1981 M40
35 Płuciennik Sabina 1979 K40 Zicherki
36 Szweda Leszek 1958 M60
37 Kacprowski Filip 1978 M40
38 Serafiński Marek 1970 M50
39 Serafińska Anetta 1971 K50
40 Biskup Krzysztof 1981 M40 Healthy Life
41 Starzycki Przemek 1990 M30 Jaworzno Runners / Choose Yourself
42 Okseniuk Wioletta 1977 K40
43 Kacy Bartosz 1981 M40
44 Piper Sebastian 1979 M40
45 Werkowski Marek 1970 M50
46 Struzik Agata 1974 K40
47 Zbozień Grzegorz 1980 M40
48 Kurek Adam 1982 M40
49 Kachel Mateusz 1986 M30 Carbon Silesia Sport
50 Wójcik Jerzy 1968 M50 Rudze
51 Molęda Marek 1982 M40
52 Gawlikowska Agnieszka 1992 K30
53 Manjura Tomasz 1994 M20 CSC Adveture Academy
54 Tojka Barbara 1993 K20
55 Masztalska Joanna 1998 K20
56 Bryś Krzysztof 1986 M30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
57 DULIAN ANNA 1982 K40 W KREGU FORMY Jaworzno
58 Furmanek Ela 1969 K50 Huragan Ligota
59 Zymon Barbara 1968 K50 biegamy razem
60 Kupfer Aleksandra 1974 K40 Fuchs Oil Team
61 Wildner Witold 1975 M40
62 Burda Katarzyna 1976 K40 MMA
63 Perończyk Klaudia 1992 K30 Chosee yourself
64 Kacprzak Anna 1979 K40
65 Rąpała Karol 1993 M20 rozBiegana Ligota
66 Adamczyk Michal 1976 M40 Muks Ilkus Olkusz
67 Kamińska Mirella 1971 K50 Run For Fun
68 Mocny Michał 1987 M30
69 Okraska Grzegorz 1989 M30 Volley Dąbrowa Górnicza
70 Gaj Paulina 1993 K20 BZ TRAINING SYSTEM / Krakowska Akademia Lekkoatletyki
71 Blechowski Sebastian 1996 M20 Czeladź Biega
72 Miecznikowska Agnieszka 1973 K40 Californication Team
73 Miecznikowski Jacek 1973 M40 Californication Team
74 Hryndio Jerzy 1955 M60 Stadion Ślaski
75 Kostka Paweł 1983 M30 CoJaBiegne TEAM
76 Marek Robert 1974 M40
77 Szymańska Adrianna 1989 K30
78 Kieś-Dudys Agnieszka 1985 K30 Team Nutrilite
79 Kaziród Kinga 1985 K30 BZ TRAINING SYSTEM / Krakowska Akademia Lekkoatletyki
80 KAZIRÓD Wojciech 1984 M30 BZ TRAINING SYSTEM / Krakowska Akademia Lekkoatletyki
81 Krzemien Bartosz 1975 M40
82 Trocki Tomasz 1973 M40 #biegambolubie
83 Podlejski Tadusz 1977 M40
84 Hajda Krzysztof 1982 M40
85 Mertas Dominik 1977 M40
86 Dolezik Aleksandra 1994 K20
87 Zdebel Arkadiusz 1974 M40
88 Klimasara Magdalena 1976 K40 Giszowiec Biega Razem
89 Jankowicz Jerzy 1986 M30 Saint-gobain Squad
90 Foryś Piotr 1981 M40 Siemianowice i Przyjaciele Biegają
91 ZAJĄC BARTOSZ 1993 M20 BZ Training System / Krakowska Akademia Lekkoatletyki
92 Wilczyńska Katarzyna 1979 K40
93 Olejnik Franciszek 1995 M20 Inżynieria Biegania TEAM
94 Pulut Anna 1984 K30
95 Drozd Wojciech 1989 M30
96 Żak Marcin 1976 M40
97 Szabłowicz Patrycja 1986 K30
98 JĘDRUŚ OLGIERD 1956 M60 ZET RUNNERS
99 Flak-Wancerz Anna 1984 K30 Ironsilesia
100 Dudziak Grzegorz 1976 M40
101 kapuścik beata 1969 K50 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
102 Kluczewski Szymon 1982 M40
103 Malik Joanna 1979 K40 Neti Team
104 Hałasa Monika 1992 K30 EY Runners Team
105 Pinkawa Grzegorz 1979 M40 Giszowiec Biega Razem
106 RACZYŃSKA Aleksandra 1938 K60 STADION ŚLĄSKI
107 Szołtys Karolina 1975 K40 Giszowiec Biega Razem
108 Zaręba Agnieszka 1977 K40
109 Granieczna Anna 1983 K30 Zicherki
110 Styrna Bogusław 1957 M60
111 SOLARZ MARIOLA 1977 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
112 JEŻEWSKI MICHAŁ 1973 M40 WIKING Team
113 Jeżewska AGNIESZKA 1977 K40 WIKING Team
114 Czyż Łukasz 1982 M40 W pogoni za marzeniami
115 Szafron Łukasz 1988 M30
116 Pańkowski Bartłomiej 1976 M40 Tymbar Team
117 Dobras Marek 1978 M40
118 Więczkowski Piotr 1978 M40 Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
119 Jedliński Łukasz 1974 M40
120 Jedlińska Agnieszka 1976 K40
121 Jedlińska Aleksandra 2005 K16
122 Drożdż Kinga 1984 K30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
123 Szczepańczyk Adrian 1982 M40 Brembo
124 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
125 Wypysińska Ewa 1988 K30 Brembo
126 Chromiak Tomasz 1979 M40 BREMBO
127 Marciniuk Daniel 1980 M40 BREMBO
128 Gapinski Tomasz 1984 M30 NEVER TOO LATE
129 Bazyl Adam 1983 M30 BREMBO
130 Arkuszewski Maciej 1985 M30 Brembo
131 Kosieradzki Łukasz 1991 M30
132 Baranowicz Arkadiusz 1969 M50 ADS Masna
133 Halek Katarzyna 1987 K30 ALBA
134 Bąk Grzegorz 1988 M30
135 Pasecka Sylwia 1975 K40
136 Bąk Kamil 1997 M20
137 Siuta Krzysztof 1997 M20
138 Dudek-Landau Donata 1982 K40 ALBA / Never Too Late
139 Wietecha Klaudia 1997 K20
140 Hrabańska-Raczak Beata 1982 K40
141 Wiewióra Sebastian 1990 M30 NEVER TOO LATE
142 Ploch Tomasz 1987 M30
143 Łaciak Robert 1987 M30 Brembo
144 Sobieski Jacek 1974 M40 Grupa DBK Katowice
145 Fojcik Katarzyna 1982 K40
146 Skowron Rafal 1984 M30
147 Bednarczyk Marcin 1985 M30 Giszowiec Biega Razem
148 Sztaba Bartosz 1981 M40 ALBA
149 Lis Mariusz 1974 M40
150 Wojdyło Dominik 1978 M40 Brembo
151 Nowak Mariusz 1979 M40 Ks Unia Bieruń
152 Wolny Sebastian 1979 M40 Giszowiec Biega Razem
153 Wójcik Tomasz 1984 M30 Rudze
154 Wójcik Wiesław 1965 M50 Rudze
155 SKÓRA MARCIN 1980 M40
156 Góralczyk Katarzyna 1974 K40 Rudze
157 Skomro Szymon 1999 M20
158 Sokołowski Karol 1987 M30 Never Too Late
159 Wieczorek Adrian 2001 M20 Inżynieria Biegania Team
160 Bełtowski Mateusz 1988 M30 Brembo
161 Wielgus Edyta 1978 K40 DAJEM RADĘ
162 Wielgus Robert 1979 M40 Dajem Radę
163 Sitko Anastazja 1986 K30
164 Lasok-Chwiedoruk Sabina 1974 K40
165 Staciwa Sławomir 1973 M40
166 SYROCKI ARKADIUSZ 1978 M40 Brembo
167 Lupa Piotr 1987 M30 AKTYWNA PSZCZYNA / KOSEK TEAM
168 Ćmiel Adam 1972 M50 ProfiAutoTeam
169 Koenig Krzysztof 1983 M30 ProfiAutoTeam
170 Zober Marek 1985 M30 Chop Że Zelaza TRI TEAM
171 Nieczypor Roland 1956 M60 Laid-back
172 Pamuła Jakub 1991 M30
173 Suślik Sobiesław 1974 M40
174 Widenka Szymon 1994 M20 KS Forma Wodzisław Śląski
175 Kocur Patryk 1978 M40
176 Suska Anna 1978 K40
177 Staniak Daniel 1978 M40 Reha-Bed Sp. Z o.o.
178 Studniarz Michał 1988 M30 SOCIOS SILESIA
179 Pytel Marek 1975 M40
180 Koperska Magdalena 1997 K20
181 Chwiedoruk Sebastian 1974 M40 No Power
182 Suski Zenon 2006 M16
183 Suski Kacper 2005 M16
184 Skutela Natalia 1994 K20
185 Bezuch Paweł 1996 M20
186 Strózik Barbara 1998 K20 JJ Runners Team
187 Kania Agnieszka 1976 K40
188 Salwa Aleksander 1978 M40
189 Piwiszkis Barbara 1980 K40 Kobiety Na 5+
190 Dobkowski Martin 1992 M30 Eden Racing
191 Wolny Agnieszka 1981 K40 Giszowiec Biega Razem
192 Niedbalski Damian 1984 M30
193 Mrowiec Marta 1984 K30 ING Bank Śląski
194 Tokarczyk Tomasz 1989 M30 ING Bank Śląski
195 Gwioździk Sławek 1967 M50 ING Bank Śląski
196 Ścipień Krzysztof 1982 M40 ING Bank Śląski
197 Grabara Adam 1973 M40 ING Bank Śląski
198 Ruszkiewicz Marcin 1975 M40 ING Bank Śląski
199 Kula Krzysztof 1973 M40 ING Bank Śląski
200 Piasecka Aleksandra 1996 K20
201 Męcik Adrianna 1994 K20 ING Bank Śląski
202 Gajo Anna 1979 K40 ING Bank Śląski
203 Gajda Agnieszka 1978 K40 ING Bank Śląski
204 Nowik Paweł 1994 M20 ING Bank Śląski
205 Szalony Piotr 1988 M30 ING Bank Śląski
207 Fiałkowska Bożena 1969 K50 Harpagon Sosnowiec
208 Czuchaj Anna 1976 K40 ING Bank Śląski
209 Gruszka Rafał 1984 M30 ING Bank Śląski
210 Drosdzol Piotr 1991 M30 ING Bank Śląski
211 Tomżynski Krzysztof 1976 M40
1001 Góras Aleksandra 1969 K50 Mk_team
1002 Smolik Sławomir 1974 M40 FatKillerArmy
1003 Banaś Joanna 1980 K40 WKURW_TEAM
1004 Nawrat Waldemar 1956 M60
1005 Rył- Szumniak Anna 1986 K30
1006 Klich Izabela 1986 K30 BiegaMYsłowice
1007 Borucki Karol 1991 M30
1008 Osak Małgorzata 1983 K30
1009 Górecki Tomasz 1990 M30
1010 Szpajcher Robert 1989 M30
1012 Jagielak Dominik 1993 M20 Tri Division

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni