z

Katowice

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

29.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Oleksy Krzysztof 1970 M50 ADS Masna
2 rychlik sebastian 1977 M40 LISY PUSTYNI
3 Gałuszka Arkadiusz 1982 M30 Huragan Ligota
6 labe andrzej 1952 M60 tkkf czeladz
7 Bajerlein Joanna 1988 K30 CITY TRAIL Team
8 SKWARCZEK ANDRZEJ 1972 M40
9 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
12 Antoniszyn Izabela 1964 K50 ALBA
13 Ryszka Karol 1987 M30 Huragan Ligota
15 TLOŁKA Michał 1984 M30
16 Czapla Piotr 1990 M30 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
17 Roner Agnieszka 1979 K40 Siemianowice i Przyjaciele Biegają
18 Zwolak Tomasz 1978 M40 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
19 Sobstel Przemysław 1982 M30 Active Jura
20 Tokarska-Sobstel Agnieszka 1985 K30 Active Jura
21 Bogusz Damian 1985 M30
22 Matuszczyk Krzysztof 1975 M40
23 Komornicki Michał 1980 M40
24 Krzemien Bartosz 1975 M40
25 Treska Piotr 1986 M30 Never too late
26 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Never Too Late
27 Polański Rafał 1982 M30 Accenture
28 Mazurek Izabela 1995 K20
29 Mika Marek 1975 M40 Fenix Tychy
30 Kacprowski Filip 1978 M40
31 Dudek Donata 1982 K30 Never Too Late
32 Wiewióra Sebastian 1990 M30 Accenture
33 Blus Marcin 1978 M40
34 Szymański Kamil 1989 M30
36 Krupa Agnieszka 1977 K40
37 Gruszka Michał 1975 M40 4Tri Team
38 Gruszka Mikołaj 2003 M20
39 Wyskida Katarzyna 1986 K30
40 Książek Iwona Cioch 1978 K40
41 Książek Kamil 1980 M40
42 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
43 Zaręba Agnieszka 1977 K40
44 Uzarski Artur 1983 M30
45 Biedroń Dariusz 1978 M40 BYLE DO PRZODU
46 Urban Wiktor 1988 M30 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
47 Stompel Ewelina 1990 K30
49 Kurek Adam 1982 M30
50 Kocyan Małgorzata 1959 K60 Biegaj z Trenerami
51 Rąpała Karol 1993 M20 rozBiegana Ligota
52 Szymczak Arkadiusz 1992 M20 Never Too Late
53 Rozmus Norbert 1990 M30
54 Piętka Radosław 1983 M30
55 Daczyński Michał 1977 M40 Vege Runners
56 Sobieski Jacek 1974 M40 Grupa DBK Katowice
57 Sobieski Mikołaj 2002 M20 Grupa DBK Katowice
58 Szafron Łukasz 1988 M30
59 Radwańska Magdalena 1987 K30 Grupa DBK Katowice
60 Gromala Monika 1987 K30 GRUPA DBK KATOWICE
61 Gliwicka-Wojdakowska Aneta 1990 K30 Night Runners Śląsk
62 Wojdakowski Sebastian 1990 M30
63 Foryś Piotr 1981 M40
64 Głowacki Mariusz 1974 M40 Active Jura
65 Wodyński Wojciech 1977 M40 NESSE
66 Wodyński Tomasz 2002 M20 Nesse
67 Wolny Agnieszka 1981 K40 Giszowiec Biega Razem
68 Wolny Sebastian 1979 M40
69 Żeliński Marek 1968 M50
70 Bąk Grzegorz 1988 M30
71 Bąk Kamil 1997 M20
72 Koenig Krzysztof 1983 M30 ProfiAutoTeam
73 Ćmiel Adam 1972 M40 ProfiAutoTeam
74 Pajak Damian 1979 M40 ProfiAutoTeam
75 Hermasz Monika 1988 K30
76 ODROBINA Patrycja 1989 K30
77 Borowiecki Łukasz 1985 M30
78 Maj Joanna 1985 K30 Siemianowice i Przyjaciele Biegają
79 Teleucka Sandra 2001 K20 #SZYMITEAM
80 Loska Tomasz 1990 M30
80 Loska Tomasz 1990 M30
81 Pająk Anna 1978 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
82 Korbut Mirosław 1974 M40 parkrun Chrzanów
83 Jachimczyk Aleksandra 1983 K30 parkrun Chrzanów
84 Pająk Marcin 1975 M40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
85 Labiak Krystian 1981 M40 Giszowiec Biega Razem
86 Głosek Olaf 1983 M30 GISZOWIEC Biega Razem
87 Koziarz Artur 1983 M30 Giszowiec Biega Razem
88 Drożdż Kinga 1984 K30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
89 Gos Barbara 1969 K50 niezrzeszona
91 Mikulski Łukasz 1979 M40
92 Żuk Andrzej 1970 M50
93 KUMÓR JADWIGA 1973 K40
94 Ciećko Artur 1976 M40 Zatkało Kakało
95 Gryglewski Mateusz 2002 M20 Huragan Ligota
96 Szymczak Irek 1970 M50
97 Szymczak Beata 1970 K50
98 Gaj Paulina 1993 K20 BZ Training System
99 ZAJĄC BARTOSZ 1993 M20 BZ Training System
100 Kaziród Kinga 1985 K30 BZ Training System
101 KAZIRÓD Wojciech 1984 M30 BZ Training System
102 Bazylewicz Paweł 1969 M50 Trochę Się Biega
103 Nowak Monika 1976 K40 Giszowiec Biega Razem
104 Nowak Łukasz 1978 M40 PORAŻENI SPORTEM
105 Ciasto Sebastian 1985 M30
106 Górszczyk Artur 1983 M30 Grupa DBK Katowice
107 Buczek Paweł 1992 M20 SPLA Tychy
109 Dolatowski Michał 1984 M30
110 jaworski janusz 1969 M50 PALESTYNA
111 Franke Arkadiusz 1993 M20 Wymiatacze X
112 Łacina-Kiełbus Małgorzata 1988 K30
113 Kukowka Adam 1982 M30 BYLE DO PRZODU
114 Smolik Sławomir 1974 M40 Rebirth
114 Smolik Sławomir 1974 M40 Rebirth
115 Grygiel Bartek 1976 M40
116 Więczkowski Piotr 1978 M40 Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
117 Werkowski Marek 1970 M50
118 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 K40 NEVER TOO LATE
119 Kaczmarek Lukasz 1976 M40
120 Szołtys Karolina 1975 K40 Giszowiec Biega Razem
121 Jędros Przemysław 1986 M30 Inżynieria Biegania Team
122 Madejczyk Tomasz 1980 M40 Inżynieria Biegania Team
123 Tylman-Madejczyk Marta 1980 K40 Inzynieria Biegania Team
124 Jędros Ewa 1983 K30 Inżynieria Biegania Team
125 Podlejski Tadusz 1977 M40
126 Kmieciak MirosŁaw 1962 M50 87 Drużyna Harcerska Mroczna Puszcza
127 Kotarba Katarzyna 1987 K30 Miraz Race Team
128 Piotrowska Joanna 2004 K20 CSC Adventure Academy
129 Sobczak Jacek 1978 M40 Giszowiec Biega Razem
130 Welm Grzegorz 1970 M50 Zabiegani Częstochowa
131 Hrabańska-Raczak Beata 1982 K30
132 Bryłka Sebastian 1996 M20
133 Świderski Grzegorz 1993 M20
134 Drożdż Slawomir 1981 M40
135 Drożdż Damian 1987 M30 Inżynieria Biegania Team
136 Bukowski Rafał 1989 M30 Zabrzańskie Parkowe bieganie
137 Kiera Szymon 1976 M40
138 Stolorz Katarzyna 1985 K30 Inżynieria Biegania Team
139 Zajączkowska Karolina 1984 K30 brak
140 Pieniążek Krzysztof 1976 M40 Inżynieria Biegania Team
141 Biernat Tomisław 2001 M20
142 Lisowska Barbara 1974 K40
143 Lisowski Marcin 1981 M40
144 Szczeciński Maciej 1982 M30 Inżynieria Biegania Team
145 Welm Eryk 2004 M20
146 Pawlak Grzegorz 1974 M40
147 Pawlak Renata 1974 K40
148 Mogilska Katarzyna 1981 K40 GBR
149 Gajdka Beata 1977 K40 K18PLUS
150 Gawinek Laura 1994 K20 K18PLUS
151 Ciborowska Beata 1976 K40 K18PLUS
152 Nawrot Magdalena 1988 K30
153 Manjura Tomasz 1994 M20 CSC Adveture Academy
154 Mrowiec Bernard 1966 M50 Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
155 Lechocka Patrycja 1986 K30 Inżynieria Biegania TEAM
156 Malik Joanna 1979 K40 Neti Team
157 Tybor Jowita 1975 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
158 Broda Aneta 1978 K40 Grupa DBK Sosnowiec
159 Rubik Maciej 1988 M30
160 Mierzejewska Małgorzata 1981 K40
160 Mierzejewska Małgorzata 1981 K40
161 Trocki Tomasz 1973 M40 #biegambolubie
162 Szweda Mirka 1959 K60
164 Sekuła Magdalena 1987 K30
165 Burzyński Konrad 1979 M40
166 Turak Rafał 1970 M50
167 Rudy Malwina 1986 K30 Galen Team
168 Sekuła Agata 1984 K30 Grupa DBK Sosnowiec
170 Malina Amelia 2003 K20
171 Gołuchowski Oliwier 2003 M20
172 Romańska-Malina Olga 1980 K40
173 Bogacz Monika 1988 K30
174 Przyłecka - Hussar Agnieszka 1986 K30
175 Hałasa Monika 1992 K20 UKS Olimpia Zabrze
176 Knapik Beata 1974 K40 Biegające Marudy
177 Najbor Rafał 1975 M40 Grupa DBK Katowice
178 Morawski Konrad 1998 M20
179 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
180 Wypysińska Ewa 1988 K30 Brembo
186 Krajewska Marta 1986 K30
187 Kowalski Marcin 1992 M20 Brembo
188 Ciura Łukasz 1989 M30
191 Kosiorek Marcin 1987 M30
192 Otrebski Tomasz 1976 M40 SKORUPA TRIATHLON
193 Knap Mateusz 1996 M20 DYNAFIT / Kandahar
194 michorek renata 1969 K50
195 Majewski Szymon 1982 M30
196 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ 1956 M60 BĘDZIN GÓRĄ
197 Szubel Anna 1978 K40
198 Rasek Mariusz 1972 M40 RoboDomik
198 Rasek Mariusz 1972 M40 RoboDomik
199 Brchrt Marcin 1981 M40 Aktywna Pszczyna
202 Bazyl Adam 1983 M30 BREMBO
203 Olbrich Artur 1985 M30
204 Pańkowski Bartłomiej 1976 M40 Tymbar Team
206 Michna Marek 1975 M40 Inżynieria Biegania Team
207 Kawulak Kazimierz 1963 M50 Kb mckia Jaworzno
208 Klimasara Magdalena 1976 K40 Lecymy Durś/Giszowiec Biega Razem
210 Wójcik Tomasz 1984 M30 Aktywna Pszczyna Runners Team
211 Wójcik Wiesław 1965 M50
212 Kowalik Małgorzata 1995 K20
213 Szala Janusz 1952 M60
214 Wilczyk Dawid 1990 M30
215 Kaluza Alicja 1985 K30 Giszowiec biega razem
216 Nieczypor Roland 1956 M60 Laid-back
217 Musiał Andrzej 1971 M50
219 Szala Marcin 1980 M40
220 Michałek Krystyna 1974 K40 Trochę Się Biega
222 Karliński Krzysztof 1994 M20
224 Pożarski Jakub 1988 M30
226 Rachocka Sabina 1988 K30
227 Szostak Anna 1990 K30 UKS Olimpia Zabrze
231 Kupfer Aleksandra 1974 K40 Fuchs Oil Team
234 Kluz Wojciech 1990 M30
238 Kubica Dariusz 1972 M40
239 Madejski Dawid 1989 M30 Lacho Team
245 Masztalska Joanna 1998 K20 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
246 Schwierczinski Claudia 1993 K20
247 Pietrzyk Aleksandra 1976 K40 LAKE RUNNERS TYCHY
248 Bator Michał 1989 M30
253 Fryc Łukasz 1989 M30
256 Napiórkowski Adam 1982 M30 BYLE DO PRZODU
257 Rakoczy Bożena 1989 K30
258 Pyrek Dorota 1976 K40 Trochę się biega
265 Żeliński Michał 1998 M20 CSC Adventure Academy
266 Kostorz Paweł 1993 M20
267 Puchała Mateusz 1993 M20
270 Rymarczyk Piotr 1976 M40 NIGHT RUNNERS
274 Rymarczyk Marzena 1978 K40
275 Madej Radosław 1990 M30
276 OPIELA KRZYSZTOF 1964 M50 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
277 Banaś Joanna 1980 K40 WKURW_TEAM
278 Haufa Dariusz 1993 M20
279 Dąbrowski Sebastian 1981 M40 Byle dobiec
280 Styrna Bogusław 1957 M60 6300
281 Nenko Barbara 1980 K40
282 Witczyk Łukasz 1988 M30
283 Bugiel Roman 1963 M50 -
284 Żero Sebastian 1981 M40
285 Żero Dagmara 1985 K30
286 Wojas Jakub 1987 M30 Inżynieria Biegania
287 Nowak Andrzej 1979 M40 Nowak-Team
288 Szulc Damian 1998 M20 Cidry lotajom/Nowak team
289 Herda Bartłomiej 1988 M30 TriDivision
290 Pytel Janusz 1958 M60 Truchtacz Mysłowice
291 Borejszo Ilona 1983 K30
292 Mencel Adrian 1996 M20
293 Nawrat Waldemar 1956 M60
294 Hoppe Mateusz 1991 M30
295 Suślik Sobiesław 1974 M40
296 Kucharski Piotr 1982 M30
297 Rożek Mariola 1982 K30
299 Pamuła Łukasz 1983 M30
300 Pamuła Aleksandra 1982 K30
301 Biskup Krzysztof 1981 M40
302 Wesoły-Jakubczyk Ewa 1984 K30
303 Nojek Wiesław 1964 M50 NOJEK TEAM
304 Sikora Alicja 1993 K20
305 Mendyk Przemysław 1992 M20 -
306 Malkusz Damian 1984 M30 Giszowiec Biega Razem
307 Foryś Justyna 1978 K40 Giszowiec Biega Razem
308 Jarosz Katarzyna 1980 K40
309 Dybowski Seweryn 1977 M40
310 Dybowska Gosia 1985 K30
311 Krysztafkiewicz Katarzyna 1979 K40
312 Urbańczyk Dorota 1995 K20
313 Wagstyl Mirela 1992 K20
314 Hantkiewicz Rafał 1973 M40
315 BAJKACZ KRZYSZTOF 1987 M30
316 Bajkacz Tomasz 1998 M20
317 Wojtyga Mateusz 1991 M30
318 Romanowski Krzysztof 1978 M40 JUT
319 SCHMIDT MARIUSZ 1972 M40 ORANGE POLSKA
320 Kałużny Adam 1986 M30 SOCIOS SILESIA
321 Nabiałek Aleksandra 1979 K40 Nowak-Team
322 Płuciennik Łukasz 1988 M30
323 Mularczyk Paweł 1991 M30 Grupa Jura PL
324 Majcher Marcin 1977 M40
325 Pamuła Jakub 1991 M30
326 Maciejewski Marek 1961 M60 Truchtacz
327 ziecina maciej 1977 M40 Murcki
328 Franke Mirosław 1965 M50 STS Biegaton Mikołów
329 Pamuła Marta 1994 K20
330 Byczek Magdalena 2005 K20 MUKS Ilkus Olkusz
331 Piotrowicz Roksana 2002 K20
332 Kułach Lesław 1971 M50
333 Wieczorek Krzysztof 1968 M50 Truchtacz Mysłowice
334 Mucha Mateusz 1992 M20 Parkrun Katowice
335 Michniewicz Tadeusz 1959 M60 niezrzeszony
336 Gościniewicz Paweł 1975 M40 ZIEMOWIT TEAM
337 Chmielewska Beata 1971 K50
338 Majewski Łukasz 1991 M30
339 Nowak Patryk 1979 M40 #NowakTeam
340 Pasierbek Przemysław 1977 M40 Imperium sportu
341 Brymm Claudia 1993 K20
342 Góźdź Ewa 1982 K30 AMCSS Team
343 Czajkowski Paweł 1975 M40
344 Zacny Malwina 1988 K30
345 Sobór Krzysztof 1971 M50 ViaCon Polska
346 Golasz Halina 1964 K50
347 Mazur Kamil 1988 M30
348 Halek Katarzyna 1987 K30 Termoklina
349 KRASIEJKO Agnieszka 1995 K20 Pani
350 Niewiński Michał 1992 M20
351 Ufel Marcelina 2004 K20 MOSiR TKKF Saturn Czeladź
352 Baranowicz Arkadiusz 1969 M50 ADS Masna
353 Kubecka Anna 1993 K20
354 Gawlik Zbigniew 1988 M30
355 Gałązka Adrian 1984 M30
356 Gałązka Marek 1961 M60
357 Bereda Karolina 1984 K30
358 Marcinkowska Aleksandra 1999 K20
359 Golasz Marek 1964 M50
360 Glejzner Iwona 1977 K40 ALBA
361 Ratajczak Krystian 1987 M30
362 Borkowski Łukasz 1989 M30
363 ŻELAZO Marcin 1977 M40 Krupniok
364 Janeczek Marcin 1992 M20
365 Pancerz Mariusz 1979 M40
366 Bosowski Tomasz 1979 M40
367 Redzik Dorota 1983 K30 Urząd Transportu Kolejowego
368 Stachańczyk Monika 1977 K40
369 Stachańczyk Dariusz 1975 M40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni